Tänav ongi päriselt ringrada! On ikka või?!!

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Ravat
Postitusi: 95
Liitunud: 25 Apr 2010, 02:35
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Tänav ongi päriselt ringrada! On ikka või?!!

Lugemata postitus Postitas Ravat »

25, naine, 1 laps, üliõpilane/hobusekasvataja.
Midagi annab see teema veel peale eelpool väljatoodule- kujundab arvamust inimestest keda põgusalt tead, siiani nagatiivses suunas kahjuks. :(
Oma oskamatuses ja arguses olen peaaegu hälvik-mootorrattur, ei kihuta, ei trügi ridade vahel jne, ei vaata liikluses hullajaid sooviga, et midagi halba juhtuks, hoopis sooviga et mõistus järgi jõuaks.
Huvitav, kas kehvavõitu sõiduilmad frustrueerivad rahvast tõesti niipalju, et 99% siinsetest postitustest on täis puhast õelust. Ka tundub olema viimase aja tendents, et ei tervitata enam liikluses millest on ülimalt kahju. Kõik meie väiksed teod ja tegemata jätmised kujundavad meid.
Kahju hukkunutest, kahju ringraja mainest ja kahju kibestunud tsiklirahvast.
Rohkem sallivust ja kainet mõistust.



Vabal ajal olen ma normaalne... aga vaba aega mul pole
Honda CBR600F 1990 "Põdravikat"
Piaggio Typhoon
BMW R1100S
Honda CBR1000F 1987
Aplilia SL1000 2003 Falco
Honda CBR1000F 1987
Keeway Zahara
Xmotos XB88 250cc
Asix Lizzard 250CC

ummip
Postitusi: 161
Liitunud: 09 Sept 2008, 00:39
Tsikkel: honda cbr900rr suzuki gsf600
Asukoht: Tallinn Nõmme
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 4 korda

Re: Tänav ongi päriselt ringrada! On ikka või?!!

Lugemata postitus Postitas ummip »

. Ka tundub olema viimase aja tendents, et ei tervitata enam liikluses millest on ülimalt kahju.
Seda tundub mullegi viimased 1,5 nädalat. Või sõltub see rattast, sest ühe rattaga sõites tervitatakse teisega mitte.Aga äkki ainult tundub. Ja veel, ikkagi rohkem sallivust ja ärge olge nii õelad. :bsmile:


väikepets
Postitusi: 56
Liitunud: 25 Juul 2007, 11:00
Tsikkel: Z1000
Asukoht: Järvamaa
Kontakt:

Re: Tänav ongi päriselt ringrada! On ikka või?!!

Lugemata postitus Postitas väikepets »

Varsti on käpaviskamine ajalugu!


ttameri
Postitusi: 40
Liitunud: 25 Mai 2013, 18:44
Tsikkel: Kawasaki ZZR600 & ZZR1100
Tänatud: 8 korda

Re: Tänav ongi päriselt ringrada! On ikka või?!!

Lugemata postitus Postitas ttameri »

Pikalt mõtlesin, kas kirjutada või mitte. Siiski otsustasin...
Lugesin kogu selle teema olulisemad ja sisukamad postitused läbi ning see pani mind mõtlema kahele asjale:
1) miks sõidan mootorrattaga? Aasta tagasi lube tehes ütlesid lähedased, et hull olen, surma tahan saada, ei lubavat, jne. Vaatasin otsa ja kehitasin õlgu. Sest teatsin, millega ennast seon ning arvestasin, et keegi kellel pole seda pisikut sees ei saa mõistma. Milleks vaevata ennast ja teisi selgitustega? Sõit mootorrattaga annab vabaduse olla üksi koos rattaga. Mitte kedagi ei ole kõrvalistmel rääkimas, raadiot vahetamas, sõidustiili kommenteerimas, "abistavaid" vihjeid andmas. Ükski teine sõiduk avalikel teedel ei paku samaväärset sõidutunnetust ja võimekust. Tunnistan, et mootorrattaga liikudes on raske lubatud piirkiirusel sõita. Ka minu kiirustel (st +10, +15 spidomeetril) maanteel ja ka asulas sõites on neljarattalisi mööda vuhisemas. Tean, et minu parema käe all on võimekus nad seljataha jätta, kuid ma ei tee seda. Väike paharett minu vasakul õlal sõimab ja ropedab aga parema õla mehike naerab ning ütleb: "Vorm pole oluline, sisu on tähtus". Tean, et minu suksu on võimeline rohkemaks kui kasutan ja mulle meeldib see teadmine. Näen märki asula lõpp, ning lükkan paar käiku alla, et pöörded magusasse tsooni saada ning õigel hetkel teen kerge liigutuse, et olla sekundiga 90km/h. Näen kuidas auto minu taga kaob - minu vasaku õla pahareti kättemaks ning üsnagi magus. Endalgi hea tunna peab tunnistama. 2 minutit hiljem on sama auto seljataga ning mõni kilomeeter hiljem möödaski. Jõuan sihtkohta ning tunnen rõõmu mõnusast sõidust ja ilusast ilmast (nii palju kui seda antakse).
2) mõned nädalad tagasi, pärast selle aasta esimest mootorratturi hukkumist Lõuna- Eestis, sattusin sõbra palvel Krimi saates kommenteerima hetke liikuluskultuuri, kus saatejuhi provotseerivale küsimusele, kas meil on veel lootust, vastasin kerge muigega, et loomulikult on. Nüüd mõtlen, et kas sõnusin midagi ära, kas mul on jäänud midagi kahe silma vahele, kas tegin ennatlikke järeldusi. Oma esimesel hooajal sõitsin igasuguse ilmaga tööle ja tagasi ning ka peaaegu iga nädala vahetus pikemad otsad. Kilomeetreid kogunes 6000 ringis ja ehk natune pealegi. Kas seda on vähe, et märgata kehva liikluskultuuri? Kui lube tegin siis esimene õpetusõna oli, et mootorrattaga sõites ei ole küsimus, kui sa kukud, vaid millal sa kukud. Loodan, et olen oma kukkumised võrri, IZ ja Vošoodiga kätte saanud. Siit edasi teadmisi kogudes tahan õppida teiste vigadest. Mistõttu on minulgi suur soov teada saada, mis on ühe või teise õnnetuse põhjustajaks. Kui lugeda foorumi õnnetuste sektsiooni postitusi siis võib jugelt väita, et 90% nendest on ikka juhi enda lollused ja sõiduvead. Ei taha sellega teha mingeid 100%lisi järeldusi.

Mida panen siit kõrva taha:
1) +15 on ikka tegelikult minu jaoks liiast (kellegi teise eest sõna ei võta)
2) ei taha, et lähedastel õigus oleks nagu mootorrattaga sõitmine võrduks enesetapuga.
3) pärast igat sõitu ilusa ilmaga (vahest ka vihmaga) ja mootorratast katte alla pannes on tahtmine tegelikult veel sõita
4) sõit mistahes liiklusvahendiga on eelkõige vastutus, mitte mugavus. Vastutus iseenda-, oma lähedaste- ja kaasliiklejate ees.

Ei pretendeeri tõekuulutajaks, ei soovi kedagi solvata, ei taha kellegi põrmul talluda, ei taha targutada, .... aga ikka ja jälle tahaks teha väikse sõidu. Turvalisi kilomeetreid!
28, vallaline kontorirott


pyta
Postitusi: 1102
Liitunud: 22 Mai 2009, 18:23
Tsikkel: Beta 300rr, Fz1n
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 26 korda

Re: Tänav ongi päriselt ringrada! On ikka või?!!

Lugemata postitus Postitas pyta »

pole paar nädalat jälle foorumisse saatunud,aga no mitte mÕnnigi pole muutunud...
ühed on ikka targad,teised ikka veel lollid,kolmandad on üldse p***.

jätke juba kadunud rahule
(ei tundnud neid inimesi,ei ole mingi võltsija rinkasõitja,ega moraalijünger)

peace out..nädala pärast saan jälle ratta selga :bsmile:

RF600R ´96 (09-10) XT600 ´90 (10- 15) ZX9R ´98 (10-11) Thunderace '98 (12-12), GSX-R 750 '04 (13-15), TT600RE '05 (15-16), RSV1000R '08 (16-18), Beta 300rr '14 (16-...), Fz1n '09 (18-...)
Kasutaja avatar

Maruliis
Postitusi: 321
Liitunud: 28 Apr 2009, 21:36
Tsikkel: Kawasaki kx250f
Asukoht: Tallinn

Re: Tänav ongi päriselt ringrada! On ikka või?!!

Lugemata postitus Postitas Maruliis »

art30 kirjutas:
maruliis kirjutas:
reimps kirjutas:

Ma toodan ka õhku juurde :)

:nono: a nii vähe publikut ongi või? Vähemalt annan jälle neiudele põhjust mind hammaste vahel jahvatada :D

Kõva pähkel oled (w) ,meestel juba aur väljas sina aga pole veel m... läind(loe igine).

Kuna ma nurka ei taha minna, siis ma lähen hoopis magama ja ega mul küll rohkem midagi lisada teemasse pole (juba pikemat aega)... kordamine olevat küll tarkuse ema, aga mul pole pedagoogi haridust... (lol)

...tervitan ikkagi süüdimatult edasi teisi kaherattalisi (crash)

real agraarbaikerbeib - see on siis maakast mootorratast omav tütarlaps, kellel on suu mmm-i asemel õlut täis
Kasutaja avatar

tramm66
Postitusi: 2430
Liitunud: 14 Juun 2005, 01:37
Tsikkel: gixxer
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Tänav ongi päriselt ringrada! On ikka või?!!

Lugemata postitus Postitas tramm66 »

maruliis kirjutas:
tramm66 kirjutas:
maruliis kirjutas:

Kõik kellega ma olen sabal hänginud on siin kasutajad, aga võtke ritta ja öelge kes teist mind siis linnas väntsutas nii et ma ekstaasist huilgasin (lol)

Sa klähvits võta siis ka ennast ritta ja ütle kus sa mind tänaval kõvatamas nägid. Oletamise jutu võid jälle sinna kohta panna.

Kas ma olen Sinu kohta midagi isiklikku öelnud kulla Põlluste?? Või on lihtsalt igav?

maruliis kirjutas:

... jutt on siin pask vaid neile kes ise käivad tänaval kõvatamas :) ehk siis sulle ka ma vaid oletan...

Mis sa sellest siis välja loed? Eks ma ise ka vahest mõni päev plärtsun aga tervis saab ikka suht ruttu korda ja siis verbaalne ülekeemine kontrolli all jälle :wink:

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6614
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 400 korda

Re: Tänav ongi päriselt ringrada! On ikka või?!!

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Hoi!

Nüüd on Trammi päevad käes, et saab sellistel kellaaegadel postitusi teha :?
Pole küll igat postitust täie mõistuse juures lugenuda, AGA..
Kuidas saab kahe(loe 2) inimese surm kogu, enamuselt suht normaalselt käituva(näiliselt) kogukonna NII tülli keerata, et ei põlata ka labaste süüdistuste ja "label" ite külgekleepimist ära :evil:
Kas Teie nii armastatud, igatsugu koossõidud ja hooaegade alustamised- lõpetamised muutuvad nüüd MMA 'deks või lihtsalt üksteisele altkulmu põrnitsemisteks :shock:
Ähh...

PS! Kirikuõpetaja, 48a, 3 sohilast ja palju toredaid kirikukoori poisse

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7196
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1858 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Ilgekepp kirjutas:
Yerba kirjutas:

No siis terav kirves leidis kivi sellisel juhul. Eriti - minnes veel teadlikult sellisel viisil liiklusesse kihutama, et lausa numbrimärgi peab selleks käepäraste vahenditega ära muutma. Tõesti - järelikult sellest rajahõõrumisest jääb ikka väheks, et peab niimoodi tegema? Noojah. Adrenaliin leitud see kord. Lõplikult.
Süüakse ära või ei sööda, aga keegi peab tõe ka välja ütlema. Mitte RIPitama truualamlikult foorumis. Ühtsus on tore asi küll, aga mingi kindla piirini. Millest edasi ongi hall ala teemal, kes nimelt otsib, see ka leiab. Maailmalõpu kohviku.
Ja mina ei ole nõus sinna maailmalõpu kohvikusse minema, kui selline rajahunt juhtuks selga sõitma liikluses. Nii et - liiklus selles osas jälle puhtam.

sina pole mees kes tõde välja ütleb,sest see pole lihtsalt sinu asi.igaüks sõidab nagu ise tahab,kuna tahab ja millega tahab.mine menti tööle

Ega ikka ei sõida küll nagu tahan.Teed on meil ikka kõigile võrdsetel alustel(liikluseadusega määratud)kasutamiseks ja inimesed arvestavad sellega,et teised liiguvad ka nendega samadel tingimustel.Kui tahad sõita oma reeglite järgi ,osta või ehita omale tee ja sõida seal kuidas tahad.Olen Yerbaga selle poolest igati ühte meelt.Teglikult neil vedas,et nad ei sõitnud sellise laksuga nagu sõitsid kedagi teist surnuks,vaid kõigest iseennast.Kui nad oleks näiteks sinu pereliikmele või tuttavale otsa sõitnud ja ise terveks jäänud,kas oleksid ikka sama meelt?
Minul on kunagi poeg(5a) tahmas idioodi poolt igavikku saadetud ja naine sandiks sõidetud(ülekäigu rajal) ja ma tean millest räägin.See tüüp "tahtis ju ka nii sõita"Paljud ei taju seda enne kui asi endale lähedale jõuab.Tegelikult ei ole vahet kas sõita kergesjoobes 60-ga või kainelt 150+ tavaliikluses.

Olen ise tuttav paljude autovõidusõitjatega ja tean mõnda rinkasõitjat ka.Võin kinnitada,et suurem enamus neist on tavaliiluses väga rahulikud liiklejad.Mitte ,et nad nüüd täpselt 50-ga linnas sõidavad(lastakse ikka nii nagu meil kombeks),aga nad ei käi ennast tavaliiluses välja elamas.Selle jaoks on neil trenn ja suletud rajad.Antud juhul oli hukkunutel, kõik võimalused legaalselt ja ohutult kiirust nautida olemas.
Seda enam ei suuda ma mõista 35 aastast võistluskogemusega meest,kes nii endale ja oma armsamale teeb.

Olen 46 ja elan Tallinna lähedal.Tsiklitega(lubadega)sõitnud aastast 1982,punnvõrridega ilmselt 1979-st.

Viimati muutis urmas66, 15 Juun 2013, 11:04, muudetud 2 korda kokku.
Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

eerikkarts
Postitusi: 631
Liitunud: 24 Juun 2009, 23:35
Tsikkel: Yamaha SuTenöör (XTZ900) 5PS

Re: Tänav ongi päriselt ringrada! On ikka või?!!

Lugemata postitus Postitas eerikkarts »

ummip kirjutas:

. Ka tundub olema viimase aja tendents, et ei tervitata enam liikluses millest on ülimalt kahju.
Seda tundub mullegi viimased 1,5 nädalat. Või sõltub see rattast, sest ühe rattaga sõites tervitatakse teisega mitte.Aga äkki ainult tundub. Ja veel, ikkagi rohkem sallivust ja ärge olge nii õelad. :bsmile:

Mina olen see inimene kes üsna harva tõstab käe linnas. Esiteks neid rattaid on ka üsna palju iga paarikümne seki pärast käe viskamine on tüütu tegevus heal juhul noogutan.
Muudki tegemist kus iga hinnaga kätt visata. Minuga käis sõitmas üks roheline rattur, üsna hale oli vaadata kus ta iga hinnaga tõstis käe manöövri ajal ja pärast vingerdas tee peal. Ohutu sõit ennekõike! Seega mu meelest käe mitte viskamine on kõige viimane tegevus mis näitab õelust!
Maantel kus rahulik sõit võib seda teha

väikepets kirjutas:

Varsti on käpaviskamine ajalugu!

Kui neid rattad samapalju iga aastaga juurde tuleb siis ca 10a pärast seda ei tehta, ma ei imesta! Pärast sõidatki käsi püsti...

Ja nii see Yamaha XT900Z FI (SuperTenere) sündiski:
http://www.super-tenere.net/forum/xtz75 ... -xt900z-fi

5Okuus856üheksa

reimps

Re: Tänav ongi päriselt ringrada! On ikka või?!!

Lugemata postitus Postitas reimps »

eerikkarts kirjutas:

Mina olen see inimene kes üsna harva tõstab käe linnas. Esiteks neid rattaid on ka üsna palju iga paarikümne seki pärast käe viskamine on tüütu tegevus heal juhul noogutan.

Ma kipun linnas ka noogutama, sest autode ja autoridade vahel vingerdades on ühe käega seda keerulisem teha. Tõsi on aga see, et nö rohelisi või siis ehk hoopis tsiklimeheks hakkamise trendiga kaasajooksjaid on nii palju siginenud, et ega nad tavadest suut emmigi ei tea. Eile aga lehvitasin ühele maxirolleri tüübile, see vehkis vastu ka. Oli vist vana kala :)


toolip
Postitusi: 11
Liitunud: 21 Mär 2008, 12:34
Tsikkel: Suzuki Burgman 650

Re: Tänav ongi päriselt ringrada! On ikka või?!!

Lugemata postitus Postitas toolip »

Vahetasin tsikli maxirolleri vastu välja. Lehvitamine lakkas koheselt...mõni üksik tõstab käe ....reeglina käsi tõuseb nähes kaherattalist kuid kui saadakse aru, et see krt ju roller siis käsi liigub poole tee peal perset sügama vms:)
Mul on igatahes nalja nabani nähes seda kohmetust

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6614
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 400 korda

Re: Tänav ongi päriselt ringrada! On ikka või?!!

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Ei-ei!
Ärge kalduge teemast kõrvale :!:
Rohkem sõimamist ja üksteise solvamist paluks :!:

http://www.postimees.ee/1270802/harjuma ... tunnustega
http://www.postimees.ee/1265714/kuusalu ... oli-purjus

Tahan sõidan narko- , tahan sõidan alkojoobega! Kui ei meeldi, minge menti :|
Sobib (togi)

Saadetud kettaga lauatelefonist!


reimps

Re: Tänav ongi päriselt ringrada! On ikka või?!!

Lugemata postitus Postitas reimps »

Yleeile nagin unes, et lasin linnas tagarattal. Kahjuks oli uni tingitud lihtsalt vasimusest, mitte narkojoobest. Vabandan.


Ardilla
Postitusi: 1154
Liitunud: 30 Apr 2013, 22:14
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 71 korda

Re: Tänav ongi päriselt ringrada! On ikka või?!!

Lugemata postitus Postitas Ardilla »

yeekim kirjutas:

Ei-ei!
Ärge kalduge teemast kõrvale :!:
Rohkem sõimamist ja üksteise solvamist paluks :!:

http://www.postimees.ee/1270802/harjuma ... tunnustega
http://www.postimees.ee/1265714/kuusalu ... oli-purjus

Tahan sõidan narko- , tahan sõidan alkojoobega! Kui ei meeldi, minge menti :|
Sobib (togi)

Ega jah siin pole rohkem midagi lisada :( Tegelt on nii, et neid jamasid mis teel toimuvad loeb ka minu naine ja mul on järjest rohkem raskusi talle selgeks tegemisega, et tsikkel ei ole halb asi :D Kgu aeg loeb moraali. Eks ta õige ka. Kui mitte sina siis sind nii öelda. Ega ma näiteks pole siia maani emale rääkinud, et paar aastat tagasi tsikli kindlustusele müüsin ära. :wack: (lol) Vaevalt ta mõistab :P Loogiliselt ütlesin, et müüsin ära. Oi neid õnnekilkeid ei jõudnud ära kuulata.


zx12r

Re: Tänav ongi päriselt ringrada! On ikka või?!!

Lugemata postitus Postitas zx12r »

toolip kirjutas:

Vahetasin tsikli maxirolleri vastu välja. Lehvitamine lakkas koheselt...mõni üksik tõstab käe ....reeglina käsi tõuseb nähes kaherattalist kuid kui saadakse aru, et see krt ju roller siis käsi liigub poole tee peal perset sügama vms:)
Mul on igatahes nalja nabani nähes seda kohmetust

Ma proovin ka vahet teha rolleritel ja tsiklitel, et siis esimestele mitte käppa visata. Põhjus lihtne - vaid üksikud rolleristid teavad seda kommet. Mingi aeg tagasi just Peterburi maanteel sõites viskasin käppa ühele rollerile ning siis peeglist nägin, et ta tükk aega jõllitas mulle järele, ei tea kas jäi tee äärde seisma ka või. Arvas igatahes, et ma mingi ta tuttav olin ja teretasin.

Päris palju on ikka neid hämmeldunud rollerijuhte, kes käpa viskamise peale vahtima jäävad nagu lehm lennukit. Eriti helkurvestides töömehed jms...


Ardilla
Postitusi: 1154
Liitunud: 30 Apr 2013, 22:14
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 71 korda

Re: Tänav ongi päriselt ringrada! On ikka või?!!

Lugemata postitus Postitas Ardilla »

Vabandan ette kohe ära :ner: ma ei seosta seda millegiga ja ei seeosta seda vana teemaga :D aga :mrgreen: Väike vihje nendele kes soovitavad viisakust tagaajavatele menti minna :D äkki kaalute seda isegi teha. See on ainuke koht kus tohib karistamatta sõita sõidukiga ülisuurel kiirusel tava liikluses, relvastatult, litsidega tagaistmel ja bagaazhnik täis keelatut ainet :D :bsmile:

PS! lisan, et austan võimukaitsjaid, päästjaid ja kiirabitöötajaid. :!:

Kasutaja avatar

Telempe
Postitusi: 120
Liitunud: 15 Juul 2003, 22:28
Tsikkel: Triumph Sprint ST 1050 (2008)
Asukoht: Tallinn (QTH:KO29HJ)

Re: Tänav ongi päriselt ringrada! On ikka või?!!

Lugemata postitus Postitas Telempe »

Jääb selline mulje, et selliste juhtumiste jaoks on vaja foorumis kahte teemat: üks neile, kes omakseid isiklikult tundsid ja tahavad vaikida või lihtsalt "kahju" ja "kaastunne" postitada, ning teine neile, kes tahavad juhtunu üle või üldisemalt arutleda. Kui sellise arutluse käigus peaks üldistav-halvustavaid märkusi läbi käima, siis pole hullu, sest keegi isiklikult võtma ei pea.
Sellisel juhul on kummalgi poolel võimalik teist teemat ignoreerida ja tunded jääks loodetavasti puutumata.

ATGATT, but not invincible

oxide
Postitusi: 507
Liitunud: 31 Aug 2008, 12:39
Tsikkel: rsv4
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 6 korda

Re: Tänav ongi päriselt ringrada! On ikka või?!!

Lugemata postitus Postitas oxide »

Credo kirjutas:

mul on hea meel, et hälvikute osakaal teedel väheneb. kasvõi iseenda surnuks sõitmise läbi. varem või hiljem.

uskumatu kui kibestunud mõni ikka on.Natuke austust võiks ikka olla. :wack:


Ardilla
Postitusi: 1154
Liitunud: 30 Apr 2013, 22:14
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 71 korda

Re: Tänav ongi päriselt ringrada! On ikka või?!!

Lugemata postitus Postitas Ardilla »

Telempe kirjutas:

Jääb selline mulje, et selliste juhtumiste jaoks on vaja foorumis kahte teemat: üks neile, kes omakseid isiklikult tundsid ja tahavad vaikida või lihtsalt "kahju" ja "kaastunne" postitada, ning teine neile, kes tahavad juhtunu üle või üldisemalt arutleda. Kui sellise arutluse käigus peaks üldistav-halvustavaid märkusi läbi käima, siis pole hullu, sest keegi isiklikult võtma ei pea.
Sellisel juhul on kummalgi poolel võimalik teist teemat ignoreerida ja tunded jääks loodetavasti puutumata.

Sul on õigus. Tegelt tuleks see teem üldse ära kustutada. Juhtumit selgitavad võimuorganid. Ja oleks õige teha teema kus saab diskuteerida turvalise liikluse üle ning juhul kui minnakse iskutele siis tuleb antud kommid ära kustutada. Isegi ei tea miks seda kõike loen, võibolla, hakkas silma nii suur mõttemaailmate erinevus... mis omakorda pani mõtlema... Aga alati leidub neid kes teisiti arvavad ja las ta jääda nii.

Ilm oli täna ilus, tuuline aga ilus :)

Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7344
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1075 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Tänav ongi päriselt ringrada! On ikka või?!!

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Eile õhtul võttis Soome politsei Kerava linna lähistel kinni eestlasest mootorratturi, kelle kiiruseks mõõdeti 273 km/h.
http://www.postimees.ee/1261578/eestlan ... s-273-km-h

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Madox
Postitusi: 145
Liitunud: 23 Juun 2004, 15:24
Tsikkel: S1000RR
Asukoht: On the Road
Tänatud: 3 korda

Re: Tänav ongi päriselt ringrada! On ikka või?!!

Lugemata postitus Postitas Madox »

Taas leiab kinnitust fakt, et kõik IDIOODID pole TSIKLIMEHED aga igal IDIOODIL on eranditult TSIKKEL! Lihtne järeldus - lugedes foorumit, igapäevane liiklus ja selle kõige kinnituseks Peetruse juurde sõitnud motoristid. Kellelegi kaasa ei tunne, kedagi ei õigusta, minu jaoks võõras mure ja sügavalt pohhui! Tsiteerides legendi: Pahadeplaneet: „See pole piim…see on…kõik baigimehed on värdjaaad!!! :bsmile:


Tsikkelröövel
Postitusi: 1754
Liitunud: 27 Dets 2005, 17:55
Tsikkel: Kawa GPZ 550, W800, Jawa 350
Asukoht: Tartu
Tänatud: 27 korda

Re: Tänav ongi päriselt ringrada! On ikka või?!!

Lugemata postitus Postitas Tsikkelröövel »

Mina annan punktid ikkagi Yerba seisukohtadele.
On selge, et kõik me ületame vahel kiirust ja rikume ka muud moodi liiklusseadust. Aga nagu ütles mu kunagine ülemus - eeskirjad on selleks, et kui me neid rikume, me vähemalt teame, MIDA me teeme. Kui poiskesed lähevad õunaraksu, siis nad teavad, et on paha peal ja on ettevaatlikud. Kui rikud liikluseeskirju, oled ettevaatlikum, et mitte jääda vahele ja mitte rikkuda nii palju, et mingi jama saaks sündida. Jamad sünnivadki siis, kui sa enam üldse millestki ei hooli!

Veel miskit: kui sõber saab millegi lolliga hakkama, siis on tegu ikkagi ju sõbraga, mis siis, et ta millegi lolliga hakkama sai. Ja kui teised ütlevad, et su sõber sai millegi lolliga hakkama, vastan, et sai jah. Aga ta on minu sõber ja ma ei kommenteeri rohkem. Kus pagana kohas näevad mõned siin solvamist?

Kokku võttes, rikkugem eeskirju, aga tehkem seda MÕISTLIKULT. Tegelikult, kui kõik käituksid mõistlikult, ei oleks mingit seadusandlust ju vajagi, mis?

Kas Mees ostab tsikli, pole küsimus. Küsimus on: millal?
Kasutaja avatar

Burn7
Postitusi: 571
Liitunud: 08 Juun 2005, 23:48

Re: Tänav ongi päriselt ringrada! On ikka või?!!

Lugemata postitus Postitas Burn7 »

Tunnistan ausalt ülesse, et ületan ka vahest avalikel teedel kiirust. Üritan valida selleks teelõike kus ei ole suurt liiklust. Usun, et neid on palju kes ületavad. Olen kindel, et ka teie, kes te teisi sõimate ei ole ise kõik mingid eeskujulikud liiklejad. Ärge mind hälvikuks sõimake, kuna see ei muuda nii kui nii midagi. "Koerad võivad haukkuda, aga rong läheb ikka edasi." Kui tahad maailma parandada siis alusta iseendast. Teinekord polegi vaja suurt kiirust, vaid piisab lihtsalt sellest, et kulged 150nega ja hindad ees olevat kurvi valesti. Paraku kõik inimesed eksivad vahel. Keegi ei põhjusta ju õnnetust meelega. Müü oma roller maha ja osta R1, siis saad aru, miks me nii sõidame. Ei ole ilus nii sõita, aga paraku ei muuda need sõnad ühtegi bikerit. Võid süüdistada neid insenere, kes sellised kiirusesõltuvust tekitavad masinad välja mõtlesid. Võrdluseks: minuarvates pole suitsetamine ja koni maha viskamine ka mingi ilus tegu, kuid sul on vajadus selle järgi ja koni pole ka tihti kuhugi panna. Kilekotiga tasku sa ei pane ju kuigi see tükki küljest ei võtaks :( ja ma ei tule sind sõimama kui sa nii käitud. Tegelikult me tapame enda teadmata ka inimesi. Kas või jääd linnas vilkuritega kiirabiautole veidi jalgu. Selle inimese jaoks, kes seal autos lamab võivad need sekundid elu maksta.

Kasutaja avatar

Ain
Postitusi: 1467
Liitunud: 10 Juun 2010, 23:33
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 218 korda

Re: Tänav ongi päriselt ringrada! On ikka või?!!

Lugemata postitus Postitas Ain »

Burn7 kirjutas:

Tunnistan ausalt ülesse, et ületan ka vahest avalikel teedel kiirust. Üritan valida selleks teelõike kus ei ole suurt liiklust. Usun, et neid on palju kes ületavad. Olen kindel, et ka teie, kes te teisi sõimate ei ole ise kõik mingid eeskujulikud liiklejad. Ärge mind hälvikuks sõimake, kuna see ei muuda nii kui nii midagi. "Koerad võivad haukkuda, aga rong läheb ikka edasi." Kui tahad maailma parandada siis alusta iseendast. Teinekord polegi vaja suurt kiirust, vaid piisab lihtsalt sellest, et kulged 150nega ja hindad ees olevat kurvi valesti. Paraku kõik inimesed eksivad vahel. Keegi ei põhjusta ju õnnetust meelega. Müü oma roller maha ja osta R1, siis saad aru, miks me nii sõidame. Ei ole ilus nii sõita, aga paraku ei muuda need sõnad ühtegi bikerit. Võid süüdistada neid insenere, kes sellised kiirusesõltuvust tekitavad masinad välja mõtlesid. Võrdluseks: minuarvates pole suitsetamine ja koni maha viskamine ka mingi ilus tegu, kuid sul on vajadus selle järgi ja koni pole ka tihti kuhugi panna. Kilekotiga tasku sa ei pane ju kuigi see tükki küljest ei võtaks :( ja ma ei tule sind sõimama kui sa nii käitud. Tegelikult me tapame enda teadmata ka inimesi. Kas või jääd linnas vilkuritega kiirabiautole veidi jalgu. Selle inimese jaoks, kes seal autos lamab võivad need sekundid elu maksta.

arvan et need näited ei ole kõige paremad...
suitsukoni mahaviskamist ei õigusta miski. Tsiviliseeritud inimene seda ei tee... Meil oli kunagi koolidirektor kes ütles klassivennale kes sülitas koolis põrandale- ole niipalju mees et kui sülitad koolis põrandale siis tee seda ka kodus!... Samuti ei saa õigustada bensiinivargust kuskil külas- et autol sai beniin otsa ja kuna bensukat läheduses polnud varastasin esimese taluniku masinast..
mis puutub sellistele asjadele tähelepanu juhtimist siis vähegi enda ja oma lähedaste tervise peale mõtlev inimene seda ei tee....miks? kõik mäletavad Valga autoärimeest kes jalutas Pärnus ranna piirkonnas kõnniteel ja vastu tuli BMW... temas oli julgust ütelda et siin ei ole mõistlik sõita ja tulemus- mees taoti pere sh. laste silmeall invaliidiks. Hiljuti sai üks mees nuga ja suri kui julges juhtida tähelepanu et nii ei tehta...

Riga→Suzuki DL650 VStrom→Honda Crosstourer VFR1200 DCT. Garmin ZümoXT, GoPro Hero7 ja Packtalk Edge JBL sideseade.

Cardo PACKTALK Edge jms. sideseadmed, lisad ja varuosad: https://www.aaver.ee/product/cardo-packtalk-edge-duo/
Cardo ametlik edasimüüja Eestis
Kasutaja avatar

Maruliis
Postitusi: 321
Liitunud: 28 Apr 2009, 21:36
Tsikkel: Kawasaki kx250f
Asukoht: Tallinn

Re: Tänav ongi päriselt ringrada! On ikka või?!!

Lugemata postitus Postitas Maruliis »

Ain kirjutas:
Burn7 kirjutas:

Tunnistan ausalt ülesse, et ületan ka vahest avalikel teedel kiirust. Üritan valida selleks teelõike kus ei ole suurt liiklust. Usun, et neid on palju kes ületavad. Olen kindel, et ka teie, kes te teisi sõimate ei ole ise kõik mingid eeskujulikud liiklejad. Ärge mind hälvikuks sõimake, kuna see ei muuda nii kui nii midagi. "Koerad võivad haukkuda, aga rong läheb ikka edasi." Kui tahad maailma parandada siis alusta iseendast. Teinekord polegi vaja suurt kiirust, vaid piisab lihtsalt sellest, et kulged 150nega ja hindad ees olevat kurvi valesti. Paraku kõik inimesed eksivad vahel. Keegi ei põhjusta ju õnnetust meelega. Müü oma roller maha ja osta R1, siis saad aru, miks me nii sõidame. Ei ole ilus nii sõita, aga paraku ei muuda need sõnad ühtegi bikerit. Võid süüdistada neid insenere, kes sellised kiirusesõltuvust tekitavad masinad välja mõtlesid. Võrdluseks: minuarvates pole suitsetamine ja koni maha viskamine ka mingi ilus tegu, kuid sul on vajadus selle järgi ja koni pole ka tihti kuhugi panna. Kilekotiga tasku sa ei pane ju kuigi see tükki küljest ei võtaks :( ja ma ei tule sind sõimama kui sa nii käitud. Tegelikult me tapame enda teadmata ka inimesi. Kas või jääd linnas vilkuritega kiirabiautole veidi jalgu. Selle inimese jaoks, kes seal autos lamab võivad need sekundid elu maksta.

arvan et need näited ei ole kõige paremad...
suitsukoni mahaviskamist ei õigusta miski. Tsiviliseeritud inimene seda ei tee... Meil oli kunagi koolidirektor kes ütles klassivennale kes sülitas koolis põrandale- ole niipalju mees et kui sülitad koolis põrandale siis tee seda ka kodus!... Samuti ei saa õigustada bensiinivargust kuskil külas- et autol sai beniin otsa ja kuna bensukat läheduses polnud varastasin esimese taluniku masinast..
mis puutub sellistele asjadele tähelepanu juhtimist siis vähegi enda ja oma lähedaste tervise peale mõtlev inimene seda ei tee....miks? kõik mäletavad Valga autoärimeest kes jalutas Pärnus ranna piirkonnas kõnniteel ja vastu tuli BMW... temas oli julgust ütelda et siin ei ole mõistlik sõita ja tulemus- mees taoti pere sh. laste silmeall invaliidiks. Hiljuti sai üks mees nuga ja suri kui julges juhtida tähelepanu et nii ei tehta...

Hea soovitus, hoiatus või ähvardus?
Ma vb olen paranoiline... Aga see on elu... Lähen päästan Aafrikas elevante ja salakütt laseb mu maha (arvatavasti ma ei suutnud ühtegi elevanti päästa ja suren asjatult) või võtan siin sõna ja arvatavasti saan vaid teada kellega on mul ühine arvamus ja tekitan inimesed, kes mulle vb järgmisel ühisüritusel nuga annavad, sest meie arvamused ei ühtinud (suht tühine asi, aga inimeste emotsioonid on võimsad asjad ja kiremõrvad on esikohal siiski kõige ees...)...

real agraarbaikerbeib - see on siis maakast mootorratast omav tütarlaps, kellel on suu mmm-i asemel õlut täis
Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1811
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 217 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas pühak »

susla kirjutas:

Vaadakae te kõik kirikuõpetajad ja +1-d, kes te kärbeste õiguse eest võitlete, et pastorid on need kõige suuremad lastepilastajad./.../

Tänan komplimendi eest, my ass. (togi)

art30 kirjutas:

Oleks tore kui kõvad mehed avaldaks oma vanust(regamisel),siis oleks asi palju lihtsam(igas mõttes).

44, üritan naises ja täiskasvanud tütardes ka motokultuuri juurutada. Tüdrukud, eriti vanem, hakkavad tasapisi vedu võtma. Naisega on raskusi... Aga noh, saage aru, sotsiaaltöötaja ja pervertide hirm. Raskendav asjaolu naise motousku meelitamisel on muidugi see, et mul oma sõiduvette sattudes kaasliiklejad kuidagi iseenesest liikuvateks šikaanideks muutuvad.

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Kasutaja avatar

allan777
Postitusi: 356
Liitunud: 06 Aug 2007, 14:43
Tsikkel: BMW S1000 RR
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 2 korda

Re: Tänav ongi päriselt ringrada! On ikka või?!!

Lugemata postitus Postitas allan777 »

Lugedes siin enamuse kahjurõõmust, õelusest, väiklusest, rumalusest jne tingitud postitusi, ei hakka pikka jutt ajama vaid ütlen otse -

MINGE PERSE KURADI TAANDARENENUD MORAALIJÜNGRID!

BMW S1000RR by alphaRacing; 192 hp from rear wheel.
Kasutaja avatar

Ain
Postitusi: 1467
Liitunud: 10 Juun 2010, 23:33
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 218 korda

Re: Tänav ongi päriselt ringrada! On ikka või?!!

Lugemata postitus Postitas Ain »

maruliis kirjutas:

Hea soovitus, hoiatus või ähvardus?
Ma vb olen paranoiline... Aga see on elu... Lähen päästan Aafrikas elevante ja salakütt laseb mu maha (arvatavasti ma ei suutnud ühtegi elevanti päästa ja suren asjatult) või võtan siin sõna ja arvatavasti saan vaid teada kellega on mul ühine arvamus ja tekitan inimesed, kes mulle vb järgmisel ühisüritusel nuga annavad, sest meie arvamused ei ühtinud (suht tühine asi, aga inimeste emotsioonid on võimsad asjad ja kiremõrvad on esikohal siiski kõige ees...)...

see on minu arvamus.... mitte mingil juhul ähvardus.
sellest lähtuvalt olen ka alati kui mingit jamaga kuskil tegeletakse kutsunud politsei. Ainus millest on kahju et need pätid( autoakende lõhkujad, kuusevargad ja muidu laamendajad) kelle politsei kinni on pidand ei ole peaaegu mingisugust karistust saanud...
mis puutub kroonilistesse kiiruseületajatesse siis arvan et asi teedel hakkaks muutuma siis kui karistused läheksid karmimaks. Rahaline trahv ei mõju. Aga mõjuks see kui sind võetakse ja näiteks 30 päevaks platele pannakse....arvan et see paneks nii mõnegi mõtlema. Nagu näha ei aita ka lubade äravõtmine... paljudel juhtudel sõidetakse lihtsalt /vahetatakse "sõbraga"auto ära..

Riga→Suzuki DL650 VStrom→Honda Crosstourer VFR1200 DCT. Garmin ZümoXT, GoPro Hero7 ja Packtalk Edge JBL sideseade.

Cardo PACKTALK Edge jms. sideseadmed, lisad ja varuosad: https://www.aaver.ee/product/cardo-packtalk-edge-duo/
Cardo ametlik edasimüüja Eestis
Kasutaja avatar

Maruliis
Postitusi: 321
Liitunud: 28 Apr 2009, 21:36
Tsikkel: Kawasaki kx250f
Asukoht: Tallinn

Re: Tänav ongi päriselt ringrada! On ikka või?!!

Lugemata postitus Postitas Maruliis »

Ain kirjutas:
maruliis kirjutas:

Hea soovitus, hoiatus või ähvardus?
Ma vb olen paranoiline... Aga see on elu... Lähen päästan Aafrikas elevante ja salakütt laseb mu maha (arvatavasti ma ei suutnud ühtegi elevanti päästa ja suren asjatult) või võtan siin sõna ja arvatavasti saan vaid teada kellega on mul ühine arvamus ja tekitan inimesed, kes mulle vb järgmisel ühisüritusel nuga annavad, sest meie arvamused ei ühtinud (suht tühine asi, aga inimeste emotsioonid on võimsad asjad ja kiremõrvad on esikohal siiski kõige ees...)...

see on minu arvamus.... mitte mingil juhul ähvardus.
sellest lähtuvalt olen ka alati kui mingit jamaga kuskil tegeletakse kutsunud politsei. Ainus millest on kahju et need pätid( autoakende lõhkujad, kuusevargad ja muidu laamendajad) kelle politsei kinni on pidand ei ole peaaegu mingisugust karistust saanud...
mis puutub kroonilistesse kiiruseületajatesse siis arvan et asi teedel hakkaks muutuma siis kui karistused läheksid karmimaks. Rahaline trahv ei mõju. Aga mõjuks see kui sind võetakse ja näiteks 30 päevaks platele pannakse....arvan et see paneks nii mõnegi mõtlema. Nagu näha ei aita ka lubade äravõtmine... paljudel juhtudel sõidetakse lihtsalt /vahetatakse "sõbraga"auto ära..

Täiesti teemast eemale...
Naised ise oma iseseisvusega põhjustanud selle, et suur osa mehi on ebakindlad ja pidevalt end tõestamas nannipunnid ja kuna kooliharidus jääb neil tihti poolikuks, siis nende võime adekvaatselt ja objektiivselt asju analüüsida on kergelt öelda kehvake... kui me poleks rinnahoidjaid põletama kukkunud ja ülikoolides suure osa istekohti endale hõivanud, siis kirjutataks meile luuletusi ja lauldaks serenaade, sest me ise seda ei oskaks ja imetleksime kirjaoskusega meest ja ürgmehed jääks tähelepanuta... aga kuna naised on võtnud intelligentsema sugupoole koha endale, siis meestel ei jäägi muud üle kui tõestada, et nad on siiski veel füüsiliselt meist üle :D (palun võtke seda irooniaga ja ärge kukkuge lahmima, ma suudan naiste suhtes sama irooniline olla ja mulle meeldib arvata, et kõigis maailma hädades on süüdi naised :D ) :wack: ehk siis vb kui naised lõpetaks kõige suurema ürgemehe järgi ilastamise, samas aga olles ise sellised sarkasmist ja ülbusest läbi imbunud mõrrad, kes mehe enesekindluse kõikuma löövad, läheks veidi rahulikumaks ka liikluses :D

real agraarbaikerbeib - see on siis maakast mootorratast omav tütarlaps, kellel on suu mmm-i asemel õlut täis
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”