motoväline osakond. Teema pigem modedele

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Motoväline foorumi alajaotus?

Hääletus lõppes 16 Juun 2009, 07:54

Jah
27
93%
Ei
2
7%
 
Hääli kokku: 29

Teema algataja
Hitchiker
Postitusi: 535
Liitunud: 24 Sept 2003, 10:31
Tsikkel: suzuki gsr600

motoväline osakond. Teema pigem modedele

Lugemata postitus Postitas Hitchiker »

Mul selline mõte peas tiksumas, et kuna me siin foorumis oleme üldiselt kõik suuremal või vähemal määral tsiklitega kokku puutunud ja alati on meeldiv suhelda mõttekaaslastega. Idee oleks selline, et panna foorumisse üles teema "Motoväline". Sellisel puhul absoluutselt peast motomehed ei pea linki avama, aga muudel teemadel saaks just selle teema all kuulutada tööotsimist-pakkumist ja palju muud otseselt motomaailma mitte puutuvat. Näiteks on mul koduhoovi kogunenud ca 50 liitrit kasutatud õli..ehk tahab keegi seda kasutada õlikütteahjus, no pole ju mototeema eks, aga osad inimesed kasutavad seda garage kütmiseks. Samamoodi võiks sellise teema all kutsuda kaasvõitlejaid kasvõi geopeitust mängima vms. Viimati oli mul paari tuttavaga jutuks korraldada tantsukursused (noh seekord küll motoinimestega). Õpetajaks oleks olnud telesaatest tuttav Veiko Ratas, paraku langes teema ikkagi vähese huvipuuduse tõttu ära. Samas ma usun, et nii mõnigi foorumi lugeja oleks ehk ka sellisest pakkumisest huvitatud.
Ei tahaks teemast feimi teha, lihtsalt küsimus on, et kas see on foorumis vastuvõetav idee või ei. See ei peaks avanema biker.ee lehe viimaste postituste all, vaid olekski eraldi teema. Usutavasti kannatab serveriruum ka sellise osa välja.

Telefon 56681119
lisavarustuseks GSR600

Nuclear
Postitusi: 225
Liitunud: 14 Juun 2007, 13:04
Asukoht: Tallinn

Re: motoväline osakond. Teema pigem modedele

Lugemata postitus Postitas Nuclear »

"Tutvuks" sobib ka siia. :mrgreen:

Silmad kardavad, käed teevad.
Kasutaja avatar

ghost-r
Postitusi: 217
Liitunud: 07 Veebr 2008, 19:10
Tsikkel: SV (63,91€) S
Asukoht: Eestimaa

Re: motoväline osakond. Teema pigem modedele

Lugemata postitus Postitas ghost-r »

Paistab et "Tutvus " leidis kohe kasutajate heakskiidu :mrgreen: Et rahva tungival soovil võiks teema taasavada :mrgreen: Hakkame aga allkirju koguma (togi)
Samas kui kasutada JOKK poliitikat siis võiks teha näiteks teema "Otsin inimest" (kes otsib tulevate laste ema , kes seljakotti jne ) või siis "Ära anda" (ära anda noormees) :ner:

These things we do.That others may live!
Kasutaja avatar

Mix
Postitusi: 1246
Liitunud: 18 Mär 2004, 16:25
Tsikkel: tsiklit netu.
Asukoht: Tartu, Estonia

Re: motoväline osakond. Teema pigem modedele

Lugemata postitus Postitas Mix »

Krt! Loen algsest postitusest "motoväliseid" näiteid vana õli kohta ja geopeitusest ja tantsukursustest... aga rahvas jahub hoopis mingist tutvusest. Milles asi? - kas tõesti nii kuival ja meeleheitel?

Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Re: motoväline osakond. Teema pigem modedele

Lugemata postitus Postitas sepp »

Mix kirjutas:

Krt! Loen algsest postitusest "motoväliseid" näiteid vana õli kohta ja geopeitusest ja tantsukursustest... aga rahvas jahub hoopis mingist tutvusest. Milles asi? - kas tõesti nii kuival ja meeleheitel?

kevad ju :)

Kasutaja avatar

GoodCat
Postitusi: 208
Liitunud: 20 Mär 2008, 12:35
Tsikkel: SV650s, CRF450

Re: motoväline osakond. Teema pigem modedele

Lugemata postitus Postitas GoodCat »

Tutvumise jaoks on kohe eraldi rubriik olemas "kes on kes", ei näe vajadust uut posti teha kuigi sepale see meeldiks :D

56654209
Kasutaja avatar

VWman
Postitusi: 831
Liitunud: 30 Apr 2004, 22:13
Asukoht: Saku- Kasemetsa
Tänanud: 1 kord
Kontakt:

Re: motoväline osakond. Teema pigem modedele

Lugemata postitus Postitas VWman »

Sepp kuule.. lisa omale paranduse hinnakirja.. et kes stringide väel kohale tulevad, kontsaplekkide vahetus -50% :roll:

sepp kirjutas:
Mix kirjutas:

Krt! Loen algsest postitusest "motoväliseid" näiteid vana õli kohta ja geopeitusest ja tantsukursustest... aga rahvas jahub hoopis mingist tutvusest. Milles asi? - kas tõesti nii kuival ja meeleheitel?

kevad ju :)

KÄIN JALA JA JOON VETT
Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Re: motoväline osakond. Teema pigem modedele

Lugemata postitus Postitas sepp »

ja seelikus -15%


vilosius
Postitusi: 2066
Liitunud: 16 Aug 2006, 10:56
Tsikkel: R1200C
Asukoht: +3725045480

Re: motoväline osakond. Teema pigem modedele

Lugemata postitus Postitas vilosius »

sepp kirjutas:
Mix kirjutas:

Krt! Loen algsest postitusest "motoväliseid" näiteid vana õli kohta ja geopeitusest ja tantsukursustest... aga rahvas jahub hoopis mingist tutvusest. Milles asi? - kas tõesti nii kuival ja meeleheitel?

kevad ju :)

Дружба дружбой, но куда девать либидо...

"Suicide Hotline...please hold."
+358458693818

koi
Postitusi: 1768
Liitunud: 17 Mai 2004, 00:01
Tsikkel: GL 1800
Asukoht: Saue
Tänanud: 62 korda
Tänatud: 37 korda

Re: motoväline osakond. Teema pigem modedele

Lugemata postitus Postitas koi »

Sepp kle, mul oleks vaja mõned võtmed viilida, aga ma pole kunagi stringe isegi käes hoidnud.
Ära siis ehmata, kui kotid stringidesse päris ära ei mahu ja servadest välja pungitavad!
Alet pead tegema, nagu lubatud :mrgreen: :ner:
Oled järgmisel nädalal ikka kohal?

Nii loll pole keegi, et teisi õpetada ei oskaks.

leokrants

Re: motoväline osakond. Teema pigem modedele

Lugemata postitus Postitas leokrants »

Hitchiker kirjutas:

Mul selline mõte peas tiksumas, et kuna me siin foorumis oleme üldiselt kõik suuremal või vähemal määral tsiklitega kokku puutunud ja alati on meeldiv suhelda mõttekaaslastega. Idee oleks selline, et panna foorumisse üles teema "Motoväline". Sellisel puhul absoluutselt peast motomehed ei pea linki avama, aga muudel teemadel saaks just selle teema all kuulutada tööotsimist-pakkumist ja palju muud otseselt motomaailma mitte puutuvat. Näiteks on mul koduhoovi kogunenud ca 50 liitrit kasutatud õli..ehk tahab keegi seda kasutada õlikütteahjus, no pole ju mototeema eks, aga osad inimesed kasutavad seda garage kütmiseks. Samamoodi võiks sellise teema all kutsuda kaasvõitlejaid kasvõi geopeitust mängima vms. Viimati oli mul paari tuttavaga jutuks korraldada tantsukursused (noh seekord küll motoinimestega). Õpetajaks oleks olnud telesaatest tuttav Veiko Ratas, paraku langes teema ikkagi vähese huvipuuduse tõttu ära. Samas ma usun, et nii mõnigi foorumi lugeja oleks ehk ka sellisest pakkumisest huvitatud.
Ei tahaks teemast feimi teha, lihtsalt küsimus on, et kas see on foorumis vastuvõetav idee või ei. See ei peaks avanema biker.ee lehe viimaste postituste all, vaid olekski eraldi teema. Usutavasti kannatab serveriruum ka sellise osa välja.

kui sul muud midagi pole teha kui jamasid välja mõtelda siis pöördu nende teemadega oma tantsijate ja geopeiturite poole, me rohkem oleme huvitatud siin mootoritest ja spordist . Võib-olla tahad veel poliiitikast ja majandusest oma teemat siin arendama hakata. Krt kui pole midagi teha mine sõida motikaga ja tuuluta oma ajusid. Kust küll sellised tondin'd välja ujuvad.

Kasutaja avatar

Kipsi
Postitusi: 1512
Liitunud: 04 Juun 2007, 13:50
Tsikkel: cbr600RR
Asukoht: Tartu
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: motoväline osakond. Teema pigem modedele

Lugemata postitus Postitas Kipsi »

kui sul muud midagi pole teha kui jamasid välja mõtelda siis pöördu nende teemadega oma tantsijate ja geopeiturite poole, me rohkem oleme huvitatud siin mootoritest ja spordist . Võib-olla tahad veel poliiitikast ja majandusest oma teemat siin arendama hakata. Krt kui pole midagi teha mine sõida motikaga ja tuuluta oma ajusid. Kust küll sellised tondin'd välja ujuvad.

Kes oled sina, kes räägib kogu foorumi eest? Ma arvan, et just sinusuguste ahvide pärast on foorumid saasta täis - ise kunagi midagi asjalikku ei postita, ainult kritiseerivad ja kusjuures veel sisutult.Kui sul pole midagi targemat teha kui foorumit reostada, siis pista oma riist summutisse ja ole vait.

Parima hinnaga motorehvid http://www.motorehv.ee
Soodne rehvivahetus Tartus http://www.tarturehv.ee
Parima hinnaga määrdeained http://www.õlikeskus.ee

Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Re: motoväline osakond. Teema pigem modedele

Lugemata postitus Postitas sepp »

koi kirjutas:

Sepp kle, mul oleks vaja mõned võtmed viilida, aga ma pole kunagi stringe isegi käes hoidnud.
Ära siis ehmata, kui kotid stringidesse päris ära ei mahu ja servadest välja pungitavad!
Alet pead tegema, nagu lubatud :mrgreen: :ner:
Oled järgmisel nädalal ikka kohal?

tõmba omale stringid pähe,siis see riba jookseb kenasti yle nina ja pole vaja karta,et päike teeb ninnule liiga :mrgreen:
jahh,olen ikka tööl.. 10st-20ni :bsmile:


intz
Postitusi: 298
Liitunud: 10 Juul 2004, 09:50
Tsikkel: V POWAA
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord

Re: motoväline osakond. Teema pigem modedele

Lugemata postitus Postitas intz »

noh, "Ajaviiteks" alamfoorum on tegelikult isegi olemas ju. Selle võib ju ümer nimetada "muu möla" ja lühikirjelduseks panna, et kõik muu teistesse alamfoorumitesse mittesobiv jutt. Ja ongi olemas.


Teema algataja
Hitchiker
Postitusi: 535
Liitunud: 24 Sept 2003, 10:31
Tsikkel: suzuki gsr600

Re: motoväline osakond. Teema pigem modedele

Lugemata postitus Postitas Hitchiker »

Intz pmst on sellel mõttel jumet. Lihtsalt ma ei pidanud "Ajaviiteks" teemat just päris selleks, aga jah kui see nimetada näiteks muu möla..siis olekski asi tehtud.

Leokrantsi, kes on foorumisse liitunud nädal tagasi ma isegi ei hakka kommenteerima. Eks kõik me areneme.

Telefon 56681119
lisavarustuseks GSR600

leokrants

Re: motoväline osakond. Teema pigem modedele

Lugemata postitus Postitas leokrants »

Kipsi kirjutas:

kui sul muud midagi pole teha kui jamasid välja mõtelda siis pöördu nende teemadega oma tantsijate ja geopeiturite poole, me rohkem oleme huvitatud siin mootoritest ja spordist . Võib-olla tahad veel poliiitikast ja majandusest oma teemat siin arendama hakata. Krt kui pole midagi teha mine sõida motikaga ja tuuluta oma ajusid. Kust küll sellised tondin'd välja ujuvad.

Kes oled sina, kes räägib kogu foorumi eest? Ma arvan, et just sinusuguste ahvide pärast on foorumid saasta täis - ise kunagi midagi asjalikku ei postita, ainult kritiseerivad ja kusjuures veel sisutult.Kui sul pole midagi targemat teha kui foorumit reostada, siis pista oma riist summutisse ja ole vait.

esiteks Tartu ahv olen ma leo ja teiseks Tartu ahv räägin ma enda eest ja avaldan oma arvamust,on olemas sadu muid foorume kus selliseid teemasid arutada ja kui sa tahad oma veikoga geopeitust mägida siis tee seda , keegi ei keela, kas riist sinus või sinu oma temas.

Kasutaja avatar

Janar55
Postitusi: 276
Liitunud: 28 Mär 2008, 13:05

Re: motoväline osakond. Teema pigem modedele

Lugemata postitus Postitas Janar55 »

leokrants kirjutas:
Kipsi kirjutas:

kui sul muud midagi pole teha kui jamasid välja mõtelda siis pöördu nende teemadega oma tantsijate ja geopeiturite poole, me rohkem oleme huvitatud siin mootoritest ja spordist . Võib-olla tahad veel poliiitikast ja majandusest oma teemat siin arendama hakata. Krt kui pole midagi teha mine sõida motikaga ja tuuluta oma ajusid. Kust küll sellised tondin'd välja ujuvad.

Kes oled sina, kes räägib kogu foorumi eest? Ma arvan, et just sinusuguste ahvide pärast on foorumid saasta täis - ise kunagi midagi asjalikku ei postita, ainult kritiseerivad ja kusjuures veel sisutult.Kui sul pole midagi targemat teha kui foorumit reostada, siis pista oma riist summutisse ja ole vait.

esiteks Tartu ahv olen ma leo ja teiseks Tartu ahv räägin ma enda eest ja avaldan oma arvamust,on olemas sadu muid foorume kus selliseid teemasid arutada ja kui sa tahad oma veikoga geopeitust mägida siis tee seda , keegi ei keela, kas riist sinus või sinu oma temas.

tõepoolest paistab, et meil on olemas uus maitsekujundaja ja foorumipolitsei :D väga hea. Raiki äkki ütleb nüüd et "fakk kus mulle..." :D

xj600´89->cbr600´94->r1´02->gsxr1000 "weisse wölf"´03
Kasutaja avatar

Primo
Postitusi: 2924
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:00
Tsikkel: KTM 640 Adventure R '00
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: motoväline osakond. Teema pigem modedele

Lugemata postitus Postitas Primo »

leokrants kirjutas:

me rohkem oleme huvitatud siin mootoritest ja spordist . Võib-olla tahad veel poliiitikast ja majandusest oma teemat siin arendama hakata. Krt kui pole midagi teha mine sõida motikaga ja tuuluta oma ajusid. Kust küll sellised tondin'd välja ujuvad.

Aga t*ra sa siis Meie vormis räägid, kui sa ainult enda eest lonti põristad?Võta aeg maha, ole foorumis mõnda aega ja vaata ringi ning õpi/jälgi, enne kui nii julgelt sõna võtad.

Challenge the Adventure.Ride The World

leokrants

Re: motoväline osakond. Teema pigem modedele

Lugemata postitus Postitas leokrants »

Primo kirjutas:
leokrants kirjutas:

me rohkem oleme huvitatud siin mootoritest ja spordist . Võib-olla tahad veel poliiitikast ja majandusest oma teemat siin arendama hakata. Krt kui pole midagi teha mine sõida motikaga ja tuuluta oma ajusid. Kust küll sellised tondin'd välja ujuvad.

Aga t*ra sa siis Meie vormis räägid, kui sa ainult enda eest lonti põristad?Võta aeg maha, ole foorumis mõnda aega ja vaata ringi ning õpi/jälgi, enne kui nii julgelt sõna võtad.

kuule sina , traktorist oma traktoriga, teadmiseks , et meie all pidasin silmas oma nelja sõpra,kes ka siin foorumis tuudutavad vahetevahel, sinu eest ma sõna ei võtnud, nii et maga rahulikut või neela rahustuseka paar xanaxit.


vilosius
Postitusi: 2066
Liitunud: 16 Aug 2006, 10:56
Tsikkel: R1200C
Asukoht: +3725045480

Re: motoväline osakond. Teema pigem modedele

Lugemata postitus Postitas vilosius »

Lahe, iga kuu ronib mingi üks debiil kuskilt kivi alt korraks välja. Maikuu "12 points" läheb seekord ilmselt leole..

"Suicide Hotline...please hold."
+358458693818
Kasutaja avatar

taimo_80
Postitusi: 143
Liitunud: 05 Juul 2006, 22:22
Tsikkel: Honda TL1000R
Asukoht: tartu
Kontakt:

Re: motoväline osakond. Teema pigem modedele

Lugemata postitus Postitas taimo_80 »

vapsee vend välja karanud ja juba 13 posti koos :wack: pm kõik meie siit foorumist (tegelt räägin oma 2-hest sõbrast, kes ükskord foorumit külastasid) arvame, et rohkem teie(viisakusvorm) mõttevälgatusi vaja ei ole :wink:
Aga teemaalgatajale, siis ma ei laida mõtet maha, kuid samas pole puudust tundnud ka lisa teemadest. Siiamaani on kõik ära majandatud ja mingisee rubriiki sobitatud.
Edu

Honda nsr125R -> Kawasaki zx6R -> Honda TL1000R
Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Re: motoväline osakond. Teema pigem modedele

Lugemata postitus Postitas sepp »

leokrants kirjutas:

esiteks Tartu ahv olen ma leo ja teiseks Tartu ahv räägin ma enda eest ja avaldan oma arvamust,on olemas sadu muid foorume kus selliseid teemasid arutada ja kui sa tahad oma veikoga geopeitust mägida siis tee seda , keegi ei keela, kas riist sinus või sinu oma temas.

1)Kui Sulle ei meeldi see foorum siin,siis tõmba jeee.... enam lihtsamalt ma ei oska Sulle seda öelda!
2) Sul on alati võimalus ju valida mis teemat Sa loed siin,ei ole kohustus lugeda Sul kõik teemad läbi!


koi
Postitusi: 1768
Liitunud: 17 Mai 2004, 00:01
Tsikkel: GL 1800
Asukoht: Saue
Tänanud: 62 korda
Tänatud: 37 korda

Re: motoväline osakond. Teema pigem modedele

Lugemata postitus Postitas koi »

Väga tuttav kõnepruuk! Ja Tartust ikka. Mingi teise nime all kunagi juba oli see vennike.
Hea, et ma pole mode. Ma tõmbaks sellistele kohe vee peale.

Nii loll pole keegi, et teisi õpetada ei oskaks.
Kasutaja avatar

Artemide
Postitusi: 495
Liitunud: 01 Jaan 2006, 17:52
Tsikkel: 09 KTM 530 EXC-R
Asukoht: Tallinn

Re: motoväline osakond. Teema pigem modedele

Lugemata postitus Postitas Artemide »

koi kirjutas:

Väga tuttav kõnepruuk! Ja Tartust ikka. Mingi teise nime all kunagi juba oli see vennike.
Hea, et ma pole mode. Ma tõmbaks sellistele kohe vee peale.

Ei just vastupidi. Halb, et sa mode pole, siis sa teeks KÕIGILE :P teene ja hävitaks selle tegelase.


leokrants

Re: motoväline osakond. Teema pigem modedele

Lugemata postitus Postitas leokrants »

. Ma tõmbaks sellistele kohe vee peale.[/quote]

No on lambakari. Kas tõesti on see tantsimine huvitav teema? Ma võin teid kokku viia kuldtorkija Arnee Niidu ja tema boiztega eks ta õpetab ka teid tantsima ja muid vigureid tegema, pole vaja sumpat nühkida oma riistaga, nagu üks teeb ja soovitab. No olete ikka paras p*** punt. Ja teie rahustamiseks tõmban ma endale ise vee peale ja rohkem siin sõna ei võta. Usun aga ühte ,et enamus bikerfoorumlased on tõsised motofännid aga mitte mingid sabaliputajad ja peitusemängijad.

Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3191
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 195 korda

Re: motoväline osakond. Teema pigem modedele

Lugemata postitus Postitas franz125 »

Vanasti lasti marutõbised koerad lihtsalt maha.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju

Kasutaja avatar

Ivoonu
Toetajaliige
Postitusi: 1487
Liitunud: 27 Sept 2007, 18:06
Tsikkel: Harley-Davidson FLHTCUI
Asukoht: Tartu
Tänanud: 107 korda
Tänatud: 64 korda

Re: motoväline osakond. Teema pigem modedele

Lugemata postitus Postitas Ivoonu »

franz125 kirjutas:

Vanasti lasti marutõbised koerad lihtsalt maha.

Saab kaineks, lõpetab ise omad piinad.

Kasutaja avatar

miu
Postitusi: 731
Liitunud: 30 Juul 2008, 15:21
Tsikkel: Ducati
Asukoht: Tartu
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 11 korda

Re: motoväline osakond. Teema pigem modedele

Lugemata postitus Postitas miu »

Hitchiker kirjutas:

Ei tahaks teemast feimi teha, lihtsalt küsimus on, et kas see on foorumis vastuvõetav idee või ei.

Paneks äkki teemale poll'i juurde ja hääletaks kraaklemise asemel. :idea:

Midnight bugs taste best.

J30
Postitusi: 274
Liitunud: 10 Dets 2002, 19:17
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Re: motoväline osakond. Teema pigem modedele

Lugemata postitus Postitas J30 »

Leole panin 7 päevaks banni, kui maha ei rahune, siis pikendan aega.

Teema iseenesest hea. Meid on päris palju siin ja kindlasti võime suhelda ka muudel teemadel. Kasutatud õli muidugi võid pakkuda teemas "Mis te siis päev läbi teete..." Samas geopeitus ja tants suht erinevad ja üks teema võib väikseks jääda. Või sa pidasid silmas, et luua uus foorumi alajaotus?

Tööriistad, auto LCD probleemid, xenon
http://www.harteron.ee

vilosius
Postitusi: 2066
Liitunud: 16 Aug 2006, 10:56
Tsikkel: R1200C
Asukoht: +3725045480

Re: motoväline osakond. Teema pigem modedele

Lugemata postitus Postitas vilosius »

miu kirjutas:

Paneks äkki teemale poll'i juurde ja hääletaks kraaklemise asemel. :idea:

Mis ajast poll'id idioote ravinud on?

"Suicide Hotline...please hold."
+358458693818
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”