Talisman

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
ducatu
Postitusi: 239
Liitunud: 22 Juun 2007, 12:44
Tsikkel: FighTLR, Scrambler (domikas)
Asukoht: Kangru-Uuesalu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 62 korda

Talisman

Lugemata postitus Postitas ducatu »

Peale pisikest otsingut ei suutnud siit foorumist leida midagi õnnetoovatest asjadest mis mootorraturitel alati kaasas. Huvitav oleks teada.
Räägin enda loo ka esiteks. Minul seljataga ca. 5 tuh. sõidukilomeetrit kaherattalisel kui õnnestus esimest korda nii tsiklil kui endal oma liigse tormakuse tõttu külg maha panna. Tsiklil muidugi tükid taga aga ise pääsesin imekombel ilma ühegi kriimuta, isegi sõiduriietel mitteüht märki kukkumisest. Mõned päevad hiljem-sain jälle tsikli sedavõrd korda, et väike proovisõit teha- garaazivõtit põuetasku lükates mingi metalne klõbin. Oma suureks üllatuseks leidsin põuetasku sisseehitatud imepisikesest taskukesest nahkrihma otsa kinnitatud talismani. Talismanil pühak koos kirjaga "Saint Christopher protects us". Natukene netis otsimist ja sain teada et antud pühak kaitseb kõiki liiklejaid, nende seas mootorrattureid. Kellel huvi võib siit St. Christopheri kohta juurde lugeda http://www.domestic-church.com/CONTENT. ... _chris.htm
Mina tsikli selga ilma selle talismanita enam ei roni. Tahaks kõigile südamele panna, et ei jäädaks liigselt lootma mingisugustele imedele. Eelkõige ikka ise korralikult liigelda. Aga kui juhtub midagi ikka väga ootamatut, et ainult imele lootma jääda, siis ehk aitabki.

Julge
Postitusi: 1009
Liitunud: 17 Dets 2004, 15:27
Tsikkel: HD VRSCDX Night Rod Special
Asukoht: Riia, Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Julge »

Kasutatud jope ostsid või paneb keegi tootjatest kõigile jopedele sellise talismani sisse? Endal talismaniks alati kaasas korras tihend sadula ja lenksu vahel...
Kasutaja avatar

Teema algataja
ducatu
Postitusi: 239
Liitunud: 22 Juun 2007, 12:44
Tsikkel: FighTLR, Scrambler (domikas)
Asukoht: Kangru-Uuesalu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 62 korda

Lugemata postitus Postitas ducatu »

Uuena poest ostetud. Oma esimestest sõidukilomeetritest alates seljas olnud. Mõtlemapanev kogu loo juures on see, et avastasin antud eseme vahetult pärast kukkumist ehk järgmisel korral sõitma minnes.

vilosius
Postitusi: 2066
Liitunud: 16 Aug 2006, 10:56
Tsikkel: R1200C
Asukoht: +3725045480

Lugemata postitus Postitas vilosius »

Mul on alkomeeter seal taskus :bsmile:
"Suicide Hotline...please hold."
+358458693818
Kasutaja avatar

CB500
Postitusi: 2190
Liitunud: 25 Juul 2003, 21:52
Asukoht: CB900F Hornet

Lugemata postitus Postitas CB500 »

ducatu kirjutas:
Uuena poest ostetud. Oma esimestest sõidukilomeetritest alates seljas olnud. Mõtlemapanev kogu loo juures on see, et avastasin antud eseme vahetult pärast kukkumist ehk järgmisel korral sõitma minnes.
Mis tootja jope?

Talismani pole, aga mõned nüansid teen alati ühtemoodi, tsikli selga alati vasakult, parema saapa panen esimesena jalga, parema käe kinda esimesena jne.(viimased sedasi ka 'tavaelus') Ise aktiivselt kunagi sellele ei mõtle, nii on lihtsalt minu jaoks "õige". :)
Viimati muutis CB500, 11 Nov 2007, 02:15, muudetud 1 kord kokku.
it's a honda. ride it like you stole it, change the oil once in a while. enjoy.

alan

Lugemata postitus Postitas alan »

Jala peal seistes on su ratas siis paremale poole kaldu või on sirgelt? Mõtlesin ise ka selle peale, aga kuna seistes on mu õppesõiduk kaldu vasakule, siis tunduks üsna debiilne teiselt poolt peale ronida. Kui keegi teine aga annab ratta niisama üle, siis pole nagu erilist vahet.
Kasutaja avatar

CB500
Postitusi: 2190
Liitunud: 25 Juul 2003, 21:52
Asukoht: CB900F Hornet

Lugemata postitus Postitas CB500 »

Vasakule ikka, pole mina veel paremale kaldu olevaid rattaid näinud :shock: see veel ei tähenda, et mõned paremalt ei lähene ja vasakut jalga üle ei viska, olen korduvalt näinud.
it's a honda. ride it like you stole it, change the oil once in a while. enjoy.
Kasutaja avatar

Pikk
Mode
Postitusi: 1366
Liitunud: 09 Mär 2004, 10:03

Lugemata postitus Postitas Pikk »

Täiesti välistatud, et ma ilma <a href="http://aavik.album.ee/main.php?g2_view= ... ">selle</a> kutita jala üle ratta tõstaksin.
Kes mett teeb, see mett sööb!
Kasutaja avatar

Primo
Postitusi: 2924
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:00
Tsikkel: KTM 640 Adventure R '00
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Primo »

Minu uueks talismaniks on Mr.Jameson isiklikult.Ripub võtme küljes, siuke särav ja edev tüüp :mrgreen:
Challenge the Adventure.Ride The World

Zidist
Postitusi: 878
Liitunud: 15 Aug 2004, 09:47
Asukoht: Viimsi

Lugemata postitus Postitas Zidist »

Minu talisman on kogu ratas ise :)

Credo

Lugemata postitus Postitas Credo »

Primo kirjutas:
Minu uueks talismaniks on Mr.Jameson isiklikult.Ripub võtme küljes, siuke särav ja edev tüüp :mrgreen:
gut hans, gut :twisted:
Kasutaja avatar

Aatomik
Postitusi: 403
Liitunud: 04 Dets 2003, 23:33
Asukoht: Soome / CBR600F
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Aatomik »

Kiiver. ;)
Pilt

arnoldal
Postitusi: 146
Liitunud: 08 Mär 2006, 23:55
Tsikkel: HD Custom
Asukoht: Läänemaa

Lugemata postitus Postitas arnoldal »

Õnneingel on tore tegelane küll,aga ega teda saa ka tööga üle koormata!

kill
Postitusi: 102
Liitunud: 10 Sept 2005, 00:28
Asukoht: tln

Lugemata postitus Postitas kill »

ducatu kirjutas:
... Oma suureks üllatuseks leidsin põuetasku sisseehitatud imepisikesest taskukesest nahkrihma otsa kinnitatud talismani. Talismanil pühak koos kirjaga "Saint Christopher protects us"...
Julge kirjutas:
... või paneb keegi tootjatest kõigile jopedele sellise talismani sisse?
Analoogse asjakese leidsin oma ICONi tagi põuetaskust rippumast.

Panthera
Postitusi: 625
Liitunud: 28 Okt 2006, 18:23
Tsikkel: Honda
Asukoht: Tartu

Lugemata postitus Postitas Panthera »

Ilma laibakateta (Military Dog Tags) ning oma tüdruku antud sõrmuseta ei lähe ma isegi kodust välja ...

Raiducii

Lugemata postitus Postitas Raiducii »

mul on alati hõbekett kaelas ja rist selle otsas, igakord kui sõitma lähen. Kaitseingel!

koi
Postitusi: 1768
Liitunud: 17 Mai 2004, 00:01
Tsikkel: GL 1800
Asukoht: Saue
Tänanud: 62 korda
Tänatud: 37 korda

Lugemata postitus Postitas koi »

Ma pole veel millegi ega kellegi peale lootust pannud.Usaldan ikka iseennast.
Kui loota, et küll talisman taskus mind aitab, uinub tähelepanu.
Usaldage ikka kõigepealt iseennast.
Loomulikult peab inimesel ka õnne olema(see küll väga laialivalguv mõiste).

Valvsust ja õnne kõigile!
Nii loll pole keegi, et teisi õpetada ei oskaks.

Mõuki
Postitusi: 182
Liitunud: 21 Apr 2006, 13:29
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas Mõuki »

Mulle kinkis tüdruk dog tagid (eelnevalt ka siit teemast läbi käinud), ilma nendeta sõitmas ei käi.
Küsija suu pihta ma ei löö!
________
FJ 1100 -->Kawasaki GPZ 1100
Kasutaja avatar

ulmo
Postitusi: 382
Liitunud: 15 Veebr 2007, 23:40
Tsikkel: Suzuki V-Strom 650
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas ulmo »

Ükskõik, milline on meetod või vahend, põhimõte on ikka sama: Kui usud, siis aitab.
Kasutaja avatar

HeitiKender
Postitusi: 450
Liitunud: 24 Nov 2004, 08:32

Lugemata postitus Postitas HeitiKender »

ulmo kirjutas:
Ükskõik, milline on meetod või vahend, põhimõte on ikka sama: Kui usud, siis aitab.
Mis vahe on usul ja ebausul?

Ebausk toimib ka siis kui sellesse ei usu :)


Aga piinlik lugeda, et täie mõistuse juures olevad arukad inimesed on nii ebausklikud. :(
Kasutaja avatar

h0lger
Postitusi: 508
Liitunud: 10 Okt 2006, 19:56
Tsikkel: roheline
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 108 korda
Tänatud: 30 korda

Lugemata postitus Postitas h0lger »

Minul näiteks on juba kolmas ratas, aga võtmehoidja on koguaeg sama olnud ja arvatavasti läheb järgmiste rataste võtmete külge ka. Suht räbal näeb teine välja tegelt juba :D See on minu puhul vist ainuke selline ebaõnne asi.

Holger.
Kasutaja avatar

ulmo
Postitusi: 382
Liitunud: 15 Veebr 2007, 23:40
Tsikkel: Suzuki V-Strom 650
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas ulmo »

HeitiKender kirjutas:
Aga piinlik lugeda, et täie mõistuse juures olevad arukad inimesed on nii ebausklikud. :(
Usk on ka uskuda, et mõni usk on ebausk.
Kasutaja avatar

ulmo
Postitusi: 382
Liitunud: 15 Veebr 2007, 23:40
Tsikkel: Suzuki V-Strom 650
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas ulmo »

The Patron Saint Of Motorcycling

The Vatican has officially endorsed an early Irish saint, Columbanus of Bobbio, as the patron saint of motorcyclists. He was born on the Carlow/Wicklow border in the year 543 ad, and died at the monastery he founded in Bobbio, in what is now Northern Italy in 615 AD, after many years of traveling around Europe. His bones still lie interred in his church there.

A handsome rugged kind of chap, he left Ireland to escape the clutches of lascivious women who were irresistibly attracted to him. According to the biography of his life written by Jonas, one of the many miracles attributed to him involved the multiplication of bread and beer, as follows:

"A while after, Columban went to the monastery of Fontaines and found sixty brethren hoeing the ground and preparing the fields for the future crop. When he saw them breaking up the clods with great labor, he said, "May the Lord prepare for you a feast, my brethren." Hearing this the attendant said, "Father, believe me, we have only two loaves and a very little beer." Columban answered, "Go and bring those." The attendant went quickly and brought the two loaves and a little beer. Columban, raising his eyes to heaven, said, "Christ Jesus, only hope of the world, do Thou, who from five loaves satisfied five thousand men in the wilderness, multiply these loaves and this drink." Wonderful faith! All were satisfied and each one drank as much as he wished. The servant carried back twice as much in fragments and twice the amount of drink. And so he knew that faith is more deserving of the divine gifts than despair, which is wont to diminish even what one has."

His Feast day is the 23rd November


Alwayslate
Postitusi: 373
Liitunud: 16 Mai 2006, 17:08
Asukoht: Tallinn/Merivälja
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Alwayslate »

Mul on selline ebausk,et foto aparaat seljakotis sõitma ei lähe enam.Iga kord kui see kuradimamuse kaamera muga kaasas on juhtub mingit jama:D

Minsk->Jawa->Yamahaxj600n->Yamaha dragstar 650->Suzuki TL1000S->SV 1000 S-> TL1000R
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”