Tankimiseks kiiver peast?

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas Piipz »

well this fcking bakes the shtcake - umbes 30 minutit tagasi Tamsaare/Pärnu mnt risti Statoilis.
Seisan rahulikult, lõust statoili müüja poole, toru paagis ja ootan. Mul selline kiiver ka, et kui klaas üleval, siis on terve nägu kenasti näha.
Aga ei. Asi polnud kiivris. Midagi see müüjatädi mulle seal vehkis. Võtsin kiivri ainult sellepärast peast ära, et küsida, et kuule mis värk on.
Dokumenti vaja.... Ma :shock: küsisin et miks, et peale 10t ei või alkot müüja, kardate, et olen alaealine ja hakkan hoopis bensu jooma?
Andsin talle läbi luugi oma id kaardi et näe vaata - tädi pani selle putkasse leti peale ja ütles et nüüd võid tankida.

WTF!=?"#)=?#¤=?"¤

See sõim mis mul peas keerles ja mida oleks tahtnud pahvatada, suust välja ei jõudnud - ei tahakski Statoili siin togida, algus on tehtud siiski ma kardan, mingite tsiklimeeste/rollerimeeste poolt, kes on selle konkreetse jaama "featuuri" avastanud, et tagapool kaamerat ei ole ja tsiklite numbrimärki teatud asendis ei filmitagi.

ehk siis ma ei teagi kelle pihta nüüd tuli avada aga see pole küll eriti äge enam :(



  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Kox
Postitusi: 549
Liitunud: 07 Okt 2006, 13:10
Tsikkel: 701 Enduro & Intruder 1800
Asukoht: Tartu
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 16 korda

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas Kox »

Pahadeplaneedile Biker.ee keeld???

Omatud: Yamaha R6 99/Yamaha R6 02/Suzuki GsxR 600 04/Kawasaki Zx6R 03/Kawasaki Zx10R 04/Yamaha R1 04/Buell Xb9R Firebolt 02/Yamaha R6 07/KTM 950 SM 07/Kawasaki Zx10R 09/Buell Xb9S Lightning 04/KTM Super Duke 05/Aprilia Shiver 08/Yamaha R6 07/3x Yamaha FZ1N 07&08/Aprilia Tuono 07/Aprilia Tuono V4R 11/KTM 1290 Superduke R 14/KTM 1190 Adventure 14/BMW R 1250 GS Adventure 19/Husq 701Enduro 20 & Suzu VZR 1800 08
Kasutaja avatar

Teema algataja
Vapsik
Postitusi: 501
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:49
Tsikkel: 50cc MILD SEVEN, K 650, XV920
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 19 korda

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas Vapsik »

Credo kirjutas:

asi on elementaarses viisakuses.
teema algataja[edit: bikerid]võiks veidi oma bravuuri maha võtta ja saada solvumisest üle, et teda pasunakooriga tervitama ei tuldud ja teenindaja ennast püstolit hoidma ei pakkunud.

(lol)

Kasutaja avatar

Primo
Postitusi: 2924
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:00
Tsikkel: KTM 640 Adventure R '00
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas Primo »

Piipz kirjutas:

umbes 30 minutit tagasi Tamsaare/Pärnu mnt risti Statoilis.
Seisan rahulikult, lõust statoili müüja poole, toru paagis ja ootan. Mul selline kiiver ka, et kui klaas üleval, siis on terve nägu kenasti näha.

Mäletad, mis Raigo sulle Poolas ütles sinu maski kohta?

Challenge the Adventure.Ride The World

uduangerjas

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas uduangerjas »

Mina tangin samuti Statoilis. Alati kiiver peas. Üle Eesti umbes kümnekonnas tanklas pole kuskil probleemi olnud, k.a. Kristiine ja Tammsaare risti omades. Ju nad siis näo(loe:kiivri)/ratta välimuse järgi otsustavad kui ärasõidualdis keegi on.

Viimati muutis uduangerjas, 24 Juul 2009, 11:08, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

madone
Mode
Postitusi: 1938
Liitunud: 17 Mär 2003, 07:55

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas madone »

uduangerjas kirjutas:

Ju nad siis näo(loe:kiivri)/ratta välimuse järgi otsustavad kui ärasõidualdis keegi on.

hahah... piipzul on jah selline nägu peas, et ma küsiks isegi dokumenti kui ta mulle külla tuleb (lol)


arnoldal
Postitusi: 146
Liitunud: 08 Mär 2006, 23:55
Tsikkel: HD Custom
Asukoht: Läänemaa

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas arnoldal »

Kox kirjutas:

Pahadeplaneedile Biker.ee keeld???

Harva kui Pahadeplaneedi arvamusega nõus saab olla,-pole alati kindel,et mees ka tegelikult nii mõtleb,mis välja ütleb,aga elevust suudab ta külvata alati ja seepärast tema kommentaarid alati, vähemalt minu jäoks,teretulnud. Kui Pahadeplaneeti poleks,siis oleks tulnud ta välja mõelda! :D Jäksu! :bsmile:

Kasutaja avatar

Raiki
Postitusi: 1986
Liitunud: 30 Mai 2006, 11:36
Tsikkel: Suzuki Boulevard 1800 M109R
Asukoht: Eesti

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas Raiki »

Olgem ausad: pole sellel Pahadeplaneedil häda midagi .... mitmed korrad koos sõidetud ja täitsa talutav vend.
Kõigil meil on omad kiiksud ja kõige vähem peaks inimese üle otsustama foorumis kirjutatu üle....

Suzuki Boulevard 1800 M109R

www.estparts.ee - Parima hinnaga varuosad.
Kasutaja avatar

speedvana
Postitusi: 865
Liitunud: 17 Juun 2007, 13:41
Tsikkel: FZR
Asukoht: tallinn/+
Tänatud: 1 kord

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas speedvana »

ainult tankimiseks kiivri äravõtmine täiesti üleliigne lisa liigutus :bsmile:


mrtn
Postitusi: 166
Liitunud: 20 Okt 2003, 22:17
Tsikkel: Suzuki VX800
Tänanud: 14 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas mrtn »

arnoldal kirjutas:

Harva kui Pahadeplaneedi arvamusega nõus saab olla,-pole alati kindel,et mees ka tegelikult nii mõtleb,mis välja ütleb,aga elevust suudab ta külvata alati ja seepärast tema kommentaarid alati, vähemalt minu jäoks,teretulnud. Kui Pahadeplaneeti poleks,siis oleks tulnud ta välja mõelda! :D Jäksu! :bsmile:

:wack:

Suzuki VX800 '93
Kasutaja avatar

417
Postitusi: 1426
Liitunud: 11 Dets 2003, 15:15
Asukoht: Jawad ,SZR 660; YZF 600R;KTM 620 DUKE;YZF R1 ; KTM 625 sxc ,xt125x, KTM 600sixday,gsx-R600,KTM620sc

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas 417 »

jätke nüüd rumal jutt kellegi ärakeelamisest, siin kõveminigi "südant puistatud " ja pesu pestud.
r täht om mul kõigil masinatel sees , isegi KTM dukel ( "R"emondis) ja ees ja perekonnanimes kokku 4 RRRR i
ikka ei tunne ennast puudutatuna

Aga pole midagi hullemat kui korralikult tihedalt peas istuvasse kiivrisse prillide sisse ja välja settimine.
Sellepärast ei võta kui vähegi võimalik kiivrit peast .

Ja kummalisel kombel pole ka probleeme olnud

Hälvik mootorratturhiir Zamundast
[17:51] <R417> ma pole pretendeerinudki aasta mootoratturi aunimetusele

piloot
Postitusi: 2130
Liitunud: 10 Sept 2005, 19:18
Tsikkel: Varadero XL1000 Husaberg FE570
Asukoht: Rakvere

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas piloot »

mrtn kirjutas:
arnoldal kirjutas:

Harva kui Pahadeplaneedi arvamusega nõus saab olla,-pole alati kindel,et mees ka tegelikult nii mõtleb,mis välja ütleb,aga elevust suudab ta külvata alati ja seepärast tema kommentaarid alati, vähemalt minu jäoks,teretulnud. Kui Pahadeplaneeti poleks,siis oleks tulnud ta välja mõelda! :D Jäksu! :bsmile:

:wack:

(lol) :bsmile: (w)

Pilt
Suzu GSF 600S - Totaalne banditism! Fazer 1000, KTM LC4 620 SC, Varadero 1000, XR650R, WR250F, Husaberg FE 570+explorer snow kit
citius,altius,coitus!
Kasutaja avatar

baltroon
Postitusi: 865
Liitunud: 14 Okt 2006, 10:16
Tsikkel: Sõber
Asukoht: EESTI
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas baltroon »

mrtn kirjutas:
arnoldal kirjutas:

Harva kui Pahadeplaneedi arvamusega nõus saab olla,-pole alati kindel,et mees ka tegelikult nii mõtleb,mis välja ütleb,aga elevust suudab ta külvata alati ja seepärast tema kommentaarid alati, vähemalt minu jäoks,teretulnud. Kui Pahadeplaneeti poleks,siis oleks tulnud ta välja mõelda! :D Jäksu! :bsmile:

:wack:

Mina sain hetkel Mrtn postitusest aru kui soovitusest Pahalp-l oma postituste alla, mida ta tõsiselt ei mõtle, pangakonto nr. kirja panna.
:?:
Reimpsi ja Pahadep.-i kohtumisel oleksin sinna pealtnägemise tingimusel isegi nõus ühtteist puistama.

:D

ÄRGE HAKAKE JÄLLE HALAMA!

Lcf666

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas Lcf666 »

See läts küll lahmimises är!Enesel pole problat old,aga vihastaks iks kui lihtsalt ei anta kütet kiiver peas.Pandagu sildid üles siis ja asi OK.Mul lahtine visiiriga kiiver.Nägu peaks nagu näha olema.Pole mendidgi käsnu kiivrit maha võtta.Vahe on sees küll kas võtad ära ühe kinda või koorit peast kiivri ja mõlemad kindad.Siis peaks lasma kõigil päikseprillid ka eest võtta.Pole NII tsiklist,aga siis olgu keelatud kauboi kaabud,päikseprillid ka.Või pangu sildid!Ja kui viisakusest rääki,siis Statoil kontrolligu mõningates linnades oma töötajate eesti keele oskust kõigepealt!!!


a501322914

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas a501322914 »

Tuulutuse mõttes võtan ikka kiivri peast ja kindadki käest kui teenindajaga jaam on. Samas ma nii kuradi pikk et kui kiiver peas uksest sisse lähen, siis peab pea nii alla kummardama nagu tahaks oma naba vaadata.


Prets
Postitusi: 681
Liitunud: 13 Juun 2009, 02:40
Tsikkel: Husqvarna 701 "Endu"
Asukoht: Tartto
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 67 korda

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas Prets »

a501322914 kirjutas:

Tuulutuse mõttes võtan ikka kiivri peast ja kindadki käest kui teenindajaga jaam on. Samas ma nii kuradi pikk et kui kiiver peas uksest sisse lähen, siis peab pea nii alla kummardama nagu tahaks oma naba vaadata.

:bsmile:
Õige jutt, mul peaaegu täpipealt samamoodi, ainus vahe, et mul ei ole kindaid... :roll: :lol: (crash)

(togi)

räpane

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas räpane »

kasutage Statoili automaattanklat kuna seal ei pea isegi ratta seljast maha tulema (togi) (lol)


tazavi
Postitusi: 725
Liitunud: 23 Okt 2006, 17:12
Tsikkel: iž jupiter 3
Asukoht: Kuressaare
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas tazavi »

krt, mulle ei meenu viimase 5 aasta jooksul, millal olen sattunud tankima mitte-automaatjaama, seda nii auto kui tsikliga. automaatjamades ju kütus odavam :)


räpane

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas räpane »

statoili omas minuarust hinnavahet ei ole, pole muidugi vaadanud aga nestes jah odavam


tazavi
Postitusi: 725
Liitunud: 23 Okt 2006, 17:12
Tsikkel: iž jupiter 3
Asukoht: Kuressaare
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas tazavi »

räpane kirjutas:

statoili omas minuarust hinnavahet ei ole, pole muidugi vaadanud aga nestes jah odavam

neste on ka kallis, kliendikaardiga saab alexelast veel kopikaid alla :P


mrtn
Postitusi: 166
Liitunud: 20 Okt 2003, 22:17
Tsikkel: Suzuki VX800
Tänanud: 14 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas mrtn »

räpane kirjutas:

kasutage Statoili automaattanklat kuna seal ei pea isegi ratta seljast maha tulema

lihtne põhjus, miks seda mitte teha: firmakaart, mis töötab ainult mehitatud jaamate automaattankurites, 123-s mitte.

Suzuki VX800 '93
Kasutaja avatar

ishijupp
Postitusi: 1112
Liitunud: 13 Jaan 2006, 11:54
Tsikkel: BMW R1150R , K-650
Asukoht: Harku
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas ishijupp »

IMHO Statikas sobib ainult burksilõugadele, tankimiseks ja tarvikute ostmiseks absoluutselt mõtetu koht.


mrtn
Postitusi: 166
Liitunud: 20 Okt 2003, 22:17
Tsikkel: Suzuki VX800
Tänanud: 14 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas mrtn »

ma arvan, et need, kellel kõrvade vahel argumenteeritud vestluseks pauku pole, mingu sõitma.

Suzuki VX800 '93

a501322914

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas a501322914 »

ishijupp kirjutas:

IMHO Statikas sobib ainult burksilõugadele, tankimiseks ja tarvikute ostmiseks absoluutselt mõtetu koht.

Jah nii see on, paar korda olen statikasse sattunud ja sügavalt kahetsenud seda. Sõna otses mõttes sulad sa seal ära, niikaua kuni mingi Vello või Grigori seletab mis kastet ta oma hotdogi vahele tahab :wack:


reimps

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas reimps »

Hakkab pihta - inimesed, kas teil endal pole piisavalt enesekindlust, et öelda: "Pardon, mul on kütus, mitte kabanoss!" ja ette trügida?
Töötab, ka Statoili töötajad on sellega (seni) nõus olnud.

Nojah, samas mõnele meeldib lihtsalt seista ja ilus olla. Ma parem trügin ja olen ilus 8)

Kasutaja avatar

baltroon
Postitusi: 865
Liitunud: 14 Okt 2006, 10:16
Tsikkel: Sõber
Asukoht: EESTI
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas baltroon »

Tulevikus hakkate nii maksma!

Pilt

:idea: :mrgreen: :!:

ÄRGE HAKAKE JÄLLE HALAMA!

unlimited
Postitusi: 203
Liitunud: 17 Okt 2005, 18:47
Tsikkel: Kawasaki EN500
Asukoht: Tallinn

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas unlimited »

Minujaoks on ja jäävad tanklad bensiini saamiseks, olgu need statoilid või lukoilid, täiesti ükstapuha. (togi)

Mopeed V-50 - Dirtbike-110cc - GasGas SM50 - Honda CBR125R - Kawasaki EN500
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas Piipz »

YESS! my kind of (off)topic. mina olengi see grigori või vello kes teie ees sabas endale kastet valib. seda tuleks teil arvestada enne, kui te püstoli paaki pistate. tagantjärgi pole ju mõtet seletada :P eks ma üritan viisakalt ära põhjendada.

kõik bensuostjad, kui ma burksi ostan, seisavad kenasti mu selja taga (reimps sõbramehe poolest saaks ette:P)- kütus ei tohiks olla Statoilis ettekäändeks järjekorrast ette saamiseks. mina ei ole kedagi ette lasknud, kes on oma bensust rääkima tulnud, kui ma burksi osta tahan :P tal võib ju kiire olla, kuid äkki mul on ka kiire? Miks peaks keegi arvama, et kui ma statoilist hodarit või burksi ostan, et mul sitaks aega on? Millega seosneb sõna "Kiirtoit" ja "aeg" kui mitte sellega, et mul kiire on? No ja 2-in-1 on minu jaoks ideaalne variant. Tal (potentsiaalsel minust ettetrügijal) oli võibolla sitaks aega kohvikus käia võikusid söömas aga mul näiteks on aega ainult statoilist sööki võtta, et tööle tagasi tõtata, samas saada ka auto tangituks? tema mind kohvikus ei laseks ju järjekorras ette, kui ma ütleks, et ma tahan kallimat praadi osta, kui tema parasjagu ostma hakkab. Selveris samamoodi ei saaks ma ju järjekorras ette, kui ma ütleks, et ma nelja saia asemel kaheksa köögikombaini? Arvate tõesti, et 5 liitrit kütust toob statoilile suurema kasumi, kui minu tass kohvi ja burger? Huiat. Minu jaoks statoil ongi selline poolbensukas/poolkohvik. Kas te olete uurinud, kui suurt kasumit Staoil oma poe/puhveti/kohvikuga teenib? mis sa arvad, miks neil nii hästi läheb? pidevalt remondivad ja uuendavad jaamu jne. Ainuüksi kohvi pealt tulevad sellised ulmesummad, ükski teine tankla eestis ei saa sellist lisaraha - nii et seda asjad nad hoiavad nagu silmatera. Pakun et nii mõnigi burksikett nutab seda rahhi, mis neil saamata jääb. Aga see on mu enda arvamus :) ei taha vaielda. Ma lihtsalt kaldun arvama, et statoil ei ole huvitatud tanklates burksimüügi lõpetamisest või vähendamisest, pigem panevad nad bensumüügi kinni :P

kui keegi tõesti arvab, et statoilis on nii hea kütus, et mujal tankida ei tasu ja siis burksiostjad närvidele käivad, siis ärge sellepärast muretsege, üks s**t kõik ;) tankige lukoilis, shmakoilis või oli veel mingi toplivaja kompanija - vahet pole - täpselt sama stuffi saate :evil: eestis küll vähemalt. otse norrast - my ass... aga see kütuse kvaliteedi teema on teine teema.

Aga mis puutub, primo, mu lõusta, siis mul ei olnud seekord maski peas, kui ma dokumendi letti pidin jätma. ja ei kommenteeri nüüd mu nägu (togi) (lol)

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942

kana

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas kana »

ishijupp kirjutas:

IMHO Statikas sobib ainult burksilõugadele, tankimiseks ja tarvikute ostmiseks absoluutselt mõtetu koht.

Ishijupp, aga soovita siis, millist tanklat peaks kasutama? :D Ma burksi ei tarvita, aga Statikas tankimise häbi lasub minu peal küll :P

Kui tsiklistilt suvalises tanklas nõutakse tankimise lubamise eel dokumenti, tasuks tankla või tanklaketi omanike või juhtidega suhelda. Küsi konkreetselt, mis põhjusel teenindaja või teenindajad nii käitusid ja ütle neile, et sulle selline suhtumine ei sobi (kellele sobikski). Kui ainult kaasbikerlastele muret kurta, ei saa ju teise poole arvamust või kliendipoliitikat teada. Meile jääb muidu ohvriks olemise tunne, viha jms, mida meile teekonnale kaasa vaja pole.
Ma pole kunagi veel oma vähestel tankimise kordadel kiivrit peast võtnud Tallinna Statikates ja pole midagi hullu juhtunud = dokumenti ei ole nõutu, aga siin ei saa vist üldistada, igas tanklas on oma teenindaja oma muredega ja klientidesse suhtumisega

Kasutaja avatar

ishijupp
Postitusi: 1112
Liitunud: 13 Jaan 2006, 11:54
Tsikkel: BMW R1150R , K-650
Asukoht: Harku
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas ishijupp »

yanksel kirjutas:

Ishijupp, aga soovita siis, millist tanklat peaks kasutama? :D

Nagu Piipz enne ütles- same shit in every station, seega tankimisisel erilist vahet pole, peaasi, et burksisabas ei pea ootama (ma viskan südamest pikki järjekordi ;) ) Ise kasutan Neste automaate- kiire ja mugav, lisaks, kui viimati vaatasin, siis oli Neste letikas sama nagu Stati soodukas, ainult Neste letikast saan ma nende kaardiga veel hinnast maha...

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”