Arvuti/nutitelefoni abi vaja

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2011
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Arvutiabi vaja

Lugemata postitus Postitas bitter »

Black kirjutas:

... Aga kui sul on hetkel korralik võrguliidesega printer olemas ja hetkel pole ajendiks lihtsalt fancima printeri ostmine, vea lihtslat võrgukaabel toa teise seina äärde. Saab põrandaliistu alt vms väga kenasti vedada. Ja osta ruuter.

Ruuter on olemas, printerit pole üldse. See
https://pood.elion.ee/productInfo/40/pr ... 658A%23B19 oleks mõõtude ja jõudluse mõttes ok aga see ei ole wifi direct?




grahv
Postitusi: 1176
Liitunud: 26 Jaan 2005, 15:37
Tsikkel: GSX1200, XT660R
Asukoht: Hiiumaa
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 69 korda

Re: Arvutiabi vaja

Lugemata postitus Postitas grahv »

Kasutaja avatar

Black
Postitusi: 1135
Liitunud: 06 Juun 2004, 18:15
Tsikkel: Dnepr MT10 / GSX-R1000
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 68 korda

Re: Arvutiabi vaja

Lugemata postitus Postitas Black »

Ma arvan, et kõik nad saab tööle. Iseasi, kui mõistik on mingist telefonist printida, kui samas on olemas korralik arvuti, kust asi enne üle vaadata. Nuti-pluti-vidinate ajastu peaks ju võimaldama palju asju üldse välja printimata jätta. Miks ja mida te moblast reaalselt (mitte seepärast, et saab ja on lahe) prindite üldse? Midagi, mida on väikselt ekraanilt s**t lugeda? Või midagi, mida on vaja allkirjastada, et see pärast sisse skännida ja tagasi saata?

Mul on endal kodus juba üle 10a olnud mingi vana võrguliidesega kontori HP JL2100, millesse ma võin üle võrgu praktiliselt ükskõik, millega printida (reaalselt kasutan selleks muidugi lauakat, aga testitud on ka androidika ja aipljäädiga). Kolakas on, aga plussiks pean seda, et paberipakk on kinnises sahtlis, mitte ei korja tolmu (prindin võrdlemisi vähe). Ostsin kunagi odavalt pruugituna HV foorumi kaudu. Pole vist tooneritki vahetanud...

Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2011
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Arvutiabi vaja

Lugemata postitus Postitas bitter »

Aegajalt on mul telefonis v tahvlis mingi info - nimekiri, skeem, foto mahapildistatud infoga, mille tahaks kellelegi paberil edasi anda.

Paber kinnises sahtlis oleks muidugi hea. Aga peale seda kui kontoris analoogsel kolakal HP Laserjetil kohe peale garantii lõppemist emaplaat ära suri, hoian ma suurtest HP-dest eemale.

Kasutaja avatar

Black
Postitusi: 1135
Liitunud: 06 Juun 2004, 18:15
Tsikkel: Dnepr MT10 / GSX-R1000
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 68 korda

Re: Arvutiabi vaja

Lugemata postitus Postitas Black »

bitter kirjutas:

Aegajalt on mul telefonis v tahvlis mingi info - nimekiri, skeem, foto mahapildistatud infoga, mille tahaks kellelegi paberil edasi anda.

Tänapäeval on selleks igas seadmes iga rakenduse küljes suur "share"-nupp. Ma kogu aeg vaatan, et ma kogemata ei puutuks. :) Ja vanaemadelgi nutikad kampsunitaskus ja tahvlid köögilaual. Et kas tegelikult on kindlasti vaja välja printida või on lihtsalt harjumus?

Kasutaja avatar

saintgeorge
Postitusi: 120
Liitunud: 05 Nov 2006, 21:16
Tsikkel: Aprilia RSV R-Factory
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 3 korda

Re: Arvutiabi vaja

Lugemata postitus Postitas saintgeorge »

Head uut kõigile ja loodan et helgematel peadel juba pea selge. :) Nimelt oleks natuke abi vaja,arvuti uuenduse tuhinas sai ära vahetatud emaplaat+potsessor ja graafikakaart. Kõvaketas jäi vana ja kokkupannes avastasin et kui kõvaketta mahtu vaadata siis peaks seal olema kõik mis sinna jäi vahetamise alustamisel aga ometi ei leia ei pilte,muusikat,programme üles,Samas mingid programmid olemas.
Kas on võimalus kuidagi taastada seda?

Kasutaja avatar

nightwalker
Postitusi: 34
Liitunud: 25 Dets 2015, 10:04
Tsikkel: Honda VFR750
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 3 korda

Re: Arvutiabi vaja

Lugemata postitus Postitas nightwalker »

ega sa ometi kuhugi win 10 peale ennast uuendanud. mul üks klient kogemata uuendas ja nädal aega olid kõik dokumendid ja kirjad kadunud, otsisin käsitisi kogu arvuti läbi ja ei leidnud ja siis tekkisid iseenesest tagasi. suht utoopiline asi see win 10. aga muidu võib safe mode abiks olla kui korra sinna logida ja siis normaalne restart teha.
teine võimalus vaadata on, lase mälupulgalt mõni linux käima ning näed kas on asjad alles või mitte. :)

Kasutaja avatar

saintgeorge
Postitusi: 120
Liitunud: 05 Nov 2006, 21:16
Tsikkel: Aprilia RSV R-Factory
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 3 korda

Re: Arvutiabi vaja

Lugemata postitus Postitas saintgeorge »

nightwalker kirjutas:

ega sa ometi kuhugi win 10 peale ennast uuendanud. mul üks klient kogemata uuendas ja nädal aega olid kõik dokumendid ja kirjad kadunud, otsisin käsitisi kogu arvuti läbi ja ei leidnud ja siis tekkisid iseenesest tagasi. suht utoopiline asi see win 10. aga muidu võib safe mode abiks olla kui korra sinna logida ja siis normaalne restart teha.
teine võimalus vaadata on, lase mälupulgalt mõni linux käima ning näed kas on asjad alles või mitte. :)

Win 10 ei lasknud ja safe mode-is tõesti olema aga kui restart teha siis pole jälle. :wack:
Kuidas need seal kätte saada või siis norm käivitusel nähtavaks teha?

Kasutaja avatar

nightwalker
Postitusi: 34
Liitunud: 25 Dets 2015, 10:04
Tsikkel: Honda VFR750
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 3 korda

Re: Arvutiabi vaja

Lugemata postitus Postitas nightwalker »

ja asukoht on ka sama, aga lihtsalt ei näita ? siis kõige parem soovitus oleks teha see parem klikk c kettal ja propertise all on mingi koht kus sai kõik kogunenud sodi ära kustutada, see järgel valide seal edasi defragment ning siis käivitada kuskilt mycomputeri tagant see update, ning lasta tal tava uuendused kõik üle kontorllida ning peale panna, lisaks muidugi peale riistvara vahetus vaata et õiged draiverid oleks peal ja teinekord on kasuks kui vanad maha lasta.

Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Re: Arvutiabi vaja

Lugemata postitus Postitas mella »

Midagi olulist jätad kirjutamata.
Üldiselt emaplaadi vahetusega (kui on generatsioonide vahetus) sul WIN enam käima ilma üleinstallita ei tohiks minna.
Seega - kuidas see WIN peale uuesti sai ja mis versioon?
Ja kas varem oli sama versioon?

Võimalik, et uuestiinstalli käigus kasutaja profiil tehti uus.
Seega win7 otsi c:\users kataloogist erinevatest profiilidest. Ja kui leida, kopeeri ringi õigesse kohta või näita mydoc ja mypic ja myvid peal, et need uued kohad on vaikimisi või hõlmatakse näitamisse.

Variant2 - safe modes kopeerid kusagile uude kausta asjad. Uue kausta teed otse C peale. Ja pärast sealt kaustast ilma Safe modeta kopeerid ringi.

saintgeorge kirjutas:

Head uut kõigile ja loodan et helgematel peadel juba pea selge. :) Nimelt oleks natuke abi vaja,arvuti uuenduse tuhinas sai ära vahetatud emaplaat+potsessor ja graafikakaart. Kõvaketas jäi vana ja kokkupannes avastasin et kui kõvaketta mahtu vaadata siis peaks seal olema kõik mis sinna jäi vahetamise alustamisel aga ometi ei leia ei pilte,muusikat,programme üles,Samas mingid programmid olemas.
Kas on võimalus kuidagi taastada seda?

Kasutaja avatar

puna
Postitusi: 2192
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: Ducati SFV4S
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Arvutiabi vaja

Lugemata postitus Postitas puna »

Parem oleks seda asja ise rohkem mitte näppida kui juba hetkel sa neid ei leija ja kättesaadavaks teha ei suuda
Asju pekki keerata on lihtsam kui neid pärast taastada ja võib ka lõpuks kalliks maksma minna
Las keegi tuttav tuleb sul ja salvestab vajaliku ära ja siis uus install peale

Kasutaja avatar

saintgeorge
Postitusi: 120
Liitunud: 05 Nov 2006, 21:16
Tsikkel: Aprilia RSV R-Factory
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 3 korda

Re: Arvutiabi vaja

Lugemata postitus Postitas saintgeorge »

mella kirjutas:

Midagi olulist jätad kirjutamata.
Üldiselt emaplaadi vahetusega (kui on generatsioonide vahetus) sul WIN enam käima ilma üleinstallita ei tohiks minna.
Seega - kuidas see WIN peale uuesti sai ja mis versioon?
Ja kas varem oli sama versioon?

Võimalik, et uuestiinstalli käigus kasutaja profiil tehti uus.
Seega win7 otsi c:\users kataloogist erinevatest profiilidest. Ja kui leida, kopeeri ringi õigesse kohta või näita mydoc ja mypic ja myvid peal, et need uued kohad on vaikimisi või hõlmatakse näitamisse.

Variant2 - safe modes kopeerid kusagile uude kausta asjad. Uue kausta teed otse C peale. Ja pärast sealt kaustast ilma Safe modeta kopeerid ringi.

saintgeorge kirjutas:

Head uut kõigile ja loodan et helgematel peadel juba pea selge. :) Nimelt oleks natuke abi vaja,arvuti uuenduse tuhinas sai ära vahetatud emaplaat+potsessor ja graafikakaart. Kõvaketas jäi vana ja kokkupannes avastasin et kui kõvaketta mahtu vaadata siis peaks seal olema kõik mis sinna jäi vahetamise alustamisel aga ometi ei leia ei pilte,muusikat,programme üles,Samas mingid programmid olemas.
Kas on võimalus kuidagi taastada seda?

Vajalikud asjad leitud ja tõstsin nad uude kataloogi ümber.Tänud :bsmile:

Kuid nagu ikka oleks ju liiga lihtne kui sellega asi lõppeb. :D Nimelt Realtek audio driverid tõrguvad,viskab error 00x00000FF ja kõik.
Tõmbasin küll ASRock (emaplaat) kodulehelt vastavad asjad aga no peale ei saa. :(

Kasutaja avatar

nightwalker
Postitusi: 34
Liitunud: 25 Dets 2015, 10:04
Tsikkel: Honda VFR750
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 3 korda

Re: Arvutiabi vaja

Lugemata postitus Postitas nightwalker »

noh kiire google esimene vastus : http://linustechtips.com/main/topic/447 ... -solution/
nagu tavaliselt windows ja uued asjad ei käi eriti käsikäes :)

Kasutaja avatar

saintgeorge
Postitusi: 120
Liitunud: 05 Nov 2006, 21:16
Tsikkel: Aprilia RSV R-Factory
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 3 korda

Re: Arvutiabi vaja

Lugemata postitus Postitas saintgeorge »

nightwalker kirjutas:

noh kiire google esimene vastus : http://linustechtips.com/main/topic/447 ... -solution/
nagu tavaliselt windows ja uued asjad ei käi eriti käsikäes :)

Mingeid vanemaid proovisin aga kahjuks edutult,proovin siis sellega mis seal pakutakse. (w)

Kasutaja avatar

nightwalker
Postitusi: 34
Liitunud: 25 Dets 2015, 10:04
Tsikkel: Honda VFR750
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 3 korda

Re: Arvutiabi vaja

Lugemata postitus Postitas nightwalker »

noh arvuti teemade puhul on alati abi täpsem kui loetled üles kogu oma confi alustades riistvarast ja lõpetades softiga, google arvas veel paaris kohas et microsofti enda draiver tuleb n.ö kinni keerata.

aga jõudud ja 90% lahendusi tuleb google kaudu :)

Kasutaja avatar

wicked
Postitusi: 319
Liitunud: 27 Veebr 2004, 10:41
Tsikkel: Bastard
Asukoht: tln
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 21 korda

Re: Arvutiabi vaja

Lugemata postitus Postitas wicked »

Tere.
Mul suutis laps HP lapaatorile piima valada.
Kes sooviks selle üle vaadata ja võimaluse korral ka tööle panna?
ServiceNet pakkus kalkulli 560€. Sellel ma pointi ei näe.
Tallinnas asun.

Kasutaja avatar

puna
Postitusi: 2192
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: Ducati SFV4S
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Arvutiabi vaja

Lugemata postitus Postitas puna »

Ära mudelit pane see pole ju oluline info, ega ka see kuhu ta piima valas

Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1809
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 216 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Arvutiabi vaja

Lugemata postitus Postitas pühak »

Kallasin oma Dell'i läpaka (sellesama, millelt praegu kirjutan) aastate eest tassitäie kuuma kohviga (suhkru ja piimaga versioon) üle. Puhastamise kulu oli 30-40€, täpselt enam ei mäleta. Klaviatuuri koha pealt mingit garantiid ei antud, kuna selle korralikult puhtaks saamine olevat ebaproportsionaalselt töömahukas, kui pidada silmas uue klaviatuuri hinda. Klaver nätsus küll alguses natuke, paar korda tuli küljest ära võtta ja natuke väntsutada, kuid "töötas sisse" ja nüüd, mitu aastat hiljem, funkab kõik kenasti.

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Kasutaja avatar

wicked
Postitusi: 319
Liitunud: 27 Veebr 2004, 10:41
Tsikkel: Bastard
Asukoht: tln
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 21 korda

Re: Arvutiabi vaja

Lugemata postitus Postitas wicked »

puna kirjutas:

Ära mudelit pane see pole ju oluline info, ega ka see kuhu ta piima valas

Ma ei ole küll teab mis guru ning patse mul pole, kuid arvan, et mudel ei koti absoluutselt mitte midagi sellise asja puhul.
Vaja on kedagi, kes oleks pädev ta lahti kiskuma ja ratsionaalselt olukorda hindama.
Piim ikka klaverile...

Kasutaja avatar

nightwalker
Postitusi: 34
Liitunud: 25 Dets 2015, 10:04
Tsikkel: Honda VFR750
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 3 korda

Re: Arvutiabi vaja

Lugemata postitus Postitas nightwalker »

noh minu loogika nende asjade puhul on et kui ei ole äriklassi mudel, siis asjad tuleb edasi suunata prügikasti poole. enamasti aitab täitsa kui paberipakk alla ja tagurpidi radika peale kuivama, sest nende radade alt kuivatamine ja möllamine, noh jah odavam lõbu 30-40€ aga kui korralikult teha siis on päris äge ajakulu ja sellest ka hind :)
viskan sulle ps-i oma itiguru numbri võid ta käest uurida kas tasub ja palju maksab.

:)

kui jõudsid kiirelt ümber keerata arvuti ja märjaks sai ainult klaver siis enamasti on kasutatud klaver odavam, klavereid ei viitsi keegi puhastada :wack:


mikkh
Postitusi: 22
Liitunud: 18 Mär 2013, 17:46
Tsikkel: kx250

Re: Arvutiabi vaja

Lugemata postitus Postitas mikkh »

Korrodeerumise vältimiseks tuleks kogu trükilaat isopropanooliga üle pesta (terve läpaka ülekallamine peaks ka toimima ma pakun). 5l kanister maksis 18 eur, kui mul seda viimati vaja oli.


Rasmusk
Postitusi: 214
Liitunud: 16 Apr 2015, 22:35
Tsikkel: Honda VFR1200x DCT Crosstourer
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 23 korda

Re: Arvutiabi vaja

Lugemata postitus Postitas Rasmusk »

mikkh kirjutas:

Korrodeerumise vältimiseks tuleks kogu trükilaat isopropanooliga üle pesta (terve läpaka ülekallamine peaks ka toimima ma pakun). 5l kanister maksis 18 eur, kui mul seda viimati vaja oli.

Täpselt nii. Olen ennegi emaplaate jms komponente "pesnud". Saab asja küll, kui kiirelt liigutada.

Kasutaja avatar

puna
Postitusi: 2192
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: Ducati SFV4S
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Arvutiabi vaja

Lugemata postitus Postitas puna »

wicked kirjutas:
puna kirjutas:

Ära mudelit pane see pole ju oluline info, ega ka see kuhu ta piima valas

Ma ei ole küll teab mis guru ning patse mul pole, kuid arvan, et mudel ei koti absoluutselt mitte midagi sellise asja puhul.
Vaja on kedagi, kes oleks pädev ta lahti kiskuma ja ratsionaalselt olukorda hindama.
Piim ikka klaverile...

Kuna sa asjast midagi ei jaga siis sa siit abi otsid ka
Masinaid on väga erinevad osadel võid klaveri coca colaga ka üle leotada saab asja puhtaks pestes
osadel võib ka vesi masina ära tappa
Mõnedel masinatel jookseb läbi klaveri masina alt ka sodi välja (äriklass)
Kui piima peale ajasid ega siis tagurpidi ei märganud keerata?


tazavi
Postitusi: 725
Liitunud: 23 Okt 2006, 17:12
Tsikkel: iž jupiter 3
Asukoht: Kuressaare
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Re: Arvutiabi vaja

Lugemata postitus Postitas tazavi »

Rasmusk kirjutas:
mikkh kirjutas:

Korrodeerumise vältimiseks tuleks kogu trükilaat isopropanooliga üle pesta (terve läpaka ülekallamine peaks ka toimima ma pakun). 5l kanister maksis 18 eur, kui mul seda viimati vaja oli.

Täpselt nii. Olen ennegi emaplaate jms komponente "pesnud". Saab asja küll, kui kiirelt liigutada.

ipa on hea, aga kasutage seda ikka õiges kohas :) Piima ja magusa saab lahti fairy ja veega. kõik pulkadeks (prosed, mälud, akupatareid jne küljest), vette, harjaga puhtaks, suruõhuga kuivemaks ja ahju 60 kraadi juurde 3-4 tunniks kuivama. Peale seda jupid kokku ja palju õnne. Klaveri puhul muidugi see ei pruugi toimida, seal olen ise alati kõik kiled üksteisest eemaldanud ja need ka kraani all ära pesnud (kraaniveest parem oleks deioniseeritud vesi, aga paljudel sellist ikka kodus on, kraaniveest ladestunud soolade risk on ka omaette põnev) ja pärast kokku ladunud. Üks läppar võtab olenevalt kogemusest ja vilumusest 3-5h aega pluss kuivamisaeg. Isetegemise rõõm. Aga ärge displeid muidugi vee all leotage, see saab siis otsa. muud asjad aja võib vabalt uputada (mikrofoni tühjakskuivamine ja kõlarite papimembraanid ka ei ole hea mõte vette uputada.

IPA on hea vee eemaldamiseks, kuna teadupärast seguneb ta veega ja ipa vesilahus aurab kiiremini minema. aga ahi on igaljuhul parem lahendus (peate olema kindlad, ei mitte kunagi mitte mingil juhul temperatuur ei savutaks kuskil osas 100 kraadi, sest 100 kraadi juures läheb vesi keema ja kui ta on ksukil komponendi sees, siis võib tekkinud keemisrõhk selle komponendi katki keeta. 60 kraadi juures vesi aurustub suhteliselt aeglasti ja ei teki selliseid jõudusid, mis lõhkuma hakkavad.

Kasutaja avatar

puna
Postitusi: 2192
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: Ducati SFV4S
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Arvutiabi vaja

Lugemata postitus Postitas puna »

Mitmeotsaga asi see lammutamise soovitus
Algaja klaverit kokku ilmselt ei pane enam kui selle pulkadeks tõmbab


tazavi
Postitusi: 725
Liitunud: 23 Okt 2006, 17:12
Tsikkel: iž jupiter 3
Asukoht: Kuressaare
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Re: Arvutiabi vaja

Lugemata postitus Postitas tazavi »

aga kuidas saab algaja proffesionaaliks? kusiklt peab ju alustama. Kui kardad ebaõnnestumist, siis fotod igast liigutusest ja/või märkmed märkmikusse. Läheb aega rohkem, aga rõõm töökordasaamise üle on seda suurem.

Kasutaja avatar

puna
Postitusi: 2192
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: Ducati SFV4S
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Arvutiabi vaja

Lugemata postitus Postitas puna »

ka osa asju avades võid need ära lõhkuda kui ei tea kust poolt avada
muidu on võimalus, et vaatad esimestkorda kui keegi teeb
aga kuida asjad ikka katki lähevad kui ise ei tee


tazavi
Postitusi: 725
Liitunud: 23 Okt 2006, 17:12
Tsikkel: iž jupiter 3
Asukoht: Kuressaare
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Re: Arvutiabi vaja

Lugemata postitus Postitas tazavi »

jah, loomulikult on võimalus olemas, aga kui soov suur, siis tänapäeval on olemas selline koht nagu youtube, kus on pea iga nutividina laialilõhkumise juhendid videona olemas. Ja noh, 9 korda mööda, 1 kord lõika või kuidas see vanasõna oli :D alusta "ebavajalikest" klahvidest ja saa aru, mis on liimitud/keevitatud, mis istub klõpsuga koos. aga jah, meie ühiskonnas juba on ka hakatud asju uutevastu vahetama, selleasemel, et neid "joptvõimatiga" remontida.


grahv
Postitusi: 1176
Liitunud: 26 Jaan 2005, 15:37
Tsikkel: GSX1200, XT660R
Asukoht: Hiiumaa
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 69 korda

Re: Arvutiabi vaja

Lugemata postitus Postitas grahv »

tazavi kirjutas:

aga kuidas saab algaja proffesionaaliks? kusiklt peab ju alustama.

Youtubest :bsmile:

Kasutaja avatar

nightwalker
Postitusi: 34
Liitunud: 25 Dets 2015, 10:04
Tsikkel: Honda VFR750
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 3 korda

Re: Arvutiabi vaja

Lugemata postitus Postitas nightwalker »

see meenutab kangesti neid saksamaal uppunud autosi, ka kuivatati ära ja toodi Eestisse :)

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”