Sons of Anarchy?

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
sang
Postitusi: 1796
Liitunud: 18 Veebr 2004, 11:01

Re: Sons of Anarchy??

Lugemata postitus Postitas sang »

Bad Boy X kirjutas:
bikefan kirjutas:

Minul ka kõik hooajad ammu vaadatud.
Kui TV6 seda reklaamima hakkas, siis ei suutnud uskuda, et Eestis seda näitama hakatakse - kohati liiga jõhker.
Seriaal on seriaal - aga kui on soov nautida, siis jagub põnevust pikaks ajaks! Soovitan kindlasti!

:bsmile: @ TV6

Eesti tsensuur lõikab verisemad kohad välja ja asendab nad reklaamiga.. nagu tehakse paljude TV kastist jooksvate filmide puhul.. :evil:
Aga mulle see igatahes meeldis :bsmile:

See ei ole mingi "Eesti tsensuur". Tootjal on mitu versiooni lõpp-produktist ja ostja valib, kas võtab "ainult täiskasvanutele" või "peresõbraliku" versiooni. Selline praktika on eelkõige USA turul ja nende reitingutel põhinev (vt http://en.wikipedia.org/wiki/Motion_Pic ... ing_system)

Miks sa arvad, et SoA on pereversioonis? TV6 levib tasulises paketis ja eetriaeg on hilisõhtu, seega ma nagu ei näeks põhjust.



Kasutaja avatar

kris.
Postitusi: 2391
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:11
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 24 korda

Re: Sons of Anarchy??

Lugemata postitus Postitas kris. »

Näiteks South Park on meil tsenseeritud versioonis (piiksudega) ... ja esitusaja järgi oleks tegemist nagu lastele mõeldud multikaga :wack: .

terv
Kris.
XVZ-13 TF - Big Blue Light

Kasutaja avatar

Soultrain
Postitusi: 970
Liitunud: 29 Sept 2003, 18:28
Kontakt:

Re: Sons of Anarchy??

Lugemata postitus Postitas Soultrain »

Eks vaatajanumbrid räägivad nii mõndagi, tegemist on FX kaabli läbi aegade kõige edukama sarjaga, möödudes numbrite poolelt kõvasti senistest hittidest, Nip/Tuck ja The Shield. Samuti korralikult auhindu korjanud.
Kes hommikust õhtuni ainult tõsielu tahab, vaadaku aknast välja või discovery channelit. SOA puhul on tegemist siiski meelelahutusega, mis ei peagi olema 1:1 eluline.

Loud pipes save lives!!!
Kasutaja avatar

kris.
Postitusi: 2391
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:11
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 24 korda

Re: Sons of Anarchy??

Lugemata postitus Postitas kris. »

Et mingi seriaal Joe Keskmisele hästi peale läheb ei ole aluseks sarjale automaatselt kvaliteedimärgi külge kleepimiseks ...

terv
Kris.
XVZ-13 TF - Big Blue Light

Kasutaja avatar

Soultrain
Postitusi: 970
Liitunud: 29 Sept 2003, 18:28
Kontakt:

Re: Sons of Anarchy??

Lugemata postitus Postitas Soultrain »

Ei soovi üldse Kris. arvamusele vastu vaielda, aga see et kiiver sinu peakujuga ei sobi, ei tee temast veel sitta kiivrit

Loud pipes save lives!!!
Kasutaja avatar

kris.
Postitusi: 2391
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:11
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 24 korda

Re: Sons of Anarchy??

Lugemata postitus Postitas kris. »

Ega ma üritagi kedagi vaatamisest eemal hoida. Aga oleks ju veidi imelik kui ainult kiidusõnade andjad sõna võtaks :wink: .

terv
kris.
XVZ-13 TF - Big Blue Light

Kasutaja avatar

efendi
Mode
Postitusi: 969
Liitunud: 23 Dets 2004, 17:12
Tsikkel: KTM
Asukoht: Tartu
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 24 korda

Re: Sons of Anarchy??

Lugemata postitus Postitas efendi »

Asi mille üle nüüd saagida, vaadake ise, kes pole näinud ja siis otsustage. Miks jorisevad need kes veel näinud ei ole ja võtavad ennetavaid seisukohti, see on ju sama kui toidule juba enne maitsmist hinnangut anda, ei tundu just väga aruka tegevusena.

i am not totally useless, i can be used as a bad example.

Kes mett teeb, see mett sööb!
Kasutaja avatar

Bad Boy
Postitusi: 523
Liitunud: 03 Apr 2007, 09:24
Tsikkel: jah
Asukoht: siin ja seal
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: Sons of Anarchy??

Lugemata postitus Postitas Bad Boy »

sang kirjutas:

Miks sa arvad, et SoA on pereversioonis? TV6 levib tasulises paketis ja eetriaeg on hilisõhtu, seega ma nagu ei näeks põhjust.

Ei ma ei arva et see on meil pereversioonis või ainult täiskasvanute versioonis.. meil lõigatakse mõned kohad välja et näidata rohkem reklaami.
Olen enda erinevaid lemmik filme korduvalt plaadilt vaatanud ja nad on suht pähe kulunud. Seega kohe kindlasti saan väita et meil kastist näidatavad "variandid" on lühemaks kohendatud. Ja jutt ei käi mingitest õudukatest vaid täitsa tavalistest action/komöödia filmidest.

_________________
Just Do it,

http://badtolka.tumblr.com
Kasutaja avatar

kris.
Postitusi: 2391
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:11
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 24 korda

Re: Sons of Anarchy??

Lugemata postitus Postitas kris. »

Pigem on nii et plaatidel välja antav on veidi teine versioon kui see mida TV-s näidatakse. Nagu Directors Cut vms ...
Mitte et ma meie telekanalitest midagi head arvaks aga filmide/seriaalide kohapeal re-editeerimine ei ole usutav. Kuigi see võidakse teha juba korporatiivsel tasandil, kusagil Skandinaavias ...

terv
Kris.
XVZ-13 TF - Big Blue Light

Kasutaja avatar

Teema algataja
sang
Postitusi: 1796
Liitunud: 18 Veebr 2004, 11:01

Re: Sons of Anarchy??

Lugemata postitus Postitas sang »

Bad Boy X kirjutas:
sang kirjutas:

Miks sa arvad, et SoA on pereversioonis? TV6 levib tasulises paketis ja eetriaeg on hilisõhtu, seega ma nagu ei näeks põhjust.

Ei ma ei arva et see on meil pereversioonis või ainult täiskasvanute versioonis.. meil lõigatakse mõned kohad välja et näidata rohkem reklaami.
Olen enda erinevaid lemmik filme korduvalt plaadilt vaatanud ja nad on suht pähe kulunud. Seega kohe kindlasti saan väita et meil kastist näidatavad "variandid" on lühemaks kohendatud. Ja jutt ei käi mingitest õudukatest vaid täitsa tavalistest action/komöödia filmidest.

Jällegi, Eestis ei lõika keegi mingeid filme lühemaks. Filmidest on TV-versioonid, kinoversioonid ja DVD-versioonid, kõik natuke teistmoodi kokku lõigatud. TV-versioonidesse on näiteks reklaamikohad sisse planeeritud teatud aja tagant jne, samuti on osad stseenid lühemaks lõigatud, et vastata mingile reitingule (vt eestpoolt). Siiski, need erinevad versioonid on USA turu nõue, mitte Eesti eripära. USA teles näidatavatel filmidel on tihti isegi alguses hoiatus, et tegemist on televersiooniga, mis erineb teistest versioonidest ja on kohandatud sobimaks sellise reitinguga.

Kasutaja avatar

Teema algataja
sang
Postitusi: 1796
Liitunud: 18 Veebr 2004, 11:01

Re: Sons of Anarchy??

Lugemata postitus Postitas sang »

Nonii, esimene osa vaadatud.

Diagnoos: klassikaline ülla metslase ehk Noble Savage käsitlus. Ehk siis üks paras indiaanijutt tänapäevases soustis.

Kriitiliselt tahaks veel öelda, et konkreetsel juhul on tegemist kurjakate heroiseerimisega. Paraku olen aga nii vanaks saanud, et minu suhtumine on ühene: pätt on pätt.

Järeldus: ei vaata seda enam.

Kasutaja avatar

Thesaarlane
Postitusi: 674
Liitunud: 08 Okt 2008, 22:41
Tsikkel: Kawasaki 636
Asukoht: Saaremaa - Tallinn - Saaremaa
Tänatud: 1 kord

Re: Sons of Anarchy??

Lugemata postitus Postitas Thesaarlane »

Eks ta mul läks ka raskelt käima.
Soovitan, et vaata veel mõni osa ära, siis asi kogub hoogu.

Kasutaja avatar

Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Sons of Anarchy??

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

võta vabalt :bsmile:

sang kirjutas:

Nonii, esimene osa vaadatud.

Diagnoos: klassikaline ülla metslase ehk Noble Savage käsitlus. Ehk siis üks paras indiaanijutt tänapäevases soustis.

Kriitiliselt tahaks veel öelda, et konkreetsel juhul on tegemist kurjakate heroiseerimisega. Paraku olen aga nii vanaks saanud, et minu suhtumine on ühene: pätt on pätt.

Järeldus: ei vaata seda enam.

Kasutaja avatar

allan777
Postitusi: 356
Liitunud: 06 Aug 2007, 14:43
Tsikkel: BMW S1000 RR
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 2 korda

Re: Sons of Anarchy??

Lugemata postitus Postitas allan777 »

Nonii, esimene osa vaadatud.

Diagnoos: klassikaline ülla metslase ehk Noble Savage käsitlus. Ehk siis üks paras indiaanijutt tänapäevases soustis.

Kriitiliselt tahaks veel öelda, et konkreetsel juhul on tegemist kurjakate heroiseerimisega. Paraku olen aga nii vanaks saanud, et minu suhtumine on ühene: pätt on pätt.

Järeldus: ei vaata seda enam.

sa oled ikka täitsa tont. kui sul on mingid isiklikud kibestumised ja eelarvamused siis ürita neid vähemalt natuke paremini maskeerida, muidu jätad endast väga rumala mulje.

edaspidi loe ka raamatust esimene lehekülg ja löö oma eelarvamuste kohaselt sellele kohe pitser.

ma ütleks, et väga hea sari. loomulikult hollywoodi kastmes nagu ikka aga vägagi vaadatav. kolmanda hooaja kuskil lõpuosas(ei mäleta mitmes oli) teeb oma külalisetteaste ka Sonny Barger.

BMW S1000RR by alphaRacing; 192 hp from rear wheel.
Kasutaja avatar

Cyberdyne
Postitusi: 402
Liitunud: 02 Dets 2005, 04:49
Tsikkel: Yamaha XT 660 X
Asukoht: Tabasalu/Harkujärve/Saaremaa
Kontakt:

Re: Sons of Anarchy??

Lugemata postitus Postitas Cyberdyne »

Miks ta nüüd siis tont on, kas siis tõesti erinevaid arvamusi ei tohi olla. Ja kas kõik sikklimehed peaksid põlvedele laskuma 1% klubide ees, ning fänama kõike mis sellega seotud on. Ning kas nüüd kõik pätid on nendes klubides, seda ei usu minagi, aga KAPO ei tunne huvi ntx Driftersi tegemiste üle. :mrgreen:

Ja mis rumala mulje ta jättis, minu meelest just targa, sest kõik mis läigib ei pea veel kohe kuld olema. :twisted:

Nii et võtke kõik vabalt :bsmile:

PS. Olen kah vaadanud paari osa ja ei leidnud midagi ägedat....

allan777 kirjutas:

sa oled ikka täitsa tont. kui sul on mingid isiklikud kibestumised ja eelarvamused siis ürita neid vähemalt natuke paremini maskeerida, muidu jätad endast väga rumala mulje.

edaspidi loe ka raamatust esimene lehekülg ja löö oma eelarvamuste kohaselt sellele kohe pitser.

ma ütleks, et väga hea sari. loomulikult hollywoodi kastmes nagu ikka aga vägagi vaadatav. kolmanda hooaja kuskil lõpuosas(ei mäleta mitmes oli) teeb oma külalisetteaste ka Sonny Barger.

Kasutaja avatar

toomer
Postitusi: 65
Liitunud: 01 Aug 2008, 22:42
Tsikkel: Zephyr 1100
Asukoht: Vääna-Jõesuu, Jokela

Re: Sons of Anarchy??

Lugemata postitus Postitas toomer »

Vapsik kirjutas:

Kas inimene, kes sellistest filmidest nagu "Torque" ja "Biker Boyz" on saanud ilmselt paranematu vaimse trauma, julgeb ka seda vaadata?

Üleminekuks võid vaadata "Wild Hogs"

Riga-> Jawa-> Kawa
Kasutaja avatar

allan777
Postitusi: 356
Liitunud: 06 Aug 2007, 14:43
Tsikkel: BMW S1000 RR
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 2 korda

Re: Sons of Anarchy??

Lugemata postitus Postitas allan777 »

tuleb jälle meelde miks ma siin foorumis pole ammu käinud. täpsustama parem ei hakka.

BMW S1000RR by alphaRacing; 192 hp from rear wheel.
Kasutaja avatar

müristaja
Postitusi: 384
Liitunud: 21 Jaan 2009, 04:06
Tsikkel: Tuned & modded Tuono
Asukoht: Tallinn

Re: Sons of Anarchy??

Lugemata postitus Postitas müristaja »

sang kirjutas:

Nonii, esimene osa vaadatud.

Diagnoos: klassikaline ülla metslase ehk Noble Savage käsitlus. Ehk siis üks paras indiaanijutt tänapäevases soustis.

Kriitiliselt tahaks veel öelda, et konkreetsel juhul on tegemist kurjakate heroiseerimisega. Paraku olen aga nii vanaks saanud, et minu suhtumine on ühene: pätt on pätt.

Järeldus: ei vaata seda enam.

Moraalihunt miks sa selle esimese osa siiis lõpuni vaatasid? Hirmus polnud? (togi)

Drop a gear and disappear...
Kasutaja avatar

Teema algataja
sang
Postitusi: 1796
Liitunud: 18 Veebr 2004, 11:01

Re: Sons of Anarchy??

Lugemata postitus Postitas sang »

allan777 kirjutas:

sa oled ikka täitsa tont. kui sul on mingid isiklikud kibestumised ja eelarvamused siis ürita neid vähemalt natuke paremini maskeerida, muidu jätad endast väga rumala mulje.

edaspidi loe ka raamatust esimene lehekülg ja löö oma eelarvamuste kohaselt sellele kohe pitser.

ma ütleks, et väga hea sari. loomulikult hollywoodi kastmes nagu ikka aga vägagi vaadatav. kolmanda hooaja kuskil lõpuosas(ei mäleta mitmes oli) teeb oma külalisetteaste ka Sonny Barger.

Ise oled loll :ner:


Aspelund
Postitusi: 494
Liitunud: 01 Aug 2005, 14:16
Tänatud: 1 kord

Re: Sons of Anarchy??

Lugemata postitus Postitas Aspelund »

Alati on ju neid, kellele meeldib ja kellele ei meeldi. Teostuselt on asi muidugi tasemel. Mõrvade ja narktootikumide hulgalt ka päris seriaaliloo esirinnas.

Lihtne on seda täielikuks kunstiliseks liialduseks tembeldada. Eks ta kohati ka on. Samas erinevate klubide omavahelistest jagelemistest USA, Euroopas ja mujal teatud kaupade ning mõjualade üle on kirjutatud pakse traktaate. Politsei Soomes ja mujal ei hoia teatud spetsiifilisi struktuure nendega tegelemiseks niisama ajaviiteks püsti.

Meil... Kohalikus kontekstis ei tea keegi peale asjaosaliste võid lähedalseisjate, kes on Mati, Jüri või Fjodor, kes partii või registreerimata tulirelvaga vahele jääb. On ta klubiline, mootorrattur või muidumees. Vahel harva on kuulda lugusid stiilis, et mootorrattur kes ennast vastutuleva auto ees algosadeks puistas, omas taskus kotikest valge pulbriga. Mis asjaoludel, pole küsida kelleltki.

Kindel aga võib olla kahes asjas: et SOA toob kohalikus kontekstis suure hulga matkijaid, kes oma rolleririsu, bitbike'i või jopperi seljas nüüd maailma vallutama asuvad. Samas võib kindel olla ka selles, et üle teatud seadusliku ja moraalse piiri ronijatel hoitakse pilk peal.

A.

Kasutaja avatar

Teema algataja
sang
Postitusi: 1796
Liitunud: 18 Veebr 2004, 11:01

Re: Sons of Anarchy??

Lugemata postitus Postitas sang »

müristaja kirjutas:
sang kirjutas:

Nonii, esimene osa vaadatud.

Diagnoos: klassikaline ülla metslase ehk Noble Savage käsitlus. Ehk siis üks paras indiaanijutt tänapäevases soustis.

Kriitiliselt tahaks veel öelda, et konkreetsel juhul on tegemist kurjakate heroiseerimisega. Paraku olen aga nii vanaks saanud, et minu suhtumine on ühene: pätt on pätt.

Järeldus: ei vaata seda enam.

Moraalihunt miks sa selle esimese osa siiis lõpuni vaatasid? Hirmus polnud? (togi)

Q: Why can’t donkeys attend to a college?

A: Because no one likes a smart ass.

Kasutaja avatar

kaval
Postitusi: 895
Liitunud: 12 Juul 2007, 23:42
Tsikkel: rattatuu
Asukoht: tln,mõigu
Kontakt:

Re: Sons of Anarchy??

Lugemata postitus Postitas kaval »

vägisi kisub delhvi naistekaks :mrgreen:

http://www.arcar.eu odavad rendiautod al.5 euri päev
anda rendile koos tehnikaga garaaz Mõigus kaaskasutusse.500 euri
allar 56291000
umbe ull miis
Kasutaja avatar

müristaja
Postitusi: 384
Liitunud: 21 Jaan 2009, 04:06
Tsikkel: Tuned & modded Tuono
Asukoht: Tallinn

Re: Sons of Anarchy??

Lugemata postitus Postitas müristaja »

kisub kisub :wack:

Drop a gear and disappear...
Kasutaja avatar

Stinger
Postitusi: 205
Liitunud: 12 Juul 2010, 23:38
Tsikkel: Yamaha T7
Tänanud: 21 korda
Tänatud: 63 korda

Re: Sons of Anarchy??

Lugemata postitus Postitas Stinger »

Esimesed osad olid mulle üsna ebameeldivad, mingid wannabed tuututavad fa fa. Lõpuks sai sellest üks mu lemmikseriaale sopranode kõrval. Niiet paari osa vaatamise järgi ei maksa kriitikaga liiga sügavale minna.

Yamaha Tenere 700 2021; Honda Dominator NX650 1994 - poolik projekt
Ajalugu:
Honda Transalp XL650V 2001 - 7a; Bmw GS1150A 2002 - 2a; Honda CB500X Rally-Raid L3 2018 - 5a; Honda CB650R 2020 - 3a; BMW R1100GS 1995 - 1a.

onu Kobras

Re: Sons of Anarchy??

Lugemata postitus Postitas onu Kobras »

Zu Risiken und Nebenwirkungen lesen Sie die Packungsbeilage und fragen Sie Ihren Arzt oder Apotheker!


petz
Postitusi: 1443
Liitunud: 20 Juun 2005, 11:29
Tsikkel: KMZ sidecar, Super Tenere
Asukoht: Lilli-Nuia-Viljandi-Emmaste
Tänatud: 2 korda

Re: Sons of Anarchy??

Lugemata postitus Postitas petz »

millal seda seriaali siis teles näitama hakatakse????????

Kasutaja avatar

Homonculus
Postitusi: 15
Liitunud: 30 Apr 2008, 20:37
Tsikkel: XB9R
Asukoht: Tallinn

Re: Sons of Anarchy??

Lugemata postitus Postitas Homonculus »

TV6-s tuleb pühapäeva õhtul kolmas osa.

Kasutaja avatar

Primo
Postitusi: 2924
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:00
Tsikkel: KTM 640 Adventure R '00
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Sons of Anarchy??

Lugemata postitus Postitas Primo »

onu Kobras kirjutas:

Zu Risiken und Nebenwirkungen lesen Sie die Packungsbeilage und fragen Sie Ihren Arzt oder Apotheker!

Pilt

Challenge the Adventure.Ride The World
Kasutaja avatar

ht99
Postitusi: 681
Liitunud: 26 Apr 2007, 10:51
Asukoht: Tartu

Re: Sons of Anarchy??

Lugemata postitus Postitas ht99 »

Endal kõik kolm hooaega arvutis olemas.
Lõpuni pole veel jõudnud, aga tegemist minu arvates täitsa vaadatava sarjaga.


madjs
Postitusi: 1458
Liitunud: 17 Juun 2005, 14:36
Tsikkel: VX 800
Asukoht: Läänemaa, Lihula; Kasari
Kontakt:

Re: Sons of Anarchy??

Lugemata postitus Postitas madjs »

Seebikatega on selline jama, et võib sõltuvus tekkida.

Kõik mis ei tapa teeb tugevamaks, või siis sitaks haiget. Ps.Nii loll pole keegi, et teisi õpetada ei oskaks.
http://www.krracing.ee/
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”