Starter ehk Booster

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
dimi1974
Postitusi: 778
Liitunud: 22 Aug 2007, 20:05
Tsikkel: Honda CBF 1000
Asukoht: Harjumaa

Starter ehk Booster

Lugemata postitus Postitas dimi1974 »

Valikui turul on palju ja igas hinnas, endal aga puuduvad kogemused. Silma on jäänud antud tooted
http://www.stokker.ee/garaaziseadmed/ak ... p:1056759/
ja natuke võimsam
http://www.stokker.ee/garaaziseadmed/ak ... p:1056760/
Küsimus on, kas keegi omab kogemusi ja oskab soovitada midagi paremat. Soovitusi osta parem uus aku pole vaja..... :D
Kas keegi müüb boostereid ja saab ka teha alet.
Tänan :bsmile:
Marek



Kasutaja avatar

Mix
Postitusi: 1246
Liitunud: 18 Mär 2004, 16:25
Tsikkel: tsiklit netu.
Asukoht: Tartu, Estonia

Re: Starter ehk Booster

Lugemata postitus Postitas Mix »

Oman sellist ja olen kasutanud. Mul tegelt paarsada krooni odavam ja miskist ehituspoest ostetud variant. Minul isiklikult on olnud põhjust rahul olla.
See on abiks auto enese tühjenenud akule ja ei ole vist mõeldud päriselt asendama auto akut. Auto sain käima ka siis, kui laadimise lõpetanud generaatori süül sai aku nii tühjaks, et ei jaksanud enam isegi releesid plõgistada.
Ühendad seadme plussklemmi aku plussiga ja miinusklemmi kuhugi massi võimalikult starteri lähedale ja ootad paar minutit. Seadme laetud aku on alati kõrgema potensiaaliga tühjakskäiatud autoakust ja selle paari minutiga laeb veidi ka auto akut. Nüüd käivitad auto - jättes käivitamise ajaks seadme ühendatuks.
Mina sain poest ostmise järel ühe päeva jooksul mingi viis-kuus korda selle aparaadiga auto käima - seda hoolimata sellest, et asja seisukord oli nii, nagu ta kunagi ilmselt tootmise järel laeti. Jummal teab, kui kaua ta veel kusagil ladudes ja poes enne seisis, kuniks mina ta ära ostsin. Ostsin ta ka sedasi, et suvel hädasse sattudes meenus, et eelmisel sügisel lähedal olevas ehituspoes olin näinud selliseid ja läksin hea õnne peale vaatama, et kas veel on. No ja oligi! - seesama eelmise sügise kaup nüüd juba rebenenud ja muljutud pakendites..
Mõningal määral ebamugavust võivad tekitada aparaadi lühikesed juhtmed. Teda on suht jama mootori peale sättida ja kui mootor käima karates ennast raputab, siis on oht, et tõmbab mõne krokodilli kusagilt lahti ja tekitab sädemeid.

Kasutaja avatar

henri
Postitusi: 304
Liitunud: 17 Dets 2003, 01:38
Asukoht: Tartu
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 33 korda

Re: Starter ehk Booster

Lugemata postitus Postitas henri »

Kunagi umbes aastaid 5 tagasi sai ostetud selline odav booster (umbes 500 krooni) ja on senini väga hästi töötanud. Peres mitu diiselautot ning kõik on talvel igasuguse külmaga selle abil käima saadud. Nüüdseks on küll mahtuvus vähenenud ja mõtlen isegi uue ostmise peale aga 500 kr vs 5 aastat on ikka jube hea hinna ja kvaliteedi suhe.

Honda CBR 1000 -90
Kasutaja avatar

Teema algataja
dimi1974
Postitusi: 778
Liitunud: 22 Aug 2007, 20:05
Tsikkel: Honda CBF 1000
Asukoht: Harjumaa

Re: Starter ehk Booster

Lugemata postitus Postitas dimi1974 »

Tänud, olite abiks valiku ja otsuse tegemisel. Sai ära ostetud.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”