Hälvik- Mootorratturid

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded


will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas will111 »

kahju, et ise sooritust ei näinud...tahaksin ka hindeid jagada :D aga milles ikkagi täpselt probla oli ma polegi aru saanud. signaali kasutamine ei ole iseenesest liikluses mingi keelatud võte. see on lausa lubatud minuteada.
ja noh kui kellestki mööduti ilma, et mingeid peegleid või asju kaasa oleks tulnud siis kõik on ju korrektne.

Stealth, kuidas sa muidu enda sooritust hindad selle koha pealt, et kellegile liikluses kuuli oleksid valmis andma? Veel enne kui üleüldse midagi reaalselt juhtunud või toimunudki on. Või see oli puhtalt selline kujundlik väljend? Tean siis kas peaksin hakkama kuulikindla vesti kandmise peale mõtlema sest ega ma ise ka vist pole tuntud kui liiga pikalt kuskil seisvate ja liiklust takistavate tolade taga istuja :D



Kasutaja avatar

Stealth
Postitusi: 74
Liitunud: 05 Mär 2017, 22:03
Tsikkel: Bandit 1200cc
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 9 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Stealth »

will111 kirjutas:

Stealth, kuidas sa muidu enda sooritust hindad selle koha pealt, et kellegile liikluses kuuli oleksid valmis andma? Veel enne kui üleüldse midagi reaalselt juhtunud või toimunudki on. Või see oli puhtalt selline kujundlik väljend?

Kujundlik kujundlik. Mulle usaldatakse ainult relvi millega inimesi tohib lasta
Analüüsisin oma reaktsiooni ja leian, et päevad vist - ehk läheb üle lähiajal - homme istun taas ratta selga ja kindlasti üllatan ise kedagi liikluses millegi uuega :bsmile:


reimps

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas reimps »

will111 kirjutas:

signaali kasutamine ei ole iseenesest liikluses mingi keelatud võte. see on lausa lubatud minuteada.

Asulas sees ainult ohu tekkimisel ja asulast väljas liikleja tähelepanu äratamiseks.

LS § 39. Juhi märguanded
(3) Helisignaali võib juht anda vaid ohu tekkimisel ja väljaspool asulat ka liikleja tähelepanu äratamiseks.

Ära muretse, peale sinu on vel müriaad liiklejaid, kes sellest mitte midagi ei ole kuulnud.

Kasutaja avatar

Black
Postitusi: 1135
Liitunud: 06 Juun 2004, 18:15
Tsikkel: Dnepr MT10 / GSX-R1000
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 68 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Black »

Laske nüüd inimesel olla, juu viskas korra sita ventikasse, mis võis juba varasemast erinevatel põhjustel suurematel tuuridel käia. Kellel meist poleks juhtunud? Mõni rahuneb kiiremini, mõni aeglasemalt. Ja no kui pärast veel näed, et tegelikult täitsa oma mees, siis mis siin ikka muud, kui patsu lüüa ja elu läheb edasi.


kalleu
Postitusi: 480
Liitunud: 13 Juul 2011, 00:59
Tsikkel: on
Tänanud: 60 korda
Tänatud: 75 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas kalleu »

"Don't judge too quick" - pole küll mototeemaline aga peaks mõtte edasi andma :bsmile:
https://youtu.be/uNdapXryZ98

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas M.T. »

reimps kirjutas:

Ära muretse, peale sinu on vel müriaad liiklejaid, kes sellest mitte midagi ei ole kuulnud.

Hetkel kehtiva Liiklusseaduse või -eeskirjaga, näe isegi seda ei tea kumb õige nimetus, pole ma ka absull enam sina peal. Küll aga mäletan seda, et kõik tuled-viled sõiduki küljes peavad töötama ja juht peab nende korrasolekus olema veenduma. No seda ma igapäevaselt liigeldes teengi :D Signaalitan ja vilgutan, et teada kas kõik on korras :ner:

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Spoiler
M.T. kirjutas:
reimps kirjutas:

Ära muretse, peale sinu on vel müriaad liiklejaid, kes sellest mitte midagi ei ole kuulnud.

Hetkel kehtiva Liiklusseaduse või -eeskirjaga, näe isegi seda ei tea kumb õige nimetus, pole ma ka absull enam sina peal. Küll aga mäletan seda, et kõik tuled-viled sõiduki küljes peavad töötama ja juht peab nende korrasolekus olema veenduma. No seda ma igapäevaselt liigeldes teengi :D Signaalitan ja vilgutan, et teada kas kõik on korras :ner:

Pronksiõõl, kui tiblad otsustasid, et peab oma meelepaha väljendamiseks signaali laskma, jagati korduvaid ülevaatuseid...

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1760
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas simp »

Spoiler
Stealth kirjutas:

Eino eks normaalne käitumine ongi keskmine, mille annavad ülemine ja alumine ots kokku statistiliselt - aga ise hindad oma sooritust sinna keskele või pisut nihkesse?
Eks ma siis tean oma reaktsiooni vastavalt korrigeerida.

Tunnistan täiesti ausalt, et teinekord sooritan manöövreid mis võib nii mõnegi kohaliku autojuhi ja ka (ilmselt) värske A-kati omaniku kulme kergitama panna. Märkimisväärne osa minu sõidukogemusest on tulnud riikidest kus sõiduhooaeg on aastaringne. Sõidustiil on vastavate mõjutustega.

Annan endale nii seal, kui ka siin aru, et otsus splittida(mööduda) või mitte, mõjutab eelkõige minu enda turvalisust ning väiksemas osas ka kõigi ümberolijate turvalisust. Hindan iga olukorda vastavalt sellele pealuusse kulunud skeemile ja käitun vastavalt.

Järvevana teel puuduvad jalakäijad, on piisavalt ruumi, ilma kellegi vara märkimisväärselt ohustamata kohvritega splittimiseks, ja nähtavus on hea. Kui keegi on teises reas tropp, mõtlen siinkohal sujuva liikluse raames - mitte isikliku solvanguna, annan neile tavaliselt paari vilgutusega/törtsu signaaliga märku, et nii ei ole viisakas. Tihti saadakse sellest aru. Kui ei saada, siis on nii - eemaldun ja sõidan oma sõitu edasi.

Signaal/vilgutus ei ole rünne/solvang, vaid lihtsalt märguanne. Eestis võetakse teinekord mõlemat isikliku solvanguna.

Spoiler
Stealth kirjutas:

Kujundlik kujundlik. Mulle usaldatakse ainult relvi millega inimesi tohib lasta
Analüüsisin oma reaktsiooni ja leian, et päevad vist - ehk läheb üle lähiajal - homme istun taas ratta selga ja kindlasti üllatan ise kedagi liikluses millegi uuega :bsmile:

Kuna lõppjäreldus oli "reageerisin üle", siis palun sul oma postist numbrimärgi eemaldamist. Viited kasutajanimele ja muu tekst võivad minupoolest alles jääda. Juhul kui sa seda mõistliku aja jooksul ei tee, palun meeskonnal küsimust arutada.
Ise ei hakka su postitust muutma - see ei oleks aus. Ühtlasi luban, et kui teema peaks modede seas üles tõusma, siis taandan ennast sellest arutelust.

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

simp kirjutas:

Kuna lõppjäreldus oli "reageerisin üle", siis palun sul oma postist numbrimärgi eemaldamist.

Kasutasin oma nõidumise supervõimet ja eemaldasin tsiklinumbrid või asendasin nad kasutajanimega.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Stealth
Postitusi: 74
Liitunud: 05 Mär 2017, 22:03
Tsikkel: Bandit 1200cc
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 9 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Stealth »

Macintosh kirjutas:
simp kirjutas:

Kuna lõppjäreldus oli "reageerisin üle", siis palun sul oma postist numbrimärgi eemaldamist.

Kasutasin oma nõidumise supervõimet ja eemaldasin tsiklinumbrid või asendasin nad kasutajanimega.

Tänud kiire reageerimise eest :bsmile:

Kasutaja avatar

joekas
Postitusi: 122
Liitunud: 31 Aug 2004, 16:51
Tsikkel: S10
Asukoht: Kiili
Tänanud: 18 korda
Tänatud: 10 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas joekas »

simp kirjutas:

Signaal/vilgutus ei ole rünne/solvang, vaid lihtsalt märguanne. Eestis võetakse teinekord mõlemat isikliku solvanguna.

Jap, meil on ülalolev pigem räme serbo-horvaadikeelne sõim miskil kummalisel kombel.
Maades, kus karvamütsi ei tunta aga pigem käega lehvitamine: "Hei-hei, siin ma olen ja siit ma tulen"
Kusjuures sel aastal sain ma esmakordselt (autoga küll) kogeda, et sedasi on seal võimalik ka 8 ja 6 realise tee reguleerimata ristmikul sooritada vasakpööret ise kõrvalteelt tulles.
Täitsa sürr oli küll :D

T200M ´64, Dnepr "KutuPiilu" ´72, NTV 650 Revere ´91, XT1200ZE "Hambutu" '18
Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1809
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 216 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas pühak »

Filtreerudes pole suletud sõidurea valimine selleks just kõige targem tegu:
https://eu.freep.com/story/news/local/m ... 054644002/

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Kasutaja avatar

dixon
Postitusi: 28
Liitunud: 07 Mär 2018, 10:07
Tsikkel: Intruder 1400
Asukoht: Pärnumaa

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas dixon »

pühak kirjutas:

Filtreerudes pole suletud sõidurea valimine selleks just kõige targem tegu:
https://eu.freep.com/story/news/local/m ... 054644002/

Piltide järgi võiks arvata, et ta INfiltreerus (crash)

Kasutaja avatar

isakene
Postitusi: 1271
Liitunud: 08 Veebr 2005, 12:08
Tsikkel: XTZ 750,KTM 250 EXC,Beta 430RR
Tänanud: 8 korda
Tänatud: 42 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas isakene »

Mina olin ka täna hälvik. Narva-Tallinn maantee, Punaste Dildode Allee, väljas parajalt pime juba. Peale Haljalat lõppes neljarealine otsa, täpselt allee alguseks jäi miski passatiront ette. Kiirus 70, kui keegi vastu tuli, vajus 60-le. Tüübile üldse ei meeldinud, et ma tal juhipoolses peeglis istusin, ronis nii keskjoone lähedale kui võimalik, dildod käisid vist lausa vastu uksekäepidet. Kilomeetrikese kannatasin, siis vajutasin paremalt mööda, tüüp ei jõudnud reageeridagi, tegi jõnksu siis kui ma ammu möödas olin. Küll kukkus tulesid vilgutama, tagasõitjate tulede valguses oli näha, kuidas mulle järele kiirendada üritas, nigut kivisütt oleks massinasse visanud...:D No on ikka suur see issanda loomaaed...

Kasutaja avatar

Black
Postitusi: 1135
Liitunud: 06 Juun 2004, 18:15
Tsikkel: Dnepr MT10 / GSX-R1000
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 68 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Black »

Purjus sahamees võiks selle allee talvel siledaks lükata. Ehe näide riigipoolsest ülereguleerimisest nii nagu 3-realiste metalltõkkedki. Täielik abrurd sundida kodanikke tühjal sirgel hea nähtavusega teel kilomeetreid mingi traktori sabas uimama. Ime siis, et pärast sealt pääsemist vihaga vajutama hakkavad.

BTW, kas seal tsikliga postide vahelt läbi lipsama ei mahuks?


reimps

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas reimps »

Black kirjutas:

BTW, kas seal tsikliga postide vahelt läbi lipsama ei mahuks?

Maanteekiirusel mitte.

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Black kirjutas:

BTW, kas seal tsikliga postide vahelt läbi lipsama ei mahuks?

Mine proovi, pärast räägi meile ka (crash)

Kasutaja avatar

Black
Postitusi: 1135
Liitunud: 06 Juun 2004, 18:15
Tsikkel: Dnepr MT10 / GSX-R1000
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 68 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Black »

Proovinud ei ole ja tsikliga sinna kanti eriti asja ka pole, aga autoga sõites olen isegi kohapeal mõelnud, et tea, kas tsikliga lipsaks maanteekiirusel vahelt läbi. :)

Nad on tegelikult plastist, nii et riivates päris pealt maha ehk ei löö, kuid olen näinud, millise litaka ka plastpost auto küljele annab, kui see paraja kiirusega külg ees maha võtta...

Kui ikka absull kedagi vastu tulemas ei näe (ja seal on mitu km sirge), on üks võimalus ka hoog korraks maha võtta, siis vahelt läbi, korralikult vinti, jälle hoog maha ja tagasi. Eeldab, et auto kaasa kiirendama ei hakka. Traktor ilmselt ei hakka.

Vat, kuhu oleme jõudnud - arutleme, kuidas liikluskorraldusvahenditest ummistatud tee sõidetavaks muuta... Krt, pannud see raha parem Haljala - Aaspere lõigu 4-realiseks ehitamise fondi. Mille taha seal üldse toppama jäi? Eramaad?

Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3187
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 192 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas franz125 »

Pideva sellel alleel sõitjana pean küll ütlema et see koht oli üks igavene tõmblemiste paik.Nähtavus ette on seal kaunikesti kehv.Reede õhtul mitmeid kordi olen pidanud tagasi keerama sest teel järjekordne pauk.Teine asi seal on need poollibamisi maanteele suunduvad teed nii et ühele poole vaatamiseks pead omama öökulli kaela liikuvust.Neid ette sõitmisis oli seal ka üksjagu.Ju ma olen teistpidi hälvik mulle tundub et see dildotamine seal töötab.Kel räme kiire on võib Haljalast Viitnani kõrvalteel põletada.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Ma ka ei saa aru, miks peab riik olematu liiklustiheduse juures 2+2 teid ehitama? Et kaitsta inimesi nende endi lolluste eest? Olen nüüd tihedamalt TLN-Tartu-Luhamaa teed süganud ja nii palju idiootlike möödasõite (pimedad kurvid, pidevjoon, ristmikud jne) pole enne kohanud + konstantne piirkiiruse ületamine...
2+1 radadest küll IMHO

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Black kirjutas:

Proovinud ei ole ja tsikliga sinna kanti eriti asja ka pole, aga autoga sõites olen isegi kohapeal mõelnud, et tea, kas tsikliga lipsaks maanteekiirusel vahelt läbi. :)

Nad on tegelikult plastist, nii et riivates päris pealt maha ehk ei löö, kuid olen näinud, millise litaka ka plastpost auto küljele annab, kui see paraja kiirusega külg ees maha võtta...

Kui ikka absull kedagi vastu tulemas ei näe (ja seal on mitu km sirge), on üks võimalus ka hoog korraks maha võtta, siis vahelt läbi, korralikult vinti, jälle hoog maha ja tagasi. Eeldab, et auto kaasa kiirendama ei hakka. Traktor ilmselt ei hakka.

Seal võib olla see tore üllatus et arvad, et kedagi vastu ei tule, aga künka tagant tuleb hopp auto välja, täpselt nina ette. sellepärast seal need postid ongi (vene keeles: dlja osobo tupyh)

Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1809
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 216 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas pühak »

reimps kirjutas:
Black kirjutas:

BTW, kas seal tsikliga postide vahelt läbi lipsama ei mahuks?

Maanteekiirusel mitte.

Mul tuttav mõõtis ära, postide vahekaugus üksteisest on 10 meetrit. Eks igaüks ise teab, mis kiirusel ta tsikliga sealt vahelt läbi mahub. Talvel võeti (või lükati?) ristmikukohad dildodest puhtaks, siis sai isegi autoga üle nende ristmikualadele joonistatud sebrade sõites eriti uimastest venivillemitest mööda küll, aga eksimisruumi palju polnud ja möödasõidetav ei tohtinud siga ka mängida. Millalgi jaanipäeva paiku pandi just ristmiku strateegilistesse kohtadesse uued dildod püsti, nüüd ei saa kuskil enam muidu mööda, kui eessõitja just ise ruumi ei tee.

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"

kaheksa
Postitusi: 131
Liitunud: 19 Nov 2017, 21:42
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 5 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas kaheksa »

isakene kirjutas:

Mina olin ka täna hälvik. Narva-Tallinn maantee, Punaste Dildode Allee, väljas parajalt pime juba. Peale Haljalat lõppes neljarealine otsa, täpselt allee alguseks jäi miski passatiront ette. Kiirus 70, kui keegi vastu tuli, vajus 60-le. Tüübile üldse ei meeldinud, et ma tal juhipoolses peeglis istusin, ronis nii keskjoone lähedale kui võimalik, dildod käisid vist lausa vastu uksekäepidet. Kilomeetrikese kannatasin, siis vajutasin paremalt mööda, tüüp ei jõudnud reageeridagi, tegi jõnksu siis kui ma ammu möödas olin. Küll kukkus tulesid vilgutama, tagasõitjate tulede valguses oli näha, kuidas mulle järele kiirendada üritas, nigut kivisütt oleks massinasse visanud...:D No on ikka suur see issanda loomaaed...

Kõlab nagu üks skoda millest ma hiljuti mööda sõitsin. 80-ga kulges vaikselt ja nagu mööda sai sõidetud võttis 120-ga väga lähedale sabasse. Viimase jõuga vajutas ikka kuidagi mööda. Järgmise möödasõiduga jäi väga kaugele peeglisse. Ilmselt rikkusin ta päeva, äkki ka nädala ära :D

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas M.T. »

isakene kirjutas:

Kilomeetrikese kannatasin, siis vajutasin paremalt mööda, tüüp ei jõudnud reageeridagi, tegi jõnksu siis kui ma ammu möödas olin. Küll kukkus tulesid vilgutama, tagasõitjate tulede valguses oli näha, kuidas mulle järele kiirendada üritas, nigut kivisütt oleks massinasse visanud...:D No on ikka suur see issanda loomaaed...

Peegli oleksid ka suveniiriks võtnud, ma oleks :bsmile: välja teinud.

Kasutaja avatar

isakene
Postitusi: 1271
Liitunud: 08 Veebr 2005, 12:08
Tsikkel: XTZ 750,KTM 250 EXC,Beta 430RR
Tänanud: 8 korda
Tänatud: 42 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas isakene »

Suvel keegi kõvema massinaga mees oli mitu kilomeetrit üle selle dildorea äestanud. Päris ära oli mõni üksik murdunud, aga kogu rivi oli üsna räsitud väljanägemisega.
Aga kaua see allee õnneks ei püsi, uue teedehoolduskava järgi peaks see lõik 2022 aastaks neljarealine olema.

Kasutaja avatar

isakene
Postitusi: 1271
Liitunud: 08 Veebr 2005, 12:08
Tsikkel: XTZ 750,KTM 250 EXC,Beta 430RR
Tänanud: 8 korda
Tänatud: 42 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas isakene »

M.T. kirjutas:

Peegli oleksid ka suveniiriks võtnud, ma oleks :bsmile: välja teinud.

See tüüp nägi väga sedamoodi välja, et oleks mind heameelega teelt välja ramminud. Ma igaks juhuks väga ligidale ei tahtnud minna...:D

Kasutaja avatar

Jannes
Postitusi: 245
Liitunud: 25 Veebr 2004, 16:09
Tsikkel: R1200R -17
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 8 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Jannes »

isakene kirjutas:

Suvel keegi kõvema massinaga mees oli mitu kilomeetrit üle selle dildorea äestanud. Päris ära oli mõni üksik murdunud, aga kogu rivi oli üsna räsitud väljanägemisega.
Aga kaua see allee õnneks ei püsi, uue teedehoolduskava järgi peaks see lõik 2022 aastaks neljarealine olema.

Nii on, antud hetkel oli küsimus eelarves ja planeerimises, nii et pisut pikemas plaanis on see lõik ka ülejaanud osaga kokkusobivaks teha.

Sui generis

ttt
Postitusi: 323
Liitunud: 30 Mai 2016, 13:12
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 14 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas ttt »

Meil siin vist hälvik jalgratturite teemat ei ole?
Igal juhul.. olles ka ise palju jalgrattaga liigelnud, tean, et see ei ole mugav ega turvaline Tallinnas.. aga no punane foor kehtib ikka kõigile ja põhjusega. Kojusõidul nägin kahte, kes oleks võinud enda turvalisuseks midagi ise ka teha. Üks teismeline kimas ülekäigurajale jalgrattag just siis kui autodel oli foor roheliseks läinud.. see ei olnud mingi "ma jõuan veel". Teine oli kõva sportlane, kes tõmbas Pärnu maanteel tuimalt punasega üle kui autod olid juba jupp aega seisnud. Ei olnud enam heleroosa ega ka kohe-kohe saabuv roheline. A no kui jalakäijaid pole siis pohhui ju :D


reimps

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas reimps »

Ma surusin suvel ühe vinninäo trammipeatuses äärekivisse tsikliga kinni ja pidasin pika loengu sellest, et ei ole ilus Pärnu mnt alguses punasega inimeste vahel läbi lennata, nii et nood peavad hüppama hakkama. Kutt sai vist põie kergemaks, eesti keel meenus paugupealt ja lubas, et enam nii ei tee. Seda viimast ma ainult ei usu.


Gerd
Postitusi: 91
Liitunud: 25 Nov 2015, 09:26
Tsikkel: Yamaha XV1700 Warrior
Asukoht: Tartu
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 5 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Gerd »

:D 1 sõidab laevaga Hel-Tal praegu... laeva ei täpsusta, aga situatsioon koomiline... kuna ise panen autotekil sõidukeid paika, siis tuli see punase suure kruiseriga kiilakas härra peale... näitasin koha kätte, vaatasin, et ei sobinud vist, kukkus edasi-tagasi paremat kohta otsima... siis küsis, et kuhu kinni panen... ma ütlesin, et pole vaja, tormakas möödas, pane käik sisse ja klotsid alla... sellepeale kosteti... nalja teed vä, ma olen kõvem tsiklimees kui sina.... :wack: (lol) (lol) ... õnneks mul kuuli kokku ei võtnud, ütlesin, et ma olen kõvem meremees kui sina! ... minust ta sinna pusima jäi, kuna oli vaja edasi töötada, mitte ühe kõva jonniva tsiklitüdrukuga tegeleda...selline koomiline lugu, täpsustaks ka, et ratas risti laevaga ja minu päris pika kogemuse juures pole veel ükski ratas kukkunud ja kui tõesti s**t ilm on, siis soovitame ikka kinnitamist ka... jutu mõte on siis, et pole enne kuulnud, et keegi kiitleb, kui palju kõvem tsiklimees ta on... kuidagi mannetu :D

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”