Kuritöö ja karistus : kihutada või mitte kihutada

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

piibek
Postitusi: 149
Liitunud: 25 Nov 2010, 13:58
Tsikkel: Yamaha R1

Re: Kuritöö ja karistus : kihutada või mitte kihutada

Lugemata postitus Postitas piibek »

justcraizy kirjutas:
piibek kirjutas:

...

Loome erakonna? (lol)

Ma arvan küll :D



Kasutaja avatar

ApK
Postitusi: 101
Liitunud: 28 Apr 2012, 18:15
Asukoht: Tallinn/(Ida-Virumaa)
Tänatud: 4 korda

Re: Kuritöö ja karistus : kihutada või mitte kihutada

Lugemata postitus Postitas ApK »

How I wish I could choose between Heaven and Hell.

Teema algataja
Tuono

Re: Kuritöö ja karistus : kihutada või mitte kihutada

Lugemata postitus Postitas Tuono »

Haiged mendinärakad lükkasid tsikli pikali!


Teema algataja
reimps

Re: Kuritöö ja karistus : kihutada või mitte kihutada

Lugemata postitus Postitas reimps »

Tuono kirjutas:

Haiged mendinärakad lükkasid tsikli pikali!

Ma nii räigeid sõnu ei kasutaks, aga video järgi oli küll tegu põhjandamatu jõukasutamisega.
Ärasõitmine on küll ebaviisakas ja ohtlik, aga kui "kahtlustatav" juba seisma jääb, siis on see küll loetav koostööle allumise märgiga, minu arusaamade järgi. Neljakesi pealelendamine on eriti mehelik ja teeb taktikaliste helkurvestidega meestele täiega au. Eks see adrenaliin üks ohtlik uimasti ole..

Sama hästi on tubli G4S-turvas poevarga kinni pidanud ja patrull annab esimese asjana teda üle võtma tulles vargale lihtsalt üle kurgi.
Aga mida mina ka sellisest asjast tean.

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 418 korda
Kontakt:

Re: Kuritöö ja karistus : kihutada või mitte kihutada

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Tuono kirjutas:

Haiged mendinärakad lükkasid tsikli pikali!

täitsa normaalne, mis nad peaks pead silitama või? et sa arvad et politseinik ütleb: tule nüüd ilusti ratta seljast maha pane ta hargile ja me siis kenasti ja õrnalt paneme su käed raudu?

Kasutaja avatar

Stonekurg
Postitusi: 242
Liitunud: 21 Apr 2007, 15:46
Tsikkel: zx7r
Asukoht: Laulasmaa
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Kuritöö ja karistus : kihutada või mitte kihutada

Lugemata postitus Postitas Stonekurg »

mx77 kirjutas:
Tuono kirjutas:

Haiged mendinärakad lükkasid tsikli pikali!

täitsa normaalne, mis nad peaks pead silitama või? et sa arvad et politseinik ütleb: tule nüüd ilusti ratta seljast maha pane ta hargile ja me siis kenasti ja õrnalt paneme su käed raudu?

Njah mõnesmõttes nõme, et nii tehti(mis siis kui oleks old varastatud tsikkel? ) aga süüdi on selles Eesti karistused. Politseinikud ju teavad, et karistus tuleb kohtu poolt sama mis oleks kohe tuld kui oleks seisma jäänud, nüüd ehk vähemalt saab oma masinale uue jalaraua soetada boonusena ja tõsiselt üllatav, et tüüpi ennast ei väänatudki maha.

kawasaki zx7r

Teema algataja
reimps

Re: Kuritöö ja karistus : kihutada või mitte kihutada

Lugemata postitus Postitas reimps »

Tehke endale selgeks, mida kujutab endast võmuesindaja poolt jõu kasutamine, mis juhtudel see OK on ja kas see tsiklilükkamine oli vajalik või mitte.


Mihkel S
Postitusi: 280
Liitunud: 30 Juul 2008, 01:02
Tsikkel: Veereb..
Asukoht: Tarbatu
Tänanud: 1 kord

Re: Kuritöö ja karistus : kihutada või mitte kihutada

Lugemata postitus Postitas Mihkel S »

reimps kirjutas:

Sama hästi on tubli G4S-turvas poevarga kinni pidanud ja patrull annab esimese asjana teda üle võtma tulles vargale lihtsalt üle kurgi.
Aga mida mina ka sellisest asjast tean.

Hea kui keegi julgeb vahest ka vargale üle kurgi anda..


Teema algataja
reimps

Re: Kuritöö ja karistus : kihutada või mitte kihutada

Lugemata postitus Postitas reimps »

Ma pole vastu, kui 100% süüdi olevale kodanikule (varga puhul eriti) tappa antakse enne süüdimõstvat kohtuotsust ja vajalikke menetlustoiminguid, vastupidi, Eesti kohtusüsteem on sellise "omakohtu" pooldamise ise võimalikuks teinud. Ega ma isegi sest patust prii pole, kui täitsa aus olla..

Aga võimuesindaja poolt sellise asjaga videole jääda, no tere tali - annab lollim olla. Konkreetse video juurde tagasi tulles - tooge mulle üks vettpidav põhjendus, miks ratas ümber lükati (arvestades ka sõitja käitumist, vastuhakk oli ju ilmne. Või ei olnud? :roll: ).

Mulle ühesõnaga ei meeldi mõttetu vägivald (ja vägivald, millel on õige, ehk õiglanegi suund, on igati normaalne ja tervitatav minu meelest), kuid selles videos ei olnud sellel vägivallal mitte kui ühtegi seaduslikku ega moraalset alust, lihtsalt pigem jääb mulje, et väike noku võttis korraks võimust.

PS Mirjam meeldib mulle ikka veel.

Kasutaja avatar

noone
Postitusi: 36
Liitunud: 30 Apr 2011, 23:12
Tsikkel: Honda XRV 750

Re: Kuritöö ja karistus : kihutada või mitte kihutada

Lugemata postitus Postitas noone »

On ennegi selliseid olnud, kes korra kinni peavad ja siis kui asjapulgad autost väljas või lihtsalt pol seisma jäänud, panevad täiega uuesti minema.

reimps kirjutas:

Ma pole vastu, kui 100% süüdi olevale kodanikule (varga puhul eriti) tappa antakse enne süüdimõstvat kohtuotsust ja vajalikke menetlustoiminguid, vastupidi, Eesti kohtusüsteem on sellise "omakohtu" pooldamise ise võimalikuks teinud. Ega ma isegi sest patust prii pole, kui täitsa aus olla..

Aga võimuesindaja poolt sellise asjaga videole jääda, no tere tali - annab lollim olla. Konkreetse video juurde tagasi tulles - tooge mulle üks vettpidav põhjendus, miks ratas ümber lükati (arvestades ka sõitja käitumist, vastuhakk oli ju ilmne. Või ei olnud? :roll: ).

Mulle ühesõnaga ei meeldi mõttetu vägivald (ja vägivald, millel on õige, ehk õiglanegi suund, on igati normaalne ja tervitatav minu meelest), kuid selles videos ei olnud sellel vägivallal mitte kui ühtegi seaduslikku ega moraalset alust, lihtsalt pigem jääb mulje, et väike noku võttis korraks võimust.

PS Mirjam meeldib mulle ikka veel.

Kasutaja avatar

Stonekurg
Postitusi: 242
Liitunud: 21 Apr 2007, 15:46
Tsikkel: zx7r
Asukoht: Laulasmaa
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Kuritöö ja karistus : kihutada või mitte kihutada

Lugemata postitus Postitas Stonekurg »

reimps kirjutas:

Aga võimuesindaja poolt sellise asjaga videole jääda, no tere tali - annab lollim olla. Konkreetse video juurde tagasi tulles - tooge mulle üks vettpidav põhjendus, miks ratas ümber lükati (arvestades ka sõitja käitumist, vastuhakk oli ju ilmne. Või ei olnud? :roll: ).

??? :wack: Rattur ei jäänud mitte auto taga konkreetselt seisma vaid nillis juba peaaegu politseist mööda...kus politsei teadma peab ega hull kohe edasi ei kavatse lasta kui korra seda juba tegi :wack: saaks aru sinu pahameelest kui rattur oleks kiirust ületanud ja peatumismärguande peale seisma jäänud.


Teema algataja
reimps

Re: Kuritöö ja karistus : kihutada või mitte kihutada

Lugemata postitus Postitas reimps »

Jah, sest suretusnupu poolt lähenedes on ju lihtsam lükata kui sirutada käsi ning lenksust haarata/suretusnuppu vajutada..
Puhtjuhuslikult on sealtpoolt haarates lihtsam ka rutskat enda poole keerata/tõmmata, et peale ei saaks keerata/sõita. Pealegi sellisel juhul põhjustab tsiklist ise oma kukkumise, seega seadusesilmal süü puudub..
Erinevate sõiduvahendite ehitus peaks korravalvuritele juba koolis selgeks tehtud olema..

Over & out, ma sel teemal ei viitsi enam sõna võtta, ilmselgelt näen ma asju liiga mustades värvides ja olen liiga ideaalse politseiniku kehastuse endale kogemata pähe võtnud kuskilt.
Jään oma seisukoha juurde, et üks ment reageeris üle situatsioonis, kus polnud selleks mitte mingisugust põhjust sedasi üle reageerida. Teised, vähe adekvaatsemad, ei löönud ratturit ju jalust maha ega hakanud lambist käsa väänama (seega neil oli olukord kontrolli all). Ei maksa vist sellel ka väga palju pikemalt peatuda, et (vähemalt) kahe masinaga tsiklit karpi võttes peatati vähemalt esimene masin taktikaliselt valesti, ka tolle masina juht käitus taktikaliselt valesti - juht peab jääma masinasse just sellel põhjusel, et vajadusel blokeerida edasised võimalikud põgenemiskatsed.

Üleüldse on tagantjärgi tarkus täppisteadus :bsmile:
Aga sõna võtta mulle meeldib, tooks see vaid peale "feimi" ka sulli sisse :mrgreen:

EDIT Ma ei hakka muutma midagi, las mu eksiarvamused jäävad netti rippuma. Ma nimelt lähtusin targutades veidi teisest taktikast :P


madjs
Postitusi: 1458
Liitunud: 17 Juun 2005, 14:36
Tsikkel: VX 800
Asukoht: Läänemaa, Lihula; Kasari
Kontakt:

Re: Kuritöö ja karistus : kihutada või mitte kihutada

Lugemata postitus Postitas madjs »

No mis seal siis ikka nüüd väga oli, biker üritas ära minna, ei saanud hakkama. Jälitajate poolt suht loogiline tegevus veits jalust maha lükata kui seisma jäi, et rohkem vigureid ei teeks. Nagu siin keegi eespool mainis peatumine, ootamine ja siis lapatsit suht tõhus, antud juhul oleks aidanud kannakas ja tagasi. Uuesti teemasse, oleks siis veel nuiadega paiste kolgitud vms. siis võiks viriseda. Se oleks ka koomiline olnud kui peale peatumist oleks jäätist pakkuma tuldud. Julged keerat siis ära ole mingi pehmo, see vist mingi moesõna. Kindlasti ma ei nimeta pehmoks antud juhul eest ära keerajat, ma ei tea mis tal juhtus, äkki sai bensiin otsa või tuli mõistus. Selles osas võib siin jahuda surmani.

Kõik mis ei tapa teeb tugevamaks, või siis sitaks haiget. Ps.Nii loll pole keegi, et teisi õpetada ei oskaks.
http://www.krracing.ee/

isonts
Postitusi: 151
Liitunud: 23 Mai 2004, 17:37
Asukoht: eesti
Tänatud: 1 kord

Re: Kuritöö ja karistus : kihutada või mitte kihutada

Lugemata postitus Postitas isonts »

Ma olen on sügavamas hingesopis vist väga vägivaldne, aga mulle meeldis, et tsiklivend külili lükati. Ja mulle väga meeldiks, kui politsei ise pätidele peksa annaks. Vaatasin sellel nädala Kriminaalset Venemaad. Pätt, kes kinni püüti toodi esmaste ütluste andmisele ikka väga paistes peaga. Silm puhkas kohe sellise vaatepildi peal. Eesti on nõmedalt demokraatlik "õigusriik" ja pätid on targad oma "õigust" enda kasuks ära kasutama, mida ei saa neile ka muidugi pahaks panna. Sellistele oma" õiguse" nõudmiste menetlustele võiks kohe peale alustamist peale lüüa templi case closed avaliku menetlushuvi puudumise tõttu.

Kasutaja avatar

t2g
Postitusi: 353
Liitunud: 13 Dets 2006, 20:35
Tsikkel: zx6r suure R-iga

Re: Kuritöö ja karistus : kihutada või mitte kihutada

Lugemata postitus Postitas t2g »

Selles videos tüüpiline noore mendi käitumine kui vaja näidata,et sinine munder teeb nii kõvaks meheks. Baikeri poolt ei ole aga käitumine oli mentide poolt inetu ka kindlasti ebavajalik.

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 418 korda
Kontakt:

Re: Kuritöö ja karistus : kihutada või mitte kihutada

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Ei tea, minu meelest kui kasvõi neid krimisaateidki vaadata, siis meie politsei on ikka suht pehmo. Mingite tülinorijate lahutamisel lastakse kukkedel ikka väga palju suud pruukida. Soome politsei tavaliselt vastavas situatsioonis keerab vennikese reeglina maha, raudu ja jaoskonda. Ok, soome pollarid on ka sellised vähemalt 1.90 kolakad. Kunagi 90-datel oli ühel tuttaval kokkupuude saksa politseiga, aeti vist mingite muude eestlastega segamini, siis oli ka ainke väljend mis saksa pollari suust tuli: "Klappe halten" ehk siis lõuad pidada.


kilx
Postitusi: 87
Liitunud: 02 Juul 2009, 00:08

Re: Kuritöö ja karistus : kihutada või mitte kihutada

Lugemata postitus Postitas kilx »

Täiesti õige käitumine oli mendi poolt antud olukorras. Isegi leebe. Polnud mingit märki, et juht oli alla andnud. Ta jäi täitsa seisma ainult sellepärast, et ette astuti. Terve olukord kestis hetke.

Oleks alla andnud, oleks auto taga peatunud ja käed lenksu pealt ära võtnud vmt, mitte üritanud autost ja mendist mööda nihverdada (et uuele ringile minna, nagu eelnevalt mainitud).

Ja suretusnuppu taga otsima hakata? See pidi küll nali olema.

Eks kahju ole ikka tsiklit maas näha, aga juhi süü.

Kasutaja avatar

Hurt
Postitusi: 735
Liitunud: 18 Okt 2006, 16:22
Asukoht: Tartu

Re: Kuritöö ja karistus : kihutada või mitte kihutada

Lugemata postitus Postitas Hurt »

Ilma lubadeta, joobes, öösel politseil eest ära lasta. Tuli kohe meelde viisijupike purjus pea ei tea juuste kainest valust... Issanda loomaaed on ikka sigakirju. Samas 20 aastane või mis ta oli ega siis polnud endalgi mõistust peas, lihtsalt mul vedas, et see aeg olid iz-id mis 200 välja ei läinud ja kui oli pralle, siis ei tulnud pähegi millegi rooli ronima hakata.

Tõsi ratas oleks võinud püsti jääda ja olukorra oleks saanud teisiti lahendada aga ma ei tea kuidas ise oleks antud olukorras reageerind võib olla sama moodi. Tugitoolis arvuti ees võib ju targutada küll et oleks võind nii ja nii ja küll see politsei on ikka emm aga who knows.

Jään lootma, et antud juht 2 päevase arestiga ei pääse, see oleks küll karjuv ebaõiglus ja näitaks et midagi on ikka väga mäda süsteemis.

Riga - Paus - XJ600S - XJ600S - Honda CBR600FS - GSXR 750 M

triplekix
Postitusi: 851
Liitunud: 23 Mai 2005, 17:06
Tsikkel: Suzuki GSX-R 1000 K8 2008a.
Asukoht: Tallinn, WSK
Kontakt:

Re: Kuritöö ja karistus : kihutada või mitte kihutada

Lugemata postitus Postitas triplekix »

kilx kirjutas:

Täiesti õige käitumine oli mendi poolt antud olukorras. Isegi leebe. Polnud mingit märki, et juht oli alla andnud. Ta jäi täitsa seisma ainult sellepärast, et ette astuti. Terve olukord kestis hetke.
Oleks alla andnud, oleks auto taga peatunud ja käed lenksu pealt ära võtnud vmt, mitte üritanud autost ja mendist mööda nihverdada (et uuele ringile minna, nagu eelnevalt mainitud).
Ja suretusnuppu taga otsima hakata? See pidi küll nali olema.
Eks kahju ole ikka tsiklit maas näha, aga juhi süü.

Täiesti õige ning pigem AINUÕIGE lahendus oli see mees tsikli pealt maha lükata.
Oleks mees tõesti käed lenksult võtnud, siis vaevalt ta ka sealt maha oleks jookstud.


kopu
Postitusi: 293
Liitunud: 11 Mär 2005, 15:04
Tsikkel: KTM 250 EXC-F
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Kuritöö ja karistus : kihutada või mitte kihutada

Lugemata postitus Postitas kopu »

isonts kirjutas:

Ma olen on sügavamas hingesopis vist väga vägivaldne, aga mulle meeldis, et tsiklivend külili lükati. Ja mulle väga meeldiks, kui politsei ise pätidele peksa annaks. Vaatasin sellel nädala Kriminaalset Venemaad. Pätt, kes kinni püüti toodi esmaste ütluste andmisele ikka väga paistes peaga. Silm puhkas kohe sellise vaatepildi peal. Eesti on nõmedalt demokraatlik "õigusriik" ja pätid on targad oma "õigust" enda kasuks ära kasutama, mida ei saa neile ka muidugi pahaks panna. Sellistele oma" õiguse" nõudmiste menetlustele võiks kohe peale alustamist peale lüüa templi case closed avaliku menetlushuvi puudumise tõttu.

Njaaaa, sedasi mõtled sa niikaua kuni õhtul kergelt vindisena kodupoole jalutades kolm politseionu sulle nuiadega selga vajuvad, loperguseks koputavad ja kinnimajja venitavad. Hiljem muidugi selgub, et tänav eemal toimus just relva ähvardusel röövimine ja teostajaks oli sinu välimusele vastava kirjeldusega tegelinski. Törts ülepaisutatud tõuklemisena paistab sealt videost kuid siiski- kohapeal olemata ei saa toimunu kohta täit hinnangut anda ning politsei poolt on parem kindla peale välja minna kui pärast seletada miks vend minema pani ja kuskil ümber puu keerdus on. (Mina isiklikult annaks muidugi politseile sellises olukorras õiguse relva kasutada, ehk siis relva ähvardusel vend maha suruda ning vastuhaku korral ka tuli avada. Tegemist on siiski ju potensiaalse mõrvariga)

Kasutaja avatar

pritsu
Postitusi: 854
Liitunud: 15 Mai 2005, 00:22
Tsikkel: TDM 850
Asukoht: mets, karjäär
Tänatud: 1 kord

Re: Kuritöö ja karistus : kihutada või mitte kihutada

Lugemata postitus Postitas pritsu »

Sry, et sitta torgin, kuid mind häirib alati, kui kommenteeritakse erialaspetsialistide töövõtteid. Küll saavad kriitikat politseinikud, päästjad, meedikud, ehitajad, torumehed, IT-mehed, blondiinid, poliitikud jne.
No lükkas pikali, siis lükkas. Ju siis oli vaja ja olukord oli selline.

Kellel on igav, tulge mu ratast putitama. Krt, jääbki see aasta sõitmata :twisted:

Õigekirjaoskus massidesse!
Kasutaja avatar

koy
Postitusi: 44
Liitunud: 18 Mai 2004, 21:56
Tsikkel: Honda CBR 929
Asukoht: Tallinn

Re: Kuritöö ja karistus : kihutada või mitte kihutada

Lugemata postitus Postitas koy »

Kui juba ilma kindlustuse,ülevaatuseta, lubadeta, joobes öösel sõitma minna siis võiks vähemalt veenduda, et ratas välisel vaatlusel tehniliselt korras (tagumine tuli ei põlenud mistõttu üldse ta politseile huvi pakkus).
See ju täiesti loomulik, et politsei tahtis tähelepanu juhtida asjaolule, et tuled võiks öösel põleda.


isonts
Postitusi: 151
Liitunud: 23 Mai 2004, 17:37
Asukoht: eesti
Tänatud: 1 kord

Re: Kuritöö ja karistus : kihutada või mitte kihutada

Lugemata postitus Postitas isonts »

kopu kirjutas:
isonts kirjutas:

Ma olen on sügavamas hingesopis vist väga vägivaldne, aga mulle meeldis, et tsiklivend külili lükati. Ja mulle väga meeldiks, kui politsei ise pätidele peksa annaks. Vaatasin sellel nädala Kriminaalset Venemaad. Pätt, kes kinni püüti toodi esmaste ütluste andmisele ikka väga paistes peaga. Silm puhkas kohe sellise vaatepildi peal. Eesti on nõmedalt demokraatlik "õigusriik" ja pätid on targad oma "õigust" enda kasuks ära kasutama, mida ei saa neile ka muidugi pahaks panna. Sellistele oma" õiguse" nõudmiste menetlustele võiks kohe peale alustamist peale lüüa templi case closed avaliku menetlushuvi puudumise tõttu.

Njaaaa, sedasi mõtled sa niikaua kuni õhtul kergelt vindisena kodupoole jalutades kolm politseionu sulle nuiadega selga vajuvad, loperguseks koputavad ja kinnimajja venitavad. Hiljem muidugi selgub, et tänav eemal toimus just relva ähvardusel röövimine ja teostajaks oli sinu välimusele vastava kirjeldusega tegelinski. Törts ülepaisutatud tõuklemisena paistab sealt videost kuid siiski- kohapeal olemata ei saa toimunu kohta täit hinnangut anda ning politsei poolt on parem kindla peale välja minna kui pärast seletada miks vend minema pani ja kuskil ümber puu keerdus on. (Mina isiklikult annaks muidugi politseile sellises olukorras õiguse relva kasutada, ehk siis relva ähvardusel vend maha suruda ning vastuhaku korral ka tuli avada. Tegemist on siiski ju potensiaalse mõrvariga)

Mis argument on see vindisena kodupoole jalutamine? Ja miks ainult mina? Seda võib vindise peaga isegi praegu ette tulla ja kõigil meil. Sina kaasaarvatud. Ja see kas oled kaine, purupujus või "vindine" ei määra midagi. Kui oli relvastatud rööv ja kahtlusalune nägi välja nagu sina, mina või keegi teine siis lüüakse külili nagunii, kui sa sündmuskohal läheduses eriliselt silmapaistad..
Kusjuures ma oleksin isegi nõus väljakannatama sellise klobimise, kui ma teaksin, et kõik, kes reaalselt ka mingi tõprateoga hakkama saavad samuti füüsiliselt nuheldaks. Ja ma ei pea silmas ainult relvastatud röövi. Kui riigivõimu esindajat verbaalselt erinevatesse organitesse oled otsustanud saata siis võiks profülatika mõttes kohe vasta peapekki ka saada.

Kasutaja avatar

Hurt
Postitusi: 735
Liitunud: 18 Okt 2006, 16:22
Asukoht: Tartu

Re: Kuritöö ja karistus : kihutada või mitte kihutada

Lugemata postitus Postitas Hurt »

Just just. Mis siin ikka seletada või kaubelda, tere asemel kohe paar maksahaaki nii profülaktika mõttes ja platele, jõuad sa seda protestimist ja mula kuulata, ikka enne vasta kuppu küll pärast selgub kas oli õige asja eest.

Soovitav on lapsi ka nii kasvatada, et kord nädalas kitli peale, nii kui nii teevad pahadust annad juba ette ära, nii ei kasva neist mingid kaagid. Kindlat kätt vaja ikka.

Müstika. Kõige hirmutavam on et sellise mõtlemisega inimesi on ka reaalselt võimu juures.

Riga - Paus - XJ600S - XJ600S - Honda CBR600FS - GSXR 750 M

isonts
Postitusi: 151
Liitunud: 23 Mai 2004, 17:37
Asukoht: eesti
Tänatud: 1 kord

Re: Kuritöö ja karistus : kihutada või mitte kihutada

Lugemata postitus Postitas isonts »

miks seda lõviks joonud räuskavat ja vastu siputavat idikat, keda parasjagu kongi sikutakse ikka enam teretad. Käi mööda ööklubisi või suuremaid meelelahutusüritusi. Mida rohkem minutid varahommiku poole tiksuvad seda ebaturvalisem on normaalsetel inimestel väljas viibida. Ja Krimis näed, kuidas neid meie aja kangelasi suhteliselt leebelt politsei masinasse talutab. Tattipritsiv ja sõimav imbetsill on meie Krimi saadetse iganädalene nähtus.

Kasutaja avatar

Pontus
Postitusi: 1423
Liitunud: 04 Nov 2007, 22:08
Tsikkel: V4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Kuritöö ja karistus : kihutada või mitte kihutada

Lugemata postitus Postitas Pontus »

Senikaua kuni endal politseiga suurt pistmist pole olnud on kommentaarid taolised:

isonts kirjutas:

miks seda lõviks joonud räuskavat ja vastu siputavat idikat, keda parasjagu kongi sikutakse ikka enam teretad...

Samas, kui oled olnud situatsioonis "sina politseid kohates suurt huvi välja ei näita, nemad aga tahaks sinuga hirmsasti tuttavaks saada" hakkavad kommentaarid tulema juba reaalsemad :mrgreen: :

Hurt kirjutas:

Just just. Mis siin ikka seletada või kaubelda, tere asemel kohe paar maksahaaki nii profülaktika mõttes ja platele, jõuad sa seda protestimist ja mula kuulata, ikka enne vasta kuppu küll pärast selgub kas oli õige asja eest.

Soovitav on lapsi ka nii kasvatada, et kord nädalas kitli peale, nii kui nii teevad pahadust annad juba ette ära, nii ei kasva neist mingid kaagid. Kindlat kätt vaja ikka.

Müstika. Kõige hirmutavam on et sellise mõtlemisega inimesi on ka reaalselt võimu juures.

Hoopis teine mees, ja kui tahad kõnetada siis nüüdsest lisa lause lõppu alati: Söör...
Kasutaja avatar

Hurt
Postitusi: 735
Liitunud: 18 Okt 2006, 16:22
Asukoht: Tartu

Re: Kuritöö ja karistus : kihutada või mitte kihutada

Lugemata postitus Postitas Hurt »

Reageerida tuleb vastavalt vajadusele, loogiline et vägivaldset ja täis inimest ei ole mõtet jumalakeeli paluda autosse istuma, sest ta ei tee seda nii kui nii. Samas inimest kes on lihtsalt veidi üle keskmise napsune ja kes tihti esimese politsei korralduse peale kohe aru ei saa mis ta tegema peab pole mõtet nuhelda ja autosse lohistada.

ehh mõttetu vaidlemise teema... Vägivald sünnitab vägivalda ja alati ei ole vaja esimese meetmena nuuti anda.
Mina igal juhul loodan, et kui satun varahommikusel jalatuskäigul baarist koju politseid trehvama, siis kohtan mõistvat suhtumist, mitte jõmmistiilis klobimist ja sõitu kainerisse.

Riga - Paus - XJ600S - XJ600S - Honda CBR600FS - GSXR 750 M

isonts
Postitusi: 151
Liitunud: 23 Mai 2004, 17:37
Asukoht: eesti
Tänatud: 1 kord

Re: Kuritöö ja karistus : kihutada või mitte kihutada

Lugemata postitus Postitas isonts »

to Hurt:
Ära üle võimenda. Üks ütleb A ja teine vuristab kohe terve tähestiku järele. Keegi ei taha, et rahuliku kainet/napsitanud kodaniku keegi nüpeldaks. Pole seda keegi isegi väitnud.
Pättidest/kaabaktest rääkisin mina. Nendest rääkisin, kes joobes olles taarat mööda tänavat kildudeks loobivad, need kes sinuga mögisevad, kui neist möödud ja kelle käest sa öhtul napsisena kodu minnes 99% tõenäosusega lambist jalaga molli saad. Sellistest tüüpidest, kelle pärast see teema siin on. Ja keda praegu suhtelisel viisakalt kinnipidamisel koheldakse.


Teema algataja
Romeo

Re: Kuritöö ja karistus : kihutada või mitte kihutada

Lugemata postitus Postitas Romeo »

Kas mitte tollel tsiklimehel polnud puudu juhiluba, tsiklil ülevaatus, kindlustus? Pluss joove, eest ära sõitmine ... See on ju jama. Autoroolis olles oleks teda koheselt potensiaalseks mõrtsukaks tembeldatud. Kui politsei tegi oma tööd ja selle juhi kiirelt ja konkreetselt liiklusest eemaldas, tegi ta seda kindlasti õigesti. Töövõte oli väga impressiv. Täitis oma eesmärgi. Eks sellise asja eesmärk on ju olukord kiirelt oma kontrolli alla allutada. Kui käitud korrektselt, ei siis selliseid asju juhtu (crash)

Kasutaja avatar

-PitBull-
Postitusi: 1186
Liitunud: 10 Mär 2006, 21:59
Asukoht: Ida-Virumaa

Re: Kuritöö ja karistus : kihutada või mitte kihutada

Lugemata postitus Postitas -PitBull- »

Nobljäääd mai tea, tundub küll rohkem sellisena see asi kõrvalt vaadatuna, et onu politseinik sai mingi rahulduse sellest pikali lükkamisest. Haaranud esipidurist või gaasikäest kinni ja süüde välja ja seisabki. Oleks jorss pikali kukkunud ja jalg tsikli alla jäänud, siis oleks ka ise süüdi, et mingi kondi ära murdis? :mrgreen:

Pilt


Riga->Planeta 5 1991->Jupiter 2K 1968-> R1 2005->Honda CBR600RR 2004
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”