Liikluskindlustus

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

tanelm
Postitusi: 23
Liitunud: 02 Mai 2008, 16:49
Tsikkel: HD
Asukoht: Harjumaa

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas tanelm »

rainer300 kirjutas:
taux kirjutas:
rainer300 kirjutas:

Ergost tuli hea pakkumine :"jah" lepinguga 12 kuud 1290kr.

et siis...mis siis mujal pakuti...oli see nüüd hea või halb pakkumine......

salva:"jah" 6k.1026kr, 12k.2047kr.,"ei" 1239kr.,2398kr.,interneti kaudu 6kuud 924kr.12kuud 1843kr. osade pakkumisi ootan veel,neil pidavat aega minema.

Kas sellised summa tulevad siis kui ratas Tallinnas registreeritud ja koefitsent 1,2 ?




rainer300
Postitusi: 346
Liitunud: 01 Jaan 2010, 14:09

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas rainer300 »

ratas arvel viljandis ,oma aadressiks paide ja 96

Viimati muutis rainer300, 31 Mär 2010, 16:31, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

Ivoonu
Toetajaliige
Postitusi: 1487
Liitunud: 27 Sept 2007, 18:06
Tsikkel: Harley-Davidson FLHTCUI
Asukoht: Tartu
Tänanud: 107 korda
Tänatud: 64 korda

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas Ivoonu »

Sa tahtsid öelda 3.6? Minu mäletamist mööda saab olla max koefitsent nimelt 3.6 (ja minimaalne 0.4)

Kasutaja avatar

Teema algataja
makuke
Postitusi: 1097
Liitunud: 03 Mai 2005, 20:30
Tsikkel: enduro ja asfalt
Asukoht: Anija vald
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas makuke »

Üks võrdlus teile siis: 25 kw tsikkel, harjumaal regatud, 1,2 koef. ja 6 kuud ERGO-s on 533 kr. ja võtsin 11 eri kohast, sain 11 tagasisidet ja järgmine hinna poolest ole seesam..620.-

Kasutaja avatar

Tim
Postitusi: 373
Liitunud: 12 Mai 2003, 20:13
Tsikkel: KX250F
Asukoht: Tallinn

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas Tim »

makuke kirjutas:

Üks võrdlus teile siis: 25 kw tsikkel, harjumaal regatud, 1,2 koef. ja 6 kuud ERGO-s on 533 kr. ja võtsin 11 eri kohast, sain 11 tagasisidet ja järgmine hinna poolest ole seesam..620.-

23kw, läänemaa, koefitsent 1,2 , odavaim jah leping seesam 6k/1044eek, 12k/2003eek. 2x suurem makse samal perioodil, vanusevahe tõttu sellised käärid?

Kasutaja avatar

poroloon
Postitusi: 58
Liitunud: 20 Mai 2007, 14:42
Asukoht: rakvere

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas poroloon »

Enam mkindlustus Ergot ei paku? Mulle igatahes mitte...Kahju...


xfile
Postitusi: 13
Liitunud: 22 Okt 2009, 12:06
Tsikkel: Kawasaki ZR-7s
Asukoht: Keila/Tallinn

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas xfile »

Veel üleeile sain küll mkindlustuse kaudu ergos kindlustuse tehtud.. Praegu vaadates jah enam Ergot nimekirjas pole..

tel: 56604837
Kasutaja avatar

dux
Postitusi: 99
Liitunud: 04 Dets 2008, 19:57
Tsikkel: CB 750
Asukoht: Pärnumaa

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas dux »

Tim kirjutas:
makuke kirjutas:

Üks võrdlus teile siis: 25 kw tsikkel, harjumaal regatud, 1,2 koef. ja 6 kuud ERGO-s on 533 kr. ja võtsin 11 eri kohast, sain 11 tagasisidet ja järgmine hinna poolest ole seesam..620.-

23kw, läänemaa, koefitsent 1,2 , odavaim jah leping seesam 6k/1044eek, 12k/2003eek. 2x suurem makse samal perioodil, vanusevahe tõttu sellised käärid?

maisaa aru, kust te need numbrid võtate. süda puhas, hing ka, vanust ka nats, 6k/188 eeq. penskaripõlv on lahe :bsmile:

Haamriga mehele paistab kõik naelana. :wack:
Kasutaja avatar

Cyberdyne
Postitusi: 402
Liitunud: 02 Dets 2005, 04:49
Tsikkel: Yamaha XT 660 X
Asukoht: Tabasalu/Harkujärve/Saaremaa
Kontakt:

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas Cyberdyne »

Ergo ja Iizi läksid infovarguse süüdistuste tõttu riidu ja kõik!

Kasutaja avatar

p-4
Postitusi: 130
Liitunud: 02 Jaan 2006, 19:19
Tsikkel: Suzuki DR 650/Bmw R1200 GS/KTM
Asukoht: Austraalia/nõmme
Tänatud: 2 korda

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas p-4 »

Ergos ,suht head hinnad ,0,4 suzuki 129kw, 6 kuu kindlustus ,kõigest 470 eku,jah leppinguga ,nii ,et kindlustuskulu väga minimaalne :D
:bsmile:

The Great Australian Ride 2015 16000km east to west
Simpson Desert french line 2014 1100 sand dunes
Tasmania and australia east coast 10200km 14
Vetnam-Laos 3600 km 2013.
Tai-Kamboza-Malaisia-austraalia 2011-2013 20000km
Nordkinn-Nordkapp 2011

rainer300
Postitusi: 346
Liitunud: 01 Jaan 2010, 14:09

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas rainer300 »

need numbrid (pakkumised) saadab kindlustus mailile......ilmselt on 7kw "rattaga" hea odav sõita

Kasutaja avatar

Thesaarlane
Postitusi: 674
Liitunud: 08 Okt 2008, 22:41
Tsikkel: Kawasaki 636
Asukoht: Saaremaa - Tallinn - Saaremaa
Tänatud: 1 kord

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas Thesaarlane »

Iizist kõige odavam kindlustus mulle on 6 kuuks 1044 ja selleks inges. Kõige kallim on 6 kuuks BTA 3827 ( aastaks on 6818 - julm)
Mkindlustusest on inges, seesam, ergo.

See ergo kuulutus pani minu otsust painutama ergo poole - kui ta ise oligi müügimees, siis mulle suutis maha müüa. :D

Kasutaja avatar

Cyberdyne
Postitusi: 402
Liitunud: 02 Dets 2005, 04:49
Tsikkel: Yamaha XT 660 X
Asukoht: Tabasalu/Harkujärve/Saaremaa
Kontakt:

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas Cyberdyne »

Mina isiklikult olen oma sikklile ja ka autole alati vaadanud kõigepeal Iizist parimad pakkumised ja siis lõpuks otse pakkuja firmaga tehingu teinud ja veel odavamalt saanud, ning ikka JAH leping, sest JAH-lepingut saab tasuta nii perioodi lõppedes kui ka vahepeal, lõpetadada sama lihtsalt kui EI lepingut, vahe lihtsalt hinnas!

Kasutaja avatar

pix111
Postitusi: 132
Liitunud: 27 Mär 2006, 23:36
Tsikkel: Yamaha Midnight Star XV1700
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas pix111 »

Eks ta ole jah - sama tsikli ning omaniku korral erinevate seltside poolt pakutavate hindade erinevused pole suured. Kuradima oluliseks läheb teema on siis, kui midagi juhtub ja abi on vaja...
Siis tulevad erinevate seltside eelised välja - kes pakub puksiirteenust, kes mitte. Kes konsulteerib ja aitab, kes mitte. Maaklerid (Iizi on kah maakler) näiteks kahjusid ei käsitle. Milline selts saadab kiiresti esindusse remonti, milline viivitab ja jamab mitu kuud, sest neil pole hüvitamiseks lihtsalt vahendeid......

Mina ERGO kliendina olen rahul

PIX
Aitan vormistada liikluskindlustuse Leedu registris olevale masinale
Kasutaja avatar

marxius
Postitusi: 144
Liitunud: 14 Juun 2008, 01:36
Tsikkel: Suzuki GSX-R600
Asukoht: Tartu

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas marxius »

Salvas kohapeal oli 7 kuu hind 1430.-
Iizis tegin 7 kuu kindlutuse 534'ga.

Ka 600'ne on ratas.
Kasutaja avatar

Õnnekas
Postitusi: 842
Liitunud: 21 Apr 2007, 11:05
Tsikkel: Suzuki DL650 V Strom
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas Õnnekas »

pix111 kirjutas:

Eks ta ole jah - sama tsikli ning omaniku korral erinevate seltside poolt pakutavate hindade erinevused pole suured. Kuradima oluliseks läheb teema on siis, kui midagi juhtub ja abi on vaja...
Siis tulevad erinevate seltside eelised välja - kes pakub puksiirteenust, kes mitte. Kes konsulteerib ja aitab, kes mitte. Maaklerid (Iizi on kah maakler) näiteks kahjusid ei käsitle. Milline selts saadab kiiresti esindusse remonti, milline viivitab ja jamab mitu kuud, sest neil pole hüvitamiseks lihtsalt vahendeid......

Mina ERGO kliendina olen rahul

Mis minul, kui kohustusliku liikluskindlustuse võtjal selle kõigega pistmist on, mida üks või teine kindlustusselts kahju kannatajale välja pakub. Kahju tekitaja imeb niiehknaa päkka. :bsmile:

Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas mella »

pix111 kirjutas:

Milline selts saadab kiiresti esindusse remonti, milline viivitab ja jamab mitu kuud, sest neil pole hüvitamiseks lihtsalt vahendeid......

Kui me räägime kohustuslikust (liiklus)kindlustusest, siis see on vastutuskindlustus ja see, kuskohas sina kindlustad, pole eriti seoses remonti saatva kindlustusseltsiga. Kannatanu kahjud hüvitab siiski vastaspoole kindlustusselts ja süüdlane kannab oma kahjud ise.

Seega oluline on, et süüdlane teeks heas kindlustusseltsis ;)


taux
Postitusi: 282
Liitunud: 06 Veebr 2008, 18:40
Tsikkel: VTX 1800
Asukoht: Tallinn.Randvere
Tänatud: 1 kord

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas taux »

Ergo sai kõvasti reklaaami, sel suvel vist enamus tsikleid ergos :mrgreen:

Kasutaja avatar

pix111
Postitusi: 132
Liitunud: 27 Mär 2006, 23:36
Tsikkel: Yamaha Midnight Star XV1700
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas pix111 »

Õige. Nii et palugem jumalat või hoidkem pöialt (maitseasi 8) ), et kahju tekitaja oleks kindlustatud normaalses seltsis. Aga nagu ma eelpool mainisin, on ERGO-st kõvasti abi ka kannatanul, sest maanteele pikali jäänud tsikkel aidatakse tasuta lähimasse töökotta või koju vedada

PIX
Aitan vormistada liikluskindlustuse Leedu registris olevale masinale
Kasutaja avatar

Lemmar
Postitusi: 6
Liitunud: 09 Mär 2010, 15:03
Tsikkel: Honda Transalp 01
Asukoht: Pärnumaa

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas Lemmar »

On ka teisi kindlustusmaaklereid peale iizi, ise kasutan näiteks Balti Kindlustusmaakleri teenuseid (kristo.kaugija@bkm.ee) nii tööl kui isiklikult-soovitan! Minu puhul vahe igatahes märgatav. Transalp´i 6 kuu kindlustus 290, riskikoef mul ka madal iseenesest.
Reklaam polnud eesmärk, ikka odavam teenus Teile kõigile.
Samas loodan, et hooaja jooksul kellelgi kindlustusjuhtumitega kokkupuudet ei tule :!:
Parimat!

Kasutaja avatar

Raiki
Postitusi: 1986
Liitunud: 30 Mai 2006, 11:36
Tsikkel: Suzuki Boulevard 1800 M109R
Asukoht: Eesti

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas Raiki »

no ma ei ütleks et iizi kallis on
mina tegin just oma rattale pool astat 365.- koefitsent on 0,78 Seltsiks siis Seesam.

Suzuki Boulevard 1800 M109R

www.estparts.ee - Parima hinnaga varuosad.
Kasutaja avatar

tok-tok
Postitusi: 393
Liitunud: 17 Nov 2005, 10:13
Asukoht: Tallinn

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas tok-tok »

Kui te vaid kaskopakkumiste numbreid näeks, on liikluskindlustuse tasu tühine peenraha :mrgreen: Endal liikluskindlustus 6 kuu arvestusega ca 600 eek'i ning pill ise 88 kw, Tallinna kesklinn. Samas koefitsent langeb nüüd aprillis 0,4 peale, mis teeb selle summa veel väiksemaks. Liikluskindlustuse arvutamisel lähtutaksegi sõiduki peamisest liiklemispiirkonnast, kindlustusvõtja vanusest, sõiduki võimsusest ja liikluskindlustuse statistikast, sõiduki tüübist jne jne. Ega siin muud polegi, kui et kes sõita soovib, peab selle raha letti käima ning peale esimest paari kilomeetreid on see juba unustatud :D

Mul on väiksem kui Sul!
Benelli TNT 1130
Kasutaja avatar

Margus
Postitusi: 317
Liitunud: 15 Dets 2009, 09:46
Tsikkel: CBR600RR
Asukoht: Harjumaa

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas Margus »

tok-tok kirjutas:

Kui te vaid kaskopakkumiste numbreid näeks, on liikluskindlustuse tasu tühine peenraha :mrgreen: Endal liikluskindlustus 6 kuu arvestusega ca 600 eek'i ning pill ise 88 kw, Tallinna kesklinn. Samas koefitsent langeb nüüd aprillis 0,4 peale, mis teeb selle summa veel väiksemaks. Liikluskindlustuse arvutamisel lähtutaksegi sõiduki peamisest liiklemispiirkonnast, kindlustusvõtja vanusest, sõiduki võimsusest ja liikluskindlustuse statistikast, sõiduki tüübist jne jne. Ega siin muud polegi, kui et kes sõita soovib, peab selle raha letti käima ning peale esimest paari kilomeetreid on see juba unustatud :D

Kasko raha eest ostad kolme aastaga omale uue ratta :D
Kohustusliku kindlustuse pärast lasingi oma ratta registreerida Võrru mitte harjumaale, tuleb tunduvalt odavam.

Tel. 56566665 Margus
Kasutaja avatar

Thesaarlane
Postitusi: 674
Liitunud: 08 Okt 2008, 22:41
Tsikkel: Kawasaki 636
Asukoht: Saaremaa - Tallinn - Saaremaa
Tänatud: 1 kord

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas Thesaarlane »

Eks kindlasti seltsil ja seltsil on vahe.
Juhtus autoga siin paar aastat tagasi õnnetus ( tuldi läbi pagassi uurima, et mis toimub, suuure universaal volvoga )
Ja meie saime kaela ingese. Esiteks läks aega umbes 2 kuud, et keegi oma peed liigutama viitsiks hakata. Lepiti aeg kokku, et tullakse autot vaatama, mis lükati ka edasi oma 2-3 korda, sest auto ju asus saaremaa, sinna on vaja kanuuga minna. Tuli siis kohale keerutas ja keerutas, et siin liiklus nii halb ja värki.
Kuid siiski üks hea asi - diili saime hea ( kas siis selle ootamise pärast või oli see mees lihtsalt ebakompetentne )
Ingest küll ei tahaks kaela omale enam.


Rein
Postitusi: 1244
Liitunud: 03 Aug 2003, 23:24
Tsikkel: Valkyrie
Asukoht: LÕUNA- eesti/ neprrrr, Honda F6 Valkyrie, Yamaha XVS 125 DragStar, ex-yam fj1200
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas Rein »

Kui aus olla, siis ei taha ühtegi, välja arvatud juhul, kui sobiva hinnaga välja ei maksa. Jamasid on alati hiljem kuhjaga. ei suuda kõiki pudinaid vidinaid kohe märgata. Hiljem tagasi minnes öeldakse, et ise te ju andsite allkirja, et olete töödega nõus.

Kasutaja avatar

Kaszpar
Postitusi: 227
Liitunud: 14 Apr 2008, 21:09

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas Kaszpar »

Thesaarlane kirjutas:

Eks kindlasti seltsil ja seltsil on vahe.
Juhtus autoga siin paar aastat tagasi õnnetus ( tuldi läbi pagassi uurima, et mis toimub, suuure universaal volvoga )
Ja meie saime kaela ingese. Esiteks läks aega umbes 2 kuud, et keegi oma peed liigutama viitsiks hakata. Lepiti aeg kokku, et tullakse autot vaatama, mis lükati ka edasi oma 2-3 korda, sest auto ju asus saaremaa, sinna on vaja kanuuga minna. Tuli siis kohale keerutas ja keerutas, et siin liiklus nii halb ja värki.
Kuid siiski üks hea asi - diili saime hea ( kas siis selle ootamise pärast või oli see mees lihtsalt ebakompetentne )
Ingest küll ei tahaks kaela omale enam.

Mulle sõideti hiljuti sisse ja süüdlase kindlustus oli Ingeses. Olin varem ainult halba sellest kuulnud ja valmistusime jube hullemaks. Aga lõppkokkuvõttes oli Inges ainuke kes oma asja kiirelt ja korralikult ära lahendas. Pank see vastu- Nordea viitis aega, ei saatnud pabereid ei kontakteerunud jne. Sai isegi mõeldud kindlustuse tegemisest Ingeses aga siiski võtsin hetkel veel Seesami. Aga lõppkokkuvõtes oleneb kõik juhustest :)

Kasutaja avatar

tok-tok
Postitusi: 393
Liitunud: 17 Nov 2005, 10:13
Asukoht: Tallinn

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas tok-tok »

Rein kirjutas:

Kui aus olla, siis ei taha ühtegi, välja arvatud juhul, kui sobiva hinnaga välja ei maksa. Jamasid on alati hiljem kuhjaga. ei suuda kõiki pudinaid vidinaid kohe märgata. Hiljem tagasi minnes öeldakse, et ise te ju andsite allkirja, et olete töödega nõus.

Tegelikkuses koostatakse ju sõidukile enne remonti kahjude kalkulatsioon-ekspertiis. Selle alusel võetakse hinnapakkumised (või suunatakse koostööpartnerite juurde remonti) ja tehtud töödele peab hiljem kehtima ka garantii. Allkiri antakse selle eest, et sõiduk on vastu võetud ja esmasel vaatlusel pretensioone pole. Garantii alusel saab aga hiljem vaidlustada. Teisalt kui ilmneb hiljem uusi detaile, mis avariis kahju said aga kahjude hindamisakti sisse ei kirjutatud, siis tekib küsimus, kui pädev on kahjude hindaja? Selge see, et mida vähem on janti, seda parem on, aga kui süsteem on selline siis tasub võtta sellest olemasolevast see parem pool. Ehk siis teha selgeks, millised võimalused on hiljem tekkinud puuduste kõrvaldamiseks.

Mul on väiksem kui Sul!
Benelli TNT 1130

Rein
Postitusi: 1244
Liitunud: 03 Aug 2003, 23:24
Tsikkel: Valkyrie
Asukoht: LÕUNA- eesti/ neprrrr, Honda F6 Valkyrie, Yamaha XVS 125 DragStar, ex-yam fj1200
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas Rein »

Mul vajutati auto kahe auto vahele, taga tiibadel pagassi-akna nurkade juures voldid sees, enne oli kapott tsingitud, nüüd aasta hiljem on roostes nagurebane, tulede kojamehe mootori oli vajutanud pesast välja ja mootor laiali, kapoti tuuleriivi nipats kukkus küljest ära, iluvõre seisab ees 3 korda vähemate klambritega. Stange plastikud olid üle värvitud mingi kivikaitse laadse plögaga, enne oli tehase originaal nii öelda kirsa muster. Tulede kojamehe ja varre vaheline kinnitus katki, suunakal mingi kõrv küljest ära jne. Auto anti kätte saijusel ilmal ja õues. Käisin järgmine päev tagasi küll , aga siis teadsin ainult volte, öeldi, sry, ülemust pole majas, me helistame kui oleme temaga rääkinud, aga jutuks see jäigi.

Kasutaja avatar

siniraag
Postitusi: 247
Liitunud: 09 Okt 2008, 22:04
Tsikkel: Suzuki SV650S
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 6 korda

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas siniraag »

Krt tahaks kindlustust ära teha aga Ergo maksekalkulaator ei tööta ikka veel.....

Kasutaja avatar

Schizo
Postitusi: 486
Liitunud: 11 Veebr 2009, 23:36
Tsikkel: Kawa 636, Ktm 250sx
Asukoht: Rapla/Tallinn
Tänanud: 1 kord

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas Schizo »

Ise vaatansin ka iizi.net'ist ja ergost.. mõtlesin, et aeg kindlustus siis ära teha. ja ergo poolt tuli meeldiv üllatus, üks kuu kindlustust on ainult 80.- mulle :D See ju 7 õlle raha :D

Never ride faster than your Angel can fly!
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”