Hälvik- Mootorratturid

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Hendri
Postitusi: 200
Liitunud: 22 Juun 2006, 00:01
Tsikkel: Z1000
Tänanud: 21 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Hendri »

Madlobster kirjutas: 15 Aug 2019, 23:10

St räägi nüüd ausalt ära kui ebaviisakalt munder tsikliseljas nüüd siis käitus? Kas oli tegemist ummikus kerge tögamisega (mis natuke oli ka ära teenitud) või ülimalt ennast täis ning ebaviisaka motomendiga, kes on vaja siin foorumis risti lüüa?

Mina ootaks ka siinkohal vastust sellele küsimusele.

Kuna mul ei ole huvi laskuda siinkohal kellegagi vaidlusesse, mainin kohe, et Ei vali ma pooli ega õigusta või laida ühe või teise osapoole käitumist. Madlobsteri küsimus aga üsnagi mõistlik siinkohal (olenemata sellest, kas tema ise oli see "ment" või ei olnud see "ment"). Ma ei ole kunagi õigustanud valesti käituvaid "mente" aga kui ma ise endale tähelepanu tõmban või miskit valesti teen ja tema mind ei nussi, siis täitsa pohhui kui "by the book" tema oma asju ajab ja mingu kumbki rahus oma teed.

.... aga no päriselt mehed... selline sõda lahti siin kõikide vahel kohe sellisest asjast?




ttt
Postitusi: 323
Liitunud: 30 Mai 2016, 13:12
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 14 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas ttt »

Nüüd tagantjärele kogu seda teksti lugedes... ka asjaosaliste avaldusi.. mul vist hakkaks ka vähe imelik kui politsei tsikkel kõrvale imbub ja isik mingi labase lausega külge lööma hakkab :D No ei eelda tõesti politseinikult samasugust taset nagu neil oo-tsikliga-naine-tüüpidel, kes poe ees pläkutama tulevad või nagu Keila jotadel, kes pakikale tahavad :roll:
Pakun, et kogu see stoori oleks olemata, kui "rikkuja" oleks mees.

Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1695
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Krl »

kazz kirjutas: 15 Aug 2019, 22:54

Just keegi "hälvik" siis kirjeldas kusagil mujal threadis, kuidas tema nende järvevana joonte peal sõidab. Teda ka peedistasite samamoodi?.

Eks ilmselt paljud sõidavad. Aga kui lihtsalt sõidetakse ning jääb ära kogu see nutt, et teda selle tegevuse käigus politsei poolt ei toetatud ega julgustatud, siis ka kedagi teist see ei koti reeglina. Ja üleüldse saab meestesse või naistesse suhtuda "teistmoodi" vaid siis, kui peetakse vajalikuks seda liikleja sugu mainida(oodates siis ilmselt erikohtlemist).
Miks me ei võiks olla lihtsalt mootorratturid/liiklusdebiilikud, vaid peame olema mootorraturid ja naismootorratturid?

Kasutaja avatar

rannamees
Postitusi: 906
Liitunud: 21 Juun 2008, 15:42
Tsikkel: FZS 1000
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 415 korda
Tänatud: 80 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas rannamees »

Tavaline täiskuu teema, ei muud :wack:

Pilt

reimps

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas reimps »

Krl kirjutas: 16 Aug 2019, 05:40
kazz kirjutas: 15 Aug 2019, 22:54

Just keegi "hälvik" siis kirjeldas kusagil mujal threadis, kuidas tema nende järvevana joonte peal sõidab. Teda ka peedistasite samamoodi?.

Eks ilmselt paljud sõidavad. Aga kui lihtsalt sõidetakse ning jääb ära kogu see nutt, et teda selle tegevuse käigus politsei poolt ei toetatud ega julgustatud, siis ka kedagi teist see ei koti reeglina. Ja üleüldse saab meestesse või naistesse suhtuda "teistmoodi" vaid siis, kui peetakse vajalikuks seda liikleja sugu mainida(oodates siis ilmselt erikohtlemist).
Miks me ei võiks olla lihtsalt mootorratturid/liiklusdebiilikud, vaid peame olema mootorraturid ja naismootorratturid?

Sul on mõistlikum üldse tasa olla, kui teemassepuutuvat posti teha ei suuda.


reimps

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas reimps »

Aa, foorumil pilku peal hoidvatel huvilistel tasub siis 16-17 paiku samas kohas passida, ehk saab seekord oma sooritust parandada.


Luxor
Postitusi: 1010
Liitunud: 08 Mär 2019, 21:39
Tsikkel: Tomos Funsport/ Montesa NT700V
Asukoht: Veelinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 27 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Luxor »

Aristotelesele omistatav sentens ütleb, et mitte kusagil mujal kui ainult orjade hulgas on ilgelt lahkelisid ja ebakõlasid. Ka siin hetkel lehkab väga sedamoodi! :)

Tore on olla oluline, veel olulisem on olla tore!

reimps

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas reimps »

Vaher tänatud, et ma ei kvalifitseeru orjaks, kui kahekesi williga sellisele "xxx" (sisesta sobivat karja tähistav nimetus) vastu seisame.

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas M.T. »

ttt kirjutas: 16 Aug 2019, 01:04

Pakun, et kogu see stoori oleks olemata, kui "rikkuja" oleks mees.

Kindlasti oleks, kindlasti. Oleks sinikuub vähegi tahtnud neiuga tuttavaks saada, oleks ta ka peatumismärguande andnud ja tutvust teinud.
A kui ikka kindlasti oli olukord tingitud naissoost ratturi nägemisest ja päädis lihtsalt vestluse või repliikidega läbi avatud visiiride ja mõnda aega kõrval sõitmisega, siis:
a) sinikuuel oli mune veel vähem kui Keila jotadel, et ei julgend peatada ja edasist kutset pakikale esitada
b) pärast visiiri taha nägemist oli :shock: “oh, NO WAY!” ja tiksus shokist ning viisakusest veek nats kaasa, et siis sündsalt eemalduda.

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

reimps kirjutas: 16 Aug 2019, 09:12

kui kahekesi williga sellisele "xxx" (sisesta sobivat karja tähistav nimetus) vastu seisame.

(lol) (lol) (lol)
nii ennast salgav ja tähtis tegemine/seis teil võetud :)
pole muud soovida kui sitkustjajõudu sellel tähtsal seisul

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

Luxor
Postitusi: 1010
Liitunud: 08 Mär 2019, 21:39
Tsikkel: Tomos Funsport/ Montesa NT700V
Asukoht: Veelinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 27 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Luxor »

reimps kirjutas: 16 Aug 2019, 09:12

Vaher tänatud, et ma ei kvalifitseeru orjaks, kui kahekesi williga sellisele "xxx" (sisesta sobivat karja tähistav nimetus) vastu seisame.

Ma ei pidanud kedagi isiklikult silmas, vaid nentisin üldise melu kohta! Arvamusi ja arvamisi on siin seinast-seina ning kedagi kaitsma ega maha tegema hakata pole plaanis. Igal loomal oma mihklipäev!

Tore on olla oluline, veel olulisem on olla tore!
Kasutaja avatar

wicked
Postitusi: 319
Liitunud: 27 Veebr 2004, 10:41
Tsikkel: Bastard
Asukoht: tln
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 21 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas wicked »

Tõsised elulised probleemid...

Kasutaja avatar

Ain
Postitusi: 1463
Liitunud: 10 Juun 2010, 23:33
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 217 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Ain »

Ma ei tea mis maailmas osad elavad aga minu arusaamise järgi on motopolitseinik ju ka nagu üks meie hulgast...MIna leian, et väga ok kui rikun tsikliga teadlikult mingit reeglit siis motopolitseinik viitab nagu möödaminnes, võibolla veidi sõbramehelikult tögades, semulikult ja mitteametlikult mulle, et minu tegu ei ole kõige õigem vms. Ja loeb võibolla nagu koolilapsele veidi epistlit. Ei ole ju parem see, et reeglina peatatakse kinni, inspektor kukeke sealt ja sealt, dokumendid.... rikkusite seda seadust- teeme proto. Tulemus minule on hullem aga peaasi et ametlik? :wack:
Rõhutan, et minul ei ole küll politseiga olnud mingeid negatiivseid kogemusi.. Pigem on need olnud mõistvad.

Riga→Suzuki DL650 VStrom→Honda Crosstourer VFR1200 DCT. Garmin ZümoXT, GoPro Hero7 ja Packtalk Edge JBL sideseade.

Cardo PACKTALK Edge jms. sideseadmed, lisad ja varuosad: https://www.aaver.ee/product/cardo-packtalk-edge-duo/
Cardo ametlik edasimüüja Eestis

reimps

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas reimps »

Ain kirjutas: 16 Aug 2019, 12:01

Ma ei tea mis maailmas osad elavad aga minu arusaamise järgi on motopolitseinik ju ka nagu üks meie hulgast...MIna leian, et väga ok kui rikun tsikliga teadlikult mingit reeglit siis motopolitseinik viitab nagu möödaminnes, võibolla veidi sõbramehelikult tögades, semulikult ja mitteametlikult mulle, et minu tegu ei ole kõige õigem vms. Ja loeb võibolla nagu koolilapsele veidi epistlit.

Nõus. Lihtsalt too tegelane ei saanud sellega hakkama.

Kasutaja avatar

Ain
Postitusi: 1463
Liitunud: 10 Juun 2010, 23:33
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 217 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Ain »

reimps kirjutas: 16 Aug 2019, 12:04
Ain kirjutas: 16 Aug 2019, 12:01

Ma ei tea mis maailmas osad elavad aga minu arusaamise järgi on motopolitseinik ju ka nagu üks meie hulgast...MIna leian, et väga ok kui rikun tsikliga teadlikult mingit reeglit siis motopolitseinik viitab nagu möödaminnes, võibolla veidi sõbramehelikult tögades, semulikult ja mitteametlikult mulle, et minu tegu ei ole kõige õigem vms. Ja loeb võibolla nagu koolilapsele veidi epistlit.

Nõus. Lihtsalt too tegelane ei saanud sellega hakkama.

Minuarust on sellised asjad sõltuvuses mõlema osapoole meeleolust ja arusaamisest. Iseenesest on ju selge, et seadust rikuti... võta teadmiseks tee järeldused ja ela edasi.. Ei kujuta tegelikult ette kui koguks elus kogu sellise mõttetu jama endasse.. Kuidas nii on võimalik elada.. Aga ei tea neid teiste asju. Inimesed ongi erinevad ju.
Üldjuhul ju mootorratas = relax

Riga→Suzuki DL650 VStrom→Honda Crosstourer VFR1200 DCT. Garmin ZümoXT, GoPro Hero7 ja Packtalk Edge JBL sideseade.

Cardo PACKTALK Edge jms. sideseadmed, lisad ja varuosad: https://www.aaver.ee/product/cardo-packtalk-edge-duo/
Cardo ametlik edasimüüja Eestis

reimps

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas reimps »

Sa loe nüüd mu eelmisi kirjeldavaid poste hoolega uuesti - tunnistaski oma viga, selle peale hakkas politseinik mingit komejanti korraldama. Tee ise oma järeldusi või õpi lugema.
Mul pole muud muret kui et ahastama paneb natuke, kui vähe osatakse mõttega lugeda ja end samasse olukorda panna, selle asemel aga kukutakse demagoogitsema ja muidu targutama või õigustama ilmselgelt patusemat poolt.

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

reimps kirjutas: 16 Aug 2019, 12:04
Ain kirjutas: 16 Aug 2019, 12:01

Ma ei tea mis maailmas osad elavad aga minu arusaamise järgi on motopolitseinik ju ka nagu üks meie hulgast...MIna leian, et väga ok kui rikun tsikliga teadlikult mingit reeglit siis motopolitseinik viitab nagu möödaminnes, võibolla veidi sõbramehelikult tögades, semulikult ja mitteametlikult mulle, et minu tegu ei ole kõige õigem vms. Ja loeb võibolla nagu koolilapsele veidi epistlit.

Nõus. Lihtsalt too tegelane ei saanud sellega hakkama.

Jah reimps. Tegemist oli täieliku amatööriga (mis sinusuguse profi kõrval veel eriti teravalt silma riivab), kes eiras kõiki võimalike reegleid, nii ametnikule pandud ja ka ühiskondlikult välja kujunenuid.

Ametnik tuleb viivitamatult ametist vabastada ning määrata karistus sellise kohutava teo eest.

Selge sõnum siit baikerist politseile. Kui meid joone peal märkate, siis ei ole mõtet sõrme viibata või juttu teha. Vastavalt tujule, kas kohe piirdesse pikali või leebemal juhul kõiki peeneid viisakusavaldusi kasutades kirjalikult vormistamine.

Aga palun saada oma sõnum ning soov eraviisiliselt politseile, mitte ära esine kogu kommuni nimel, eks?

Nagu näed on siin palju inimesi, kellele sobib ka ametniku inimeseks olemine mitte ainult robotpilguga protokollide koostamine.
Iga jõuluvana ei ole pedofiil, iga mees ei ole naisega vesteldes pervert ning mehega vesteldes homo.

Seega kui hing on jätkuvat haige, kirjuta selgitustaotlus, mitte ära vala avalikult oma viha ja õhuta teisi kaasa seda tegema sündmuse kohta, mida sa isegi kaugelt mitte ise ei näinud.

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

Lembit
Postitusi: 219
Liitunud: 15 Veebr 2017, 13:43
Tsikkel: Honda XR
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 83 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Lembit »

Oeh...
Kuna siin foorumis paistab olevat piiranguid, kelle möla saab maha keerata, siis esitaks palve vähile: Äkki saad reimpsi kuidagi orgunnida sellesse nimekirja, kelle numbri sisestamisel politseiauto arvutisse läheb ekraan punaseks ja algab kottimisprotseduur? :-|||

Kuna naiselik (tegelikult ma tean, et on väga normaalseid ja mittevinguvaid naisi olemas, aga siin kasutan stereotüüpi, et kohalikud "machod" aru saaks) ving on niikuinii üleval, siis vähemalt oleks see asjakohane :D

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Reimps, kui sinus see maailmaparandaja sees on, nagu sa mainisid ja tahad nii väga seda maailma parandada, siis mismoodi see foorumis targutamine siin aitab? Loodad, et see sama politseinik loed sinu kommentaare ja teeb edaspidises käitumises muudatused? Selle asemel, et siin kirjeldada ja selgitada olukorda, kus ise ei viibinudki, siis sea sammud vastavasse asutusse ja anna vastav väärteo või mis iganes teade/avaldus sisse. Siis on lootust, et maailm paraneb, no vähemalt sinu vaatevinklist. Hetkel on see siin lihtsalt saagimine, nagu ka asjaosaline ise juba mainis selgituseks "ma ise muigasin selle aja, Reimps isiklikult leidis, et saab saagima hakata foorumis ja jee, toimis". No said oma tähelepanuvajaduse äkki juba rahuldatud ja suudad edasi elada ning oma töövahetusele keskenduda, kui ma nüüd jälle millestki valesti aru pole saanud või puuduliku lugemisoskusega. Kui see aga saagimine pole ja tõsimeeli mõtledki oma antud teemal tehtud postitusi, siis võtaks lühidalt kokku nii:

  1. Meil kõigil, kes sinuga mingil teemal nõus pole, on puudulik lugemise- ja/või loetu mõistmisoskus, oskus asju kontekstist välja rebida jne.
  2. On õige arvamus (loe Reimpsi) ja vale arvamus (loe kõik Reimpsi omast erinevad).
  3. Mittenoogutajad kuuluvad "täisdebiilikud" raamatusse, millesse uusi sissekandeid tuleb oodatust palju kiiremini.
  4. Oma alal oled sa täielik PRO ning oskad pädevalt hinnata kõikide jõustruktuuride käitumisi erinevates situatsioonides.

Ma väga vabandan, kui midagi olulist jäi mainimata.
Nende ülejäänute, kes Reimpsist eriarvamusel on, poolt vaadates tekib aga tihti mõtteid: maailmanaba, foorumi autoriteet, tähelepanupuudus, Napoleoni kompleks, jne.

Võta sa nüüd kinni kus see lõplik tõde on, seega "let's agree to disagree" ning elame ja sõidame edasi oma põhimõtete järgi ning ei püüa oma ideoaloogiat üksteisele vägisi pähe määrida. Maailm on kirju, mitte must-valge ning see teebki asja huvitavaks. Kõva häälega aga foorumis kellegi sildistamine või hinnangu andmine kelle post on asjalik või kes peaks üldse vait olema, väärib pigem kiiremas korras mõne erialase arsti külastamist.
Vähem möla ja rohkem sõitmist!

Pikk möla tuli endalgi, aga mis sa puhkuse ajal lõunasöögi kõrvale ikka teed. Hommikune sõiduring on tehtud, nüüd tuleb võtta teine ratas ja uuele ringile. Sleep-eat-ride-eat-ride-eat-grill+beer-sleep, lihtne reedene plaan :bsmile: Ahjaa, vahepeal mölise foorumis kah :wack:

Edit: eemaldasin omavoliliselt viite mu elukutsele, pole oluline siinkohal, sest ma esindan ainult iseennast.
-reimps-


Luxor
Postitusi: 1010
Liitunud: 08 Mär 2019, 21:39
Tsikkel: Tomos Funsport/ Montesa NT700V
Asukoht: Veelinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 27 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Luxor »

Meeste peamine surmapõhjus pidigi olema vingumürgistus (peenemas keeles karboksühemoglobineemia) - naised vinguvad pidevalt kodus.:P

Tore on olla oluline, veel olulisem on olla tore!
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Lembit kirjutas: 16 Aug 2019, 13:00

Kuna siin foorumis paistab olevat piiranguid, kelle möla saab maha keerata, siis esitaks palve vähile:

Pole tõsi. Juhtpeneelis on selline koht olemas. Sisestad Reimpsi nime sinna ja ei näe tema möla enam kunagi (no see pole nüüd ka päris tõsi aga peaaegu siiski) . :mrgreen:

image.png
🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Macintosh kirjutas: 16 Aug 2019, 14:23
Lembit kirjutas: 16 Aug 2019, 13:00

Kuna siin foorumis paistab olevat piiranguid, kelle möla saab maha keerata, siis esitaks palve vähile:

Pole tõsi. Juhtpeneelis on selline koht olemas. Sisestad Reimpsi nime sinna ja ei näe tema möla enam kunagi (no see pole nüüd ka päris tõsi aga peaaegu siiski) . :mrgreen:

image.png

Pooljumalaid ei saa ignoreerida
Proovitud juba :)

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas will111 »

Saab ikka. Jätad visiiri üles tõstmata ja kaod autode vahele ära :D


Lembit
Postitusi: 219
Liitunud: 15 Veebr 2017, 13:43
Tsikkel: Honda XR
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 83 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Lembit »

Spoiler
Madlobster kirjutas: 16 Aug 2019, 14:26
Macintosh kirjutas: 16 Aug 2019, 14:23
Lembit kirjutas: 16 Aug 2019, 13:00

Kuna siin foorumis paistab olevat piiranguid, kelle möla saab maha keerata, siis esitaks palve vähile:

Pole tõsi. Juhtpeneelis on selline koht olemas. Sisestad Reimpsi nime sinna ja ei näe tema möla enam kunagi (no see pole nüüd ka päris tõsi aga peaaegu siiski) . :mrgreen:

image.png

Pooljumalaid ei saa ignoreerida

Just. Ega ma muidu poleks siia teemasse kirjutanudki.
Kui foorumi adminn selle niipidi ümber teeks, et saab, siis heameelega kasutaks.


reimps

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas reimps »

Spoiler
Madlobster kirjutas: 16 Aug 2019, 12:33
reimps kirjutas: 16 Aug 2019, 12:04
Ain kirjutas: 16 Aug 2019, 12:01

Ma ei tea mis maailmas osad elavad aga minu arusaamise järgi on motopolitseinik ju ka nagu üks meie hulgast...MIna leian, et väga ok kui rikun tsikliga teadlikult mingit reeglit siis motopolitseinik viitab nagu möödaminnes, võibolla veidi sõbramehelikult tögades, semulikult ja mitteametlikult mulle, et minu tegu ei ole kõige õigem vms. Ja loeb võibolla nagu koolilapsele veidi epistlit.

Nõus. Lihtsalt too tegelane ei saanud sellega hakkama.

Jah reimps. Tegemist oli täieliku amatööriga (mis sinusuguse profi kõrval veel eriti teravalt silma riivab), kes eiras kõiki võimalike reegleid, nii ametnikule pandud ja ka ühiskondlikult välja kujunenuid.

Ametnik tuleb viivitamatult ametist vabastada ning määrata karistus sellise kohutava teo eest.

Selge sõnum siit baikerist politseile. Kui meid joone peal märkate, siis ei ole mõtet sõrme viibata või juttu teha. Vastavalt tujule, kas kohe piirdesse pikali või leebemal juhul kõiki peeneid viisakusavaldusi kasutades kirjalikult vormistamine.

Aga palun saada oma sõnum ning soov eraviisiliselt politseile, mitte ära esine kogu kommuni nimel, eks?

Nagu näed on siin palju inimesi, kellele sobib ka ametniku inimeseks olemine mitte ainult robotpilguga protokollide koostamine.
Iga jõuluvana ei ole pedofiil, iga mees ei ole naisega vesteldes pervert ning mehega vesteldes homo.

Seega kui hing on jätkuvat haige, kirjuta selgitustaotlus, mitte ära vala avalikult oma viha ja õhuta teisi kaasa seda tegema sündmuse kohta, mida sa isegi kaugelt mitte ise ei näinud.

Ise ka aru saad, kui äärmustesse sa lähed? Kommuuni nimel esinemine jms jamps - pole teinud, esindan oma arvamust ja seisan oma seisukoha eest.


reimps

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas reimps »

Aga sain pildi ette, mis mentaliteet siin valitseb ja kordki elus olen targem ja annan järele.


will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas will111 »

Madlobster, ma esitasin sulle siin tegelikult vist lausa mitmel korral suht konkreetse küsimuse. Kas sa sellele vastata ka suudaksid? Või oled selline vend, kes oskab ainult lehekülgede kaupa mingisugust täiesti umbmäärast iba ajada aga sirget juttu ei tule mitte poolt sõnagi?

Juhuks kui IKKA VEEL pole aru saanud, milles see küsimus seisnes siis kordan vist kolmandat korda ka. Kas sul on probleem kui tsikkel tallinna liikluses liigub autodest ettepoole ja seda tehes rikub seadust? Ja olenevalt sellest, milline vastus täpsemalt sellele küsimusele on siis küsimus number kaks. Kui see on probleem siis miks sa selliseid seaduserikkumisi korrektselt ei fikseeri ja vastavaid trahve välja ei kirjuta?

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Kogu tsiviliseeritud maailm teeb ummikus tsiklile teed,meil ei tehta ja jääb üle natuke rikkuda, aga tegu pole ju tahtlik rikkumine(ma lihtsalt põhimõtte pärast sõidan keelatud alal) vaid mõistlik kõigile teel liikujatele. Kui autod oleks seal ühes raja servas,siis saaks tsikliga seal sõidraja piires ka seisvatest autodest mööda.
Motopolitseinik võib olla polnud just kõige osavam suhtleja,aga minu meelest pole sel teol küll miskit halba maiku küljes. Kui see pisirikkuja nüüd ennast puudutatuna tundis,siis pangu parem ratas garaaži ja ei tekigi põhjust tulevikus midagi sellist kogeda. Reimps muidugi riigiametnikuna tahaks ,et kõik teod käiks rangelt seaduse järgi,aga ametnik on ju ka inimene. Teisalt,kui see tsikkel sellele politseinikule ette jäi,siis oleks veel suurem patt seda üldse mitte tähele panna. Hetkel on mu meelest väga soliidne ja rahulik lahendus kõigile. Rikkujale öeldi,et rikkusid ja politseinik sai oma ametikohuste piires minu meelest inimlikult käituda.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1695
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Krl »

Kus see tsiviliseeritud maailm sul on? Afriklased teevad sulle seal lõunaeuroopas tsikli jaoks ruumi?

Aga üldiselt, kui Tallinnas ei mahu ummikutest ridade vahelt, teise käiguga sujuvalt läbi splittima enamuses kohtades, siis on probleem tingimata kõrvade või jalgade vahel. Sest mahub vabalt ja trapäid, kes meelega nssima hakkavad, peab suht ise ikka ligi meelitama mingi krdi paaritushüüdega.

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas M.T. »

reimps kirjutas: 16 Aug 2019, 16:09

Aga sain pildi ette, mis mentaliteet siin valitseb ja kordki elus olen targem ja annan järele.

Selle eest tee või sulle õlle välja :bsmile:

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”