Hälvik- Mootorratturid

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Sa ei saa reimpsile enam õlut siin välja teha, sest ta solvus (minu tõlgendus), arvas, et on parem, kui ülejäänud (ikka minu tõlgendus) ja palus oma konto siit viivitamatult eemaldada (tõlgendus puudub).

Kui hakatakse lahkama mu elukutset teemasse mittepuutuvalt ja muu demagoogia, siis sorry, ma tõesti nii ei viitsi. Andke mulle andeks, aga foorumis on võimust võtnud liberastid ja "sheeple", kelle hulka ma mitte ei kuulu ja ei tahagi kuuluda.



🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Huvitav, kas seda kui hommikul on kõht lahti saab kah liberastide süüks ajada? :lol:

Aga pole suur kaotus.

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Macintosh kirjutas: 17 Aug 2019, 09:59
Spoiler

Sa ei saa reimpsile enam õlut siin välja teha, sest ta solvus (minu tõlgendus), arvas, et on parem, kui ülejäänud (ikka minu tõlgendus) ja palus oma konto siit viivitamatult eemaldada (tõlgendus puudub).

Kui hakatakse lahkama mu elukutset teemasse mittepuutuvalt ja muu demagoogia, siis sorry, ma tõesti nii ei viitsi. Andke mulle andeks, aga foorumis on võimust võtnud liberastid ja "sheeple", kelle hulka ma mitte ei kuulu ja ei tahagi kuuluda.

Voi helvetti! No eks siis joon ise ära või teen teinekord sulle Mac :bsmile:
Seda ennast teistest paremaks-targemaks pidamist oli ammu teada, aga viimasel ajal see kuidagi võimendus ja ületas juba normaasuse piiri. Meenutades juba tänasest valitsusest mõnda isikut. Ainult mina tean ja teised on ... :wack:
Elukutse lahkamine, kui nüüd silmas peeti mind, siis minu postis oli sees. Aga mitte selles võtmes nagu Reimpsile ehk tundus, äkki ka loetu mõistmisprobleem. Ei ole väitnud ega ka arvanud, et ta antud asutuse või struktuuri arvamust esindas kunagi, me kõik esindame enda isiklikku arvamust. Aga tema postides kuidagi liig tihedalt juba oli vihjeid oma tööle ja tegevusele ning tõin lihtsalt välja, et meil kõigil ammu selge ning ei pea seda korrutama. Nothing else.
Teada ju on, et loodus tühja kohta ei salli. Kas tuleb Reimps tagasi, kui solvumisest üle ja ego lubab või tekib uus “arvamusliider” siia. Kanditaate ju on siin küll, ma ei hakka vihjama :wink:

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Suur mure oli siin teietamine,mis minu meelest on üks natuke ajale jalgu jäänud sõnakasutus üldse. Sellisel tasemel teietamist, nagu meil, kohtab veel lätis ja venemaal,kust see teietamine ka ilmselt meile kunagi ammu,pärisorjuse aegadel, jõudnud on. Maarahvas rääkis ikka sina ja mõisniku härrat tuli teietada,sest ta oli kõrgemast soost. Mingil ajal läks asi ka ainusiskulise meietamisena mõnede väga kõrgete tegelaste poolt,aga muus maailmas on see teietamine täna kuidagi üldse kadunud.
Kaugele pole vaja minna, sest näiteks soomeski ei teieta sind keegi kuskil. Inglis keelses maailmas samuti see komme puudub. Ja nüüd kohalik politseinik oli normaalne ja sinatas kedagi,mis viis mõne tegelase lausa endast välja.????????
Ma olen igati nõus,kui minuga sina räägitakse ja seda parem on seda kuulda kui seda teeb ametiisik. Sellega tundub,et ta on minuga samal tasemel ja ei toonita enda kõrgemat "seisust" ametnikuna, öelgu see määrustik mida tahes.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2011
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas bitter »

Mulle sobib hästi, et ametnik, riigiteenistuja hoiab distantsi, on viisakas, tuvustab, teietab. “Palun teie dokumendid” jne. See paneb rollid paika - suhtlus on ametlik, asjalik. Munder, kes ei tutvusta ja sinatab, annab märku, et lobiseme niisama (v.a. kriisiolukord, kus iga sekund loeb.) Olen teie poolt kuna mundri sees vōib olla ka ebaprofessionaalne ja ebameeldiv tegelane. “Teie” aitab distantsi hoida.

Muide, inglise keeles olid kunagi sina ja teie, käibelt kadus sina (“thou”, mis eri aegadel oli väga erineva tähendusvarjundiga, kord ülistav, kord jälestav...) ja alles jäi neutraalne “teie”. Nt saksa keel on veel viisakam kui meie oma - vōōra poole pöördudes kasutatakse mitmuse 3.pööret (Sie). Rootsis oli midagi sarnast, siis vahepeal püüti tolerastset suunda vōtta ja viisakustest lahti saada aga viimasel ajal “teie” levib jälle. 8)


will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas will111 »

Inglise keel on ikka vähe teise struktuuriga kui eesti keel, nii vabavoliliselt neid omavahel võrrelda ei saa, et mis seal on ja mis siin ei ole või vastupidi. Kui selliselt lähenema hakata siis võivad ikka väga paljud asjad "otsetõlkes kaduma minna". Seal tõesti ei kasutata "they" kellegi üksikisiku poole pöördumises. "you" tähendab nende keeles aga nii sina kui teie. Ja tegelikult on seal vägagi selgelt kasutusel näiteks selline sõna nagu "sir". Inglismaal töötades ma ikka muigasin aegajalt kuidas mind sööritati igalpool :D

Aga see on minumeelest juba naljakas kuidas siin teemas minnakse enda niinimetatud "seisukohtade" iga hinna eest kaitsmisega täiesti absurdi piirile ja sellest ülegi. Justkui oleks ametniku poolt teietamise eeldamine ja ootamine tõepoolest mingi täiesti uskumatu asi ja et kadunud reimps julges seda üldse mainida...no see on justkui täiesti ennekuulmatu. Ma saan aru, et mõni mees seda ei vaja/soovi/nõua, sel juhul on see mõne mehe isiklik eelistus. Kuid teietamise mõte on basic viisakus teise (võõra) inimese vastu...mitte ainult ametnikul kodanikuga suheldes, vaid ka üleüldiselt elus. Ametniku jaoks on see aga reegel ja siin ei ole üldse mitte midagi arutagagi. Sina peale võib vestluse käigus loomulikult üle minna...aga mitte alustada pöördumist "jou, mis sa sõidad seal?"
Mumeelest oli mis oli, aga jube pull on see, et teema tõstataja ning nö. rikkuja tunnistas kohe omapoolset valesti käitumist. Onu ment aga künnab siin lõpuni välja nina püsti nagu tema oleks teinud absoluutselt kõik õigesti. Otsesele ja selgele küsimusele vastata ei suvatse ja mängib igas mõttes jumalat. Kuul pähe olukord, ütleks selle peale. Aga no worries ksf'd, ma veel natukeseks jään :P

Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1696
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Krl »

Ma ei saa ikkagu aru, kas avaldus politseisse on nüüdseks tehtud, või ikka veel ei ole?

Aga teemat kokku võttes, tahaks taaskord tsiteerida klassikuid.
https://m.youtube.com/watch?v=X6WHBO_Qc-Q

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Will, sa oled natuke “pool seitse” või mängid seda lihtsalt edukalt? Kui saa nüüd natuke aega leiad ja viitsid kogu selle sousti uuesti läbi lugeda, siis kes oma seisukohtade kaitsmisega absurdi piirile läksid? Reimps, kes teisitimõtlejaid debiiliku raamatu kandidaatideks pidas, soovitas üldse vait olla, mendiks kutsus jne. või keegi teine? (togi)
Arusaadav, et koht vajab täitmist, a lase kadunukesel nüüd külmaks minna, enne kui kohta täitma asud. :wink:

PS! Kas kusagil on tõestatud fakt, et Madlobster on politseinik ja antud juhul see tema oli?

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Naljakas on jah, sest rikkuja tunnistas koheselt oma eksimust, läks koju ja OHHOOO-shit hit the fan!
Isegi kui Hullhomaar oleks politseinik(mida ma millegipärast ei usu), siis mida see muudab?

Kangemad teevad niimoodi:
"Edit: eemaldasin omavoliliselt viite mu elukutsele, pole oluline siinkohal, sest ma esindan ainult iseennast.
-reimps-"

edu ja misiganes.......

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

Tuuletallaja
Postitusi: 722
Liitunud: 22 Aug 2006, 13:13
Tsikkel: Neegrikaksik
Asukoht: Faeht / Reval
Tänanud: 110 korda
Tänatud: 68 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Tuuletallaja »

OT: Ema, anna padruneid!

Minu jaoks on see kõik siin üks sotsiaalne eksperiment :bsmile:
Suu võib käia, mootor peab käima!
'96 XRV750
'97 XL600V
'89 Jawa 638
Kasutaja avatar

kristjan128
Postitusi: 455
Liitunud: 11 Mai 2009, 21:42
Tsikkel: American Ironhorse Slammer
Asukoht: Tartu
Tänanud: 54 korda
Tänatud: 20 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas kristjan128 »

Suurtel poistel suured probleemid, suva tontidel täiskuu teemad.

Kasutaja avatar

Urmas79
Postitusi: 272
Liitunud: 01 Mai 2013, 22:20
Tsikkel: IZ,Jawa,GSXF,R1,XL1000
Asukoht: Tartu/Stockholm
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 14 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Urmas79 »

Ma nagu päriselt ei osanud sellist uudist kuhugi mujale jagada :) https://m.kroonika.delfi.ee/article.php?id=87161499


Luxor
Postitusi: 1010
Liitunud: 08 Mär 2019, 21:39
Tsikkel: Tomos Funsport/ Montesa NT700V
Asukoht: Veelinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 27 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Luxor »

Urmas79 kirjutas: 18 Aug 2019, 18:55

Ma nagu päriselt ei osanud sellist uudist kuhugi mujale jagada :) https://m.kroonika.delfi.ee/article.php?id=87161499

Jah!

Tore on olla oluline, veel olulisem on olla tore!

will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas will111 »

No lüpuks ometi, ikka sai kätte! Selgeltnägija võimete juures pole ajusid teatavasti vajagi. Kuulus motopolitseinik võib end nüüd stardivalmis panna sest kohe varsti on kellegile kõrvale võtta...peaasi, et liiga ärevile ei aja :P

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas yeekim »

will111 kirjutas: 18 Aug 2019, 22:12

No lüpuks ometi, ikka sai kätte! Selgeltnägija võimete juures pole ajusid teatavasti vajagi. Kuulus motopolitseinik võib end nüüd stardivalmis panna sest kohe varsti on kellegile kõrvale võtta...peaasi, et liiga ärevile ei aja :P

Ähk pole vaja, viskab ennast erutusest kohe külili ja mine tea, kes ta elukaaslane on?

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1696
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Krl »

On tal mingi mees üldse? Teab keegi?


Sciev
Postitusi: 424
Liitunud: 26 Nov 2018, 23:05
Tsikkel: Voshod 3M
Tänanud: 18 korda
Tänatud: 20 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Sciev »

Kas ärevushäiret põdevat inimesed peaksid liikluses osalema? :roll:


will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas will111 »

Ei peaks, aga samas on see "ärevushäire" ju ka täpselt sama ise välja mõeldud haigus kui minul näiteks 3nda varba liigne vibratsioon

Krl, eluga tuleb ikka kursis olla:

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Ähh, Will on lätlane....

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

demineerija
Postitusi: 362
Liitunud: 15 Apr 2006, 20:30
Asukoht: Talsinki
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 13 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas demineerija »

Härrased vaikselt juba liiale ei hakka minema? :D

Kasutaja avatar

Black
Postitusi: 1135
Liitunud: 06 Juun 2004, 18:15
Tsikkel: Dnepr MT10 / GSX-R1000
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 68 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Black »

Vat siis, lugesin just tagantjärele, et hälvik-mootorratturid on vahepeal reimpsi foorumist välja ramminud!

Neutraalse kõrvalvaataja pilgu läbi näis, et eskaleeruda aitas asjaolu, et reimps (ja hiljem sellest lähtuvalt ehk ka will111) paistis tõemeeli arvavat, et Madlobster oli too motovõmm, kuna pakkus, et mainitud sõber on naine? Ma loen foorumit suht kaootiliselt, kuid reimpsi esimest posti lugedes tekkis ka mul kohe kuskile sabakonti aimdus, et tegu oli naisterahvaga, viimaste rendi- ja müügiteemade valguses oleks isegi nime võinud pakkuda. Nii ilmselgelt paistis läbi eelpool mainitud "white knight" sündroom.

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Black kirjutas: 19 Aug 2019, 10:51

Vat siis, lugesin just tagantjärele, et hälvik-mootorratturid on vahepeal reimpsi foorumist välja ramminud!

Ma täitsin Reimpsi soovil seda väljarammimist. Minu hinnaga: .... ahh, mis ma siin ikka hindan, varajasemad hindajad on piisavalt täpselt hinnanud. Kurat, ma ei saanud isegi päris hästi aru, mis see probleemi allikas oli. Kas motopolitseinik kasutas liiga vähe vägivalda või midagi muud sarnast?

Viimase asjana sain Reimpsi käest veel teada, et:

Reimps kirjutas:

Macintosh, sa muidu mõistlik, aga päris elust sageli suurt vist ei mõista.

Aga eks me vist ela temaga täitsa erinevates dimensioonides st. mina ei ela tema dimensioonis (millest ma midagi aru ei saa), tema minu omas ikka vahel käib. Mul on oma paralleelmaailm, kus on palju huvitavaid, enamasti mõistlikke (ja samas piisavalt mängulisi) täiskavanuid, kes iga asja peale leili ei lähe ja ei solvu (palun liberaale lollide ja selgrootutega mitte segi ajada). Ma tahaks end moodsa ajastu vaimus emotsionaalselt intelligentseks pidada. Mulle liberastid sobivad märksa enam, kui konservastid. Viimased ei saa tavaliselt lihtsamast naljast aru (vahel aitab, kui öelda: "Nali, nali, ma tegin nalja!", aga mitte alati), proovivad iga asja peale kaheraudset haarata ja pahatihti selgub, et nende planeet Maa on jätkuvalt kolme elevandi seljas. Saa siis sellistest aru. :roll: :wink:

M.T. kirjutas: 17 Aug 2019, 10:22

Voi helvetti! No eks siis joon ise ära või teen teinekord sulle Mac :bsmile:

Ära ise joo, tee mulle välja. Nii on kõvasti õiglasem. :mrgreen:

Ääremärkuseks:
olgu öeldud, et olen Madlobsteriga korduvalt kohtunud ja võin Hadese nimel vanduda, et [mention]Madlobster[/mention] pole motovõmm.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

mrtn
Postitusi: 166
Liitunud: 20 Okt 2003, 22:17
Tsikkel: Suzuki VX800
Tänanud: 14 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas mrtn »

Urmas79 kirjutas: 18 Aug 2019, 18:55

Ma nagu päriselt ei osanud sellist uudist kuhugi mujale jagada :) https://m.kroonika.delfi.ee/article.php?id=87161499

Ma oleks selle "Õnnetused mootorratastega" teemasse postitanud.

Suzuki VX800 '93
Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Teemaväline
Macintosh kirjutas: 19 Aug 2019, 11:27
M.T. kirjutas: 17 Aug 2019, 10:22

Voi helvetti! No eks siis joon ise ära või teen teinekord sulle Mac :bsmile:

Ära ise joo, tee mulle välja. Nii on kõvasti õiglasem. :mrgreen:

No problems, mul ju ratas hetkel ravikuuril kah ja õllejoomiseks rohkem aega :mrgreen: Seega kui sobival ajal ja kohas kokku satume, siis :bsmile:
Võin ka grillile kutsuda, a siis pead ratta siia jätma ja Uberiga koju vurama :wink:

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Teemaväline
M.T. kirjutas: 19 Aug 2019, 13:56

Võin ka grillile kutsuda, a siis pead ratta siia jätma ja Uberiga koju vurama :wink:

Aga sa ole ettevaatlik nende asjadega, mis sa välja pakud, ma võingi nii veel kohale tulla.

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Päris õige teema kus õhtust grilli arutada :D

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Teemaväline
Macintosh kirjutas: 19 Aug 2019, 14:05
M.T. kirjutas: 19 Aug 2019, 13:56

Võin ka grillile kutsuda, a siis pead ratta siia jätma ja Uberiga koju vurama :wink:

Aga sa ole ettevaatlik nende asjadega, mis sa välja pakud, ma võingi nii veel kohale tulla.

Ma harva annan lubadusi ja kui annan, siis selliseid mida olen valmis ka täitma;)


aivar_
Postitusi: 87
Liitunud: 22 Juul 2012, 17:09
Tsikkel: yamaha yfz 450
Tänatud: 9 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas aivar_ »

yeekim kirjutas: 18 Aug 2019, 22:32

Ähh, Will on lätlane....

sellepärast tal ka see 3nda varba ärevushäire- kuus varvas ei mahu tavakossisisse ära


Sciev
Postitusi: 424
Liitunud: 26 Nov 2018, 23:05
Tsikkel: Voshod 3M
Tänanud: 18 korda
Tänatud: 20 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Sciev »

will111 kirjutas: 18 Aug 2019, 22:30

Ei peaks, aga samas on see "ärevushäire" ju ka täpselt sama ise välja mõeldud haigus kui minul näiteks 3nda varba liigne vibratsioon

Ei see ole nii lahja värk midagi. Mõned võtavad päris karme rohtusid selle raviks. Tihti liikluses näeb selliseid, kellel vist on sel päeval rohud võtmata jäänud. :D

Kasutaja avatar

Black
Postitusi: 1135
Liitunud: 06 Juun 2004, 18:15
Tsikkel: Dnepr MT10 / GSX-R1000
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 68 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Black »

Lahtise või avaneva lõuaga kiivriga saab foori taga paberkotti hingata.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”