Ratta registreerimine ark-is...

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded


Teema algataja
Indeed

Ratta registreerimine ark-is...

Lugemata postitus Postitas Indeed »

Tere...Olen silmitsi järgmise probleemiga.Nimelt elasin u. 6a. iirimaal ja nüüd sai kodumaale tagasi kolitud koos oma rattaga,mille ma sealt endale soetasin aga nagu teada,siis on irl-is. vasakpoolne liiklus.Siit ka probleem.Vaja tuli vist ära vahetada,kuna 1 klaasil nool paremale,teisel vasakule ja see ark-ile vist ei meeldi. Kas on mingeid alternatiive,kuna uue esitule hinnaks öeldi mulle ca. 430 euri? Või on äkki kellegil vedelemas kuskil 2hand tuli. Igasugune info on teretulnud...
Hetkel veel pean iiri kirvest kindlustust maksma,et saaks ilusaid ilmasid nautida.. :roll:

Rattaks siis 99 aasta R6



Kasutaja avatar

daub
Postitusi: 707
Liitunud: 17 Jaan 2010, 00:58
Tsikkel: F6C 1500
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 31 korda
Tänatud: 33 korda

Re: Ratta registreerimine ark-is...

Lugemata postitus Postitas daub »

ARK'is peaks see esmane ÜV tasuta olema. Leiad aja ette näidata, ütlevad kohe kõik detailid ära mis vaja vahetada. Ära unusta neile mainida, et oled ümber asuja, kuna seal võivad mingid mööndused kaasneda.

Kui sa tahad igal juhul kruusa vältida, siis leiab kruus su üles.
Pilt
Kasutaja avatar

Oil-Cooled
Postitusi: 994
Liitunud: 04 Sept 2006, 21:20
Asukoht: Eesti
Tänatud: 1 kord

Re: Ratta registreerimine ark-is...

Lugemata postitus Postitas Oil-Cooled »

Mul suht sama olukord praegu. Helistasin ARKi ja öeldi et ülevaatus plus registreerimine läheb kokku 150 euri ja paar senti

BMW R100RS
Varem: CB750K6, K75S, Katana/GSXR hübriid, GSX1100S Katana, XJ600, GPZ900R, GSX600F, GSXR750


rainer300
Postitusi: 346
Liitunud: 01 Jaan 2010, 14:09

Re: Ratta registreerimine ark-is...

Lugemata postitus Postitas rainer300 »

Indeed kirjutas:

Tere...Olen silmitsi järgmise probleemiga.Nimelt elasin u. 6a. iirimaal ja nüüd sai kodumaale tagasi kolitud koos oma rattaga,mille ma sealt endale soetasin aga nagu teada,siis on irl-is. vasakpoolne liiklus.Siit ka probleem.Vaja tuli vist ära vahetada,kuna 1 klaasil nool paremale,teisel vasakule ja see ark-ile vist ei meeldi. Kas on mingeid alternatiive,kuna uue esitule hinnaks öeldi mulle ca. 430 euri? Või on äkki kellegil vedelemas kuskil 2hand tuli. Igasugune info on teretulnud...
Hetkel veel pean iiri kirvest kindlustust maksma,et saaks ilusaid ilmasid nautida.. :roll:

Rattaks siis 99 aasta R6

Ei tea kuidas eestis on aga soomes saab eesti registris olevale autole küll kindlustuse teha. Tee eesti kindlustus !

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”