ebayst ostmine.

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded


Teema algataja
mikk46
Postitusi: 209
Liitunud: 22 Juun 2004, 20:37
Asukoht: võrumaa

ebayst ostmine.

Lugemata postitus Postitas mikk46 »

noo kas on keegi ostnud sellisest kohast nagu on eBay.com
seal on mega odavad krossikad ja igasugu muud värgid. mingi krossi kiiver oli ainult 6 dollarit. tahaks siis teada et kuidas sealt tolle kauba kätte saab ja kas ikka saab kätte et muidu maksad ära ja asja ei saagi.



Ints
Postitusi: 137
Liitunud: 16 Mär 2004, 21:18
Asukoht: Tartu

Lugemata postitus Postitas Ints »

see mega odav hind võib alghind olla
take the corner, join the crash
Kasutaja avatar

kris.
Postitusi: 2390
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:11
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 24 korda

Lugemata postitus Postitas kris. »

Võib osta asju mille puhul summa kaotamie erilist morjendamist ei tekita. Midagi kallimat mina isiklikult ei ostaks ... liiga palju huiamisi tehakse, eriti kui teiselt poolt lompi ostad. Eriti just eraisiku käest ostes, firmad üldjuhul ausad ... aga ka seal tuleb jamasid ette.

terv
Kris.
XVZ-13 TF - Big Blue Light

Teema algataja
mikk46
Postitusi: 209
Liitunud: 22 Juun 2004, 20:37
Asukoht: võrumaa

Lugemata postitus Postitas mikk46 »

aga kas keegi on ostnud sealt midagi.
Kasutaja avatar

sander
Postitusi: 380
Liitunud: 23 Apr 2004, 13:42
Tsikkel: Husqvarna

Lugemata postitus Postitas sander »

kunagi 60 minutis oli see ebay teema seal räägiti ,et väga vähesed petavad

wolli

Lugemata postitus Postitas wolli »

mina ostsin oma tsikli saksa ebayst (www.ebay.de), mitte sellest ameerika omast. ameerikaga mul isiklikud kogemused puuduvad, aga nii mõnedki tuttavad on sealtkaudu endale muusikat, filme, raamatuid ja tehnikat ostnud.

saksa ebay'ga on selline lugu, et kasutajakonto avamiseks peab sul olema krediitkaart (või pead sa mingil muul moel ebay'le oma isiku identifitseerima). ja kuna ebay on ise huvitatud sellest, et tema teenuseid kasutataks, siis aitavad nad oma kasutajaid petturite kättesaamisel võimaluste piires (kohtus nad sind ei esinda ja pahategijat kapa-kohilast üles otsima ei hakka, aga päti andmed võimudele annavad kätte küll).

NB! oksjonil parima pakkumise tegemine tähendab seda, et pakkujal tekib KOHUSTUS maksta ja müüjal KOHUSTUS asi üle anda. st juriidiliselt siduv leping on oksjoni võitmise momendist olemas ning edasine tingimine ja vingumine välistatud.

nos
Postitusi: 205
Liitunud: 25 Mai 2003, 12:36
Tsikkel: mamas pride
Asukoht: tallinn

Lugemata postitus Postitas nos »

ma olen ka oma tsikli ja tagi ja saapad saksa ebay'st ostnud. ameerikamaa omaga on veits keerulisemad lood, kuigi seal liigub super head kaupa super heade hindadega (näiteks hayabusa originaal sumpsid 25 taalaga :shock: ). ülekanne on kirves ja saatmine samuti. ise nuputan praegu kõige soodsamat viisi kuidas ameerikamaalt omale uus aerograaf ja pinstripper kätte saada, mis soomest ostmisel kümme korda kallim on.

müüal ei ole kohustust sulle müüa... minu arust. et kui ikka midagi ei sobi siis jääb tehing katki. mul ühtede saabastega jäi nii, sest vana ei old nõus eestisse saatma neid.

siiani pole ma veel kuulnud et keegi tünga saanud oleks. aga eks see võimalus on alati olemas...

raido47

Lugemata postitus Postitas raido47 »

aga ei tea palju to posti tasu maksma läheb

remo

Lugemata postitus Postitas remo »

no pisi vidinaid võib osta , aga ratta ostmine oksjonilt teisest riigist on küll loterii - teed pakkumise -saad ning maksad. lähed kohale ja ohh üllatust ! :shock:
lugu mis ratta juures kirjas ja küsimustele antud vastused on (võivad olla)pealiskaudsed ja kajasta nüansse.
ratta ostmiseks leia parem internetist platsid või klubid kes ratastega tegelevad - valid piirkonna ja sealt erinevad rattad nng lähed kohale ja valid - üks ikka sobib.

raido47

Lugemata postitus Postitas raido47 »

nii et pisi asju on ikka mõtet osta :D
Kasutaja avatar

varavaht
Postitusi: 276
Liitunud: 16 Mai 2003, 15:09
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas varavaht »

:roll: :wink: ja natuke suuremaid kaa.... 8) :arrow:
Mootori osad, sõiduriided, botased jne :wink:

good things come to those who belive, better things come to those who don`t give up...


Teema algataja
mikk46
Postitusi: 209
Liitunud: 22 Juun 2004, 20:37
Asukoht: võrumaa

Lugemata postitus Postitas mikk46 »

kle nos palju sul to postikulu läks maksma kui sulle tsikkel kohale saadeti.

nos
Postitusi: 205
Liitunud: 25 Mai 2003, 12:36
Tsikkel: mamas pride
Asukoht: tallinn

Lugemata postitus Postitas nos »

tsikklit nüüd just postiga ei saadetud :lol:
firma nimega arcotrans tõi selle ära. maksin 3000 krooni ringis toomise eest.
saabaste saatmine pakiga maksis vist mingi 6 või 7 euri.

Teema algataja
mikk46
Postitusi: 209
Liitunud: 22 Juun 2004, 20:37
Asukoht: võrumaa

Lugemata postitus Postitas mikk46 »

siis ei olegi see postiga saatmine eriti kallis. ma mõtlesin sealt mingi kiivri osta. või midagi. kas see postikulu sõltub raskusest we. a kuidas selle maksmisega lood on. kuidas seal nagu üldse maksta saab. kui kiiresti pakk kohale tuleb.

nos
Postitusi: 205
Liitunud: 25 Mai 2003, 12:36
Tsikkel: mamas pride
Asukoht: tallinn

Lugemata postitus Postitas nos »

kiivrit ei soovitaks osta ilma provimata.
pakk tuleb mingi kaks nädalat umbes.

Teema algataja
mikk46
Postitusi: 209
Liitunud: 22 Juun 2004, 20:37
Asukoht: võrumaa

Lugemata postitus Postitas mikk46 »

no aga kui on väike või suur siis müün siin eestis kallimalt maha. mis sealt saab normi kiivri mingi 100 eeguga.

Karks
Postitusi: 39
Liitunud: 14 Juun 2004, 19:47
Tsikkel: Saag & Tuk-Tuk
Asukoht: Eesti
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Karks »

Ebay.de -st (Saksamaa) olen ostnud mitmeid asju. Oksjonilt olen kauba välja vaadand ja siis väljaspool ebay oksjonit müüjaga (tavaliselt on see olnud tegelane, kellel kaupa hulgi) hinnas ja muudes detailides kokku leppind. Raha olen pidand alati ette maksma ning siis mitmel korral pidand küüsi närima, kuna diilid on paistnud imehead, aga telefoni teel müüjat kätte pole saand - aint läbi "imelike" mailiaadresside suheld. Õnneks seni kõik hästi laabund - kaup reeglina kohal 10 päeva peale müüja kinnitust, et raha kohal.
Seniajani kõige negatiivsem kogemus Louis-ga - megabürokraatia. Kauba kättesaamiseks tuleb tõsiselt kannatust varuda kui oled nende uus klient. Kusjuures kauba saatmise eest küsisid mult 30 EUR-i kurinahad (tavaline tax on old 20 ja siin tuleb välja saadeti ühele saapad 6 EUR-ga :lol: ), a postikulu vist on sõltuvuses ka paki suuruse ja kaaluga jne.
Maksta on hea ülekandega - EUR ülekanne 30 eeku ja siis jääb väike võimalus pettuse korral saaja panga rekvisiitide näol oma rahale jälile saada.
K.
Kasutaja avatar

Soultrain
Postitusi: 970
Liitunud: 29 Sept 2003, 18:28
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Soultrain »

Ebayga tegelend pole aga eelkõneleja arvamust Louisi suhtes ei jaga absoluutselt kuna olen asju alati teist moodi ajanud, Eestis on olemas Street moto ja Motopood.ee kelle kaudu saab kauba tellida louisist, asjad on kohale jõudnud ja omal pole mingit ajude kargamist sellega et teha ülekanne ja oodata ja mässata, tellid ära ja asi tuukase kohale, maksad ära ja asi viis.
Loud pipes save lives!!!
Kasutaja avatar

kris.
Postitusi: 2390
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:11
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 24 korda

Lugemata postitus Postitas kris. »

Karks kirjutas:
Seniajani kõige negatiivsem kogemus Louis-ga - megabürokraatia. Kauba kättesaamiseks tuleb tõsiselt kannatust varuda kui oled nende uus klient. Kusjuures kauba saatmise eest küsisid mult 30 EUR-i kurinahad (tavaline tax on old 20 ja siin tuleb välja saadeti ühele saapad 6 EUR-ga :lol: ), a postikulu vist on sõltuvuses ka paki suuruse ja kaaluga jne.
:shock: :shock: :shock:
Louisel ju kohalikke esindajaid küll kes sulle kauba kataloogihinnaga kohale toovad, heal juhul tahavd raha ette. Kui huvi siis anna teada, meil klubist Andrei näiteks just sellega tegeleb.

terv
Kris.
XVZ-13 TF - Big Blue Light

Teema algataja
mikk46
Postitusi: 209
Liitunud: 22 Juun 2004, 20:37
Asukoht: võrumaa

Lugemata postitus Postitas mikk46 »

oi plää mida sa siis ostsid et 30 eurot läks postikulu. ma olen kuulnud et on ikka odavam.

Karks
Postitusi: 39
Liitunud: 14 Juun 2004, 19:47
Tsikkel: Saag & Tuk-Tuk
Asukoht: Eesti
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Karks »

Njah, paraku on suht suur tõrge tekkinud tegelaste suhtes, kes igasuguse vahendustegevuse või pisitöö eest mega hinda küsivad. Minu naiivsus ei luba muidugi arvata, et keegi neist eelpool nimetet vahendajatest paar kilo ja hästi kuivatatud krõbisevat ostja käest saada tahab ning see paraku jah jätab meikälaisest mulje kui mõttetust tühikargajast, kes soodsamaid lahendusi otsib. Aga näide - tellisin Louis`st kaupa mingi 3800 eegu eest (see sisaldab juba postikulusid), täpselt samad asjad kohaliku vahendaja käest tellides maksid 4300 eeku. Kuna asju koha peal pold, oleks pidand anyway ootama. Sorry, kui kedagi riivasin aga numbrid ei jäta valikuvõimalust. Absoluutselt nõus, et kogemusi erinavaid ja esindan siin vaid enda seisukohta.

Teema algataja
mikk46
Postitusi: 209
Liitunud: 22 Juun 2004, 20:37
Asukoht: võrumaa

Lugemata postitus Postitas mikk46 »

a oskab keegi mulle öelda seda et kuyi ma ostan omale seal kiivri. siis palju võiks see postikulu maksma minna. sest ei tahaks eriti sellist asja et pakk tuleb kohale ja postikulu on sama palju kui kiivri enda hind.

Evil-Avalanche

Lugemata postitus Postitas Evil-Avalanche »

ilgelt jama on kyll... tahan kohe praegu osta ebays rollerile tuning juppe..ilgelt mega odav.... aga ma ei saa midagi aru saksa keelest.... ja kas siis myya saadab mulle need jupid Eestisse we.... ja norm kui leiaks ka mingi vahendaja vms....

raiz

Lugemata postitus Postitas raiz »

Tead sa otsi kõigepealt endale keegi kes saksa keelt hästi tunneb!Kui selle leidnud oled siis tee endale selgeks kas asi tõesti on sellise hinnaga nagu seal kirjas või on see "hea" hind hoopis alghind! Järgmiseks saada müüjale e-mail ja uuri välja kas ta on nõus üldse sulle midagi "eestisse" saatma ning mis on saatmiskulu?! et sa ei peaks ennast pärast maha laskma kui saatmiskulu on suurem kui asjad ise väärt on(tihti on nii). :roll: Kui sul tõesti midagi õnnestub osta siis saad sa vastava e-maili kus kõik kirjas mis tähtis.Raha pead alati ette maksma!!! :!: Kauba kohaletulemiseks kulub vähemalt kolm nädalat,kui mitte rohkem!
Nii et kõva pealehakkamist ja häid närve sulle ! :D
Kasutaja avatar

schanzez
Postitusi: 223
Liitunud: 10 Sept 2004, 22:12
Asukoht: Võrumaa
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas schanzez »

Keegi nii ka teinud et ebay´s oksjon kinni pandud ja siis ise järgi läind?

joosep77
Postitusi: 131
Liitunud: 15 Jaan 2005, 17:02

Lugemata postitus Postitas joosep77 »

selline küsimus et kas ebayd seda saksa oma saab ingliskeelseks panna ise ei märganud kus saaks?

isonts
Postitusi: 151
Liitunud: 23 Mai 2004, 17:37
Asukoht: eesti
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas isonts »

schanzez kirjutas:
Keegi nii ka teinud et ebay´s oksjon kinni pandud ja siis ise järgi läind?
2 tsiklit tõin suvel..sõbrale ja endale.....ja aasta alguse taheti ühte pinnase tihendajat ...kaalus ca 1 tonn ja need kes tahtsid käisid ise pärast järel, kui olin oksjoni võitnud...
keegi küsis kiivri kohta postikulusi ...kiiver ei mahu tõenäoliselt väikepakki ära...seega postipakina saavad saata ja maksab 30/39 eurot vastavalt siis maapost/õhupost...tsikli kombesi olen tellinud...nende postikulud ka reeglina 30/39 , kui kaal jääb alla 5kilo...enamus nänni olen tellinud tuttavatele ja keegi eriti kurtnud ei ole ei pakii kohale jõudmise aja ega ka kulutuste kohta....
postikulud jagunevad enam vähem nii:
DHL´iga kauba saatmine Maxibrief e. ümbrikuga 6 euro (ca 10 päevaga kaup kohal)...väikepakk -2 kilo õhupostiga 12.90 ( ca 10 päeva) või maapost 8,60 (jumalteab kui kaua , aga ca 3 nädalaga kohal)..-5kilo 30 euro maapost (jumalteab kui kaua , aga ca 3 nädalaga kohal) või õhupost 39 eurot ca 10 päevaga kohal
Kasutaja avatar

schanzez
Postitusi: 223
Liitunud: 10 Sept 2004, 22:12
Asukoht: Võrumaa
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas schanzez »

aa kui mul on pakkumine tehtud ja võidan selle oksjoni ning see saab olema kuidagi umbe odav nii õigest hinnaast umbes 10 korda odavam ja müüja ei taha müüa kas siis saan mina ka nõuda mingit kompensatsiooni

isonts
Postitusi: 151
Liitunud: 23 Mai 2004, 17:37
Asukoht: eesti
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas isonts »

schanzez kirjutas:
aa kui mul on pakkumine tehtud ja võidan selle oksjoni ning see saab olema kuidagi umbe odav nii õigest hinnaast umbes 10 korda odavam ja müüja ei taha müüa kas siis saan mina ka nõuda mingit kompensatsiooni
reeglina ei jää kunagi hind 10x odavamaks...müüa on ikka kohustatud müüma...sina saad ainult negatiivse kommi panna vist...
Kasutaja avatar

schanzez
Postitusi: 223
Liitunud: 10 Sept 2004, 22:12
Asukoht: Võrumaa
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas schanzez »

no aga siin on tsiklid ikka suht odavate hindadega kui mitte 10x siis 2x odavamad on nad küll
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”