Siinkohal läks täiesti mölaks ära...

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded


kurikristjan
Postitusi: 1253
Liitunud: 29 Juul 2009, 05:11
Tsikkel: SV1000
Asukoht: Põltsamaa
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 2 korda

Re: Siinkohal läks täiesti mölaks ära...

Lugemata postitus Postitas kurikristjan »

reimps kirjutas:

Tegid hands-free selfi vä? Jube omasooiharad kingad :)

Oh ei, selfi tasemele ma ei küündi. Mul ei ole isegi lõustaris (fb - toim.) ühtegi pilti iseendast. Too puid ahju laduv dude oli google pictures'is lihtsalt üks esimeste seas ja ma ausalt öeldes ei vaadanudki, milline ta välja näeb - ahi on, halg on, tuli on all - läks käiku. Kes mida näeb, eksole. Ma mehi ei vaata, seega ma ei näe ka kingasid!


AfricanPolarBear
Postitusi: 44
Liitunud: 25 Jaan 2014, 20:24
Tsikkel: Honda Shadow 1100cm3

Re: Siinkohal läks täiesti mölaks ära...

Lugemata postitus Postitas AfricanPolarBear »

Reimpsi masterplan tülinorimise asjus õnnestus vist. Mul on veel meistrilt õppida :D


kurikristjan
Postitusi: 1253
Liitunud: 29 Juul 2009, 05:11
Tsikkel: SV1000
Asukoht: Põltsamaa
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 2 korda

Re: Siinkohal läks täiesti mölaks ära...

Lugemata postitus Postitas kurikristjan »

Reimps tundub lahe vana. Tegelikult. Ma ei tea ainult, kas talle konjak maitseb.

Kui ma õigesti mäletan, siis oli tal paar aastat tagasi ütlemist mu esimese 4-silindrilise ratta kohta, kuid ma ei solvunud, sest olin ise sama meelt tegelikult. Ja samal õhtul saigi ratas ühele naisterahvale maha äritud - mis osaliselt tõestas, et tal oli õigus...

Kasutaja avatar

Teema algataja
puna
Postitusi: 2192
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: Ducati SFV4S
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Siinkohal läks täiesti mölaks ära...

Lugemata postitus Postitas puna »

Kalevipoeg puhkab palmiall juba dets algusest ja libistab rummi, et loen, aga väga ei viitsi sekka hõigata.

Kasutaja avatar

Kri$o$
Postitusi: 558
Liitunud: 18 Okt 2005, 09:42
Tsikkel: rod ja pooleli xs
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: Siinkohal läks täiesti mölaks ära...

Lugemata postitus Postitas Kri$o$ »

Pole tülinorija, aga kui kellelegi vaja puid alla panna, siis olen käpp :D

Pilt

Sex is like a card game, if you don't have a good partner, then you better have a good hand ...
I don't give a shit, I don't take any shit, I'm not in the shit busines!
Kasutaja avatar

kristjan128
Postitusi: 455
Liitunud: 11 Mai 2009, 21:42
Tsikkel: American Ironhorse Slammer
Asukoht: Tartu
Tänanud: 54 korda
Tänatud: 20 korda

Re: Siinkohal läks täiesti mölaks ära...

Lugemata postitus Postitas kristjan128 »

puna kirjutas:

Kalevipoeg puhkab palmiall juba dets algusest ja libistab rummi, et loen, aga väga ei viitsi sekka hõigata.

Pilt

Kasutaja avatar

Teema algataja
puna
Postitusi: 2192
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: Ducati SFV4S
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Siinkohal läks täiesti mölaks ära...

Lugemata postitus Postitas puna »

Eks ma saan aru jah, et teeb vähe kadedaks jah see värk teid :mrgreen:

Kasutaja avatar

efendi
Mode
Postitusi: 969
Liitunud: 23 Dets 2004, 17:12
Tsikkel: KTM
Asukoht: Tartu
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 24 korda

Re: Siinkohal läks täiesti mölaks ära...

Lugemata postitus Postitas efendi »

Puna - ma võin biitida ja (jälle) võita. Ma olen palmi all juba novembrist :P (togi)

i am not totally useless, i can be used as a bad example.

Kes mett teeb, see mett sööb!
Kasutaja avatar

claw
Postitusi: 505
Liitunud: 23 Juul 2013, 02:24
Tsikkel: pilusilm ja venelane
Asukoht: Tartu
Tänanud: 83 korda
Tänatud: 78 korda

Re: Siinkohal läks täiesti mölaks ära...

Lugemata postitus Postitas claw »

Eks see kalevipoegade teema teeb kadedaks paljusid, sellest ka teravus seda teemat puudutades.

Isegi tean oma noorusest paljusid inimesi, kes olid ikka päris nürid, aga majanduslikult läheb neil praegu väga hästi, sest nad valisid juba varakult endale uue kodumaa ära. Seal on nad lihtsad enamasti jobid, aga eestis teevad meele paljudel mõruks, sest vaba raha jääb palju rohkem kätte.
Aga nüüd on juba välismaale liikunud ära ka palju mõtlevaid inimesi - eks see sama loogika töötab ka seal-> kui jobikatel seal juba hästi läheb, siis ajuga inimestel läheb seal veel paremini.
Isegi mõlgutan aegajalt mõtteid selle rohelisma muru peale..
Aga kurat, soome ei läheks. Holland, Norra, Taani, Kanada pigem... Või siis ikka sooja kliimasse, saab aasta läbi 2rattalisega hõõruda :bsmile:

Kasutaja avatar

Teema algataja
puna
Postitusi: 2192
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: Ducati SFV4S
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Siinkohal läks täiesti mölaks ära...

Lugemata postitus Postitas puna »

efendi kirjutas:

Puna - ma võin biitida ja (jälle) võita. Ma olen palmi all juba novembrist :P (togi)

2-0 esimese punkti said reimpsi käest ja teine tuli palmi alt
Pole paha nüüd sul juba 2 kukkumis punni.


aivar_
Postitusi: 87
Liitunud: 22 Juul 2012, 17:09
Tsikkel: yamaha yfz 450
Tänatud: 9 korda

Re: Siinkohal läks täiesti mölaks ära...

Lugemata postitus Postitas aivar_ »

väikese ametniku, madalama laksu riigiteenistuja ja mõned muud riigisajoobid võib kokkuvõtta ei tee mu...gi ja ei saa kottigi.rohkema tegemise ja suurema saamise osas on sellest kõrgem klass kalevipojad, kohalikud kellud ja muidugi kõik kes tegelevad impordi-ekspordiga (kaubamahud seljakotist kuni kaubikuni)


AfricanPolarBear
Postitusi: 44
Liitunud: 25 Jaan 2014, 20:24
Tsikkel: Honda Shadow 1100cm3

Re: Siinkohal läks täiesti mölaks ära...

Lugemata postitus Postitas AfricanPolarBear »

Kri$o$ kirjutas:

Pole tülinorija, aga kui kellelegi vaja puid alla panna, siis olen käpp :D

Pilt

Kusjuures,täna mingi ettevõtte sisekoolitus keset metsa - pool h tagasi olin enamvähem samamoodi lõkke juures,riideid küll veidi rohkem seljas

Kasutaja avatar

Teema algataja
puna
Postitusi: 2192
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: Ducati SFV4S
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Siinkohal läks täiesti mölaks ära...

Lugemata postitus Postitas puna »

Aga jah muideks kui siin soojast juttu tuli siis käisin vahepeal 2 rattalisega aelemas.
Efendi muidugi teeb kohe kiirelt 3-0 ära, et käis 4 rattalisega liiklemas

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6615
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 400 korda

Re: Siinkohal läks täiesti mölaks ära...

Lugemata postitus Postitas yeekim »

puna kirjutas:

....
Efendi muidugi teeb kohe kiirelt 3-0 ära, et käis 4 rattalisega liiklemas

Ehk kohe topelt "ära ei pane", piisab ka kolmerattalisest:
Pilt

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

efendi
Mode
Postitusi: 969
Liitunud: 23 Dets 2004, 17:12
Tsikkel: KTM
Asukoht: Tartu
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 24 korda

Re: Siinkohal läks täiesti mölaks ära...

Lugemata postitus Postitas efendi »

Käisin jah kusjuures, 4-rattaline ja 4-liitrine v6 ;) [3:0]

i am not totally useless, i can be used as a bad example.

Kes mett teeb, see mett sööb!
Kasutaja avatar

kristjan128
Postitusi: 455
Liitunud: 11 Mai 2009, 21:42
Tsikkel: American Ironhorse Slammer
Asukoht: Tartu
Tänanud: 54 korda
Tänatud: 20 korda

Re: Siinkohal läks täiesti mölaks ära...

Lugemata postitus Postitas kristjan128 »

Palmisaare mehed pangu pilte, koos tänase ajalehega ning peale seda jagage punkte.
Ma olen hetkel kuu varjupoolel septembrist saadik ja ehitan külgkorviga kaubikut siin omale,,,kahjuks jäi fotokas maale maha,,, :ner:
10-0


reimps

Re: Siinkohal läks täiesti mölaks ära...

Lugemata postitus Postitas reimps »

claw kirjutas:

Eks see kalevipoegade teema teeb kadedaks paljusid, sellest ka teravus seda teemat puudutades.

Ei tee kadedaks, sest ma tegelikult olen veendunud, et 98% välismaale tööle läinutest on suhteliselt tühja kassetiga printerid, kes kujutavad ette, et nad on erilised ja tahavad kohe "mitu tonni" kuus kätte saada mõnd teist rahvast/riiki sõna otseses mõttes orjates. Tunnen isiklikult ka paari-kolme, kes on ennast Soomes, Rootsis ja Inglismaal üles töötanud, aga põhimass on mõttetu prügi minu raamatus.
Eestis on tegelikult tööd küllaga, lihtsalt tahetakse kohe rikkaks saada. Umbes nagu värsked firmad siinamail - esimese aastaga peab firmarahade eest millise masina persse alla saama, turu sissetöötamisest ja kliendibaasi loomisest on pohlad.

Minu vimm kalevipoegade vastu on pigem sellest, et mu jaoks on nad jooksikud, kes tunnevad uhkustki, et kodumaa maha jätsid. Meesterahvastest on paljud ka väejooksikud (loe: kohustuslkust ajateenistusest kõrvalehoidjad). Silma vaadates paistab aga kukal ja põhjendamatu üleolek, sest tal on lihtsalt rohkem klotsi. Mina saan oma sissetulekuga hakkama ka siin ja mul on vähemalt enda jaoks tehtavast rahulolu olemas. Ma usun, et minust on rohkem kasu siin (nii Eestis oma elukutses kui ka foorumis kindlaid asju "peedistades"). Eks seda, kuda ma tegelikult riigiteenistujana (ehk siis maksuraharaiskaja ja muidusööjana) hakkama saan, peavad praegused ja endised minion'id ütlema :)
Olen muideks töötanud välismaal tsiviilina, 6 kuud, aga minu mõte sinna minna oli saada silmaringi juurde, koguda veidi raha ja 100% tagasi tulla. Tegingi nii. Seega tean ikka veidi, millest räägin.

Kade ei ole, ausõna :)
Kadedus on mõttetu emotsioon, mis ussitab vaid sinu enda sees.

Kasutaja avatar

efendi
Mode
Postitusi: 969
Liitunud: 23 Dets 2004, 17:12
Tsikkel: KTM
Asukoht: Tartu
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 24 korda

Re: Siinkohal läks täiesti mölaks ära...

Lugemata postitus Postitas efendi »

Mina ennast kalevipojaks ei pea, kuigi hetkel on minu toimetused Eestist eemal. Kadedus on illusioon, see kui kellelgi teisel on midagi rohkem või paremat, ei võta minult midagi ära. MIna teen oma asja, sest mulle sobib nii. Kalevipoeg on tegelikult niikuinii halvustav väljend inimeste kohta, kelle peale olakse tigedad või solvunud, et nad ei kannata vingudes vaid teevad midagi teisti. Vaeval kesmisest intelligentsem inimene, kuskil võõrsil allapoole oma võimeid olevat tuima tööd nühkides vaid rahast õnnelikuks saab. Need kes on läinud ja jäänud, on leidnud omale uue koha ja elu, las nad siis läksid. Olulised on need kes lähevad ja tulevad tagasi. Me elame vabas maailmas, seega on meil võimalus minna kuhu soovime ja teha mida soovime. Ma pigem tahaks panna inimeste südamele, et meil on peagi hoopis tulijaid, kelle pärast muretseda - nemad peaksime me suutma enda väärtushinnanguid ja eluviisi austama panna ja tegema neist väärilised kodanikud. Kui ned tulijad on tublid inimesed ja hindavad seda, mis meil on pakkuda ja panustavad meie väärtustesse, siis pole nende nahavärv või väljamõeldud sõber oluline. Mul kama, kui sital päeval on mu lahingpaariliseks must mees või turbanisse mähitud habemik, kes "Allahu akbar!" hüüdes minuga sama vormi, kandes meie ühisele vaenlasele tina annab. See pole ilmselt populaarne arvamus ja kui te küsite, miks ma sellest siin räägin - siis minu arvates algab hoiakute muutmine meist enestest ja neist kellega igapäevaselt suhtleme. Poliitikud püüavad seda teha teistpidi, kui vägisi - kvootide ja sunniga, eestlast ei vääna. Tiblad proovisid päris kaua aega. Seega jätke kõrvale oma "kalevipoja uss" ja mõelge, kuidas peaksime edasi elama ja kuidas suhtuda neisse, kes lähevad ja kes tulevad. Ja reimpsi jutule kirjutan ka kahe käega alla. (nimi teadlikult väikese tähega, sest sellist kirja kasutab nime omanik ise). Jutu moraal - pagulased tulevad niikuinii, tehkem seadused ja kord selliseks, et tuleks ja jääks ainult ned, kes on võimelised õppima, integreeruma ja panustama.

i am not totally useless, i can be used as a bad example.

Kes mett teeb, see mett sööb!
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7199
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Siinkohal läks täiesti mölaks ära...

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

reimps kirjutas:
claw kirjutas:

Eks see kalevipoegade teema teeb kadedaks paljusid, sellest ka teravus seda teemat puudutades.

Ei tee kadedaks, sest ma tegelikult .....................Kade ei ole, ausõna :)
Kadedus on mõttetu emotsioon, mis ussitab vaid sinu enda sees.

Ma sinuga Reimps väga nõus.Nad võivad seal küll rohkem teenida,kuid alles jääb neil ikka mittemidagi.Ma tean paljusid veokajuhte ja ka muid tegelasi,kes soomes,inglismaal,iirimaal või rootsis juba aastaid töötavad.Ei tea aga ühtegi ,kes oleks tööga rikkaks saanud või midagi nö saavutanud,peale ühe erandi,kes oli autojuht ,siis logistik ja nüüd ühe soome ettevõtte Eesti filiaali tegevjuht.Ta alustas seal mingi 1990 ja 10 aastaga oli logistik,ning veel 10 aastapärast tegevjuht.
Minul on sealt tagasitulnud juhtidega üldjuhul tööleping sõmimatta jäänud,sest kui sa kuulad mida nad kõik oskavad ei tule tihti sellele lõppu,aga kui tööks läheb siis ei ole mehest üldjuhul asja või ei osata eesti palgaga ära elada.Tihti peale on veel nii,et olles seal suurema palga peal,on siin kodus terve pinu liisinguid ja laene võetud,mida väiksema palgaga ei suudeta enam ära teenindada.
Meil ettevõttes on kuupalk ikka mõnevõrra kõrgem kui keskmine palk+boonus.Teglikult olemegi ostinud suveti asendajaid ja kui on hea mees sattunud,siis on ka auto juurde ostetud,ning mees tööle võetud.Meie juhid suudavad ka eestis elades omale uut autot liisida(muidugi mitte 7 bemmi või S klassi) või midagi muud lubada.Tegelikult saavad ka mujal eestis kõik tublid mehed ikka enamvähem normaalset palka.
Ma ka vihkan neid,kes käivad siin oma endiste töökaaslaste ees kelkimas,kui lahe neil seal on,aga tegelikult ju pole midagi.Soomes on veokajuhi või bussijuhi tavapalk kuskil 1800-2000€ neto.Jutud nendest mega palkadest(a´la 3500 neto) on ületundide,töö ja puhkeaja reeglite ning muude rikkumise abil tehtud.Seda saab eestis metsa vedades ka teha.
Kui keegi ütleks mulle miks peaks eestlase kohaliku asemel tööle võtma kui eestlane saab pea poole suuremat palka ,kui kohalik?Tegelikult on 95% neist mujal töötajatest parajad lorud,kes siin tihti lahti lastud või mingi jamaga hakkama saaanud(teave sellest liigub meil väikses riigis kiiresti) või lihtsalt ei ole pädevad.

Viimati muutis urmas66, 18 Jaan 2015, 09:21, muudetud 1 kord kokku.
Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2430
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 335 korda

Re: Siinkohal läks täiesti mölaks ära...

Lugemata postitus Postitas M.T. »

XL1000 kirjutas:

Kui keegi ütleks mulle miks peaks eestlasele kohaliku asemel tööle võtma kui eestlane saab pea poole suuremat palka ,kui kohalik?.

Kas see lause ongi arusaamatu või ma olen tõesti veiniga liiale läinud?


Hr.Nõel
Postitusi: 1447
Liitunud: 21 Okt 2005, 21:33
Tsikkel: Päris mitu...
Asukoht: Pärnu
Tänatud: 109 korda

Re: Siinkohal läks täiesti mölaks ära...

Lugemata postitus Postitas Hr.Nõel »

XL1000 kirjutas:

Tegelikult on 95% neist mujal töötajatest parajad lorud,kes siin tihti lahti lastud või mingi jamaga hakkama saaanud(teave sellest liigub meil väikses riigis kiiresti) või lihtsalt ei ole pädevad.

Lõustakas finest-eestlased Soomes pidevalt mingid halad, et kes jäi tatise peaga sõiduga vahele, parkis valesti jne. Ja siis halavad seal, et mis nüüd saab.
Olen need etapid ise kõik läbi elanud ca.20 aastat riigiteenistust, Soome paar aastat ja nüüd tagasi.
Lihtsalt ei viitsi sellest leierdada. Tõsi ta on, 80 % seltskonnast on täpselt selline nagu reimps kirjutas :
" Silma vaadates paistab aga kukal ja põhjendamatu üleolek, sest tal on lihtsalt rohkem klotsi."
Tõsi, selle 2 aasta jooksul mis seal olin, sigines ka mitmeid väga toredaid laia silmaringiga "kovereid". Olen ülimalt häppy nende tutvuste ja sõpruste üle.
Ja veel üks lahe tähelepanek.
Nimelt olen mõlemas facegrupis/ Estfin-Eestlased Soomes ja Eestlased Saksamaal- tänu oma tihedale Saksa graafikule/ aktiivne liige.
Soome omas on suhe- grammatiliselt täiesti lootusetu juhtum vs korralik õigekiri ja lauseehitus - nii ca. 90-10
Saksa omas jällegi vastupidi- võibolla leiad iga kümmnenda posti kus on mõned tähed valesti.
Ma ei tahaks seda siin välja tuua, aga meie lihtrahva väljarände pilt kujuneks järgmiselt:
Mida lollim, seda lähemal.
Aga see on puhtalt minu arvamus.

Tel. +372 viiskuus 2158üksüks & noelamees@gmail.com
Kasutaja avatar

Kaukaaslane
Postitusi: 259
Liitunud: 30 Mai 2008, 10:01
Tsikkel: Yamaha XT600
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 6 korda

Re: Siinkohal läks täiesti mölaks ära...

Lugemata postitus Postitas Kaukaaslane »

krt isegi möla ajada ei osata siin...

NO GOOD ROADS!

kaiman
Postitusi: 970
Liitunud: 17 Mai 2010, 16:21
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 17 korda

Re: Siinkohal läks täiesti mölaks ära...

Lugemata postitus Postitas kaiman »

Paha oli isegi lugeda :bsmile:
ja reims kas sul lapsi on,kui pole, siis hoija suu kinni ja mängi sõda edasi :mrgreen: (lol) eesti kaitsevägi (lol) UFO.


jalgrattur
Postitusi: 149
Liitunud: 31 Jaan 2011, 15:08
Tsikkel: chopper made in USA

Re: Siinkohal läks täiesti mölaks ära...

Lugemata postitus Postitas jalgrattur »

Alles nûûd sain ma aru,miks viimasel ajal see uni nii hea on ja ōhk kuidagi puhas. Meie suure liidu piire kaitseb vōimas,hambuni relvastatud kaitsevàgi,keda kamandavad värvilised sōjardid,noore,vapra,julge,brežnevlike kulmudega ministri taktikepi all ja keda toetavad meie vōimsad liitlased,tähendusliku nimega baasist TAPA.
Kogu kōnts,kes takistas meie eduka osariigi veel edukamat arengut, juhiti läbi enesepuhastuse,muidugi tänu,järjekordselt,meie osariigi tarkadele juhtidele,riigist välja. Ainult siiajääjad on väärilised sii osariigis elama sest ainult nemad suudavad teha siin tööd nii nagu NŌUTAKSE.
Aga see väike füürerihakatis on pervert,alles ta sonis siin mingitest värvilistest asjadest ja kutsus ülesse foorumlasi andma omi poegi tema kasutusse,et noh,teeb neist ōiged värvilised euroopalikud kodanikud. Tema enda sōnad,kontrollige. Milleks talle veel mootorratas,tea kas sumpa pärast?


reimps

Re: Siinkohal läks täiesti mölaks ära...

Lugemata postitus Postitas reimps »

Kaks tükki on kivi alt välja roninud :mrgreen:
Ei täheldanud erilist väljendus- ega põhjendusoskust. Lugesin mitu-mitu korda kahte viimast posti ja mitte kuidagi ei suuda leida arusaadavat mõtet peale selle, et kas mina või Eesti on mõttetu moodustis. Mul on hea meel, et te olete siit läinud (ma loodan). Pole isegi väidetud asju kunagi öelnud (va. läbi huumoriprisma, aga eks sellest arusaamiseks peab vähe konteksti lugeda ka oskama), ma nimelt hoian oma elukutse internetiasjust lahus, sest siin olen ma vaid mina ise Eestis elava kodanikuna oma seisukohtadega, mis on tõesti patriootliku(ma)d (kui mõnedel). Kujutan ette, et "maailmanäinute" jaoks võin tunduda kibestunud kodueestlasena, kes on vaesusest lolliks läinud.
Aga eks Nõelal on õigus küll. Ma hakkasin oma tutuvuste peale mõtlema, et see ongi täitsa nii - mida kaugemale läinud, seda asjalikum on :mrgreen:

Tuleb veel keegi oma tõelist palet näitama? Kutsub keegi ehk Nõmmele tappa saama ka lõpuks? :)

Kasutaja avatar

Teema algataja
puna
Postitusi: 2192
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: Ducati SFV4S
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Siinkohal läks täiesti mölaks ära...

Lugemata postitus Postitas puna »

Saekaatri mehed on omad saed lõpuks käima vähemalt saanud. :mrgreen:
Sellega olen vägagi nõus, et enamik soome jooksnuist kes ehitajaks kes koristajaks ei vääri suhtlemist,
Aga on siiski ka väga normaalseid inimesi kes sinna on olude sunnil sattunud.


reimps

Re: Siinkohal läks täiesti mölaks ära...

Lugemata postitus Postitas reimps »

On, aga vähe. Rumalamad loevad siit nüüd välja pugemise, aga sa tundud olema ka üks neist vähestest. Ning ei, see pole seotud õige mootorivalemi valikuga :mrgreen:

Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1811
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 217 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Siinkohal läks täiesti mölaks ära...

Lugemata postitus Postitas pühak »

reimps kirjutas:

Kaks tükki on kivi alt välja roninud :mrgreen:

Spoiler

Ei täheldanud erilist väljendus- ega põhjendusoskust. Lugesin mitu-mitu korda kahte viimast posti ja mitte kuidagi ei suuda leida arusaadavat mõtet peale selle, et kas mina või Eesti on mõttetu moodustis. Mul on hea meel, et te olete siit läinud (ma loodan). Pole isegi väidetud asju kunagi öelnud (va. läbi huumoriprisma, aga eks sellest arusaamiseks peab vähe konteksti lugeda ka oskama), ma nimelt hoian oma elukutse internetiasjust lahus, sest siin olen ma vaid mina ise Eestis elava kodanikuna oma seisukohtadega, mis on tõesti patriootliku(ma)d (kui mõnedel). Kujutan ette, et "maailmanäinute" jaoks võin tunduda kibestunud kodueestlasena, kes on vaesusest lolliks läinud.
Aga eks Nõelal on õigus küll. Ma hakkasin oma tutuvuste peale mõtlema, et see ongi täitsa nii - mida kaugemale läinud, seda asjalikum on :mrgreen:

Tuleb veel keegi oma tõelist palet näitama? Kutsub keegi ehk Nõmmele tappa saama ka lõpuks? :)

Sadama juurde kutsutakse. Siis saab asja kuidagi Soomega seostada. :lol:

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Kasutaja avatar

efendi
Mode
Postitusi: 969
Liitunud: 23 Dets 2004, 17:12
Tsikkel: KTM
Asukoht: Tartu
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 24 korda

Re: Siinkohal läks täiesti mölaks ära...

Lugemata postitus Postitas efendi »

Ma pean jälle tõdema, et sain punkti - kui me arvestame, kes kaugemal on. Või siis olen ma kõige targem, kui kaugus selle ära määrab :P Igatahes, punkt! Aga samas ma ka ei põgenenud siia, ma käin siin tööl, kodu on mul ikka kodus.

i am not totally useless, i can be used as a bad example.

Kes mett teeb, see mett sööb!
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7199
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Siinkohal läks täiesti mölaks ära...

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

M.T. kirjutas:
XL1000 kirjutas:

Kui keegi ütleks mulle miks peaks eestlase kohaliku asemel tööle võtma kui eestlane saab pea poole suuremat palka ,kui kohalik?.

Kas see lause ongi arusaamatu või ma olen tõesti veiniga liiale läinud?

"eestlasele" asemel peaks olema "eestlase"
Sorry,kirjaviga.Mõte oli,siis see,et kui suurt või ülisuurt palka teenivad kalevipojad, enda jutu järgi ,soomes või mujal maailmas.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”