Hälvik- Mootorratturid

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1695
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Krl »

Peet kirjutas:

Igal hooajal omad punktid kus vinguda. Sügisel oli probleemiks püsti sõitmine ja kuidas kõik hälvikud/ohtlikud/eputajad on, kes seda tegid. Täna pureme sõiduvarustuse ja selle kasutamise üle.. Mõnel mehel siin jututoas on õhupaagid ka olematud. Kross ja maantee- mõlemad ohtlikud. Kehale pole vahet, kas ta lohiseb asfaltil või võtab vastu selga maanduva tsikli- katki läheb ikka. Varustus on mõeldud selleks, et sa jõuaksid suurema tõenäosusega tervelt koju tagasi, kui ilma selleta. See kindlasti ei taga ellu jäämist, kui ratas alt läheb. Sama nagu turvavöö autos. Kainet mõistust...ka väljas pool sadulat ;)

Arutelu ei käi ammu enam selle üle, kas kellelegi teisele läheb korda millist varustust mingi suvaline töll kannab. Arutelu teemaks on see, et kas vastab tõele, et tegelikult varustus mingit eelist ei annagi kukkudes ja et samahästi võid teesärgiga sõita, kuna vigastused saamad.



Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2480
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 339 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Maaks »

https://www.postimees.ee/4490500/aresti ... andmes-oli
AGA peab märkima et tunnistas oma viga ja kahetses tehtut :D

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA

Tort
Postitusi: 2017
Liitunud: 07 Juun 2005, 11:17
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 165 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Tort »

Krl kirjutas:

Arutelu ei käi ammu enam selle üle, kas kellelegi teisele läheb korda millist varustust mingi suvaline töll kannab. Arutelu teemaks on see, et kas vastab tõele, et tegelikult varustus mingit eelist ei annagi kukkudes ja et samahästi võid teesärgiga sõita, kuna vigastused saamad.

See on sinu oma kontekstis välja rebitud hüsteeria, millele sa viitad momendil. Jutt käis piltlikult öeldes sellest, kas iga mees, kes pidevalt riiete all kondoomi ei kanna, kohe HIV-i saab.

Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2480
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 339 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Maaks »

Tort kirjutas:
Spoiler
Krl kirjutas:

Arutelu ei käi ammu enam selle üle, kas kellelegi teisele läheb korda millist varustust mingi suvaline töll kannab. Arutelu teemaks on see, et kas vastab tõele, et tegelikult varustus mingit eelist ei annagi kukkudes ja et samahästi võid teesärgiga sõita, kuna vigastused saamad.

See on sinu oma kontekstis välja rebitud hüsteeria, millele sa viitad momendil. Jutt käis piltlikult öeldes sellest, kas iga mees, kes pidevalt riiete all kondoomi ei kanna, kohe HIV-i saab.

OFFTOPIC: Meenub lugu nõukaajast, kus mees läheb arstile ja uurib, et kuidas mitte aidsi saada (originaal vene keelne, aga eriti vahet pole).
Arst siis seletab: võtad rulli sidet ja mässid ümber ja siis tõmbad kantossi peale, mille peale mees rõõmsalt, et kas siis võib kõiki panna aga arst vastab "ja ei mingit sexi"
Moded võivad pärast ära kustutada :mrgreen:

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Maaks kirjutas:

https://www.postimees.ee/4490500/aresti ... andmes-oli
AGA peab märkima et tunnistas oma viga ja kahetses tehtut :D

See +40kmh tuleb korraliku adrenaliinimasinaga täiesti möödaminnes. Köhatadagi ei jõua. Täna just proovisin ühte sellist masinat ja käsi südamel: sain 85 kmh sisse, enne, kui märkasin-taipasin pidurit haarata. Eks ma ka vist ikka hälvik ole.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1695
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Krl »

Tort kirjutas:
Spoiler
Krl kirjutas:

Arutelu ei käi ammu enam selle üle, kas kellelegi teisele läheb korda millist varustust mingi suvaline töll kannab. Arutelu teemaks on see, et kas vastab tõele, et tegelikult varustus mingit eelist ei annagi kukkudes ja et samahästi võid teesärgiga sõita, kuna vigastused saamad.

See on sinu oma kontekstis välja rebitud hüsteeria, millele sa viitad momendil. Jutt käis piltlikult öeldes sellest, kas iga mees, kes pidevalt riiete all kondoomi ei kanna, kohe HIV-i saab.

Mingit viidet saaks?
Kus ma olen vastanud mingile väitele, mille kontekst on hoopis teine, kui see mille ma sealt välja rebisin.

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Ei teagi, kas käib siia alla aga ju vist

https://www.postimees.ee/4490500/aresti ... andmes-oli

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

will111
Postitusi: 5254
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas will111 »

üks täiesti paduhälvik mootorrattur kasutab näed isegi jalgrattaga sõiduks täisnahka ja täiskiivrit, samas nagu näha siis ikkagi mitte iga poodi piima järele sõidu puhul :D

Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1759
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas simp »

Madlobster kirjutas:

Ei teagi, kas käib siia alla aga ju vist

https://www.postimees.ee/4490500/aresti ... andmes-oli

Mul on selle juhtumi kajastamisega probleem. Mees sõitis auto tagant kiirendades välja ja lasi siis uuesti hoo maha.
Videos on algkiiruseks 65km/h, korraks tõuseb saja ringi ja siis langeb uuesti. Ei tundu nagu oleks sotiga edasi plaaninud kütta. Jäi seisma - ei sõitnud eest ära jne...
Tegu suht tüüpilise situatsiooniga.
Ma ei saa aru miks konkreetne juhtum sellise kella külge riputatud on. Retoorika on ka sobiv "kõnniteel olid lapsed", "teel kus lapsed tihti teed ületavad" jne...

Selle definitsiooni järgi olen ma ikka korralik hälvik. Ei saa öelda, et igapäevaselt sarnaselt mööda kiirendan, aga korra nädalas tuleb küll ette.

Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1674
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas AzA »

simp kirjutas:

Selle definitsiooni järgi olen ma ikka korralik hälvik. Ei saa öelda, et igapäevaselt sarnaselt mööda kiirendan, aga korra nädalas tuleb küll ette.

Ma olen siiski hälvikum, olen 160 kütnud rekkadest mööda maanteel ja teinekord tuleb sellist korra 3 kohta kellale tihemini kui kord nädalas ette.

Aga mulle meeldib.
Kasutaja avatar

Ain
Postitusi: 1457
Liitunud: 10 Juun 2010, 23:33
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänanud: 83 korda
Tänatud: 210 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Ain »

simp kirjutas:
Spoiler
Madlobster kirjutas:

Ei teagi, kas käib siia alla aga ju vist

https://www.postimees.ee/4490500/aresti ... andmes-oli

Mul on selle juhtumi kajastamisega probleem. Mees sõitis auto tagant kiirendades välja ja lasi siis uuesti hoo maha.
Videos on algkiiruseks 65km/h, korraks tõuseb saja ringi ja siis langeb uuesti. Ei tundu nagu oleks sotiga edasi plaaninud kütta. Jäi seisma - ei sõitnud eest ära jne...
Tegu suht tüüpilise situatsiooniga.
Ma ei saa aru miks konkreetne juhtum sellise kella külge riputatud on. Retoorika on ka sobiv "kõnniteel olid lapsed", "teel kus lapsed tihti teed ületavad" jne...

Selle definitsiooni järgi olen ma ikka korralik hälvik. Ei saa öelda, et igapäevaselt sarnaselt mööda kiirendan, aga korra nädalas tuleb küll ette.

Kui vaatad seda videot siis on selgelt näha, et teeb möödasõidu väiksema kiirusega. Kui on oma rajal tagasi siis pigem kiirus tõuseb.
66 alustab möödasõitu-74 kõrval-89 on oma rajal tagsi-96-105 möödetakse ära ja ilmselt antakse peatumismärguanne millejärel kiiruse maha võtab.
Ehk siis ikkagi selgelt on näha et möödasõit ei puutunud asjasse. Olles oma reas tagasi kiirus raudselt tõuseb...ja langeb puhtalt sellepärast et anti peatumismärguanne.
Selles osas respect, et seisma jäi ja julges otse tunnistada nagu mees, et veri paremas käes ja eksisin.

Riga→Suzuki DL650 VStrom→Honda Crosstourer VFR1200 DCT. Garmin ZümoXT, GoPro Hero7 ja Packtalk Edge JBL sideseade.

Cardo PACKTALK Edge jms. sideseadmed, lisad ja varuosad: https://www.aaver.ee/product/cardo-packtalk-edge-duo/
Cardo ametlik edasimüüja Eestis

kaiman
Postitusi: 970
Liitunud: 17 Mai 2010, 16:21
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 17 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas kaiman »

Ja jah ma ei viitsi su sitta isegi lugeda,mida persed nyyd mõõdetakse tsikli sõite mullimeetriga ve.sa mõtle natuke.kuhu me jõudnud siis oleme.mõtle veel kord. lolliks olete läinud ve


will111
Postitusi: 5254
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas will111 »

Ain, kuidas sa nii täpselt tead, et möödetav number ei ilmu seal näiteks teatava viitega? Oled neid masinaid ise täpselt testinud ja kasutanud ning mingit detailset analüüsi teinud? Aga kui tüübil tõesti ka kiirus ette tagasi reastumisel veel pisut tõusiski siis minuteada selliselt möödasõidud enamasti sooritataksegi...kui just teadlikult ei lase gaasi täielikult lahti juba tagasi reastumist alustades (mis oleks ausalt öeldes ka päris idiootne otsus, eriti selliste siiski suht väikese kiirusevahe puhul). Eks tegelik tõde võib olla kuskil sealmaal, et vana oleks võinud gaasi tõesti sekund kaks varem järele lasta, aga no kui nüüd asjale vähegi realistlikult läheneda siis tõepoolest...on ikka leitud asi mille alusel näidispoomist teha, naeruväärne! Ma saan aru, et oleks lihtsalt üksi ja sirgelt 100ga lasknud seal. Kuigi noh, väidetavalt just paar päeva varem mingid lubadeta onud lasid sama koha peal 170ga kuni lõpuks panid kuskilt otse välja, aga minumeelest neile surmanuhtllust ei määratud. Või on siis vahe selles, et ühel juhul olid koolitunnid juba lõppenud? :lol:

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas M.T. »

will111 kirjutas:

...Aga kui tüübil tõesti ka kiirus ette tagasi reastumisel veel pisut tõusiski siis minuteada selliselt möödasõidud enamasti sooritataksegi...kui just teadlikult ei lase gaasi täielikult lahti juba tagasi reastumist alustades (mis oleks ausalt öeldes ka päris idiootne otsus, eriti selliste siiski suht väikese kiirusevahe puhul).

50 km/h vs 100 km/h on suht väike vahe või sain ma millestki valesti aru? :roll:


kaiman
Postitusi: 970
Liitunud: 17 Mai 2010, 16:21
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 17 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas kaiman »

Jh sa said valesti aru,täna sõitsin tallinn aegviidu kaudu 120 keakmine kiiruus,kellelgile jalgu ei jaanud ega mulle

Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3183
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 191 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas franz125 »

Ma siin mõtsin et miks kodanik plate peale viidi,kas see 50+ km/h ületus on rohkem karistamist väärt kui nt.kui see külmkapp sust pilti teeb.Ja kas peaks äkki siis hoopis juhile koju järgi minema ja ta kohtukulli ette viima.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7183
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1851 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

franz125 kirjutas:

Ma siin mõtsin et miks kodanik plate peale viidi,kas see 50+ km/h ületus on rohkem karistamist väärt kui nt.kui see külmkapp sust pilti teeb.Ja kas peaks äkki siis hoopis juhile koju järgi minema ja ta kohtukulli ette viima.

Tegelikult vist asi selles,et tüübil oli analoogseid kehtivaid karistusi mitu juba ees, AK-s tunnistas ise ka seda.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

zombi
Postitusi: 302
Liitunud: 08 Apr 2015, 03:17
Tsikkel: Honda VT600 Shadow
Tänanud: 62 korda
Tänatud: 39 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas zombi »

Vabandage, aga.... asula territooriumil 100+ km/h isegi möödasõidul.... on siiski rikkumine. Juht ka ise tunnistas seda ja selle ees müts maha.

Arutlus, kas 50+ km/h on piisavalt suur rikkumine, mille eest platele viia, on kah pisut asjatu. Asulas on see kahekordne kiiruspiirangu ületamine. Kui trassil keegi 110 alas 220 vahele jääb, siis me vist ei arutle, kas platele viimine on või ei ole õigustatud? Asulas pealegi on alati oht, et on inimesi teele astumas jne.

Aga praegu: tegu on tehtud, karistus on saadud, süü on tunnistatud. Case closed.

Kavrossist Hondani. Vahepeal ka Hiina needust.
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

zombi kirjutas:

Vabandage, aga.... asula territooriumil 100+ km/h isegi möödasõidul.... on siiski rikkumine. Juht ka ise tunnistas seda ja selle ees müts maha.

Arutlus, kas 50+ km/h on piisavalt suur rikkumine, mille eest platele viia, on kah pisut asjatu. Asulas on see kahekordne kiiruspiirangu ületamine. Kui trassil keegi 110 alas 220 vahele jääb, siis me vist ei arutle, kas platele viimine on või ei ole õigustatud? Asulas pealegi on alati oht, et on inimesi teele astumas jne.

Aga praegu: tegu on tehtud, karistus on saadud, süü on tunnistatud. Case closed.

Sinu loogika järgi peaks 5km/h piirangu alas 10km/h sõitnud vennikese ka platele panema? Mitte et sotiga linnas ok oleks.

Viimati muutis Madlobster, 20 Mai 2018, 10:12, muudetud 1 kord kokku.
Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

claw
Postitusi: 503
Liitunud: 23 Juul 2013, 02:24
Tsikkel: pilusilm ja venelane
Asukoht: Tartu
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 78 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas claw »

Madlobster kirjutas:
zombi kirjutas:

Vabandage, aga.... asula territooriumil 100+ km/h isegi möödasõidul.... on siiski rikkumine. Juht ka ise tunnistas seda ja selle ees müts maha.

Arutlus, kas 50+ km/h on piisavalt suur rikkumine, mille eest platele viia, on kah pisut asjatu. Asulas on see kahekordne kiiruspiirangu ületamine. Kui trassil keegi 110 alas 220 vahele jääb, siis me vist ei arutle, kas platele viimine on või ei ole õigustatud? Asulas pealegi on alati oht, et on inimesi teele astumas jne.

Aga praegu: tegu on tehtud, karistus on saadud, süü on tunnistatud. Case closed.

Sinu loogika järgi peaks 5km/h piirangu alas 10km/h sõitnud vennikese ka platele panema? Mitte et sotiga linnas on oleks.

No kumb on ohtlikum:
1) rattur 90km/h alas maanteel kiirusega 200km/h, kus teeääres asustust ei ole (siiski jääb võimalus, et teeääres keegi kõnnib või loom tuleb ette vms)
2) rattur näiteks algkooli ees 30 km/h alas kiirusega 70 km/h (tõenäosus, et laps ette astub on.. mitte madal)

Kohta tuleks valida ikka...

Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3183
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 191 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas franz125 »

zombi kirjutas:

Vabandage, aga.... asula territooriumil 100+ km/h isegi möödasõidul.... on siiski rikkumine. Juht ka ise tunnistas seda ja selle ees müts maha.

Arutlus, kas 50+ km/h on piisavalt suur rikkumine, mille eest platele viia, on kah pisut asjatu. Asulas on see kahekordne kiiruspiirangu ületamine. Kui trassil keegi 110 alas 220 vahele jääb, siis me vist ei arutle, kas platele viimine on või ei ole õigustatud? Asulas pealegi on alati oht, et on inimesi teele astumas jne.

Aga praegu: tegu on tehtud, karistus on saadud, süü on tunnistatud. Case closed.

Ma natuke nagu juurdlesin seda et kui selline analoogne kiirus tuvastatakse fotomasinaga ja ees on kehtivad karistused kas siis minnakse koju järgi või kalanäoga tambid pildi kinni ja kogu moos.Kas siin mingi võrdsus printsiip kehtima ei peaks.See kas see platele viimine oli õige või mitte mind eriti huvitanud.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Minu posti mõte oli, et meil arvestatakse karistust ületatud km järgi mitte % piirangust järgi.
Rohkem kui topelt kiiremini, lapsed ja vanurid seega hull mõrtsukas jne, pärast tuleb välja, et hoovis 5km/h piirangus 10nega sõitnud.
Ei õigusta antud ületamist. Lihtsalt nii ei ole vaja flööti puhuda. Ületas 51km/h on selle nimi. Maantee 220 kiirus on ka topelt aga ületamise arv on 110. Kumb on ohtlikum? Ületada kiirust 50 või 110 km/h? Need ei ole üks ja sama. 5km/h alas 30nega sõitnud tuleks % arvestades kohapeal maha lasta.

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 418 korda
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Lobster, ära ja seda 5 kmh kelbast, sa tead ju isegi, et mitte keegi seda ei mõõda ja selle eest ei karista.

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

See on sama kelbas kui üleüldse topelt ületusest rääkida mis tahes kohas. Minu kelbas lihtsalt teeb selle arusaadavaks.
Maanteel 220 ja linnas 100 paralleeli tõmbamine on täpselt sama jabur mula.

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

Hr.Nõel
Postitusi: 1447
Liitunud: 21 Okt 2005, 21:33
Tsikkel: Päris mitu...
Asukoht: Pärnu
Tänatud: 109 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Hr.Nõel »

Selle uudise võib vabalt siin avaldada. Tegemist ju täiega mingi kuradi arlekiiniga. Õnneks sai kloun oma tsirkuse eest õige tasu/karistuse.
https://virumaateataja.postimees.ee/449 ... 1471620315

Tel. +372 viiskuus 2158üksüks & noelamees@gmail.com
Kasutaja avatar

rannamees
Postitusi: 906
Liitunud: 21 Juun 2008, 15:42
Tsikkel: FZS 1000
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 415 korda
Tänatud: 80 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas rannamees »

Hr.Nõel kirjutas:

Selle uudise võib vabalt siin avaldada. Tegemist ju täiega mingi kuradi arlekiiniga. Õnneks sai kloun oma tsirkuse eest õige tasu/karistuse.
https://virumaateataja.postimees.ee/449 ... 1471620315

Tõupuhas hälvikl, rahvarohkes kohas vaja kõvatada. Vedas, et piirdesse lendas. :wack:

Pilt

Loadära
Postitusi: 471
Liitunud: 04 Okt 2005, 00:35
Asukoht: Sadulas: Keila-Kadrina
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Loadära »

Hr.Nõel kirjutas:

Selle uudise võib vabalt siin avaldada. Tegemist ju täiega mingi kuradi arlekiiniga. Õnneks sai kloun oma tsirkuse eest õige tasu/karistuse.
https://virumaateataja.postimees.ee/449 ... 1471620315

Noorsand ju 98a väljalase, seega 19-20a vana...aga selleski eas vist ei tule alati veel kõige kaalutletumad otsused? Ei teagi, kui paljudel praegustel keskealistel, kes siin kohe tegelase "arlekiin-imbetsill-klouniks-jne..." tembeldada tahaks, võiks ka mõni teepiire vms "saldos" olla, kui paarkümmend aastat tagasi siis paarikümmend hj suutlikusega Jawade ja IZ-de asemel oleks 100+kw Gixxerid ja muu säärane võtta olnud?

(togi)

Suzuki DR350- metsa all mähib küll...Triumph Street Trippe"R"- tsivilisatsioonis käimiseks :)

Hr.Nõel
Postitusi: 1447
Liitunud: 21 Okt 2005, 21:33
Tsikkel: Päris mitu...
Asukoht: Pärnu
Tänatud: 109 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Hr.Nõel »

Noorsand ju 98a väljalase, seega 19-20a vana...aga selleski eas vist ei tule alati veel kõige kaalutletumad otsused?

Kui sel noorsandil leidunuks vähekenegi aju hallollust ( mis soodustab mõtlemist teatavasti) kõrvade vahel, siis ta oleks sõidu õppimiseks kasutanud autokooli õppeplatsi. Mitte tänavat. Ilmselgelt seda ta tegi ju kuna noorsand ilma vastava kategooria sõiduõiguseta.
Seepärast ka selle postitasin siia teemasse selle.

Ei teagi, kui paljudel praegustel keskealistel, kes siin kohe tegelase "arlekiin-imbetsill-klouniks-jne..." tembeldada tahaks, võiks ka mõni teepiire vms "saldos" olla, kui paarkümmend aastat tagasi siis paarikümmend hj suutlikusega Jawade ja IZ-de asemel oleks 100+kw Gixxerid ja muu säärane võtta olnud?

Sinu uudishimu saab rahuldatud. Pean tunnistama, et ei olegi sellist piirdesse kukkumist minu "saldos".
2000 aastal kui sai taasalustatud tsikliga, siis oli valikus 2 ratast: Kas 450 Honda või 900 Kawa. Kuna load olid A2 siis sai teadlikult valitud 450 Honda. Nii öelda "õppimiseks ja harjutamiseks". Tol ajal tunnistasin endale, et 900 Kawaga on väga lihtne ennast kohe täpiks sõita. Nagu selgus- oli õige valik. Hondaga sai nii mõnigi kord kergelt külg maha panna. Kawaga oleks see küljetamine kindlalt olnud fataalsemate tagajärgedega.

Aga seniks kõigile sõiduõigusega tsiklistidele- minge nautige ilma ja sõitke turvaliselt.
Ilma lubadeta sellidele- kaduge autokooli õppeplatsidele.

Tel. +372 viiskuus 2158üksüks & noelamees@gmail.com
Kasutaja avatar

rannamees
Postitusi: 906
Liitunud: 21 Juun 2008, 15:42
Tsikkel: FZS 1000
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 415 korda
Tänatud: 80 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas rannamees »

Loadära kirjutas:

Noorsand ju 98a väljalase, seega 19-20a vana...aga selleski eas vist ei tule alati veel kõige kaalutletumad otsused? Ei teagi, kui paljudel praegustel keskealistel, kes siin kohe tegelase "arlekiin-imbetsill-klouniks-jne..." tembeldada tahaks, võiks ka mõni teepiire vms "saldos" olla, kui paarkümmend aastat tagasi siis paarikümmend hj suutlikusega Jawade ja IZ-de asemel oleks 100+kw Gixxerid ja muu säärane võtta olnud?

(togi)

Noorsandi näol oli tegemist kohaliku kõlupeaga, kes on varem samas kohas korduvalt sarnast enesetapumanöövrit proovinud.
Tegemist suht pika sirgega, mis lõppeb ringsõiduga, mille taga omakorda koolilaste bussipeatus ja pidevalt lapsed bussi ootamas.
Tegelikult väga õnneliku lõpuga juhtum, sest ühe pauguga on 2 klouni liiklusest eemal.
Sõitja ja lollile ratast laenanud kodanik.
Õnneks ei saanud keegi kõrvaline kannatada.

Pilt
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”