Valvekaamera

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
marko233
Postitusi: 200
Liitunud: 18 Sept 2007, 13:47

Valvekaamera

Lugemata postitus Postitas marko233 »

Tere

Elan võrdlemisi uues kortermajas, kus maja allkorrusel kinnine garaaz (ligpääs vaid võtme või puldiga) ning seal garaazis hoian 2 mootorratast. Nädal tagasi keeras keegi mõlemal tsiklil paagilukud puru ja tõmbas kogu kütuse välja. Eile sõitma minnes avastasin, et taaskord on rattast kogu kütus välja imetud ehk ilmselgelt on tegemist oma maja elanikuga.
Sooviksin väga tutvuda selle õnnetu hingega, kellele mu kütus niiväga meeldib. Ainuke viis tuvastamiseks oleks väikese valvekaamera paigaldamine (midagi mis töötab oma patarei pealt ning aktiveerub vaid liikumise peale).
Kas oskab keegi soovitada, milline kaamera oleks selleks toiminguks kõige parem ?
Kas kusagilt on võimalik sellist kaamerat ka rentida/laenata nädalaks või kaheks?

P.S Ühistu esimehelt on olemas luba valvetehnika paigaldamiseks.



CBR F3; CBR 954rr; Tuono 1000; MT-01

eerikkarts
Postitusi: 631
Liitunud: 24 Juun 2009, 23:35
Tsikkel: Yamaha SuTenöör (XTZ900) 5PS

Re: Valvekaamera

Lugemata postitus Postitas eerikkarts »

oot oot see omavoliline jälitustegevus! Sa otseselt riivad varga isikuõigust privaatsusele! Saad paragrafi kaela! Varas on pühaloom keda ei tohi omavoliliselt filmida ja sõrmega puutuda ju!

Ja nii see Yamaha XT900Z FI (SuperTenere) sündiski:
http://www.super-tenere.net/forum/xtz75 ... -xt900z-fi

5Okuus856üheksa
Kasutaja avatar

MarekM
Postitusi: 1022
Liitunud: 12 Aug 2007, 20:46
Tsikkel: old oilboiler
Asukoht: Järvamaa
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 16 korda

Re: Valvekaamera

Lugemata postitus Postitas MarekM »

Sebi endale see n.ö. metsakaamera, mida jahimehed kasutavad söödaplatside jälgimiseks. Akutoide, pimedas pildistamine ilma välguta ning võimalus panna videoklippi salvestama. Pildid salvestab Sd kaardile. Kui on aga oht, et kaabak ka kaamera kallale kipub, siis on olemas ka selline mudel mis tehtud pildi ka kohe sulle mobiilile saadab. Abiks sulle jahipoed või ebay

フーリガン
Kasutaja avatar

smtasku
Postitusi: 128
Liitunud: 26 Apr 2013, 11:59
Tsikkel: VTX 1800, Tracer7GT
Asukoht: Kuressaare
Tänanud: 10 korda
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Re: Valvekaamera

Lugemata postitus Postitas smtasku »

Tegelen rajakaameratega. Kohapeal on olemas selline, mis saadab ka pilte. Mittesaatva tellimisega läheks umbes nädal. Asub Kuressaares, saatmisvõimalused Smartpost ja Post24. www.salmejahiselts.ee
Pilt

Põetud ja kroonilised haigused- Riga 16, Jawa 350/634-7, Iž 56, Honda VT600, Honda CB600F, Honda VTX1800, Yamaha Tracer 7GT

Ardilla
Postitusi: 1154
Liitunud: 30 Apr 2013, 22:14
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 71 korda

Re: Valvekaamera

Lugemata postitus Postitas Ardilla »

https://www.elion.ee/eraklient/kodujuhtimine üks võimalus.

Teine variant on teha nii vedada keldrisse cat5 võtta poe swich ja kaamera ja asi korralikult tööle ehitada ja panna ftpsse salvestama, kui sul on autonoomne kaamera see võib koos kütusega ära minna...


Ardilla
Postitusi: 1154
Liitunud: 30 Apr 2013, 22:14
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 71 korda

Re: Valvekaamera

Lugemata postitus Postitas Ardilla »

smtasku kirjutas:

Tegelen rajakaameratega. Kohapeal on olemas selline, mis saadab ka pilte. Mittesaatva tellimisega läheks umbes nädal. Asub Kuressaares, saatmisvõimalused Smartpost ja Post24. www.salmejahiselts.ee
Pilt

Selle peab kohe meelde jätma. Kas sul mingit sellist kaamerat ka on mis oleks nagu tagurdus kaamera aga mis oleks juhtmevaba ja ühilduks ios i võ androidiga?

Kasutaja avatar

smtasku
Postitusi: 128
Liitunud: 26 Apr 2013, 11:59
Tsikkel: VTX 1800, Tracer7GT
Asukoht: Kuressaare
Tänanud: 10 korda
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Re: Valvekaamera

Lugemata postitus Postitas smtasku »

ardilla de terra kirjutas:

Kas sul mingit sellist kaamerat ka on mis oleks nagu tagurdus kaamera aga mis oleks juhtmevaba ja ühilduks ios i võ androidiga?

Sellist ei ole.

Põetud ja kroonilised haigused- Riga 16, Jawa 350/634-7, Iž 56, Honda VT600, Honda CB600F, Honda VTX1800, Yamaha Tracer 7GT
Kasutaja avatar

rasmus2
Postitusi: 69
Liitunud: 06 Sept 2012, 08:31
Tsikkel: Yamaha YZF-R125
Asukoht: Tartu

Re: Valvekaamera

Lugemata postitus Postitas rasmus2 »

YAMAHA
Kasutaja avatar

puna
Postitusi: 2192
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: Ducati SFV4S
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Valvekaamera

Lugemata postitus Postitas puna »

Võimalus vist isegi rentida seda.

Kasutaja avatar

MotoGabriel
Postitusi: 299
Liitunud: 21 Sept 2012, 11:48
Tsikkel: VS800
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Valvekaamera

Lugemata postitus Postitas MotoGabriel »

Kui keegi värdjas minu tsikliga nii teeks juba mitu korda siis ma kannataks ära ja istuks kasvõi kuskil nurga taga 3 ööpäeva ise ja püüaks mehe kinni.

Aga tõsiselt rääkides ja kõige kiiremini saaks vist osta mingi suvaline wifi-kaamera mis voolu vajab ainult, neid on jube lihtne üles panna ja ei maksa ka suurt midagi. Kui vaja võin aidata :bsmile:

http://www.foscam.ee/epood/14-i
või
http://www.ipkaamera.ee/2-ip-kaamerad
või
http://www.hinnavaatlus.ee/products/V%C ... saseadmed/ - kõige paremad hinnad.

ja ärge ajage seda keelatud jälitustegevuse paska, ma ei jaksa lugeda enam.


jackson

Re: Valvekaamera

Lugemata postitus Postitas jackson »

Kas sellist wifi kaamera + android app combot ka on et kui toimub liikumine siis tekib telefoni alert ja on võimalik pilti vaadata?

Kasutaja avatar

MotoGabriel
Postitusi: 299
Liitunud: 21 Sept 2012, 11:48
Tsikkel: VS800
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Valvekaamera

Lugemata postitus Postitas MotoGabriel »

jackson kirjutas:

Kas sellist wifi kaamera + android app combot ka on et kui toimub liikumine siis tekib telefoni alert ja on võimalik pilti vaadata?

aga otse loomulikult:
https://play.google.com/store/apps/deta ... roid&hl=et
With the Dropcam Android app, you can:

  • Get alerts on your phone when motion or audio is detected
  • Talk Back with your kids once they're home from school
  • Watch high quality video over 3G, 4G, and Wi-Fi
Kasutaja avatar

Yerba
Postitusi: 1225
Liitunud: 09 Juun 2006, 00:42
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner '13

Re: Valvekaamera

Lugemata postitus Postitas Yerba »

Päris hea teema.
1) Marko, ära siis seda varganägu päris ära tapa, aga noomita kõvasti - ütle et tungis ise kallale veel 8) . Ei tahaks Sulle kinnimajasse pakke saatma hakata.
2) Mõtlen ka, et paneks õue vahtima ühe kaamera. Selline välikaamera võiks täitsa arvestatav kandidaat olla? http://www.foscam.ee/epood/48-foscam-fi8905w.html
Kurihiir, on Sul selle aparaadiga kogemusi?

www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!

reimps

Re: Valvekaamera

Lugemata postitus Postitas reimps »

Mul oli Mustamäel Akadeemias aastat 5-6 tagasi samalaadne häda oma maja ees oma VAZ2101-ga. Kolm korda lõhuti paagikork ja imeti auto kuivale. (Olin suht hiljuti sinna kolind kah.) Hoidsin silmad lahti, vaatlesin väheke naabreid ja joppaski - üks õhtu nägin kõrvalparaadna vennasrahvuse esindajat kanistritega majandamas. Kellaaeg oli ka suht naljakas, vist mingi 00 ja 02 vahel. Astusin talle ligi ja ütlesin, et kui mu autost veel küte kaob, saab tema esimesena tappa, mis siis, et ma ei sa tõestada tema süülisust ja teolt tabamisel lasen tal põlved läbi. Mökitas midagi ja kadus ära. Rohkem paagi kallal ei käidud kah.

Tüüp elab siiani kõrvalparaadnas, muide. Võibolla oli tegu juhusega, võibolla mitte. Ütleme nii, et olemuselt ja stereotüübilt on tegu täpselt sellise idablokist pärit varganäoga.

Kasutaja avatar

lowrider12
Postitusi: 39
Liitunud: 22 Sept 2011, 16:58
Tsikkel: KawaER6F-11
Asukoht: Pärnu

Re: Valvekaamera

Lugemata postitus Postitas lowrider12 »

Yerba kirjutas:

Päris hea teema.
1) Marko, ära siis seda varganägu päris ära tapa, aga noomita kõvasti - ütle et tungis ise kallale veel 8) . Ei tahaks Sulle kinnimajasse pakke saatma hakata.
2) Mõtlen ka, et paneks õue vahtima ühe kaamera. Selline välikaamera võiks täitsa arvestatav kandidaat olla? http://www.foscam.ee/epood/48-foscam-fi8905w.html
Kurihiir, on Sul selle aparaadiga kogemusi?

Selline kaamera on aus, ise ostsin 4 tk oomipoest ja vist mingi 118 eurtsiga tk. Muidugi mingid turvafirmade spetsid võivad öelda, et reso on vilets (vingemad 5 MPix jne) ja firma s**t, aga oma asja ajab see aparaat ära. Pealegi on hämaras-pimedas sellised väisema resoga paremad. Kuna tegemist on IP-kaameraga, peab kaamera asuma juurdepääsetavas WiFi levialas või kaabliga ühendatud. Muidugi peab olema toide 12V. Mul on eramaja ja panin kõikidesse strateegilistesse kohtadesse 4 sellist IP-kaamerat. Kuna maja ümber levib oma WiFi, siis sai kõik loomulikult suunatud võrku+vaja oli sebida staatiline IP aadress (no-ip.biz aadressilt saab tasuta, näiteks), Elionile avaldus, et pordid lahti keerataks ja voila - nutimoblas või tööarvutis olemas igal ajal pilt, mis maja ümber toimub! kaamerale on kaasapakitud ka lihtne tarkvara, mis võimaldab pilti arvutisse saveida, mõnda turvalisemas paigas olevasse serverisse saata või ka panna alert peale - kui vaja liikumise peale SMSiga arlarmi anda, aga see ikka nii ei tööta: kõiksugu puulehed liiguvad tuulega ja penid jooksevad mööda, et kogu aeg on sisuliselt alarm.


Ardilla
Postitusi: 1154
Liitunud: 30 Apr 2013, 22:14
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 71 korda

Re: Valvekaamera

Lugemata postitus Postitas Ardilla »

reimps kirjutas:

Mul oli Mustamäel Akadeemias aastat 5-6 tagasi samalaadne häda oma maja ees oma VAZ2101-ga. Kolm korda lõhuti paagikork ja imeti auto kuivale. (Olin suht hiljuti sinna kolind kah.) Hoidsin silmad lahti, vaatlesin väheke naabreid ja joppaski - üks õhtu nägin kõrvalparaadna vennasrahvuse esindajat kanistritega majandamas. Kellaaeg oli ka suht naljakas, vist mingi 00 ja 02 vahel. Astusin talle ligi ja ütlesin, et kui mu autost veel küte kaob, saab tema esimesena tappa, mis siis, et ma ei sa tõestada tema süülisust ja teolt tabamisel lasen tal põlved läbi. Mökitas midagi ja kadus ära. Rohkem paagi kallal ei käidud kah.

Tüüp elab siiani kõrvalparaadnas, muide. Võibolla oli tegu juhusega, võibolla mitte. Ütleme nii, et olemuselt ja stereotüübilt on tegu täpselt sellise idablokist pärit varganäoga.

Akadeemia... See on omaette kontingent kes seal elab, nüüd läks rahulikumaks. Aga vahepeal need noortekambad olid ikka väga üle käte. Eriti kui need ühikad seal veel toimisid. Sai seal käidud elektrit tegemas ja sidet oi see oli valus aeg sinna minnes oli alati pussnuga valmis. Ja ma mäletan neid välja põlenud korruseid. ÕUDNE.

Kaamerate kohta veel nii palju, et kui kaamera kuskile panna on wifi lahendus väga hea muidug. Aga kindlasti tahab ta toidet saada seega mõnikord kui saab vedada vaid võrgujuhtme on POE vägagi abiks.

Teine asi on see, et keldrisse on vaja kuidagi wifi levi saada ja kui ta 3/4G tehnoloogial töötab siis mobiili levi. Kaabel on kindlam, väga äge oleks dubleerimise võimalusega E. juhe +3G.

Sellistel puhkudel on individuaal koodiga signa väga abiks mille võiks ühistu paigaldada. See ei tohiks väga palju maksta aga logide järgi saab vaadata kes sisse ja välja käis ja mis kella ajal.

Olen oma ühistus uurinud vidokaamerate paigaldamise võimalusi. kui teha profilt siis eelarve koos salvestite, ketaste ja korralike IP kaameratega mis oleks vandaali kindlad ja keeratavad tuli eelarve kokku oma 10k euri. See oleks siis neli kaamerat välja ja kas trepikodadesse salvestid litsensid jutud. Samas võib ka ise midagi kokku aretada, siis kindlasti asi odavam. Seal on muidugi kohe tunda kui palju seal õhku vahel on.

Ohmi poe variant minuarust on ka vägagi mõistlik. Ja pole tal äda midagi. Seal saab kohe kohapeal vaadata ka ära kuidas pilt välja näeb ja minu arust oli seal pilt vägagi ok

Kõiksugu 300 euri analog salvestitega lahednsued on ka olemas kvaliteet küll nigel aga oma funktsiooni võiks ära täita muidugi siis peab olema korralik kaabel. Aga ikkagi jääb pildil nägi väga uduseks.

Kasutaja avatar

Yerba
Postitusi: 1225
Liitunud: 09 Juun 2006, 00:42
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner '13

Re: Valvekaamera

Lugemata postitus Postitas Yerba »

Well. Vaatasin väheke ringi kaamerate hinna osas. Otse Foscami kodulehelt ostes: http://foscam.us/products/foscam-fi8905 ... ra-23.html
Kaamera hind siis 106$ ning saatmine Eestisse on 35$. Isegi kui üks sealt tellida, tuleb see 144$ soodsam kui siin poes pakutav 144 eur.
Kolme kaamera korral on saatmiskulu 55$.
Või siis juba väheke laiema nurgaga kaamera: http://foscam.us/products/foscam-fi8906 ... amera.html
Lihtsalt mõtteks siia. Ehk on veel huvilisi peale minu.

www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!

Aspelund
Postitusi: 494
Liitunud: 01 Aug 2005, 14:16
Tänatud: 1 kord

Re: Valvekaamera

Lugemata postitus Postitas Aspelund »

Ei tasu tolli ka unustadada. Nemad tahava EW jaoks ka oma osa saada.

Kasutaja avatar

Teema algataja
marko233
Postitusi: 200
Liitunud: 18 Sept 2007, 13:47

Re: Valvekaamera

Lugemata postitus Postitas marko233 »

Sain siit teemast mõned päris head soovitused ja mõtted. Tänud selle eest.
Senikauaks panin paagile ka sellise info :

Pilt

CBR F3; CBR 954rr; Tuono 1000; MT-01
Kasutaja avatar

ristoh
Postitusi: 1
Liitunud: 04 Juul 2010, 19:42
Tsikkel: Kawasaki Versys

Re: Valvekaamera

Lugemata postitus Postitas ristoh »

Mõned kuud tagasi tellisin omale 2 sellist: http://www.wansview.com/index.php/wirel ... -nch-532mw (IP, WiFi jne)

Aga minu katuse räästa alla jäävad ikkagi natuke liiga suureks. Nüüd seisavad uuena kapis. Kui kellelgi huvi, siis 120€ tk või 220€ mõlemad.

Risto

Kasutaja avatar

smtasku
Postitusi: 128
Liitunud: 26 Apr 2013, 11:59
Tsikkel: VTX 1800, Tracer7GT
Asukoht: Kuressaare
Tänanud: 10 korda
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Re: Valvekaamera

Lugemata postitus Postitas smtasku »

Usakate käest ostetud kaubale võite kindlasti käibemaksu 20% juurde arvestada (kuni 22€ maksuvaba) ja sõltuvalt kauba kategooriast tollimaks (alates 150€). Lisaks teenustasu tollideklaratsiooni vormistamise eest. Kauba väärtus arvestatakse koos saatekuludega. Nii, et usast koos saatmisega 141€ = Eestis 169€ + vormistamine. Üldjuhul jäävad hinnad ikkagi soodsamaks, kui meie kaubandusvõrgus.

Põetud ja kroonilised haigused- Riga 16, Jawa 350/634-7, Iž 56, Honda VT600, Honda CB600F, Honda VTX1800, Yamaha Tracer 7GT

reimps

Re: Valvekaamera

Lugemata postitus Postitas reimps »

marko233 kirjutas:

Sain siit teemast mõned päris head soovitused ja mõtted. Tänud selle eest.
Senikauaks panin paagile ka sellise info :

Pilt

Väga kõva (w)

Mul kõigest selline kleeps:
Pilt


v301060
Postitusi: 450
Liitunud: 07 Juul 2008, 20:14
Tsikkel: HD Bobik 103
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 8 korda

Re: Valvekaamera

Lugemata postitus Postitas v301060 »

Teemaalgatajale:
Selliseid, ütleme ausalt, lapselikke ähvarduskirju oleks parem küll mitte panna. Iga pätt saab ju aru, et tegelikult on tsikkel endiselt kaitsmata. See on elus juba järgiproovitud asi...

HD Bobik 103 & 2x Jawa 638
varem: KMZ 650 Dneprr; HD XL 1200 Sportster; TransAlp 650; HD 883 Sportster Roadster; HD 1200 Sportster Custom; KTM 390 Duke; Triumph Thunderbird 1600


reimps

Re: Valvekaamera

Lugemata postitus Postitas reimps »

Ma vaidleks vastu - tõesti, ei asenda küll valvesüsteeme, aga mõne tattnoka peletab ehk eemale. Oma vara kaitseks relva kasutada võime ka (kasutamine ei pea tegelikult alati tulistamine olema, kuigi seaduses pole konkreetselt distsiplineerivat relva näitamist üheselt defineeritudki). Eestis on väga keeruline (ja kallis) end kortermajaderajoonis rattavaraste vastu kindlustada, seega pigem pargin ma ratta endale laskesektorisse ja olen enda meelerahuks/teistele kõvatamisek ka vastava märgistuse rattale kleepinud.
Huumoriga pooleks: juriidiliselt nagu tasuline parkla, kuhu sisse sõites nõustud juba mingil sildil toodud tingimustega.
Eks see on ka vastava kandiga seotud, mõnel pool on ohutum ratast hoida küll. "Lapselikud sildid"? Võibolla. Parem kui mitte midagi, möödakäijatelgi lõbus lugeda ja ehk mõjutab mõnda naabrit silmi rohkem lahti hoidma või annab märku, et vähemalt üks mees on valmis maja ees seisvat vallasvara kaitsma. Ma läheks naabri auto kallal kangutajaid ka "noomima", puhtpedagoogilisest huvist.

Platseeboefekt on ka kindlasti olemas.

Variant on muidugi, et ratas lükatakse lihtsalt ümber kättemaksuks, aga seda võidakse teha niisamagi (kah läbielatud kogemused siitsamas Mustamäelt).

Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Re: Valvekaamera

Lugemata postitus Postitas mella »

See, kes su ratta varastab, ei märka silti ja kui märkabki, siis seda keelt ei mõista.
Niiet ikkagi vaid foorumis kõvatamiseks ;)

Kasutaja avatar

spunkbass
Postitusi: 64
Liitunud: 10 Juun 2011, 19:08
Tsikkel: Jawa 350/360 1972

Re: Valvekaamera

Lugemata postitus Postitas spunkbass »

marko233 kirjutas:

Sain siit teemast mõned päris head soovitused ja mõtted. Tänud selle eest.
Senikauaks panin paagile ka sellise info :

Pilt

Hoia siis kursis kindlasti. Ma muidugi pooldaks seda teolt tabamist kui telefoni teavitus tuleb : ). Ähvardamisega ei pruugi nii põnev olla. Eriti kui sul kaamerat ei ole veel pandud, siis ei pruugigi kätte saada seda jobu. Edu!

Kasutaja avatar

Teema algataja
marko233
Postitusi: 200
Liitunud: 18 Sept 2007, 13:47

Re: Valvekaamera

Lugemata postitus Postitas marko233 »

Tuono paagil ristküliku kujuline õnarus peal, see leht on täpselt seal sees. Seega seda "lapsikut" kirja ei märka naabrid ega teised vaid konkreetselt see inimene kes mu ratast näppima tuleb. Kuna ratas ning parkimisala on minu omandid, siis sinna võin panna ükskõik millise sildi.
Pean sellist laadi loodetavasti preventatiivset meetodit paremaks kui lihtsalt oodata järgmist korda.
Rattal muidu piduriketta lukk ja tagaratas ketis, seega ratta varguse tõenäosus on nagu on... Rohkem tõenäolisem oleks järgmisel korral leida suur pussnuga läbi paagi (rehvi) lööduna ja kirjale juurde lisatud "OOTAN/DAVAI" vms... (mis ka on minu arvates ikkagi parem, kui lihtsalt kõrvad longus asja aksepteerimine).

CBR F3; CBR 954rr; Tuono 1000; MT-01
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Valvekaamera

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

... Rohkem tõenäolisem oleks järgmisel korral leida suur pussnuga läbi paagi (rehvi) lööduna ja kirjale juurde lisatud "OOTAN/DAVAI" vms... (mis ka on minu arvates ikkagi parem, kui lihtsalt kõrvad longus asja aksepteerimine).

Mina kasutaks teistsugust taktikat (sinu ratas, sinu valikud). Annad vargale ette teada, mis juhtuma hakkab, et ta oskaks ettevaatlikuks muutuda. Täpselt nagu tüüpilises "bondifilmis", kus kurjam kannab Bondile üksikasjalikult ette, mis edaspidi juhtuma hakkab. No komoon mehed, malet pole kunagi mänginud või? Kui tahad initsiatiivi hoida, siis väga ei lehvita infoga, et sa teda otsid vaid jätad ikka mulje, et tal läks jälle õnneks ning järgmisel korral võib taas sama hooletult ullikest koorima tulla. Ja siis tabab s...varest saatuse karm, kuid õigalne käsi (Karistusoperatsioonide üheks õnnestumise eelduseks on ikka üllatusmoment). Ega ma ässitaja pole aga verd tahaks küll näha. 8)

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

Tort
Postitusi: 2017
Liitunud: 07 Juun 2005, 11:17
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 165 korda

Re: Valvekaamera

Lugemata postitus Postitas Tort »

Vana teema, uus aeg. Kuidas saaks kõige lihtsamalt eramajja valvekaamera, mis on juhtmega toitel, wifis ja äpp´iga jälgitav? See tundub praegu kõige etem, aga kas on soodsamat? Miinuseks alltoodul, et kaart on sees ja ei salvesta pilve, st minu meelest data on võimalik füüsiliselt ära varastada.

https://ezvizlife.ee/ezviz-c4s-vandaali ... vekaamera/

EDIT: Igaks juhuks mainin, et Hiinakad ja Aliexpress on ka oodatud soovitused, ei pea kohal olema. Ülaltoodu on vist mingi Hikvisioni sub-bränd.


Sukusuku
Postitusi: 465
Liitunud: 22 Aug 2007, 11:56
Tsikkel: Viffer ja Kawa
Asukoht: Harjumaa Muuga
Tänatud: 8 korda

Re: Valvekaamera

Lugemata postitus Postitas Sukusuku »

Ebayst hiinakas, töötab olen rahul
https://www.ebay.co.uk/itm/Sricam-Outdo ... _Rojeg[url][/url]

Kui on just kupplit vaja, siis selline on töös aastaid ja murevabalt, hea pilt, hea öönähtavus.

https://www.ebay.co.uk/itm/Sricam-SP015 ... SwhJdaxGtf

Teed korda Eestis.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”