Hälvik-autojuhid

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Aarne
Postitusi: 78
Liitunud: 29 Apr 2005, 14:44
Tsikkel: Kawasaki VN15 SE, ZX-6R
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Aarne »

... kuna seal paremal ääres piisavalt ruumi, et tsikliga läbi mahtuda mõtlesin, et kasutan võimalust. MUidu eriti trügija pole, aga siis oli suhteliselt kiire...
aga äkki peaks hoopis sellele mõtlema, et pole tarvis paremalt mööda trügida. mul viskavad endal ka üle need jobud, kes tee äärest mööda sõidavad.
äkki mul on vaja järsku keegi maha panna tee äärde...
...kas ma hakkan siis vaatama mootorrattaid ka veel? - EI!
ise sõidan pidevalt ridade vahelt, aga paremalt küll ainult siis, kui selleks parem sõidurida vaba on.
Suurem osa autosid juba võtavad pisut kõrvalegi, kui näevad tagant ratast tulemas ja see on väga meeldiv.
Vasakult (ridade vahelt) möödumise takistajatele piisab hiljem mööda saades ka näpu näitamisest :wink:


Kawasaki VN15 SE ...kisub näo naerule
____________________
98% of the teenage population does or has tried smoking pot. If you're one of the 2% put this in your signature
Kasutaja avatar

Oil-Cooled
Postitusi: 994
Liitunud: 04 Sept 2006, 21:20
Asukoht: Eesti
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Oil-Cooled »

Pilt

BMW R100RS
Varem: CB750K6, K75S, Katana/GSXR hübriid, GSX1100S Katana, XJ600, GPZ900R, GSX600F, GSXR750


gangsta
Postitusi: 767
Liitunud: 10 Nov 2003, 17:30
Asukoht: Tallinn/Gsx-750R K1

Lugemata postitus Postitas gangsta »

Aarne kirjutas:
... kuna seal paremal ääres piisavalt ruumi, et tsikliga läbi mahtuda mõtlesin, et kasutan võimalust. MUidu eriti trügija pole, aga siis oli suhteliselt kiire...
aga äkki peaks hoopis sellele mõtlema, et pole tarvis paremalt mööda trügida. mul viskavad endal ka üle need jobud, kes tee äärest mööda sõidavad.
äkki mul on vaja järsku keegi maha panna tee äärde... :
Kuna seal on paremal rattatee jaoks jäetud poole meetrine koht, siis kasutasin seda. Ja kui sa kedagi maha tahad seal panna siis sa peaks seda teed ikkagi jälgima ja lisaks ma tean, et paljud ei vaata tagasi kui nad ukse avavad ja selle pärast sõidan sealt 10km/h mööda, mitte 70km/h nagu mõned teevad.
Eelnevalt veendusin ka selles, et rattatee peal mõnele jalgratturile ette ei jäeks.
Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1764
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Lugemata postitus Postitas simp »

Aarne kirjutas:
... kuna seal paremal ääres piisavalt ruumi, et tsikliga läbi mahtuda mõtlesin, et kasutan võimalust. MUidu eriti trügija pole, aga siis oli suhteliselt kiire...
aga äkki peaks hoopis sellele mõtlema, et pole tarvis paremalt mööda trügida. mul viskavad endal ka üle need jobud, kes tee äärest mööda sõidavad.
äkki mul on vaja järsku keegi maha panna tee äärde...
Sealkohas on jalgrattatee nagu kasutaja "gangsta" ütles ning ta sõidab mopeediga millel on täielikult lubatud seal olla:)
Kasutaja avatar

etv 1000
Postitusi: 113
Liitunud: 28 Aug 2006, 13:37
Asukoht: tartu lähedal

Lugemata postitus Postitas etv 1000 »

CB500 kirjutas:
Kokkuvõtteks, minuarust on endiselt kõige hullem liikluskultuur Eestis ja allpool Poolat on juba väga bro. Poola ise ei loe, see on omaette ilmastikunähtus. :)
mis Poolasse puutub siis olen sõitnud seda kaks korda risti läbi.tõsi liiklus on seal karmim ja kui need rekkad eestisse suunata mis seal liiguvad siis pole meil enam kuskil sõita.
aga siiski arvestatakse seal teistega ja tahavaate peeglid ikka selleks et ohutult liikuta mitte otsida võimalust teisi liiklejaid segada.
elu on liiga lühike et, seda poole gaasiga läbida.
Kasutaja avatar

Gringo
Postitusi: 119
Liitunud: 24 Nov 2006, 21:00
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Gringo »

Tervitused ka krossimehele nr. 71 ja tähed juurde.


Täna Tallinna Viljandi maantee alguses kuskil kahe paiku sõidab paremalt minu autost mööda enduuro, seal kus on teeäärne killu riba. Vähe sellest, et ajad tolmu üles siis arvesta ka seda, et ka ilma gaasi andmata sinu rehvid loobivad kive üles ja nii mõnigi tuli kümnesse.
Ei istu ka mina sadulas pidevalt selg sirge aga see polnud sinust vaatemänguline.
Kasutaja avatar

bash
Postitusi: 786
Liitunud: 13 Mai 2005, 15:23
Asukoht: Saue
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas bash »

Nonii, mulle suutis ka esimest korda siin kodulinna vahel 1tvend (õigem oleks öelda õde) ette keerata. Täiesti tuimalt üle peaateele tibi tuli. Tänud minu 6-kolvilistele piduritele. Tibi ei vaadanud paremale ka niipalju kui ma nägin. Nägupidi ma teda tean, peaks liikluseeskirju selgitama talle ?
Sauekad vast teavad "rema1000" risti (praegune mööbliait). Irooniline on veel, et täpselt samas kohas on mulle jalgrattaga TÄPSELT samat moodi eest läbi sõidetud, samuti pidurid päästsid, tol korral olin esirattas juba. Siis läksin oma arvamust avaldama ka ja 4 venelast kargasid piltlikult öeldes autost välja "tsivoo blät".
Vedas et lubatud kiirusele hoo võtsin, ennem politsei maja juurest kiirendasin korraks u. 80 ja täpselt seal rema juures sai u. 50 peale kiirus vähendatud. Õnnelikult läks, homme pean tsikli uuele omanikule üle andma :roll: .

Panthera
Postitusi: 625
Liitunud: 28 Okt 2006, 18:23
Tsikkel: Honda
Asukoht: Tartu

Lugemata postitus Postitas Panthera »

Tulin just autokoolist ...
Asjalugu selline ...
Hakkasin ülekäigurada ületama ...
Mul põles fooris roheline tuli ...
Vasakult tuli must boomer ... selline uuem ning kolmas seeria... blond tsikk roolis ... ning oleks mind peaaegu alla ajanud ... :evil:
tuimalt sõitis foori alt läbi, kus põles punane tuli :evil:
Kasutaja avatar

kmx
Postitusi: 568
Liitunud: 31 Mär 2004, 14:51
Asukoht: Harku/Yamaha R7

Lugemata postitus Postitas kmx »

Panthera kirjutas:
Tulin just autokoolist ...
Asjalugu selline ...
Hakkasin ülekäigurada ületama ...
Mul põles fooris roheline tuli ...
Vasakult tuli must boomer ... selline uuem ning kolmas seeria... blond tsikk roolis ... ning oleks mind peaaegu alla ajanud ... :evil:
tuimalt sõitis foori alt läbi, kus põles punane tuli :evil:
Sama,sõitsin autoga koju,enne haabersti ringi on sebra.Mina kes on autoga korralik liikleja lasen inimese ilusti üle tee,aga minuga polnud päri Uue Audi a8 juht,kes üli napilt oleks naise koos lapsega alla ajanud.Vaate pilt oli väga sceery.Mängus olid ikka mõned cm,Kui oleks juhtunud väga kole õnnetus. :evil:
Kasutaja avatar

Bad Boy
Postitusi: 523
Liitunud: 03 Apr 2007, 09:24
Tsikkel: jah
Asukoht: siin ja seal
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Bad Boy »

njah, kui ma näen plondi tibi beemwee roolis, või mingi kalli maasturi roolis ja vahtralehtedega siis üritan igaks juhuks eemale hoida, veel parem kui mu teekond viib kusagile mujale ja pean ära keerama.. :D nende käitumisest liikluses ei hakka üldse rääkima..

_________________
Just Do it,

http://badtolka.tumblr.com

Teema algataja
Prez

Lugemata postitus Postitas Prez »

Hahaha geniaalsed videod

Teema algataja
riceboy

Lugemata postitus Postitas riceboy »

Politsei plaanib märkimisväärselt karmistada karistusi väiksemate kiiruseületuste eest. Just telekas rääkis et ka +10 ületamisi kavatsetakse trahvima või vähemalt ametlikult hoiatama hakata

Huvitav areng teemas kus paljud soovitasid mul vähemalt +10 sõita et ühtlases voolus püsida või mis :)

http://www.postimees.ee/110607/esileht/ ... 265569.php
Kasutaja avatar

numan
Postitusi: 581
Liitunud: 04 Veebr 2007, 13:07
Tsikkel: Drag Star
Asukoht: Rakvere (Rockvere)
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas numan »

riceboy kirjutas:
ka +10 ületamisi kavatsetakse trahvima või vähemalt ametlikult hoiatama hakata
konfidentsiaalsest allikast (garaažis naised rääkisid) sain teada et trahvima hakatakse al +5km nii et ainult neli tohib ületada!
+5 = 500 ek
+6 = 600 ek jne +sott iga km kohta (arvatavasti tehakse ka karmimaid erandeid vanadele "sõpradele" )
Tsiklimees on tsiklimehele sõber
Kasutaja avatar

ulmo
Postitusi: 382
Liitunud: 15 Veebr 2007, 23:40
Tsikkel: Suzuki V-Strom 650
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas ulmo »

numan kirjutas:
konfidentsiaalsest allikast (garaažis naised rääkisid) sain teada et trahvima hakatakse al +5km nii et ainult neli tohib ületada!
+5 = 500 ek
+6 = 600 ek jne +sott iga km kohta (arvatavasti tehakse ka karmimaid erandeid vanadele "sõpradele" )
Eks jõuavad varsti ka meile "Tõeministeerium" jms ja seda kõike rahva hüvanguks. Odav populism, kuid pööbel juubeldab.

Teema algataja
Raul777

Lugemata postitus Postitas Raul777 »

numan kirjutas:

konfidentsiaalsest allikast (garaažis naised rääkisid) sain teada et trahvima hakatakse al +5km nii et ainult neli tohib ületada!
+5 = 500 ek
+6 = 600 ek jne +sott iga km kohta (arvatavasti tehakse ka karmimaid erandeid vanadele "sõpradele" )
Teinekord soovitan siis valida neid garaaže kus Sa naistejutte kuulamas käid.
Kuni +20 km/h kiiruseületuse puhul ei saa puhtalt kiiruseületuse eest mitte kuidagi üle 600.- krooni trahvi teha, ei aita ka "vanaks sõbraks" olemine...
Kasutaja avatar

numan
Postitusi: 581
Liitunud: 04 Veebr 2007, 13:07
Tsikkel: Drag Star
Asukoht: Rakvere (Rockvere)
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas numan »

Raul777 kirjutas:
Kuni +20 km/h kiiruseületuse puhul ei saa puhtalt kiiruseületuse eest mitte kuidagi üle 600.- krooni trahvi teha, ei aita ka "vanaks sõbraks" olemine...
Tore muidugi oleks, sest +20 on mul reeglina keskmine taks :)
aga nüüdsest, peab tõdema, jälgin ma rohkem spidot kui teed :shock:
Tsiklimees on tsiklimehele sõber
Kasutaja avatar

spinna
Postitusi: 3010
Liitunud: 02 Veebr 2004, 19:32
Asukoht: Saaremaa

Lugemata postitus Postitas spinna »

numan kirjutas:
aga nüüdsest, peab tõdema, jälgin ma rohkem spidot kui teed :shock:
Nonohh! Ja kui mootori temperatuuri, õlirõhku, kütusejääki tahad kontrollida, siis jääd üleüldse tee äärde seisma või? Ärgem ikka üle ka dramatiseerigem. Päris kentsakas oleks välja käia põhjendus kiirusepiirangute tühistamiseks, et juhid ei ole võimelised sõidu ajal kontrollmõõteriistu jälgima :twisted:
Tunnista ikka ausalt, et peale siseminister Mõisa politseiharvendusreformi on tolereeritud ületused ja lobe liikluskord meeldima hakanud ning enda pressimine kehtivasse reeglistikku on lihtsalt vastukarva. Nagu enamusel meist.
Suzuki GSX 750 Inazuma
Kasutaja avatar

numan
Postitusi: 581
Liitunud: 04 Veebr 2007, 13:07
Tsikkel: Drag Star
Asukoht: Rakvere (Rockvere)
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas numan »

spinna kirjutas:
Tunnista ikka ausalt, et on lihtsalt vastukarva. Nagu enamusel meist.
Kindlasti on! :D Eriti arvestades et mul on automaatkastiga ja võimsa mootoriga auto- jalg lihtsalt kukkub gasipedaalile ja juba +20 olemas. Nüüd väga raske jääda piiridesse
Tsiklimees on tsiklimehele sõber
Kasutaja avatar

Kristjan
Postitusi: 202
Liitunud: 14 Apr 2005, 22:09
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas Kristjan »

Noh kes oli just TV3 uudistes oma tsikliga võsas?
187 km/h kruusateel politseil eest ära...
Ebaõnn ikka kui teelekukkunud puu kõik plaanid p****e keerab.

K.
Africa Twin - vaese mehe LC8
Kasutaja avatar

Raitz
Postitusi: 544
Liitunud: 13 Aug 2003, 23:59
Asukoht: Rakvere / MT10 dnepr

Lugemata postitus Postitas Raitz »

+5 = 500 ek
+6 = 600 ek jne +sott iga km kohta
Noh polegi ju väga hull ise enesest :P
ok, +10 eest 1k trahvi on vastik saada, ehk siis "pisipatustajad" kui nii võib öelda võetakse pihtide vahele, õige ka, kui ikka on 90, siis olgu 90, mitte 100 jne. Samas tõsistele tegijatele muutub olukord oluliselt soodsamaks. +40 eest saab nüüd 12k asemel kõigest 4000 :D
ja +100 linnas on kah ainult 10k :lol:
Kui und ei tule loen lambaid ja nende 125cm3 postitusi
Kasutaja avatar

rolex
Postitusi: 246
Liitunud: 31 Jaan 2004, 04:05
Tsikkel: Suzuki 1400
Asukoht: Pärnumaa

Lugemata postitus Postitas rolex »

Eelmine nädal sindis siis siuke lugu. Nägi see välja sedapsi, et sõitsin tsikliga pärnu poole sindist läbi kus oli piirkiirus 70km/h, auto tuli kõrvalt teelt, nähes, et vahe on piisav (tema jaoks) keeras kohemaid ette ja jäi 50-60 minu ees sõitma. Loomulikult sõitsin temast ka koheselt mööda. Kusagil 100 meetri pärast oli ülekäigurada kus ootas noor ema lapsevankriga. Mina nagu ma viisakas juht püüan olla, peatusin ilusti vöötraja ees, et jalakäija koos lapsevankriga läbi lasta. Kuid tagant tulev toosama autojuht (keskealine naisteraffas) arvas, et jalakäija pole suutnud veel teed ületada ja mahub ilusti lapsevankri eest läbi lipsama ja nii käituski. Oi kuidas oleks tahtnud sellele daamile ata ata teha sellise vastutustundetu käitumise eest.
tasa ja targu
Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1674
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 127 korda

Lugemata postitus Postitas AzA »

rolex: peale kurvi bussipeatuse sebra jah?
ma sõitsin ühele sellisele möödasõitjale (2t koolilast lasin üle tee) järgi ja tühjendasin enda tunded talle küljeaknast kenasti sisse - samuti naisterahvas.
Aga mulle meeldib.

Zidist
Postitusi: 878
Liitunud: 15 Aug 2004, 09:47
Asukoht: Viimsi

Lugemata postitus Postitas Zidist »

"Tänan" seda valge Citroeni kaubiku juhti, kes täna Tallinn-Tartu maanteel sigatses.

Sõidan autoga Tallinna poole, olin kuskil Ardu ja Kose vahepeal. Endal on mul 16-aastase inimese juhiload ehk siis ema istus kõrval. Kiirus oli 90km/h või terake alla. Ees kedagi ei ole, normaalne. Vastu sõidavad sõiduautod ja järsku nende varjust alustab möödasõitu valge Ctroeni kaubik, olukord oli jama kuna ta oli päris minu ees. Mina pidurdasin ning keerasin paremale poole tee äärde.. Kaubik tõmbas pooleldi külje ette ning sai õnneks kuidagi oma ritta tagasi. Vedas, et vihmasadu polnud veel alanud ning teeolud olid head. Ei tea mis kaubikumehel pähe lõi, kas ta ei näinud mind või läks nii meheks ära nähes rohelist vahtralehte. Kümmekond kilomeetrit minu selja taga mõõtsid politseinikud kiirust, ei tea kas nad püüdsid ta ka võrku.

rallitaja
Postitusi: 491
Liitunud: 12 Juun 2007, 08:52

Lugemata postitus Postitas rallitaja »

Mina tahaks natukene õpetada seda fordimeest, kes sõidab halli, vanemat tüüpi Sierraga. Mina lähen rahulikult üle sebra, Sierra tuleb hea hooga minu poole, korraks plokk peale ja lapp jälle põhja. Ära ehmatas ikka küll, ma olin tee-äärsest joonest umbes 5 cm kaugemal, ja selja tagant kihutab mõnusa hooga mingi auto mööda. Roolis oli nooremapoole vennike, vahtralehte ei olnud. Autol oli esimene stange natukene mõrane ja summutiga oli "üle pingutatud". Seal sebra juures peaks ka kiiruse piirang olema. Märk on, aga ei mäleta numbrit. Vist oli 70. Aga silma järgi oli see kiirus ikka üle lubatava, seda tunnistas ka auto poolt tekitatav heli. Rikub tuju ära küll selline juhtum.
Kasutaja avatar

scryth
Postitusi: 1094
Liitunud: 26 Apr 2006, 09:18
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas scryth »

Ma tahaksin kah tervitada seda väikest punaste pükstega poissi kes minust täna kesklinnas tõukerattaga mööda sõitis – müksas mind, lasi kärtsu peeru ja jooksis õnnelikult naerdes minema. Ossaissand kus mind häiris... t*** küll, vanasti räägiti, et ratturid lähevad talvel peast lolliks – nüüd tuleb keset hooaega kah sihukest paska, et vähe pole. Kui sul kaks ratast all on, siis mine, sõida ja ÄRA MÖLISE!!! Sierramehi tervita Sky+ vahendusel! Ja kaubikujuht tahtis raudselt teid emaga sihilikult ära tappa.
kus viga näed laita, seal mine ja hakka mölisema

Zidist
Postitusi: 878
Liitunud: 15 Aug 2004, 09:47
Asukoht: Viimsi

Lugemata postitus Postitas Zidist »

scryth kirjutas:
Ma tahaksin kah tervitada seda väikest punaste pükstega poissi kes minust täna kesklinnas tõukerattaga mööda sõitis – müksas mind, lasi kärtsu peeru ja jooksis õnnelikult naerdes minema. Ossaissand kus mind häiris... t*** küll, vanasti räägiti, et ratturid lähevad talvel peast lolliks – nüüd tuleb keset hooaega kah sihukest paska, et vähe pole. Kui sul kaks ratast all on, siis mine, sõida ja ÄRA MÖLISE!!! Sierramehi tervita Sky+ vahendusel! Ja kaubikujuht tahtis raudselt teid emaga sihilikult ära tappa.
Kellegi päev on vist korda läinud :lol:

Teema algataja
effekt

Lugemata postitus Postitas effekt »

Mina tervitan kollase mootorrattaga naist ja soovitan, et kui ta tahab minuga kiirusel 60km/h suhelda siis kallutagu kurvis rohkem.

Täna siis juhus kus kollane ratas (marki ei mäleta(ei saanud aru)) sõitis ilma kaitsmeteta (tegelikult oli rohkem kui üks ratas sellel rajal) kristiine keskuse poole mööda luiset ja mina liikudes teises reas pidin pidurdama (ennem kristiine silla alla jõudmist) kuna naisterahvas kallutas ennast kolmandas reas nii kõvasti (pluss kaldus minu suunavööndisse), et kui ma poleks pidurdanud oleks ta saanud autolt obaduse. Bikerid... katsuge püsida omal rajal... terve tee ei ole teie!

Mitte paha pärast, aga autojuhid ei ole alati pahad... te ise üritate autodele "kohta" kätte näidata riskides selleks eluga.

Mina küll üritan teiega arvestada... arvestage minuga ka :roll:
Kasutaja avatar

arendaja
Postitusi: 285
Liitunud: 05 Mai 2007, 09:54
Tsikkel: Tenere 700
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 8 korda
Tänatud: 6 korda

Lugemata postitus Postitas arendaja »

Nädal või nii sõitsin Tallinnas Kivimäel Hommiku tänaval, seal oli just parasjagu pinnatud teed paksu peenkruusa kihiga. Töristasin tasakesi ühe Ducati Monsteri taga juhuslikult, kui ootamatult ühel ristmikul üks sierra vend mõtles, et oleks äge teha käpelt üks vasakpööre külg ees. Ja seda loomulikult Ducati eest otse ehk terve tee oli lendavat kruusa ja sierra tagumikku täis. Ducati imekombel jäi võsa ääres püsti! Aga ta ei olnud ka papist poiss, raks ots ringi ja küttis sierrale järgi! No tore kui siuksed võrarallikad su pilbasteks sõita üritavad!
Slr 650 > Gsxr 600 > Hornet 919 > Cbr1000rr > Mt09 > Tenere 700

Teema algataja
cyber

Lugemata postitus Postitas cyber »

riceboy kirjutas:
Huvitav areng teemas kus paljud soovitasid mul vähemalt +10 sõita et ühtlases voolus püsida või mis :)
Usu usu mõttetut propagandat.

Juba füüsikalistel põhjustel on politseil sellist "puktuaalset järelvalvet" raske saavutada:
1. Stalkeri (radar) viga on linnakiirusel 5km/h maanteekiirusel 7km/h
2. Marksman LTI 20-20 (laser) viga on linnakiirusel 3km/h
3. Mõõtes tee äärest on nurk 10-20 kraadi, koosiinusviga seega linnakiirusel ca. 1-2km/h maanteekiirusel 2-5km/h
4. Laser on maanteel ebamugav, kuna mõõdab lähemalt kui 300m, seega ei jõua politseinik sõidukit aegsasti peatada. Samuti ei saa seda kasutada liikuvas patrullis.
5. Sinu spidomeeter näitab 1-2km/h (oleneb kui kulunud rehvid all on) rohkem kui kiirus tegelikult on.

Seega võib maanteel 100% turvaliselt lasta +10km/h, kuna politseil ei ole mingit võimalust sellist kiiruseületamist vettpidevalt tõestada.
Linnas on liiklusvooluga kaasa sõites praktiliselt garanteeritud, et kui kuskil eespool peaks ment tee ääres passima, siis liigub ka vool sellevõrra aeglasemalt.

Keda huvitab kiirusemõõtmise füüsika, siis lugege seda maakeelset teksti:
http://www.pqletajad.ee/artiklid/kiirusm66t/index.html

Aga tegelikult ma ei viitsi rohkem sel teemal jahuda. Kui keegi otsib oma tegevusele õigustust, siis ta tavaliselt selle ka leiab.
Ma jään oma arvamuse juurde, et üldisest liiklusvoolust aeglasemalt sõitmine on ohtlik. Keegi ei keela Sul hambad ristis 50km/h sõita, aga ära tule siis foorumisse nutma, et teised liiklejad Sind selle eest oksa tõmmata üritavad.
Kasutaja avatar

spinna
Postitusi: 3010
Liitunud: 02 Veebr 2004, 19:32
Asukoht: Saaremaa

Lugemata postitus Postitas spinna »

riceboy kirjutas:
Huvitav areng teemas kus paljud soovitasid mul vähemalt +10 sõita et ühtlases voolus püsida või mis :)
See soovitus peaks kajastama seda vaatenurka, et nö. muidu tallatakse sind jalge alla. See ei tähenda, et sattununa reeglite kohaselt kulgevasse gruppi peaksid kindlasti mööda sõitma ja seda mingi suurema kiirusega vedama hakkama.
Suzuki GSX 750 Inazuma
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”