Õnnetused mootorratastega

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded


zx12r

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas zx12r »

pyta kirjutas:
alvarp kirjutas:

pole küll õnnetus, aga.. Kaks mootorratturit sõitsid lubatust kaks korda kiiremini

snip
23-aastase Andrese Suzukil mõõdeti kiiruseks 186 kilomeetrit tunnis ja 36-aastane Mardi juhitud Suzukil 178 kilomeetrit tunnis.

saatusekaaslased :mrgreen:

Nojah, möödasõidul võib ju sellist asja juhtuda... :wack:

Kasutaja avatar

Kri§to
Postitusi: 1393
Liitunud: 27 Mai 2010, 10:21
Tänatud: 1 kord

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas Kri§to »

Ja kirjatsura võiks ka mõnda kontrollida enne postitamist :wack:

Politsei soovitab mootorratturitele olla liikluses eriti hoolas ja tähelepanelik ning mitte liigselt vajutama gaasi.


erkkimarkus

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas erkkimarkus »

Kri§to kirjutas:

Ja kirjatsura võiks ka mõnda kontrollida enne postitamist :wack:

No Ida-Virumaa ju :P

Kommentaariumis lõõbiti hästi, et "mis möödasõitu, kas üks sõitis teisest mööda või?" :D

Kasutaja avatar

alvarp
Postitusi: 21
Liitunud: 20 Aug 2011, 00:10
Tsikkel: RMZ RIGA-13

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas alvarp »

Mootorrattur rammis Vastemõisa küla silti

22. augustil kella 18.06 ajal toimus liiklusõnnetus Viljandimaal Suure-Jaani vallas Viljandi-Suure-Jaani maantee 10. kilomeetril, kus mootorratas Suzuki, mida juhtis 30aastane Aivar, sõitis teelt välja vastu Vastemõisa küla silti.
Mootorrattur toimetati haiglasse.


pyta
Postitusi: 1102
Liitunud: 22 Mai 2009, 18:23
Tsikkel: Beta 300rr, Fz1n
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 26 korda

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas pyta »

alvarp kirjutas:

Mootorrattur rammis Vastemõisa küla silti

22. augustil kella 18.06 ajal toimus liiklusõnnetus Viljandimaal Suure-Jaani vallas Viljandi-Suure-Jaani maantee 10. kilomeetril, kus mootorratas Suzuki, mida juhtis 30aastane Aivar, sõitis teelt välja vastu Vastemõisa küla silti.
Mootorrattur toimetati haiglasse.

seal suure-jaanist tulles hea sile uus asfalt,natuke kurve ka,adrekas oli vist üleval

RF600R ´96 (09-10) XT600 ´90 (10- 15) ZX9R ´98 (10-11) Thunderace '98 (12-12), GSX-R 750 '04 (13-15), TT600RE '05 (15-16), RSV1000R '08 (16-18), Beta 300rr '14 (16-...), Fz1n '09 (18-...)
Kasutaja avatar

Douchebag
Postitusi: 217
Liitunud: 18 Juul 2008, 22:00
Asukoht: Caracas, Venezuela

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas Douchebag »

pyta kirjutas:
alvarp kirjutas:

Mootorrattur rammis Vastemõisa küla silti

22. augustil kella 18.06 ajal toimus liiklusõnnetus Viljandimaal Suure-Jaani vallas Viljandi-Suure-Jaani maantee 10. kilomeetril, kus mootorratas Suzuki, mida juhtis 30aastane Aivar, sõitis teelt välja vastu Vastemõisa küla silti.
Mootorrattur toimetati haiglasse.

seal suure-jaanist tulles hea sile uus asfalt,natuke kurve ka,adrekas oli vist üleval

No ta tuli ju Viljandi poolt. Sealt suht sirge koht ju lasi kenasti peeneks. Selle "hea" lõiguni vist ei jõudnudki siis. Väga kahtlane koht muidu kus välja sõita. 3 km edasi, siis oleks veel arusaadav. Aga kiiret paranemist.

Nobody is perfect, except me and my monkey!
Kasutaja avatar

Kirs
Postitusi: 4071
Liitunud: 06 Apr 2005, 12:08
Tsikkel: BMW
Asukoht: Saaremaa/Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 23 korda

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas Kirs »

Nu saarlased, mis värk eile õhtupoole seal Sõmera bussijaama juures toimus? Mõõdasõites sikutati ühte väga nukras seisus musta(vist bandiiti) kärule ja kraavis hoiti teist püsti(eeldatavasti Hornet). Midagi olen kuulnud ja ühte osapoolt(Hornetit) peale seda maiteamisvärki näinud. Mingit võiduajamist olite korraldanud 70-ne alas või? Leidsite ka koha sel juhul. Musta omanik olevat ikka korralikult oma persenaha asfaldile jätnud. Päris korralikud lohisemsijäljed praegugi asfaldil.
Hea, et endil teil hing sees ja pole kedagi kõrvalist seal juppideks ajanud, sest seda rahavast seal ju ikka liigub suht tihedalt.

SERTÃO

rutska
Postitusi: 223
Liitunud: 31 Jaan 2008, 17:15
Tsikkel: ON
Asukoht: lenksus

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas rutska »

holma kirjutas:

Nu saarlased, mis värk eile õhtupoole seal Sõmera bussijaama juures toimus? Mõõdasõites sikutati ühte väga nukras seisus musta(vist bandiiti) kärule ja kraavis hoiti teist püsti(eeldatavasti Hornet). Midagi olen kuulnud ja ühte osapoolt(Hornetit) peale seda maiteamisvärki näinud. Mingit võiduajamist olite korraldanud 70-ne alas või? Leidsite ka koha sel juhul. Musta omanik olevat ikka korralikult oma persenaha asfaldile jätnud. Päris korralikud lohisemsijäljed praegugi asfaldil.
Hea, et endil teil hing sees ja pole kedagi kõrvalist seal juppideks ajanud, sest seda rahavast seal ju ikka liigub suht tihedalt.

hornet oli oranz w?

Kasutaja avatar

Kirs
Postitusi: 4071
Liitunud: 06 Apr 2005, 12:08
Tsikkel: BMW
Asukoht: Saaremaa/Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 23 korda

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas Kirs »

rutska kirjutas:

hornet oli oranz w?

Jap, sain aru, et kolm päeva sai uue omaniku käes olla. Matsuhetkel siiski vast keegi teine olevat üldse lenksus olnud. Mototoobril oli veel eelmise omaniku käes. Tagant vist olevat bandiit sisse suranud. Taguvelg kantis ja katki, spidokas, kiige-ketipinguti on samuti oma osa saanud. Vaatasin, et otsitakse siin juba ka usinasti juppe:)

SERTÃO
Kasutaja avatar

Matu991
Postitusi: 67
Liitunud: 24 Apr 2008, 21:03
Tsikkel: Kawasaki
Asukoht: Saaremaa/Tallinn

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas Matu991 »

Bandit oli punase raamiga ?

Kasutaja avatar

Warner
Postitusi: 104
Liitunud: 19 Mai 2008, 23:16
Tsikkel: Tralp7.0
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas Warner »

Pilt

Midagi Juuliku-Saku vahel. 25.08.2011 kl 19.40 paiku...
Kohal nimismehed ja päris mitu ratast.

Kasutaja avatar

ylari
Postitusi: 193
Liitunud: 01 Juun 2010, 21:26
Tsikkel: vfr
Asukoht: tallinn/võsu

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas ylari »

Pilt
Pilt
Väheke teise nurga alt. Ise ei näinud aga kuulsin, et u 80-90 pealt jäi natukene kallutamisest puudu ja läks kruusa peale, sealt edasi juba murusest teetammist alla. Ratas oli natukene murune ja paar juppi puudu. Sõitja tõsteti kanderaami peale muru pealt ilma et metsani oleks jõudnud... Väga väga loodan, et midagi hirmsat sõitjal ei juhtunud ja soovin kiiret paranemist.

Viimati muutis ylari, 25 Aug 2011, 23:35, muudetud 3 korda kokku.
zr-7 99' > vfr800 99'
Kasutaja avatar

kaoz
Postitusi: 139
Liitunud: 14 Mai 2009, 13:50
Tsikkel: BMW R850R
Asukoht: Tallinn

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas kaoz »

Olevat ratas peale kukkunud (samuti info teiste jutu põhjal)

Kiiret paranemist!

Viimati muutis kaoz, 25 Aug 2011, 23:42, muudetud 1 kord kokku.
Olevik: BMW R850R
Minevik: Suzuki GSF1100F
Minu esimene: Suzuki Freewind
Kasutaja avatar

tormavtellis
Postitusi: 1070
Liitunud: 22 Aug 2011, 13:54
Tsikkel: KTM 890 AdvR
Tänatud: 40 korda

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas tormavtellis »

no mul oleks esirea koht olnud aga eelmises kurvis vist tundus just tempo aeglane ja lasin sellest vennast mööda. sain alles siis teada, kui tagasi uurima läksin, et kuhu tegelased kadusid. üldiselt eks ta korraliku laksu sai ja kiirabisse viidi, aga midagi kolehullu VIST siiski ei olnud. kiirabi võttis rahulikult, tundus siis järelikult mingi stabiilne teema olevat, loodetavasti kuuleb, ega ta eriti ei ägisenud ka, suht rahulik oli.tüüp ise vist oli veidi väikse kogemusega ka, et veidi ebalev kurvis. aga ei tea, sest nagu sellistel üritustel on, et kas keegi tunneb või teab, et kes meil siin kraavis vedeleb? - kõik raputavad pead.

Kasutaja avatar

Bandit
Mode
Postitusi: 942
Liitunud: 13 Juul 2011, 17:27
Tsikkel: SV1000s // TigerXRx
Asukoht: TLN
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 24 korda

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas Bandit »

Eks omanik ise jutustab mis juhtus, ratas sai ühte kluppi toimetatud, niiet sellega on kõik korras. Tänud aitajatele. Hoiame kokku.
Järgmine kord teeme nii, et kes chillivad lähevad ühte Tallinna nurka kohtuma ja need kes +10-150 tahavad sõita siis teise linna nurka.
Jätame võimaluse teistele kes omavad uut ratast või on algajad ka ellu jääda ja natuke harjuda oma rattaga.
Muidu läheb kohe alguses paugutamiseks ja järel püsida on päris keeruline mis paneb kahjuks ületama oma võimeid.

Oman parempoolse lenksuga mootorratast.
O: Sinu katkise ratta. PSi.
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7346
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

ylari kirjutas:

Ise ei näinud aga kuulsin, et u 80-90 pealt jäi natukene kallutamisest puudu ja läks kruusa peale, sealt edasi juba murusest teetammist alla.

Paremat kirjeldust oleks olnud raske koostada. Eks ta hakkas ära kiskuma ja siis sai tehtud kõik 7 viga sinna otsa, teoorias ju täpselt teada, mis sellisel puhul juhtuma hakkab, aga ühel hetkel lööb instinkt sisse: pilk valesse kohta kinni, gaas maha ja pidurit ning läinud ta ongi.

tormavtellis kirjutas:

....aga midagi kolehullu VIST siiski ei olnud...

Kiirabi oli muide ülimalt sümpaatne, haiglas lasti siis rõngast läbi hüpata, pumbati narkootikume täis (legaalseid) tuvastati 2 roide murd ja ühes mõra kahtlus, õmmeldi lugematute pistetega kinni veritsev kõrv (kuidas see kiivri all niiplaju viga sai jääb mulle mõistatuseks) ja tohderati muljuda/põruda/kraapida saanud paremat jalga. Ja siis kodusele ravile lubadusega, et homme ja ülehomme on tunduvalt viletsam... no, hetkel on küll selline tunne, nagu oleks väga põhjalikult tappa saanud. Haiglast koju helistades pidin kaasat kurvastama, hõbedane kiiver pidi talle minema aga nüüd tuleb prügikasti viia. Veidral kombel ta ei kurvastanudki üldse - no saa sa nendest naistest siis aru. :-)

tormavtellis kirjutas:

...ise vist oli veidi väikse kogemusega ka, et veidi ebalev kurvis ...

Jep. Kogemust tõepoolest vähe, see paar kuud ei liigitu kogemuseks ja liida siia juurde (tegelikult ebamõsitlik) soov kiirematel eesolijatel kuidagi kannul püsida...
Sain siit siis väga korraliku õppetunnni, pisut kuluka, ünsa valusa aga ülimalt effektiivse.

kaoz kirjutas:

Olevat ratas peale kukkunud (samuti info teiste jutu põhjal)

Tõsi ta on, kuidas ratas peale sai ja mina alla selle kohta salvestustes koht puudub, aga ma olen alati kahtlustanud, et kuri herilane [Hornet] on arvanud et rollid peaksid vastupidi olema. No mis sa tahad masinast saada. :-).

Tahaks eriti põhjalikult tänada kõiki, viimseni, eriti neid, kes mootorratta all vedelevat hädalist otsesõnu aitasid. Aga ka neid kes kaasa elasid. Päris tõsiselt.
Igaühte ükshaaval: seda meest, kes kindad kindad mul käest ära sikutas (pane palun PS'i kuhu kindad said, mulle nad hirmasti meeldisid) ja jope lahti tegi; seda meest kes keelas katgooriliselt mind liigutada ja mul liigutada, seda meest kes mulle juua andis (no päris ei andnud ja õigesti tegi) aga ikka tänud, seda meest kes tsikli ära korraldas ja spetsielltänu sellele kutile kes huumorimeelt ei kaotanud, kui talle interneti tarbeks oma telefoni pakkusin: "...me oleme Tallinna mehed, mitte mingid Paide jorsid - siinkandis on kõigil internet mobiilis" :lol: ja seda kes kiirabi kohale kutsus. Ja kõiki ülejäänuid keda ma ei näinud aga kuulsin või isegi ei näinud ega kuulnud (vabandust, aga mul oli kiiver peas ja lamamisasend ei võimaldanud kedagi konkreetsemal tuvastada).

Turvalisi kilomeetreid. (ma tean nüüd täpselt mida sellega mõeldakse)

P.S. Ekstratänu neile kodanikele kes müüvad (või valmistavad) turvalist sõiduvarustust.
P.P.S. Topeltänu neile, kes ratta minu pealt ära tõstsid, ma olin sõna otseses mõtte lämbumas, sest 200 kilo rinnakorvil ei ole just naljaasi.
P.P.P.S. Kui keegi on hetkel tänust ilma jäänud, siis palun lahkelt end ise tänada ja õnnitleda - ma viseerin selle viivitamatult.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas mella »

Kle head kindad ju, need pandi esimesena pihta. Kiiver oleks ka läinud, kui poleks ära lõhutud ;)

Kui kiirabi ära sõitis, olid kindad kiivri sees, mis rattaga samas bussis.

jbob kirjutas:

Järgmine kord teeme nii, et kes chillivad lähevad ühte Tallinna nurka kohtuma ja need kes +10-150 tahavad sõita siis teise linna nurka.
Jätame võimaluse teistele kes omavad uut ratast või on algajad ka ellu jääda ja natuke harjuda oma rattaga.
Muidu läheb kohe alguses paugutamiseks ja järel püsida on päris keeruline mis paneb kahjuks ületama oma võimeid.

Ma ei näinud küll mingit paugutamist alguses. Ega keegi ju foore kinni panema hakka, et 24 ratast pundis saaks sõita. Ise tuleb hoolikam olla. Kuigi, jagh, esimene ots oleks võinud olulisematel mahapööretel saba järele oodata. Just enne avariikohta ma mõtlesin saba tagaotsas, et kas jäämegi 85-ga tiksuma?

Kasutaja avatar

Bandit
Mode
Postitusi: 942
Liitunud: 13 Juul 2011, 17:27
Tsikkel: SV1000s // TigerXRx
Asukoht: TLN
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 24 korda

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas Bandit »

Hea kuulda, et sa huumorimeelt pole ära kaotanud. Su kindad ja katkine kiiver trofeeks ootavad sind klubis koos muude vidinatega.
Mul oli jah vahepeal interneti vaja, et mõnda käru kuskilt saada. Aga õnneks klubimehed sõitsid mööda ja koos bussiga.
Niiet sai ratas kohe peale visatud. Polnud seal võõrastele vaatamiseks.
Kui pilte soovid rattast, siis viska mail psi ja saadan sulle, saad oma pisikahjustused üle lugeda.
Head paranemist!

Oman parempoolse lenksuga mootorratast.
O: Sinu katkise ratta. PSi.
Kasutaja avatar

Kri§to
Postitusi: 1393
Liitunud: 27 Mai 2010, 10:21
Tänatud: 1 kord

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas Kri§to »

Head paranemist ka minu poolt, loodan et sõiduisu kadunud pole.

Kasutaja avatar

Bandit
Mode
Postitusi: 942
Liitunud: 13 Juul 2011, 17:27
Tsikkel: SV1000s // TigerXRx
Asukoht: TLN
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 24 korda

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas Bandit »

mella kirjutas:

Ma ei näinud küll mingit paugutamist alguses. Ega keegi ju foore kinni panema hakka, et 24 ratast pundis saaks sõita. Ise tuleb hoolikam olla. Kuigi, jagh, esimene ots oleks võinud olulisematel mahapööretel saba järele oodata. Just enne avariikohta ma mõtlesin saba tagaotsas, et kas jäämegi 85-ga tiksuma?

Linnas läks juba alguses autode vahel siplemiseks +30km. Jälgimäe teel samuti 50 alas +30km. Enne Sakut pidi järelejõudmiseks +20 tegema.
Chillisõit võiks ikka legaalne olla. Sest esimesed panid sellise valuga minema, et tagumiste puudumist märgati alles Paldiskis :roll: .

Oman parempoolse lenksuga mootorratast.
O: Sinu katkise ratta. PSi.
Kasutaja avatar

TarmoM
Postitusi: 205
Liitunud: 21 Nov 2010, 21:07
Tsikkel: KTM 990 Adventure '12

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas TarmoM »

Minu käest võib küsida küttepuid ja/või mett.
Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas sepp »

TarmoM kirjutas:

sõidavad ka v ? see siis tähendab ju seda,et juhtimisõigusega inimesed ei tee iial avariid?
Pilt

Kasutaja avatar

spinna
Postitusi: 3010
Liitunud: 02 Veebr 2004, 19:32
Asukoht: Saaremaa

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas spinna »

Matu991 kirjutas:

Bandit oli punase raamiga ?

Punase raamiga väike bandiit on elus ja terve. Omanik kasutab seda praktilise igapäevasõidukina ja pargib igapäevaselt minu GSX kõrval.

Suzuki GSX 750 Inazuma
Kasutaja avatar

kaoz
Postitusi: 139
Liitunud: 14 Mai 2009, 13:50
Tsikkel: BMW R850R
Asukoht: Tallinn

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas kaoz »

jbob kirjutas:
mella kirjutas:

Ma ei näinud küll mingit paugutamist alguses. Ega keegi ju foore kinni panema hakka, et 24 ratast pundis saaks sõita. Ise tuleb hoolikam olla. Kuigi, jagh, esimene ots oleks võinud olulisematel mahapööretel saba järele oodata. Just enne avariikohta ma mõtlesin saba tagaotsas, et kas jäämegi 85-ga tiksuma?

Linnas läks juba alguses autode vahel siplemiseks +30km. Jälgimäe teel samuti 50 alas +30km. Enne Sakut pidi järelejõudmiseks +20 tegema.
Chillisõit võiks ikka legaalne olla. Sest esimesed panid sellise valuga minema, et tagumiste puudumist märgati alles Paldiskis :roll: .

Olin juhi rollis! Linnas kiirus +10, kiirenduse hetkel ehk vaid korraks +20. Jälgisin koguaeg, et mass on taga. Loomulikult ei näe ma saba lõppu. Möödasõite ei teinud vaid hoidsin sisemist rida teades, et saba võib alles koguneda. Jälgimäe-Tallinna ringteefooril said minu teada kõik kokku, kuna sai lihtsalt üks roheline tuli poolikult üle minna. Saku poole sõites oli kiirus 100 ringis ja peale Kiisa poole pöörast jälgisin, et mass on jätkuvalt suht suur - ma tõesti tahavaate peeglist ei suuda rattaid üle lugeda.
Fakt on see, et saba puhul ongi kiirem sõit, seepärast peaks ka algajamad ja uute ratasetega harjujad ees pool olema ja seda võiks kohe kogunemisel öelda julgelt. Ma ise hea meelega juhi rollis, kuna siis määrangi selle rahuliku kiiruse u +10 - millega sõidavad isegi autod, kui minu taga on aeglasem, siis võtan ka mina aeglasemalt jne. Samuti on kogenematute tarbeks head kokku lepitud pausid - seal ikka jõuab järgi.
Ja kui sama otsas 85 tiksuti, siis tähendabki ju seda, et võeti oskustele vastav kiirus, mis on õige. Järgi ootasin ma seni, kuni massi oma taga nägin.

Olevik: BMW R850R
Minevik: Suzuki GSF1100F
Minu esimene: Suzuki Freewind
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7346
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

mella kirjutas:

Kle head kindad ju, need pandi esimesena pihta. Kiiver oleks ka läinud, kui poleks ära lõhutud ;)

Novot, seda ma kartsingi :D . Öö labi ei saanud magada keerlesin muudkui küljelt küljele ja ainult kinnastest mõtlesin. Kiivri pärast muret polnud, sest see pidi ju naisele minema :D

jbob kirjutas:

Järgmine kord teeme nii, et kes chillivad lähevad ühte Tallinna nurka kohtuma ja need kes +10-150 tahavad sõita siis teise linna nurka.
Jätame võimaluse teistele kes omavad uut ratast või on algajad ka ellu jääda ja natuke harjuda oma rattaga.
Muidu läheb kohe alguses paugutamiseks ja järel püsida on päris keeruline mis paneb kahjuks ületama oma võimeid.

Ma ei näinud küll mingit paugutamist alguses. Ega keegi ju foore kinni panema hakka, et 24 ratast pundis saaks sõita. Ise tuleb hoolikam olla.

Ise ikka hoolikam, mina küll kedagi teist süüdistada ei saa (kuigi hirmasti tahaks, otsiks kellegi ja lööks risti, enesetunne paraneks kohe hulga maad). Kas on vabatahtlikke või äkki saab soovitada kedagi nõrgemat ja allaheitlikumat kes niiplaju vastu ei pane? ;)

Kuigi, jagh, esimene ots oleks võinud olulisematel mahapööretel saba järele oodata. Just enne avariikohta ma mõtlesin saba tagaotsas, et kas jäämegi 85-ga tiksuma?

Kui ma seal ilma kõige parema vaatekohata liiklusteatris oma koha olin võtnud (teistel oli raudselt parem ülevaade asjadest), siis kellegi hääl arutles selle üle, et ta sõidab seda teed iga päeva (või vähemalt väga tihti) ning see ongi selline kurviline ja pealnäha lihtne tee sõita, aga üldiselt on selline sobilik kiirus sellesse lõiku 70-80 km/h.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas mella »

Õige aeg on Motosurvivali kursus läbi teha, tsikkel kah päris parajas konditsioonis selleks, ainult jalaraud tuleks uus panna ;)
Aga üldiselt on see päris hea painutamise tee seal enne Sakut - 100-110 pole küll veel mingi kiirus. Sa ilmselt läksid vähesest kogemusest krampi ja ei julgenud kallutada. Selle vastu aitab väike ringrajal käimine ;)

macintosh kirjutas:
ylari kirjutas:

Ise ei näinud aga kuulsin, et u 80-90 pealt jäi natukene kallutamisest puudu ja läks kruusa peale, sealt edasi juba murusest teetammist alla.

Paremat kirjeldust oleks olnud raske koostada. Eks ta hakkas ära kiskuma ja siis sai tehtud kõik 7 viga sinna otsa, teoorias ju täpselt teada, mis sellisel puhul juhtuma hakkab, aga ühel hetkel lööb instinkt sisse: pilk valesse kohta kinni, gaas maha ja pidurit ning läinud ta ongi.

Viimati muutis mella, 26 Aug 2011, 09:22, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

andryy
Postitusi: 562
Liitunud: 26 Nov 2005, 16:01
Tsikkel: Suzuki DL 1000 XT V-Strom
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas andryy »

Kus seda toyotad võib kohata?
Mõõdab kiirust ka?

Easy Rider & Iron Butt
Ära sõida kiiremini kui sinu kaitseingel suudab lennata
CZ,Kawasaki ZX400,Honda CBR900RR,Honda X11,Suzuki DL650,BMW R1200GS,Triumph Tiger 800XC,Suzuki DL 1000 XT V-Strom
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6615
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 400 korda

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Seda Toyotat võid Harjumaal kohata.
Jah, mõõdab kiirust ka.

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

Bandit
Mode
Postitusi: 942
Liitunud: 13 Juul 2011, 17:27
Tsikkel: SV1000s // TigerXRx
Asukoht: TLN
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 24 korda

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas Bandit »

Jälgimäe tee; Saku piirkond; Kiisa; Pärnu mnt - Keila vaheline lõik, nende lemmik kohad. Vahel olen neid isegi Luigel ristis kohanud.
Kõike teevad, kui uni tuleb siis kükke kah. Kaalumine neil vist puudub.
Üldjuhul kõik mis on seotud 70 ja 50 aladega, nad on kohal.

Oman parempoolse lenksuga mootorratast.
O: Sinu katkise ratta. PSi.
Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Re: Õnnetused mootorratastega

Lugemata postitus Postitas mella »

Suletud

Mine “Vaba teema”