Hälvik- Mootorratturid

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

426f
Postitusi: 1572
Liitunud: 27 Jaan 2011, 03:27
Tsikkel: aprilia rs50 MHR
Asukoht: paide

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas 426f »

kas see Tln-Tartu maantee 182. kilomeeter on ringtee ja selle koha vahel kus tee kaheks läheb tartu ja tallinna poole kui jah siis seal on küll hea sirge lõik ja pole kergliiklust,aga siiski tundus liiga linna ääres ja kiirust eriti ei ületanud eile,kedagi polnud mõõtmas



-minsk125
-voshod
-Izh planeta 5
-k750
-yamaha yz426f
-yamaha fj1200
-kawasaki zx12r
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7345
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

426f kirjutas:

kas see Tln-Tartu maantee 182. kilomeeter on ringtee ja selle koha vahel kus tee kaheks läheb tartu ja tallinna poole kui jah siis seal on küll hea sirge lõik ja pole kergliiklust,aga siiski tundus liiga linna ääres ja kiirust eriti ei ületanud eile,kedagi polnud mõõtmas

Puua mitte armu anda!
Kirjavahemärgid vastavalt eelistusele.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

joel
Postitusi: 1800
Liitunud: 06 Apr 2005, 18:52
Asukoht: Tartu
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 110 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas joel »

reimps kirjutas:

Täpsemalt käis mulle vastukarva see...

Last edited by reimps on Thu Aug 22, 2013 16:14, edited 1259 times in total.

Reimps, katsu ikka enne välja mõelda, mis sa öelda tahad ja siis ühekorraga kirja panna, et ei peaks kauges tulevikus oma posti üle 1000 korra muutma (lol)

Joel

reimps

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas reimps »

joel kirjutas:

Reimps, katsu ikka enne välja mõelda, mis sa öelda tahad ja siis ühekorraga kirja panna, et ei peaks kauges tulevikus oma posti üle 1000 korra muutma (lol)

Hälvik ei mõtle, vaid lahmib. Hiljem aega muuta küll :mrgreen:


pyta
Postitusi: 1102
Liitunud: 22 Mai 2009, 18:23
Tsikkel: Beta 300rr, Fz1n
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 26 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas pyta »

macintosh kirjutas:
426f kirjutas:

kas see Tln-Tartu maantee 182. kilomeeter on ringtee ja selle koha vahel kus tee kaheks läheb tartu ja tallinna poole kui jah siis seal on küll hea sirge lõik ja pole kergliiklust,aga siiski tundus liiga linna ääres ja kiirust eriti ei ületanud eile,kedagi polnud mõõtmas

Puua mitte armu anda!
Kirjavahemärgid vastavalt eelistusele.

mäkk,kas sa oledki see vend,kes ostu/müügi kuulutustes õigekirja vigu parandab?

RF600R ´96 (09-10) XT600 ´90 (10- 15) ZX9R ´98 (10-11) Thunderace '98 (12-12), GSX-R 750 '04 (13-15), TT600RE '05 (15-16), RSV1000R '08 (16-18), Beta 300rr '14 (16-...), Fz1n '09 (18-...)

001WTR
Postitusi: 74
Liitunud: 22 Aug 2011, 17:43

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas 001WTR »

Ostke endale Aeroxid, kimage 50 & 90 kus lubatud ja inisege edasi siin teemas :ner:

Kasutaja avatar

argoa
Postitusi: 331
Liitunud: 05 Apr 2007, 01:31
Tsikkel: V-Strom
Asukoht: Tartumaa
Tänanud: 21 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas argoa »

001WTR kirjutas:

Ostke endale Aeroxid, kimage 50 & 90 kus lubatud ja inisege edasi siin teemas :ner:

Ei ei, Aeroxite jaoks on teine teema (togi)

Riga 12, Minsk 125, CŽ 250, Planeta 5, Yamaha XJ900F, Suzuki DL650 V-Strom

Ardilla
Postitusi: 1154
Liitunud: 30 Apr 2013, 22:14
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 71 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Ardilla »

http://www.postimees.ee/1352292/politse ... uur-kiirus

Remps sai postimehe kommentaarides kuulsaks. Huvitav kes selle kommentaari postitas ja kust ta teab, et teimpa on jõustruktuuridest?


leib
Postitusi: 185
Liitunud: 10 Mär 2013, 03:54
Tsikkel: Cz 86

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas leib »

ardilla de terra kirjutas:

http://www.postimees.ee/1352292/politse ... uur-kiirus

Remps sai postimehe kommentaarides kuulsaks. Huvitav kes selle kommentaari postitas ja kust ta teab, et teimpa on jõustruktuuridest?

Kas mendinärakas või rambo?


Ardilla
Postitusi: 1154
Liitunud: 30 Apr 2013, 22:14
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 71 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Ardilla »

Pigem mõte oli see, et keegi kes ei jäänud siin kommentaariga rahule kasutas selle mujal ära. Ja tal oli reimpsi tausta uuringuks aega ;)


reimps

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas reimps »

LOL :mrgreen:

Tundub, et mul on austajaid rohkem kui ma teadsin. Tore on see, et mu Delfis viidatud jutt käib hoopis teisele juhtumi, mitte selle "surmasõidu" kohta. Pealegi on viide mu elukutse kohta täiesti meelevaldne, ma pole kunagi oma tööandjat esindanud siin foorumis, kui ma teen juttu seaduse piiril balanseerimisest või üleastumisest. See mu eralõbu, mille eest ma olen alati nõus vastutama ja olen ka vastutanud :) See, keda/mida ma teenin, võib mureta olla, ma olen oma vande andnud ja sõnu ei söö.
Aga samas eks delfiinikud teavad siis piisavalt, et mu elukutse on kindlapeale mõjutatud mu isiklikest hoiakutest. Eks siingi mõni mu eks-alluv olemas, las nad kommenteerivad mu olemust "jõustruktuurides" :)

Edu teile, "sõbrad". Jään alati seisukohale, et piirkiiruse teatud määral ületamine konktrollitud tingimustes ja piisava kogemuse olemasolul on OK. Iseasi, kes on seda adekvaatne hindama, aga see pole enam see teema.

EDIT: Mu tausta pole keeruline kontrollida - siitki leiab vihjeid mu elukutse kohta, aga mitte midagi konkreetset. Lisaks need, kes mind tunnevad, tõenäosusteooria järgi on nendegi hulgas on selliseid, kes mu radikaalsusega päris rahul pole. Eks noaga-selga-meha ikka leidub. Isegi mu allkirjast leiab nupukam inimene FB-profiili lingi üles, kui väheke loogikat kaustab.

Kasutaja avatar

426f
Postitusi: 1572
Liitunud: 27 Jaan 2011, 03:27
Tsikkel: aprilia rs50 MHR
Asukoht: paide

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas 426f »

m*** ja mongol otsing ei andnud tulemusi facebookis

-minsk125
-voshod
-Izh planeta 5
-k750
-yamaha yz426f
-yamaha fj1200
-kawasaki zx12r

vtm
Postitusi: 121
Liitunud: 15 Sept 2011, 20:52
Tsikkel: VN2000
Tänatud: 1 kord

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas vtm »

426f kirjutas:

m*** ja mongol otsing ei andnud tulemusi facebookis

vaheta "***" tähtedega: "unn"

Kasutaja avatar

Palm.
Postitusi: 108
Liitunud: 03 Mär 2013, 10:00
Tänanud: 11 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Palm. »

reimps kirjutas:

LOL :mrgreen:

Tundub, et mul on austajaid rohkem kui ma teadsin. Tore on see, et mu Delfis viidatud jutt käib hoopis teisele juhtumi, mitte selle "surmasõidu" kohta. Pealegi on viide mu elukutse kohta täiesti meelevaldne, ma pole kunagi oma tööandjat esindanud siin foorumis, kui ma teen juttu seaduse piiril balanseerimisest või üleastumisest. See mu eralõbu, mille eest ma olen alati nõus vastutama ja olen ka vastutanud :) See, keda/mida ma teenin, võib mureta olla, ma olen oma vande andnud ja sõnu ei söö.
Aga samas eks delfiinikud teavad siis piisavalt, et mu elukutse on kindlapeale mõjutatud mu isiklikest hoiakutest. Eks siingi mõni mu eks-alluv olemas, las nad kommenteerivad mu olemust "jõustruktuurides" :)

Edu teile, "sõbrad". Jään alati seisukohale, et piirkiiruse teatud määral ületamine konktrollitud tingimustes ja piisava kogemuse olemasolul on OK. Iseasi, kes on seda adekvaatne hindama, aga see pole enam see teema.

EDIT: Mu tausta pole keeruline kontrollida - siitki leiab vihjeid mu elukutse kohta, aga mitte midagi konkreetset. Lisaks need, kes mind tunnevad, tõenäosusteooria järgi on nendegi hulgas on selliseid, kes mu radikaalsusega päris rahul pole. Eks noaga-selga-meha ikka leidub. Isegi mu allkirjast leiab nupukam inimene FB-profiili lingi üles, kui väheke loogikat kaustab.

No mul ei ole sõnu.. Tegevteenistuja käitumine eraelus käib käsikäes teenistuslehega. Toon mõnusaks näiteks kapten Kasvandi juhtumi.
Saan aru, et enamikele motomeestele meeldib aeg-ajalt randme lõpuni väänata, aga seda ei pea ju nii avalikult kiitma ning propageerima.
Nägin reimpsi ka möödunud nädalal lähetuses olles, parajalt mõnusa jutuga vemps küll, sarvikuid ja karvaseid lendas kahte leeri :oops:

Peace. :bsmile:

Kasutaja avatar

426f
Postitusi: 1572
Liitunud: 27 Jaan 2011, 03:27
Tsikkel: aprilia rs50 MHR
Asukoht: paide

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas 426f »

1 sept varsti käes,nüüd hakatakse rohkem tee ääres mõõtma et kihutajaid maha võtta,lubatud kiirusega saab talve tulekuni sõita

-minsk125
-voshod
-Izh planeta 5
-k750
-yamaha yz426f
-yamaha fj1200
-kawasaki zx12r

Ardilla
Postitusi: 1154
Liitunud: 30 Apr 2013, 22:14
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 71 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Ardilla »

s**t on see, et inimesed otsivad ridadevahelt tõde ja siis pasundavad sellega. Eesti on täis kibestunuid tegelasi kes naeratavad sulle ja siis käristavad seljataga.

Jõustruktuurides on minu arust väga toredad inimesed tööl. Ja isikliku arvamuse olemasolu ei pruugi kuidagi mõjutada inimese töö kvaliteeti. Reimpsi ei oska ma kommenteerida kuna ma teda lihtsalt ei tunne :D . Samas need keda ma tunnen on on sellised kellele me kõik ennast igapäevaselt usaldame.

Just tänu neile me ei mõtle paljudele ohtudele kuna alateadlikult oleme kindlad, et nende inimeste olemasolu tagabki meile turvalise olemise Kui häda käes siis keegi ei mõtle sellele mida üks või teine arvab kiirusest või jumal teab millest või mis usku tema vastav olev isik on vaid mõtleb kuidas juba tuleks see hetk tagasi kus neid inimesi jälle enam vaja ei ole ja nad on kuskil taustal isenesest mõistetavalt olemas.

Pooldan härra Palmi arvamust: Tegevteenistuja käitumine eraelus käib käsikäes teenistuslehega. Ja see ei pea käima ainult tegevteenistuja kohta vaid iga endast lugupidava kodaniku. Kuna Eesti koduke on nii pisike, et kõik liigutused paistavad välja ja kunagi ei tea, kui see kätte maksab.

Mind pigem ajab selline anonüümne näpuga näitamine närvi. Samuti pidev eeldamine ja tagatippu vaikne sitakeeramine.

:evil:


Ardilla
Postitusi: 1154
Liitunud: 30 Apr 2013, 22:14
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 71 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Ardilla »

hea soust (lol) :bsmile:


leib
Postitusi: 185
Liitunud: 10 Mär 2013, 03:54
Tsikkel: Cz 86

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas leib »

ardilla de terra kirjutas:

hea soust (lol) :bsmile:

Ja tema virtuaalne sõber mactoss on kapo nuhk ehk ikka täielik soust baikeri vürtsiga.


reimps

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas reimps »

Palm. kirjutas:

No mul ei ole sõnu.. Tegevteenistuja käitumine eraelus käib käsikäes teenistuslehega. Toon mõnusaks näiteks kapten Kasvandi juhtumi.
Saan aru, et enamikele motomeestele meeldib aeg-ajalt randme lõpuni väänata, aga seda ei pea ju nii avalikult kiitma ning propageerima.
Nägin reimpsi ka möödunud nädalal lähetuses olles, parajalt mõnusa jutuga vemps küll, sarvikuid ja karvaseid lendas kahte leeri :oops:

Peace. :bsmile:

Anna mulle andeks, aga ma eristan väga täpselt, mida ma teen teenistuses ja mida ma vahetevahel vabal ajal tsiviilisikuna teen. Hoolimata sellest, et ma olen 24/7 kõhkluseta meie riigi jaoks olemas ja valmis, ei välista see, et ma vahepeal osalen tsiviilisikuna avalikus liikluses ja saan vahetevahel trahvi. Minu ei näe, et siin oleks mingi seos, kuna ma pole avaliku elu tegelane, vaid kõigest mutrike, kes vastutab oma vabal ajal tehtu eest ise ja ainult ise.
Kui kiiruseületamise "propageerimine" (enda arvates ei propageeri ega kiida takka, ma lihtsalt ei eita seda nähtust ega karda tunnistada, et ma keeran vahetevahel "peale") on see tegevus, mida ma siin olen teinud, siis ilmselt väljendan ma ennast valesti. Mis on muidugi mu enda viga, ilmselt peaks ma õppima end paremini väljendama. Samas on mu viga küll, et ma olen vist väheseid, kes seda tunnistab, mida millegipärast kiitmiseks peetakse. Pole nii mõeldud, ma lihtsalt ütlen nagu asjad on. Tegelikult häirib mind see "ühiskondlike saladuste" teema - kui me asjadest ei räägi, siis neid nagu polekski. On küll ja tänu õhukesele riigile süvenevad. Ma oleks väga rahul, kui näiteks politsei tegeleks reaalse preventsiooniga, mitte kasseerimispoliitikaga (ehk siis oleks Eestis nähtaval, mitte tegeleks oma nähatamatuolemise tagajärgedega). Sellest aga ei räägita, sest nii pole vist ilus. Enne me ühiskond ei parane, kui iseendale ja teistele valetamine lõpeb. Ma lõin sellele enda ilusaks mõtlemisele käega ja vaatasin peeglisse - aus on mõnes mõttes valusam, aga kindlasti parem olla.

Palun mind mitte võrrelda kpt Kasvandiga - mina tunnistan enda vigu ja vaatan tõele näkku, tema sooritas midagi oluliselt labasemat ja tõepoolest ohvitserile sobimatut. Miks ma enda pattude kohta "sobimatu" ei ütle - sest kahjuks (jah, kahjuks, ma ütlesin tõesti selle sõna välja) on sellelaadsed patud muutunud normiks, mitte erandiks. Ja konkreetselt kiiruseületamist ei saa võtta kui paugust ohtlikku tegevust, vaid iga juhtumit peaks vaatama case-by-case. Kahjuks on see vaid ideaalmaailmas sedasi..

Ma ei oska vist end selgemini väljendada, ikka loetakse mu jutust välja, et ma hooplen, kiitlen, propageerin ja õigustan. Ma lihtsalt üritan tegelikult avada silmi ja panna kaasa mõtlema (aga vist ei saa hakkama). Mõtlemine ja väljaütlemine oli meil viimati veel legaalne ja ma esindan selles vaid iseennast.


Ardilla
Postitusi: 1154
Liitunud: 30 Apr 2013, 22:14
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 71 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Ardilla »

Reimpsil on õigus. Kiiruse üleramist on vaja käsitleda cbc. Näiteks meil on kiiruse ületamine 0 tolerantsiga isegi möödasõidul pead jääma kiiruse piirangu normidesse, meie teedel on suht võimatu 85 ga venivast rekkast 90 mööda minna. Või teine teema on see, et kui sõidad kiirabisse siis ei tohi ka kiirust ületada isegi kui öösel viid rasedat naist haiglasse ja sõidad 50 asemel 70 mis siis, et teed tühjad ja kiirabi järgi ei tule ja sünnitusmaia võetakse suht viimasel minutil sisse muidu oota kodus! :wack:

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6615
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 400 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7345
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Kuulge härrad (tegelikult ma ei usu, et härra tiitel on kohane aga see selleks) variserid, te sõidate siin kõik alati täpselt liiklusseadusega lubatu piires või? Päriselt kohe?!

Reimps vähemalt ütleb, et ei sõida, tunnistab ausalt, et on vigadega kaup, kahetseb ja teeb ikka. Ja kui vaja vastutada on siis vastutab. Propagandat pole küll märganud, pigem kiitleb oma pööratud huumoriprisma läbi puuduseid voorusteks. Suht sitapäine on siin teda arvustada ja seejärel minna maanteele (või linna) ja keerata +10 või +20 või +30 või +40 (jne). Äkki vaataks korra seda palki oma silmas?

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

puna
Postitusi: 2192
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: Ducati SFV4S
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas puna »

Tegelt ka ma sõidan vahest isegi aeglasemalt, aga ma proovin ennast parandada.

Kasutaja avatar

Kri§to
Postitusi: 1393
Liitunud: 27 Mai 2010, 10:21
Tänatud: 1 kord

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Kri§to »

ma ükspäev ka proovisin ilgelt aeglaselt ja laisalt linna vahel foori tagant startida..... juhtus see, et suretasin selle estonia ja mingi teise megamall hoone vahel oleva foori taga oma ratta välja.
No tee või tina aga ratta iseloomule see minu laiskus ilmselt ei meeldinud :D


001WTR
Postitusi: 74
Liitunud: 22 Aug 2011, 17:43

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas 001WTR »

reimps kirjutas:

Ma oleks väga rahul, kui näiteks politsei tegeleks reaalse preventsiooniga, mitte kasseerimispoliitikaga (ehk siis oleks Eestis nähtaval, mitte tegeleks oma nähatamatuolemise tagajärgedega). Sellest aga ei räägita, sest nii pole vist ilus. Enne me ühiskond ei parane, kui iseendale ja teistele valetamine lõpeb.

Ma lisaks Aeroxite teemale seda et eluvease, eroopa kõrgeima tööpuudusega jne jne Andalucias ei näe poes kunagi ega kusagil seda Maxima ja Sästari õhtust kontingenti kassalintidelt seda läbi laskmas mida nad läbi lasevad. Liiklusest rääkides on kaamerad ja kiirusemõõtmised (pildistavad tagant muuseas), üleval nendes kohtades kus nad tõesti oma reaalset ja inimeste enda huvidest lähtuvat preventatiivset elementi täidavad. Ja kui pannakse uued ja värsked üles, antakse viisakalt 1,5 kuud ooteaeg mille jooksul saadetakse koju teade et oled rikkunud ja trahv oleks 100 - 600 €. Vaatamata et 7000 unikaalse rikkuja pealt teeniks esimese kuu jooksul piirkond 1-2M € at least. Kuidagi inimesekeskne võib ju ka olla kõik - asi mida Eestis keegi enam loomulikuks ei oskagi pidada. ;) Kuidagi iseenesestmõistetav on sellises korralduses ka viisakas olla. Mitte et sa oma sõidust fun-i kätte ei saaks või Eestis midagi p.rsses oleks aga lihtsalt laiema simaringiga vaadates võrdluseks ;) Päikest!


Julge
Postitusi: 1009
Liitunud: 17 Dets 2004, 15:27
Tsikkel: HD VRSCDX Night Rod Special
Asukoht: Riia, Tallinn
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Julge »

Jobude kari, kes te täna kell 15:45 Sakust Kiisa poole kihutasite ja enne raudteed paremale pöörasite - te olete VÄRDJAD!!! Miks te arvate, et autod peavad mõlemale poole pea-aegu kraavi hoidma, et te saaksite kambakesi julmalt 150-ga tee telgjoonel autode rivist mööda lennata??? Ühel veel tüdruk ka taga. Poleks autost kahju, oleks ise tuimalt oma sõidurida hoidnud ja seeläbi looduslikku valikut kiirendanud. Absoluutselt ei imesta, et mootorratturid liikluses otsa saavad ja autojuhid meie peale pahased on, kui sellised idioodid kuidagi A -load ja tsikli on hankinud. Et te raisad rutem oma otsa leiaksite ja seeläbi vähem süütute inimeste elu ohtu seaksite!


oxide
Postitusi: 507
Liitunud: 31 Aug 2008, 12:39
Tsikkel: rsv4
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 6 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas oxide »

Julge kirjutas:

Jobude kari, kes te täna kell 15:45 Sakust Kiisa poole kihutasite ja enne raudteed paremale pöörasite - te olete VÄRDJAD!!! Miks te arvate, et autod peavad mõlemale poole pea-aegu kraavi hoidma, et te saaksite kambakesi julmalt 150-ga tee telgjoonel autode rivist mööda lennata??? Ühel veel tüdruk ka taga. Poleks autost kahju, oleks ise tuimalt oma sõidurida hoidnud ja seeläbi looduslikku valikut kiirendanud. Absoluutselt ei imesta, et mootorratturid liikluses otsa saavad ja autojuhid meie peale pahased on, kui sellised idioodid kuidagi A -load ja tsikli on hankinud. Et te raisad rutem oma otsa leiaksite ja seeläbi vähem süütute inimeste elu ohtu seaksite!

küll sa oled ikka kibestunud.

Kasutaja avatar

Allar
Postitusi: 112
Liitunud: 21 Sept 2006, 22:45
Tsikkel: VFR750
Asukoht: Skandinaavia
Tänanud: 1 kord

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Allar »

Julge kirjutas:

Jobude kari, kes te täna kell 15:45 Sakust Kiisa poole kihutasite ja enne raudteed paremale pöörasite - te olete VÄRDJAD!!! Miks te arvate, et autod peavad mõlemale poole pea-aegu kraavi hoidma, et te saaksite kambakesi julmalt 150-ga tee telgjoonel autode rivist mööda lennata??? Ühel veel tüdruk ka taga. Poleks autost kahju, oleks ise tuimalt oma sõidurida hoidnud ja seeläbi looduslikku valikut kiirendanud. Absoluutselt ei imesta, et mootorratturid liikluses otsa saavad ja autojuhid meie peale pahased on, kui sellised idioodid kuidagi A -load ja tsikli on hankinud. Et te raisad rutem oma otsa leiaksite ja seeläbi vähem süütute inimeste elu ohtu seaksite!

õli tulle visates:
teah, kas võib paralleele tõmmata antud kella kolmese üritusega... http://biker.ee/phpbb/viewtopic.php?p=642420#p642420

"God Damn it I'd Piss on a Spark Plug if I thought it'd do any good!"
Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas sepp »

Julge kirjutas:

Jobude kari, kes te täna kell 15:45 Sakust Kiisa poole kihutasite ja enne raudteed paremale pöörasite - te olete VÄRDJAD!!! Miks te arvate, et autod peavad mõlemale poole pea-aegu kraavi hoidma, et te saaksite kambakesi julmalt 150-ga tee telgjoonel autode rivist mööda lennata??? Ühel veel tüdruk ka taga. Poleks autost kahju, oleks ise tuimalt oma sõidurida hoidnud ja seeläbi looduslikku valikut kiirendanud. Absoluutselt ei imesta, et mootorratturid liikluses otsa saavad ja autojuhid meie peale pahased on, kui sellised idioodid kuidagi A -load ja tsikli on hankinud. Et te raisad rutem oma otsa leiaksite ja seeläbi vähem süütute inimeste elu ohtu seaksite!

Nägin ka seda kampa. Ehtne lambakari :mrgreen:

Kasutaja avatar

Passion
Postitusi: 104
Liitunud: 22 Mai 2010, 20:33
Asukoht: Tallinn

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Passion »

allar3x kirjutas:
Julge kirjutas:

Jobude kari, kes te täna kell 15:45 Sakust Kiisa poole kihutasite ja enne raudteed paremale pöörasite - te olete VÄRDJAD!!! Miks te arvate, et autod peavad mõlemale poole pea-aegu kraavi hoidma, et te saaksite kambakesi julmalt 150-ga tee telgjoonel autode rivist mööda lennata??? Ühel veel tüdruk ka taga. Poleks autost kahju, oleks ise tuimalt oma sõidurida hoidnud ja seeläbi looduslikku valikut kiirendanud. Absoluutselt ei imesta, et mootorratturid liikluses otsa saavad ja autojuhid meie peale pahased on, kui sellised idioodid kuidagi A -load ja tsikli on hankinud. Et te raisad rutem oma otsa leiaksite ja seeläbi vähem süütute inimeste elu ohtu seaksite!

õli tulle visates:
teah, kas võib paralleele tõmmata antud kella kolmese üritusega... http://biker.ee/phpbb/viewtopic.php?p=642420#p642420

Meie punt ei teinud selliseid manöövreid, mis mõne autojuhi elu ohtu oleks seadnud.. :)

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”