Hälvik- Mootorratturid

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Ei lappa siin mitte midagi.
Kui juba kirjutasid oma kiirustest, mis pika jututa platele viivad siis on sul üsna olematu õigus teiste seaduserikkumisi luubi alla võtta. Või sa ise ei arva nii?
Seda "kaalutud risk" jutukest võivad kõik rääkida, nii see samblapoku kui bussi alla jäänud möku.

oopisteinepoiss kirjutas: 16 Apr 2019, 21:03

ole mees ja vastuta enda tegude eest. Ei ole mõtet rääkida

Ei olegi mõtet rääkida! Tuleb minna ja oma teod üles tunnistada, kaaned pooleks aastaks riiulisse anda, ÜKT tunde teha või viieteistkümneks päevaks pehmest asemest loobuda.

Või jääb mul midagi arusaamatuks? et pmst võid kellegi maha ka lasta peaasi, et vahele ei jää? (Kui on piisavalt kaalutud risk)?



Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

oopisteinepoiss
Mode
Postitusi: 46
Liitunud: 19 Mai 2018, 17:48
Tsikkel: Hornet, R1
Asukoht: Tööl
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 8 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas oopisteinepoiss »

Madlobster kirjutas: 16 Apr 2019, 21:21

Ei lappa siin mitte midagi.
Kui juba kirjutasid oma kiirustest, mis pika jututa platele viivad siis on sul üsna olematu õigus teiste seaduserikkumisi luubi alla võtta. Või sa ise ei arva nii?
Seda "kaalutud risk" jutukest võivad kõik rääkida, nii see samblapoku kui bussi alla jäänud möku.

..Või jääb mul midagi arusaamatuks? et pmst võid kellegi maha ka lasta peaasi, et vahele ei jää? (Kui on piisavalt kaalutud risk)?

See arutelu läheb väga meelevaldseks. Kui ma ületan kiirust ja sõidan politsei eest ära, siis on okey kui minu kätte saamiseks tuleb kasutada võtteid, mis erinevad minu varasemast kokkupuutest korrakaitsjatega. Ilmselgelt on piirkiiruse ületamine illegaalne. Kui ma selle käigus viga saan on see ilmselgelt minu käitumise tagajärg. Kellegi tahtlik mõrvamine? Da fuq, millest sa räägid? Me teeme kõik erinevaid tegusid, millel on erinevad tagajärjed. Kaalutud risk ei tähenda, et kõik muutujad on kontrolli all. See tähendab, et kui asi hapuks läheb, siis ma vastutan.

Kiiruse ületamine vs vahele jäädes veel järgmiste rikkumiste sooritamine on väga erinevad asjad. Ilmselgelt on nendel tegudel erinevad tagajärjed.


reimps

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas reimps »

Madlobster kirjutas: 16 Apr 2019, 21:21

Ei olegi mõtet rääkida! Tuleb minna ja oma teod üles tunnistada, kaaned pooleks aastaks riiulisse anda, ÜKT tunde teha või viieteistkümneks päevaks pehmest asemest loobuda.

Või jääb mul midagi arusaamatuks? et pmst võid kellegi maha ka lasta peaasi, et vahele ei jää? (Kui on piisavalt kaalutud risk)?

Aitab küll, sul läheb jutt juba suht rumalaks ära.
Jutt on oopisteiselpoisil selle mõttega, et kui teed, võta ka julgus vastutada. Sa võid ise oma kaaned hoiule viia, kui tahad, me aga rikume natsa seadust vahel (kiiruseületamise näol üldiselt) ja võtame vahelejäädes ka vastutuse. Eestärasõitmine on suht gei värk, tänapäevapõlvkonna "mul on õigused; aga kohustused, mis kohustused?" suhtumise märk.
Aa, võid muidugi kellegi maha ka lasta, kui tahad, lihtsalt ole valmis 15 aastat istuma või siis selle kahtlusega eest ära sõites tina saama.

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

oopisteinepoiss kirjutas: 16 Apr 2019, 21:41

Kellegi tahtlik mõrvamine? Da fuq, millest sa räägid? Me teeme kõik erinevaid tegusid, millel on erinevad tagajärjed.

Sa võid ju proovida rääkida näiteks pere liikme kaotanud lähedastele, et sinu platele viivast kiirusest lappesse läinud tsikkel oli kaalutud riskiga kaasas käiv õnnetus mitte tahtlik tapmine.

Su jutt on üsna hapu ja totra maiguga pmst oleks mõtekas ennast edasi mitte lollimaks teha. Nii kiiruse ületamine kui peatumismärguande eiramine on mõlemad seaduserikkumised. Siin kekata ühe seaduse rikkumisega ning samas ennast õigustada teise seaduse täitmisega is more than stupid.

Edit: reimpsile on see lubatud :D

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

reimps

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas reimps »

Krt, te räägite samast asjast ju isegi. Ehk siis aitab küll, kokkuvõtvalt: oled jobu, jääd vahele, ole ka mees vastutama. Vinguda võib ka, aga ega see paremaks olukorda tee :)

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

reimps kirjutas: 16 Apr 2019, 21:51

Krt, te räägite samast asjast ju isegi. Ehk siis aitab küll, kokkuvõtvalt: oled jobu, jääd vahele, ole ka mees vastutama. Vinguda võib ka, aga ega see paremaks olukorda tee :)

Ma nimesi ei nimeta aga siin on läbi aegade olnud "kõvasi" mehi, kes on sõitnud kiiremini kui spidomeeter näitab, suurema joobega kui mälu säilimiseks ja püsti seismiseks lubatud on. Ja see kõik on nagu okei peaasi, et saua nähes seisma jääd. Noh isegi tiba kõva mees või nii :)

Ma reimps ei viitsi sinuga tikkusid risti ajada aga ju sa saad väga hästi aru kui totrad need lood tegelikult on.

Mis keegi selle kuradi vastutusega peale hakkab kui on kolmesajaga läbi foocuse sõidetud või koomas peaga kõnniteelt titekäru tagumise jalaraua külge haagitud vms. Tagant sisse võib toppida selle vastutuse omale.

See leedu kanaga, vanaisa rõõm on mu arust suht ohutu loll võrreldes "käi kanni üldse ei mäleta kuidas siia sõitsin või jou jou kolmsotti piibekal see aasta ära tehtud vennikestega". Mis siis, et nad vilkureid nähes kohe maoli maha viskavad.

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

reimps

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas reimps »

Ma kirjutasin pika essee juba valmis, aga siis vaatasin, et jube mööda panin teemast.
Üldiselt ma isegi ei hammusta enam läbi, mis su point on, aga ma olen nõus sellega, et "kõvasid mehi" on piisavalt olnud ja on ka edaspidi, ma tean ise vaid kahte, kes tõesti tõenäoliselt ka retsidiivsed on, st teevad hulle asju, jäävad vahele ja ei värise, vaid saavad auga laksu ära. Ülejäänud on lödipüksid, kel üldiselt jutt kõvem kui universumi parimal ehitajalgi parematel päevadel.
Vastutuse võib toppida kuhu iganes, aga kui teed, siis ka vastuta. Ma töötan süsteemis, kus on suht levinud mentaliteet, et vastutus on teiste mure, seda vähem talun ma muus kontekstis vastutusest hoidujaid.
Autoaknast mölisema on kõvad mehed, aga eelmise aasta jooksul oli paar-kolm korda, kus esiiste lasti märjaks, sest tuli aeg sõnade eest vastutada. Ok, liialdan, ühel korral lasti püksid mu akna taga täis, kui rusikaga vehkimine ühepoolseks osutus, sest natsa ilusam argument vaatas otsa.

Nii et ma enam ei teagi, ilmselt panin ma jutuga täitsa puusse jälle, aga hälvikud võiks ikka alles jääda, oleks teemal ka jumet. Täna poole kolme paiku relvad.ee lähedal Veerennisse pööranud cafelaadne toode, numbrimärgil tähed II, sa võiks punase tule tähenduse endale selgeks teha. Näiteks.

Krt, ma enam ei mäleta, mida ma öelda tahtsingi :)

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Ega ma muud ei tahagi öelda kui, et meediasse ei tohi sattuda.

Ning bussi alla jäänud "oti" ja teiste sarnaste peksmise teemas (seda enam ühes ja samas postituses) esitleda ennast kui liivimaa kiiremat tsiklimeest, kelle noorusaega võivad jääda ka katkendlikud mälupildid autoroolist või tsikli sangast või uljad sõiduvõtted, mis tagasid pääsu va selle põhipoindi "vastutuse" käest. On natike (togi)

Lihtsalt seda lugedes meenub lugu reamees Petrovitsist, kes ülemale rääkima läks, et ta kahtlustab, et tema toanaaber va Vasja vist lilla om.

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

reimps

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas reimps »

Ma lähtun sellest ikka ka, et kui endal sarnased kogemused all, on veelgi rohkem ok kividega loopida kui neil, kes tegelikult ka kukupaid on. Muidugi tingimusel, et sarnaselt omal ajal pättust teinud on vahepeal mõistuselt suureks kasvanud.
Endalgi pole see checklist tehtud pahandustest kuigi lühike, aga vot olen ni ivanaks juba jäänud, et mõistus koju tulnud veidi - oli tore, aga enam ei tee. Heaks ka ei kiida enam, pigem mölisen netis ja/või otse näkku, kui juhust on. Mis siis, et see tõelist ja pühendunud hälvikut ei morjenda, endal ikka parem olla :)

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

A proovi meenutada kui totakad need targutavad toid omal ajal paistsid sulle :D

No vot sa paistad praegu täpselt samasugune :mrgreen:

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

Priit_IZ
Postitusi: 901
Liitunud: 09 Veebr 2005, 17:25
Asukoht: Raasiku või Haapsalu
Tänatud: 12 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Priit_IZ »

Nagu keegi juba mainis, et seadused hakkavad kehtima ju alles siis, kui keegi sigaduse eest (kasvõi kaasliiklejalt) üle kurgi saab, siis on asi paha, kole ja kiusatakse, enne seda "ah mis see siis ikka ära ei ole". Seadused on (teoreetiliselt) kõigile samad ja kui julged teha, julge vastutada.

Üldiselt võiks mõni suurem foorumi-võll seda teemat siin natuke harvendada. See, "minu meelest on asi hoopis nii, sina oled loll, et sellest aru ei saa", vaidlus veereb lumepallina järjest suuremaks ja ei vii kuhugi. :wack:

Pikki miile! :bsmile:

Mootorsportlased on ikka julged,
see kartmatus on kasvanud väsimatus töös,
läbi kurvide ja piki sirgeid,
meid sadu kordi kandnud on mootorite sööst.

reimps

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas reimps »

Tol ajal polnud internetti :)
Ja terava keelega pole eriti keegi, seega ma paugutan ikka oma jonni, vastavalt sellele, mis arengustaadiumis olen :)
Kunagi saan isegi nii tubliks, et lähen politseisse tööle ja hakkan +1 ületajaid, pikivahe mittehoidjaid ja Lexuse+Audimehi nu**ima, parketimaasturitega sondineelajatest rääkimata.

Kusjuures ma enam ei näegi vaidlust, suht tavapärane trollimine ja e-peenise võrdlemine käib hoopis.


will111
Postitusi: 5260
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas will111 »

Sa võiksid juba kiiremini teha ja hoopis -10 alatajaid nushima hakata :D

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Kui juba trollimiseks läks

Kas mitte peatumine on rikkumine või raskendav asjaolu?

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

reimps

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas reimps »

-10 alatajad jäid listist välja, krt, jah.
Mittepeatumine peaks siiani eraldi rikkumine olema, mul on korra üritatud seda pähe määrida, sest ma tõesti ei osanud mõtteid lugeda siis ja sinise vilkuri peale ma seisma ka ei jää, teed annan kõigest :)


Dusterx
Postitusi: 420
Liitunud: 27 Okt 2017, 08:41
Tsikkel: lc8adv,txt250,cm200t,ec300
Asukoht: Kehra
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 80 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Dusterx »

Kusjuures mul on ka viimatimainitud jama olnud. Peatati lõpuks ja ähvadati ma ei tea mille kõigega, peatamise põhjus oli irooniline-üks tagumine nr tuli oli tuhm, endal oli punase vilkuri lamp läbi põlenud, arvake ära, kas ma sain mingit trahvi :D


Märtt
Postitusi: 211
Liitunud: 30 Mär 2013, 22:17
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 25 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Märtt »

Spoiler
will111 kirjutas: 16 Apr 2019, 20:20

Sciev, nende isikutega ei ole mõtet vaielda. vaata, TEMA seaduse rikkumine ja kahesajaga lendamine on ju ikkagi kaalutud risk...ta ju selgelt ütleb, et see on kõik kaalutud värk :D aga kuna eest ära sõitmise otsuse tegijal ei ole tema arvates parasjagu kunagi kaalu taskus siis järelikult nüüd on automaatselt õigustatud mis iganes vahendite kasutamine, et see "arutu riskija" maksku mis maksab peatada.
kahesajaga eest ära sõitja on mõrvar, hälvik ja instant reaalne oht. aga lihtsalt kahesajaga sõitja ei kujuta kellegile mingit ohtu, tema on kaalutletud otsuste tegija. ning (seni) hea õnne tõttu mitte vahele jääja on jumala õige mees, kellel on kõik õigused foorumis moraali lugeda ja rääkida kuidas asjad peaksid käima.
aga inimese mõttemaailma täielikust väärastatusest annab tegelikult aimu üks konkreetne lõik "Kui politsei rammib kedagi sind taga ajades on see ju sinu süü". nii et jah...kui politsei punase tulega ülekäiguraja ületajat maha lastes tabab kogemata vale inimest tema kõrval ja selle inimese tapab siis, et kõik teaksid - see oli punase tulega tee ületaja süü...sest miks meil siis muidu need seadused on :lol:

Ain, neid asju on juba seletatud siin foorumis tuhat korda, eraldi teema lausa oli sellest. Miks üldse ükski inimene kunagi oma elus peaks mõne vale otsuse tegema...oskad sa seda seletada? Selles mõttes, et teadaolevalt neid valesid otsuseid tehakse ju igal pool, iga päev, igasuguste inimeste poolt. Teevad neid otsuseid väga rumalad ja ka pealtnäha väga targad inimesed. Olgugi, et alati on ju võimalik teha õige otsus...miks siis ometi?

:-||| :-||| :-|||
"Head ja elulised" näited.

Eriti see punase tulega ülekäiguraja ületajale kuuli pähe laskmine. Väga proportsionaalne ja väljendab ideaalselt selle tegelase mõttemaailma, kes, preili tagaistmel, politsei eest ära sõites külili sõideti ja seejärel süüdistama asus, et "bljääd, mida te tegite? Ma tahtsin ainult preilile näidata, kuidas politsei eest ära sõidetakse!"
:wack:

Politsei pole mingi ülim võim, aga tal on volitused seaduse rikkumist takistada, tehes seeläbi meie elukeskkonda turvalisemaks. Ja mina ei tunneks end turvaliselt kui mingitel tegelastel lubatakse karistamatult raketina ringi lennata või nugadega vabaduse väljakul teatrit teha.

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Pooled eest ära sõitjad on mitte tänavalegaalse rattaga või ilma lubadeta lapseohtu nolgid, kellel vilkurit nähes rõngas petab. Nende ümbersõitmine minu turvatunnet kohe küll kuidagi ei kasvata ( isega kahandab, kuna ma ei tea, millal mu oma poiss mingi võrriga põõsasse sõidetakse kuna kellelegi tundus, et kohe läheb suuremat sorti lastega emadele otsa sõitmiseks)

Väitsaga pöörane ja tibinaga totu ei ole mu meelest ka proportsionaalne võrdlus.

Aga see vaidlemine on suht mõttetu
On kahte tüüpi ässasid
need kes tuleb relvaga maha võtta ja need keda ei tohi relvaga maha võtta. Mitte kumbki teise leeri ei astu vahet pole kui palju lapsi ühel või teisel juhul teoreetiliselt otsa võib lõppeda või kui tahes võimalike kosmilisi katastroofe ka siia üles ei tähendata.

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

stiiv
Postitusi: 69
Liitunud: 02 Dets 2016, 20:59
Tsikkel: FZS 1000
Asukoht: Harjumaa
Tänanud: 15 korda
Tänatud: 5 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas stiiv »

Ma arvan, et sobib siia teemasse üks soovitus.
Rattur musta kiivriga, millel kukehari ja kes sa sõidad sinise Yamahaga, 80GV, soovitan peeglid tagasi külge kruttida. Muidu võib juhtuda, et rikud mõne autojuhi edasise elu ära kui ta on sinu äkilise reavahetuse tõttu sunnitud sinust üle sõitma.


Elevant
Postitusi: 33
Liitunud: 22 Sept 2018, 18:38
Tsikkel: Honda CBR1100XX
Asukoht: Paide/Saue/Euroopa
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 3 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Elevant »

Mingi vahva tegelane pesi täna umbes 17 paiku Katusepapi Circle K's klaasipesu harjaga oma ratast.
Kahjuks numbrit ei näinud, aga ühe väga kehva pildi saab lisada.

IMG_20190417_164823.jpg

reimps

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas reimps »

Kokkuhoid on ostujõud.

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2430
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 335 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Kui tanklates suht paljud kodanikud nii oma autosid pesevad, mis seal tsiklipesuski siis imelikku.


will111
Postitusi: 5260
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas will111 »

kas kasutas vale harja või milles täpsemalt uba on? :D sry, ma tõesti ei saa poindile pihta sest ise ratta pesemisega ei tegele aga huvitav oleks teada siiski..

Kasutaja avatar

stev666
Postitusi: 998
Liitunud: 03 Mär 2008, 21:48
Tsikkel: SUZUKI M1800R&HondaVTX1800
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 25 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas stev666 »

will111 kirjutas: 18 Apr 2019, 02:11

kas kasutas vale harja või milles täpsemalt uba on? :D sry, ma tõesti ei saa poindile pihta sest ise ratta pesemisega ei tegele aga huvitav oleks teada siiski..

Uudishimust küsin kes su ratast siis peseb?

dr800 2x

Sciev
Postitusi: 424
Liitunud: 26 Nov 2018, 23:05
Tsikkel: Voshod 3M
Tänanud: 18 korda
Tänatud: 20 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Sciev »

Vihm peseb? :D

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7341
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1075 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

will111 kirjutas: 18 Apr 2019, 02:11

kas kasutas vale harja või milles täpsemalt uba on? :D sry, ma tõesti ei saa poindile pihta ...

Ma püüan selgitada nagu lapsele (ei ole mõeldud solvanguna), äkki saad paremini aru: klaasipesu harjad ja ämber besniinijaamas on mõeldud sõiduki klaaside pesuks (nagu harja nimetus ja ka väljanägemine selgelt viitavad). Ainult selleks ja mitte milleksi muuks. Eriti juhmide jaoks (eeldusel,, et nad lugeda oskavad) on enamuses kohades ka sellekohane silt. Järeldused selle kohta, mis oli vale, kas ämber, vesi, hari või tsiklit pesev mees tee siit edasi ise. :roll:

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

will111
Postitusi: 5260
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas will111 »

miks selline tänitamine? küsisingi, et kas kasutas vale harja või. ühtegi muud võimalikku probleemi ei osanud seal näha. teisalt jälle, viimasel ajal on inimestel probleeme väga paljude asjadega, milles mina kuidagi probleemi ei suuda näha, nii et you never know..

Uudishimust küsin, et miks seda ratast pesema peab? kas muidu naised ei võta ligi või ei lasta klubisse sisse ja tallinna kõige popima kahve ette parkida? võibolla tuleks siis muud isiklikud featuurid üle vaadata sest minul pole probleeme tekkinud oma "räpase rattaga" :D


Luxor
Postitusi: 1010
Liitunud: 08 Mär 2019, 21:39
Tsikkel: Tomos Funsport/ Montesa NT700V
Asukoht: Veelinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 27 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Luxor »

Tegu jo rangelt klaaside puhastamiseks mõeldud harjandusega. Sa ju ka kodus oma musis käiva hambaharjaga kempsupotte jms vahvat ei puhasta?! Või?!

Tore on olla oluline, veel olulisem on olla tore!
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8375
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 317 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Luxor kirjutas: 18 Apr 2019, 14:10

Tegu jo rangelt klaaside puhastamiseks mõeldud harjandusega. Sa ju ka kodus oma musis käiva hambaharjaga kempsupotte jms vahvat ei puhasta?! Või?!

Ei oleks nii kindel :mrgreen:


Luxor
Postitusi: 1010
Liitunud: 08 Mär 2019, 21:39
Tsikkel: Tomos Funsport/ Montesa NT700V
Asukoht: Veelinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 27 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Luxor »

mx77 kirjutas: 18 Apr 2019, 14:12
Luxor kirjutas: 18 Apr 2019, 14:10

Tegu jo rangelt klaaside puhastamiseks mõeldud harjandusega. Sa ju ka kodus oma musis käiva hambaharjaga kempsupotte jms vahvat ei puhasta?! Või?!

Ei oleks nii kindel :mrgreen:

Siin foorumis ei saa hetkel millelegi kindel olla! Karm aprillipäike on kruvid paigast ära paistnud! :?

Tore on olla oluline, veel olulisem on olla tore!
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”