Tankimiseks kiiver peast?

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Vasta
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Ok mõlema poole kohta võib leida õigustusi ja vabandusi
Ei taha õue lenksu otsa jätta, sest on kallis kiiver koos kaamera ja jutuseadmega jne

Välismaal on aga uuseurooplastest mopogänge, kes kasutavad kiivrit isiku varjamiseks ja kui hilja õhtul ikka tumedas kiivris tanklasse astub ja seal aint üksik õbluke neiuke jne.

Avatava kiivri puhul ei näe probleemi. Kinnine kiiver on tiba nõme ja kinnine visiir on täitsa nõme.

ise tangin sörkivagei jaamas tankurisse kaarti toppides ja seal pole vahet ole või üleni prügikotis

Jaama sisse minnes võtan 99,9% juhtudel kiivri peast. Kui ka peaks mingil põhjusel mega kiire olema ja vaja kähku läbi joosta siis viskan lõua üles aga seda juhtub kord kolme aasta jooksul.



Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1697
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas Krl »

Madlobster kirjutas: 27 Mai 2019, 11:07

Välismaal on aga uuseurooplastest mopogänge, kes kasutavad kiivrit isiku varjamiseks ja kui hilja õhtul ikka tumedas kiivris tanklasse astub ja seal aint üksik õbluke neiuke jne.

Sisserännanud arstid ja insenerid, kes mingil arusaamatul põhjusel EKRE`le eriti meeltmööda ei ole.

Kasutaja avatar

zombi
Postitusi: 303
Liitunud: 08 Apr 2015, 03:17
Tsikkel: Honda VT600 Shadow
Tänanud: 64 korda
Tänatud: 39 korda

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas zombi »

pyta kirjutas: 27 Mai 2019, 10:55

Kiivrit ei saa siis ratta peegli külge riputada või lenksu külge? Millised probleemid inimestel...
Kuskil väiksel sõidul oled,suitsu või jalasirutus või kusepausi teed,hoiad ka oma kiivrit süles koguaeg?

Mingis tihedama liiklusega tanklas no ei jäta kiivrit/kindaid välja tsikli peale. Liiga palju toredaid inimesi meie seas. Klappkiivrit sellepärast kasutangi, et ka suitsupausil ei ole otsest vajadust seda peast võtta, kuigi, mis siin salata, enamasti võtan. Aga siis tatsan ka tsikli ligiduses ringi.
Parem olla pisut paranoiline kui asjadest ilma (w)

Kavrossist Hondani. Vahepeal ka Hiina needust.

reimps

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas reimps »

pyta kirjutas: 27 Mai 2019, 10:55

Kiivrit ei saa siis ratta peegli külge riputada või lenksu külge? Millised probleemid inimestel...
Kuskil väiksel sõidul oled,suitsu või jalasirutus või kusepausi teed,hoiad ka oma kiivrit süles koguaeg?

Üldse ei jälgi teemat? Kiiver on siis ka peas ju.


pyta
Postitusi: 1102
Liitunud: 22 Mai 2009, 18:23
Tsikkel: Beta 300rr, Fz1n
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 26 korda

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas pyta »

No jah..metropoli probleemid,meil siin maal selliseid hirme pole

RF600R ´96 (09-10) XT600 ´90 (10- 15) ZX9R ´98 (10-11) Thunderace '98 (12-12), GSX-R 750 '04 (13-15), TT600RE '05 (15-16), RSV1000R '08 (16-18), Beta 300rr '14 (16-...), Fz1n '09 (18-...)

InZ
Postitusi: 1
Liitunud: 27 Mai 2019, 21:41
Tänatud: 1 kord

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas InZ »

Mul sarnane juhus pärnus ehitajate tee olerexis. Sõitsin üle tee cirklisse ja probleemi poonud

Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1697
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas Krl »

InZ kirjutas: 27 Mai 2019, 21:42

Mul sarnane juhus pärnus ehitajate tee olerexis. Sõitsin üle tee cirklisse ja probleemi poonud

Selle pärast, et mitte kiivrit peast võtta? :D
Liimitud oli see sul sinna?

Arvate reaalselt, et kassapidajal on huvi lihtsalt huiata teid?

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Vahest juhtub kokku kaks kõva peaga tegelast.

Üks on põhimõtteline "Stig", teine põhimõtteline maailmaparandaja.

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1764
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas simp »

ma nimetaks seda kõige tavalisemaks turumajanduseks. Klient valib omale sobiva teenusepakkuja/müüja, eriti kui kaks tanklat üksteise vastas on.

Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2190
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Ma olen üldiselt täheldanud, et kui rumalatele järgi anda, siis tulevad nad üsna lühikese aja jooksul mingi järgmise lambinõudmisega välja, sest neid tegelikult ei koti see kiiver või ükskõik mis asi kui selline, vaid nad saavad laksu kätte oma võimu näitamisest/kehtestamisest.

Motonetis näiteks ma olen käinud nii seljakoti kui õlakotiga, mis mõlemad on teoorias ju ka üpris mugavad instrumendid varastamiseks, aga kedagi ei huvita. Aga vot kui ilmud sinna oma näkase kiivriga käevangus, siis käivad turvajunnil juba enne ukseni jõudmist õnnest rattad all ringi, kappab pooljoostes sulle vastu et saaks anda KÄSU kiiver kappi panna. Mis siis, et ma seda tean ja jõudsin juba pooleldi kapi poole keerata :)

Anoh õnneks on nad mototeemalise kauba valikut piisavalt koomale tõmmanud, et polegi nagu enam väga põhjust seda vaestemaja külastada. Maha nad raisad selle paari pudeli müümata ketimäärde pärast muidugi ei sure, eriti majandusbuumi ajal, anoh äkki vähemalt ei suuda oma soome suguhaigusega teisi poode nakatada.

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2430
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 335 korda

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas M.T. »

A miks sa arvad, et see “kiiver kappi” on hirmust varga ees? Äkki on see hoopis kauplusepoolne püüd teha sinu ostukäiku mugavamaks, et sa ei peaks oma kiivrit näpu otsas tassimas ja saaksid seda seni turvaliselt lukustatud kapis hoida. Turvamehe väljendusviis ainult ehk vale tooniga. Tundub võimatu?

Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2190
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas Jesper »

No esiteks, minu töö pole uurida ja Sherlockit mängida, et kust mingi põmmpea oma ideed võtnud on. Fakt on, et kiivriga poodi ei saa. Igasugused kliendikäitumise uuringud ja värgid maksavad roppu raha, miks nad minu käest peavad seda infot tasuta saama? Ja enamasti neid hakatakse tellima alles siis, kui müük miskipärast koomale tõmbuma hakkab, noh ja kuna neid teostakse mingite x andmete ja küsitluste ja muu pahna põhjal kuskil excelis, siis lõpuks on ikka süüdi majanduskliima ja maksud ja rahvusvaheline imperialism, mitte see üks kloun poe ukse kõrval, kes kõiki kiusab.

Statoili juhtkonnale tuli kunagi see ka üllatusena, et päriselt ka bensu eest maksjad peavad kabanosside taga ootama vä? Ei olegi eraldi järjekorda vä? Neetud printsessid.

Teiseks, kuna selline asi tundus liiga napakas et tõsi olla, siis ma kunagi ikka natuke otsustasin Sherlockit mängida ja leidsin nende FB lehelt kellegi kurtmise, millele oli siis nendepoolne asjapulk sellises tüüpilises PR inimese justkui-viisakas-aga-tegelt-ülbe-sest-mis-sa-sitavares-mulle-ikka-teha-saad-stiilis vastas, et on jah selline reegel ja nuta mujal.

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2430
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 335 korda

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Ma selle pika jutu pointist nüüd küll aru ei saanud, et mis sa nüüd öelda tahtsid? :roll:

Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2190
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Seda, et ebameeldiva teeninduse puhul teise asutusse jalutamine on ainuõige teguviis - järgi andes leitakse üpris kiiresti mingi uus viis kiusu ajamiseks, sest nende inimeste eesmärk ongi kiusu ajada.

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Seal müüakse ka kiivreid
Turval on midagi muud ka teha kui igale kassa kõrvalt kiiver näpus välja jalutavale kodanikule järgi joosta kontrollimaks, kas seal on kõõm sees või pärineb see riiulist.

Kui on tehtud kapp oma kola hoidmiseks siis on mu arust kaupmees teinud kõik, et sul oleks mugav (mac siin jorises, et ei saa potti peast kuna pole kuskile panna)

Jah kiivri saab panna kärusse teiste asjade alla kriimustamiseks
Kiivrit saab hoida näpuvahel ning kitsas riiulivahes sellega kauba ja inimeste vastas nühkida (ühe käega pada hoides, teise käega kaupa uurides, ning õlaga telefoni hoides
Saab hoida peas ja Stigi mängida

Selmet see kappi pista??? Ulme jonn :D

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2190
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Madlobster kirjutas: 28 Mai 2019, 13:00

Turval on midagi muud ka teha kui igale kassa kõrvalt kiiver näpus välja jalutavale kodanikule järgi joosta

IRW!

A muidu seal müüakse ka kaitsmesärki, krossisärki, kindaid, saapaid, buffi, sokke ja sõiduteksasid. Niiet kui üks paks aff seal mõnipäev suspedes vastu tuleb, Motuli ketiõli näpus, siis teadke et see mina :wack:

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Ei noh ei pea loomulikult sinna never ever enami minema lihtsalt ei saa su jamast aru

Jah igat asja võib selga ajada põue või pärakusse toppida või alla neelata ja seda kõike ka igapäevaselt tehakse. Kui sa oma poes ükspäv avastad, et riiulis on kolm kõõmast kiivrit ja samavõrra on kadunud 600€ seid kiivreid ju ostad ka lukukapi ja palud oma pajad sinna panna

Minu arust mõistetav ja samuti on see ostja jaoks mugav selmet seda kaasas vedada ning riiulisse, letile, põrandale, õnge ridva otsa vms toppida kui kahte kätt vaja on. pluss lisa võimlemine kassa juures.

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2190
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas Jesper »

See kiivrite varastamise jutt on sul nüüd küll vaidlemise eesmärgil pastakast välja imetud.

A mina ei saa aru, mis raskus seda kiivrit tassida on, riputad käevangu nagu pensionär äkknäki ja mõne aja pärast enam ei märkagi, et ta seal tilpneb. Ega see kapp mind ka iseenesest niiväga häiri, küll aga käsklusi haukuv turvamees seal kõrval, ise näeb selgelt et ma juba tegin sammu kapi poole, a ikka on vaja esineda. Mis põhimõtteliselt toob ilusti ringiga tagasi algse teema juurde, et kui 99%-l bensukamüüjatest on ükskõik, mis sul seljas või peas, siis miks see 1% ei või samamoodi asja rahule jätta? Piiksutagu oma kassat ja olgu rahul et veel selle eest raha makstakse, varsti on nagunii kõik asjad automaatsed, kaasa arvatud kabanoss ja kõik kastmed.

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

No ma ei tea kuid ülbe see turva seal oli vms pisiasjad aga ega su post ka millegi muu kui vaidelmise mõttega pole.

Ja pigem siiski pakun, et kapp on sinna sätitud pigem varguste ennetamiseks kui sinu äkknäki tassimise leevendamiseks. (Alati saaks ju oma nänni korvi panna vms aga näe ju siis lasnamjäe kohalik rollumees on poes käis "kogemata" vale kübaraga korduvalt välja jalutanud, et kapp ja kuri turva ukse juurde pandud on).

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7341
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1075 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Madlobster kirjutas: 28 Mai 2019, 13:00

Selmet see kappi pista??? Ulme jonn :D

Ainuke pood, kus kiivrid kappi mahuvad on Motonet. Ja seal tuleb tõeesti turvamees juba pea-aegu uksele vastu ja annab kõvahäälselt teada, et kiiver tuleb kappi panna. Ülejäänud müügikohtades on kapid liiga kitsad, et isegi lahtist kiivrit sisse toppida. Kusjuures kassiirid, müüjad ja infoleti töötaajd ei väsi soovitamast kappi panna. Tõsi, enamus infolette võtab su kiivri ja kindad kui küsid: "kas ma saan oma kiivri teie kätte hoiule anda?"

Statoil: ammu pole keegi kiuksunud, et "kiivriga ei tangita"
Olerex: ma käin aeg-ajalt (jääb kodu teele) 50:50 vahel keegi käunub vahel mitte, ma tavaliselt ütlen regineerunult: "OK ma lähen siis mujale". Ja siis öeldakse "ok, järgmine kord võtate ära". Seni ära pole võtnud ja ei võta ka tulevikus.
Neste: on robotite käes, roboteid kotib ainult üks asi - raha
Alexela: neil on ka robotid?

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Ma olen motoneti alati autoga sattunud (no alati tekib rohkem kola kärusse kui tsikliga ära viia saaks :D) seega ei tea kui kurjalt ja kui kaugelt juba pikali joostakse.

Mujal poodides olen kübara kärusse pannud ja mitte kuskil pole mulle kordagi otsa joostud, et topi kappi vms.

Naine käib mul koguaeg lõug lahti lükatuna bensukates (no ajab ju sonksi sassi kui peast ära võtta), pole kordagi keegi midagi maininud

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2190
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Lasnamäe rollumehele ei antud muideks võimalustki, see on esimesest päevast peale. Mingist Soome foorumist lugesin, et sealsetel rollumeestel on kombeks lihtsalt hasardi pärast igasugu vidinaid varastada. Ehk siis taktika ei ole mitte kiivri vahetamine (sest selle hind ületab mingit krimikaristuse vms piiri), vaid lenksuraskuse või Monsteri kleepeka endale kotti, kiivrisse või püksi pistmine, adreka ja hilisema sõprade ees kiitlemise pärast.

Ehk siis Eesti tingimustes on see üldse täiesti kontekstiväline reegel.


will111
Postitusi: 5260
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas will111 »

kusjuures isegi motonetis (ainuke koht eestis, kus mind on kiivrist lahti kotitud evaa) viimane kord enam kedagi ei huvitatud. jalutasin rahulikult oma kiivriga sisse ja tegin oma ostud ära, keegi järgi ka ei jooksnud. võibolla ei olnud õiget turvat postil, vaid oli nurga taga kuzjonksile läinud aga minumeelest seal keegi ikka nagu istus.
muidu on see kappide süsteem neil isegi täitsa okei. aga jah, ma olen täiesti kindel, et ma ei tahaks oma kiivrit sealt poest mingi teise isendi vastu vahetada :lol:

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6614
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 400 korda

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Kiivrid kaasa ja Motonet'i!
https://www.motonet.ee/et/lehed/motonetpaevad
Võite proovida ka kiiver peas lämmi-peni't mugida (togi)

Saadetud kettaga lauatelefonist!


ninzor
Postitusi: 86
Liitunud: 06 Mai 2011, 15:34
Tänanud: 1 kord

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas ninzor »

Asudes mitmete automaattanklate keskel, polnud isegi tuttav sellega, et kiivrikandjaid diskrimineeritakse. Eriti veel kui maksvaid kliente.

Rattale ega maha kiivrit ei jäta. Põhiliselt sama probleemse lasna rollerientusiasti tõttu keda poed-tanklad kardavad. Väga ei usaldaks isegi kuskile kappi kiivri, sidevahendi ja kaamera komplekti.

Poepeatust tehes kas kiiver peas, käes või seljakotis. Olenevalt kui pika peatusega tegu. Arvamusliidritel on õigus oma arvamust avaldada aga see ei kohusta teisi selle järgi käituma. Kui üks ettevõte keelduks teenindamast, saaks järgmisse minna.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”