Siinkohal läks täiesti mölaks ära...

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Margusxx
Mode
Postitusi: 902
Liitunud: 23 Veebr 2004, 12:28
Tsikkel: GSX1300RZ K750 CRF1000l
Asukoht: Rootsi
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 34 korda

Re: Siinkohal läks täiesti mölaks ära...

Lugemata postitus Postitas Margusxx »

Xl, kui sa leiad rootsis 500 euriga 3 toalise ametlikult, siis see peab olema kuskil väga pimedas metsas. Mul on endal 72 ruutu kolmene ja maksan naeruväärse 650, enamus tuttavaid maksavad kolmese eest 850.



Hardcore,hardcore,hardcore,hardcore. Nothing less and nothing more...
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7197
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Siinkohal läks täiesti mölaks ära...

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Fox2 kirjutas:

XL1000

Mitte ei tule ML- Transpordi autojuhi PALGANUMBRIT? Palganumber, millepealt makstakse makse. Välislähetuse päevaraha ei ole palk!

Meil pole enam suuri autosid on ainult tagaluugid ja neil päevaraha peaaegu polegi,100-200 kuus max.Ja ei hakka tõesti kellegi teise palka siin avalikult välja viskama,aga meie ettevõtte keskmine palk(avalik info) on üle 800-ja.Seal sees ka valvurid,kes tõesti said 320 neto ja koristaja ning veel paar alla keskmise palga saajat.Autojuhtide palk on meil ikka kõrgeim palk firmas.Neid on täna küll ainult 6 alles jäänud,sest rohkem autosid pole,on alltöövõtjad oma autodega.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7197
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Siinkohal läks täiesti mölaks ära...

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Margusxx kirjutas:

Xl, kui sa leiad rootsis 500 euriga 3 toalise ametlikult, siis see peab olema kuskil väga pimedas metsas. Mul on endal 72 ruutu kolmene ja maksan naeruväärse 650, enamus tuttavaid maksavad kolmese eest 850.

Ei peagi leidma,see on Tallinna keskmine.Rootsis ikka hoopis teised numbrid.Isegi need sinu numbrid on ikka nö soodsama otsa hind,mitte keskmine.Ja Soomes samuti alla 700-800 sa kolmest ei leia.Kui odavamalt, siis väga pimedas kohas nagu sa mainisid.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

fan129
Postitusi: 27
Liitunud: 30 Juun 2012, 17:38
Tsikkel: Propeller

Re: Siinkohal läks täiesti mölaks ära...

Lugemata postitus Postitas fan129 »

Hei kamraadid!
Tallinn pole Eesti ja Soome ulatub samuti Helsinkist kaugemale. :wink: Seega selline hinnavordlus on suhtkoht meelevaldne.

Kasutaja avatar

Teema algataja
puna
Postitusi: 2192
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: Ducati SFV4S
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Siinkohal läks täiesti mölaks ära...

Lugemata postitus Postitas puna »

Reimps me peaks mingi teema uuenduse tegema las need teised tõmbavad oma saagi siin edasi.
Kes mis palgaeest ja miks tööl käib.

Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1811
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 217 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Siinkohal läks täiesti mölaks ära...

Lugemata postitus Postitas pühak »

puna kirjutas:
Spoiler

Reimps me peaks mingi teema uuenduse tegema las need teised tõmbavad oma saagi siin edasi.

Kes mis palgaeest ja miks tööl käib.

Live's võis vähemalt mõni aasta tagasi seda juttu kõige rohkem pühapäevaõhtustel Tallinn-Helsinki ja reedeõhtustel Helsinki-Tallinn reisidel kuulamas käia. Teadurid istusid tavaliselt kambakesi kuskil ringis ja suur tööriistakast oli õllelauaks.

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1811
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 217 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Siinkohal läks täiesti mölaks ära...

Lugemata postitus Postitas pühak »

Aeg kaob, rõõmud jäävad:
[youtube][/youtube]

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Kasutaja avatar

oldmoped
Postitusi: 2418
Liitunud: 02 Sept 2004, 10:42
Tsikkel: Misasi see veel on?
Asukoht: Läänemaa
Kontakt:

Re: Siinkohal läks täiesti mölaks ära...

Lugemata postitus Postitas oldmoped »

XL1000 kirjutas:

...meie ettevõtte keskmine palk(avalik info) on üle 800-ja.Seal sees ka valvurid,kes tõesti said 320 neto ja koristaja ning veel paar alla keskmise palga saajat.

Eesti ettevõtete (ja päriselt ka riigiasutuste) suhtumine ja palgaklass tuleb alati kõige täpsemat välja mitte kõrgeima palga ega ka keskmise järgi vaid just sellest, kui madalat palka ei ole veel häbi maksta täistööajaga alumise otsa töötajatele, ehk siis mis sissetuleku eest peavad juhtkonna arvates osad inimesed proovima inimväärselt elada.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7197
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Siinkohal läks täiesti mölaks ära...

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

oldmoped kirjutas:
XL1000 kirjutas:

...meie ettevõtte keskmine palk(avalik info) on üle 800-ja.Seal sees ka valvurid,kes tõesti said 320 neto ja koristaja ning veel paar alla keskmise palga saajat.

Eesti ettevõtete (ja päriselt ka riigiasutuste) suhtumine ja palgaklass tuleb alati kõige täpsemat välja mitte kõrgeima palga ega ka keskmise järgi vaid just sellest, kui madalat palka ei ole veel häbi maksta täistööajaga alumise otsa töötajatele, ehk siis mis sissetuleku eest peavad juhtkonna arvates osad inimesed proovima inimväärselt elada.

Millele sa nagu vihjad?Et nöörivad raisad jälle?Selgituseks,madalapalgalise valvuri töö kohta ,et nad käisid meil 7-8 päeva kuus tööl.Koristaja käib kord nädalas.Kas selle eest peaks nagu täispalka maksma?See on osalise tööajaga töö palk.Meil olid väga korralikud mehed valves ja nad olid selle palgaga väga rahul.Kaks olid endised pensil politseinukud ja üks lihtsalt pensionär.Turvad saavad igapäevaselt tööl käimise eest ka sama või veidi suuremat palka.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1811
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 217 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Siinkohal läks täiesti mölaks ära...

Lugemata postitus Postitas pühak »

oldmoped kirjutas:
Spoiler
XL1000 kirjutas:

...meie ettevõtte keskmine palk(avalik info) on üle 800-ja.Seal sees ka valvurid,kes tõesti said 320 neto ja koristaja ning veel paar alla keskmise palga saajat.

Eesti ettevõtete (ja päriselt ka riigiasutuste) suhtumine ja palgaklass tuleb alati kõige täpsemat välja mitte kõrgeima palga ega ka keskmise järgi vaid just sellest, kui madalat palka ei ole veel häbi maksta täistööajaga alumise otsa töötajatele, ehk siis mis sissetuleku eest peavad juhtkonna arvates osad inimesed proovima inimväärselt elada.

Siin võib väga hästi probleem teistpidine olla. Enda kogemus eelmisest talvest:
Tellisin ühe külamehe puid saagima-lõhkuma. Palga leppisime kokku sama, mida ma teenusepakkujatelt teenust ostes maksma oleks pidanud ehk asi käis tükitöö alusel. Alguses käis mees suhteliselt usinalt, siis aga hakkasid kohalkäimisel "augud" sisse tulema. Kevadeks oli mul isegi väike kriisiolukord, et kas käesolevaks talveks puid jätkub, aga saan hakkama, pehme talv jätab isegi väikese tagavara. Siiski ilmnes probleem veel selles, et pliidi ja ahjupuud olid osaliselt segamini loobitud ja mul tuli sorteerimise näol lisatööd teha. Samas külamees kurtis küla peal, et ma ei taha maksta.
Käesoleval talvel lasen oma töö kvaliteedi ja kiiruse eest vastutust tundval teenusepakkujal töö ära teha. See saeb-lõhub mulle vajaliku koguse ära umbes sellise arvu päevadega, kui eelpoolmainitud külamees nädalaid kulutas. Samas ei käi teenusepakkuja pärast mööda küla inisemas.

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"

reimps

Re: Siinkohal läks täiesti mölaks ära...

Lugemata postitus Postitas reimps »

puna kirjutas:

Reimps me peaks mingi teema uuenduse tegema las need teised tõmbavad oma saagi siin edasi.
Kes mis palgaeest ja miks tööl käib.

Peaks jah, siin räägitakse mingis hiina keeles, no mitte muttigi ei saa aru :nono:

Keda järgmsiena mõnitama hakata? Jalgratturil sõnavara na kasinavõitu ja efendi on juba minu poolel. Sul kah ainsate normaalsete mootoritega rattad, pole mul selle kallal ka nagu vingu võimalik ajada..


Fox2
Postitusi: 102
Liitunud: 14 Sept 2014, 20:21
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 2 korda

Re: Siinkohal läks täiesti mölaks ära...

Lugemata postitus Postitas Fox2 »

Uut tõugu kalevipoeg, Abdurrahman Azan. Käib hästitasustatud tööl.


kaiman
Postitusi: 970
Liitunud: 17 Mai 2010, 16:21
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 17 korda

Re: Siinkohal läks täiesti mölaks ära...

Lugemata postitus Postitas kaiman »

oh v**u ma kustutasin korra ära oma teksti juba :bsmile: proovin uesti :bsmile: no mul poiss lopetab see kevad 12,siis üks päev küsis minult et mida ma teen kas lähen edasi õppima voi siis sõjaväkke,ma ei osanud midagi vastata,siis ta ütles täna mulle et tema õpib edasi :ner:et tema klassist keegi edasi sõtta ei pidanud minema....


AfricanPolarBear
Postitusi: 44
Liitunud: 25 Jaan 2014, 20:24
Tsikkel: Honda Shadow 1100cm3

Re: Siinkohal läks täiesti mölaks ära...

Lugemata postitus Postitas AfricanPolarBear »

Fox2 kirjutas:

Uut tõugu kalevipoeg, Abdurrahman Azan. Käib hästitasustatud tööl.

Tasuks nagu ikka, 40 neitsit. Iseasi, kas need neitsid on naised, mehed või kitsed - seda kriteeriumit pole ju paika pandud.

Kasutaja avatar

cool200
Postitusi: 657
Liitunud: 15 Okt 2005, 13:19
Asukoht: tallinn
Kontakt:

Re: Siinkohal läks täiesti mölaks ära...

Lugemata postitus Postitas cool200 »

pühak kirjutas:
oldmoped kirjutas:
Spoiler
XL1000 kirjutas:

...meie ettevõtte keskmine palk(avalik info) on üle 800-ja.Seal sees ka valvurid,kes tõesti said 320 neto ja koristaja ning veel paar alla keskmise palga saajat.

Eesti ettevõtete (ja päriselt ka riigiasutuste) suhtumine ja palgaklass tuleb alati kõige täpsemat välja mitte kõrgeima palga ega ka keskmise järgi vaid just sellest, kui madalat palka ei ole veel häbi maksta täistööajaga alumise otsa töötajatele, ehk siis mis sissetuleku eest peavad juhtkonna arvates osad inimesed proovima inimväärselt elada.

Siin võib väga hästi probleem teistpidine olla. Enda kogemus eelmisest talvest:
Tellisin ühe külamehe puid saagima-lõhkuma. Palga leppisime kokku sama, mida ma teenusepakkujatelt teenust ostes maksma oleks pidanud ehk asi käis tükitöö alusel. Alguses käis mees suhteliselt usinalt, siis aga hakkasid kohalkäimisel "augud" sisse tulema. Kevadeks oli mul isegi väike kriisiolukord, et kas käesolevaks talveks puid jätkub, aga saan hakkama, pehme talv jätab isegi väikese tagavara. Siiski ilmnes probleem veel selles, et pliidi ja ahjupuud olid osaliselt segamini loobitud ja mul tuli sorteerimise näol lisatööd teha. Samas külamees kurtis küla peal, et ma ei taha maksta.
Käesoleval talvel lasen oma töö kvaliteedi ja kiiruse eest vastutust tundval teenusepakkujal töö ära teha. See saeb-lõhub mulle vajaliku koguse ära umbes sellise arvu päevadega, kui eelpoolmainitud külamees nädalaid kulutas. Samas ei käi teenusepakkuja pärast mööda küla inisemas.

KAS SA ARVAD SIIS ET KYLAMEES VALETAS?

jawad,dnepr soolo,suzukiT500 2 takti,suzuGSXR750F,honda CBR900RR,yamuR1,suzuGSXR1000 K4 :)
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7197
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Siinkohal läks täiesti mölaks ära...

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

cool200 kirjutas:

KAS SA ARVAD SIIS ET KYLAMEES VALETAS?

Ja sina arvad,et rääkis õiget juttu?
Mul ka analoogne näide.
Kui maja ehitasin 2007, siis lasin seinte krohvimise + krundi alla teha kahel mehel.Üks oli vana tuttav ja peaaegu omakandi mees,teine oli kaugemalt ja käis nädala tööl ja nädalavahetuseks koju.Kokku sai lepitud ruutmeerti hind ja maja täpselt pooleks mõõdetud.Nad ise mõõtsid ja jagasid vastavalt keerukusele.Ehk siis mõlemal mehel oli saada oma töö eest, täpselt võrdne summa raha.Kaugemakandi mees lõpetas oma tegevuse mai kuu keskpaigas ,sai raha kätte ja läks koju ära.Suhtleme temaga siiani,kui mööda sõidame astume ikka üksteise juurde sisse.Omakandi mees ei saanud isegi jaanipäevaks tööga ühele poole ja mul ei jäänud muud üle,kui ta sisuliselt välja visata ning töö ise ära lõpetada.Raha(kogu kokkulepitud summa) sai ta loomulikult jaanipäevaks,siis kui ma temaga ära lõpetasin.Selleks ajaks oli ta mitut asja korduvalt ümber teinud ja mina olin selleks lisa materjali ostnud,mis ka maksis raha.Muidugi oli tüübil kohe küsimus varuks,et kas rohkem ei saagi,sest ta oli ju üle kuu aja kauem tööl.Tuletasin talle meelde algset kokkulepet,mis oli ka paberil olemas ja mainisin,et ta ju kõrvaldas oma praaki ning läksime lahku.Ka see tegelane käib ja tuututab aegajalt külapeal,kui 2 kanget 2L õlut sees,et ma jäin talle kuuaja palga võlgu.Sede muidugi teistele,mitte mulle.Kui olen otse mõnel valla peol või mujal,kus ka võõrad kuulmas,küsinud et mida ma talle võlgu olen.Vastus on,et see külanaiste loba ja tema pole midagi sellist kuulnudki, rääkimatta rääkimisest.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Fox2
Postitusi: 102
Liitunud: 14 Sept 2014, 20:21
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 2 korda

Re: Siinkohal läks täiesti mölaks ära...

Lugemata postitus Postitas Fox2 »

Puust ja punaselt. Ok, Jälgige punase ja rohelise värviga tähistatut. Alati ei ole Soomes kordades kallim, vaid hoopis odavam. Põhjus siis väljatoodud, miks kalevipojad Soomes...Igakuine NETOPALK, NETOPALK JA VEELKORD NETOPALK!

http://tarbija24.postimees.ee/3066339/v ... soomlastel

Kasutaja avatar

cool200
Postitusi: 657
Liitunud: 15 Okt 2005, 13:19
Asukoht: tallinn
Kontakt:

Re: Siinkohal läks täiesti mölaks ära...

Lugemata postitus Postitas cool200 »

XL1000 kirjutas:
cool200 kirjutas:

KAS SA ARVAD SIIS ET KYLAMEES VALETAS?

Ja sina arvad,et rääkis õiget juttu?
Mul ka analoogne näide.
Kui maja ehitasin 2007, siis lasin seinte krohvimise + krundi alla teha kahel mehel.Üks oli vana tuttav ja peaaegu omakandi mees,teine oli kaugemalt ja käis nädala tööl ja nädalavahetuseks koju.Kokku sai lepitud ruutmeerti hind ja maja täpselt pooleks mõõdetud.Nad ise mõõtsid ja jagasid vastavalt keerukusele.Ehk siis mõlemal mehel oli saada oma töö eest, täpselt võrdne summa raha.Kaugemakandi mees lõpetas oma tegevuse mai kuu keskpaigas ,sai raha kätte ja läks koju ära.Suhtleme temaga siiani,kui mööda sõidame astume ikka üksteise juurde sisse.Omakandi mees ei saanud isegi jaanipäevaks tööga ühele poole ja mul ei jäänud muud üle,kui ta sisuliselt välja visata ning töö ise ära lõpetada.Raha(kogu kokkulepitud summa) sai ta loomulikult jaanipäevaks,siis kui ma temaga ära lõpetasin.Selleks ajaks oli ta mitut asja korduvalt ümber teinud ja mina olin selleks lisa materjali ostnud,mis ka maksis raha.Muidugi oli tüübil kohe küsimus varuks,et kas rohkem ei saagi,sest ta oli ju üle kuu aja kauem tööl.Tuletasin talle meelde algset kokkulepet,mis oli ka paberil olemas ja mainisin,et ta ju kõrvaldas oma praaki ning läksime lahku.Ka see tegelane käib ja tuututab aegajalt külapeal,kui 2 kanget 2L õlut sees,et ma jäin talle kuuaja palga võlgu.Sede muidugi teistele,mitte mulle.Kui olen otse mõnel valla peol või mujal,kus ka võõrad kuulmas,küsinud et mida ma talle võlgu olen.Vastus on,et see külanaiste loba ja tema pole midagi sellist kuulnudki, rääkimatta rääkimisest.

mina arvan et kylajutud ei teki tyhjast kohast--ehk--kus suitsu seal tuld :)

jawad,dnepr soolo,suzukiT500 2 takti,suzuGSXR750F,honda CBR900RR,yamuR1,suzuGSXR1000 K4 :)
Kasutaja avatar

wicked
Postitusi: 319
Liitunud: 27 Veebr 2004, 10:41
Tsikkel: Bastard
Asukoht: tln
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 21 korda

Re: Siinkohal läks täiesti mölaks ära...

Lugemata postitus Postitas wicked »

järelikult pole sa külas elanud.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7197
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Siinkohal läks täiesti mölaks ära...

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Kahju,et sa nii arvad,see ongi meie rahvuslik häda,et plärajaid on palju,aga tegijaid pole. :(

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1811
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 217 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Siinkohal läks täiesti mölaks ära...

Lugemata postitus Postitas pühak »

XL1000 kirjutas:

Kahju,et sa nii arvad,see ongi meie rahvuslik häda,et plärajaid on palju,aga tegijaid pole. :(

Sellele ma tahtsingi oma postitusega tähelepanu juhtida.

Päris üldistada nüüd küll ei saa, aga tegijatel pole aega ega viitsimist plärada, mistõttu põhulõugade kisa matab tihti kahjuks ka tegijate tegemisi.

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"

Fox2
Postitusi: 102
Liitunud: 14 Sept 2014, 20:21
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 2 korda

Re: Siinkohal läks täiesti mölaks ära...

Lugemata postitus Postitas Fox2 »

[quote="XL1000"][quote=

Katse ajal on 1000 neto,muud asjad ei kuulu siin tervele maailmale avalikustamiseks,aga ikka jupike rohkem on tavapalk.[/quote]

Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1811
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 217 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Siinkohal läks täiesti mölaks ära...

Lugemata postitus Postitas pühak »

Artikkel unistuste maa kohta, kus riik koos oma esindajatega igaühesse üliinimlikult suhtub:
http://rahvahaal.delfi.ee/news/eestlane ... d=70635607

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"

Bastard
Postitusi: 759
Liitunud: 12 Sept 2010, 19:42
Tsikkel: TDM900
Asukoht: est
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 19 korda

Re: Siinkohal läks täiesti mölaks ära...

Lugemata postitus Postitas Bastard »

...ja ikka on vaja sinna ronida, sest Eestis on ju pask ja mõttetu.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7197
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Siinkohal läks täiesti mölaks ära...

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Bastard kirjutas:

...ja ikka on vaja sinna ronida, sest Eestis on ju pask ja mõttetu.

.....ja kõik on seal nii odav ning palk on ka niiiiii suur :mrgreen:

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

426f
Postitusi: 1572
Liitunud: 27 Jaan 2011, 03:27
Tsikkel: aprilia rs50 MHR
Asukoht: paide

Re: Siinkohal läks täiesti mölaks ära...

Lugemata postitus Postitas 426f »

kui soomes peab hakkama omale ise korterit üürima siis sama hästi võiks eestis töötada.enamus eesti firmasi maksab soomes 10eur keevitajale tunnis ja peab elama koos mingisuguste debiilik kalevipoegadega.soomes 10a jooksul pole ma leidnud ühtegi töökohta kuhu pikemaks jääda,kui vajalik summa kokku kogutud on paras aeg eesti minna ja oma asju teha ja millalgi uus töökoht otsida.otse soome firmas ei taheta,et ületunde teed.eesti firmas ole tööl kaua jaksad kogu päeva on tund ainult 10eur sedasi mingil määral saab järgmise tsikli raha korjata ja suvel oma masinaga mööda eestit sõita ja lõunani magada.soomes olen ma selleks tööl käinud,et pole osanud otsida rootsi või norra maale tööd.inglismaa 15eurine tunni palk pole ka huvi pakkunud

-minsk125
-voshod
-Izh planeta 5
-k750
-yamaha yz426f
-yamaha fj1200
-kawasaki zx12r
Kasutaja avatar

Teema algataja
puna
Postitusi: 2192
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: Ducati SFV4S
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Siinkohal läks täiesti mölaks ära...

Lugemata postitus Postitas puna »

No sa oled ju ehtne kalevipoeg siis

Kasutaja avatar

426f
Postitusi: 1572
Liitunud: 27 Jaan 2011, 03:27
Tsikkel: aprilia rs50 MHR
Asukoht: paide

Re: Siinkohal läks täiesti mölaks ära...

Lugemata postitus Postitas 426f »

eksid,mul soomes polnud audit ja konserve

-minsk125
-voshod
-Izh planeta 5
-k750
-yamaha yz426f
-yamaha fj1200
-kawasaki zx12r
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7197
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Siinkohal läks täiesti mölaks ära...

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Põhimõtteliselt on selle teenimise ja hakkamasaamisega nii,et kes saab siin hakkama, saab ka mujal,aga teenib seal lihtsalt rohkem.Kes ei saa siin hakkama, on ka seal piiritaga, samasugune.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

claw
Postitusi: 504
Liitunud: 23 Juul 2013, 02:24
Tsikkel: pilusilm ja venelane
Asukoht: Tartu
Tänanud: 83 korda
Tänatud: 78 korda

Re: Siinkohal läks täiesti mölaks ära...

Lugemata postitus Postitas claw »

Esimese lausega olen nõus peaaegu. Aga kes saab siin hea järje peale, vaevalt niisama lahkub. Ja kui juba lahkub, ei käi edasi tagasi, jääb sinna rohelisema muru peale lesima.
Teisega ei ole.
Kes ei saa siin hakkama, käib edasi-tagasi. Seal on poolrott, aga siin tegija rahaboss.

my2 cents.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”