Hälvik- Mootorratturid

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas mx77 »

will111 kirjutas: 15 Aug 2019, 18:25

Mida see motopolitseinik siis kokkuvõttes saavutada või väita üritas? Et tsiklistid peavad passima seal ummikus täpselt samamoodi nagu autod, sõltutama sellest, et täiesti ohutult mööda minna on ruuumi küll ja veel?

Kas LS-is on mingi eraldi punkt, et varem loetletud punktid ei kehti mootorratturile?
Sealsamas Tammsaare teel suunaga mustamäe poole kuni bussipeatseni on kena lai kõnnitee. Ükspäev nägin, kuidas mingi Leedu numbritega bemm pani hooga mööda kõnniteed kuni bussipeatuseni ja keeras siis Selveri poole. Sinna oli keegi paha inimene mingid postid pannud, aga bemm nihverdas ennast nendest mööda. Normaalne? Ükski jalakäija ju viga ei saanud.



Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas mx77 »

reimps kirjutas: 15 Aug 2019, 20:02

Õnneks jagavad su arvamust vaid need vähesed, kelle suhtes mul sarnane seisukoht on. Tasakaalustab ära ja ei sega.
Las ma nüüd mõtlen, kas siin oleks veel etteaimatavaid ullikesi peale teie paari-kolme.. Kodanik Mküla vms on veel puudu, aga ta vist loobus tsiklimaailmast, sest minusugused rikuvad selle meepoti ju ära :)

Jumal tänatud, et ma sellist saasta ei tunne ja ei pea kunagi tundma.


reimps

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas reimps »

mx77 kirjutas: 15 Aug 2019, 20:07
will111 kirjutas: 15 Aug 2019, 18:25

Mida see motopolitseinik siis kokkuvõttes saavutada või väita üritas? Et tsiklistid peavad passima seal ummikus täpselt samamoodi nagu autod, sõltutama sellest, et täiesti ohutult mööda minna on ruuumi küll ja veel?

Kas LS-is on mingi eraldi punkt, et varem loetletud punktid ei kehti mootorratturile?
Sealsamas Tammsaare teel suunaga mustamäe poole kuni bussipeatseni on kena lai kõnnitee. Ükspäev nägin, kuidas mingi Leedu numbritega bemm pani hooga mööda kõnniteed kuni bussipeatuseni ja keeras siis Selveri poole. Sinna oli keegi paha inimene mingid postid pannud, aga bemm nihverdas ennast nendest mööda. Normaalne? Ükski jalakäija ju viga ei saanud.

Demagoogia sust targemat muljet ei jäta. Kusma tsiklisti õigustasin? Vastupidi, ta tunnistas, et jah, tuli valget joonitud ala pidi. Edasi hakkas juba motopolitsei mingit omaloomingut tegema. Sai nüüd sulle arusaadavalt kirja? Võid üles kerida ja poste mitu korda lugeda, vajadusel huuli kaasa liigutades.

Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3187
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 192 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas franz125 »

Ilgelt kõrvalised asjad tsikklisõidu juures siduri kasutamine ja visiiri liigutamine.Ohtlikkusest nende toimingute juures ei tasu rääkidagi.Ma katsun edaspidi neid vältida.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju

Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1695
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Krl »

irfff...
Täisdebiilikud ikka :D


will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas will111 »

mx77 saab mingisugust ebatervet rahuldust minu kõnetamisest igal võimalusel ja kõikvõimalike lollide küsimuste esitamisest :D selle asja nimi on ilmselt isiklik vaen. kahju kui inimene on nii rumal, et pole siiamaani aru saanud - ma ei reageeri enam ühelegi tema provokatsioonile.

see selleks, mind loomulikult ei huvitanud mingid LS'i punktid vaid, et mida too konkreetne motopolitseinik siis lõppkokkuvõttes preilile selgitada püüdis antud olukorras ja sõidu pealt läbi mootorimüra karjudes. et kuskil seal ja seal üle mingi joone ei tohi kunagi sõita, et autode vahelt kiiremini edasi ei tohi kunagi liikuda või et tegelikult nagu probleemi otseselt ei olegi aga tulin siin lihtsalt neiuga tutvust tegema? :D tundub kangesti selle viimase variandi moodi, eriti nüüd kus on selgunud "suure rikkuja" sooline kalduvus :lol:


joel
Postitusi: 1798
Liitunud: 06 Apr 2005, 18:52
Asukoht: Tartu
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 109 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas joel »

reimps kirjutas: 15 Aug 2019, 18:58

EDIT: Seda ka, et mind hakkas tõsiselt huvitama, kust su info pärineb, et tegu preiliga oli? Natuke liiga lambist tead natuke liiga palju.

reimps kirjutas: 15 Aug 2019, 19:57

"Hea võimalus tiba sõbralikult juttu puhuda" ei ole esimese lausena "Noh, kust sina siis siia said?".
[...]
Mingi värske tattnokast politseinik [...]

Reimps, kas noorem isane lõi su pruudile külge, et selline saag oli vaja tühja koha pealt käima tõmmata? (lol)

Joel
Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1695
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Krl »

will111 kirjutas: 15 Aug 2019, 21:14

:D tundub kangesti selle viimase variandi moodi, eriti nüüd kus on selgunud "suure rikkuja" sooline kalduvus :lol:

Pigem on naised teadupärast nii saamatud, et kui neid on politsei, või vihma või liiklusmärkide poolt kuidagi ahistatud on, siis tuleb neid tulla foorumitesse kaitsma, lootuses saada feministide ja loodetavasti ka selle konkreetse emaslooma heakiit, vastutasuks selle heateo eest.

Välismaa internetis on "lumehelbekese" kõrval veel teine termin, " white knight". Googeldades saab rohkem infot ja õpetusi, kes tahavad ka seda teed minna.


Jazzyl
Postitusi: 49
Liitunud: 11 Apr 2014, 11:14
Tsikkel: Kawasaki z750
Tänanud: 47 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Jazzyl »

Senikaua kuni on maamunal inimesi on ka eri arvamusi. Ei õigusta kumbagi, ilmselgelt käitusid mõlemad valesti.

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Krt ma olen ka täis debiilik, kuna aru ei saa sellest halast mida kõike nüüd motopolitseinik valesti tegi. Tekitas ohtliku situatsiooni visiiri, siduri ja krt teab millega ilgelt kosmilistel kiirustel. Ei tutvustanud ennast, ei teietanud. Dziisas, tõesti w?
Kui see oma sõnul liiklusrikkumist tunnistanud, segadeks jääb küll hetkel, et kellele ta tunnistas, kas motopolitseinikule või Reimpsile, tundis ennast nii solvatuna või ahistatuna, siis mis takistas tal sealsamas seisma jääda ja oma arvamust avaldada? Selmet selle asemel hiljem sõbrale või tuttavale kurta? Ma soovitaks homme lähimasse jaoskonda minna ja ametlik avaldus esitada. Delfit ka kindlasti teavitada.
A kuna ma tõenäoliselt hälvik, siis see ainult minu loll arvamus.
:wack:


reimps

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas reimps »

Kruttige-kruttige, seni ainult will asjale pihta saanud. Tegelikult ei ole isegi hämmastunud, sotsiopaadina on elus lihtsam küll, aga see maailmaparandaja pool minus segab. Rõõm jagada küberruumi endast märksa rumalamatega on alati sisse logides garanteeritud vähemalt :mrgreen:

Disclaimer: jah, sekkun, kui idiootsust ja ebaõiglust kohtan. Erinevalt siin teistest suupruukijatest seisan ma oma sõnade taga.

Kasutaja avatar

kazz
Postitusi: 13
Liitunud: 05 Aug 2010, 19:36
Tänatud: 3 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas kazz »

Kuulge poisid siin liivakastis, rahunege nüüd maha ja ärge kujutage ette asju, mida te näha tahate, et teil vaja aina edasi saagida. Lumehelbekesest ja nutufeministist on asi kauge kaarega ikka mööda pandud. Mina see tänane "preili", nagu Madlobsteril juba hetk peale intsidenti teada oli, olin, siis täiesti käsi südamel, et jõudsin koju ja seletasin olukorda, miks mul kaua aega võttis. Idee oli minna autoparandusse enne kuut, aga poh, see pole oluline hetkel. Sest jah, ma samamoodi nagu teie kõik, ei tiksu tavaliselt autode taga, vaid sõidan rahulikult läbi. Olen seda teinud ka politseiauto kõrvalt ja nad on vastavalt noogutanud, et on ok. Ma ise muigasin kogu selle aja, Reimps isiklikult leidis, et saab saagima hakata foorumis ja jee, toimis. Kamoon, mul on kümme aastat rattalube ja päris nunnana ei sõida. Teie sõidate?

Just keegi "hälvik" siis kirjeldas kusagil mujal threadis, kuidas tema nende järvevana joonte peal sõidab. Teda ka peedistasite samamoodi? Või oli mees, siis ei ole vaja? Naised, krt istugu kodus ja tehku süüa.

Ja siin ma jõuan sinuni, Krl -no tegelt ka, kui sul enda naisega ikka nii pekkis on, et peab siin kõiki naisi sõimama, et siin foorumis ainult mõni üksik naine julgeb sõna võtta, siis palun vaata ise peeglisse.

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Küsimus ei ole nende joonte peal sõitmises vaid selles halas, et kujuta vaid ette motopolitseinik sõitis kõrvale ja rääkis juttu. Mis kõige hullem ei teietanud. Olukord olevat olnud suisa nii hull, et vabalt oleks võinud siduri ja visiiri omavahel sassi ajada.

St räägi nüüd ausalt ära kui ebaviisakalt munder tsikliseljas nüüd siis käitus? Kas oli tegemist ummikus kerge tögamisega (mis natuke oli ka ära teenitud) või ülimalt ennast täis ning ebaviisaka motomendiga, kes on vaja siin foorumis risti lüüa?

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

Luxor
Postitusi: 1010
Liitunud: 08 Mär 2019, 21:39
Tsikkel: Tomos Funsport/ Montesa NT700V
Asukoht: Veelinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 27 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Luxor »

Vaatame kalendrisse ja voilaa - täiskuu (düsgraafikutele ja muudele klaveriväänajatele tuntud ka kui "täis kuu")! Viimane muutis selle teema kohe eriti rammusaks!
Lehkab kangesti uue teema moodi - rattur ja politsei või rattur ja teekattemärgistus ehk kuidas olla rattur ning samas jääda inimeseks!
Head ööd ja tervet ning selget mõistust!

Tore on olla oluline, veel olulisem on olla tore!

will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas will111 »

Madlobster, äkki kaalud mõnda teist ametit? :D Inimesi ei ole vaja ummikus tögamas käia, sõltumata sellest, kas sulle on mingisugune "võim" kätte antud või mitte


Sciev
Postitusi: 424
Liitunud: 26 Nov 2018, 23:05
Tsikkel: Voshod 3M
Tänanud: 18 korda
Tänatud: 20 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Sciev »

See on ju hea kui mõni politseinik asja veidi vabamalt võtab ning ei kuku kohe vilkurite sähvides sundima tee ääres peatuma. :bsmile:
Mulle on näiteks autoga vastu sõidetud ja 90 alas oli püsikiirusehoidja seatud u. 115 peale (GPS järgi täpselt 110) ja vastu tulnud politseinik vilgutas tulesid. Krdi jama, tulede vilgutamine pole kuidagi politseinike käitumisjuhises kirjas vist. :D Ja ühe korra asulas 50 alas ligi 70-ga sõites sain "sõrmeviibutuse ja näole manatud kurja grimassi" karistuse. :D Jama küll jah, et ma ta nime teada ei saanud, aga ok, elab üle kuidagi. :P

Viimati muutis Sciev, 15 Aug 2019, 23:22, muudetud 2 korda kokku.
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Eks politseinikul tulebki nüüd TEIE öelda ja trahvi teha...

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

will111 kirjutas: 15 Aug 2019, 23:14

Madlobster, äkki kaalud mõnda teist ametit? :D Inimesi ei ole vaja ummikus tögamas käia, sõltumata sellest, kas sulle on mingisugune "võim" kätte antud või mitte

Just nii härra will
Aga palun anna kohtumisel kohe teada, et soovid kohtumise teietamise saatel kirjalikult vormistada. Muidu võib jälle segadus ja paks pahandus tekkida kui ekslikult tekib arvamus, et sangas on normaalne inimene, kellega võib lihtsalt juttu puhuda.

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

kazz
Postitusi: 13
Liitunud: 05 Aug 2010, 19:36
Tänatud: 3 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas kazz »

Kas mina tegin teema selle olukorra asjus? Mm.. Ei. Minu poolt oli asi lõpetatud juba ammu. Mingit nuttu, nagu sa ette kujutad, pole kunagi olnud. Ma võiks vabalt vestelda kellegiga, kui me ummikus passime, ongi lõbusam, saab sidurit libistada ja värki, ilmaoludest rääkida ja et kelle ratas see on ja kuidas üldiselt elu läheb. Muigasin ja sõitsin siis koos vilkuriga rahulikult koos. Kustkohast sa minu puhul hala välja mõtled? Räägi siis muid teemasid ka teinekord, kui kõrvuti peame ummikus passima, saan äkki ka nõu anda :D

Reimps juhtis tähelepanu asjaoludele, mis temale sellises situatsioonis poleks meeldinud. Tema otsus ja tahe, las teeb, kust mina seda keelata saan. Samas on tal ju õigus, mille peale mina ehk ei mõelnud konkreetsel hetkel, vaid püüdsin viisakalt olukorras olla.

Ma ei tea, kust te nüüd nii keema läksite? Naine mootorrattaga või?

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

nii nagu arvata oligi. lambi hala (jumal teab taevas (meie ka :D) mis valu selle põhjustas) :)

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3187
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 192 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas franz125 »

Ja mis valu Reimpsil seda siin üles riputada oli?Suht nüride hammastega saag mu meelest.Polnud ammu midagi saagida vä,või kuskil metsas paugutamas käinud?

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju


reimps

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas reimps »

will111 kirjutas: 15 Aug 2019, 23:14

Madlobster, äkki kaalud mõnda teist ametit? :D Inimesi ei ole vaja ummikus tögamas käia, sõltumata sellest, kas sulle on mingisugune "võim" kätte antud või mitte

Sa ampsasid ka läbi, et sama ment ongi madlobster? Kahju, politseinikuna oleks tast rohkem tolku, aga lugemisoskusestki näha, et pole lootustki.
Seletab aga küll ära, miks mul kõhunääre tõmbleb, kui ta kasutajanime näen.

Selle teema ülesriputamise point on selles, franz, et sarnase eriala professionaalina leian ma, et see võmm tegi kõike valesti, mis teha sai. Aga tal on vabandus olemas, ta pole proff. Mul oleks häbi nii lambise käitumisega tähelepanu pälvida.


will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas will111 »

Nagu aru sain jah, võib ka täitsa otse nüüd küsida Madlobsteri käest :D ...et mis selle tögamise (nagu ise nimetasid) eesmärk oli? Mina pole mingist siduri libistamisest või teietamisest midagi rääkinud, mina küsin enda isiklikust huvist ja uudishimust. Aga kui mulle niimoodi kõrvale tõmmataks ja hakataks sõidu pealt midagi seletama siis tahaksin küll teada, et kas on siis mingi reaalne probleem ka või mitte?!

Või võtame sedapidi...mis mõte on küsida küsimust "noh kust sina siia said?". Mingi rollimäng või? Austet motopolitseinik teab ju väga hästi, kust ta ise sinna sai, kus ta parasjagu sõidab. Kui tema seisukoht on, et nii kohe kindlasti teha ei tohi siis palun väga, eks võtku maha ja tehku oma toimingud ära. Kui midagi vaja seletada või selgitada siis kindlasti on ka seda mõistlikum teha peale tee ääres seisma jäämist ja kiivrite eemaldamist. Ja kui too politseinik on "sangas normaalne inimene" ning probleemi tegelikult ei ole siis äkki pole vaja sellise tsirkusega tegeleda ja laseks tsiklistil sõita oma sõitu? Et misasi see vahepealne variant täpsemalt on ja milleks seda tarvis?

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Hälvik- ksf´id

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

siin sulle üks pöial kallis ksf :)
aga nüüd aitab mölast ja magama, homme on ka päev

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas will111 »

ksf on kaasfoorumlane või mis loom? :D


reimps

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas reimps »

Poh, mis loom see on, peaasi, et sai sitaks teemast mööda rääkida, kontekstist välja rebida, mõtteta lugeda ja kohe postitada ja kogu asja ivast üldse mitte midagi aru saada. Aaa, mendimentaliteeti ka kaitsta ja pärispolitseinike mainet määrida seda tehes.
Vähemalt sai natuke maskide taha piiluda, aga pilt on kole - minu raamatus leheküljel "täisdebiilikud" on sissekandeid nüüd rohkem kui ma lootsin.

EDIT: Ja siis imestate, miks naised sõna ei võta, kui Krl-i taolised ja teisedki siin kohe halvustama kukuvad? Päriselt ka või, tunnete end rohkem mehena kohe?

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

will
me võime terve öö siin filosofeerida, milleks midagi tarvis on, või mis pagana pärast üldse vaja tsikliga sõita, lane splittida või milleks üldse mendid või LS olemas on.

Aga antud juhul asjaomastel üksteisele loodetavasti etteheiteid ei ole (teineteist hälvikuks ei pea) seega võime rahulikult hamabad puhtaks pesta ja magama minna.

Homme juba uued mured ja uued hälvikud (vaja sõrmi puhata)

ps ksf Ilusaid unenägusi :)

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

reimps

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas reimps »

Etteheiteid polegi, ma lihtsalt tõstatasin teema, kuidas motopolitsei võiks oma käitumist jälgida, sest ei tule tal see kuidagi välja ja kujundab nii politseiametnike kui tsiklimeeste mainet (viimast õnneks vähem, nii lahjade ratastega on see arusaadav). Asja hullem pool ongi, et ta tegi seda naisterahva suhtes ja päris mitme rämeda käitumisveaga - see aga on juba suurem no-no, vähemalt minu arvates. See, et siin kohe konkreetse "mendi" kaitsjad välja roomasid - no tore on, edu sarnases olukorras sama tüübiga, nüüd on tal peenis veel rohkem kõhuõõnde tõmbunud.
Politseinikega suhtlen edaspidigi heameelega, mente sallin aga veel vähem. Tuttu ära jah, kellel kell 0800 vahetusse vaja minna, kellel muud toimetused.

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

reimps kirjutas: 16 Aug 2019, 00:00

. Aaa, mendimentaliteeti ka kaitsta ja pärispolitseinike mainet määrida seda tehes.
Vähemalt sai natuke maskide taha piiluda, aga pilt on kole - minu raamatus leheküljel "täisdebiilikud" on sissekandeid nüüd rohkem kui ma lootsin.

Härra palun rahunege nüüd ometi. Nii palju koledaid sõnu, vimma ja ähkimist situatsiooni üle, mida sa isegi ei näinud :)

Pöidla igatahes võtan nüüd küll ära :nono:

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

reimps

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas reimps »

Madlobster kirjutas: 16 Aug 2019, 00:09
reimps kirjutas: 16 Aug 2019, 00:00

. Aaa, mendimentaliteeti ka kaitsta ja pärispolitseinike mainet määrida seda tehes.
Vähemalt sai natuke maskide taha piiluda, aga pilt on kole - minu raamatus leheküljel "täisdebiilikud" on sissekandeid nüüd rohkem kui ma lootsin.

Härra palun rahunege nüüd ometi. Nii palju koledaid sõnu, vimma ja ähkimist situatsiooni üle, mida sa isegi ei näinud :)

Pöidla igatahes võtan nüüd küll ära :nono:

Ja su postituse mõte oli praegu mis?

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”