Tankimiseks kiiver peast?

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Vasta
Kasutaja avatar

Teema algataja
Vapsik
Postitusi: 501
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:49
Tsikkel: 50cc MILD SEVEN, K 650, XV920
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 19 korda

Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas Vapsik »

Sain üks õhtu kummalise kogemuse võrra rikkamaks - Kristiine Statoilis torkan aga püstoli paaki ja ootan et numbrid nulli jookseksid... aga mida ei tule seda ei tule. Vaatan siis jaama poole - sealt vaatab letitagusest aknast kaks nägu mulle vastu ja üks neist näitab kätega et ma kiivri peast võtaksin. Kulus paar sekundit mõttele et on see tõesti võimalik.. siis näitasin rahvusvahelist põlgust näitavat käemärki ja sõitsin paarsada meetrit eemal olevasse Neste automaatjaama.
Minul oli see aastate jooksul esimene kord. Aga vb foorumlased jagavad oma kogemusi selles vallas. Äkki ma olen ajast ja arust ja nii hakkabki olema :roll:




Le Inc

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas Le Inc »

Kord käisin sukk peas tanklas bensiini küsimas ... müüjatädi oli üsna ehmunud näoga. :D Aga bensiin lasti jooksma küll.

Kasutaja avatar

ishijupp
Postitusi: 1112
Liitunud: 13 Jaan 2006, 11:54
Tsikkel: BMW R1150R , K-650
Asukoht: Harku
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas ishijupp »

Huvitav, kui levinud bensu rottimine tsiklistide poolt tegelikult on, et selliselt käitutakse?


triplekix
Postitusi: 851
Liitunud: 23 Mai 2005, 17:06
Tsikkel: Suzuki GSX-R 1000 K8 2008a.
Asukoht: Tallinn, WSK
Kontakt:

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas triplekix »

kas tõesti keegi hakkaks 15 liitrit rottima?????
Autoga ju vähe mõistlikum.
Haagis taha ja 2x200 vaati peale :D :D

Kui sa ikka kõike oskad, siis ei ole karta miskit.

Õigusabi.

Perekonnaõiguslike probleemide (elatise määramine, suhtluskorra määramine, elukoha määramine jms) puhul, saate abi siit:
http://www.puurits.ee
Hagide koostamine, konsultatsioonid, kohtus esindamine jms.
Kasutaja avatar

Nozzu
Postitusi: 881
Liitunud: 30 Mai 2008, 20:52
Tsikkel: Ducati Monster / Kawasaki KLR
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 400 korda
Tänatud: 57 korda
Kontakt:

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas Nozzu »

Kahtlustan, et pigem on rolleristid tanklatöötajad kaherattaliste suhtes ettevaatlikuks muutnud. Noid on ju palju, rattad registreerimata ja hmm...mitte kõigil pole vastutusetunne veel välja arenenud.

Ise pole siiani viitsinud kordagi tankimise ajaks kiivrit peast kiskuda. Tavaliselt tangin Mai Alexelas. Seal olen siiani küll väga tolerantsetselt suhtutud kui olen kinnise kiivriga sisse marssinud. A visiiri tõstan ikka üles :)

Viimati muutis Nozzu, 22 Juun 2009, 00:21, muudetud 1 kord kokku.
Minu seiklused rattal liikuvas pildis: www.youtube.com/@nozzzz

Tarts
Postitusi: 1519
Liitunud: 29 Okt 2003, 20:27
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 10 korda

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas Tarts »

Leian, et tankimise ajaks kiivri peastvõtmise nõue tankla (töötaja) poolt on kliendile põhjendamatu ebamugavuse tekitamine ja ei ole proportsionaalne selle väidetava eesmärgiga. Siit ka minu üleskutse otsustavalt sellele vastu seista. Kas või sellisel moel, et tõesti tankida jaamas, kus on kiivri sõbralikum teenindus või tankida automaatjaamas. Tankijale ei ole ju vahet, kuhu ta plastiku annab - müüja kätte või automaadi pilusse.

Kasutaja avatar

Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

ses mõttes on vahe, et Statoilis võid paagi enne maksmist täis lasta, automaadis aga libistad kõigepealt kehtiva kaardi sisse. Ma olen kah Nozzu mõttega nõus, et ilma igasuguste reg. märkideta rolleriga võib kiiver peas üsna muretult "tasuta" tankida. Kui müüjad päeva lõpuks vahe ise kinni maksavad (kuigi äärmiselt loll tingimus), siis olen ma küll nõus kiivri ära võtma kui seda tahetakse.

Kasutaja avatar

Margusxx
Mode
Postitusi: 902
Liitunud: 23 Veebr 2004, 12:28
Tsikkel: GSX1300RZ K750 CRF1000l
Asukoht: Rootsi
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 34 korda

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas Margusxx »

kas kiivrit on nii raske siis peast võtta? enamus euro riikides on tanklates sildid, et kiiver peast kui tangid.

Hardcore,hardcore,hardcore,hardcore. Nothing less and nothing more...
Kasutaja avatar

Kardinal
Postitusi: 96
Liitunud: 18 Okt 2008, 22:05
Tsikkel: BMW, IZ 56

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas Kardinal »

Rakvere Sõmerupoolses Statoilis küll väga hää teenindus (w) , kordagi pole pidanud kiivrit peast kiskuma (no ega ma tsikliga sinna väga tihti nüüd ka jõudnud pole) aga huvitav kogemus oli autoga. Kell oli ca 11 paiku ja tankimiseks ajasin ma masina rekkade tankuri külje alla, no et sääl jookseb paak kiiremini täis, suurem püstol. Pealegi teised diisli püstolid hõivatud. Vaatan - teised masinad tangivad aga mul ei tule tilkagi... läen siis küsima, et kas miski rike? Tuli välja hoopis, et õhtul nemad enam suurest tankurist väikestele masinatele ei anna, tehti selline korraldus. Kaamera pimedas sinna hästi ei paistvat ja väiksed autod olevat tihti pimedas sealt maksmata minema kihutanud...

( D5,D6,D7,D8; Riga; Voshod; Minsk; Karpatõ; vana Jawa 350; IZ 56; IZ Jup 3; Jawa 350/638; Tuula 200; Pannonia; GS500 ) - kõik see nüüdseks ajalugu...

jan22
Postitusi: 377
Liitunud: 02 Mai 2006, 11:46
Tsikkel: R1100RT
Asukoht: TLN,

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas jan22 »

Siiani pole keegi minult nõudnud ega küsinud kiivri(avatav kiiver) peast võtta!
Rolleriga käisin kiiresti(rimi või prisma) poest läbi(õlle järel näit.) ja ei tundnud keegi huvi miks kiiver peas on.Varem sõitsin rolleriga igapäevaselt tööle ja koju ja kordagi ei tulnud pähe et peaks statoil'is bena tankimiseks kiivri ära võtma.

BMW R1100RT
Kasutaja avatar

ishijupp
Postitusi: 1112
Liitunud: 13 Jaan 2006, 11:54
Tsikkel: BMW R1150R , K-650
Asukoht: Harku
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas ishijupp »

Pihelgas kirjutas:

Kui müüjad päeva lõpuks vahe ise kinni maksavad (kuigi äärmiselt loll tingimus), siis olen ma küll nõus kiivri ära võtma kui seda tahetakse.

Nii ja naa. Ei jõua keegi kogu maailma hirmudele vastavalt oma käitumist muuta. Marketitest on kaubakadu vahemikus 1-1,5% (arvestage ise miljoniliste päevakäivete juures summa), aga kui nimetet müüjad hakkaksid nõudma külmajooksu vältimiseks jalaahelate kandmist või igakordset kehaõõnsuste ülevaatust, siis vahetaks marketid joonelt keldripoodide vastu. Sama Statikaga. Minu jaoks on tankimispeatus necessary evil, mitte sotsiaalne üritus, seepärast tahan tankida ja startida ilma burksisabas seismata ning kiivrit eemaldamata. Seepärast olengi automaattanklate austaja ja külastan Statikaid ainult valiku puudumisel või kõhumurede leevendamiseks.
EDIT: Kasutan avatava lõuaosaga kiivrit, täiskinnise kiivri katkuks vast oma mugavuse mõttes peast ära küll.

Viimati muutis ishijupp, 21 Juun 2009, 12:35, muudetud 1 kord kokku.

Jaanu5

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas Jaanu5 »

Reedel Tallinnas Peterburi mnt. Statoilis ka kiivrit ära ei võtnud ja poodi minnes ehmatasin ära, kui müüja uksepeal vastas oli ja kiirelt lauataha sibas. Vist ka tahtis operatiivselt reageerida :mrgreen:


rattaletõmmatud
Postitusi: 451
Liitunud: 23 Juul 2007, 22:01
Tsikkel: vfr
Asukoht: tallinn

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas rattaletõmmatud »

nii minagi, kuigi kiiver käib tavaliselt peast ära, kinnise kiivriga ei leia muidu jope lukku ega põuetaskut üles, kõht on ikka vist liiga väike veel :)

...nagu ratta peal...

madjs
Postitusi: 1458
Liitunud: 17 Juun 2005, 14:36
Tsikkel: VX 800
Asukoht: Läänemaa, Lihula; Kasari
Kontakt:

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas madjs »

Ei ole mina viitsinud kiivert peast kiskuda, mul avatava lõuaga varjant. Äkki peaks marketis kah alasti käima?? siis vast võimalus väiksem, et vargaks peetakse :wack:

Kõik mis ei tapa teeb tugevamaks, või siis sitaks haiget. Ps.Nii loll pole keegi, et teisi õpetada ei oskaks.
http://www.krracing.ee/

dubweiser
Postitusi: 484
Liitunud: 08 Apr 2005, 23:58
Tsikkel: bmw r1150 gs adventure

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas dubweiser »

ehk on laias laastus isegi pointi. juba enda mugavuse huvides. kuna ise kasutan põhiliselt avatavat kiivrit, siis selle katkun lihtsalt ülesse ja asi vants. vahest offroad kiivriga.. kui nüüd püüan meenutada, siis olen selle ära võtnud teenindusega jaamades, automaattanklas mitte.

aga seda nõuda on ikka suhtkoht "diskrimineerimine". siis peaks olema ka tanklas kirjad, et kodanik oleg oma meetrise läbimõõduga armani päikeseprillid tanklasse siseneded eemaldaks... sest nägu pole ju näha.

Viimati muutis dubweiser, 21 Juun 2009, 13:30, muudetud 1 kord kokku.

madjs
Postitusi: 1458
Liitunud: 17 Juun 2005, 14:36
Tsikkel: VX 800
Asukoht: Läänemaa, Lihula; Kasari
Kontakt:

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas madjs »

Kinnise kiivriga jah tegelt teine lugu, juba vestlemine sellise varjandiga raskendatud

Kõik mis ei tapa teeb tugevamaks, või siis sitaks haiget. Ps.Nii loll pole keegi, et teisi õpetada ei oskaks.
http://www.krracing.ee/

tnusepp
Postitusi: 40
Liitunud: 10 Mär 2007, 22:48
Tsikkel: Aprilia RSV1000Mille
Asukoht: Jõhvi Iidla / Jõgevamaa Torma

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas tnusepp »

Mina tangin tavaliselt Jõhvi statis ja kiivrit ei ole veel peast ära võtnud ja ei mingeid probleeme. Täpselt sama moodi Mustvee statis koguaeg kiiver peas tankinud ja pole probleemi. Kiivri võtan tankides ainult siis ära kui suitsu paus või söömine.


Overkilla
Postitusi: 237
Liitunud: 17 Mai 2008, 18:10
Tsikkel: BMW F650CS Scarver
Tänanud: 9 korda

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas Overkilla »

Huvitav, ma käin kinnise kiivriga isegi poes, ruttu mant korvi (, kassast läbi) ja minekut. Selliste 5-minutiliste seikluste jaoks ei hakka küll DD haaki lahti tegema ning sukka peast ära tirima. Samas olen täheldanud küll turvameeste suuremat tähelepanu, ent kui pangakaardi või sularaha välja võtan, siis nad leebuvad.
Soovitan kasutada automaattanklaid - saab kiiremini ja mugavamalt.
Järgmine kord võid proovida, et võtad kiivri peast, aga suka jätad.


reimps

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas reimps »

Overkilla kirjutas:

Huvitav, ma käin kinnise kiivriga isegi poes, ruttu mant korvi

Ma kasutan oma kinnist kiivrit korvina, hoiab kulutused kontrolli all :)

Kinnise kiivri puhul on mul küll loogika, et kui ma pean kellegiga rääkima rohkem kui 2 sõna, siis ma võtan kiivri peast ära. Eriti võõraste inimeste puhul. Kuidagi viisakam on sedasi suhelda, muide..
Ja kuhugi sisenedes võtan ikka "mütsi" peast ära.

Muidu ma hea laps ei ole, ka suuvärgi poolest mitte, aga anonüümse Stigina ei taha ka inimestele meelde jääda.

Kasutaja avatar

Primo
Postitusi: 2924
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:00
Tsikkel: KTM 640 Adventure R '00
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas Primo »

Suvise ilma korral võiks poti peast ära võtta kasvõi selleks, et pea saaks natukenegi hingata. Ei pea nii tsiklimehed olema, et kiiver koguaeg peas :mrgreen:

Challenge the Adventure.Ride The World

hotsepp
Postitusi: 260
Liitunud: 01 Mai 2009, 22:32
Tsikkel: Suzu DL1000
Asukoht: Saku külje all

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas hotsepp »

Kõik postitused on õiged, igal oma arvamus ja ka põhjendatud. Kuid tegelikult on antud juhtub diskrimineerimine ja kui asi oleks kohtusse antud siis tõenäoliselt oleks ka võidetud. Miks?. Selle et tanklaketi tegutsemismaneerid (mis olid sobilikud kliendile ja selle pärast ka antud jaam valiti) on tavapärselt kõigile kodanikele (antud tanklas) "enne tangi siis maksa".
Kaetud näokatte tõttu ei teenindatud tavapärastel tingimustel ning sellega tekitati kliendile ebamugavusi (kõvem väide oleks isegi alavääristati) ning samuti rahalist väljaminekut (seda küll vaid teise tanklasse sõitmise võrra). Tanklas puuduvad selle kohased hoiatussildid ning klient ei saanud olla teadlik tankimistavapärade muutmisest eelkõige teatud isikugrupile kitsendustest. Võrdustan kiivri kandmist kauboi stiilis riietatud kliendiga kelle peakatte ääred varjavad näo tavapäraste ülalt jälgivate kaamerate puhul võrdväärselt kiivriga. Samas antud isikuid ei diskrimineerita ning nendele kehtivad tavapärased tegutsemismaneerid. Seega toimub antud juhul mootorratturite diskrimineerimine. Isiklikud vaatenurgad mugavusest ja millegi otstarbekusest antud teema puhul ei saa arvesse võtta, sest näitena võiks tuua ka siis pükste mahaajamise tanklas, sest kuumal suveilmal ka jalad ju natukene higistavad.
PS! Ise kasutan avatava lõuaga kiivrit ning automaattanklaid, klienditeenintajaga tanklas võtan kiivri ära, sest reeglina viibin seal kauem ning muudel otstarvetel kui tankimine.
Kuid antud teema puhul on siiski asi põhimõttes.


Credo

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas Credo »

asi on elementaarses viisakuses.
lahtikäiva lõuaosaga kiivriga on ka politseile piisanud lõuaosa avamisesr ning seejärel dokumentidega võrdlemisest. täpselt sama ka nii mõnegi piiri peal.
kinnise kiivri puhul on loomulik, et sa selle peast ära võtad. rootsis ning norras on tanklatel sildid, kus on kiivril kriips peal, samuti USAs.
Inglismaal elades sain samuti selgeks, et äärelinna tanklates kiiver peas tuppa marssides on väga reaalne võimalus ka turvamees endale selja taha saada karmi häälega juttu vestma.

peale tankimist tasumata ärasõitmist on väga palju - viimase aastaga ainuüksi Statoilist kasvanud pea mitmekordselt. seda eelkõige küll autodega, kuid tsikkel on sesmõttes palju lihtsam aparaat. eriti kui sul on veel number kuhugi nii ära peidetud, et selleks pead laskma endast üle sõita, et seda näha.

tegin eile proovi - kinnaste äravõtmine (ja need ma pean ära võtma kui tahan põuetaskust rahakotti kätte saada) võtab kordades rohkem aega kui DD kinnitusega kiivri äravõtmine. ja vastupidi.

ja nagu primo ütles: ei saa olla nii tsiklimees olla. ning pihelga kommentaar on ka õige. teema algataja võiks veidi oma bravuuri maha võtta ja saada solvumisest üle, et teda pasunakooriga tervitama ei tuldud ja teenindaja ennast püstolit hoidma ei pakkunud.

Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 160 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas sepp »

Margusxx kirjutas:

kas kiivrit on nii raske siis peast võtta? enamus euro riikides on tanklates sildid, et kiiver peast kui tangid.

Vähe ei ole siis raske v ? see tegevus võtab aega rohkem kui tankimine ja maksmine.et võtta kiiver peast on vaja teha järgmised asjad.
kindad käest (kui mingi croomimees,siis jahh lihtne oma kindaid võtta ära,aga kui sõidad baigiga,siis nendel kinnastel mitu kõrõpsu mis on vaja pärast ka kõik pingutada yle.
kiiver rihmast lahti ja peast ära
kiivrisukk peast ära,kombe lukk lahti(pärast jälle jama toppide seda sukaserva kenasti kombekrae alla,et ei hakkaks lehvima tuules)

Aga kui saab kiiver peas tankida,siis vaja võtta ainult yx kinnas käest ja saab kõik tehtud.


Credo

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas Credo »

sepp, sinu sellekohaseid kommentaare "vähe siis ei ole vä" ei oskagi võtta mingit moodiu üheselt. et see võib olla iroonia aga võib olla ka tõsimeelne statement.
ja minu seisukoht on kogemusest mõlemast, nii kroomi kui baigiga. aga üldiselt jah, see 2 minutit rohkem või vähem ei muuda asju.

Kasutaja avatar

Antik
Postitusi: 350
Liitunud: 21 Aug 2007, 16:11
Tsikkel: rat-ta-ta
Asukoht: Vancouver

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas Antik »

ega jah, meie liiklus on ju kui võidusõit ja tankimine kui pitstop, iga sekund on arvel. üleüldse võiks tanklas olla iga tankuri juures inimene, kes samal ajal, kui sina tangid, jookseb juba makse järjekorda kohta hoidma :D

lahti,kokku pakkimine võtab aega max 1 minut, kas tõesti on see siis nii suur ajavõit? :)

Minu isiklik arvamus, et ilma kiivrita palju mugavam toimetada ja pea ei hakka higistama suure palavuse käes. Kiivrisuka jätan üldiselt pähe. kindad vaja nagunii ära võtta, et saaks kaartidega majandada, seega on lisategevus ainult teha kiivri kinnitus lahti ja võtta peast ära....

Tihtipeale kui kiivriga kuskil toimetan, ei oska arvestada oma õlgade laiusega, mistõttu suudan kõikvõimalike objektide vastu põrgata :wack:

Viimati muutis Antik, 21 Juun 2009, 16:42, muudetud 1 kord kokku.
Yamaha YZF1000R Thunderace '96 (Hooajad 2007;2008) --> Kawasaki ZX9R Ninja '94 (Hooaeg 2009) --> Kawasaki ZX10R Ninja '05 (Hooajad 2010; 2011; 2012) --> Yamaha YZF-R1 '04 (Hooaeg 2013)
Kasutaja avatar

taavi929
Postitusi: 47
Liitunud: 27 Dets 2008, 20:13
Tsikkel: CBR900RR...GSX1300R...
Asukoht: Rootsi Trosa

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas taavi929 »

[quote="Credo"].

kinnise kiivri puhul on loomulik, et sa selle peast ära võtad. rootsis ning norras on tanklatel sildid, kus on kiivril kriips peal, samuti USAs

ei ole küll rootsis ühesgi märganud aga võibolla kusagil siis tõesti leidub.olen alati kiivriga tankinud ja pole mingit nurinat ega krimpsus nägu näinud

Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 160 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas sepp »

Credo kirjutas:

sepp, sinu sellekohaseid kommentaare "vähe siis ei ole vä" ei oskagi võtta mingit moodiu üheselt. et see võib olla iroonia aga võib olla ka tõsimeelne statement.
ja minu seisukoht on kogemusest mõlemast, nii kroomi kui baigiga. aga üldiselt jah, see 2 minutit rohkem või vähem ei muuda asju.

tegelt mõtlesin seda,et mulle on kyll tyytu võtta koguaeg kiivrit peast.
tankimine kui pead võtma kõik peast ja käest võtab kokku u 10min vähemalt. sõites tlnast pärnu,siis peab tankima laagris ja kohe pärnusse jõudes uuesti. kokku kulub siis aega tankimisele juba 20min. Päris suur ajakadu tegelt ju

Kasutaja avatar

sõjahunt
Postitusi: 31
Liitunud: 29 Dets 2006, 09:29
Tsikkel: HD
Asukoht: Viljandi

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas sõjahunt »

kevadel kiiver pähe ja sügisel ära. vaata kui palju aega kokku hoiad

Kasutaja avatar

ishijupp
Postitusi: 1112
Liitunud: 13 Jaan 2006, 11:54
Tsikkel: BMW R1150R , K-650
Asukoht: Harku
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas ishijupp »

Credo kirjutas:

...

Kas võtad talvel Statikasse sisenedes mütsi maha? Kui ei, siis pole ka siin viisakusega midagi pistmist. Samuti pole tegu tankla kehtestatud reegliga- kui ühe tankla üliagar (ogar?) teenindaja jaurab kiivri vastu ja teistes teenindatakse probleemideta, siis võib kahtlustada teenindaja negatiivseid kogemusi, PMS'i või lihtsalt rahuldamatust, aga mitte üldist reeglit. Küsimus ei olegi selles, kas lasta oma higist tilkuvaid juukseid tuules lehvida või arvata viisakuseks kiivri ära võtmine. Point on selles, et teenindusettevõtte üldised teenindusreeglid peavad olema kliendile arusaadavalt lahti seletatud kas piktogrammi- või tekstina (a'la rulluiskudel jäätist sööv koer, keda marketid näha ei taha...). Kui seda ei ole tehtud, siis võib teenindaja oma soovid, mis minu omadega vastuollu lähevad, sisse soolata.

Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 160 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas sepp »

sõjahunt kirjutas:

kevadel kiiver pähe ja sügisel ära. vaata kui palju aega kokku hoiad

Tegid nalja v ?

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”