Hälvik- Mootorratturid

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Marx
Postitusi: 82
Liitunud: 05 Apr 2014, 21:05
Tsikkel: Gixxer
Asukoht: Pärnu

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Marx »

Loodetavasti hoiavad nüüd lapsed maanteelt eemale.
+1


jaanisp
Postitusi: 117
Liitunud: 25 Apr 2007, 16:31
Tsikkel: Z
Asukoht: Tartu

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas jaanisp »

:mrgreen:

Kasutaja avatar

426f
Postitusi: 1572
Liitunud: 27 Jaan 2011, 03:27
Tsikkel: aprilia rs50 MHR
Asukoht: paide

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas 426f »

foorumis suhtumine selline /mida sa netis pärast enam ulud kui nii kõva mees oled mine tee äärde ja pane nad käte jalgadega paika
ma ei viitsinud otsida et see lause copy pastega siia panna

-minsk125
-voshod
-Izh planeta 5
-k750
-yamaha yz426f
-yamaha fj1200
-kawasaki zx12r

Aspelund
Postitusi: 495
Liitunud: 01 Aug 2005, 14:16
Tänatud: 1 kord

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Aspelund »

Kus see võrr nüüd pirisema hakkas? :P

Kes tahab, see vehkleb lasteaia kombel rusikatega. Täiskasvanud saavad sõnadega hakkama. Olgu siis foorumis või reaalses elus.

Viimati muutis Aspelund, 10 Mai 2014, 19:33, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

hary
Postitusi: 126
Liitunud: 23 Apr 2007, 17:08
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas hary »

426f kirjutas:

foorumis suhtumine selline /mida sa netis pärast enam ulud kui nii kõva mees oled mine tee äärde ja pane nad käte jalgadega paika
ma ei viitsinud otsida et see lause copy pastega siia panna

Hmm..ega Sa muidu ju kaubikuga ei sõida, ega ju ? ..tahad nagu posisike kakelda negatiivse pöördumise peale


extrafine
Postitusi: 89
Liitunud: 14 Sept 2012, 00:52
Tsikkel: Aprilia Shiver, Husaberg 450
Tänatud: 1 kord

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas extrafine »

kuulge,ärge nüüd tekitage jälle mingit totrat saekaatrit. kui ma eile püüdsin rotikülas peenestamisest rääkida ühele noorele, hakkas see kiirusest rääkima :wack: äkki on kusagil lihtsalt möödarääk?


kurikristjan
Postitusi: 1253
Liitunud: 29 Juul 2009, 05:11
Tsikkel: SV1000
Asukoht: Põltsamaa
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 2 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas kurikristjan »

minu arust võiks selle inisejate ja vingujate teema üldse ära kustutada.

Kasutaja avatar

andriano
Postitusi: 258
Liitunud: 21 Mai 2003, 05:18
Asukoht: Estonia

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas andriano »

Ei pea alati kõike kinni panema, nagu masu ajal või nõuka ajal. Vahel peab ka kollast kirjandust lugeda saama. Nüüd vinesena seda teemat sirvides on täitsa hea noorust meenutada. Peaaegu oleksin killust pool siia trükkinud aga näed, meelde tuli: tarkus ei tule alati aastatega, mõnikord tulevad aastad üksinda.
Kellel veel õlli on, siis siit tuleb...
Peace!

TARKUS TULEB TASAPISI
Olivia Saar

Tarkus tuleb tasapisi,
tuleb tasahilju,
tarkuselt ei tasu loota
kohe valmis vilju,
pole tarkus ladvaubin,
mida haarad käega,
ei saa tarkust pähe panna
võimu ega väega,
ei saa tarkust krati kombel
külast kokku kanda
ega selle tabamiseks
rasket raha anda.

Mehe sõnal mehesõna,
mida tarkus juhib,
lollus tarkust tagaselja
nüpeldab ja nuhib,
vastandite vastasseisus
targem ikka võitnud,
pole tarkus ülekaela
kunagi ju sõitnud.

Tarkus tuleb tasapisi,
aga kannab vilja,
tarkust tragilt taga nõuda
pole iial hilja.

:idea: No ma olen ka igasugustes olukordades olnud ja igasugustega kokku saanud. Aga kuidas saab mõni lollust õigustada, see teeb murelikuks!

Kõik sai alguse siit... kaherattalised!
Kasutaja avatar

Black
Postitusi: 1135
Liitunud: 06 Juun 2004, 18:15
Tsikkel: Dnepr MT10 / GSX-R1000
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 68 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Black »

andriano kirjutas:

:idea: No ma olen ka igasugustes olukordades olnud ja igasugustega kokku saanud. Aga kuidas saab mõni lollust õigustada, see teeb murelikuks!

Lihtne: igal oma tarkus ja lollus. Ses suhtes mingite etalonide paikapanekuks tasub ainult kakelda.

Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1674
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas AzA »

Teema on hälvik-mootorratturid .... ma ei nõustu, et mootorrattur, kes ei arvesta, et autojuhid ei näe neid teiste autode tagant on kohe hälvik, aga mingil määral imelik küll.
Sõidan igapäevaselt linnas 40-50km ja taoliseid nn. ette keeramisi oleks eespool pildil näidatatud piki vahega sõites vist iga ristmiku peal :P
Anna aega tädidele ja nad märkavad küll.

Aga mulle meeldib.
Kasutaja avatar

toretoots
Postitusi: 19
Liitunud: 03 Juul 2013, 11:51

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas toretoots »

[youtube][/youtube]

Esiteks ütlen kohe välja et ei ole ennast õigustamas. Tunnistan et olen süüdi ja oleks pidanud rahulikumalt lähenema ristmikule. Ja edaspidi arvestan rohkem sellise võimalusega.

Aga küsiks üldsuse käest et kuidas Teie suhtute Toyota mehe otsusesse pidurdada järsult antud olukorras? Mõlemad olime pea teel ning minu plaan oli peale vastu tulevat toyotat vasakule keerata.

Will there ever be a boy born who can swim faster than a shark?
Kasutaja avatar

Yerba
Postitusi: 1225
Liitunud: 09 Juun 2006, 00:42
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner '13

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Yerba »

toretoots kirjutas:

[youtube][/youtube]

Esiteks ütlen kohe välja et ei ole ennast õigustamas. Tunnistan et olen süüdi ja oleks pidanud rahulikumalt lähenema ristmikule. Ja edaspidi arvestan rohkem sellise võimalusega.

Aga küsiks üldsuse käest et kuidas Teie suhtute Toyota mehe otsusesse pidurdada järsult antud olukorras? Mõlemad olime pea teel ning minu plaan oli peale vastu tulevat toyotat vasakule keerata.

No ei tea. Ma pidurdaks ka autoga sõites üsna järsult, kui tunneks et autole tuleb üks kiiremat sorti tsikkel otse kümnesse... arvan, et üsna inimlik reaktsioon toimus autoroolis.

www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!

Tuono

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Tuono »

Esiteks ütlen kohe välja et ei ole ennast õigustamas. Tunnistan et olen süüdi ja oleks pidanud rahulikumalt lähenema ristmikule. Ja edaspidi arvestan rohkem sellise võimalusega.

Aga küsiks üldsuse käest et kuidas Teie suhtute Toyota mehe otsusesse pidurdada järsult antud olukorras? Mõlemad olime pea teel ning minu plaan oli peale vastu tulevat toyotat vasakule keerata.

Tsilkijuht ju selgelt mingi algaja kollanokk, pidurdas ennast külili, hindas oma võimeid/oskusi üle! Ise oleksin ka autoga pidurdanud, kui selline "hull" tuleks hooga peale (crash)

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7346
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

toretoots kirjutas:

Aga küsiks üldsuse käest et kuidas Teie suhtute Toyota mehe otsusesse pidurdada järsult antud olukorras? Mõlemad olime pea teel ning minu plaan oli peale vastu tulevat toyotat vasakule keerata.

Mina käitukisn autojuhina ilmselt samamoodi. Kukkumine oleks suure tõenäosusega olemata olnud, kui sa vahetult enne ristmikku oleks gaasi natuke maha keeranud ja andnud autojuhile võimaluse regeerida ja aru saada sinu kavatsustest.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1674
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas AzA »

Mina näiteks peateel olles keset ristmikku seisma ei jää, vaatamata viimase hetke pidurdamishuvilistele.
Aga vasakpööret võiks teha sõidurea vasakust äärest.
Suht odava õppetunni said, paljudel läheb antud lõbu kõvasti kallimaks.

Aga mulle meeldib.
Kasutaja avatar

Pontus
Postitusi: 1423
Liitunud: 04 Nov 2007, 22:08
Tsikkel: V4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Pontus »

toretoots kirjutas:

Aga küsiks üldsuse käest et kuidas Teie suhtute Toyota mehe otsusesse pidurdada järsult antud olukorras? Mõlemad olime pea teel ning minu plaan oli peale vastu tulevat toyotat vasakule keerata.

Millises autokoolis käisid, et seal õpetati esipiduri kasutamise asemel külili viskamist? Ja milleks gaasi anda ennem maha hüppamist? Ennem külili viskamist proovi ikka seda parempoolset linki tugevamalt vajutada, antud juhul oleks muidu võinud ennast leida selle toyo esiotsa rataste alt... Selles mõttes tegi Toyo mees õigesti, et seisma jäi muidu sõidaks ju üle lihtsalt.
NB! Ei saa aru, mis junnid sul seal kiivri klaasi küljes on, kas visiiri kilede nupud v?

Hoopis teine mees, ja kui tahad kõnetada siis nüüdsest lisa lause lõppu alati: Söör...
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7200
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Ja sa oleks rahul olnud,kui avensis oleks sulle kümnesse pannud või sinust üle lasknud?Siis oleks ta nagu õigesti käitunud?Selle asemel,et pidurdas.
Seda,et ise natuke lollisti tegid ei saanud aru?
Ilmeslt ikka ei saanud :wack:

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

daub
Postitusi: 709
Liitunud: 17 Jaan 2010, 00:58
Tsikkel: F6C 1500
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 31 korda
Tänatud: 33 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas daub »

Miks ta "kümnesse pannud" oleks? Kui auto ühtlase hooga edasi oleks liikunud, siis oleks rattaga tagant mööda saanud ju?
Aga muidugi, vasakpööret sellise hooga tegema minna, selle kohta arvamuse jätan enda teada.

Kui sa tahad igal juhul kruusa vältida, siis leiab kruus su üles.
Pilt

Magician
Postitusi: 198
Liitunud: 20 Aug 2008, 11:21
Tsikkel: Triumph Speed Triple 955i

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Magician »

Siin jäi küll ilmselgelt väheks mootoratturi sõiduoskusest ja kogemusest. Seda Avensist oli ju päris kaugelt näha ning isegi mitte märgates oleks korralikult pidurdades seisma saanud. Hoog oli muidugi ristmikule lähenemiseks liiga suur, ma võtan ise ikka julgelt hoo maha sellistes kohtades nagu näha liigub igasuguseid.

Delta-Kavrovets 175-Yamaha FZS600-Suzuki SV1000S-CBR1100XX-Triumph Speed Triple 955i
Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1674
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas AzA »

Kogu selle kurja, kuid paraku õige kriitika juures mina siiski tahaksin video postitajale kummarduse teha.
Esiteks munade eest, et postitasid ja teiseks selle eest, et väga suure tõenäosusega jätab vähemalt üks meist niimoodi ristmikule lähenemata.
Tegid mõnele mehele kooli jälle odavamaks ja valutumaks.
Tänud.

Aga mulle meeldib.
Kasutaja avatar

villy
Postitusi: 1064
Liitunud: 29 Juul 2010, 08:11
Tsikkel: KTM690, TM300
Asukoht: Tallinn, Pääsküla
Tänanud: 186 korda
Tänatud: 116 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas villy »

AzA kirjutas:

Kogu selle kurja, kuid paraku õige kriitika juures mina siiski tahaksin video postitajale kummarduse teha.
Esiteks munade eest, et postitasid ja teiseks selle eest, et väga suure tõenäosusega jätab vähemalt üks meist niimoodi ristmikule lähenemata.
Tegid mõnele mehele kooli jälle odavamaks ja valutumaks.
Tänud.

Nõustun

PS: Pontus ja Tuono ei pea ju ilkuma nii palju. Postitaja ütles ju ise, et saab aru, et käitus valesti. Teie jaoks on Delfi kommentaarium.


Rein
Postitusi: 1244
Liitunud: 03 Aug 2003, 23:24
Tsikkel: Valkyrie
Asukoht: LÕUNA- eesti/ neprrrr, Honda F6 Valkyrie, Yamaha XVS 125 DragStar, ex-yam fj1200
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Rein »

Küsimus oli jah selles, et mida Teie teeksite autojuhina. Sellise kauguse pealt on autojuhi vaadet raske hinnata, ilmselt oleks ka pidurdanud, arvates, et rattur pol eautot märganud ja tahab eest ära jõuda, oleks olnud vahemaa pisem ja tundunud, et tuleb küljelt sisse, siis igal juhul peale vajutanud, et eest ära saada.


jääkaru
Postitusi: 23
Liitunud: 13 Apr 2014, 10:43
Tsikkel: Honda
Asukoht: Tallinn

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas jääkaru »

Kurb juhus. Kas ratas jäi terveks? Libises autole otsa?


kenk
Postitusi: 98
Liitunud: 17 Apr 2013, 10:26
Tsikkel: SpeedTriple 1050
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas kenk »

50/50 mida keegi autorooli teinud oleks. Jõmm oleks ehk läbi pannud täiega, rahulikum autojuht tegi nii nagu videos näha. Peaasi nüüd, et õppetund meelde jääb ja edaspidi ehk osatakse sellise olukorra tekitamist vältida.

I like them naked.
Kasutaja avatar

tramm66
Postitusi: 2430
Liitunud: 14 Juun 2005, 01:37
Tsikkel: gixxer
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas tramm66 »

Rein kirjutas:

Küsimus oli jah selles, et mida Teie teeksite autojuhina. Sellise kauguse pealt on autojuhi vaadet raske hinnata, ilmselt oleks ka pidurdanud, arvates, et rattur pol eautot märganud ja tahab eest ära jõuda, oleks olnud vahemaa pisem ja tundunud, et tuleb küljelt sisse, siis igal juhul peale vajutanud, et eest ära saada.

Siin ei ole mingeid küsimusi tglt.. uh, elupikk bännnnn nah läbi ja nüüd hakkab kevadist pätsi tulema.. mõni teine päev või kellaaeg sest rumm sai just otsa ja uni tuleb :D

Autojuht sõitis peateel ja omades sõidueesõigust peab ta pidurit vajutama vaid eessõitjaga pikivahe hoidmiseks või reageerides keelavale fooritulele. Muudel juhtudel on tegu halastuspidurdusega (eirates sealjuures looduslikku valikut). Autojuhi tegevuses olid ohule reageerimise ilmingud ju täiesti olemas erinevalt mootorratturist kelle reaktsioonid tulenesid vaid konkreetselt reflektoorsest ehmumisest. Hinda, reageeri ja valitse - kiirus ei ole üldjuhul sealjuures määrav kui eelnev on kontrolli all. Sellel konkreetsel juhul ei olnud mootorratturil ühtegi neist kolmest ja vähe sellest - suutis leida veel harvaesineva nähtuse, kirsiks tordile appi võtta, otse kümpi alla päikest... well done (crash)

Kasutaja avatar

Pontus
Postitusi: 1423
Liitunud: 04 Nov 2007, 22:08
Tsikkel: V4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Pontus »

villy kirjutas:

Nõustun

PS: Pontus ja Tuono ei pea ju ilkuma nii palju. Postitaja ütles ju ise, et saab aru, et käitus valesti. Teie jaoks on Delfi kommentaarium.

[youtube][/youtube]
Ma siis panen õpetliku video siia, millest kõik algajad võiksid eeskuju võtta ja korralikult läbi vaadata. Äkki oleks ikkagi õigem autoga edasi sõita... :idea:

Hoopis teine mees, ja kui tahad kõnetada siis nüüdsest lisa lause lõppu alati: Söör...
Kasutaja avatar

toretoots
Postitusi: 19
Liitunud: 03 Juul 2013, 11:51

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas toretoots »

:mrgreen: Ütleme nii et oli aimata et mulle uus kakaauk selle eest rebitakse. Ongi lihtsam sittuda.

Kollanokk olen tõesti ja noore inimese hulljulgust on kaa veel alles omajagu. Eks iga siuke juhtum leevendab seda olukorda, kunagi saab ka minust toyota mees. Aga praegu tõesti tunnistan et auto roolis poleks mõelnudki pidurdada. Oleks kaks minusugust kohtunud oleks me sõpradeks jäänud.

Vasakust ääres ei teinud pööret just selle tõttu et oleks autol aega eest ära sõita.

Pontusel jäi vist üldse arusaamatuks mis juhtus. Toimus hädapidurdus mis kogemuste ja oskuste puuduse tõttu lõppes külili kukkumisega ning gaasi peale keeramisega. Ja kas tõesti pole enne pinlock visiiridega kokku puutunud? :|

Siin kohal tahaks ka tänada kasutajat ets tema poolt valmistatud kukkumispunnide eest mis tegid sellest õppetunnist väga odava. :bsmile: Ainuke katkine asi oli käiguhoob. Toyota oleks ka vigastusteta kui sumpa poleks ilusat auku tema bumperisse kõrvetanud.

Aga jah, öppige minu rumalusest. Loodame et see jääb minu viimaseks videoks mida ma siia postitan. :wack:

Will there ever be a boy born who can swim faster than a shark?
Kasutaja avatar

Yerba
Postitusi: 1225
Liitunud: 09 Juun 2006, 00:42
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner '13

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Yerba »

Kõige parem, et ise aru said ka, et miks ja kuidas juhtus.
Ja hea, et hakkad aru saama, et liikluses on kõik erinevad. Ning oleks-poleks ei mängi rolli paraku - viide sellele et kirjutasid, et oleks auto roolis sinu moodi tegelane olnud, siis poleks õnnetust juhtunud.
Igatahes said küll üsna ehmatava aga samas üsna odava õppetunni. Kõik õppetunnid, kuhu liigesed või elu ei jää, on siiski odavad, võta seda niimoodi. 8)
Õppimisvõime ja enesekriitika eest - viis.
Sõiduoskust pidurdamise ja muus valdkonnas - lihvi Motosurvivalil sel aastal. Seal pidi veel vaba koht olema.

www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
Kasutaja avatar

Raits66
Postitusi: 274
Liitunud: 08 Mai 2009, 19:17
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 14 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Raits66 »

Isegi kui Toyota ei oleks pidurdanud, poleks sa tast tagant mööda saanud, see liikus ju nii aeglaselt :mrgreen:
Ja kui olekski napilt mööda läinud siis oleks siin video sellest kuidas sa selle väikse liiklusmärgi maha sõitsid :mrgreen:
Auto juhi reaktsioonis küll miskit üllatavat ei ole. Ju ta arvas kiiruga, et rattur ei näinud märki ja üritab eest läbi sõita.
Mingist tüübist üle sõitmine rikuks tuju ikka mitmeks tunniks vist :mrgreen:


piloot
Postitusi: 2130
Liitunud: 10 Sept 2005, 19:18
Tsikkel: Varadero XL1000 Husaberg FE570
Asukoht: Rakvere

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas piloot »

Pontus kirjutas:

Millises autokoolis käisid, et seal õpetati esipiduri kasutamise asemel külili viskamist? Ja milleks gaasi anda ennem maha hüppamist? Ennem külili viskamist proovi ikka seda parempoolset linki tugevamalt vajutada, antud juhul oleks muidu võinud ennast leida selle toyo esiotsa rataste alt... Selles mõttes tegi Toyo mees õigesti, et seisma jäi muidu sõidaks ju üle lihtsalt.
NB! Ei saa aru, mis junnid sul seal kiivri klaasi küljes on, kas visiiri kilede nupud v?

Kuule pontu, analüüsi võime üldse puudub? Mis siia autokool puutub? Kindlasti seal õpetati, esipiduri kasutamist aga kuidas, see on juba ise küsimus. Et milleks gaasi anti? Kui sa aru ei saanud, mille pärast esiots alt ära läks siis saad varem või hiljem ise samamoodi maakeraga vastu pead :wack:
Et seda ei juhtuks siis ära kunagi pane üle kahe näpu piduriheeblile. Ei ole üldse palju vaja ja eriti võimsamate rataste puhul, et vähe lohakamalt piduri heeblit rebides keeratakse vähe gaasi juurde, selle tulemusel läheb nina kergemaks, kohe esiratas loha ja alt ära ta ongi.

Pilt
Suzu GSF 600S - Totaalne banditism! Fazer 1000, KTM LC4 620 SC, Varadero 1000, XR650R, WR250F, Husaberg FE 570+explorer snow kit
citius,altius,coitus!
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”