Motovõlgnikud

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded


Hr.Nõel
Postitusi: 1447
Liitunud: 21 Okt 2005, 21:33
Tsikkel: Päris mitu...
Asukoht: Pärnu
Tänatud: 109 korda

Re: Motovõlgnikud

Lugemata postitus Postitas Hr.Nõel »

pm tegid sa nii et maksid alguses asja eest 140eek siis võtsid sealt endale vajaliku asja ja saatsid ülejäänud tagasi ja nüüd nõuad veel 100eeku tagasi

Ehhheeee...
Ni tuttav ärimudel mullegi. :mrgreen:
Üks vend võttis kunagi minult mingi üksiku karpa. Maksis ära ja puha. Paari nädala pärast oli Pärnus tagasi. Ei pidavat sobima. Hiljem avastasin, et ujuki kambri poldid olid suht lahti. Võtsin asja lahti. seestpoolt oli puhas vuuk. Kõik mis võtta andis oli läinud.
Poohui. Ei viitsinud kisa tõsta. Kui ta arvas et saab õnnelikuks, andku minna. Küll kõigevägevam ükskord tasub. Jookseb siis mootor kokku või käib üle nipli. Küll siis aru saab mille eest.
Seniks aga kõigile edumeelset meelt igasugu prügikala püüdmisel. :bsmile:

Tel. +372 viiskuus 2158üksüks & noelamees@gmail.com
Kasutaja avatar

-donn-
Postitusi: 45
Liitunud: 16 Dets 2008, 19:29
Tänatud: 21 korda

Re: Motovõlgnikud

Lugemata postitus Postitas -donn- »

andrezoo9 kirjutas:

esiteks oli nii et ma saatsin sulle töötava piduripumba ja sa saatsid mulle tagasi lahtivõetuna ja mingi katkiste tihenditega pumba.
Ja siis lampi ütled et seda 40eek 140est eegust pole mõtet tagasi saata(ehk siis 100eek peab ülekantud olema).
teiseks see julla katkiste tihenditega ei mahugi sinna piduripumpa sisse.
Sain aru et oled mind üle lasknud aga mõtlesin et poh nagnii sinuga rohkem jamada pole vaja,niiet maksan selle raha tagasi.
Ja nüüd kui ma pole jõudnud sulle raha ära maksta veel,tuled siin välja nõudma.
Mees kannata natuke,mina pidin ka kannatama kui selle lõhutud asja tagasi sain.
pm tegid sa nii et maksid alguses asja eest 140eek siis võtsid sealt endale vajaliku asja ja saatsid ülejäänud tagasi ja nüüd nõuad veel 100eeku tagasi.

Nonoh.

Mingit ärimudelit ei ole rakendanud ja juppe võtnud. Tahtsin 100 EEKi tagasi saada selletõttu, et maksin selle summa reaalselt pumba eest, ülejäänud oli postikulu, mille tavaliselt ostjad ise katavad, nii tellimisel kui asja tagasisaatmisel.

Aga vabandan kasutaja andrezoo9 ees ebameeldivuste pärast ja loodan, et nii temal kui ka minul sujuvad mototarvete postitamised ja tellimised edaspidi probleemideta.

Asi on praeguseks lahendatud.

Kena õhtut kõigile. :bsmile:

Viimati muutis -donn-, 11 Dets 2010, 16:15, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

andrezoo9
Postitusi: 581
Liitunud: 20 Sept 2007, 19:40
Tsikkel: S1000RR

Re: Motovõlgnikud

Lugemata postitus Postitas andrezoo9 »

raha käes ja tüüp vabandas ebameeldivuste eest niiet asi klaar.


kasp
Postitusi: 48
Liitunud: 11 Apr 2005, 21:44
Tsikkel: SV1K
Asukoht: Läänemaa

Re: Motovõlgnikud

Lugemata postitus Postitas kasp »

HRQ kirjutas:

*** ****
Kauba eest tasumata õigeks ajaks ega kasuta võimalust seda tagastada, kuigi sai ka see võimalus välja pakutud. Telefonile ei vasta või valetab ennast kelleksi teiseks, kui kogemata vastama kõnele tagasi helistab (kõne sai tehtud võõralt numbrilt). Elab Läänemaal, Nigulas.

sõbrale 1000.- sees. elab mu kodukandis. sõbrale lubas jaanuari keskel ära maksta. ta paljudele võlgu. ei oskagi aidata.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”