Ostaks tsikli,aga mida siis...?

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded


Teema algataja
andriano

Ostaks tsikli,aga mida siis...?

Lugemata postitus Postitas andriano »

Olen idanaabrite tsiklitega sõitnud väiksest peale.Ja nüüd,kui on vanust ja mõistust juba parajalt,leidsin,et tahaks taas tsikli selga.Sooviks teha väikest statistikat lääne ja japside tsiklite osas.Ise olen veendunud,et pikematel sõitudel sobiks nn.touringu pillid.Samas olen cruiseri fänn(nende vahepeale on jäänud Yamaha V-max ,aga krt on kallis).Eks tuleb siis leppida kasutatud tehnikaga(max 50 000).Lisaks varustus,mis sama tähtis,kui tsikkel ise(vahel tähtsamgi).
Teretulnud on kõik tarkused ja kogemused tsiklitest: erinevad tehnilised probleemid ja lahendused,vastupidavus meie nigelatel teedel,sõidumugavus...
Loodan,et leian abi ja kohtumiseni tulevastel kogunemistel!

Teema algataja
Burn

Lugemata postitus Postitas Burn »

Alustaks siis varustusest. Ise ostsin just Rukka Gore-tex varustuse. Räägitakse et jope on parem, kui nahk. Sest Eesti ilmad on nagu nad on, kogu aeg sajab vihma ja nahk liguneb lihtsalt läbi. Kuigi maitseasi, kes mida selga tõmbab. Varustuse alla matsin umbes üle 17 000.- seal sees siis kiiver, kindad, saapad, püksid, jope. Vähemalt sain korralikud asjad :D
Tsikklist niipalju, et alguses mõtlesin ka mingisuguse 600 bike osta umbes 40- 50 000.- ringis. Kuid teadjamehed ei soovitanud sellist, kuna selle raha eest saab üsna raipeks lastud pilli, muidugi võib ka hea asja saada aga seda ka läbi ussi emmi. Teine asi veel, et need hakkavd elama alles siis kui pöörded üsna kõrgel. Madalatel pööretel üsna uimane. Niisiis osutus minu valik ´97 aasta Suzuki Bandit 1200s ile. Lisaks on tal ABS pidurid ja Laseri sport ringraja summ +20 hp. Usa vennad kiidavad taevani sõidumugavust, juhitavust, pidureid jne. Samas on ka Brittide lemmik aparaat. Algul tundus hirmuäratav, sest ikka 120 hp `d pole naljaasi. Just see meeldib kõige rohkem, et tõmbab ta nii madalatel, kui kõrgetel pööretel.
BTW: üks must Bandit on A-tuningus müüa aga see on 600 ne.

Igaljuhul edu selle õige otsimisel. Vaata, mis müüjad ise räägivad motopoodides, siis saad ka äkki mingi ülevaate asjast.

Teema algataja
Margus

Lugemata postitus Postitas Margus »

Welcome to the club Burn. Ostsin Yamu FJ 1100. Aasta on küll vanem ja alguses olid mõned probleemid aga hetkel on Motodepoos hoolduses ja saab kiirelt lahendatud. Sama tüüpi tsikleid kasutasid aastaid ka Soome mendid ja nutsid kui välja pidid vahetama. Olen täiesti ühte meelt pöördejutu kohapealt - tunned võimu kui ilma gaasi andmata koha pealt ära lähed. :D

Teema algataja
Burn

Lugemata postitus Postitas Burn »

1200 Bandit`idega sõidab hetkel ka Eesti politsei aga need peaks minuteada täis stockid olema oma 100 hp ga. Eks omanikul on olemas sellele veel tuning tüüsid ja nõelad. Kui need ka peale panna ja K&N filter, siis peaks pill päris hästi edasi käima.

Teema algataja
Margus

Lugemata postitus Postitas Margus »

Burn, tulid jutuks pöörded. Millised on sinu rattal pöörded kui kiirus on näit. 120km/h? Mul on kuskil 5000 peal ja on kuri kahtlus, et seda on palju :? Sama kiiruse pealt hakkab loom istumise ka kõvasti värisema. Pole tippkiirust proovinud aga 106 hp peaks nigu sujuvamat liikumist võimaldama.

Teema algataja
Burn

Lugemata postitus Postitas Burn »

120 km/h pealt on miskit alla 4000 kanti 5 käiguga, kui mu mälu ei peta. Mul 120 ga värisema küll ei hakka, mingi hetk lööb nagu kerge vibratsiooni korra sisse aga see on täiesti normaalne. Tippkiirus on minuomal välja sõidetud spido põhja so. siis 260 km/h palju ta valetab sellise kiiruse pealt, ei tea. Ise sinnamaale pole veel lasknud...

Teema algataja
Margus

Lugemata postitus Postitas Margus »

Värina koha pealt soovitati mul rehvirõhku kontrollida - hea mõte :!: Tagarattas peaks 2,2 - 2,7 sees olema.

J30
Postitusi: 274
Liitunud: 10 Dets 2002, 19:17
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas J30 »

Margus ja Burn, oleks tore kui te arutate vibra ja pöörde teemat tehnilise all. Põhjus lihtne - esmalt jääb see teema algseks, teiseks on foorum paremini haaratav, kolmandaks õige pealkirja korral leiab tulevikus keegi teie teema paremini kätte...

Et meil kõigil mugavam oleks :)

BTW, võrrelge oma rataste ülekannet. Vaid kubatuur käik ja kiirus on vähene inf... Ülekande järgi saad ka arvutada mingi kindla numbri ja see annab aimu mis jama on!

Juba ei pidanud vastu ja tegin ise ka väikse offtopicu :)
Viimati muutis J30, 27 Mai 2003, 12:54, muudetud 1 kord kokku.
Tööriistad, auto LCD probleemid, xenon
http://www.harteron.ee
Kasutaja avatar

Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

Jutt õige, mina alustasin - võtan süü endale :oops: P.S vaata Jaanipäeva teemat :wink:
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”