Hälvik- Mootorratturid

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded


K2x

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas K2x »

Mine proovi mõnel autol jalaga klaas sisse virutada, üllatavalt raske. Mõned ei saa haamrigagi klaasi katki (uuemate masinate puhul).



Kasutaja avatar

Bullrider
Postitusi: 216
Liitunud: 28 Juun 2005, 22:52
Tsikkel: Super Tenere, WR250, cr450f
Asukoht: Tuusula, Viljandi
Tänanud: 1 kord
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Bullrider »

Selle nurga alt ei saagi kui pead teise jalaga kõrgemat tsiklit üleval hoidma.... Cruiseri päält oli palju lihtsam, saabas ka seal üldiselt teist sorti. Ja läheb esimese pauguga kui pisut irvakile on jäetud. Vägivalda ei poolda absoluutselt ja inimlikest eksimustest võib ka aru saada aga kui sulle lihtsalt julmalt peale keeratakse suure plekkvanniga, siis sõidab katus ära, sinna ei saa miskit parata. Kui vabandust ei järgne ja autost irvitab vastu kamp purjus ehitajalõustasid, lähevad pidurid lihtsalt päält ära. Ülalpool härra oli mures, et miks temale juhtus....... rahune, on olemas veel ka lihtsalt idioote, kes puhtast lõbust kaasliiklejate pääle viha välja valavad :wink:


extremist
Postitusi: 603
Liitunud: 31 Aug 2010, 19:57
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas extremist »

Täitsa õige.
Aga sellest videost ma ei saa ikka üle - tegemist totaalse ebaõnnestumisega, kus tsiklist tegi omal margi täis :D käis 360 ümber auto ja kriim jäi tegemata

Kasutaja avatar

xero
Postitusi: 203
Liitunud: 20 Mai 2009, 22:16
Tsikkel: Monster 900ie
Asukoht: Pärnu

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas xero »

pitbull kirjutas:

n2ide...asjaeest ikka v6ib

Olen ma imelik või mis, aga ma ei näinud et autojuht milleskis süüdi oli ja põhjust autot rünnata :|

Kasutaja avatar

TDM
Postitusi: 349
Liitunud: 28 Juun 2005, 00:55
Tsikkel: TDM 850 3VD, CRF250L, Gas280
Asukoht: Keila

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas TDM »

K2x kirjutas:

Vihane video :D

Ma olen täiesti nõus, et asja eest peab, muudmoodi ei saagi. Kuid ma ju ei teinud midagi häirivat endaarust. Ma polegi vihane, tahan teada lihtsalt MIKS ?

Kui autode taha toppama jäin siis kõlbas sul mind järgi oodata küll, aga kui teise suunda keerasin ja enam ei viitsind järgi sõita sulle siis pidid ringi keerama ja mul peeglile jalaga panema? Minujaoks veidi arusaamatu.

Minu arust tuleks sellise närvikavaga ja teguviisidega inimesed ühiskonnast isoleerida teatud raviasutusse!
Mitte, et endal pole olnud situatsioone ja tahtmist mõnel hälvikul suunatule kangi ära murda, kuna ta seda nagunii ei kasuta, või siis pimedatele autojuktidele aknale koputada, aga selliste teguviiside kiitmine ja lubamine ka ise järgi teha, ei ole mitte avalik vägivallale õhutgamine?!
Ei mäleta, et oleks tsikli ostuga kaasa tulnud luba teiste vara tahtlikult hävitada mistahes situatsioonis!
Ja mida peaks siis liikluses kõige nõrgemad, jalakäiad, koguaeg raudkang kaasas ringi käima ja käiku laskma, kui talle tundub, et keegi kaasliikleja tema elu ja tervist ohustab!
Tulge ikka mõistusele! :bsmile:

Ei midagi . . . peale tuule!
Kasutaja avatar

Kri§to
Postitusi: 1393
Liitunud: 27 Mai 2010, 10:21
Tänatud: 1 kord

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Kri§to »

Akna katki löömine ei pruugi kuigi lihtne olla, lisaks ei ole sellisest asendist nagu härra seal jalga viibutas löögis erilist tõsiseltvõetava jõudu.

[youtube][/youtube]


Tsikkelröövel
Postitusi: 1754
Liitunud: 27 Dets 2005, 17:55
Tsikkel: Kawa GPZ 550, W800, Jawa 350
Asukoht: Tartu
Tänatud: 27 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Tsikkelröövel »

Eks tsiklistid sõida enamasti ikka vahel autoga ka. Ikka jutub, et kaks tsiklisti kohtuvad, üks neist autoroolis. Mu meelest pole vahet, kumma kangide taga parasjagu idioot istub, neid tsikli sangaski küll. Ühele sihilikult selgavajutavale kaubikule sai küll jalaga vastu külge antud, tuli spontaanselt ja paras ka, sest vend vahtis mulle otsa ja ikka keeras peale. Teisalt annaks jälle jalaga tagumikku tsiklistidele, kes eesliikuvast transpordist möödudes seda paremalt teevad - ma ei tea seda oodata, mille kuradi pärast pean ma nende pärast ehmuma ja vahtima, kust see lärin tuleb? Foori taga või ummikus seisvast transpordist paremalt edasilibisemine on teine teema - seda teen vahel ka ise.
Samas, mida teha nende põmmpeadega, kes kategooriliselt keelduvad suunda näitamast - seda minu pea ei võta.

Kas Mees ostab tsikli, pole küsimus. Küsimus on: millal?
Kasutaja avatar

munaz
Postitusi: 200
Liitunud: 16 Veebr 2007, 14:43
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas munaz »

Kri§to kirjutas:

Akna katki löömine ei pruugi kuigi lihtne olla, lisaks ei ole sellisest asendist nagu härra seal jalga viibutas löögis erilist tõsiseltvõetava jõudu.
[youtube][/youtube]

Olgu öeldud, et pole ise kunagi autoakna katkilöömisega tegelenud. Vaatan seda videot ja mõtlen, et no hea toru on ikka see tegelane.. Isegi kui ta akna katki saaks löödud, lööks ju enda käe ka katki sellise liigutusega. Ja arvake ära, kas tegi oma käe katki või mitte!


Aspelund
Postitusi: 495
Liitunud: 01 Aug 2005, 14:16
Tänatud: 1 kord

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Aspelund »

79XJ

Tagarattal sõidu oskamatuse demonstreerimiseks võiks siiski valida muu koha kui avalik tänav Viljandis, eriti kui demonstratsioon vastassuunavööndis lõppeb...

Kevade tänav Viljandis...1300 paiku..

Kasutaja avatar

z1000
Postitusi: 305
Liitunud: 16 Okt 2009, 23:46
Asukoht: Tallinn

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas z1000 »

täna keegi debiil pidi laki tänaval asuvalt platsilt lahkudes ikka tõestama et mingi vana halli sitajunniga saab ka tagarattapeal sõita. ja tehes seda platsi peal. kus olid teised õpilased parasjagu harjutamas. ebameeldiv käitumine.

.
Kasutaja avatar

indumen
Postitusi: 1061
Liitunud: 01 Apr 2008, 09:23
Tsikkel: Yamaha MT-10, 2017
Asukoht: Tallinn / Imavere
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 41 korda
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas indumen »

pagan võtaks pange oma kaassõitjad riidesse, oleks parklast välja sõites peaagu autoga postis lõpetanud, jäin kena säärejooksu vaatama kellegi baigi tagaistmel.
hälvikud ikka (togi) :ner:

98% of the teenage population does or has tried smoking pot. If you're one of the 2% put this in your signature

kontakt nr. +372 52 58 244
Kasutaja avatar

ylari
Postitusi: 193
Liitunud: 01 Juun 2010, 21:26
Tsikkel: vfr
Asukoht: tallinn/võsu

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas ylari »

indumen kirjutas:

pagan võtaks pange oma kaassõitjad riidesse, oleks parklast välja sõites peaagu autoga postis lõpetanud, jäin kena säärejooksu vaatama kellegi baigi tagaistmel.
hälvikud ikka (togi) :ner:

+1
Nägin sama pilti aga õnneks seetõttu jäin vaid rohelise taha uimerdama.
Aga kahe viimase päeva jooksul seda juba mitu korda juhtunud :wack:

zr-7 99' > vfr800 99'
Kasutaja avatar

pitbull
Postitusi: 557
Liitunud: 09 Juun 2004, 14:44
Tsikkel: v2
Asukoht: westestonia ....finland
Tänatud: 1 kord

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas pitbull »

mingi tainas s6itis yhe tydruku s6nul t2na haapsalus oma rohelise valge bike laadse s22sepirinat tegeva asjaga tydrukule k6rvale .tydruk oli rattaga ja siis siduri v6i vabaga gaasi :wack: see mingi uus kylgel66mis moodus v6i missasja ... :wack: :wack:

PitBull ,,I Just Don't Give A Fuck...,,
Kasutaja avatar

sinilind123
Postitusi: 1040
Liitunud: 08 Apr 2008, 21:45
Tsikkel: TransAlp ja Africa Twin
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 20 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas sinilind123 »

pitbull kirjutas:

mingi tainas s6itis yhe tydruku s6nul t2na haapsalus oma rohelise valge bike laadse s22sepirinat tegeva asjaga tydrukule k6rvale .tydruk oli rattaga ja siis siduri v6i vabaga gaasi :wack: see mingi uus kylgel66mis moodus v6i missasja ... :wack: :wack:

No see ei tee temast ju veel hälvikut :mrgreen: . Kui suure rattaga keegi gaasi keerab, on see ilgelt vinge, aga kui sama tegevust teeb keegi väiksema kubatuuriline, siis on ta kohe hälvik.
Aga tegelikult, andke teada, kui niimoodi naisi reaalselt saab, hakkan ka sedamoodi tegutsema :mrgreen:

Honda Dio 50ccm 1990a - Honda Mtx125R 1989a - Honda XL 600V Transalp 1987a - Suzuki GSF 1200 Bandit 1996a - Honda XRV 750 Africa Twin 1990a - Kawasaki zxr 750 1990a
Kasutaja avatar

pitbull
Postitusi: 557
Liitunud: 09 Juun 2004, 14:44
Tsikkel: v2
Asukoht: westestonia ....finland
Tänatud: 1 kord

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas pitbull »

mu ratas r66gib koguaeg...mitte ei pirise piirajas :mrgreen: naisi ikka ei saa..ma arvan et see mees ei saa mingi nipiga :wack:

PitBull ,,I Just Don't Give A Fuck...,,
Kasutaja avatar

mix17
Postitusi: 103
Liitunud: 18 Juul 2010, 14:27
Tsikkel: gsxR600 k2,Gsxr600 srad
Asukoht: maalt

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas mix17 »

pitbull kirjutas:

mu ratas r66gib koguaeg...mitte ei pirise piirajas :mrgreen: naisi ikka ei saa..ma arvan et see mees ei saa mingi nipiga :wack:

Tuleb sinu järeldusega leppida Pitbull.Ise nagu iga päevaselt liigun rattaga linna vahel pole nagu silma jäänud sellist rattast aga kui jääb eks ma siis küsin ta käest kudas nii naisi saab.. võttab nagu vikatiga või saab ainult penskareid kes eest ära ei jookse ja kes pool kurdid on :ner: :D

Kes oskab see teeb,Kes ei oska targutab kõrvalt ja nii loll pole keegi ,et targutada ei oskaks.
Kasutaja avatar

Thesaarlane
Postitusi: 674
Liitunud: 08 Okt 2008, 22:41
Tsikkel: Kawasaki 636
Asukoht: Saaremaa - Tallinn - Saaremaa
Tänatud: 1 kord

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Thesaarlane »

ylari kirjutas:
indumen kirjutas:

pagan võtaks pange oma kaassõitjad riidesse, oleks parklast välja sõites peaagu autoga postis lõpetanud, jäin kena säärejooksu vaatama kellegi baigi tagaistmel.
hälvikud ikka (togi) :ner:

+1
Nägin sama pilti aga õnneks seetõttu jäin vaid rohelise taha uimerdama.
Aga kahe viimase päeva jooksul seda juba mitu korda juhtunud :wack:

+1

Mina jäin bussipeatuses ühte vaatama. Silmanurgast nägin, et eesolev auto pidurdas. Pidurdasin ka, a sain aru, et enam ei jõua ja lükkasin sinna samasse bussitaskusse tüdruku kõrvale stiilse loha ja vilinaga.
Pidama sain ees oleva auto esimese ukse juures. Kiivri sees tegin näo, et nii tahtsingi :mrgreen:

Kasutaja avatar

indumen
Postitusi: 1061
Liitunud: 01 Apr 2008, 09:23
Tsikkel: Yamaha MT-10, 2017
Asukoht: Tallinn / Imavere
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 41 korda
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas indumen »

tundub et Thesaarlane eksis siinkohal, stiilne kummivilin ikka ei korva rutska keeramist tüdruku külje all :wack:

ok minu poolt OT lõpp (w)

98% of the teenage population does or has tried smoking pot. If you're one of the 2% put this in your signature

kontakt nr. +372 52 58 244

Hardy-hard

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Hardy-hard »

Ma liigitan ennast suht hälvikute alla, kui hälvikud on need kes liiklusummikus autode vahelt läbi sõidavad.
Paar päeva tagasi Tartus oli üks hälvik kaubiku juht, kellele ei mahtunud pähe, et ma niimodi liiklusummikus tema ette sattusin. Nimelt hakkas autode rivi liikuma ja paratamatult liikuvate autode vahelt ma ei riski läbi pressida. Aga kaubiku juht arvas, et siis tuleb p*** hakata ju tsiklisti. Sõitis mulle seljataha (1-2) meetri kaugusel tagarattast. No muidugi hakkab see tsiklisti häirima, eriti kui sul on v2 mootor ja kui grammi võrra rutskat järgi lased, võrdub see kerge pidurdusega. Ainult ilma pidurituledeta. No mingi hetk ka nii juhtus ja kaubiku juht arvas tõenäoliselt, et ma tegin seda nimelt. Mispeale hakkas ta veel rohkem pressima. No šestikuleerisin talle üleõlavaatega ja pearaputusega, mispeale tema pressis lisarea tekkimisel minust mööda. Keeras mulle ette ja vajutas piduri põhja. Oleks mul vaba aega olnud, oleksin talle järgmise foori taga füüsilise noomituse teinud aga pidin enne ära keerama.

No kus on inimesel mõistus kaubikuga tsiklit ähvardama?


mart211

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas mart211 »

Hardy-hard kirjutas:

Ma liigitan ennast suht hälvikute alla, kui hälvikud on need kes liiklusummikus autode vahelt läbi sõidavad.
Paar päeva tagasi Tartus oli üks hälvik kaubiku juht, kellele ei mahtunud pähe, et ma niimodi liiklusummikus tema ette sattusin. Nimelt hakkas autode rivi liikuma ja paratamatult liikuvate autode vahelt ma ei riski läbi pressida. Aga kaubiku juht arvas, et siis tuleb p*** hakata ju tsiklisti. Sõitis mulle seljataha (1-2) meetri kaugusel tagarattast. No muidugi hakkab see tsiklisti häirima, eriti kui sul on v2 mootor ja kui grammi võrra rutskat järgi lased, võrdub see kerge pidurdusega. Ainult ilma pidurituledeta. No mingi hetk ka nii juhtus ja kaubiku juht arvas tõenäoliselt, et ma tegin seda nimelt. Mispeale hakkas ta veel rohkem pressima. No šestikuleerisin talle üleõlavaatega ja pearaputusega, mispeale tema pressis lisarea tekkimisel minust mööda. Keeras mulle ette ja vajutas piduri põhja. Oleks mul vaba aega olnud, oleksin talle järgmise foori taga füüsilise noomituse teinud aga pidin enne ära keerama.

No kus on inimesel mõistus kaubikuga tsiklit ähvardama?

Neid mehi parandabki ainult valju noomitus :mrgreen:

Kasutaja avatar

mix17
Postitusi: 103
Liitunud: 18 Juul 2010, 14:27
Tsikkel: gsxR600 k2,Gsxr600 srad
Asukoht: maalt

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas mix17 »

Aus üles tunnistus on pool võitu,järelikult pool teed paranemiseni on läbitud. :ner: eks on isegi ridade vahel sõidetud aga seda äärmuslikel juhtudel üld juhul pole haapsalus nii pikka järjekorda foori taga ei üle ristmiku ei saaks.. :bsmile:

Kes oskab see teeb,Kes ei oska targutab kõrvalt ja nii loll pole keegi ,et targutada ei oskaks.
Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2012
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas bitter »

lextastic kirjutas:

täna keegi debiil pidi laki tänaval asuvalt platsilt lahkudes ikka tõestama et mingi vana halli sitajunniga saab ka tagarattapeal sõita...

Kas Oak Bluffs-is (sinu signatuur) on ka oma Laki tänav või on sul veeeel pikem pikksilm kui Jack Sparrowl Kariibi Mere Piraatide 3-s osas? 8)


ardooo

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas ardooo »

bitter kirjutas:
lextastic kirjutas:

täna keegi debiil pidi laki tänaval asuvalt platsilt lahkudes ikka tõestama et mingi vana halli sitajunniga saab ka tagarattapeal sõita...

Kas Oak Bluffs-is (sinu signatuur) on ka oma Laki tänav või on sul veeeel pikem pikksilm kui Jack Sparrowl Kariibi Mere Piraatide 3-s osas? 8)

Sina oledki see vend kes TV6's geniaalseid promosid ette loeb? :wack:

Kasutaja avatar

z1000
Postitusi: 305
Liitunud: 16 Okt 2009, 23:46
Asukoht: Tallinn

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas z1000 »

noh tead kord siin kord seal :P

.
Kasutaja avatar

gumduck
Postitusi: 38
Liitunud: 01 Okt 2008, 19:34
Tsikkel: xvz 1300 ; xv 1100 ; zx9r
Asukoht: TALLINN,pirita

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas gumduck »

SINA kes sa poker run`il , Viljandi ymbersõidul kruusa peal minust (mina:chopper,valge kiivriga) mööda sõitsid (sina: must streetfaighter) ja minu ette keerasid ning täistuuridel lahkusid nii et kivi rahe järgi :wack: :wack: :wack:
tagajärg : tagaolijal uuel kiivriklaasil täkked sees :evil: , minul jalgadel sinikad :evil: , õnn et ratta tuli terveks jäi
Võta yks peopesa suurune kivi kätte ja tao ennast(vabalt valitud kohta), nii kaua kuni veri väljas või see vähene mõistus oma kohale läheb

Kasutaja avatar

Kipsi
Postitusi: 1512
Liitunud: 04 Juun 2007, 13:50
Tsikkel: cbr600RR
Asukoht: Tartu
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Kipsi »

Hardy-hard kirjutas:

Ma liigitan ennast suht hälvikute alla, kui hälvikud on need kes liiklusummikus autode vahelt läbi sõidavad.

Üldiselt olen seisukohal, et autojuhid ja ka TSIKLIMEHED, kes seda tegevust ei tolereeri, võiks rongiga sõita. Vähemalt ei ole potensiaalseid kadeduse tekitajaid, kes mööda sõidaksid (togi). Aga see on juba teine teema...

Tartus ikka vahepeal kohtab neid, kes hakkavad "Kätte maksma", kui foori taga ette sõita.Hea näide, kui Tartus Anne sauna juures foori taga esimeseks sõitsin, tundis üks Audi? vend, et tema tundeid on raskelt riivatud, ja otsustas mulle näidata, kes on boss. Mina kiirendasin ees ära nagu ikka, et jalgu ei jääks ja tema andis täie punniga sappa,agressiivselt p*** seljas ( loe olematu pikivahega ). Tüüp otsustas veel paar ohtliku möödasõitu teha, et minust mööda saada.Tema õnnetuseks aga jätkasin tavatempos ja pärast ringi olin kohe tema sabas. See erutas teda veelgi ning ta otsustas veel teha ohtlike möödasõite.Kurvastuseks aga Anne sild oli ühe realine, ning möödusin linnakiirusel temast paremalt poolt( mööda ääreriba) ning rõõmsalt lehvitasin talle :).
Aga üldiselt on ikka liikluskultuur kõvasti mootorrataste suhtes sallivamaks muutunud.

EDIT: loen postituse 3 x läbi ja ei suuda otsustada, kas oleks pidanud selle hälvik autojuhtide alla kirjutama

Parima hinnaga motorehvid http://www.motorehv.ee
Soodne rehvivahetus Tartus http://www.tarturehv.ee
Parima hinnaga määrdeained http://www.õlikeskus.ee

Kasutaja avatar

miilits
Postitusi: 763
Liitunud: 14 Juun 2005, 07:24
Tsikkel: Kawasaki KZ1000P, Iž
Asukoht: Viljandi

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas miilits »

Liiklusummikutes ettepoole trügimine on normaalne, soolomasina jaoks ruumi ju piisavalt ja juhul, kui on õhkjahutusega mootor, siis kohapeal kaua töristada küll ei kannata, kahju et sellest aru ei saada, tähtsam on ettesõitjaid takistades hoopis oma mina rõhutada. :wack:

Kasutaja avatar

-Piilu-
Postitusi: 141
Liitunud: 17 Apr 2011, 21:22
Tsikkel: Kawasaki Z750
Asukoht: Tallinn

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas -Piilu- »

Mul pole ridade vahelt sõitmise vastu mitte midagi. Teen ise ka seda, aga kallis Hayabusa mees, kes sa täna korraliku hooga kaubamaja juures ca 12.45 autode vahelt läbi lendasid. Mina märkan sind, aga kui minu asemel keegi teine oleks samal ajal rida tahtnud vahetada, siis kraabitaks sind siiamaani Kaubamaja seina küljest pahtlilabidaga lahti.
Et äkki sõidaks seisvate/ aeglaselt liikuvate autode vahel 30-40ga mitte 100ga!


andrias
Postitusi: 263
Liitunud: 08 Jaan 2007, 19:37
Tsikkel: Zx9r, kx250f, DS650X
Asukoht: Võru/Tartu

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas andrias »

-Piilu- kirjutas:

Mul pole ridade vahelt sõitmise vastu mitte midagi. Teen ise ka seda, aga kallis Hayabusa mees, kes sa täna korraliku hooga kaubamaja juures ca 12.45 autode vahelt läbi lendasid. Mina märkan sind, aga kui minu asemel keegi teine oleks samal ajal rida tahtnud vahetada, siis kraabitaks sind siiamaani Kaubamaja seina küljest pahtlilabidaga lahti.
Et äkki sõidaks seisvate/ aeglaselt liikuvate autode vahel 30-40ga mitte 100ga!

100 kmh ei tee küll mehele veel midagi. Ei pane see veel kombe õmblusigi rebenema (crash)

Annaks jumal häda- küll abi ikka saab!
Võrr->Jawa 638->Dnepr 650->Suzuki GSX600F->Kawasaki ZX6R->Kawasaki ZX9R ja KX250f
Kasutaja avatar

-Piilu-
Postitusi: 141
Liitunud: 17 Apr 2011, 21:22
Tsikkel: Kawasaki Z750
Asukoht: Tallinn

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas -Piilu- »

Tema kombe koosnes t-särgist ja lühikestest pükstest. :D

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”