Hälvik- Mootorratturid

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded


madmax
Postitusi: 248
Liitunud: 19 Juul 2005, 23:54
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 16 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas madmax »

Spoiler
kaiman kirjutas:
indumen kirjutas:

linnainimestele vist killustik mingi tulnukate toodang ja müstiline materjal. OK baigiga põlve maha ei kalluta,saba natuke liputab kiirendades, aga niisama pikali ka ikka naljalt ei viska, seljakotiga või ilma ;)
see kild mis asfaldi peale augu täiteks pannakse on muidugi omaette ooper, seal ei tasu väga kaldenurka tekitada isegi niisama veeredes.

krdi teetöölised ( õigemini teedevalitsus jne)

Ma kyll ei viitsi aga ikkagi :bsmile: jumala ässa jutt kes ainult auto roolis killustiku näinud,mees teab isegi mis kallutamine tähendab :mrgreen: kui sa satud teeremondi lõiku mis on parasjagu puistatud killustikuga kus pole veel rullitatud, autod ülekäinud,siis on väga raske bikega sõita.ja "saba natuke liputab kiirendades" on täitsa mööda,kogu rõhk ja vaev jaab ainult esi hargiga mängimisega,milline rehv sul ees juhtub olema see ei män

gi mingit rolli :bsmile: :bsmile:[/quote]

Istu tahapoole ja esiots kergeks nagu liivas või lumes sõites ja pole vaja esihargiga mängida.



allways mad!

kaiman
Postitusi: 970
Liitunud: 17 Mai 2010, 16:21
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 17 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas kaiman »

Spoiler
madmax kirjutas:
kaiman kirjutas:
indumen kirjutas:

linnainimestele vist killustik mingi tulnukate toodang ja müstiline materjal. OK baigiga põlve maha ei kalluta,saba natuke liputab kiirendades, aga niisama pikali ka ikka naljalt ei viska, seljakotiga või ilma ;)
see kild mis asfaldi peale augu täiteks pannakse on muidugi omaette ooper, seal ei tasu väga kaldenurka tekitada isegi niisama veeredes.

krdi teetöölised ( õigemini teedevalitsus jne)

Ma kyll ei viitsi aga ikkagi :bsmile: jumala ässa jutt kes ainult auto roolis killustiku näinud,mees teab isegi mis kallutamine tähendab :mrgreen: kui sa satud teeremondi lõiku mis on parasjagu puistatud killustikuga kus pole veel rullitatud, autod ülekäinud,siis on väga raske bikega sõita.ja "saba natuke liputab kiirendades" on täitsa mööda,kogu rõhk ja vaev jaab ainult esi hargiga mängimisega,milline rehv sul ees juhtub olema see ei mängi mingit rolli :bsmile: :bsmile:

Istu tahapoole ja esiots kergeks nagu liivas või lumes sõites ja pole vaja esihargiga mängida.

ja jh muidu tunduski se üritus liiga lihtne.ega midagi hea teada saab jargmine kord nö "seljakott" ehk armas tagareisija minema kupatatud las kõnnib kh vahepeal mööda kraave. siis ise ajan oma perse niikaugele taga kui saan.sel juhul mul juba parem oleks vast nokk püsti see lõik läbitõmmatta siis esi rehvil ega hargil poleks enam mingit pistmist killuga,väga hea ootan jargmisi ettepanekuid :bsmile: :bsmile:

Kasutaja avatar

roger
Postitusi: 67
Liitunud: 15 Juul 2017, 17:32
Tsikkel: R1, XL883R
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas roger »

https://bit.ly/2rfof1w

Sel aastal juba tundub jaguvat neid madallendusid tegevaid lubadeta kaskadööre.

Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2480
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 339 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Maaks »

roger kirjutas:

https://bit.ly/2rfof1w

Sel aastal juba tundub jaguvat neid madallendusid tegevaid lubadeta kaskadööre.

Delfis on palgal ikka hulgi sõnaseppi - võiks mõne keeletoimetaja palgata parem :mrgreen:
"Piirkonnapolitseinik pidas mootorratturi kinni ja tuvastas, et lisaks raskele jalale puudus ratta sadulas olnud 22-aastasel mehel ka vastava kategooria mootorsõiduki juhtimise õigus."
Tegu järelikult kergejalgse ratturiga kuna raske jalg puudus, aga kuidas see jala puudumine kiirusesse puutub :wack: (kui just kiirusomadused väiksema kaasasoleva massi tõttu oodatust paremad polnud).

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

Kirs
Postitusi: 4071
Liitunud: 06 Apr 2005, 12:08
Tsikkel: BMW
Asukoht: Saaremaa/Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 23 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Kirs »

Maaks kirjutas:
Spoiler
roger kirjutas:

https://bit.ly/2rfof1w

Sel aastal juba tundub jaguvat neid madallendusid tegevaid lubadeta kaskadööre.

Delfis on palgal ikka hulgi sõnaseppi - võiks mõne keeletoimetaja palgata parem :mrgreen:
"Piirkonnapolitseinik pidas mootorratturi kinni ja tuvastas, et lisaks raskele jalale puudus ratta sadulas olnud 22-aastasel mehel ka vastava kategooria mootorsõiduki juhtimise õigus."
Tegu järelikult kergejalgse ratturiga kuna raske jalg puudus, aga kuidas see jala puudumine kiirusesse puutub :wack: (kui just kiirusomadused väiksema kaasasoleva massi tõttu oodatust paremad polnud).

Ma ka aastaid tagasi tsikliga saadud kiiruse arve võtsin vastu sõnadega "Kergemat jalga" lausega a kohe härra politseinik parandas ka ennast, ptüi, kurask...:) Oli meeldiv kohtumine sellegipoolest.

SERTÃO
Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1695
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Krl »

Rattaga sõites see jala raskus vist pigem pidurdusel abiks?


Prets
Postitusi: 681
Liitunud: 13 Juun 2009, 02:40
Tsikkel: Husqvarna 701 "Endu"
Asukoht: Tartto
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 67 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Prets »

Ei saa, raske jalg tõmbab kohe tagaratta blokki kärnadega, tee peal pole nii lahe enam.

(togi)

Lauri-L
Postitusi: 101
Liitunud: 21 Sept 2017, 21:20
Tsikkel: Suzuki Intruder 1400
Asukoht: Rakvere
Tänanud: 24 korda
Tänatud: 5 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Lauri-L »

Viimane kihutaja vast siia teemase ei sobi, jäi ausa mehe kombel seisma (tuli politsei poole lausa tagasi) ning tunnistas tehtut (isiklikult sellise edumaa puhul oleks edasi peal hoidnud).
Lubade olemas olu ei näita juhi pädevust, sõidan isegi esimest hooaega lubadega, lisaks tean mõnda lubadeta juhti kes on paremad/osavamad juhid kui ma ise.
Delfi artiklist jääb mulje et selle hooaja avariide põhjuseks kõigil kiirus (tuli paari tuttavaga jutuks ja arvati et miks muidu avariid kui ikka kihutav tsikli mees/naine), mina tean vähemalt kahte kus telefoni näppiv ahv ette sõitnus.


will111
Postitusi: 5254
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas will111 »

kas sõit oli tüübil vähemalt tasuta siis, või peab lisaks kambrile veel pappi ka maksma lõpuks?

Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1695
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Krl »

Lauri-L kirjutas:

Lubade olemas olu ei näita juhi pädevust, sõidan isegi esimest hooaega lubadega, lisaks tean mõnda lubadeta juhti kes on paremad/osavamad juhid kui ma ise.
Delfi artiklist jääb mulje et selle hooaja avariide põhjuseks kõigil kiirus (tuli paari tuttavaga jutuks ja arvati et miks muidu avariid kui ikka kihutav tsikli mees/naine), mina tean vähemalt kahte kus telefoni näppiv ahv ette sõitnus.

Mis selle jutu point on?
Alati võib leida erandeid, kus ilma lubadeta sõita osatakse, või kus kihutaja ise avariis süüdi pole.
Kas selle põhjal võiks siis juhilubade kohustuse ja kiiruspiirangud kaotada, või mis?

Viimati muutis Krl, 03 Mai 2018, 08:43, muudetud 1 kord kokku.

reimps

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas reimps »

Isegi eelmise kevade ühe ilusa hilisõhtu kangelane tegeleb praegu ARK-is eksamisooritamisega, pole ju nii keeruline miskit. Kihutada mõistab igaüks, asi siis see pisike täheke ka plastikutele hankida.


Lauri-L
Postitusi: 101
Liitunud: 21 Sept 2017, 21:20
Tsikkel: Suzuki Intruder 1400
Asukoht: Rakvere
Tänanud: 24 korda
Tänatud: 5 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Lauri-L »

Jutu point oli see et kui sellist lubadeta, pea 200 radarisse lennanud meest hälvikuks pidada (just nimelt sellist kes pidama jäi, teades et arestikamber ootab), siis üle poolte minu tuttavatest tsikli juhtidest on veel suuremad hälvikud, kaasa arvatud mina ise :mrgreen:

Minu arvamus on lihtsalt see et too artikkel ei sobi antud teemaga kokku :bsmile:

@ reimps
Teine kord võivad meie banaani vabariigi seadused seda tähe hankimist üsna mõnusalt takistada.

Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1695
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Krl »

Lauri-L kirjutas:

.. siis üle poolte minu tuttavatest tsikli juhtidest on veel suuremad hälvikud, kaasa arvatud mina ise :mrgreen:

Ja seega...?

Kas siis ikkagi võiks lubade olemasolu nõude ja kiirus piirangud kaotada? Või lihtsalt teha järeleandmisi mingile konkreetsele seltskonnale, keda eristatakse ülejäänud karjast selle põhjal, et ...?

Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1809
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 216 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas pühak »

Krl kirjutas:
Spoiler
Lauri-L kirjutas:

.. siis üle poolte minu tuttavatest tsikli juhtidest on veel suuremad hälvikud, kaasa arvatud mina ise :mrgreen:

Ja seega...?

Kas siis ikkagi võiks lubade olemasolu nõude ja kiirus piirangud kaotada? Või lihtsalt teha järeleandmisi mingile konkreetsele seltskonnale, keda eristatakse ülejäänud karjast selle põhjal, et ...?

Jaa, selle seltskonna, kes praegu juhtimisõiguse puudumise pärast mopeedide või mopeedautodega sõidavad, võiks ju lubada tsikli või päris auto sanga. Milleks neid ebamõistlike piirangutega kottida? (crash)
Aga kes nõus pole, siis ärgu ka urisegu, kui juhtimisõiguseta sõitjatele trahvi tehakse ja/või plate peale viiakse.

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Lauri-L kirjutas:

Jutu point oli see et kui sellist lubadeta, pea 200 radarisse lennanud meest hälvikuks pidada (just nimelt sellist kes pidama jäi, teades et arestikamber ootab), siis üle poolte minu tuttavatest tsikli juhtidest on veel suuremad hälvikud, kaasa arvatud mina ise :mrgreen:

Minu arvamus on lihtsalt see et too artikkel ei sobi antud teemaga kokku :bsmile:

Eks see hälvik või mitte hälvik piir ole iga vaataja silmis erinev. Antud juhul võib toda tegelast liigitada mõlemale poole joont. Hälvikuks teeb ta see, et ca. 200 km/h lendav mürsk on kordades suurem oht kõikidele teistele, kui 90-ga liikuv sõiduk. Nagu juht ju isegi oli tunnistanud, siis sellisel kiirusel ohu tekkides pole reageerimine just kõige kärmem või piisavalt tõhus. Lisapunkti hälviku kategooriasse annab see, et ta krt radarisse jäi ja meie mainekujundusele jälle kaasa aitas. Mittehälvik aga seetõttu, et mehel oli mune oma tegu tunnistada, laks sirge seljaga vastu võtta ja ka aru saada (nii vähemalt kirjutati, aga eks ta tuleviku teod näita tegelikkust) et selline tegu õige pole. Respect selle eest.
Seega nii :evil: kui ka :bsmile:

Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1695
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Krl »

M.T. kirjutas:
Spoiler
Lauri-L kirjutas:

Jutu point oli see et kui sellist lubadeta, pea 200 radarisse lennanud meest hälvikuks pidada (just nimelt sellist kes pidama jäi, teades et arestikamber ootab), siis üle poolte minu tuttavatest tsikli juhtidest on veel suuremad hälvikud, kaasa arvatud mina ise :mrgreen:

Minu arvamus on lihtsalt see et too artikkel ei sobi antud teemaga kokku :bsmile:

Eks see hälvik või mitte hälvik piir ole iga vaataja silmis erinev. Antud juhul võib toda tegelast liigitada mõlemale poole joont. Hälvikuks teeb ta see, et ca. 200 km/h lendav mürsk on kordades suurem oht kõikidele teistele, kui 90-ga liikuv sõiduk. Nagu juht ju isegi oli tunnistanud, siis sellisel kiirusel ohu tekkides pole reageerimine just kõige kärmem või piisavalt tõhus. Lisapunkti hälviku kategooriasse annab see, et ta krt radarisse jäi ja meie mainekujundusele jälle kaasa aitas. Mittehälvik aga seetõttu, et mehel oli mune oma tegu tunnistada, laks sirge seljaga vastu võtta ja ka aru saada (nii vähemalt kirjutati, aga eks ta tuleviku teod näita tegelikkust) et selline tegu õige pole. Respect selle eest.
Seega nii :evil: kui ka :bsmile:

No ei tea.
Kas tõesti teeb kellegist "mittehälviku" see, et ta jättis kasutamata võimaluse olla veel suurem hälvik, kui ta juba niigi oli tänu oma ülejäänud tegevusele?

Kasutaja avatar

indumen
Postitusi: 1061
Liitunud: 01 Apr 2008, 09:23
Tsikkel: Yamaha MT-10, 2017
Asukoht: Tallinn / Imavere
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 41 korda
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas indumen »

pigem tekib küsimus et kus kohast eesti politsei sellist ressurssi leidis, et kuskile põldude vahele patrull panna, pigem mõni abivalmis naabritädi oli varmas kõne tegema, ega nad muidu sinna niisama ei satuks, ju siis oli varemgi seal kiiruskatsetega ehk külapeal feimi kogunud, :D

põllu peale vähe pehmeme ehk maanduda kui linnatänaval lapsevankrite vahel slaalomit teha 200ga

olles hajaasutuses üle poole aktiivsest elust veetnud siis ega need patrullid naljalt sinna nina ei pista kuhu pole vaja, vahest isegi siis ei tule kui oleks vaja niiet ebaõnn noorsandil. :)
nüüd ehk rohkem motivatsiooni lube teha lõpuks, kuigi kas see karistus jälle pigem ei pikenda nende saamisvõimalust tänasel päeval.

98% of the teenage population does or has tried smoking pot. If you're one of the 2% put this in your signature

kontakt nr. +372 52 58 244
Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Krl kirjutas:

No ei tea.
Kas tõesti teeb kellegist "mittehälviku" see, et ta jättis kasutamata võimaluse olla veel suurem hälvik, kui ta juba niigi oli tänu oma ülejäänud tegevusele?

100% kindlasti mitte. Aga käitumine "julgesid teha, julge vastutada" on vähemalt kergendav asjaolu ja ehk mõnele järgmisele madallendurile ses osas positiivseks eeskujuks.

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas M.T. »

indumen kirjutas:

pigem tekib küsimus et kus kohast eesti politsei sellist ressurssi leidis, et kuskile põldude vahele patrull panna, pigem mõni abivalmis naabritädi oli varmas kõne tegema, ega nad muidu sinna niisama ei satuks, ju siis oli varemgi seal kiiruskatsetega ehk külapeal feimi kogunud, :D

Ma ei tea kus ta seal täpsemalt maha võeti, aga Kantküla on Jõgeva-Mustvee maantee ääres ja seal trassi peal patrull aeg-ajalt ikka käib. Ega Jõgevalt palju suuri trasse pole, Piibe maantee mis läheb läbi ja lisaks ongi Mustvee suund ja Põltsamaa suund.

Kasutaja avatar

indumen
Postitusi: 1061
Liitunud: 01 Apr 2008, 09:23
Tsikkel: Yamaha MT-10, 2017
Asukoht: Tallinn / Imavere
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 41 korda
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas indumen »

juhuste kokkulangevus, aga hea jälle meediasse riputada ja tsiklimehi pahadeks tembeldada. egas midagi, järgmise videoni jälle :D
pardakaameraid ka aina rohkem hiinast tellitakse niiet materjali peaks tulema.

98% of the teenage population does or has tried smoking pot. If you're one of the 2% put this in your signature

kontakt nr. +372 52 58 244

reimps

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas reimps »

Lauri-L kirjutas:

@ reimps
Teine kord võivad meie banaani vabariigi seadused seda tähe hankimist üsna mõnusalt takistada.

Et eksam on liiga raske? Tahetakse riigilõivu? Kiusatakse muudmoodi?
Krt, ei märganudki, kui oma tähestikuga ühele poole sain.

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Eks suurem tõenäosus on jah lotoga võita kui seal patrulli otsa komistada, aga seekord läks tal nii. Kui just tõesti polnud kellegi poolt tellitud teenusega tegemist.

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas M.T. »

reimps kirjutas:
Lauri-L kirjutas:

@ reimps
Teine kord võivad meie banaani vabariigi seadused seda tähe hankimist üsna mõnusalt takistada.

Et eksam on liiga raske? Tahetakse riigilõivu? Kiusatakse muudmoodi?

Äkki vanust pole piisavalt.


Lauri-L
Postitusi: 101
Liitunud: 21 Sept 2017, 21:20
Tsikkel: Suzuki Intruder 1400
Asukoht: Rakvere
Tänanud: 24 korda
Tänatud: 5 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Lauri-L »

B kat kunagi venis kuna sain ilma helkurita linna vahel kõndides trahvi (liiklusrikkumine), paar kuud hiljem arki eksami aega kirja pannes öeldi et viimasest karistusest peab aasta möödas olema. :wack:


reimps

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas reimps »

Oh, vabandust, arusaadav sel juhul, helkur kaalub tõesti palju.

Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1695
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Krl »

Minuarust, kui sa mendil eest ära joosta ei jõua, siis sa vääridki seda helkuri eest saadud trahvi.
Tasub ehk mõelda mingi jõukohasema hobi valimise peale, kui seda on linnas liikumine.

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Krt, sihukese helkurijama peale poleks tulnudki :wack:
Reimps, asi pole kaalus. Ma olen ka sellise asja eest saanud, maanteel. Hääletasin ja sattusin keset ööd politseiauto hääletama, umbjoobes kah veel :mrgreen: Esialgu arvasin, et võtavadki mu peale, a nad tahtsid helkuriteemat hoopis arutada. A miks polnud? Sest peole sai autoga mindud ja tagasitulek pidi järgmisel päeval olema, a mul oli vaja järsku keset ööd lahkuda. Polnudki muud varianti kui jala.
Ahjaa, politsei viis lõpuks mu ikka ilusti koju jah (w) , no väikse “taksoarve” eest küll.


reimps

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas reimps »

Ei saa ikkagi aru, tattidelt nõuan ja hoolitsen, et oleks helkur, endalgi on kusjuures taskus. Mingi aeg oli peotäis diglaigulisi promohelkureid ka autos, jagasin sellistele hääletajatele. No on pisiasi, aga oi kui kasulik, eriti kui töllad pimedal ajal kuskil ringi.

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Reimps, kõik õige ja pimedal ajal on helkur must be asi. Lihtsalt lollide juhuste kokkulangevuse tõttu olen ise ka sattunud helkurita pimedas välja ja seetõttu trahvi saanud. Kõikide üleriiete küljes pole ja kuna minek-tulek pidi olema autoga, siis jäigi kaasa võtmata. Ja joobes inimese aju ei tee kõige adekvaatsemaid otsuseid ka alati valikus - kas minna helkurita maanteele või üldse mitte kuhugi minna.


reimps

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas reimps »

Selline unustamine viib selleni, et unustad tsikliga sõites suunda näidata, piirkiirust jälgida, maanteel paremasse serva hoiduda ja takkapihta jäävad saapad ka korralikult viksimata.

Ma tögan niisama, aga õigus on mul niikuinii :)

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”