Hälvik- Mootorratturid

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded


erkip
Postitusi: 38
Liitunud: 02 Nov 2005, 11:24
Asukoht: tartu

Lugemata postitus Postitas erkip »

Tsikkelröövel kirjutas:
Täna mingi jorss pages Tartus mööda Ilmatsalu tänavat politsei eest. Silma järgi oli kaugelt üle 100. Politsei Primeraga järel. Ma TÕESTI loodan, et politsei selle tüübi kätte sai. Ma ei hakka midagi jahuma mingist mootorratturi mainest. Puht inimlikult ajavad sellised tüübid vihale.
Kahjuks ei saanud politsei teda kätte,tal oli õnnestund Tähtveres ära kaduda



TLH
Postitusi: 243
Liitunud: 16 Apr 2007, 10:08
Tsikkel: külka M; Kawasaki
Asukoht: Saaremaa
Tänanud: 2 korda

Lugemata postitus Postitas TLH »

ThaNukks kirjutas:
saqu kirjutas:
TLH kirjutas:
jama ainult, et ajakirjanduses igaüht, kes mootorratta selga istub kohe mootorratturiks nimetatakse
No kes ta siis on? "Meeskesistusmootorrattaljasõitisagaeiolemootorrattur" oleks ka natuke keeruline, juht kes sõidab autoga on autojuht, juht kes sõidab mootorrattaga on mootorratta juht, miks ka mitte siis mootorrattur.
Või on kuskil kirjas, et ilma lubadeta mootorratta juhti ei nimetata mootorratturiks? Endal pole muret, load väga pikka aega olemas, lihtsalt milleks seda mootorratturi ja mootorratta juhi vahet teha.:roll:
Well, kui puudub A katt, siis kus otsast on tegu mootorratturiga?!? Pigem võiks olla pealkiri ala stiilis "Lubateta maniak kihutas mootorrattal politsei eest" või mis iganes. Kui mingi 16 aastane jorss võtaks isalt autovõtmed ja lendaks mingi SCANIA sanga, kas siis oleks tegemist 16 aastase rekkajuhi või 16 aastase tatipadruniga?
a selle konkreetse isiku puhul võibolla isegi on tegu mootorratturiga, sest lugedes Postimehe kommentaariumi, siis jäi mul mulje, et tegu on rinkamehega ja ju tal siis mingi võistlejalitsents on.
Viimati muutis TLH, 08 Aug 2007, 18:23, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

Teema algataja
saqu
Postitusi: 1051
Liitunud: 30 Aug 2005, 14:05
Tsikkel: Yamaha WR400F
Asukoht: Saku

Lugemata postitus Postitas saqu »

ThaNukks kirjutas:
Well, kui puudub A katt, siis kus otsast on tegu mootorratturiga?!? Pigem võiks olla pealkiri ala stiilis "Lubateta maniak kihutas mootorrattal politsei eest" või mis iganes. Kui mingi 16 aastane jorss võtaks isalt autovõtmed ja lendaks mingi SCANIA sanga, kas siis oleks tegemist 16 aastase rekkajuhi või 16 aastase tatipadruniga?
Vaata, kui ükskõik kes (16 aastane tatipadrun, tädi Vilma või nukitsamees) juhib mingit sõidukit, siis on ta seaduse mõistes juht (Juhi all mõistetakse vastavalt «Liiklusseaduse» § 7 lõikele 4 isikut, kes juhib sõidukit, juhib teel ratsa loomi või veoloomi, või isikut, kes ajab teel kariloomi. Juhi all mõistetakse õppesõidu ja sõidupraktika ajal ka sõiduõpetajat ja -juhendajat vastavalt «Liiklusseaduse» § 32 sätestatud tingimustele. ) Rekkamees on rohkem nagu amet, aga tatikrae oleks ikkagi seljuhul veoauto juht ja vastutaks nagu kõrgema ohuallika valdaja, olenemata sellest, kas tal on load või ei. Ja nüüd järsku muutuvad ilma A-katita mehed, kellel on võistluslitsents juba pooleldi mootorratturiteks :?:
Kui mootorrattur oleks mingi aunimetus, siis võibolla poleks sobiv kasutada seda terminit lubadeta mootorratta juhi kohta, kuid minuteada ta seda pole.
SAQU

WR400F
Opinions are like assholes – everybody has one.

TLH
Postitusi: 243
Liitunud: 16 Apr 2007, 10:08
Tsikkel: külka M; Kawasaki
Asukoht: Saaremaa
Tänanud: 2 korda

Lugemata postitus Postitas TLH »

saqu kirjutas:
Ja nüüd järsku muutuvad ilma A-katita mehed, kellel on võistluslitsents juba pooleldi mootorratturiteks :?:
võistlustel jumal, liikluses seaduserikkuja
Kasutaja avatar

spinna
Postitusi: 3010
Liitunud: 02 Veebr 2004, 19:32
Asukoht: Saaremaa

Lugemata postitus Postitas spinna »

ThaNukks kirjutas:
Well, kui puudub A katt, siis kus otsast on tegu mootorratturiga?!?
Noh, vähemalt siis on Heiti Kenderil ja Sepal ikka nüüd nii palju õnneks läinud, et pika pusimise peale õnnestus kah mootorratturiteks saada. :lol:
Enne seda olid siis vist "Meeskesistusmootorrattaljasõitisringradaagaeiolemootorrattur" ja "Meeskesistusmootorrattaljasõitiskiirendustagaeiolemootorrattur" :twisted:


Aga no on nüüd ikka arutelu :wack: vaadake parem tikuga, kui palju veel paagis benssu alles on...
Suzuki GSX 750 Inazuma
Kasutaja avatar

417
Postitusi: 1426
Liitunud: 11 Dets 2003, 15:15
Asukoht: Jawad ,SZR 660; YZF 600R;KTM 620 DUKE;YZF R1 ; KTM 625 sxc ,xt125x, KTM 600sixday,gsx-R600,KTM620sc

Lugemata postitus Postitas 417 »

TLH kirjutas:
a selle konkreetse isiku puhul võibolla isegi on tegu mootorratturiga, sest lugedes Postimehe kommentaariumi, siis jäi mul mulje, et tegu on rinkamehega ja ju tal siis mingi võistlejalitsents on.
Ei taha üldse sellisstesse teemadesse kaasa kirjutada aga kuna need teed tuttavad kus sõit käis ja paha paha küll, aga olen sama lõiku lasknud 200+ kiirusega siis kritiseeriks ka. muide selles suunas seda 10 km lastes on pidev langus ja langusega kurved mis tsiklile tema kõrge isetasendi tõttu nagu peopeal aga sõiduautole pimekurved.

Minu mulje on et kutt sõitis Rkverest välja ja võibolla veaduktilt tulles lasi natsa üle ettenähtu( loll koht kus95% liiklejatest exib - ainult vormista traffe), Poliis oli oma lemmikkohas ja haakis järgi. Oleks ma samas seisus olnud( lubadeta masin mitte arvel ) ja subaru taha ilmunud oleksin seisma jäänud. Muude markide puhul aga arvatavasti keeranud juurde. terve video kubiseb subaru killertehnikast bike tegi ka ühe ohtliku olukorra kui lasi ristis vastasuunast läbi.
video 37-39 sekund on sama kurv kus samamoodi nagu lõikas subaru tegi mondeo kes sõitis sügiel Tõnise(Stonafree) kasti. subarule aga tuli vastu auto kes säilitas külma verd ja surus(mahutas) ennast teepeenrale
ma ei kiida heaks bikemehe tegevust aga kui oleks võimu siis vaataks tugevalt läbi subarumeeste tegevuse.

videolt on näha ka et peale Haljalat nigunii mees kadus aga subarud lasid laste meelimängukohtadest ja 40 alast kus rahvas ületee jalutab ikka killerpasaga läbi.
Hälvik mootorratturhiir Zamundast
[17:51] <R417> ma pole pretendeerinudki aasta mootoratturi aunimetusele

Holms
Postitusi: 309
Liitunud: 06 Apr 2006, 13:42
Tsikkel: VN 1500 MS
Asukoht: Mulgimaa
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Holms »

Tsikkelröövel kirjutas:"
Täna mingi jorss pages Tartus mööda Ilmatsalu tänavat politsei eest. Silma järgi oli kaugelt üle 100. Politsei Primeraga järel.
Tartus Ilmatsalu ja Ravila tänavas pea iga päev pealelõunast alates kostub bike`de peenestamise ja operatiivautode sireenide hääli. Kas need ka omavahel alati seotud on, ei paista, kuna veits "rohelust" ees aga miski alla minutilised vahed tekitavad sageli mõtte seotusest. Miskipärast teisel pool maja Ringtee poolt kostub vaid tsiklite hääli :)
Loom kõnnib, mees sõidab
IZ->...->VX 800..->VN 1500 MS
Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 160 korda
Tänatud: 88 korda

Lugemata postitus Postitas sepp »

ThaNukks kirjutas:

Well, kui puudub A katt, siis kus otsast on tegu mootorratturiga?!?
sa oled ikka eriline koomik.
mis seos on mootoratturil ja a katil peale selle et yx on legaalne ja teine mitte??
A katt ei tee inimesest mootorratturit
samamoodi ei tee seelik igast naisest litsi!!

joel
Postitusi: 1798
Liitunud: 06 Apr 2005, 18:52
Asukoht: Tartu
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 109 korda

Lugemata postitus Postitas joel »

Sry, et OT, aga Sepa viimane lause tuletas meelde:

<O.J.> Radio interview quote from Marine Corps General Reinwald and a female radio host. He wants to host some boy scouts at the training center for some practise excercises. As follows
<FEMALE INTERVIEWER>: So, General Reinwald, what things are you going to teach these young boys when they visit your base?
<GENERAL REINWALD>: We're going to teach them climbing, canoeing, archery, and shooting.
<FEMALE INTERVIEWER>: Shooting! That's a bit irresponsible, isn't it?
<GENERAL REINWALD>: I don't see why, they'll be properly supervised on the rifle range.
<FEMALE INTERVIEWER>: Don't you admit that this is a terribly dangerous activity to be teaching children?
<GENERAL REINWALD>: I don't see how. We will be teaching them proper rifle discipline before they even touch a firearm.
<FEMALE INTERVIEWER>: But you're equipping them to become violent killers.
<GENERAL REINWALD>: Well, you're equipped to be a prostitute, but you're not one, are you?
The radio went silent and the interview ended. You gotta love the Marines!

Allikas, http://www.bash.org
Joel

loomha

Lugemata postitus Postitas loomha »

Hälvikutest.
Olen see nädal pidanud autoga tööl käima, ummikutes passima, nt. Rannamõisa teel. Võib-olla lähen veel ühe korra autoga see nädal, ning kui ikka mingi bemariveljelaiusetagarattaga bike või kroom mind tolmu mattes paremalt teepervelt mööda tuisata kavatseb, teen autoga väikese, aga väga järsu ja piisava nõksu!

Palava ilmaga tahaks ilma kondita autos aknad lahti hoida.

Kasutage suunatuld ning mööduge autodest katkendjoonega tähistatud teelõigul vastassuuna kaudu, või seisvatest autodest oma sõidurajas asfaldilindile jäädes.
Kasutaja avatar

Bladyhell
Postitusi: 1024
Liitunud: 12 Apr 2006, 19:25
Tsikkel: K1200S

Re

Lugemata postitus Postitas Bladyhell »

loomha kirjutas:
Hälvikutest... teen autoga väikese, aga väga järsu ja piisava nõksu!
Noh, siis oled sa lihtsalt idioot. Mitte et ma seal sõidaks. Ei viitsigi rohkem kommenteerida.
K1200S

polecat
Postitusi: 272
Liitunud: 06 Juul 2007, 23:12
Tsikkel: Yamaha XJ 600s
Asukoht: Lõuna-Eesti

Lugemata postitus Postitas polecat »

Loomhale: milleks hakata nüüd kätte maksma selle eest, et keegi teeb midagi valesti? kui ta mahtus mööda ilma sinu autot rikkumata, siis milles on probleem? oletan, et sa ikka oled ka mootorrattur?? teinekord ehk teed isegi nii, kas sina siis tahad, et keegi sind sellise asja eest karistab?

Mina ei mõista sellist kättemaksuhimu.... :( kiruda ikka võib, aga milleks tekitada ise veel suurem oht ja olla samasugune riskifaktor liikluses :evil:
kui sul on ükskõik kus sa oled, siis ei saa sa ära eksida ;)
Kasutaja avatar

Habib
Postitusi: 303
Liitunud: 05 Jaan 2006, 09:35
Tsikkel: Suzuki V-Strom
Asukoht: Tallinn/Tartu

Lugemata postitus Postitas Habib »

loomha kirjutas:
teen autoga väikese, aga väga järsu ja piisava nõksu!

Palava ilmaga tahaks ilma kondita autos aknad lahti hoida.
Ehk siis, lased kellelgi end puruks sõita, kuna ta ajas sulle tolmu aknast sisse? Tase vend oled! Kõik mis siin öelda, sai Bladyhelli poolt öeldud.
Lambad on siin ja... lambad on sääl...
Kasutaja avatar

kris.
Postitusi: 2391
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:11
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 24 korda

Lugemata postitus Postitas kris. »

Suisa meeliülendav on "kümmelda" paarutamisest ülestõusnud tolmupilves ...
Head tolmutamist kõigile ... :evil:

terv
kris.
XVZ-13 TF - Big Blue Light
Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 160 korda
Tänatud: 88 korda

Lugemata postitus Postitas sepp »

loomha kirjutas:
Hälvikutest.
Olen see nädal pidanud autoga tööl käima, ummikutes passima, nt. Rannamõisa teel. Võib-olla lähen veel ühe korra autoga see nädal, ning kui ikka mingi bemariveljelaiusetagarattaga bike või kroom mind tolmu mattes paremalt teepervelt mööda tuisata kavatseb, teen autoga väikese, aga väga järsu ja piisava nõksu!

Palava ilmaga tahaks ilma kondita autos aknad lahti hoida.

Kasutage suunatuld ning mööduge autodest katkendjoonega tähistatud teelõigul vastassuuna kaudu, või seisvatest autodest oma sõidurajas asfaldilindile jäädes.
no fantastika... osta omale siis kliimaga auto!
naine ei anna nikku v milles on sinu probleem.
tee parem võike ja piisav nõx omale parema käega... siis vb rahuned maha ja ei hakka ajama ila,et teex mõne ratturiga tahtlikult avarii..
Kasutaja avatar

ishijupp
Postitusi: 1112
Liitunud: 13 Jaan 2006, 11:54
Tsikkel: BMW R1150R , K-650
Asukoht: Harku
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas ishijupp »

Huvitav, kas loomha söandab tsiklistide kokkutulekul oma kasutajanimega sildi rinda panna? :roll:
Kasutaja avatar

nostrak
Postitusi: 133
Liitunud: 23 Apr 2007, 15:03
Tsikkel: K1200GT
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas nostrak »

loomha kirjutas:
Hälvikutest.
Olen see nädal pidanud autoga tööl käima, ummikutes passima, nt. Rannamõisa teel. Võib-olla lähen veel ühe korra autoga see nädal, ning kui ikka mingi bemariveljelaiusetagarattaga bike või kroom mind tolmu mattes paremalt teepervelt mööda tuisata kavatseb, teen autoga väikese, aga väga järsu ja piisava nõksu!

Palava ilmaga tahaks ilma kondita autos aknad lahti hoida.
Äkki ummikus olles lööksid mõnel bemarivennal küljeklaasi ka sisse, mis ta baldeitab seal jahedas autos, las igistab ja hingab ka tolmu. :wack:
Kasutaja avatar

Space
Postitusi: 136
Liitunud: 04 Mai 2006, 14:16
Tsikkel: GSR600
Asukoht: Pirita
Tänanud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Space »

Loomha tahab kuulsaks saada hälvik-autojuhtide rubriigis :evil:
Rohkem ilusaid ilmasid!
Kasutaja avatar

Jack
Postitusi: 381
Liitunud: 29 Jaan 2004, 20:05
Tsikkel: CBR 1100 XX
Asukoht: Aruküla
Tänanud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Jack »

Kuule loomha - mis nüüd on, kas lõi kuse keema et keegi ummikus sinust kiiremini edasi jõuab. Huvitav, mis siis häda oleks, kui sinust reeglite järgi mööda oleks sõidetud - vingugaas oleks lahtisest aknast sisse tulnud või? Ja kui sa nüüd hästi mõtled, siis katsu meelde tuletada, kuhu sa oma auto ummikus sättinud oled, kas keset sõidurada, vasakule või paremale. Mõtlesid - tore! Nüüd äkki jõudis sulle ka kohale et kui sa oma kalli konditsioneerita neljarattalise sõbra telgjoone lähedale ajad siis sust lihtsalt EI MAHU õigelt poolt mööda!
Kui sa nii kõva mees oled, et hakkad siin ette ja tahakeeramisi planeerima siis ole hea, anna siinsamas teada kus ja kuna sa järgmine kord ummikus istud, ma tulen ja tolmutan kohe mõnuga!
Sellise suhtumisega inimeste kohta on minul isiklikult ainult üks arvamus - tattnina!
Harva kodus

Julge
Postitusi: 1009
Liitunud: 17 Dets 2004, 15:27
Tsikkel: HD VRSCDX Night Rod Special
Asukoht: Riia, Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Julge »

sepp kirjutas:
tee parem võike ja piisav nõx omale parema käega...
MEGAIRW! :D :D :D
Kust kuradi kohast sa võtad neid kilde? Päev jälle korras... :-)
Kasutaja avatar

Aatomik
Postitusi: 403
Liitunud: 04 Dets 2003, 23:33
Asukoht: Soome / CBR600F
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Aatomik »

Isegi kaldun lahkarvamuste puhul samuti tsiklimeeste poole, aga see poolehoid paistab ei ole mitte nii tingimusteta kui osadel. Ettekeeramine on muidugi liig mis liig aga arvan siiski ka mingil määral mõistvat loomha reaktsiooni.

Mida tahan öelda, on see, et kuigi pean väga lugu ja tunnen poolehoidu tsiklimeeste/-naiste vastu, kuid minu arusaamise järgi ei muutu inimene tsikli selga isudes tingimusteta "pühaks lehmaks".

Huvitav oleks teada foorumlaste suhtumist sellisel juhul, kui sama manöövri oleks sooritanud mõni auto?
Pilt
Kasutaja avatar

baltroon
Postitusi: 865
Liitunud: 14 Okt 2006, 10:16
Tsikkel: Sõber
Asukoht: EESTI
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas baltroon »

loomha kirjutas:
Hälvikutest.
Olen see nädal pidanud autoga tööl käima, ummikutes passima, nt. Rannamõisa teel. Võib-olla lähen veel ühe korra autoga see nädal, ning kui ikka mingi bemariveljelaiusetagarattaga bike või kroom mind tolmu mattes paremalt teepervelt mööda tuisata kavatseb, teen autoga väikese, aga väga järsu ja piisava nõksu!

Palava ilmaga tahaks ilma kondita autos aknad lahti hoida.

Kasutage suunatuld ning mööduge autodest katkendjoonega tähistatud teelõigul vastassuuna kaudu, või seisvatest autodest oma sõidurajas asfaldilindile jäädes.
Ehk leiad endale siit peksukoti: http://biker.ee/phpbb/viewtopic.php?p=230340#230340

Aga usu mind, plekk-kuubikuga kaitsetut ratturit rünnates riskid sa kõvasti enamaga, kui kortsus plekk.

8)
ÄRGE HAKAKE JÄLLE HALAMA!
Kasutaja avatar

baltroon
Postitusi: 865
Liitunud: 14 Okt 2006, 10:16
Tsikkel: Sõber
Asukoht: EESTI
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas baltroon »

Tagasi Hälvikutest -Mootorratturite juurde tulles pean isiklikult ebanormaalseks tegelasi, kes liiklevad LIIKUVATE sõiduridade vahel. Pean siinkohal silmas Pirta teed ja Narva mnt. algust, kus kiirused jäävad sinna 70-100km/h vahele. Rahulikult ühtlases liiklusvoos kulgemisel ei oska enamus tavaliiklejatest arvestada, et tema ja kõrvalsõitva auto vahelt võib 150-? km/h kiirusega läbi pürstida mõni elupõlgur. Kusjuures on sellise asja tulemusel teinekord ehmatus palderjani tilku nõudev.
Oma sõiduõpetaja kogemusest olen harjunud sõitma kolmveerandik silma tahavaatepeeglis ja ennem manöövri algust pime nurgaga arvestama aga möödunud nädalal ei olnud mulle sellestki abi. Olin parajasti viisakalt suunaga ümberreastumist alustamas (seda siis Narva mnt.-l, suunaga linnast välja, enne Pirta silda), kui minu liikumiskiirusest ca. 90km/h tunduvalt kiirem Hälvik ilmus ja kadus oma Sädeleva Sitaga kõigest murdsekund ennem roolipööret. Ja vot see oli koht, kus ma tundsin puudust oma heast sõbrast, sõjaväe aegsest MG-3st.

:twisted:
ÄRGE HAKAKE JÄLLE HALAMA!
Kasutaja avatar

speedvana
Postitusi: 865
Liitunud: 17 Juun 2007, 13:41
Tsikkel: FZR
Asukoht: tallinn/+
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas speedvana »

baltroon kirjutas:
Tagasi Hälvikutest -Mootorratturite juurde tulles pean isiklikult ebanormaalseks tegelasi, kes liiklevad LIIKUVATE sõiduridade vahel. Pean siinkohal silmas Pirta teed ja Narva mnt. algust, kus kiirused jäävad sinna 70-100km/h vahele. Rahulikult ühtlases liiklusvoos kulgemisel ei oska enamus tavaliiklejatest arvestada, et tema ja kõrvalsõitva auto vahelt võib 150-? km/h kiirusega läbi pürstida mõni elupõlgur. Kusjuures on sellise asja tulemusel teinekord ehmatus palderjani tilku nõudev.
Oma sõiduõpetaja kogemusest olen harjunud sõitma kolmveerandik silma tahavaatepeeglis ja ennem manöövri algust pime nurgaga arvestama aga möödunud nädalal ei olnud mulle sellestki abi. Olin parajasti viisakalt suunaga ümberreastumist alustamas (seda siis Narva mnt.-l, suunaga linnast välja, enne Pirta silda), kui minu liikumiskiirusest ca. 90km/h tunduvalt kiirem Hälvik ilmus ja kadus oma Sädeleva Sitaga kõigest murdsekund ennem roolipööret. Ja vot see oli koht, kus ma tundsin puudust oma heast sõbrast, sõjaväe aegsest MG-3st.

:twisted:
sõidan sinupoolt mainituid teed (edas,tagas)2*päevas ja igal võimalusel tsikliga, 70 - 100 km/h kulgemist seal eriti ei tähelda, kiirused on ehk 40-60 ja seda kahe tropi vahel, russalka ja pirita sild. ajaliselt saab tsikliga kogu teelõigu ehk 10-15min. kiiremini läbida ja seda ka siis kui on kolmveerandik silmalisi ja teate neid on täitsa palju, tublid :!: kui võimalik, saavad need autojuhid minult käpa :!: ja muidugi võib vahe olla, et mina seal "tipptunnil"
siuke 150 km/h kulgev sädelev s**t jääb ehk öömelusse
Kasutaja avatar

baltroon
Postitusi: 865
Liitunud: 14 Okt 2006, 10:16
Tsikkel: Sõber
Asukoht: EESTI
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas baltroon »

speedvana kirjutas:
baltroon kirjutas:
Tagasi Hälvikutest -Mootorratturite juurde tulles pean isiklikult ebanormaalseks tegelasi, kes liiklevad LIIKUVATE sõiduridade vahel. Pean siinkohal silmas Pirta teed ja Narva mnt. algust, kus kiirused jäävad sinna 70-100km/h vahele. Rahulikult ühtlases liiklusvoos kulgemisel ei oska enamus tavaliiklejatest arvestada, et tema ja kõrvalsõitva auto vahelt võib 150-? km/h kiirusega läbi pürstida mõni elupõlgur. Kusjuures on sellise asja tulemusel teinekord ehmatus palderjani tilku nõudev.
Oma sõiduõpetaja kogemusest olen harjunud sõitma kolmveerandik silma tahavaatepeeglis ja ennem manöövri algust pime nurgaga arvestama aga möödunud nädalal ei olnud mulle sellestki abi. Olin parajasti viisakalt suunaga ümberreastumist alustamas (seda siis Narva mnt.-l, suunaga linnast välja, enne Pirta silda), kui minu liikumiskiirusest ca. 90km/h tunduvalt kiirem Hälvik ilmus ja kadus oma Sädeleva Sitaga kõigest murdsekund ennem roolipööret. Ja vot see oli koht, kus ma tundsin puudust oma heast sõbrast, sõjaväe aegsest MG-3st.

:twisted:
sõidan sinupoolt mainituid teed (edas,tagas)2*päevas ja igal võimalusel tsikliga, 70 - 100 km/h kulgemist seal eriti ei tähelda, kiirused on ehk 40-60 ja seda kahe tropi vahel, russalka ja pirita sild. ajaliselt saab tsikliga kogu teelõigu ehk 10-15min. kiiremini läbida ja seda ka siis kui on kolmveerandik silmalisi ja teate neid on täitsa palju, tublid :!: kui võimalik, saavad need autojuhid minult käpa :!: ja muidugi võib vahe olla, et mina seal "tipptunnil"
siuke 150 km/h kulgev sädelev s*** jääb ehk öömelusse
Kuule :roll: , hinga nüüd rahulikult sisse. Siis välja. Loe oma post üle ja muuda see enam vähem arudaadavaks. Või õigemini see lõpu osa. Ja oleme jälle sõbrad edasi :D

P.S: Ma ei räägi sõiduridade vahel sõitmisest ummikutes, see on juba läbitud teema ja minu postidest leiad minu poolse seisukoha sellele. Hetkel räägin täiesti toimivast liiklusvoost, kus autojuhte pelutavad tippkiirusel süstivad raketid, kohal, kus neid sisuliselt ei osata oodatagi.

8)
ÄRGE HAKAKE JÄLLE HALAMA!
Kasutaja avatar

speedvana
Postitusi: 865
Liitunud: 17 Juun 2007, 13:41
Tsikkel: FZR
Asukoht: tallinn/+
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas speedvana »

to:baltroon
vabandan, et ehk lugesin sinu tähelepaneku liiga diagonaalis läbi, süü ajan palavusele, et ise "puhaspoiss" :lol: olla.
siis pole muud kui, need kes ei arvesta kaasliiklejatega, olgu hobuse või raketiga on persekukkunud peerud
Kasutaja avatar

Tihver
Postitusi: 368
Liitunud: 07 Juun 2005, 18:56
Asukoht: Tiskre/Haapsalu
Tänatud: 6 korda

Lugemata postitus Postitas Tihver »

Politsei poolt auto või mootorratta taga ajamine on kõige idiootsem asi, mida liikluses teha saab. Sellega muudetakse ju tänavad rahvaralliks ja 75% sellistest tagaajamistest lõppevad avariiga. Paremal juhul sõidab tagaaetav üksi teelt välja, halvemal juhul sattub adrenaliini laksu all ja oma võimeid üle hindav juht vastasuunavööndis kokku teise liiklejaga ning siis võib kindel olla, et mõni elu jääb sinna maha. Kui rikkumine on fikseeritud, sõiduki number teada, siis karistamiseks on palju ohutumaid viise kui tänavaralli.

Ei puutu küll teemasse, aga "pahade" karistamisel on politsei nii hoogu sattunud, et ei võta arvesse enam konkreetset situatsiooni kus rikkumine tehti vaid ainult numbrit radaril ja liikluseeskirja.

Miks mõõdab politsei kiirust asulalõpu märgi kõrval, mitte asulas sees? Miks trahvib politsei jetisõitjaid märgistatud alal eemal ujumiskohtadest mitte supelrannas?

Vastus on lihtne, selleks, et koguda trahviraha. Liikluskultuuri parandamisel ei ole sellega mingit pistmist.

Husqvarna 701 Enduro

Kõik lihtsad probleemid on juba lahendatud...

Kasutaja avatar

Monstro
Kaupmees
Postitusi: 124
Liitunud: 21 Dets 2004, 10:17
Asukoht: kadriorg
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 7 korda

Lugemata postitus Postitas Monstro »

Hetkel just toimus mingi ameerika film kus 6 mendi autot ajasid taga üht zigulit (vahtralehega). Ralli lõppes Tööstuse ja Vana-Kalamaja seina vastu. Mees jäi vist ise teveks kuna tõsteti kongi. Kuid kas tõesti on politseinikel igav? Üks auto kusjuures liitus tagaajajatega tulles kadrioru poolt ja tuhises minust viru ringil mööda. Mõttetu.
Mootorrataste lisavarustus www.motokaup.ee ja akud/laadijad www.patareid.ee
Kasutaja avatar

pritsu
Postitusi: 854
Liitunud: 15 Mai 2005, 00:22
Tsikkel: TDM 850
Asukoht: mets, karjäär
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas pritsu »

No ei ole mõttetu. Kujutad ette, mis hakkaks toimuma liikluses, kui otsustatakse tagaajamistest loobuda? Seadusesilmadele vastuhakkamist tuleb rangelt karistada ja igasugused ärasõidud nullida. Pagana kahju, et tehnilised vahendid meie riigis puudulikud, et tagada suurem turvalisus tagaajamise puhul. Loomulikult jookseb kuskil ka piir, aga see selleks.
Mis moodi see Haljala lugu oli tegelikult lõppenud? Mitte pollarid ei olnud ta kätte saanud, vaid ratas oli streikinud?
Õigekirjaoskus massidesse!
Kasutaja avatar

Tihver
Postitusi: 368
Liitunud: 07 Juun 2005, 18:56
Asukoht: Tiskre/Haapsalu
Tänatud: 6 korda

Lugemata postitus Postitas Tihver »

Haljala lugu lõppes vist sellega, et kutt oli metsa vahele keeranud kuna ratas streikis ja politsei leidis ta metsa kammides üles.

Husqvarna 701 Enduro

Kõik lihtsad probleemid on juba lahendatud...

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”