Hälvik- Mootorratturid

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

z1000
Postitusi: 305
Liitunud: 16 Okt 2009, 23:46
Asukoht: Tallinn

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas z1000 »

ma olin ise hälvik mootorrattur eile. ma ütlen, kui on vaja kohutavat ja hirmutavat kogemust mootorrattal, siis unusta ära kõik 300ga sõitmised tiheda liikluse vahel ja enduuroga kuskil kilomeetrise kuristikuga 10 cm ääre peal vms. tuleb sõita tallinna tänavatel väga vaikse hooga tipptunnil, tühja esirehviga. ja siis teha sellest tulenevalt väga veidraid manöövreid ja jätta endast hälviku mulje :P

.
Kasutaja avatar

z1000
Postitusi: 305
Liitunud: 16 Okt 2009, 23:46
Asukoht: Tallinn

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas z1000 »

Ja kohe uus postitus otsa ka. Eile tallinnast raplasse sõites kohe peale urge bensukat keerasime sõbraga natukene rulli. Aga mingi tüüp mingil sinisel endurol pidi ikka demonstreerima et ta oskab rohkem rulli keerata. Mul muidu täiesti suva palju keegi rulli keerab aga probleem selles, et ta möödus mõlemast meist paremalt, väga kiiresti ja liiga lähedalt. Idioot.

.
Kasutaja avatar

leander
Postitusi: 64
Liitunud: 29 Apr 2012, 22:12
Tsikkel: Caponord

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas leander »

lextastic kirjutas:

Ja kohe uus postitus otsa ka. Eile tallinnast raplasse sõites kohe peale urge bensukat keerasime sõbraga natukene rulli. Aga mingi tüüp mingil sinisel endurol pidi ikka demonstreerima et ta oskab rohkem rulli keerata. Mul muidu täiesti suva palju keegi rulli keerab aga probleem selles, et ta möödus mõlemast meist paremalt, väga kiiresti ja liiga lähedalt. Idioot.

Sry. Läks jah nõnda. Tegelt ma oli juba möödasõidul vasakult aga te vajusite järsku täiega ette. Mul oli juba ammu korralik hoog sees nii et läksin siis paremalt, ei olnud üldse demonstreerimas. Ega sa vist ise ka peeglisse ei vaadanud et nii vasakule vajusid. Ära pikka viha pea ja pole ehk pole vaja nii karme tiitleid jagada. ;)

ammu JAWA 634, vahepeal FZR 600 ja TDM 850, nüüd Aprilia Caponord ja IZ QK

ummip
Postitusi: 161
Liitunud: 09 Sept 2008, 00:39
Tsikkel: honda cbr900rr suzuki gsf600
Asukoht: Tallinn Nõmme
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 4 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas ummip »

lextastic kirjutas:

Ja kohe uus postitus otsa ka. Eile tallinnast raplasse sõites kohe peale urge bensukat keerasime sõbraga natukene rulli. Aga mingi tüüp mingil sinisel endurol pidi ikka demonstreerima et ta oskab rohkem rulli keerata. Mul muidu täiesti suva palju keegi rulli keerab aga probleem selles, et ta möödus mõlemast meist paremalt, väga kiiresti ja liiga lähedalt. Idioot.

No siis te vist ikka ei keeranud rulli kui enduro teist mööda lajatas nagu vastutulevast :D

Kasutaja avatar

z1000
Postitusi: 305
Liitunud: 16 Okt 2009, 23:46
Asukoht: Tallinn

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas z1000 »

no ega ei keeranud jah, nii natukene. kohe oli uus 70 ala tulemas ja ei olnud nagu plaaniski ribadeks lasta. ja jäime mõlemad siiski oma ritta. niiet vasakult oleks saand minna küll :)

.
Kasutaja avatar

Pontus
Postitusi: 1423
Liitunud: 04 Nov 2007, 22:08
Tsikkel: V4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Pontus »

Ei saa aru, et kas rattalt on pidurid eemaldatud, et ei suudeta pidurdada, et sõidetakse miskite napikatega ohtlikult mööda. Ei ole mõtet peale keerata, kui ei suuda ratast talitseda... Enduurokas on ju hästi taltsutatav kah seejuures. Varsti ei julge enam üldse kuskil sõita kuna tagant tulevad sõidavad sust oskuste vajaka jäädes valelt poolt mööda.

Hoopis teine mees, ja kui tahad kõnetada siis nüüdsest lisa lause lõppu alati: Söör...
Kasutaja avatar

ONiils
Postitusi: 101
Liitunud: 22 Juul 2008, 21:55
Tsikkel: Honda CBR600F
Asukoht: Läänemaa

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas ONiils »

Tervitan ajudeta bikereid kes sõitsid täna 01.06.2014 mõni minut enne kella 17:00 Noarootsi vallas Riguldi külas. Teid oli kolm või neli tükki, nägite tee ääres ratsanikke hobustega. Jäite miski pärast seisma, töllerdasite seal ja siis kui hobused ratsanikega jõudsid teeäärsel põllul teiega umbes täpselt kohakuti panite kõik minema nii, et kahe esimese käiguga käisid kõigil ratastel pöörded peaaegu piirajasse ära. No mõnel jorsil ikka ei ole kahe kõrva vahele ikka mitte midagi antud :wack:

Vedas, et tegemist oli väheke rahulikema hobustega. Mingeid väga suuri ehmatusi ei juhtunud ja keegi seljast maha ei kukkunud.

Kõigile teistele tsiklimeestele ütlen ka, et kui näete ratsanikke tee peal/lähedal/ääres, palun võtke kasvõi natuke hoog maha või ärge vähemalt hakake krt täispasaga ja suurte pööretega kiirendama. Ma ise naudin ka vahel väikest valjemat sumpsist tulevat häält ja olen ka mõnel korral nalja pärast karjamaal jalutavaid loomi rattaga hirmutanud aga no krt, enne parema randme väänamist vaadake enne ja mõtelge natuke :nono:

Aitäh tähelepanu eest.

Kasutaja avatar

Pontus
Postitusi: 1423
Liitunud: 04 Nov 2007, 22:08
Tsikkel: V4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Pontus »

Tundub, et hoopis selles teemas kirjutavad isikud on hälvikud. Hobused on juba ammu ju looduskaitse all ja ainult poolearuline viib sellise imeviguri linnakära juurde. Jätke need hobused juba rahule ja las nad elavad rahulikult, pole vaja iga elava looma selga ronida.

Hoopis teine mees, ja kui tahad kõnetada siis nüüdsest lisa lause lõppu alati: Söör...
Kasutaja avatar

Säga
Postitusi: 914
Liitunud: 14 Juul 2005, 17:03
Tsikkel: HYBRID- POLTAA BENSAA JA KUMIA
Asukoht: Tallinn. Varese tn.
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Säga »

a nahh te oma kronudega tee ääres sõitsite siis ? läind mööda põldu nagu tõprale kohane

SYLB
Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1811
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 217 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas pühak »

Tere tulemast Riguldi küla linna!

Pontus kirjutas:

Tundub, et hoopis selles teemas kirjutavad isikud on hälvikud. Hobused on juba ammu ju looduskaitse all ja ainult poolearuline viib sellise imeviguri linnakära juurde. Jätke need hobused juba rahule ja las nad elavad rahulikult, pole vaja iga elava looma selga ronida.

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"

Lauri23
Postitusi: 428
Liitunud: 01 Mai 2004, 19:46
Asukoht: Tallinn/07 R6

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Lauri23 »

Rides a horse next to highway, complains about noise :D Päris naljakas juhtum tegelt.

Kasutaja avatar

ONiils
Postitusi: 101
Liitunud: 22 Juul 2008, 21:55
Tsikkel: Honda CBR600F
Asukoht: Läänemaa

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas ONiils »

Säga kirjutas:

a nahh te oma kronudega tee ääres sõitsite siis ? läind mööda põldu nagu tõprale kohane

Proovi mu teksti uuesti lugeda. Ära väida selliseid asju, millest on juba juttu olnud.

Jah, kahjuks on valikuline lugemine paljudele selle foorumi kasutajatele lähedane asi :wack:

Kasutaja avatar

Hanna
Postitusi: 176
Liitunud: 21 Aug 2003, 15:31
Tsikkel: SuzukiMarauder/YamahaWildstar
Asukoht: Tallinn

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Hanna »

ONiils kirjutas:

Kõigile teistele tsiklimeestele ütlen ka, et kui näete ratsanikke tee peal/lähedal/ääres, palun võtke kasvõi natuke hoog maha või ärge vähemalt hakake krt täispasaga ja suurte pööretega kiirendama. Ma ise naudin ka vahel väikest valjemat sumpsist tulevat häält ja olen ka mõnel korral nalja pärast karjamaal jalutavaid loomi rattaga hirmutanud aga no krt, enne parema randme väänamist vaadake enne ja mõtelge natuke :nono:

Nõus.
Alati, kui olen teel hobuseid näinud, olen neist võimalikult vaikselt möödunud (mu ratas pole just kõige vaiksemate killast ;) )

Life is like a dick. When it get's hard, fuck it!
Kasutaja avatar

Veikosib
Postitusi: 140
Liitunud: 17 Juul 2012, 21:19
Tsikkel: R1
Asukoht: Tallinn

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Veikosib »

Minu linnaliiklemise kombeks on saanud noorte emmede lähedusse sattudes sidur lahutada.....ka see tundub üsna inimlik tegu, kui rattast väljuvad detsibellid võibolla kõige leebemad ei ole...

Kasutaja avatar

Andrea
Postitusi: 741
Liitunud: 29 Mär 2004, 07:54
Tsikkel: Ducati Streetfighter V4S '21
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 36 korda
Tänatud: 8 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Andrea »

Täpselt sama siin. Nigu lapsevanker paistab, sidur alla. :idea:

Suzuki SV650 S 2001 -> Yamaha YZF750R 1995 -> Aprilia RSV 1000 Tuono 2003 -> Ducati 999 Biposto 2005 -> Ducati 1098 Streetfighter S 2009 -> Ducati Diavel Carbon 2011 -> Aprilia Tuono V4R APRC 2012 -> KTM SuperDuke 1290 R 2015 -> Kawasaki KX250F 2008 -> Aprilia Tuono V4R APRC ABS 2014 -> Aprilia Tuono V4 1100 RR 2017 -> KTM Superduke 1290 R 2020 -> Ducati Streetfighter V4 2020 -> Ducati Streetfighter V4S 2021
Kasutaja avatar

Ivoonu
Toetajaliige
Postitusi: 1487
Liitunud: 27 Sept 2007, 18:06
Tsikkel: Harley-Davidson FLHTCUI
Asukoht: Tartu
Tänanud: 107 korda
Tänatud: 64 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Ivoonu »

Nii tore, et meil on sellised ratturid. Ilma teieta oleks liiga igav.
Kas Andrea vajutab siis ka siduri alla, kui lapsevankriga jalutab isa?


jaanisp
Postitusi: 117
Liitunud: 25 Apr 2007, 16:31
Tsikkel: Z
Asukoht: Tartu

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas jaanisp »

Mina loen jutust välja, et sidur lahutatakse just selleks, et üldse häält ei kostuks.. Mis siis vahet on kas vankrit lükkab ema, isa või hoopis keegi kolmas?


Magician
Postitusi: 198
Liitunud: 20 Aug 2008, 11:21
Tsikkel: Triumph Speed Triple 955i

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Magician »

jaanisp kirjutas:

Mina loen jutust välja, et sidur lahutatakse just selleks, et üldse häält ei kostuks.. Mis siis vahet on kas vankrit lükkab ema, isa või hoopis keegi kolmas?

Kuidas siduri lahutamisega hääl ära kaob huvitaks mind ka :wack:

Delta-Kavrovets 175-Yamaha FZS600-Suzuki SV1000S-CBR1100XX-Triumph Speed Triple 955i
Kasutaja avatar

indumen
Postitusi: 1061
Liitunud: 01 Apr 2008, 09:23
Tsikkel: Yamaha MT-10, 2017
Asukoht: Tallinn / Imavere
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 41 korda
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas indumen »

äkki nõnda et tühikäigul on ikka väiksemad pöörded ja vähem lärmi kui tavalises sõiduolekus.
linnasõit on selline kaheotsaga asi, kui kõik jälgiks kõike ja suudaks ennetavalt kõige peale mõelda siis oleks ju elu lill.

siin kõne alla tulnud hobuseehmatajad, samamoodi oleks,poleks,võiks jne. aga tsikliga ikka ju naudiks pigem kiirendust kui vaikselt libistamist, selle jaoks on palju teisigi liikumisvõimalusi.
mõtlemisainet muidugi on (w)

98% of the teenage population does or has tried smoking pot. If you're one of the 2% put this in your signature

kontakt nr. +372 52 58 244
Kasutaja avatar

Andrea
Postitusi: 741
Liitunud: 29 Mär 2004, 07:54
Tsikkel: Ducati Streetfighter V4S '21
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 36 korda
Tänatud: 8 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Andrea »

No kui võrrelda minu ratta häält nt 6k rpm ja 1k rpm juures, siis on küll tunne, et viimase puhul ratta mootor seisab. Esimese puhul hakkavad teinekord autoalarmid tööle... :mrgreen: See kes lapsekäru lükkab, pole oluline.

Suzuki SV650 S 2001 -> Yamaha YZF750R 1995 -> Aprilia RSV 1000 Tuono 2003 -> Ducati 999 Biposto 2005 -> Ducati 1098 Streetfighter S 2009 -> Ducati Diavel Carbon 2011 -> Aprilia Tuono V4R APRC 2012 -> KTM SuperDuke 1290 R 2015 -> Kawasaki KX250F 2008 -> Aprilia Tuono V4R APRC ABS 2014 -> Aprilia Tuono V4 1100 RR 2017 -> KTM Superduke 1290 R 2020 -> Ducati Streetfighter V4 2020 -> Ducati Streetfighter V4S 2021
Kasutaja avatar

Loff
Postitusi: 2868
Liitunud: 18 Nov 2006, 18:23
Tsikkel: Husqvarna TE610, Kawa VN740
Asukoht: Maal
Tänanud: 41 korda
Tänatud: 34 korda
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Loff »

Kahju kui inimesed lugeda ei oska :(
ONiils kirjutas ju, et bikerid jäid seisma ja kui hoburatsanikud nendega kohakuti jõudsid anti tuld :wack: Kahjuks paljud ongi egotsentrilised. Targem annab järele!

https://www.youtube.com/@paavokaleva
Impa Kulli Lohikäärme!
Yamaha TTR600 '00(panin risu)
KTM 620 LC4 '97(müüsin maha)
Kawasaki VN750 '87
Husqvarna TE610E '02
Kasutaja avatar

426f
Postitusi: 1572
Liitunud: 27 Jaan 2011, 03:27
Tsikkel: aprilia rs50 MHR
Asukoht: paide

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas 426f »

hobune kardab küll tsikli häält,kunagi sai 4t krossikaga katsetatud(vaatasin,et keegi hobuse peal pole),kruusal gaas põhja ja hobused hakkasid jooksma.lammas on samasugune.see on küll paras idiootsus ratsanike kõrval tsikli või autoga gaasi anda

-minsk125
-voshod
-Izh planeta 5
-k750
-yamaha yz426f
-yamaha fj1200
-kawasaki zx12r

koi
Postitusi: 1768
Liitunud: 17 Mai 2004, 00:01
Tsikkel: GL 1800
Asukoht: Saue
Tänanud: 62 korda
Tänatud: 37 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas koi »

Selle teema algataja tunnistas, et on ise ka loomi ehmatanud! No paras mees teisi manitsema, kui ise samasugune lammas! Mis vahet sel on, kas keegi neil seljas või mitte!

Nii loll pole keegi, et teisi õpetada ei oskaks.
Kasutaja avatar

ONiils
Postitusi: 101
Liitunud: 22 Juul 2008, 21:55
Tsikkel: Honda CBR600F
Asukoht: Läänemaa

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas ONiils »

koi kirjutas:

Selle teema algataja tunnistas, et on ise ka loomi ehmatanud! No paras mees teisi manitsema, kui ise samasugune lammas! Mis vahet sel on, kas keegi neil seljas või mitte!

Kui ikka natuke mõelda, siis on vahe.

Kasutaja avatar

Veikosib
Postitusi: 140
Liitunud: 17 Juul 2012, 21:19
Tsikkel: R1
Asukoht: Tallinn

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Veikosib »

Magician kirjutas:

Kuidas siduri lahutamisega hääl ära kaob huvitaks mind ka :wack:

pidasin jah silmas, et siduri lahutamise ajal lasen ka rutska oma "null-asendisse"....selliselt nüüd veits üheselt arusaadavam!? (togi)
Ühesõnaga . . . arvestage krt et väikeste laste kõrvakiled on veits õrnemad kui foorumis tilganäppijate/tähenärijate omad!!! Selle asemel et teemasse süübida....nokitakse krt sõnastuse ja väljendite üle....plaah! :wack:

Kasutaja avatar

Hanna
Postitusi: 176
Liitunud: 21 Aug 2003, 15:31
Tsikkel: SuzukiMarauder/YamahaWildstar
Asukoht: Tallinn

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Hanna »

Veikosib kirjutas:
Magician kirjutas:

Kuidas siduri lahutamisega hääl ära kaob huvitaks mind ka :wack:

pidasin jah silmas, et siduri lahutamise ajal lasen ka rutska oma "null-asendisse"....selliselt nüüd veits üheselt arusaadavam!? (togi)
Ühesõnaga . . . arvestage krt et väikeste laste kõrvakiled on veits õrnemad kui foorumis tilganäppijate/tähenärijate omad!!! Selle asemel et teemasse süübida....nokitakse krt sõnastuse ja väljendite üle....plaah! :wack:

Mul on laste läheduses sama taktika :) :bsmile:

Life is like a dick. When it get's hard, fuck it!
Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas mella »

Kui sumpsituuningud ära jätta, pole vaja elusolendite läheduses gaasi-siduri-maitea millega majandada.

Kasutaja avatar

Hanna
Postitusi: 176
Liitunud: 21 Aug 2003, 15:31
Tsikkel: SuzukiMarauder/YamahaWildstar
Asukoht: Tallinn

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Hanna »

mella kirjutas:

Kui sumpsituuningud ära jätta, pole vaja elusolendite läheduses gaasi-siduri-maitea millega majandada.

Maitse asi :wink: 8) :bsmile:

Life is like a dick. When it get's hard, fuck it!
Kasutaja avatar

sinilind123
Postitusi: 1040
Liitunud: 08 Apr 2008, 21:45
Tsikkel: TransAlp ja Africa Twin
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 20 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas sinilind123 »

Tegelikult ma kujutan ette, et lapsed kõik just ootavad ja loodavadki, et tsiklimees nende läheduses piirajasse tõmbaks ja pauku/leeki sumpsist laseks. Vaevalt see neid kurvaks või kohe kurdiks teeb. Pigem näitavad näpuga ja tõmbavad näo naerule. Hiljem räägivad lasteaiakaaslastele ka, mis vinget värki nägi. :bsmile:

Honda Dio 50ccm 1990a - Honda Mtx125R 1989a - Honda XL 600V Transalp 1987a - Suzuki GSF 1200 Bandit 1996a - Honda XRV 750 Africa Twin 1990a - Kawasaki zxr 750 1990a
Kasutaja avatar

Hanna
Postitusi: 176
Liitunud: 21 Aug 2003, 15:31
Tsikkel: SuzukiMarauder/YamahaWildstar
Asukoht: Tallinn

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Hanna »

sinilind123 kirjutas:

Tegelikult ma kujutan ette, et lapsed kõik just ootavad ja loodavadki, et tsiklimees nende läheduses piirajasse tõmbaks ja pauku/leeki sumpsist laseks. Vaevalt see neid kurvaks või kohe kurdiks teeb. Pigem näitavad näpuga ja tõmbavad näo naerule. Hiljem räägivad lasteaiakaaslastele ka, mis vinget värki nägi. :bsmile:

Ma pidasin rohkem vankris olevaid lapsi silmas...:)
Minu oma on suur fänn- vahepeal oli pea ainsaks jutuks kodus "Emme mootollata. ..brmmbrmm"

Life is like a dick. When it get's hard, fuck it!
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”