Neeger või võimalik ostja ?!? Pettus

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded


Rein
Postitusi: 1244
Liitunud: 03 Aug 2003, 23:24
Tsikkel: Valkyrie
Asukoht: LÕUNA- eesti/ neprrrr, Honda F6 Valkyrie, Yamaha XVS 125 DragStar, ex-yam fj1200
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Neeger või võimalik ostja ?!?

Lugemata postitus Postitas Rein »

Hulgi ostja. Teeb sama diili, nagu kunagi kõik vanad metsakad aafrikasse müüdi :wink: :wack:


0tt
Postitusi: 151
Liitunud: 19 Apr 2004, 17:42

Re: Neeger või võimalik ostja ?!?

Lugemata postitus Postitas 0tt »

Mulle laekus siis selline kiri:

Hello
Thank you very much for your reply i am very interested to buy from you and by the way my Name is Mrs.Helen Smith .please i was suppose to supply this model to a client but due to my current condition am heavy that is to say i am pregnant and i don't have time to go about look for this motorcycle in garages and make every arrangement myself before i now saw your post online that i contacted you.

But before i can proceed i need to confirm if this motorcycle is in a very good condition if possible you can give me more details about the present condition or you send more picture to me.so as soon as i get more details from you then we make agreement and arrangement.please note that once you reply am and am okay i will contact you to know how payment will be made to you cash via check or Money Order.

please send me your Name: Postal address: and phone number:

I will be very glad to read from you.

Thanks.
Helen Smith.

cbr600--r6--zx10r
cr125-cr250-cr250f-kx250f..jne..cr450f 09`yz450f 11`
Kasutaja avatar

tramm66
Postitusi: 2430
Liitunud: 14 Juun 2005, 01:37
Tsikkel: gixxer
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Neeger või võimalik ostja ?!?

Lugemata postitus Postitas tramm66 »

Muidugi saada kõik mis ta küsib ja varsti leiad oma tsikli müügis kusagil autoscoudis või ebays :wink:


0tt
Postitusi: 151
Liitunud: 19 Apr 2004, 17:42

Re: Neeger või võimalik ostja ?!?

Lugemata postitus Postitas 0tt »

Ei olnud isegi mõttes talle midagi saata. Kui siis niisama uurida et mis ja kuidas tal ikka plaan välja näeb. Eks paistab kaua ta viitsib kirjutada ilma andmeid saamata

cbr600--r6--zx10r
cr125-cr250-cr250f-kx250f..jne..cr450f 09`yz450f 11`
Kasutaja avatar

Lullaby
Postitusi: 63
Liitunud: 17 Juul 2008, 16:28
Tsikkel: Diversion
Asukoht: Pärnu

Re: Neeger või võimalik ostja ?!?

Lugemata postitus Postitas Lullaby »

Mul oli ka ükskord tsikkel müügis ja tuli taoline ostusoov Nigeeriast. No mul oli suht igav tol hetkel ja siis läksin mänguga kaasa. Tahtis samamoodi detaile ja pilte jms, ega ma kade ka polnd- lubas ju suurt taha ratta eest.
Saatsin talle siis oma panga andmed, nimeks valisin omale Donna Anna; pank oli Türisalu pank ja pangaarve oli Wikipediast leitud 592513241919 mis ei ole muud kui väheke modifitseeritud GPS koordinaadid :mrgreen:
Ja voila- järgmisel päeval oligi mu "pangaarvele" laekunud lubatud eurod- sain sellekohase Citybank'i teatise :ner:

No ühesõnaga, nalja sai :wack:

No bike, no fun
Kasutaja avatar

wicked
Postitusi: 319
Liitunud: 27 Veebr 2004, 10:41
Tsikkel: Bastard
Asukoht: tln
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 21 korda

Re: Neeger või võimalik ostja ?!?

Lugemata postitus Postitas wicked »

nojah, snickers saabki vaid "suurt taha" lubada. :mrgreen:

Kasutaja avatar

põõsik
Postitusi: 127
Liitunud: 28 Aug 2009, 21:19
Tsikkel: Kawasaki Ninja ZX-6R
Asukoht: Järvamaa

Re: Neeger või võimalik ostja ?!?

Lugemata postitus Postitas põõsik »

MInule on ka analoogne kiri tulnud, aga siis taheti osta minu autot :) Sooviti ka rohkem pilte... Vastasin et kõik pole nii lihtne jne...rohkem minuga ühendust ei võtnud :D

Kawasaki Er6n -> Kawasaki ZX-6R Ninja

0tt
Postitusi: 151
Liitunud: 19 Apr 2004, 17:42

Re: Neeger või võimalik ostja ?!?

Lugemata postitus Postitas 0tt »

Kirjutasin vastu, et kas keegi loll usub ka seda sul, kuna see nii levinud petuskeem. Üllatuseks tuli kiri vastu, et võime koostööd teha?!? Kindlustus pidavat niikuinii "kaduma läinud" asjad kinni maksma vms..

cbr600--r6--zx10r
cr125-cr250-cr250f-kx250f..jne..cr450f 09`yz450f 11`

Tarts
Postitusi: 1519
Liitunud: 29 Okt 2003, 20:27
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 10 korda

Re: Neeger või võimalik ostja ?!?

Lugemata postitus Postitas Tarts »

Päris hea mõte "koostööd" teha. Viia asi koostöö käigus niikaugele, et saaks ahvi kuidagi lõa otsa ja siis võimude kätte!
Bljamba, kuidas ma selliseid neegreid ei salli! :evil:

Kasutaja avatar

HeitiKender
Postitusi: 450
Liitunud: 24 Nov 2004, 08:32

Re: Neeger või võimalik ostja ?!?

Lugemata postitus Postitas HeitiKender »

Lullaby kirjutas:

Mul oli ka ükskord tsikkel müügis ja tuli taoline ostusoov Nigeeriast. No mul oli suht igav tol hetkel ja siis läksin mänguga kaasa. Tahtis samamoodi detaile ja pilte jms, ega ma kade ka polnd- lubas ju suurt taha ratta eest.
Saatsin talle siis oma panga andmed, nimeks valisin omale Donna Anna; pank oli Türisalu pank ja pangaarve oli Wikipediast leitud 592513241919 mis ei ole muud kui väheke modifitseeritud GPS koordinaadid :mrgreen:
Ja voila- järgmisel päeval oligi mu "pangaarvele" laekunud lubatud eurod- sain sellekohase Citybank'i teatise :ner:

No ühesõnaga, nalja sai :wack:

Geniaalne :)


0tt
Postitusi: 151
Liitunud: 19 Apr 2004, 17:42

Re: Neeger või võimalik ostja ?!?

Lugemata postitus Postitas 0tt »

Eespool kirjutasin, et peale minu kirja kus küsisin kas tõesti on selliseid kes lähevad su pettusega kaasa, pakkus ta koostööd. Siin paar järgmist kirja.

Hello,

yes if you know about this then we can work together and you make money.if you are interested and want to work with me please email me here i will let u know how it goes new and old way.really and u make a good money most lost funds are covered by insurance companies which is why the Game is one if not they wont be lost for the insurance companies. i can give u my contact and we work together but will be top secret.

Küsisin et mis see "big mani" on ja nö tööülesanded

depend on the nature of the job and how payment is made you will get commission in every transaction you are involved in because we do have big office for this job and contact you and i as still point of contacts . you can earn more than 3000-5000 euro a month on normal job. i will teach you what to do that you will never be caught so you just follow my instruction. sometimes your duties is to receive payment that we have already collected from this job. its a very easy and sweet job i bet you if you work with me we have to be opened to each other.

I really like your kind of person and i have feelings that we will earn money you know that things are hard all over the world ,and economic crises is everywhere it affected me and i have to join on this biz and it how i survived tru this way if you will work with me then everything will be fine.this is between me and you i have trust in you and i believe you and i can work together as good team their is noting to fear about i will teach you all what to do.

Siis ei viitsind talle enam vastata..

Hello ..... Working with me will not affect any of your present work u just have to be smart and follow my instruction and keep this business as top secret...their is no much to think about your duty is just to receive fund and to post funds i will not let u do much work i will put you through

Ikka ei viitsinud...

Hello,

I still hope to hear from you.so that we can work together as soon as and you make big and cool money and evrything is fine and okay.we just have to trust each other and evrything will work out fine.and you will not have the difficult pert of job we will take responssible for all.

cbr600--r6--zx10r
cr125-cr250-cr250f-kx250f..jne..cr450f 09`yz450f 11`
Kasutaja avatar

pyramiid
Postitusi: 1042
Liitunud: 27 Mär 2008, 09:57
Tsikkel: Ducati Multistrada 620
Tänanud: 6 korda

Re: Neeger või võimalik ostja ?!?

Lugemata postitus Postitas pyramiid »

0tt kirjutas:

Hello,....

Pakub sulle tankisti kohta, ma saan nii aru.


Rein
Postitusi: 1244
Liitunud: 03 Aug 2003, 23:24
Tsikkel: Valkyrie
Asukoht: LÕUNA- eesti/ neprrrr, Honda F6 Valkyrie, Yamaha XVS 125 DragStar, ex-yam fj1200
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Neeger või võimalik ostja ?!?

Lugemata postitus Postitas Rein »

Kas venemaa poolelt on ka sellist skeemi tulnud? Sain ühe ostusoovi ja ainult e-posti aadressiga, ei nime ega telefoni.


Siipel
Postitusi: 89
Liitunud: 04 Nov 2007, 20:06
Tänatud: 1 kord

Re: Neeger või võimalik ostja ?!?

Lugemata postitus Postitas Siipel »

Et siis kui mitmele Biker'lasele on avaldanud soovi tema ratas kohe nüüd ära osta kodanik Green York Londoni maalt?
Ma oleks ilma selle foorumita lausa õnge läinud...:D

Kasutaja avatar

valgehiinlane
Postitusi: 290
Liitunud: 19 Sept 2008, 20:02
Tsikkel: on vajaka
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Re: Neeger või võimalik ostja ?!?

Lugemata postitus Postitas valgehiinlane »

Siipel kirjutas:

Et siis kui mitmele Biker'lasele on avaldanud soovi tema ratas kohe nüüd ära osta kodanik Green York Londoni maalt?
Ma oleks ilma selle foorumita lausa õnge läinud...:D

Green York londonimaalt on tõesti väga kahtlane :wack:

kasutajanimi on väga random (lol)

Siipel
Postitusi: 89
Liitunud: 04 Nov 2007, 20:06
Tänatud: 1 kord

Re: Neeger või võimalik ostja ?!?

Lugemata postitus Postitas Siipel »

valgehiinlane kirjutas:
Siipel kirjutas:

Et siis kui mitmele Biker'lasele on avaldanud soovi tema ratas kohe nüüd ära osta kodanik Green York Londoni maalt?
Ma oleks ilma selle foorumita lausa õnge läinud...:D

Green York londonimaalt on tõesti väga kahtlane :wack:

No just, normaalne Greenwich'i nimi ju:D

Kasutaja avatar

Snuffit
Postitusi: 272
Liitunud: 02 Veebr 2009, 19:50
Tsikkel: Suzuki GSX1250 FA
Asukoht: Rapla
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 8 korda

Re: Neeger või võimalik ostja ?!?

Lugemata postitus Postitas Snuffit »

Hehh, mul just oli nö vastupidi olukord. Otsisin jeepi ostuks ja pakuti ühte jeepi itaalias.
Huvitav selle juures oli see, et jeep mida ta 72 000ga müügiks pakkus maksab turul hoopis 270 000 :wack: Küsimuse peale, et miks siis nii odav, oli jutt, et vaja kiirelt raha operatsiooni jaoks jms :D
Diil pidi siis toimuma nii, et kannan raha üle ühele arvele, mis väidetavalt kannab raha talle edasi alles siis, kui ma olen tema poolt itaaliast saadetud auto sadamas kätte saand :mrgreen:
Sularahast ei tahtnud ta kuuldagi, sest seda ei pidavat tal vaja minema, vaid soovib ainult ülekannet. Njah, otsustasin mingil põhjusel loobuda tema pakkumisest :mrgreen:

Kasutaja avatar

Kipsi
Postitusi: 1512
Liitunud: 04 Juun 2007, 13:50
Tsikkel: cbr600RR
Asukoht: Tartu
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: Neeger või võimalik ostja ?!?

Lugemata postitus Postitas Kipsi »

Huvitav kuna portaalid jõuvad klientide kaitseks nii kaugele, et panevad suure hoiatuse kas mailidena v pealehele :?

Parima hinnaga motorehvid http://www.motorehv.ee
Soodne rehvivahetus Tartus http://www.tarturehv.ee
Parima hinnaga määrdeained http://www.õlikeskus.ee


jaju

Re: Neeger või võimalik ostja ?!?

Lugemata postitus Postitas jaju »

Hm. huvitav mulle pakutakse Green York-i nime alt kohe Paypal ülekannet, ja et kui raha arvel sis saadab transa firma järgi :mrgreen:
pole vist mõtet edasi torkida!?

jaju


Hr.Nõel
Postitusi: 1447
Liitunud: 21 Okt 2005, 21:33
Tsikkel: Päris mitu...
Asukoht: Pärnu
Tänatud: 109 korda

Re: Neeger või võimalik ostja ?!?

Lugemata postitus Postitas Hr.Nõel »

huvitav mulle pakutakse Green York-i nime alt kohe Paypal ülekannet

Mulle tuli täpselt sama nime alt pakkumine. Venna täpne aadress on:
Name : Green York
Address: 9B the Orchard
City: Blackheath
County: London
Post Code: SE30QS
Country: United Kingdom
Ma arvan, et lähen lõpuni. vaatame mis saab. Kui muud ei saa siis nalja vähemalt.

Tel. +372 viiskuus 2158üksüks & noelamees@gmail.com

Siipel
Postitusi: 89
Liitunud: 04 Nov 2007, 20:06
Tänatud: 1 kord

Re: Neeger või võimalik ostja ?!?

Lugemata postitus Postitas Siipel »

Hr.Nõel kirjutas:

huvitav mulle pakutakse Green York-i nime alt kohe Paypal ülekannet

Mulle tuli täpselt sama nime alt pakkumine. Venna täpne aadress on:
Name : Green York
Address: 9B the Orchard
City: Blackheath
County: London
Post Code: SE30QS
Country: United Kingdom
Ma arvan, et lähen lõpuni. vaatame mis saab. Kui muud ei saa siis nalja vähemalt.

Just seesma aadress on minu postkastis ka.. Muideks see maja on ühes kinisvara müügiga tegelevas ettevõttes avalikult müüa:)
Ega neeger loll ei ole:)


Ercki
Postitusi: 471
Liitunud: 04 Mai 2007, 23:54
Tsikkel: XJ700X CBR929RR CRF450R CB919
Asukoht: Tartu

Re: Neeger või võimalik ostja ?!?

Lugemata postitus Postitas Ercki »

Aga võib olla ta polegi neeger? :shock: :mrgreen:


Hr.Nõel
Postitusi: 1447
Liitunud: 21 Okt 2005, 21:33
Tsikkel: Päris mitu...
Asukoht: Pärnu
Tänatud: 109 korda

Re: Neeger või võimalik ostja ?!?

Lugemata postitus Postitas Hr.Nõel »

No nii.
Asjatoimetusega nüüd niikaugel, et minu pakutud versioon ei sobinud talle. Pakkusin välja sõbrast rekkajuhi kes aegajalt sõidab Uk ja Eesti vahet. Oleks võimalus tsikkel sinna transportida ja silmast silma raha vastu vahetada.
See talle ei sobinud. Tahab personaalselt minuga diili teha. Eks ma siis pakun talle järgmisena kas Tyrisalu või Panga panga IBAN koodi.

Tel. +372 viiskuus 2158üksüks & noelamees@gmail.com
Kasutaja avatar

voyager
Postitusi: 114
Liitunud: 23 Mär 2010, 00:56
Tsikkel: ZX-6R
Asukoht: Läänemaa

Re: Neeger või võimalik ostja ?!?

Lugemata postitus Postitas voyager »

Oli ka mul tsikli müügiga sarnane kogemus, taheti Nigeeriasse "õemehele transpordivahendiks" vms. Kirjutasin vastu, et saatmine mõttetult kallis ega näe nagu asjal erilist mõtet.
Samuti tuttav rääkis, et tahtis keegi Suurbritanniast ta müütatavat VW Polo kangesti ära osta. Tühja sest, et too nende jaoks vähe valepoolse rooliga jne.

Üldiselt toimiva loogilise mõtlemisega nagu ei tohiks selliste pettuste õnge minna. Ma isegi ütleks, et need kunagised nn "rahakirjad" olid natuke andekamad, kui tsiklite, ipodide jms sahkerdamised praegu.

Fakt on aga see, et ega neegrit niisama lihtsalt kätte ei saa. Ükskord Pealtnägijas isegi näidati, kuidas keegi üritas ja ei midagi. Nad on ikka oma oma tegevuses sellega arvestanud. Nigeerias tegutsetakse ka mitte juhuslikult, vaid sellepärast, et pole seadusi - pole keelatud ning kuna sisuline tegu on toime pandud Nigeerias, kehtivad sellele sealsed "seadused" + korruptsioon ja ametnike ükskõiksus.


Raimo
Postitusi: 28
Liitunud: 02 Nov 2010, 11:53
Tänanud: 4 korda

Re: Neeger või võimalik ostja ?!?

Lugemata postitus Postitas Raimo »

Sain samuti kirja Green Yorgil :D
Minu elukaaslane müüb bike ja kontaktiks on minu maili aadress. Alguses kui esimene kiri tuli, siis vaatasin, et ok päris lahe, keegi tahab ratast osta. Küsis selliseid küsimusi, et kui kaua see ratas on meil olnud, millal sellega viimati teeninduses käidi jms. Ok, vastasime talle ja nüüd tuli kiri vastu:

Hi mate, I have looked at it a few times now, and after looking around, i'm satisfied with the great condition but what's your actual price for it. I love a bargain, so i would like to get it as soon as i can. I would be able to make payment through paypal, i find it the easiest way to use my credit card safely and is a safe and reliable method of payment... Let me know your price for it . I hope to hear from you soon, and i will make all transportation preparations for the it to be transported to my home in London,UK. If possible can you send me some recent picture or video of the item ?
Below is my address:
Name : Green York
Address: 9B the Orchard
City: Blackheath
County: London
Post Code: SE30QS
Country: United Kingdom

See kiri tundus vähe kahtlane ja (w) , et uurima hakkasin :D olen õnneks suht kahtlev inimene ja enne tuleb kindlasti pisikest taustauuringut teha, kui midagi kuhugi välismaale müüma hakkad :)
Ei teagi, mida teha, kas ta pikalt p...e saata või vastamata jätta :D

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8375
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 317 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Neeger või võimalik ostja ?!?

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Ei tea. Paypal kaudu tehtav makse on põhimõtteliselt lollikindel. Ainuke mida ta saaks teha on esitada Claim ja oma raha tagasi nõuda aga see käib läbi Paypali ja kui sul on kõik dokumendid olemas, et sa oled kauba teele pannud saadetakse Claimi esitaja puu taha.


jaju

Re: Neeger või võimalik ostja ?!?

Lugemata postitus Postitas jaju »

Mina saatsin pikalt, mul tahtis ise transa järgi saata jne. aga kui kaup väidetavalt temani ei jõua sis saab paypali kaudu ju raha tagasi nõuda. ei hakka jebima.kirja vahetuses ka väga peale käiv. jne.

lugege alt üles.

I am ready to pay you the charges with the total money into your account.

--------------------------------------------------------------------------------

From: jaju06@hot.ee
To: freeman_sy6@hotmail.com
Subject: Re: V8 TRIKE 5.7 SBC 350 V8 225 kW -08
Date: Tue, 2 Nov 2010 06:50:49 +0200

Hi,
I have a paypal account, but if I want cash it out my bank charges me 600 eur.
----- Original Message -----
From: Green York
To: jaju06@hot.ee
Sent: Tuesday, November 02, 2010 1:06 AM
Subject: RE: V8 TRIKE 5.7 SBC 350 V8 225 kW -08

I insisted on paypal because i don't have access to my bank account online as i don't have internet banking and i can't go to the bank due to the nature of my job, but i can pay from my paypal account, as i have my bank a/c attached to it, i will need you to give me your paypal email address so i can make the payments asap for the item and pls if you don't have paypal account yet, it is very easy to set up, go to www.paypal.com and get it set up , after you have set it up i will only need the e-mail address you use for registration with paypal so as to put the money through

----- Original Message -----
From: Green York
To: jaju06@hot.ee
Sent: Monday, November 01, 2010 8:12 AM
Subject: RE: V8 TRIKE 5.7 SBC 350 V8 225 kW -08

Hi,

I want you to know that PayPal is possible to make transfer is Estonia, so send me a PayPal money request for the payment.

Regards.

----- Original Message -----
From: Green York
To: jaju06@hot.ee
Sent: Monday, November 01, 2010 5:44 AM
Subject: RE: V8 TRIKE 5.7 SBC 350 V8 225 kW -08

Thanks for your response. I will be adding the 3.9% PayPal surcharge to the total amount i will be paying you. So i will be paying directly into your PayPal account without any delay, and i hope you have a PayPal account.
If you have one already, just send me the address to send it to, which is the email address you use for it or you can send me a PayPal money request, so once i receive the details i will go ahead with the payment through PayPal and then i will contact my shipping company after you get the payment. I will need your home address for the merchandise to be Picked Up by the Shipping Company.

Have a nice day.

--------------------------------------------------------------------------------

----- Original Message -----
From: freeman_sy6@hotmail.com
To: jaju06@hot.ee
Sent: Monday, November 01, 2010 12:56 AM
Subject: V8 TRIKE 5.7 SBC 350 V8 225 kW -08

Teile on saadetud lisainfo päring Kuldsest Börsist:

I'm quite satisfied with the condition of this item but when last was it serviced. What is your last price? and How long have you owned it?

Kuulutust näeb aadressil:
http://www.kuldnebors.ee/7856361


Siipel
Postitusi: 89
Liitunud: 04 Nov 2007, 20:06
Tänatud: 1 kord

Re: Neeger või võimalik ostja ?!?

Lugemata postitus Postitas Siipel »

:) kirjad on igatahes Copy/Paste

/------------------/
Intresting, it same story like small nigger from Nigeria selling a
snow.
Have are nice day my black friend!

2010/10/26 Green York freeman_sy6@hotmail.com:
I insisted on paypal because i don't have access to my bank account online
as i don't have internet banking and i can't go to the bank due to the
nature of my job, but i can pay from my paypal account, as i have my bank
a/c attached to it, i will need you to give me your paypal email address so
i can make the payments asap for the item and pls if you don't have paypal
account yet, it is very easy to set up, go to www.paypal.com and get it set
up , after you have set it up i will only need the e-mail address you use
for registration with paypal so as to put the money through.
/------------------/

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8375
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 317 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Neeger või võimalik ostja ?!?

Lugemata postitus Postitas mx77 »

huvitav, ju siis on pisikesed niggad miski uue tyngaskeemi välja nuputanud :)

Kasutaja avatar

tok-tok
Postitusi: 393
Liitunud: 17 Nov 2005, 10:13
Asukoht: Tallinn

Re: Neeger või võimalik ostja ?!?

Lugemata postitus Postitas tok-tok »

Selliste paypali tüngakujudega polegi mõtet pikalt dialoogi pidada. Võib sellisele öelda, et andku sularaha transpordivenna kätte ja see maksab siin kohapeal, lihtne. Ja kui ta oma transpordiinimest ei usalda, siis sõlmigu sellega leping vms. Peale sularaha juttu on ilmselt ka diil kadunud :mrgreen:

Mul on väiksem kui Sul!
Benelli TNT 1130
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”