Tankimiseks kiiver peast?

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded


Sciev
Postitusi: 424
Liitunud: 26 Nov 2018, 23:05
Tsikkel: Voshod 3M
Tänanud: 18 korda
Tänatud: 20 korda

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas Sciev »

Kuidas praegu kiivriga/kiivrisukaga tankimisega lood on?




R1vo
Postitusi: 3
Liitunud: 10 Juul 2018, 20:18
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas R1vo »

Kaart automaati, paak täis ja minek. Kiivri kleebised siiani tankla uste peal.


Dusterx
Postitusi: 420
Liitunud: 27 Okt 2017, 08:41
Tsikkel: lc8adv,txt250,cm200t,ec300
Asukoht: Kehra
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 80 korda

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas Dusterx »

Olen viimasel ajal mitmeid kordi kiivriga tankinud, pole mingit probleemi olnud.

Kasutaja avatar

Frosch
Toetajaliige
Postitusi: 83
Liitunud: 08 Veebr 2019, 11:48
Tsikkel: BMW 1200GS Adventure
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 12 korda

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas Frosch »

Soovitan proovida seda Neste uut appi. Pole isegi vaja kaart võtta ja automaati minna, vaid telefonist äpp lahti, valid tankuri ja saad kohe tankima hakata. Ei pea sadulastki ära tulema :D

Mini Riga - 160cc Pitrpo - Honda Hornet CB600 F - Yamaha FZ1N - Bmw 1200GS Adventure


Sciev
Postitusi: 424
Liitunud: 26 Nov 2018, 23:05
Tsikkel: Voshod 3M
Tänanud: 18 korda
Tänatud: 20 korda

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas Sciev »

Kunagi kasutasin Neste tanklat küll, aga praegu sisaldab nende 98 veidi üle 3 % etanooli ja see mulle ei meeldi, eelistan sirkli gei etanoolivaba 98-t.

Kasutaja avatar

zorten22
Postitusi: 471
Liitunud: 27 Veebr 2008, 21:42
Tsikkel: TL1K, TT600R
Asukoht: Tartu-Põlvamaa
Tänanud: 16 korda
Tänatud: 41 korda

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas zorten22 »

Kaval lüke tankla poolt, et nutisõltlasi enda juures tankima panna.

...

Sciev
Postitusi: 424
Liitunud: 26 Nov 2018, 23:05
Tsikkel: Voshod 3M
Tänanud: 18 korda
Tänatud: 20 korda

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas Sciev »

Küll lähevad teisedki järgi, kuhu nad pääsevad.

Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1697
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas Krl »

kris. kirjutas: 30 Juun 2011, 17:51

...Järgmine kord võiks siis suure kambaga demonstratiivselt sinna sisse marssida, kiivrid käes ... aga sukad peas ning nõuda teenindamist :wack: .

Mõistlik :D
Ja kuna maskid juba peas, siis võiks sama külastuse käigis ka demostratiivselt jalaga kohvimasinad pikali lüüa ja nõuda kohvi hinna langetamist. Täna on see ikka ahistavalt kõrge küll.


Luxor
Postitusi: 1010
Liitunud: 08 Mär 2019, 21:39
Tsikkel: Tomos Funsport/ Montesa NT700V
Asukoht: Veelinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 27 korda

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas Luxor »

Äpinäperdajatel pole varsti vist vaja enam motikat ka osta. Näperdad äppi ja virtuaalreaalsus loob mulje motikasõidust. Elu on lill ja rosolje korraga! :) Näkku ärge lööge, aga on mul põhjust selle kontingendi (eriti nutijoodikutest autojuhid) pahane olla.
Hea teema ja kõike pole veel läbi lugenud, kuid arvasin, et see on siiani sinutoru portaalist nähtust lähtuvalt arenenud maailma probleem. Alexelad on suures osas automaattanklad ja Terminali omades pole minu kaunis kiivristatud pea veel kedagi seganud. Viisakas on kindlasti kiiver ära võtta ruumi sisenedes, kuid alati varitseb ligiduses saatan nimega asjaolud.
Vähemalt on juures jälle 1 teema, millega oma pead vaevata. ;)

Tore on olla oluline, veel olulisem on olla tore!

reimps

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas reimps »

Debiilikud, kes teenindajaga suhtlemiseks ei vaevu kiivrit ära võtma, on mult seni märkuse saanud. Saavad edaspidi ka. Ja mind ei huvita mingi prillide raske ettepaneks ja ilusti seatud suka mure. Mul käib kiiver naks pähe ja naks maha, sega teised peavad ka seda suutma.
Automaattanklas on pohui, minu poolest hoidke või hinge kinni tankimise ajal.

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Noh eks ta viisakas oleks leti ääres kiiver ära võtta aga no ma leian, et pole teiste asi selle pärast kobisema hakata.
Mo pärast võivad nad oma kuumkoera ka viisiri taha tõsta. kohvi takkajärgi valada
Õudne asi, mida keegi teeb?
Ma küll kiivriga leti äärde ei satu aga kui satuks, siis suht sügavale urgu saadaks kui kellelgi oma eluga kitsas ja minu tegemiste (mis kõrval seisvat kabanossi sõpra mitte kuidagi ei mõjuta) vastu haiglast huvi üles näitab.

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7341
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1075 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

zorten22 kirjutas: 26 Mai 2019, 12:38

Kaval lüke tankla poolt, et nutisõltlasi enda juures tankima panna.

Miks sõltlasi? Minu meelest geniaalne lahendus. Mobiiltelefon on enam-vähem ainuke asi, mille inimesed kodust minnes alati kaasa võtavad ja maha unustades järele lähevad. Ta on samaugune töövahend nagu mootorsaag või aiatrkator. Mul oli Neste äpp ammu olemas aga seda funktsiooni polnud märganud, tänud lähevad [mention]Frosch[/mention]ile.

Viimatine kobin, kus kästi kiiver ära võtta oli pärast tankimist. See oli lühike arutelu. Öeldi, et kui mina kiivrit ära ei võta siis nad mind edasi ei teeninda. Ma olin sellega nõus. Päris kiiresti arvasid nad siiski, et antud juhul tasub teha erand.

See, kui viisakaks või ebaviisakaks keegi kiivriga ruumi sisenemist peab on konteksti ja arusaamise küsimus. Kui kaupmees pole vaevunud minule, kui mootrratturile mõtlema ja puudub mõistlik koht kiivri panekuks siis ma käin kiiver peas. Kui on siis ma panen oma kiivri selleks mõeldud hoiukohta. Vahel tuleb ette, et mõnes kohas nõutakse kiivri eemaldamist, ma siis küsin, et kuhu ma saan selle panna. Mõni laseb leti peale panna mõni arvab seejärel, et peas on hea küll.

Ja ausalt, kui ma lasen paagi bensiini täis ja minu ainsaks sooviks on seejärel neile raha anda ning lahkuda siis miks ma pean kiivri ära võtma? Lisaks prillipapadel kogu jama prilldiega. Autojuhid ei pea ju oma kübaraid, sonisid ja päikeseprille ning respiraatoreid eemaldama, ehitusmehelt ei küsi ka keegi kiivri peast võtmist ega allergikult näomaski eemaldamist. Looriga naised saavad ka kassas arveldatud ning isegi islamiusku tegelastel ei kästa rätte-näokatteid eemalada.

image.png
🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1697
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas Krl »

Madlobster kirjutas: 26 Mai 2019, 13:58

Noh eks ta viisakas oleks leti ääres kiiver ära võtta aga no ma leian, et pole teiste asi selle pärast kobisema hakata..

Kaasasjõlkuvale emasloomale on ju vaja kuidagi muljet avaldada.

Kasutaja avatar

zombi
Postitusi: 303
Liitunud: 08 Apr 2015, 03:17
Tsikkel: Honda VT600 Shadow
Tänanud: 64 korda
Tänatud: 39 korda

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas zombi »

No eila juhtus, et unustasin kiivri pähe. Raplas. Ärge siis valusasti lööge. A mul flip-up kiiver, seega, sihverplaat oli kenasti imetletav. Muidu enamasti (sörkiva gey) automaattanklas tangin - seal tõesti pole kellegil vast kiivist lugu.

Kavrossist Hondani. Vahepeal ka Hiina needust.
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Macintosh kirjutas: 26 Mai 2019, 14:05

isegi islamiusku tegelastel ei kästa rätte-näokatteid eemalada.

@reimps seda asja nii ei jätaks (w)

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

will111
Postitusi: 5260
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas will111 »

Tundub, et reimpsi provokatsioon oli täiesti edukas...saag läks käima suisa esimesest tõmbest ja ei pidanud 3 korda tissinibugi pressima :D

Tegelt ma tahtsin Macilt küsida, et mis selle kobina põhjus oli? Nagu aru saan olid juba ära tankinud ning läinud leti äärde selle eest maksma...ja seal siis öeldi sel hetkel, et ei teenindata? Mis imeasi seda teenindajat siis häiris, et talle ei kõlvanud teenindada?

Endal on selle kiivri asjaga tavaliselt nii, et tahaks isegi nagu peast võtta KUID 1) nagu juba mainitud siis enamasti pole seda tõesti kuskile panna ja nüüd on sul kõigi tegevuste jaoks vaid üks käsi. Mis pole eriti hea olukord 2) kuna enamasti sõidan kah prillid ees ausalt öeldes muutub see peast ära võtmise ja pärast pähe tagasi toppimise ning "seadistamise" toiming küllaltki ajamahukaks ning tüütuks


reimps

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas reimps »

Madlobster kirjutas: 26 Mai 2019, 16:02
Macintosh kirjutas: 26 Mai 2019, 14:05

isegi islamiusku tegelastel ei kästa rätte-näokatteid eemalada.

@reimps seda asja nii ei jätaks (w)

Tõsi. Sai elatud ühe ülikooli kõrval, kus taolisi ikka töllas. Aga parim pirn nendetaolistega oli hoopis see, kui poe ees küsis neeger suitsu, seejärel euri. Mõlema peale sai ta pikalt saadetud, lõpuks oli nii õhku täis, et soovitasin tal jooksma hakata. Hakkaski, kui motivatsiooni pakkusin :)

Aga selle kinnise kiivriga leti ääres käimine on lihtsalt ennasttäis tegevus ja teenindaja suhtes ülimalt ebaviisakas. Teengi märkuse, mis mul karta? Igastugu sibulatele julgen ka öelda, et orkide keel pole ametlik riigikeel ja muud seiklused.

PS Flip-up kiiver on ok, lõust ju näha. Päiksekate eestvõtmine kellegagi suhtlemisel on ka viisakas, uudiseks paljudele.


Sciev
Postitusi: 424
Liitunud: 26 Nov 2018, 23:05
Tsikkel: Voshod 3M
Tänanud: 18 korda
Tänatud: 20 korda

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas Sciev »

Mis siis saab kui kiiver siiski pähe jäetakse? :D

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7341
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1075 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

will111 kirjutas: 26 Mai 2019, 17:33

Tegelt ma tahtsin Macilt küsida, et mis selle kobina põhjus oli? Nagu aru saan olid juba ära tankinud ning läinud leti äärde selle eest maksma...ja seal siis öeldi sel hetkel, et ei teenindata? Mis imeasi seda teenindajat siis häiris, et talle ei kõlvanud teenindada?

See tundus selline üleoleva automaatpöördumine olevat: "Meil kiivriga ei teenindata." Osutati veel sellekohasele sildile kõrvaloleval ukseklaasil. Nad ei saanud kohe aru, et ma olin juba jõudnud ära tankida. Peale selle oli mul avatud kiiver, mille puhul on tõsiselt väiklane kiivri eemaldamist nõuda.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

RasmusL
Postitusi: 1666
Liitunud: 10 Okt 2006, 19:18
Tsikkel: Z1000 turbo, Custom V-rod
Asukoht: Tartu
Tänanud: 79 korda
Tänatud: 299 korda

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas RasmusL »

Panka minema kiiver peas millel nt tume visiir ees...saaks nalja :mrgreen:

If you ain't slidin', you ain't ridin'.

Everybody got a plan until they get punched in the face.
Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2190
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Ma ükskord läksin lahtise visiiriga, kuna Swedis on need inim-järjekorraautomaadid ja selgelt oli näha, kuidas kümnepealine kari vanema generatsiooni esindajaid bussipeatusest sinnapoole suundub, siis oli vaja neist ette saamiseks kaks kiiremat sammu teha ning kohe juttu alustada. Keegi ei teinud teist nägugi.

Pastakast imetud probleem jällegi, nii üht- kui teistpidi.


reimps

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas reimps »

Cool, käies ei saagi kiivrit peast võtta ju.


will111
Postitusi: 5260
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas will111 »

ega siis kõik ja alati ka neljakäpukil ringi ei liigu :D seega saaks ikka kui tahtmine suur...või pidasid silmas, et see võib ohtlik olla? kümnepealine kari esindajaid trambib enne ukse alla jõudmist jalge alla? keskmiselt võttes kõlab küll imetud probleemina. kes tahab ja soovib, võib ju olla viisakas ja võtta ära, endal teenindajana poleks küll sooja ega külma kas mõni kunde maksa kütuse eest kiivriga või mesinikumütsiga. mis vahet sel on, kas ma näen igat viimset kui lõusta või mitte, eriti kui kogu teenindus on sisuliselt "sisestage pangakaart" ja nägemist.

ja lõppsõnaks - tänapäeval kui enamus "tsikke" käib aastaläbi ringi umbestäpselt selliste keevitusmaskidega ning ei võta neid vist isegi öösel magades ära siis njah, millest me siin üldse räägime :D
https://i.ebayimg.com/images/g/oN4AAOSw ... s-l300.jpg


vetu
Postitusi: 22
Liitunud: 07 Jaan 2015, 18:49

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas vetu »

Mul avatav kiiver ja seni pole peast võtnud kui tanklasse sisse asja on. Muidu kõik korras aga pean oma kõne kontrollima, et ei karjuks sest kiiver ju summutab ikkagi :) Midagi öelda pole küll kellelgi olnud siiani. Paar korda olen külmiku uksega ka vastu pead tõmmanud endale muidugi sest ära unustanud palju mu kolu suurem on.

Kasutaja avatar

Tuuletallaja
Postitusi: 726
Liitunud: 22 Aug 2006, 13:13
Tsikkel: Neegrikaksik
Asukoht: Faeht / Reval
Tänanud: 111 korda
Tänatud: 69 korda

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas Tuuletallaja »

will111 kirjutas: 26 Mai 2019, 20:58

...ja lõppsõnaks - tänapäeval kui enamus "tsikke" käib aastaläbi ringi umbestäpselt selliste keevitusmaskidega ning ei võta neid vist isegi öösel magades ära siis njah, millest me siin üldse räägime :D
https://i.ebayimg.com/images/g/oN4AAOSw ... s-l300.jpg

Jaa... need on need alt ise tumenevad.

Minu jaoks on see kõik siin üks sotsiaalne eksperiment :bsmile:
Suu võib käia, mootor peab käima!
'96 XRV750
'97 XL600V
'89 Jawa 638

Luxor
Postitusi: 1010
Liitunud: 08 Mär 2019, 21:39
Tsikkel: Tomos Funsport/ Montesa NT700V
Asukoht: Veelinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 27 korda

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas Luxor »

Tuuletallaja kirjutas: 26 Mai 2019, 22:25
will111 kirjutas: 26 Mai 2019, 20:58

...ja lõppsõnaks - tänapäeval kui enamus "tsikke" käib aastaläbi ringi umbestäpselt selliste keevitusmaskidega ning ei võta neid vist isegi öösel magades ära siis njah, millest me siin üldse räägime :D
https://i.ebayimg.com/images/g/oN4AAOSw ... s-l300.jpg

Jaa... need on need alt ise tumenevad.

Puberteedijärgselt vist?

Tore on olla oluline, veel olulisem on olla tore!
Kasutaja avatar

nolev
Postitusi: 332
Liitunud: 30 Nov 2006, 20:08
Tsikkel: Raske riisiader
Asukoht: PÄRNUMAA
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 8 korda

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas nolev »

Paar aastat tagasi Lätis ei saanud tankimist alustadagi kiiver peas. Tankur lülitati välja ja enne sisse ei lülitatud, kui kiivri ära võtsid. Kui aru ei saanud, siis tuli klienditeenindaja välja ja viitas seinal olevale kleebisele. Küsisin, et miks selline kord, et kas varastatakse palju aga ta ei osanud öelda. Ütles, et neil lihtsalt selline kord.

Parem komistada uutel radadel, kui seista vanadel teedel! (crash)
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8781
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 128 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Rohkem, kui paar aastat tagasi kohtasin sama asja ka Statoilides. Nüüd ei sega see enam siinmail kedagi. Küll aga võtan kiivri peast, kui sisse lähen.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7341
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1075 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Piipz kirjutas: 27 Mai 2019, 09:48

Rohkem, kui paar aastat tagasi kohtasin sama asja ka Statoilides. Nüüd ei sega see enam siinmail kedagi. Küll aga võtan kiivri peast, kui sisse lähen.

Ma vestlesin paar aastat tagasi Statoili teenindusjuhiga teemal "miks mootorratturid tankides kiivrit peast ei võta". Meie vestluse aluseks oli seisukoht, et minu hinnagul pole mootorratturid Staoilis teretulnud. Algatuseks pakkus ta ikka igasuguseid huvitavaid mõtteid nagu: "kiivri saab ju maha panna", "seda saab käes hoida", "te võite ju enne ära maksta" ja "teenindajale on hirmutav, kui musta kiivriga mootorratturid tangivad". Pikk vestlus oli. Meie arutelu lõpuks sai ta probleemi olemusest aru ja ütles, et ta võtab midagi ette, et nende töötajatel tekiks arusaam, mis loom see mootorrattur on ja kuidas nad käituma peaksid.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

pyta
Postitusi: 1102
Liitunud: 22 Mai 2009, 18:23
Tsikkel: Beta 300rr, Fz1n
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 26 korda

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas pyta »

Kiivrit ei saa siis ratta peegli külge riputada või lenksu külge? Millised probleemid inimestel...
Kuskil väiksel sõidul oled,suitsu või jalasirutus või kusepausi teed,hoiad ka oma kiivrit süles koguaeg?

RF600R ´96 (09-10) XT600 ´90 (10- 15) ZX9R ´98 (10-11) Thunderace '98 (12-12), GSX-R 750 '04 (13-15), TT600RE '05 (15-16), RSV1000R '08 (16-18), Beta 300rr '14 (16-...), Fz1n '09 (18-...)
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”