"Alasti" sõitmine

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded


zx12r

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas zx12r »

Primo kirjutas:

Blää, te olete siin normaalsed demagoogid ikka...Kui on teemaks juba lahtine luumurd, siis päriselt arvad, et mingi motopüks nüüd aitab miskit??
Kas tõesti sõitmine teksades ja tagis kõlab nii kriminaalselt, et seda võrreldakse shortsi ja plätuga põlve mahakallutamisega? Ma ajan oma igapäevaasju hetkel rattaga k.a tööasju, kus tuleb ka teiste inimestega suhelda ning päriselt ka ma ei viitsi nende ette ilmuda nagu paaviani eesnahk või igast otsast krossikaitsmetega kaetud. Ja autodega on vaat see värk, et endal peaksid ka silmad peas olema! Sõidan aktiivselt rattaga 2005. aastast ja tõesti ei ole ühtegi autot mulle kunagi mingeid üllatusi tekitanud. Nagu olen korduvalt maininud - ärge lugege vareseid ja kajakaid vaid vaadake, mis tee peal ümber toimub ning uskuge, palju lihtsam on sõita :)

Primo, üks väike palve sulle. Ära palun propageeri mootorrattaga ilma vastava varustuseta sõitmist. Sõida ise ilma varustuseta palju tahad, sinust kahju siis ei ole.

Iga teine päev on mingi õnnetus kaherattalisega. Ise kukkusin mitu aastat tagasi mootorratta tehnilise viperuse tõttu väikesel kiirusel, kaitsmetega tagi, saapad ja püksid päästsid. Sõber kukkus oma lolluse tõttu väiksel kiirusel (külm tagarehv) - täisvarustus seljas ja midagi ei juhtunud, sõitis edasi. Ehkki näiteks põlve juurest slider'idki kulusid, ei juhtunud mehe endaga midagi.

Kasutaja avatar

Primo
Postitusi: 2924
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:00
Tsikkel: KTM 640 Adventure R '00
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas Primo »

zx12r kirjutas:
Primo kirjutas:

Blää, te olete siin normaalsed demagoogid ikka...Kui on teemaks juba lahtine luumurd, siis päriselt arvad, et mingi motopüks nüüd aitab miskit??
Kas tõesti sõitmine teksades ja tagis kõlab nii kriminaalselt, et seda võrreldakse shortsi ja plätuga põlve mahakallutamisega? Ma ajan oma igapäevaasju hetkel rattaga k.a tööasju, kus tuleb ka teiste inimestega suhelda ning päriselt ka ma ei viitsi nende ette ilmuda nagu paaviani eesnahk või igast otsast krossikaitsmetega kaetud. Ja autodega on vaat see värk, et endal peaksid ka silmad peas olema! Sõidan aktiivselt rattaga 2005. aastast ja tõesti ei ole ühtegi autot mulle kunagi mingeid üllatusi tekitanud. Nagu olen korduvalt maininud - ärge lugege vareseid ja kajakaid vaid vaadake, mis tee peal ümber toimub ning uskuge, palju lihtsam on sõita :)

Primo, üks väike palve sulle. Ära palun propageeri mootorrattaga ilma vastava varustuseta sõitmist. Sõida ise ilma varustuseta palju tahad, sinust kahju siis ei ole.

Iga teine päev on mingi õnnetus kaherattalisega. Ise kukkusin mitu aastat tagasi mootorratta tehnilise viperuse tõttu väikesel kiirusel, kaitsmetega tagi, saapad ja püksid päästsid. Sõber kukkus oma lolluse tõttu väiksel kiirusel (külm tagarehv) - täisvarustus seljas ja midagi ei juhtunud, sõitis edasi. Ehkki näiteks põlve juurest slider'idki kulusid, ei juhtunud mehe endaga midagi.

Lenska parteikool lõi pähe, et sellise põneva termini mängu tõid? Propaganda on inimestele, kes ei suuda iseseisvalt mõelda, teisisõnu lollidele. Ma enda arvates väljendasin oma arvamust alternatiivsete sõiduriiete kohta mõttesuutlikule lugejaskonnale, aga tuleb hoopis välja, et ma propageerin lollidele surma...

Siinkohal loobun modeks olemisest. Tšau!

Challenge the Adventure.Ride The World
Kasutaja avatar

Warner
Postitusi: 104
Liitunud: 19 Mai 2008, 23:16
Tsikkel: Tralp7.0
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas Warner »

Foorumi keskkond on omamoodi poliitiline maastik, millest igaüks osa võib võtta. Välja hakkavad kujunema opositsioon ja koalitsioon.
Kes millist liini esindab on vara arvata. Pigi on keema lastud, kuid arvan, et osa muutustest on teretulnud.

A kõik see on loodud eesmärgiga eendumaks meid, karme tsiklimehi, kukkumast oma motoriseeritud liikumisvahenditega. Kena sõiduaega!
Ja kasutage preservatiive ka.
Warner


vlarok
Postitusi: 5
Liitunud: 28 Mai 2012, 10:41
Tsikkel: xjr1300,R6

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas vlarok »

reinz kirjutas:
macintosh kirjutas:
Antik kirjutas:

siin kiruvad ratturid autojuhte, mujal kiruvad autojuhid rattureid... ja nii see elu käibki... kõik on kõigile pinnuks silmas.

Hiljaaegu tuli ühes teises kohas jutuks, täpsem enam olla oleks keeruline:
"Tegemist on mõtlemisveaga millel isegi oma nimi olema "representativeness heuristics". Tõde lihtne jas selge - tsiklistide hulgas ei ole idioote rohkem kui autojuhtide või ülejäänud elanikkonna hulgas. Ja statistika on ühene - kui tsikliga on juhtunud õnnetus, siis reeglina autojuhi süül. Kui Sinu ainuke kaitse on nahktagi ja ettenägelikus, teed liikluses oluliselt vähem lollusi, kui turvapatjade, -kardinate ja plekk-kestaga ümbritsetud "targad"."

Huvitav mis toimub nende tsiklistide peas kes t-särgi, shortside ja plätudega söidavad (togi)

Peas kõik toimib. Sõdan suvel ka t-särgis, plätudes ja lühkarites. Olen käbla käinud Rigaga, deltaga, vjatkaga, iziga, javaga, xjr1300. alates 8 eluaastast sõitnud varustuseta. Praegu on miinimum varustus korralikud kindad ja kiiver. Ma samahästi küsin alati miks niipalju liiklustrahve on kas silmi peas pole või? Sõida nende riietaga millega mugav on. Eelmine aasta keegi isik sõitis puhta paljalt Kristiine Keskuse ees. Ma küsiks samahästi mis toimub inimese peas kes isegi trullad ei pane tsiklisõiduks jalga.


Mihkel S
Postitusi: 280
Liitunud: 30 Juul 2008, 01:02
Tsikkel: Veereb..
Asukoht: Tarbatu
Tänanud: 1 kord

Re: Varustus selga. Milleks?

Lugemata postitus Postitas Mihkel S »

Kuradi kahju, et kiiver kohustuslik on. :bsmile:

Kasutaja avatar

Juku21
Postitusi: 116
Liitunud: 23 Okt 2007, 22:27
Tsikkel: Susuki GsxR K2
Asukoht: Eesti/Soome

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas Juku21 »

Primo kirjutas:

Tõendid tõenditeks: mine arstionu juurde ja ta räägib, mis võib ülekuumenemisega juhtuda.
Siin üks filosoofiline küsimus, mille võib igaüks endale esitada - Aga miks ma peaksin kukkuma???

Siin sulle vastus, ei peagi kukkuma, Aga kui sulle LIHTSALT TUIMALT ETTE SÕIDETAKSE, nii nagu minul ( mul oli korralik varustus seljas) siis selle eest pole meist keegi kaitstud. Mul küll luumurrud osad, aga ei ühtegi kriimu praktiliselt, ja sellest sõltub ka põletiku oht jne. Ni et minu arvamus, et suvine varustus selga.

50cc --> IZ Planeta 5, 1990 --> Honda CBR RR FireBlade 1998 --> Susuki Gsxr 2006

Magician
Postitusi: 198
Liitunud: 20 Aug 2008, 11:21
Tsikkel: Triumph Speed Triple 955i

Re: Varustus selga. Milleks?

Lugemata postitus Postitas Magician »

Minuarust on see täiesti debiilne asi mille pärast vaielda, kes tahab sõitku paljalt ka nagu siin eespool mainitud sai. Sama loogiline oleks hakata vaidlema selle üle, kes kasutab autos turvavööd või seksides kondoomi. Igaüks teab kuidas tal parem on ja eks need plätu mehed topivad ka varustuse selga kui on ennast kuskil tee peale soolikateni sodiks sõitnud(eeldusel et elama jäävad muidugi). Peace out! :bsmile:

Delta-Kavrovets 175-Yamaha FZS600-Suzuki SV1000S-CBR1100XX-Triumph Speed Triple 955i

Reginald77
Postitusi: 14
Liitunud: 25 Nov 2006, 17:18
Tsikkel: Aprilia Caponord
Asukoht: Rapla

Re: Varustus selga. Milleks?

Lugemata postitus Postitas Reginald77 »

Huvitav mis toimub nende tsiklistide peas kes t-särgi, shortside ja plätudega söidavad

Teema algatus on selline, mitte küsimus, kas kanda varustust või mitte. Ma arvan et selliste tsiklistide peas ei toimu suurt midagi, a la mämm mämm , kempsu vaja minna, magada, naist tahaks. No ja loomulikult sellised ässad ei kuku ja on nii terased , et neile ei olegi võimalik autoga ette sõita. Sellise nähtuse nimi ongi looduslik valik, nõrgema elutahte, tervise ja mõistusega olendid surevad nooremalt.

Kasutaja avatar

daub
Postitusi: 709
Liitunud: 17 Jaan 2010, 00:58
Tsikkel: F6C 1500
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 31 korda
Tänatud: 33 korda

Re: Varustus selga. Milleks?

Lugemata postitus Postitas daub »

Kellele ema kellele isa :) Mikidemaal ei ole suuremas osas minu teada nõutud kiivrite kandmine, oleks huvitav võrdlevaid satistikaid näha, kui keegi teab kust saab. Kui meil seadus seda ei nõuaks, siis täiesti võimalik, et sooja ilmaga maanteel kulgedes isegi ei kannaks. Kindel ei ole ja linnas ilma ei julge. Praegune plaan on nii kiivrit kui muid asju veel paarkümmend aastat tarvitada, kuni teatud vanusepiir ületatud saab ja võib hakata lollusi tegema :P

edit: Näed, "miks" küsimusele jäi vastamata. Koolis räägiti võrdlemisi põhjalikult kaitsevarustusest, nii et innustas ennast natuke juurde uurima. Teiste kogemustest tekkis mulje, et see asi võib aidata kokkupõrke korral mõningal määral inimese kuju ja funktsionaalsust säilitada. Ja oma eelmise jutu teise poole kohta, noh noore inimese mõtlemine - luuvalu ja põduraks jäämist ei igatse ja ühel hetkel tahaks ju ideaalset lõppu :P

Kui sa tahad igal juhul kruusa vältida, siis leiab kruus su üles.
Pilt

dondon
Postitusi: 13
Liitunud: 24 Veebr 2008, 18:16
Tsikkel: H-D
Asukoht: Pärnu

Re: Varustus selga. Milleks?

Lugemata postitus Postitas dondon »

Mikidemaal olla avalikult välja öeldud, et neil organidoonorite nappus...


Aspelund
Postitusi: 495
Liitunud: 01 Aug 2005, 14:16
Tänatud: 1 kord

Re: ``Alasti`` sõitmine

Lugemata postitus Postitas Aspelund »

Mikidemaal on järjest suurenenud nende osariikide arv, kes lubavad kiivrita sõitu (kiivri kohustus on mäletamist mööda vaid 19-s osariigis). Tulemuseks on aga see, et kui autoavariides hukkunute arv järjest väheneb, siis motoavariides hukkunute arv on kasvanud kordades.

Kiiver/ilma kiivirita teema osas on heaks näiteks üks ameeriklane, kes osales kiivrikandmise vastasel motomeeleavaldusel. Ta aga kukkus väikesel kiirusel sõites äärekivi vastu ja sai surma. Meedikute diagnoos oli, et kiivrit kandes oleks ta püsti tõusnud ja edasi sõitnud...

Indian Larry oleks ka tõenäoliselt elus ja teeks oma legendaarseid customeid, kui ta oma elu viimast trikki tehes oleks kukkunud kiivriga peas. Aga ta sõitis oma stiilile kohaselt ilma.

A.

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7346
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Varustus selga. Milleks?

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

daub kirjutas:

Mikidemaal ei ole suuremas osas minu teada nõutud kiivrite kandmine, oleks huvitav võrdlevaid satistikaid näha, kui keegi teab kust saab.

19-s osariigis on kiivri kandmine kohustuslik http://www.iihs.org/laws/HelmetUseCurrent.aspx

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Gixxer750
Postitusi: 110
Liitunud: 10 Jaan 2004, 12:40
Asukoht: Tallinn

Re: "Alasti" sõitmine

Lugemata postitus Postitas Gixxer750 »

Unustage ära mootorrattaga sõitmine, tervisele väga ohtlik, turvavarustuses või ilma.
Tuleks üldse ära keelata! Kui veoki ratta alt läbi käid pole vahet, mis sul seljas oli.
Osta pilet ja sõida rongiga. :ner:

JAWA 638 92a -> Yamaha SRX 600 84a -> Honda CBR 600 93a -> Suzuki GSX R 750 97a -> Suzuki GSX R 1000 K2 -> Suzuki GSX R 1000 K6-> BMW K1300R

Kawasaki KFX 700 -> Suzuki KingQuad 750axi
Kasutaja avatar

kris.
Postitusi: 2391
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:11
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 24 korda

Re: ``Alasti`` sõitmine

Lugemata postitus Postitas kris. »

Aspelund kirjutas:

Indian Larry oleks ka tõenäoliselt elus ja teeks oma legendaarseid customeid, kui ta oma elu viimast trikki tehes oleks kukkunud kiivriga peas. Aga ta sõitis oma stiilile kohaselt ilma.
A.

Mina julgen arvata, et kui Indian Larry saaks uuesti alustada, teeks ta kiivri suhtes ikkagi sama valiku ... pigem sõita vähem aga nautida seda täiega!
Kui ka meil saaks valida siis aeg-ajalt kuuma ilmaga sõidaks küll ilma. Kuigi näiteks suurel kiirusel (loe: lubatud maksimaalne) Tallinnast-Tartusse sõites on kiivriga mugavam.

terv
Kris.

Riding with a King!
Kasutaja avatar

kassikas
Postitusi: 170
Liitunud: 10 Nov 2011, 14:51
Tsikkel: on

Re: "Alasti" sõitmine

Lugemata postitus Postitas kassikas »

Pretty cool cat - what you think about that!

Ivar99
Postitusi: 99
Liitunud: 11 Mär 2009, 19:48
Tsikkel: Ratastel klaver
Tänanud: 5 korda

Re: "Alasti" sõitmine

Lugemata postitus Postitas Ivar99 »

Mõnda aega ei saa habet ajada (slap)

Meine Ehre heißt Treue
Kasutaja avatar

xitE
Postitusi: 136
Liitunud: 08 Sept 2010, 13:41
Tsikkel: cebar 600ne
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: ``Alasti`` sõitmine

Lugemata postitus Postitas xitE »

kris. kirjutas:

Kui ka meil saaks valida siis aeg-ajalt kuuma ilmaga sõidaks küll ilma. Kuigi näiteks suurel kiirusel (loe: lubatud maksimaalne) Tallinnast-Tartusse sõites on kiivriga mugavam.

terv
Kris.

"Õnneks" see suvi seda probleemi pole, ei lähegi vist väga soojaks :mrgreen:

http://rehvid.grip.ee <- Üle 650 erineva mootorratta rehvi valikus, väga soodsate hindadega!
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6615
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 400 korda

Re: "Alasti" sõitmine

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Sõitke kuidas tahate, peaasi, et ei..... (togi)

Huvitav oli enda puhul see, kui olid veel tsikkel ja roller kõrvuti kasutusel, siis tsikliga linnasõidul viskasid ikka midagi tõsisemat selga, rolluga aga kiiver pähe ja tuld :!:
Kiirused on aga linnas samad: max 50 kmh, seega..... (crash)

edu :bsmile:

Saadetud kettaga lauatelefonist!


reimps

Re: "Alasti" sõitmine

Lugemata postitus Postitas reimps »

Rumal. Rollude eest saab rohkem punkte ju..


racerx
Postitusi: 955
Liitunud: 13 Okt 2004, 15:56

Re: "Alasti" sõitmine

Lugemata postitus Postitas racerx »

Aasias sõidavad väikesed tüdrukud koolist koju, 125cc rolluga, ise nii pisikesed, juht peab pulksirgelt seal tabureti vahel seisma, et lenksuni ulatada ja sellest kuidagi üle vaadata. Kolme neljakesi. Liikluses, kus iga teine eestlane on osanud end kiirabisse sõita.
Ja ärge palun hakake siinkohal mingit kallutatud statistikat esitama.

Ikka auto keerab ette, koer jooksis ette, keset teed oli suur auk, puu kasvas vale koha peal. Loomulikult on õnnetuid juhuseid siin ja seal. On hoolimatust ja isegi pahatahtlikuks.
Kui selle turvavarustuse varjatud müügi ja selle tohutu tundidepikkuse surfamise asemel mida-osta-mida-mitte, tegeldaks sõiduoskuse, tähelepanuvõime arendamisega ning maailmavaateliste küsimuste ( kas koer ikka jooksis ette või sõitsid sina, koerale kes ületas teed, otsa) vastuste korrigeerimisega, oleks puhtalasti sõit palju mõistlikum tegevus kui praegu dainese rinkakombe seljas rolluga piima järel käia.

Kiiver ja mingi klaas ees on kahtlemata mõistlik. MIngi privaatsus eksole :D

Kasutaja avatar

redhott
Postitusi: 180
Liitunud: 08 Apr 2007, 10:10
Tsikkel: yamaha xj600s
Asukoht: Tartu

Re: "Alasti" sõitmine

Lugemata postitus Postitas redhott »

Kui rahvas tahab hirmsasti Th särgi ja muu sellisega sõita, proovigu tulemust jalgrattaga nii 15-20 kildi pealt esikat panna prooviks, see pagan on suht valus ja piinarikas paranemine ( kiiver surage pähe).

Räme pervert ja sekspiltidega hangeldaja.
Yamaha XJ600S

elbastardo16
Postitusi: 159
Liitunud: 06 Juul 2010, 14:56
Tsikkel: Suzuki GSX-R 1000

Re: "Alasti" sõitmine

Lugemata postitus Postitas elbastardo16 »

Igaühe oma asi kes millega sõidab ja kui kallis talle ta OMA nahk on :bsmile:


zx12r

Re: "Alasti" sõitmine

Lugemata postitus Postitas zx12r »

redhott kirjutas:

Kui rahvas tahab hirmsasti Th särgi ja muu sellisega sõita, proovigu tulemust jalgrattaga nii 15-20 kildi pealt esikat panna prooviks, see pagan on suht valus ja piinarikas paranemine ( kiiver surage pähe).

See on hea soovitus ja olen ise sama soovitanud. Või siis lihtsalt joostes end asfalti peale pikali visata...

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7346
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: "Alasti" sõitmine

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

elbastardo16 kirjutas:

Igaühe oma asi kes millega sõidab ja kui kallis talle ta OMA nahk on

Idee järgi võiks tõesti nii olla aga häda selles, et enamasti tuleb meil ülejäänutel nende iseteadjate haigla- ja raviarveid kinni taguda. Ja kes maksab see tellib muusika. Nii, et: marss sõiduvarustust selga panema. (togi)

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

Hardrocker
Postitusi: 988
Liitunud: 11 Sept 2007, 21:38
Tsikkel: Kawasaki Z900RS’22, GasGas 250
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 2 korda
Kontakt:

Re: "Alasti" sõitmine

Lugemata postitus Postitas Hardrocker »

redhott kirjutas:

Kui rahvas tahab hirmsasti Th särgi ja muu sellisega sõita, proovigu tulemust jalgrattaga nii 15-20 kildi pealt esikat panna prooviks, see pagan on suht valus ja piinarikas paranemine ( kiiver surage pähe).

Tehtud! :mrgreen:
Küll kunagi ammu,aga siiani on meeles,mis tähendab kui tervel küljel nahk maas on ja pisikesed kivikesed ja liiv naha asemel on :roll:

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7200
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: "Alasti" sõitmine

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Sõidan üldiselt alati tagi ja (sõidu)teksadega vähemalt,aga on ka olukordi kui on ilma sõidetud ja lihtsalt nii ongi.Lõunamaal linnavahel vaatamisväärsuste ja randadega tutvudes ei kujuta hästi ette,et igalpool mundrisse ja end lahti koorid .Sama näiteks muuseumide ja muu sarnase külastamisega kui õues on +35.Sellistel puhkudel ikka kõik asjad ,ka küljekohvrid(sest muidu ei pruugi parkima mahtuda)hotelli või kämpasse ning kaasa kätekas,pudel vett,fotokas,riideks T-särk ja sortsud.Tagakohver kiivrite hoidmiseks.Kui kõik kohalikud ka nii liiguvad,mis point peaks mul olema ennast piinata.Nagu keegi siin eespool mainis on see ohutegur ikka pigem seal lenksu ja istme vahel kui kuskil mujal.Vaevalt,et kaitsmetest on abi kui rekkaga laupa paned.1982 kui load sain ei teadnud keegi mingist kaitseriietusest midagi,isegi tsikli õppesõitu sai lühkaritega tehtud.Kõik semud on siiani ühes tükis,mis sest et on ka maapinna tugevust kontrollitud.Ise pole tänaval peale punnvõrri millegagi kukkunud(see ka talvel tavaliste rehvidega),krossirajal küll,aga see teine teema.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

kurikristjan
Postitusi: 1253
Liitunud: 29 Juul 2009, 05:11
Tsikkel: SV1000
Asukoht: Põltsamaa
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 2 korda

Re: "Alasti" sõitmine

Lugemata postitus Postitas kurikristjan »

Sõitku igaüks kuidas tahab, mängus on igaühe enda tervis, elu ja heaolu, ja mingitel foorumi moraalijüngritel pole vaja selliste asjade üle arutleda. Mõttetu ruumiraiskamine ja vaba aja ebaratsionaalselt kulutamine. Tsikkel on mõeldud sõitmiseks ja kui kukudki, siis igaüks ise süüdi et midagi seljas ei olnud. Või kirugu tööandjat, et palk väike ja ei jõudnud nartsu selga osta.

Plätade ja T-särgiga ei sõida aga teistele moraali lugemas ka ei käi... Mis see minu asi on! :roll:

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7200
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: "Alasti" sõitmine

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

zx12r kirjutas:
redhott kirjutas:

Kui rahvas tahab hirmsasti Th särgi ja muu sellisega sõita, proovigu tulemust jalgrattaga nii 15-20 kildi pealt esikat panna prooviks, see pagan on suht valus ja piinarikas paranemine ( kiiver surage pähe).

See on hea soovitus ja olen ise sama soovitanud. Või siis lihtsalt joostes end asfalti peale pikali visata...

Tegelikult jalgratturid ju ainult särgi ja sõidupukstega sõidavadki,ei mingeid kaitsmeid.Kiirused samas ka kohati kuni 70-80 mägedest laskudes,siledal 40-50.Olen isegi teismelisena trennis käies Lükati sillal kiiruseks 70 saanud. (crash) ja sedagi on tehtud.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Säga
Postitusi: 914
Liitunud: 14 Juul 2005, 17:03
Tsikkel: HYBRID- POLTAA BENSAA JA KUMIA
Asukoht: Tallinn. Varese tn.
Kontakt:

Re: "Alasti" sõitmine

Lugemata postitus Postitas Säga »

kas mulle ainult tundub, või te sõidategi sellise suhtumisega, et niikuinii kukun ?

SYLB

Tuono

Re: "Alasti" sõitmine

Lugemata postitus Postitas Tuono »

Säga kirjutas:

kas mulle ainult tundub, või te sõidategi sellise suhtumisega, et niikuinii kukun ?

Nad ei sõidagi ainult heietavad foorumis!

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”