Mure Motohotelli petisest remondimehe ja firmaga.

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
nelisilm
Postitusi: 54
Liitunud: 05 Jaan 2007, 11:25
Tsikkel: VTX 1300C
Asukoht: Tallinn

Mure Motohotelli petisest remondimehe ja firmaga.

Lugemata postitus Postitas nelisilm »

Kannatus katkes. Tahaks karjuda, tahaks lüüa. Eelmise aasta juulis otsustas motikas ära laguneda ja kuna kodutänaval asub selline asutus nagu MOTO HOTELL mille reklaamil seisab kiri „MOTO HOTELL müük, hoiustamine, remont ,hooldus ,aastaringne“ veeretasin oma motika sinna. Näitasin oma Vulkanit remondimehele MARTIN VAIN'ule ja see väitis, et selle ta teeb korda (Viga seisnes selles et peale 50 km läbimist suri ristmikul välja ja enam starterist käima ei läinud).Vea leidmiseks läks napilt kuu (põhjuseks tõi ajapuuduse nagu sellistel puhkudel ikka), aga kui lõpuks viga käes, siis tundus, et asi hakkab kiiremini edasi arenema ja oktoobriks on raudsuksu jälle teel. Veaks osutus generaator mis ei laadinud (nii remondimees väitis). Kuna sellel isendil on geneka kättesaamisega probleemi ilma, et mootorit maha ei peaks võtma ja mõnede lekkivate tihendite pärast lasin tal mootori lahti võtta ja ära remontida. Seal oli ka veel muid pisiasju mida ma tahtsin et ta teeks ja ära vahetaks aga see selleks. Enne tööse andmist tahtsin teada mis see mulle maksma läheb ja ta lubas siis need summad välja otsida. Toimus jälle mingi seisak kuni ta lõpuks suutis mulle asjade hinnad teatada. Kuna ise ei ole spetsialist aga summa tundus jõukohane siis kandsin sellele firmale raha üle ja jäin ootama telefoni kõnet mis teataks, et tule võta oma korras motikas ära. Seda telefoni kõnet ootan siiani. Minu järelpärimiste peale et millal mootor kokku saab on alates oktoobrist olnud vastus väikeste variatsioonidega aga üldiselt ühesugune „Ausalt ei olnud aeg, anna andeks, järgmiseks nädalaks saab kokku ära muretse, see on mu südameasi“ jne. Mingi moment ma sain aru, et see mees ei kavatsegi seda mootorratast kokku panna ja tahtsin oma mootorratast ja remonti saadetud juppe kätte saada. Tänaseks on selge et juppe tal ei ole, väidab et on mehe käes kes neid pidi remontima ja põhjus et raha maksmata. Seega minu raha on ka jalutanud kuhugi vasakule aga mitte sinna kuhu peab (6700 eeku ei ole vist väike raha niisama minemaviskamiseks). Viimane piisk karikasse oli kui ma ükskord leidsin vaba momendi tööaja sees ja sain sinna töökotta sisse põigata ja see mees üritas end seal töökojas olnud autode taha ära peita. Kuulanud ära järjekordsed vabandused ja saanud jälle uue kõigutamatu tähtaja lahkusin sealt ja ausalt ei taha enam sinna töökotta tagasi minna. Ei suuda rahulikuks jääda ja kuulata kuidas üks mees puistab näkku valesid valede järgi.
Mootorratast mul ei ole, makstud rahast olen ilmselt ka ilma, kas on mingeid võimalusi et ma saaks kunagi oma ratta tagasi sellisena nagu ta oli? Kas ongi nii et firma teeb mis tahab? Mis motomeeste seltskonnas see MARTIN VAIN ise liigub ja kas seal on selline käitumine vastuvõetav ja täiesti loomulik nähtus?
Kas kellelgi on olnud analoogset situatsiooni ja oskab nõu anda, et mida edasi teha?


nisuunn
Postitusi: 130
Liitunud: 29 Mär 2005, 13:31
Tsikkel: zx-6r
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Mure petisest remondimehe ja firmaga.

Lugemata postitus Postitas nisuunn »

Äriregistri andmetel on Martin Vain Moto Hotell OÜ (reg kood 11411054) juhatuse liige. Krediidiinfost on näha, et ettevõte on vägagi "punane" ehk raha sealt kätte saada eeldatavasti keeruline....

Kasutaja avatar

Christina
Postitusi: 65
Liitunud: 12 Apr 2007, 10:32
Tsikkel: Kawasaki ER6N
Asukoht: Tallinn

Re: Mure petisest remondimehe ja firmaga.

Lugemata postitus Postitas Christina »

Tundub vähe kahtlane firma. Kaks juhatuse liiget on alates aprillist sealt lahkun. Ainuisikuliselt on seal vastutav härra Martin Vain.
Krediidiinfo põhjal on firma nii mõnelegi firmale võlgu juba eelmisest aastast...nende seas ka inkassofirmad.
On sul mingi arve või asi alles äkki? Mulle jäi eelmine aasta üks motofirma kauba võlgu ja ma olin arve tasunud. Keerutasid samuti ja vabandasid.
Lõpuks kirjutasin Tarbijakaitsesse ja kolme päevaga kanti mulle raha tagasi. Kuigi jah, ega Tarbijakaitse jumal pole, aga abi võib teinekord saada.
Edu sulle!

Kawasaki
Kasutaja avatar

hary
Postitusi: 126
Liitunud: 23 Apr 2007, 17:08
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Mure petisest remondimehe ja firmaga.

Lugemata postitus Postitas hary »

Siis nad ikka midagi kardavad, las Võsapets läheb möllab seal..mul numbrid olemas kui vaja..viin kokku.

Christina kirjutas:

Tundub vähe kahtlane firma. Kaks juhatuse liiget on alates aprillist sealt lahkun. Ainuisikuliselt on seal vastutav härra Martin Vain.
Krediidiinfo põhjal on firma nii mõnelegi firmale võlgu juba eelmisest aastast...nende seas ka inkassofirmad.
On sul mingi arve või asi alles äkki? Mulle jäi eelmine aasta üks motofirma kauba võlgu ja ma olin arve tasunud. Keerutasid samuti ja vabandasid.
Lõpuks kirjutasin Tarbijakaitsesse ja kolme päevaga kanti mulle raha tagasi. Kuigi jah, ega Tarbijakaitse jumal pole, aga abi võib teinekord saada.
Edu sulle!

Viimati muutis hary, 01 Juul 2009, 12:17, muudetud 1 kord kokku.

piloot
Postitusi: 2130
Liitunud: 10 Sept 2005, 19:18
Tsikkel: Varadero XL1000 Husaberg FE570
Asukoht: Rakvere

Re: Mure petisest remondimehe ja firmaga.

Lugemata postitus Postitas piloot »

Väga suur karikas sul, varsti aasta möödas. No leidub ikka Nossoveid...

Pilt
Suzu GSF 600S - Totaalne banditism! Fazer 1000, KTM LC4 620 SC, Varadero 1000, XR650R, WR250F, Husaberg FE 570+explorer snow kit
citius,altius,coitus!
Kasutaja avatar

ping
Postitusi: 1229
Liitunud: 22 Mär 2005, 23:45
Asukoht: Tallinn

Re: Mure petisest remondimehe ja firmaga.

Lugemata postitus Postitas ping »

Kui masin ei käivitu siis arvatavasti elektriprobleem. Elektrimurega oleks üldse pidanud elektriku poole pöörduma aga mitte hotelli luksepa juurde. Kuna pea elektrit ei jaga siis otsustas mootorit remontida, et mingigi raha saada.
Mina isiklikult usaldan rohkem fiet (kes vastutab kogu oma varaga kui seda on) kui 40 000eek kapitaliga firmat kus palgaline kuldsuu klientidega suhtlemiseks.


harimal
Postitusi: 1071
Liitunud: 30 Mai 2007, 12:57
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 2 korda

Re: Mure petisest remondimehe ja firmaga.

Lugemata postitus Postitas harimal »

nelisilm kirjutas:

Mootorratast mul ei ole, makstud rahast olen ilmselt ka ilma, kas on mingeid võimalusi et ma saaks kunagi oma ratta tagasi sellisena nagu ta oli?

Tean, mida sa tunned :|
Reaalselt on kõige lihtsam ning kiirem lahendus sellises olukorras remonditegija juurde minna ning lasta tal kõik olemasolevad ja allesjäänud jupid ühte ruuminurka tassida, alles seejärel treila rentida ning kogu kraam ise minema viia. Isegi vabast ajast elutoanurgas (ma olen enda tsikli ka paneelika kolmandale korrusele tassinud) nokitsedes ja manuaale otsast lõpuni lugedes saad sama töö ise kiiremini tehtud.
Tean, et juba selline mõte on frustreeriv, aga samas kohas edasi lastes on olemasoleva tüübil psüholoogiline tõrge sama tsiklit teha ning uude kohta viies satud oma rattaga nö järjekorra lõppu või siis maksad mõnusat tunnihinda juba pelgalt selle eest, et neil kulub meeletu aeg puzzle kokkupanemiseks.
Kõik me oleme teatud perioodidel pappi kaotanud ning sinu 6700 pole veel kõige hullem.
Nagu vanasõna ütleb, mis sitasti, see uuesti :bsmile:


rattaletõmmatud
Postitusi: 451
Liitunud: 23 Juul 2007, 22:01
Tsikkel: vfr
Asukoht: tallinn

Re: Mure petisest remondimehe ja firmaga.

Lugemata postitus Postitas rattaletõmmatud »

ei tea kas maksab, äkki pärast mõni viriseb jälle et miks tema sotsiaalmaksu selli ninaluu raviks kasutatakse

...nagu ratta peal...
Kasutaja avatar

VWman
Postitusi: 831
Liitunud: 30 Apr 2004, 22:13
Asukoht: Saku- Kasemetsa
Tänanud: 1 kord
Kontakt:

Re: Mure petisest remondimehe ja firmaga.

Lugemata postitus Postitas VWman »

Apr. 25 oled sa selle juttu juba korra kirjutanud. Kahe kuu jooksul oled jõudnud äkki asja juba tarbijakaitsesse või poltiseisse anda?

Üldiselt, mine too oma kraam ära, makstud raha kanna kuludesse "kooliraha". Otsi firma-sõber-tuttav , kes on ennem sellist ratast remontinud, panevad sul äkki puzzle kokku. Ma ei oska sulle ühtegi frimat soovitada , küsida võid http://www.motorem.ee/ või siis kasutaja hevimees , tema peaks olema kodus nokitseja.

Karistamisest, ahh, ära sitta torgi, määrid käed ära ja hakkab haisema. Mõtle midagi kavalamat välja.
Astu näitkes järjepidevalt, öösel kell pool neli venna juurset kodust läbi ja küsi kas ratas on valmis :P

KÄIN JALA JA JOON VETT

Tarts
Postitusi: 1519
Liitunud: 29 Okt 2003, 20:27
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 10 korda

Re: Mure petisest remondimehe ja firmaga.

Lugemata postitus Postitas Tarts »

Hakkab taas otsast peale!
Härrased, proovige ometigi aru saada, et välja ütlemised teemal anna molli ja lõhu nina ja võta garaazist tööriistades või muus nodis oma raha tagasi ON vastuolus foorumi reeglitega ja teatud tingimustel ka seadusega.
Seda esiteks. Teiseks, kui keegi ka võtab sellistest pakkumistest kinni ja lähebki lolli peaga, hää soovitus tagataskus, neid ellu viima, siis oleme siin talle suure karuteene teinud! Kui ta ennem võis veel olla õigustatud isik nõuet esitama, siis peale sellist käitumist saab temast endast õigusrikkuja või kriminaal. Täiskasvanud inimesed oleme! Mõelgem ennem korraks kui miskit kirja paneme. Omavahel, silmast silma ja ES kaudu võib ju igasugu lugusi rääkida. Aga foorum on avalik, ärge unustage!

Teema algatajale - lits lugu lilleke. Siiani. Aga mida kiiremini Sa asju ajama hakkad, seda suurem on Sul võimalus mingigi edu saavutada. Kuidas asju ajada, küsi teadjamate käest ja nelja silma all, ilma kõvade meeste vahuta. Nii on mõistlik.
Edu!

P.S. Pidagem lugu teema algatajast. Kui uuesti läbuks ära läheb, kaob kogu teema siit kui shampusepudeli kork.


mega1
Postitusi: 526
Liitunud: 13 Sept 2004, 19:02
Asukoht: Tallinn.
Tänatud: 1 kord

Re: Mure petisest remondimehe ja firmaga.

Lugemata postitus Postitas mega1 »

Ilmselt pole sul seal enam midagi ära tuua
kui on too ära saad mingi kopika ehk.edasi annad asja poltseisse kriminaalasja algatamiseks
kuigi kurat teab on see üldse krim asi sest sa ju ise loovutasid müni jurist võiks aidata ilmselt leiab sulle raha kui krim asjaga ähvardada.

Suzuki TL1000R-----Suzuki GSXR 1000 K3------Aprilia RSV 1000R
Kasutaja avatar

qwerin
Postitusi: 180
Liitunud: 09 Juun 2005, 12:34
Tsikkel: 1190
Asukoht: Tallinn/Rapla/Vigala
Tänanud: 16 korda
Tänatud: 5 korda

Re: Mure petisest remondimehe ja firmaga.

Lugemata postitus Postitas qwerin »

Oli endalgi suurem jama ostetud rattaga, mis suht peale ostu ei olnud enam teab mis korras.
Müüja oli abivalmis ja lubas orgunnida ratta kordategemise. Olin nõus, kuna olin ju enne proovimas ja vaatamas käinud, ei tuvastanud hädasid, seega läks asi kasutatud asja riskifaktori alla ning olin rõõmus, kui lubati orgunnida korda tegemine odavamalt jne.

8 kuud hiljem sain ratta kätte. Pmst polnud sellest 6.5 kuud midagi tehtud, viimase pooleteise kuuga lammutati, leiutati jne, kui lõpuks sai korda ja sõidab siiani edukalt. Ja see 1.5 kuud oli ka ratas hoopis teises kohas pinnuks silmas neile, kes polnud asjaga seotud ja kellele tänamatult pinda käisin.

Kooli, remondi jne rahaks 15 000 ümmarguselt. Puhtalt koolirahaks julgen pakkuda, et 5000 läks kindlasti.

Aga elu õpetab :)

Sina aga mine korja oma ratas nüüd käbedalt kokku (või see, mis võtta on) ja usun, et leiad foorumi abiga koha, kus asi käbedalt korda tehakse.

FZR 600-> FZS 1000 Fazer-> TT 600R-> ZX600F-> DL1000-> 1190S

Kasutaja avatar

Vidget
Postitusi: 982
Liitunud: 26 Mai 2007, 19:55
Tsikkel: Kawasaki Z900
Asukoht: Tartu
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Mure Motohotelli petisest remondimehe ja firmaga.

Lugemata postitus Postitas Vidget »

Jah, elu õpetab, aga ÄRGE MAKSKE RAHA ETTE! Tuleb remondimehel motivatsiooni hoida sellega ,et kui korda teeb, siis näeb raha!

Let the good times roll.


zimson

Re: Mure petisest remondimehe ja firmaga.

Lugemata postitus Postitas zimson »

mega1 kirjutas:

Ilmselt pole sul seal enam midagi ära tuua
kui on too ära saad mingi kopika ehk.edasi annad asja poltseisse kriminaalasja algatamiseks
kuigi kurat teab on see üldse krim asi sest sa ju ise loovutasid müni jurist võiks aidata ilmselt leiab sulle raha kui krim asjaga ähvardada.

Minimaalselt kelmuse alla peaks see asi ikka minema (vt karistusseadustiku § 209, https://www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=13191170).

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8783
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 130 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Re: Mure Motohotelli petisest remondimehe ja firmaga.

Lugemata postitus Postitas Piipz »

oot aga kas ratas on siis laiali või ei ole laiali? oma ratast üldse näha saad kuskil?

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Teema algataja
nelisilm
Postitusi: 54
Liitunud: 05 Jaan 2007, 11:25
Tsikkel: VTX 1300C
Asukoht: Tallinn

Re: Mure Motohotelli petisest remondimehe ja firmaga.

Lugemata postitus Postitas nelisilm »

Tarbijakaitsega võtsin ühendust ja nende soovitusel kirjutasin ametliku järelpärimise sinna firmasse ja nüüd ootan kuni see firma ametlikult vastab minu kirjale, nende õigus on sellega viivitada 15 päeva, neil on mingid päevad veel jäänud.
Kaklema ega lõhkuma ei lähe, läbitud etapp ja seda ei tahaks korrata. Selle kohapealt on Tartsil õigus, tuleb endale krim asjana tagasi ja muud ei midagi.
Ratas on kohe väga laiali ja läbi lukuaugu on mootoritoorik nähtav, ligi sellelel vabalt ei pääse ja kui pääseks siis kõike juppe seal niikuinii ei ole, generaator ja mootori pead on puudu, ma ei julge oletada mida ta sealt veel on maha kruvinud.

Kasutaja avatar

ishijupp
Postitusi: 1112
Liitunud: 13 Jaan 2006, 11:54
Tsikkel: BMW R1150R , K-650
Asukoht: Harku
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: Mure Motohotelli petisest remondimehe ja firmaga.

Lugemata postitus Postitas ishijupp »

Ehh, vaja siis kohe luid murda. Võta üks kõige koledama välimusega kapp, keda sul leida õnnestub, kaasa ja tituleeri teda oma juristiks. Tee ettepanek sõlmida kohe ja kohapeal leping selle jama lõpetamiseks ning kui leping olemas, siis lahkudes maini mokaotsast, et lepingu täitmist hakkab jälgima sinu jurist. Kontrollitud, toimib enamikel juhtudel :twisted:


all
Postitusi: 87
Liitunud: 26 Sept 2006, 20:48
Asukoht: Tallinn

Re: Mure Motohotelli petisest remondimehe ja firmaga.

Lugemata postitus Postitas all »

Järsku selline mees sobiks juristiks:wink:

Pilt

Kasutaja avatar

ishijupp
Postitusi: 1112
Liitunud: 13 Jaan 2006, 11:54
Tsikkel: BMW R1150R , K-650
Asukoht: Harku
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: Mure Motohotelli petisest remondimehe ja firmaga.

Lugemata postitus Postitas ishijupp »

all kirjutas:

Järsku selline mees sobiks juristiks:wink:

Pilt

PERFEKTNE!!! (w)

Kasutaja avatar

Burn7
Postitusi: 571
Liitunud: 08 Juun 2005, 23:48

Re: Mure Motohotelli petisest remondimehe ja firmaga.

Lugemata postitus Postitas Burn7 »

Selle mehe palkamine poleks mitte odav.

Kasutaja avatar

VWman
Postitusi: 831
Liitunud: 30 Apr 2004, 22:13
Asukoht: Saku- Kasemetsa
Tänanud: 1 kord
Kontakt:

Re: Mure Motohotelli petisest remondimehe ja firmaga.

Lugemata postitus Postitas VWman »

Burn7 kirjutas:

Selle mehe palkamine poleks mitte odav.

Kolja Kuvalda palkamisega olete natukene hiljaks jäänud, ta mais käis Tallinnas. Aga võid palgata samas mõõdus mehe 213CM ja 150kg :)

Teema algatajale, oled sa Motohotellist oma ratast tagasi küsinud? Mis nad kostavad selle peale?

KÄIN JALA JA JOON VETT
Kasutaja avatar

Teema algataja
nelisilm
Postitusi: 54
Liitunud: 05 Jaan 2007, 11:25
Tsikkel: VTX 1300C
Asukoht: Tallinn

Re: Mure Motohotelli petisest remondimehe ja firmaga.

Lugemata postitus Postitas nelisilm »

Juba mitu kuud tagasi tahtsin oma asju tagasi saada. Kuna endal mingit kohta pole kus seda laialivõetud motikat hoida oli mulle ainuke lahendus see, et ma oleks ta sealt ära viinud otse kohta kus seda oleks hakatud kokku lappima. Nagu ma enne mainisin on mootorist jupid puudu mis läksid tegemisse (väidetavalt) ja ilma nendeta ei saa mootorit kokku panna. Ja milline töökoda tahab edale nurka kopitama saada asju mida ei saa kokku panna enne kui jupid olemas. Õeldud on seda et järgmine nädal toon ära, homme toon ära, neljapäevaks on jupid siin siis võid ära viia jne.


grahv
Postitusi: 1177
Liitunud: 26 Jaan 2005, 15:37
Tsikkel: GSX1200, XT660R
Asukoht: Hiiumaa
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 70 korda

Re: Mure Motohotelli petisest remondimehe ja firmaga.

Lugemata postitus Postitas grahv »

nelisilm kirjutas:

Õeldud on seda et järgmine nädal toon ära, homme toon ära

No aga mine kohale ja küsi, kuhu või tel.nr kelle kätte viidi ja paku et lähete toote koos ära. Kui koos ei saa mindud, et tood ise sealt ära andku vaid aadress... Sinu juuresolekul las helistab nendele teistele et sina tuled järgi? Oled proovinud nii?

G


suusk
Postitusi: 82
Liitunud: 09 Apr 2009, 19:45
Tsikkel: suzuki 1246
Asukoht: Tallinn

Re: Mure Motohotelli petisest remondimehe ja firmaga.

Lugemata postitus Postitas suusk »

Aga sa v6id oma jupid minu garaazi tuua ,kui kõik olemas v6in sul selle kokku ka panna :bsmile:


Overkilla
Postitusi: 237
Liitunud: 17 Mai 2008, 18:10
Tsikkel: BMW F650CS Scarver
Tänanud: 9 korda

Re: Mure Motohotelli petisest remondimehe ja firmaga.

Lugemata postitus Postitas Overkilla »

VWman kirjutas:

Aga võid palgata samas mõõdus mehe 213CM ja 150kg :)

Motohotellis sellised tegelased hängivad niisama, kohalikud kapid.
Kui ise seal raha maksin, siis sain lepingu ja algul näis kõik tore, ent varsti taipasin, et selline ükskõikne suhtumine valitseb või siis tõesti koguaeg käed-jalad tööd täis. Rohkem raha sinna ei jätnud ning kõik kombes.


yoko30

Re: Mure Motohotelli petisest remondimehe ja firmaga.

Lugemata postitus Postitas yoko30 »

ta jupid koos tsikliga kõik olemas ärge nii tähtsat ka kõik pange kui ühte poolt ainult kuulanud. nii palju kui tsikliremontijaid nii palju ka neid muresid:) mul olnud endalgi väga tuntud firmaga selline mure ma pole kuskile pasandama läinud. sama nägu tellid kuskilt jupid öeldakse reedeks aga unustatakse nädalat mainida ja kui midagi tulemata jääb tuleb järgmise kaubaga:)


yoko30

Re: Mure Motohotelli petisest remondimehe ja firmaga.

Lugemata postitus Postitas yoko30 »

iga teine eestlane makse häire registris üleval:)


yoko30

Re: Mure Motohotelli petisest remondimehe ja firmaga.

Lugemata postitus Postitas yoko30 »

seal hängivad sama sugused motomehed nägu sa ise või oled sa ka viru ringil seisja ma ei sa aru mida see mees peale lepingu veel siis tahtis raha peadgi maksma kui lepingu sõlmid ja midagi hoiustad kas sul kadus midagi ära seal või???

Kasutaja avatar

Burn7
Postitusi: 571
Liitunud: 08 Juun 2005, 23:48

Re: Mure Motohotelli petisest remondimehe ja firmaga.

Lugemata postitus Postitas Burn7 »

Kui mees raha maksab, siis ta tahab äkki tulemust kah näha? Teil tuleb seal kaup korra aastas? (togi)

Kasutaja avatar

Kipsi
Postitusi: 1512
Liitunud: 04 Juun 2007, 13:50
Tsikkel: cbr600RR
Asukoht: Tartu
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: Mure Motohotelli petisest remondimehe ja firmaga.

Lugemata postitus Postitas Kipsi »

yoko30 kirjutas:

ma ei sa aru mida see mees peale lepingu veel siis tahtis raha peadgi maksma kui lepingu sõlmid ja midagi hoiustad kas sul kadus midagi ära seal või???

Ratast äkki `? :wack:

Parima hinnaga motorehvid http://www.motorehv.ee
Soodne rehvivahetus Tartus http://www.tarturehv.ee
Parima hinnaga määrdeained http://www.õlikeskus.ee

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”