Hälvik- Mootorratturid

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1674
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas AzA »

Kirs kirjutas:

Ohjah, no miks, no miks.



Aga mulle meeldib.
Kasutaja avatar

zombi
Postitusi: 303
Liitunud: 08 Apr 2015, 03:17
Tsikkel: Honda VT600 Shadow
Tänanud: 64 korda
Tänatud: 39 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas zombi »

Ausalt öeldes.....AUSALT öeldes....grammigi ei oleks kahju, kui antud...situatsiooni?, tagajärjel oleks see "juht" pikemaks ajaks ka haiglatoidule sattunud... Muu sellistele "load-ei-sõida-mees-sõidab"-mentalitediga vendadele ei mõju. Korduvalt rikkunud, korduvalt trahvi saanud, savi, samas vaimus edasi...
Noh, võim kah kuidagi hambutu: "Korduvalt liiklussüütegude eest karistatud mehe suhtes alustatakse väärteomenetlus liiklusseaduse paragrahvide osas, mis käsitlevad kiiruseületamist, peatumismärguande eiramist ja juhtimisõiguseta sõitmist." Kriminaalasi kuluks juba marjaks- korduvrikkumine ju.Nõuka ajal öeldi selle kohta, et retsidiivne käitumine ja tagajärjeks oli ruuduline päikene mõneks ajaks.

Kavrossist Hondani. Vahepeal ka Hiina needust.

Hr.Nõel
Postitusi: 1447
Liitunud: 21 Okt 2005, 21:33
Tsikkel: Päris mitu...
Asukoht: Pärnu
Tänatud: 109 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Hr.Nõel »

Kirs kirjutas:
Nonii, kas esimene pääsuke?
https://parnu.postimees.ee/4470551/poli ... 1521804481

Ohjah, no miks, no miks

Ma küsin ka endalt, et MIKS, MIKS ronib selline "arengupeetuse ja ilma mõtlemisvõimeta idioot" liiklusesse? Teades, et hoiatus on selle "Andrekesega" ju antud, et nalja ei tule.
Aga ikka on vaja tulla ja teades et lõks on ootamas sinna sisse põrutada.
Tubli töö politsei. :bsmile: :bsmile:
Huvitav kas see paneb aru pähe järgmistele analoogidele.... vaevalt?

Tel. +372 viiskuus 2158üksüks & noelamees@gmail.com
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Ma pole nõus, et rammimine on õige tegevus. Väide, et ohuallika kõrvaldamine ja bla-bla-bla on tegelikult käitumine tugevama õigusega. Sama olukorda ei teki, kui ma olen 2 tonnise maasturiga. Siis ei proovi keegi mind rammides peatada. Kuigi ohu saab ju ära hoida, kui ette keerata. Ilma tagaajamiseta pole ka 200 kmh kihutamist. Lisaks maksame meie pärast veel politseiauto remondi ja selle idika haigalkulud kinni. Meil on täna seaduse jõud ja andmebaasid piisavad, et seadusi rikkunud inimestega teha mida iganes. Tsikli number on teada - lased idioodil rahulikult ära sõita. Las arvab, et pääses puhta nahaga. Paar tundi hiljem pole õige inimese kinni pidamine ja käed raudus ära toomine teab, mis eriline riskitegevus. Üks korralik shokivangistus ja teist korda enam sadulasse ei lähe. Väiksemad riksid ja madalam majanduslik kahju.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1674
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas AzA »

Jama, jeebuga visatakse sulle siil varvaste alla ja kaod metsa nagu tulejutt oma kahe sotiga. Hoopis karmim lugu, kui 50kmh kõksata saada.
Teda ei rammitud, talle sõideti nö. ette .... kuli küttis politseiautole esiukse ette. Tal lihtsalt blokeeriti tee konkreetselt ära. Kahju ... et jäädavalt ei eemaldunud.

Asi pole ära sõitmises, asi on peatumis märguande eiramises. Seda ei tohi lasta mitte mingil juhul läbi minna.
Vaata, vastasel juhul sõidavad kõik veits joobes minema ja pärast saavad trahvikese ära sõitmise eest ... või siis sõidavad su triumphile vastu ja elad oma elu lõpuni porgandina .... paremal juhul kärvad ära.
Said aru? Kui ei saanud, siis seletan uuesti.

Last but not least, põgenetakse mitmetel põhjustel ... näiteks su tütrekesele harjavarre p**** lööja ... las läheb küll kätte saame eksole, andmebaas aitab.

Sa ju ei ole ometi nii kuradi rumal?

Aga mulle meeldib.
Kasutaja avatar

Lontrus
Postitusi: 95
Liitunud: 23 Apr 2015, 15:10
Tsikkel: TDM850 '92
Asukoht: Vembutembumaa
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 15 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Lontrus »

Macintosh kirjutas:

. Paar tundi hiljem pole õige inimese kinni pidamine ja käed raudus ära toomine teab, mis eriline riskitegevus. Üks korralik shokivangistus ja teist korda enam sadulasse ei lähe. Väiksemad riksid ja madalam majanduslik kahju.

Paar tundi hiljem vaja tõestada et õige tüüp ikka kiivri all oli, lisaks suur tõenäosus et see tolgus vahepeal mingi liiklusõnnetuse põhjustanud niikuinii.
Shokivangistus on muidugi õige mõte. Lisaks on vaja avalikkuses näidata et pole vaja nii jamada, võetakse maha misiganes selleks ka vaja läheb. Minemapääsejaid ei tule ette et oleks meedias reklaamitud, ehkki neidki kuuldavasti leidub... :ner:
Aga no tüüp oli 31, no krt, tehku load ära, peaks juba mõistust ja oskusi niipalju olema küll.

Mootorrattaid sisaldavate muusikavideote playlistid: https://www.youtube.com/channel/UCn4gSk ... /playlists


reimps

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas reimps »

Ootasingi juba, millal see "rammimine pole ilus" iba tulema hakkab.

Kasutaja avatar

stiiv
Postitusi: 69
Liitunud: 02 Dets 2016, 20:59
Tsikkel: FZS 1000
Asukoht: Harjumaa
Tänanud: 15 korda
Tänatud: 5 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas stiiv »

10 punkti Eesti politseile igal juhul! Ilma inimkannatanuteta tõhusalt lahendatud olukord, tüübi ego muidugi võis kannatada saada.
Peatusmärguandele mittereageerimist sallida ei saa, muidu on varsti anarhia ja siis on meil neid kõvasid härgasid palju, kes arvavad, et teen, mis tahan, mind ju taga ei aeta ja kätte ei saada.
See pärast koju järele minemine on väga väheefektiivne ma ütleks. Näiteks ei ole oma ratas või on see hoopis varastatud. Ratas võib olla registreeritud ühele aadressile, enda sissekirjutus teisele ning elada hoopis kolmandas kohas. Püüa siis tuult väjalt.
Kui ka on enda ratas, siis kuidagi ei tõesta ära, et tema sõitis. Vahib näiteks kodus telekat, sügab kõhtu ja ütleb, et pole täna toast väljas käinudki, jne, jne.

Veelkord, tahad tsiviliseeritud ühiskonnas elada, tuleb omaks võtta teatud käitumisreeglid ja seadused. Kui ei suuda võtta, siis tulebki rakendada erinevaid meetodeid ning loota, et õnnestub kodanik pöörata õigele teele, et kõigil üheskoos oleks vähe parem elada.

Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1696
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Krl »

Ka ei saa aru, mis see maasturi võrdlus asjasse puutub. Igat olukorda vaadatakse ikka eraldi.

Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1696
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Krl »

stiiv kirjutas:

Kui ka on enda ratas, siis kuidagi ei tõesta ära, et tema sõitis. Vahib näiteks kodus telekat, sügab kõhtu ja ütleb, et pole täna toast väljas käinudki, jne, jne.
.

Siis ütled kes sõitis, või vastutad ise omanikuna ikka.


reimps

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas reimps »

Krl kirjutas:

Siis ütled kes sõitis, või vastutad ise omanikuna ikka.

Oluliselt vähem vastutad, kui teed nägu, et ei tea, kes su pilliga sõitis.

Kasutaja avatar

claw
Postitusi: 503
Liitunud: 23 Juul 2013, 02:24
Tsikkel: pilusilm ja venelane
Asukoht: Tartu
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 78 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas claw »

Pildi järgi rammis ratas autot ju hoopis?


Ardilla
Postitusi: 1154
Liitunud: 30 Apr 2013, 22:14
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 71 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Ardilla »

Kas Andre on tagas? :mrgreen:

Huviga ootan Pr. E.Ivese ja Kapten Zuzu blogipostitusi ning Lustaka Katrini artikleid :bsmile: Huvitav kuidas sel hooajal arvamused eelmise aprilli sündmustega kattuvad :mrgreen:

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Miks mulle ei meeldi, et tsikliga sõitjaid rammitakse (ootamatu ettekeeramine pole erinev): inimesed lähevad häbematult kergelt katki, nii katki, et enam üldse käima ei lähegi. Mäletate seda venda, kes paar aastat tagasi Maardus tühise kiirusega (alla 30kmh) ootamatult peatunud kaubikule tagant sisse sõitis ja siis omal jalal aia äärde jalutas ning kiirabi saabumise ajaks surnud oli. Tõenäosus, et tsikli ja mõne muu, raske eseme kokkupõrkel inimene lootusetult katki läheb on ülikõrge.

Ma pigem pooldan ka mootrarratta puhul "siili" tee peal kui otsasõitmist. See on selgelt vaba tahte küsimus. Kui vend otsustab kinni mitte pidada ja üle "siili" sõidab ning seejäel surma saab siis on ta otsused kõik viimaseni ise vastu võtnud ja kõik toimingud ise läbi viinud. 100% vaba tahe. Sellisel juhul palju õnne. Rammimise või ootamatu ettekeeramise puhul ei võta ta ise otsust vastu vaid seda teeb keegi teine tema eest.

Kusjuures, ma ei väida, et see talle paras polnud ning et ta seda ära teeninud polnud. Mõlemal puhul tuleb nentida, et sai paraja mõõduga. Aga sellest hoolimata pole ma nõus selle mudeliga, sest see sisaldab liigseid riske, kättemaksu elemente ning on raske aru saada, kus kasutatakse liigset jõudu ja kus mitte.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

reimps

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas reimps »

Tegelt võiks sa nüüd ise natuke päris elu asjadest mitte rohkem mõtiskleda ja kirjutada.

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Sul on mingi õigemat sorti elu ja tõe monolpol või?

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Urmas79
Postitusi: 272
Liitunud: 01 Mai 2013, 22:20
Tsikkel: IZ,Jawa,GSXF,R1,XL1000
Asukoht: Tartu/Stockholm
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 14 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Urmas79 »

Opaa :) Raskekahurvägi läheb karvupidi kokku :) Sellel tasub silm peal hoida ;)


kalleu
Postitusi: 480
Liitunud: 13 Juul 2011, 00:59
Tsikkel: on
Tänanud: 60 korda
Tänatud: 75 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas kalleu »

Macintosh kirjutas:

Rammimise või ootamatu ettekeeramise puhul ei võta ta ise otsust vastu vaid seda teeb keegi teine tema eest.

See jobu (muuks ei paindu keel teda nimetama) võttis täiesti ISE vastu otsused minna teadlikult ilma lubadeta sõitma, ületada kiirust, eirata politsei korduvaid peatumismärguandeid. :evil:
Julged teha (või oled nii loll) siis arvesta ka võimalike tagajärgedega.

Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1674
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas AzA »

Kurat, vaata ikka kuradi kurat.
Kui mina otsustan umbes kilo tnt-d sisaldava mürsuga ringi küpsetama kukkuda, siis on igal mehel, kes oma pere kaitseb õigus mind koha peal maha lasta.

Kurat Mäkk, see vend on ära teeninud konkreetselt kabeli, sest ta on faking kuradima ohtlik.
Mis vabandusi sa otsid?
Tegelt, täis oled või?

Räägi oma andmebaasidest, hakka oma andmebaasi pasaga meie esitatud argumente maha taguma mitte ära leia uut paska mille ümber emotsionaalset rämpsu kruttida.
Räägi täpsemalt, kuidas itimehed su tütre vägistajatest muhammede leedust üles leiaksid?
Küta ikka lõpuni.

Aga mulle meeldib.
Kasutaja avatar

claw
Postitusi: 503
Liitunud: 23 Juul 2013, 02:24
Tsikkel: pilusilm ja venelane
Asukoht: Tartu
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 78 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas claw »

Mis sul selle vägistamisega on, et liiklusrikkumist igas postituses sellega võrdlema peab?

Pole eriti haruldane, et tsikliga politsei eest plehku pannakse. Vene ratastega keerati põllu peale ja saadi ka minema. Jah, see tüüp on dildo, sest läks linna paugutama. Ja otsis oma pauku.
Aga.. ma näen ohtlikku mustrit tekkimas politsei rammimise ja tsiklistide vahel. Järgmine kord on see su oma laps, kes vast nii hullu ei pane, aga uudistest väge täis ment kütab igaks juhuks autoga ikkagi otsa talle. Ära siis hädalda et palju sai..

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Tänan, Claw, sa väljendasid minu mõtet elegantse selgusega. Paremini poleks enam saanud.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

Ardilla
Postitusi: 1154
Liitunud: 30 Apr 2013, 22:14
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 71 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Ardilla »

Urmas79 kirjutas:

Opaa :) Raskekahurvägi läheb karvupidi kokku :) Sellel tasub silm peal hoida ;)

Varsti saad õhtulehe artiklist lugeda. See laks makstakse varsti ilusti kinni. Sest klikid loevad. Meedia äri A ja O.

H.r Mäki sõnades on tera õigust, aga see jääb sinna inimese keha haprasuse juurde.

Kõik muu on inimese vaba valik, ning keegi ei suuda ikka ja jälle eristada Õigust ja Õiglust. Politseinikul on ÕIGUS ka kuul noorele keresse lasta. Aga kas see ka ÕIGLANE on?

Mind on kasvatatud nii: Võta vastutust ja ära tee nii, mida sa ei taha, et sulle tehakse.

Aga tundub, et meil VASTUTUSE teema on väga kauge. See on kõikides valdkondades läbiv mure. Nii öelda MOK - minu osa orras.

Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1674
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas AzA »

claw kirjutas:

Mis sul selle vägistamisega on, et liiklusrikkumist igas postituses sellega võrdlema peab?

Tahad tõsiselt teada?
Ma arvan, et ei taha.
Been there, seen that.

Mehed tõmmake roosad trussikud peast ära, pange kasvõi soni.

Ei hädalda, asja eest saab ka minu tatikas ... nii 30mne aastasena. Kui selleks ajaks pole aru persest pähe tagunud, siis noh .... häbi tahaks ära tappa, läks raisk aia taha :(

Aga mulle meeldib.
Kasutaja avatar

tuman
Postitusi: 218
Liitunud: 02 Juul 2015, 09:17
Tsikkel: T7
Asukoht: Tartu
Tänanud: 50 korda
Tänatud: 24 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas tuman »

claw kirjutas:

Järgmine kord on see su oma laps, kes vast nii hullu ei pane, aga uudistest väge täis ment kütab igaks juhuks autoga ikkagi otsa talle. Ära siis hädalda et palju sai..

Päris ausalt öeldes, kui mu oma laps sellise sga hakkama saaks siis ta oleks selle ettesõidu ka ära teeninud. Ja päris kindlasti vaataks ma pigem endale otsa, et kus ja kuna ma lapse kasvatamisega pee lendasin, mitte ei süüdistaks politseid, kes teeb oma tööd.


Ardilla
Postitusi: 1154
Liitunud: 30 Apr 2013, 22:14
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 71 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Ardilla »

claw kirjutas:

Mis sul selle vägistamisega on, et liiklusrikkumist igas postituses sellega võrdlema peab?

Pole eriti haruldane, et tsikliga politsei eest plehku pannakse. Vene ratastega keerati põllu peale ja saadi ka minema. Jah, see tüüp on dildo, sest läks linna paugutama. Ja otsis oma pauku.
Aga.. ma näen ohtlikku mustrit tekkimas politsei rammimise ja tsiklistide vahel. Järgmine kord on see su oma laps, kes vast nii hullu ei pane, aga uudistest väge täis ment kütab igaks juhuks autoga ikkagi otsa talle. Ära siis hädalda et palju sai..

Täie austusega sinu vastu aga ise me seda kuvandit loome... Kurb, et päevalõpuks kõik tsiklimehed on pätid autojuhtide silmis.

Ja varem või hiljem see juhtubki. Sest n+1 arv tegelasi on oma ärasõitmistega meid sinna alateadvusesse tekitanud.

Ma kujutan, ette, et H.r. Politseinik, kes peab selle otsuse vastu võtma, ei ole ka kivist tehtud. Vaevalt sellised otsused tulevad kergekäeliselt.

Meie vaenlane on adrenaliin.


kalleu
Postitusi: 480
Liitunud: 13 Juul 2011, 00:59
Tsikkel: on
Tänanud: 60 korda
Tänatud: 75 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas kalleu »

claw kirjutas:

Pole eriti haruldane, et tsikliga politsei eest plehku pannakse.
...
Aga.. ma näen ohtlikku mustrit tekkimas politsei rammimise ja tsiklistide vahel. Järgmine kord on see su oma laps, kes vast nii hullu ei pane, aga uudistest väge täis ment kütab igaks juhuks autoga ikkagi otsa talle. Ära siis hädalda et palju sai..

Kas politsei esimene tegevus oli ratta maharammimine? Kus kohas sa seda mustrit näed kui aasta peale paar jobu jõuga maha võetakse. Kas peaks laskma neil kellegi (sinu lapse?) vigaseks või surnuks sõita?

Kui laps keerab mingi pasa kokku siis ka vastutab selle eest või vastutan mina. Ja vanemana vaatan igal juhul kõigepealt peeglisse, mitte ei asu ülejäänud maailma süüdistama, et küll kõik kiusavad.
Kuradi lumehelbekeste kari siin koos - mulle peab olema kõik lubatud aga tegude eest vastutagu keegi teine. (togi)

Kasutaja avatar

rannamees
Postitusi: 906
Liitunud: 21 Juun 2008, 15:42
Tsikkel: FZS 1000
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 415 korda
Tänatud: 80 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas rannamees »

Macintosh kirjutas:

Ma pole nõus, et rammimine on õige tegevus. Väide, et ohuallika kõrvaldamine ja bla-bla-bla on tegelikult käitumine tugevama õigusega. Sama olukorda ei teki, kui ma olen 2 tonnise maasturiga. Siis ei proovi keegi mind rammides peatada. Kuigi ohu saab ju ära hoida, kui ette keerata. Ilma tagaajamiseta pole ka 200 kmh kihutamist. Lisaks maksame meie pärast veel politseiauto remondi ja selle idika haigalkulud kinni. Meil on täna seaduse jõud ja andmebaasid piisavad, et seadusi rikkunud inimestega teha mida iganes. Tsikli number on teada - lased idioodil rahulikult ära sõita. Las arvab, et pääses puhta nahaga. Paar tundi hiljem pole õige inimese kinni pidamine ja käed raudus ära toomine teab, mis eriline riskitegevus. Üks korralik shokivangistus ja teist korda enam sadulasse ei lähe. Väiksemad riksid ja madalam majanduslik kahju.

Enamasti oled aruka inimese mulje jätnud, aga see mõttelõng läks küll täiega lappama.
Julged teha, julge ka vastutada!
Tagantjärgi ei tuvasta halligi, kes seal riietes, suva masinaga, suva reg numbri all oli.
Samal seisukohal on valdavalt kogu mõistliku maailma võimumehed.

Pilt
Kasutaja avatar

Urmas79
Postitusi: 272
Liitunud: 01 Mai 2013, 22:20
Tsikkel: IZ,Jawa,GSXF,R1,XL1000
Asukoht: Tartu/Stockholm
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 14 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Urmas79 »

Krt, ei läinudki Mäki ja Reimpsi vahel rebimiseks ;) Aga tegelikult ongi ju nii, et kui ajalehe artiklit uskuda, siis mingit rammimist ju ei olnud. See, et tüüp smurfide autole põgenemise käigus sisse küttis on puhtalt tema oma lollus. Kui tahad punnu panna, siis arvesta riskiga, et võib ka sitasti minna. Seekord õnneks mitte kellegi teise jaoks. Nüüd on nii, et kuna raip jäi ellu, tuleb selg sirgu lüüa ja oma tegude eest vastust kanda. Olgu see siis trahv, arest või ravi. Selle tegelase puhul jääb mulje, et peaks kõiki kolme kasutama :)

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6609
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Ei lööda selga sirgu, hoopis Kuu või Marsi või Veenuse misiganesuurijaseeoli tuleb (crash)

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1760
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas simp »

Ega keegi ei väidagi, et teguviis 100% vale on. Lihtsalt rammimise normaliseerimine, on libe tee.
Mitu aastat ei rammitud kedagi, 2017-2018 tean peast juba kolme juhtumit. Kui see pole muster, siis mis on?

Mind on näiteks kinni peetud ja süüdistatud eest ära sõitmises. Patrull ajas sõidukid sassi. Kui rammimine on normaliseeritud, siis suureneb võimalus, et sarnase eksituse korral sõidetakse kõigepealt kümpi ja küsitakse hiljem küsimusi. Potentsiaalne oht tuleb ju 100% kindlusega neutraliseerida.

Ehk siis, oht tõsiseks veaks/võimu kuritarvitamiseks on sellise normaalsuse juures suurem. Nagu Mac ütles, rammimine sisaldab liigseid riske, kättemaksu elemente(ma sulle veel näitan mida peatumismärguande eiramine tähendab raisk) ning on raske aru saada, kus kasutatakse liigset jõudu ja kus mitte.

Karistuse peaks määrama neutraalne osapool kõigi faktide põhjal, mitte adrenaliini täis patrullpolitseinik.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”