Hälvik- Mootorratturid

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded


kopu
Postitusi: 293
Liitunud: 11 Mär 2005, 15:04
Tsikkel: KTM 250 EXC-F
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas kopu »

Nii nunnu. Kui ukse jalaga sisse lõid siis kirjutas onu kindlasti su ratta numbri üles ja varsti tulevad politseionud sind siis kas vandaalitsemise või õnnetuskohalt põgenemise süüdistusega küsitlema:) (vähemalt mina teeks küll sedapsi). Olid ikka kindel et autoga onu sind nägi ka enne kui keeras?




p6rguline
Postitusi: 173
Liitunud: 24 Mär 2009, 08:10
Tsikkel: vn 1500
Asukoht: +372 52 41 neli kuus kuus

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas p6rguline »

saan aru su kaastundest .. aga peale keerati keset seda osa mis on hipodroomilt kuni tulika alguseni .. oleks ta peeglisse vaadand oleks ta ka mind näind .. tegemist ei olnud tipptunniga ja ma olen viisakas liikleja (ei kihuta)

igatahes .. kolde miilitsa jaoskonna juures tal veel kuraasi jagus ... proovis mind viimast korda alla ajada enne kui kopli poole suundus ...

ära alati arva et need kel on suuremad munad kui sul , on su vaenlased .. :)


madjs
Postitusi: 1458
Liitunud: 17 Juun 2005, 14:36
Tsikkel: VX 800
Asukoht: Läänemaa, Lihula; Kasari
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas madjs »

p6rguline kirjutas:

saan aru su kaastundest .. aga peale keerati keset seda osa mis on hipodroomilt kuni tulika alguseni .. oleks ta peeglisse vaadand oleks ta ka mind näind .. tegemist ei olnud tipptunniga ja ma olen viisakas liikleja (ei kihuta)

igatahes .. kolde miilitsa jaoskonna juures tal veel kuraasi jagus ... proovis mind viimast korda alla ajada enne kui kopli poole suundus ...

ära alati arva et need kel on suuremad munad kui sul , on su vaenlased .. :)

Einohh palju õnne, enesetunne kindlasti palju parem? Mul oli ka täna autojuhtidega 2 intsidenti üks noris laup kokkupõrget, tuli nimelt kitsal teel minu suunda pidi vastu, mul jäi valik kas hakata põõsaid rüüstama või vedada järsult vasakule tema nina eest läbi, läksin viimase varjandi peale, õnneks olid seal kiirused väiksed, max 40km/h. Teine oli õhtu hiljem, pimedas kohtusin külavaheteel ilma tuledeta kaubikuga, pidin ka murult juurde lõikama kuna kaubik oli keset teed ja tee kitsas. Kokkuvõttes käitusin vist hälvikuna kuna ei läinud uksi mõlki peksma ja ka menti ei viitsinud helistama hakata, kuigi viimase puhul oleks vist tegelt pidanud, krt ilma tuledeta keset kitsast kruusateed, vastu tuleb tuledega masin ja vana kurssi ei muuda, no see sai tegelt olla ainult hullar või lamp juua täis vennike. Ah jaa, ma keeran aeg ajalt oma ratta ka lahti sõltumata riietusest, õnneks või kahjuks sellest võrrist üle 180 eriti ei tule spido järi, tagantuulega või jalad tagaistuja raudadel tiksub isegi rohkem. Aga jah, ju ma hälvik olen.

Viimati muutis madjs, 06 Aug 2010, 01:47, muudetud 3 korda kokku.
Kõik mis ei tapa teeb tugevamaks, või siis sitaks haiget. Ps.Nii loll pole keegi, et teisi õpetada ei oskaks.
http://www.krracing.ee/
Kasutaja avatar

elbid_
Postitusi: 189
Liitunud: 29 Mai 2007, 13:37
Tsikkel: Ducati Monster 696
Asukoht: Tallinn

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas elbid_ »

What do you call a cyclist who doesn't wear a helmet? An organ donor. David Perry

my bad, tegu 04.08 ehk yleeile n2htuga...kalossides, lyhkarites ja maikaga on isegi ringi liigeldud, kuid ALATI on kiiver peas olnud...varustus on igayhe oma riisikol, kiivri kandmine on meie banaanikas siiski kohustuslik...[/quote]

Some kind of Monster.

Tarts
Postitusi: 1519
Liitunud: 29 Okt 2003, 20:27
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 10 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Tarts »

Korraks mõeldes, siis kui kindel saab olla rattur, et ta oli autojuhile peeglite vaateväljas ja autojuhile nähtav? Tõenäosus on fifty-fifty, ehk siis 50%. Pole just üleliia suur number, et olla veendunud autojuhi pahatahtlikkuses. Kuid sellele vaatamata otsustas rattur, et tal on elusuured munad (nii suured, et kiivrisse enam ei jäänud midagi) ning õigus tekitada autojuhile varalist kahju. Pole saladus, et suurele osale inimestest assotseeruvad sarvilistega sõitjad meestena, kes kusevad akuhapet, on pidevas õlleuimas, kannavad kaasas narkotsi ja relvasid ning hommikuks söövad netsisid. Võib ju olla, et autojuht ei märganud väidetavalt ratturile tekitatud ohtu vaid nägi lihtsalt ühte ratturit, kes sõitis ligi ja lõi ukse mölki. Seda kõike silmas pidades, kas võiks mõelda, et autojuhi edasine käitumine oli ajendatud tarkusest või hirmust ning püüdest ennast ja oma vara kuidagigi tsiviliseeritud moel kaitsta, ehk siis ta ei peatunud suhete selgitamiseks ning "alla ajamise" liigutus võis olla vaid meede, millega ta püüdis öelda - ära ründa, hoia eemale! Tekib küsimus, miks ta samas ei helistanud politseisse? Aga võib olla oli tegemist šokiga ja tal ei tulnud see võimalus sündmuste keerises pähe, või oli tegemist seaduskuuleka inimesega, (kes võib-olla millegi vastu eksides tekitas võib-olla avariiohtliku olukorra) kuid juhtimise ajal telefoniga ei räägi.

Tekib küsimus, kui liikluses üks juhtidest eksib ning sellele järgneb teise juhi poolt, kes arvas ennast tundvat ohustatuna, kohene rünne eksinud juhi vara vastu, siis kui palju läheb aega, et tänavatel oleks sujuva liiklemise ja tolerantsuse asemel grupiti seisvad sõidukid ja nende ümber arveid klaarivad sõitjad, kaos ja vägivallatsemine. Mis funktsioon võiks selle juures olla näiteks inimlikul käitumisel, mõistmisel, tavadel ja headel kommetel, politseil ja kehtestatud käitumisnormidel?

Minu viis see kõik kokku vaid mõttele, et vahet pole, kas autojuht eksis või käitus pahatahtlikult, rattur käitus vastusena ebaadekvaatselt, õiguskorra vastaselt ning 100% pahatahtlikult. Miks ma nii arvan? VN1500 ei ole nii pisike ratas, et sellega mitte tipptunnil sõites võiks mõistlikul inimesel tekkida "alla aetava" tunne. Ratturina liikluses olles tulebki arvestada sellega, et oled kehvemini märgatav. Ratturi sõnadest selgus tema soov pöörata autojuhi tähelepanu väidetavale rikkumisele ning kandis edasiste samalaadsete rikkumiste suhtes preventiivset mõtet. Selleks otstarbeks olnuksid mõistlikud kaks meedet - sundimatu vestlus autojuhiga või teade politseile. Trollis, kui keegi astub varbale, ei rebi ju mõistlik inimene tal kohe riideid seljas puruks, vaid ikka pöörab kas pahase mõminaga või otse öeldes inimese tähelepanu, sellele, et too seisab varba peal. Mõistan, et rattaga sõites on keeruline sõitva autojuhiga kommunikeeruda. Mõistan ka seda, et peatumine tee ääres ning kõne politseile sisuliselt ei muuda mitte midagi. Kuid kas vara tahtlik rikkumine on siis just see õige lahendus? Hellat Rumvolt kirjutas, et juht teeb liikluses mõne minuti jooksul paartuhat otsust, milledest suhteliselt suur arv on valed otsused (täpset arvude suhet peast ma ei mäleta). Aga kujutlegem nüüd iga vale otsuse puhul teise liikleja ründavat käitumist....

Korraks kujutasin ennast autojuhina, kes ei karda sõidu ajal telefoni võtta - oleksn 100% helistanud politseisse. Puhtalt selle pärast, et ma ei peaks maksma auto pleki korda tegemisel omavastutust - selle maksaks rattur. Ühtlasi tagab see ka minu käitumisele positiivse hinnangu andmise nii politsei kui kindlustuse poolt. Ratturiga eraviisiliselt kakelda jõuaksin ma ka hiljem - loll ei ole mammut, et välja sureb.
Siis kujutlesin ennast autojuhina, kes ratturit kardab. Loomulikult on ainuõige viis võimalikult ruttu temast lahti saada ja siis politseile avaldus teha. Seda enam, et leidub nii suurte munadega rattureid, kes tulevad kirjutavad avalikus foorumis puhtsüdamliku ülestunnistuse ja mul ei jäägi muud teha, kui see lihtsalt ära vormistada :wack: .

Nii ehk teisiti on mul isiklikult selge kujutelm, kes on hälvik. Lihtsalt hälvik.

Jutu mõte ei ole selles, et ärge reageerige valele või pahatahtlikule käitumisele. Ei. Sellele peab reageerima. Aga seda tuleb teha mõistlikult. Siin ei ole metsik lääs, 90-dad said kah pea 20 aastat tagasi läbi. Aeg on kohanduda uute meetoditega. Ja minu jutu mõte on suuresti selles, et alati ei ole kõik nii nagu välja paistab (autojuht võis mitte näha, võis eksida) ja päris kindlasti ei ole võõra vara lõhkumine esiteks asi, millega avalikult kiidelda ja teiseks ei ole see mõistlik lahendus ära olnud ja võib-olla et ohtliku situatsiooni lahendamiseks.

Kasutaja avatar

Hurt
Postitusi: 735
Liitunud: 18 Okt 2006, 16:22
Asukoht: Tartu

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Hurt »

Kas kasutaja põrgulise postituses oli kuskil mainitud... ja siis ma sain ta raisa peale nii vihaseks, et sõitsin autole kõrvale ja virutasin jalaga ukse mõlki? Põrguline ei ole kogu lugu rääkind, fakte ei ole aga oletame. Juttu "ma ei tea aga ma arvan" võib rääkida turupeal kurke ostes müüjaga või saunas sõprade seltsis. Edu filosofeerimisel :bsmile:

Riga - Paus - XJ600S - XJ600S - Honda CBR600FS - GSXR 750 M

mrtn
Postitusi: 166
Liitunud: 20 Okt 2003, 22:17
Tsikkel: Suzuki VX800
Tänanud: 14 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas mrtn »

Täna öösel sõitsid kaks dauni Muugalt Kallavere poole, kõrvuti ja sellise vahega, et vasakpoolne oli vastassuunavööndis ja hetkeks isegi nii vasakul, et pidi vastassuunas sõitnud jalgratturiga kokku põrkama, kohe pärast seda, kui oli just keskjoonel pimedasse kurvi kallutades vastu tuleva auto juhile munavärinaid tekitanud. Piha järgi tundusid olema naised ja tõenäoliselt venelased. Kallaveres oli mingi kohaliku ночной товарищ-i kogunemine, kuhu nad pöörasid.

Suzuki VX800 '93

Nation
Postitusi: 125
Liitunud: 05 Mai 2009, 10:10
Asukoht: Saue

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Nation »

Välja võib ennast elada igal ajal ja igat moodi kas just uksetampimine kõigeparem moodus oli jääb asjaosalise enda sisetunde küsimuseks. Üldiselt aga toetan Tarts´i filosofeerivat mõttemaailma selles küsimuses.

Sinujaoks on see karneval ... neeger!

rainer300
Postitusi: 346
Liitunud: 01 Jaan 2010, 14:09

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas rainer300 »

kopu kirjutas:

Nii nunnu. Kui ukse jalaga sisse lõid siis kirjutas onu kindlasti su ratta numbri üles ja varsti tulevad politseionud sind siis kas vandaalitsemise või õnnetuskohalt põgenemise süüdistusega küsitlema:) (vähemalt mina teeks küll sedapsi). Olid ikka kindel et autoga onu sind nägi ka enne kui keeras?

kui teist liiklejat liikluses ei märka siis oleks ju targem juhiload ARK-sse tagasi viia....

Kasutaja avatar

scryth
Postitusi: 1094
Liitunud: 26 Apr 2006, 09:18
Asukoht: Tallinn

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas scryth »

ja sina võid käsi paagi peal vanduda, et oled 100% kõikidest liiklejatest alati märganud?

kus viga näed laita, seal mine ja hakka mölisema
Kasutaja avatar

Torm
Postitusi: 18
Liitunud: 13 Mär 2006, 09:51
Tsikkel: CBR1100XX
Asukoht: Saku

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Torm »

Katsun leida sõnaraamatust viisakaid sõnu enda väljendamiseks - kaaskodanikud, kes õhtuti läbi Saku kulgevat Tõdva tee sirget kasutavad oma mootorrataste peenestamiseks võiksid mõtlemiseks kasutada mingit muud organit peale suguelundi. Arusaadav, tee sirge, hea sõita, kuid selleks ei sobi 200km/h sõidukiirus (spekulatsioon), sest esiteks on kell hiline (ratturid ilmuvad arusaadavatel põhjustel alles õhtupimeduses välja) ja teiseks on seal palju teeotsi, inimesed ületavad tihti teed et minna poodi, jalgrattateele, bussipeatusse jne, see võib väga ootamatult väga traagiliselt lõppeda, keegi ei oota 50ne alas raketti. Kui sealt kuskilt teeotsast autoga välja keerata, siis tsiklite hääle järgi otsustades oleks mota paari sekundiga silmapiiri tagant salongis. Seega paluks võtta sõitmist asulates törts vähemate emotsioonidega.

Honda CRB1100XX Blackbird '02
Kasutaja avatar

spinna
Postitusi: 3010
Liitunud: 02 Veebr 2004, 19:32
Asukoht: Saaremaa

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas spinna »

scryth kirjutas:

ja sina võid käsi paagi peal vanduda, et .....

Kivisse raiumist väärt ütlus
:lol: (w)

Vabandust...

Suzuki GSX 750 Inazuma

K2x

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas K2x »

Kena inimene, kes sa reede õhtul (20.05.2011) mu audil paides peegli puruks sõitsid oma kollase-musta suzukiga, palun põhjenda oma tegu. Ette ma sulle ei keeranud, tee pealt ära ei rammind. Kuna vanal töökaaslasel on ka taoline ratas, siis pidasin sind temaks, sellest ka väike sabas tolknemine. Kuid ilmselgelt pole ma kellegi nii kergelt mittemillegi peale ärrituva inimesega koos töötand. Kui avalikult ei julge suud lahti teha siis saada vähemalt priva.

Kasutaja avatar

renXx
Postitusi: 361
Liitunud: 31 Mär 2007, 21:57
Tsikkel: Aprilia Tuono RSV 1000r
Asukoht: Karjamaa

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas renXx »

spinna kirjutas:
scryth kirjutas:

ja sina võid käsi paagi peal vanduda, et .....

Kivisse raiumist väärt ütlus
:lol: (w)

Vabandust...

Mõtlesin ise täpselt sama moodi:) :bsmile:

Pilt

Pilt

kopu
Postitusi: 293
Liitunud: 11 Mär 2005, 15:04
Tsikkel: KTM 250 EXC-F
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas kopu »

K2x kirjutas:

Kena inimene, kes sa reede õhtul (20.05.2011) mu audil paides peegli puruks sõitsid oma kollase-musta suzukiga, palun põhjenda oma tegu. Ette ma sulle ei keeranud, tee pealt ära ei rammind. Kuna vanal töökaaslasel on ka taoline ratas, siis pidasin sind temaks, sellest ka väike sabas tolknemine. Kuid ilmselgelt pole ma kellegi nii kergelt mittemillegi peale ärrituva inimesega koos töötand. Kui avalikult ei julge suud lahti teha siis saada vähemalt priva.

Wtf, politseisse andsid? Müstiline... jälle mingi peeglipurustaja- jalagauksedaknadsisse taguja välja ilmunud. :shock:


K2x

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas K2x »

Ei andnud asjale ametlikku käiku. Ei pea seda vajalikuks.


Bikerman
Postitusi: 29
Liitunud: 20 Jaan 2004, 22:34
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Bikerman »

Kui tegu oli chopperit meenutava rattaga,siis leiad omaniku Alempoisi ürituselt Türilt kindlasti.Seniks aga pikka närvi ja kannatlikust.
Ega need tänapäeva tsiklifilmid noorratturitele positiivsust küll ei sisenda...(Sons of Anarchy-näiteks) (crash)

Olge tugevad!

K2x

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas K2x »

Ei meenutanud chopperit. Täitsa tehase välimusega bike. Tervitan siinkohal ka sinise r1 venda mustas ülikonnas, suutsid mus tekitada mõtte et te olete selle kollasega semukarud. Ma ei saa aru mis toimub, segaseks olete läinud? Siin on veel 2 audit täpselt sama välimusega, minge kiusake neid, vahest ajasite sassi masinad.

Kasutaja avatar

Pontus
Postitusi: 1423
Liitunud: 04 Nov 2007, 22:08
Tsikkel: V4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Pontus »

K2x kirjutas:

Ei meenutanud chopperit. Täitsa tehase välimusega bike. Tervitan siinkohal ka sinise r1 venda mustas ülikonnas, suutsid mus tekitada mõtte et te olete selle kollasega semukarud. Ma ei saa aru mis toimub, segaseks olete läinud? Siin on veel 2 audit täpselt sama välimusega, minge kiusake neid, vahest ajasite sassi masinad.

Kas sina või?
Pilt

Hoopis teine mees, ja kui tahad kõnetada siis nüüdsest lisa lause lõppu alati: Söör...

K2x

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas K2x »

Miski inside kitsenali või?

Kasutaja avatar

tramm66
Postitusi: 2430
Liitunud: 14 Juun 2005, 01:37
Tsikkel: gixxer
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas tramm66 »

K2x kirjutas:

Kena inimene, kes sa reede õhtul (20.05.2011) mu audil paides peegli puruks sõitsid oma kollase-musta suzukiga, palun põhjenda oma tegu. Ette ma sulle ei keeranud, tee pealt ära ei rammind. Kuna vanal töökaaslasel on ka taoline ratas, siis pidasin sind temaks, sellest ka väike sabas tolknemine. Kuid ilmselgelt pole ma kellegi nii kergelt mittemillegi peale ärrituva inimesega koos töötand. Kui avalikult ei julge suud lahti teha siis saada vähemalt priva.

Üks paljudest võimalikest loo moraalidest võiks kõlada näiteks nii, et ära tolkne mootorratturi sabas nagu üks ajuhälvik-autojuht ja hoia ikka mõistlikku pikivahet... va. juhul.... kui sul pole just äkki tahtmist oma auto peeglitest lahti saada.... sest äkki see mootorattur ei juhtu olema su mitteärrituv töökaaslane vaid mõni hoopis teine mootorrattur... (togi)

Igaks juhuks mainin, et mina see tegelane ei olnud aga mootorratturist peeglite murdjale sellegipoolest austus. Püüan järgi teha kui mingi raudvanniga relvastatud kaasliikleja mu elu ja tervist ohustama tuleb :mrgreen:

Kasutaja avatar

müristaja
Postitusi: 384
Liitunud: 21 Jaan 2009, 04:06
Tsikkel: Tuned & modded Tuono
Asukoht: Tallinn

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas müristaja »

tramm66 kirjutas:
K2x kirjutas:

Kena inimene, kes sa reede õhtul (20.05.2011) mu audil paides peegli puruks sõitsid oma kollase-musta suzukiga, palun põhjenda oma tegu. Ette ma sulle ei keeranud, tee pealt ära ei rammind. Kuna vanal töökaaslasel on ka taoline ratas, siis pidasin sind temaks, sellest ka väike sabas tolknemine. Kuid ilmselgelt pole ma kellegi nii kergelt mittemillegi peale ärrituva inimesega koos töötand. Kui avalikult ei julge suud lahti teha siis saada vähemalt priva.

Üks paljudest võimalikest loo moraalidest võiks kõlada näiteks nii, et ära tolkne mootorratturi sabas nagu üks ajuhälvik-autojuht ja hoia ikka mõistlikku pikivahet... va. juhul.... kui sul pole just äkki tahtmist oma auto peeglitest lahti saada.... sest äkki see mootorattur ei juhtu olema su mitteärrituv töökaaslane vaid mõni hoopis teine mootorrattur... (togi)

Igaks juhuks mainin, et mina see tegelane ei olnud aga mootorratturist peeglite murdjale sellegipoolest austus. Püüan järgi teha kui mingi raudvanniga relvastatud kaasliikleja mu elu ja tervist ohustama tuleb :mrgreen:

Puhas kuld! :twisted:

Drop a gear and disappear...
Kasutaja avatar

pitbull
Postitusi: 557
Liitunud: 09 Juun 2004, 14:44
Tsikkel: v2
Asukoht: westestonia ....finland
Tänatud: 1 kord

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas pitbull »

n2ide...asjaeest ikka v6ib

PitBull ,,I Just Don't Give A Fuck...,,

Mihkel S
Postitusi: 280
Liitunud: 30 Juul 2008, 01:02
Tsikkel: Veereb..
Asukoht: Tarbatu
Tänanud: 1 kord

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Mihkel S »

Asja eest PEAB!

Kasutaja avatar

bigdog
Postitusi: 1314
Liitunud: 11 Sept 2005, 21:43
Tsikkel: HD
Asukoht: Euroopa
Tänanud: 15 korda
Tänatud: 10 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas bigdog »

Pilt

Your choice is Your half chance.

K2x

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas K2x »

Vihane video :D

Ma olen täiesti nõus, et asja eest peab, muudmoodi ei saagi. Kuid ma ju ei teinud midagi häirivat endaarust. Ma polegi vihane, tahan teada lihtsalt MIKS ?

Kui autode taha toppama jäin siis kõlbas sul mind järgi oodata küll, aga kui teise suunda keerasin ja enam ei viitsind järgi sõita sulle siis pidid ringi keerama ja mul peeglile jalaga panema? Minujaoks veidi arusaamatu.

Kasutaja avatar

pitbull
Postitusi: 557
Liitunud: 09 Juun 2004, 14:44
Tsikkel: v2
Asukoht: westestonia ....finland
Tänatud: 1 kord

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas pitbull »

t*** seda teab kui pole inimesega saanud verbaalselt m6tteid vahetada :?

PitBull ,,I Just Don't Give A Fuck...,,

mrtn
Postitusi: 166
Liitunud: 20 Okt 2003, 22:17
Tsikkel: Suzuki VX800
Tänanud: 14 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas mrtn »

Puusse sõita on äkki üllam surm kui murtud peegliga vihane kaitseliitlane sulle kuuli perse kihutamas? :wack:

Viimati muutis mrtn, 28 Mai 2011, 14:44, muudetud 1 kord kokku.
Suzuki VX800 '93

extremist
Postitusi: 603
Liitunud: 31 Aug 2010, 19:57
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas extremist »

pitbull kirjutas:

n2ide...asjaeest ikka v6ib

Oot aknad olid rauast? Miks vend jalaga küljeakent katki ei suutnud peksta :shock:

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”