Arvuti/nutitelefoni abi vaja

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

bitter kirjutas:

Oleks vaja sadakond kontakti excelist või csv-st 7.1.1 androidiga telefoni saada. Kuidas? Google soovitab kõik kontaktid ühte Vcardi kirjutada ja edasi peaks lihtne olema. Proovisin mingit csvtovcard konverteri trialit, see lõikas mailiaadressidel algused ära. Proovisin ka https://www.google.com/contacts kaudu importida. Mitte midagi ei juhtunud :roll:. Oleksin näpunäidete eest tänulik :bsmile:

  1. Expordi kontaktid CSV formaati
  2. lähed https://contacts.google.com/
  3. Klõpsa: Switch to the old version (allotsas)
  4. Klõpsa: "Import"
  5. Klõpsa: "Browse"
  6. siit edasi saad vist ise hakkama


🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2011
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas bitter »

Macintosh kirjutas:
bitter kirjutas:

Oleks vaja sadakond kontakti excelist või csv-st 7.1.1 androidiga telefoni saada...

  1. Expordi kontaktid CSV formaati

Täpselt nii ma enne tegingi. Ju oli asi faili suuruses, et tulemust kohe ei näinud. Sünk töötab.

Jätsin enne lisamata, et mu algallikas ei ole google konto, seega faili struktuur (column headerid ja järjekord) ei klapi :( Enamik infot pannakse tuimalt lisainfoks millest kasu pole. Tõmbasin siis toimivalt google kontolt paar kontakti "google csv"-ks ja kasutasin neid headereid. Ikkagi saab normaalselt aru ainult paarist andmeväljast :evil: Pole muud varianti kui kasutada 1:1 sama struktuuri - 40 (NELIKÜMMEND) veergu, millest mul on vaja vaid VIIT :-|||.
...edit: 40 veeruga "google csv" sobis.

Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2011
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas bitter »

Core i3 2120 prose ja 4GB mäluga masin hakkab ajale jalgu jääma. hdd ka veel. Vahel vaja brauseris kümmekond lehte lahti hoida, lisaks mailiklient, skaip, excel, mõned pdf-id. Mälukasutus alla 80% vist ei langegi. Kas 8GB mälu oleks piisav nii 5-6 aastaks või peaks 16GB vaatama? Mõtlesin thinkpad x28O i7 8550U peale. Seal on minu teada ainult 1 mälupesa.


kalamees1
Postitusi: 21
Liitunud: 27 Juun 2018, 21:11
Tsikkel: Honda CB600FS

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas kalamees1 »

bitter kirjutas:

Core i3 2120 prose ja 4GB mäluga masin hakkab ajale jalgu jääma. hdd ka veel. Vahel vaja brauseris kümmekond lehte lahti hoida, lisaks mailiklient, skaip, excel, mõned pdf-id. Mälukasutus alla 80% vist ei langegi. Kas 8GB mälu oleks piisav nii 5-6 aastaks või peaks 16GB vaatama? Mõtlesin thinkpad x28O i7 8550U peale. Seal on minu teada ainult 1 mälupesa.

Pigem 16 ning kindlasti võtta juurde ka SSD.

Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2011
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas bitter »

Mitte "juurde" vaid ssd-st piisab. Hdd-d ei ole vaja. Kas sul on 8GB ja jääb puudu? Mis olukorras?

Kasutaja avatar

Alterjor
Postitusi: 280
Liitunud: 29 Okt 2015, 18:32
Tsikkel: T7
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 35 korda

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas Alterjor »

bitter kirjutas:

Mitte "juurde" vaid ssd-st piisab. Hdd-d ei ole vaja. Kas sul on 8GB ja jääb puudu? Mis olukorras?

Mul on 8GB ja pole harv juhus kui 30+ tabi lahti. Lisaks veel posu suhtluskanaleid, outlook vahest ka pdf ja excel/word. Ei tunne, et puudu jääks. Chrome võtab hetkel 3,3GB mälu, muud jubinad üldiselt kuni 200MB jubina kohta, kokku kasutusel 6,5GB aga kuskilt on meeles, et windows ise hoiab seda kasutusel. Nõnda pidi kiirem olema ja vabastab kui mõnel programmil tekib vajadus.

Tihti see üks vaba pesa võib veel tähendada seda, et emaplaadi peal on int mälu ja see üks pesa on vaba ehk saad mälu laiendada tulevikus.

Ei näe, et mälu kasutus lähitulevikus peaks tõusma märgatavalt aga küll küllale liiga ei tee.

Pigem soovitaks T4xxs seeriat, 12,5 ja 14 pole raskuse poolest erinevat vahet aga ekraani on ikka palju mõnusam.

HRRRRR, click click, tock tock, HHHHHH, ZIIIIIII POK POK POK!

Kasutaja avatar

Black
Postitusi: 1135
Liitunud: 06 Juun 2004, 18:15
Tsikkel: Dnepr MT10 / GSX-R1000
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 68 korda

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas Black »

Ma sain alles 32-ga FF-i praktiliselt mitte kunagi crachima (tiksub kuskil 8-9 giga kasutuse juures), 16-ga veel läks kuskil 4 pealt lõpuks erroriga kotti. Kui rahaliselt vähegi kannatab, võta 16.

x280 on "4GB, 8GB, or 16GB / 2400MHz DDR4 / soldered to systemboard, no sockets"
2,5" HDD pesa tal ka pole, M.2 SSD plaat ainult.

Mul ka läpakana aastaid T-d ja X-id vaheldumisi olnud, lõpuks ikka 14"-st T-d optimaalsemaks pidanud.

Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1759
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas simp »

bitter kirjutas:

Oleks vaja sadakond kontakti excelist või csv-st 7.1.1 androidiga telefoni saada. Kuidas? Google soovitab kõik kontaktid ühte Vcardi kirjutada ja edasi peaks lihtne olema. Proovisin mingit csvtovcard konverteri trialit, see lõikas mailiaadressidel algused ära. Proovisin ka https://www.google.com/contacts kaudu importida. Mitte midagi ei juhtunud :roll:. Oleksin näpunäidete eest tänulik :bsmile:

puhas itimehe lahendus oleks üle ADB(Andoird Debug Bridge) need vcardid sisse importida... Sõltub kui kodus sa "musta kasti" kirjutamisega oled :)

Siin on näidis: https://stackoverflow.com/a/23590169

edit: oleks võinud postituse kuupäeva vaadata, jah :)

Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2011
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas bitter »

Alterjor kirjutas:

Mul on 8GB ja pole harv juhus kui 30+ tabi lahti. Lisaks veel posu suhtluskanaleid, outlook vahest ka pdf ja excel/word. Ei tunne, et puudu jääks. Chrome võtab hetkel 3,3GB mälu, muud jubinad üldiselt kuni 200MB jubina kohta, kokku kasutusel 6,5GB aga kuskilt on meeles, et windows ise hoiab seda kasutusel.

Vahepeal meenus, et aegajalt kasutan ka üht ssd-ga 8GB mäluga i5 masinat. Sellega pole mälust puudu tulnud seni.
12,5 või 14 - mõlemad on vähe kui oled 27"-ga harjunud :). Tuleb dokk osta.

Black kirjutas:

Ma sain alles 32-ga FF-i praktiliselt mitte kunagi crachima (tiksub kuskil 8-9 giga kasutuse juures), 16-ga veel läks kuskil 4 pealt lõpuks erroriga kotti. Kui rahaliselt vähegi kannatab, võta 16.

x280 on "4GB, 8GB, or 16GB / 2400MHz DDR4 / soldered to systemboard, no sockets"
2,5" HDD pesa tal ka pole, M.2 SSD plaat ainult.

Mul ka läpakana aastaid T-d ja X-id vaheldumisi olnud, lõpuks ikka 14"-st T-d optimaalsemaks pidanud.

Mulle ka tundus, et seal mälu lisada ei saa. Kui ekraani suurus välja jätta siis mis neil veel vahet on? T-l saab mälu lisada?

@simp - tänan. Kontaktide probleem sai lahenduse Juun 06, 2018 19:26.

Kasutaja avatar

Alterjor
Postitusi: 280
Liitunud: 29 Okt 2015, 18:32
Tsikkel: T7
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 35 korda

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas Alterjor »

bitter kirjutas:

Vahepeal meenus, et aegajalt kasutan ka üht ssd-ga 8GB mäluga i5 masinat. Sellega pole mälust puudu tulnud seni.
12,5 või 14 - mõlemad on vähe kui oled 27"-ga harjunud :). Tuleb dokk osta.

Täpselt nii ongi lahendatud. 4K ja 27" on tööks tunduvalt parem kui 2xFullHD. :bsmile: Siis kui 27" pole võtta on see 14" tunduvalt parem kui 12.5". Olen ka T4xxs juurde jäänud X2xx asemel.

Edit: T460s näitab mul 2 slotti, üks on int (8GB) ja teine vaba. Ei oska öelda kas sama kehtib ka 470 ja 480 puhul.

HRRRRR, click click, tock tock, HHHHHH, ZIIIIIII POK POK POK!

Kasutaja avatar

Black
Postitusi: 1135
Liitunud: 06 Juun 2004, 18:15
Tsikkel: Dnepr MT10 / GSX-R1000
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 68 korda

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas Black »

bitter kirjutas:

Mulle ka tundus, et seal mälu lisada ei saa. Kui ekraani suurus välja jätta siis mis neil veel vahet on? T-l saab mälu lisada?

Jah, T480-l on 2 RAM slotti, kokku saab 32 giga sisse toppida. Lisaks eraldi 2,5" HDD/SSD pesa ja veel M.2 kah.

T480s-il on RAM mobole joodetud ja üks pesa lisaks. 24 giga kokku.

Aga kahtlemata on X mõnusam kaasas kanda, kui seda igapäevaselt tegema peab. Mul endal on põhimasinad lauakad (kui läpakas niikuinii 95% ajast dokis istuks, saab odavama hinna eest palju-palju võimsama, lisaks paremini-vaiksemini jahutatava lauaka) ja läpakas pigem valmiduses, kui aegajalt vaja PC kaasa tarida (saab ju out of office moblaga ka tihti hakkama), nii et 14" tundub optimaalne.

Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2011
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas bitter »

Iga päev kindlasti tööd koju kaasa ei võta. Pigem korra nädalas. Sel juhul vist tõesti X-il polegi eeliseid T ees. Mulle ei meeldi puuteekraanil kirjutada, mobla või tahvliga ei üritagi tööd teha.

Kasutaja avatar

Black
Postitusi: 1135
Liitunud: 06 Juun 2004, 18:15
Tsikkel: Dnepr MT10 / GSX-R1000
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 68 korda

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas Black »

Eks oleneb tööst ja töökohast, aga variant on ka, et töölauale jääbki lauakas ja kui kodus vaja tööd teha, võtad lihtsalt sealse pildi ette. Moblanettki juba piisavalt arenenud, kablaga kodusest rääkimata. Läpaka point pigem selles, kui kodu ja töö vahel vaja veel kuskil midagi presenteerimas vms käia. Samas on tänapäeval muidugi tüüpiliseks koduarvutiks ka ikkagi läpakas (hea diivanil pikutada) ja kui töökoht võimaldab nende kulul endale meelepärase reaalselt nii üheks kui teiseks kasutuseks valida, siis miks ka mitte.

Kogu aja dokis istunud, täiesti süütu klaveri ja puuteplaadiga äriklassi läpakas on minu silmis räige ressursi raiskamine. Uuena ilgelt kirves soetada ja siis jääb rolli, mida lauakas täidaks palju soodsamalt, vaiksemini, paremini. Mobiil-i7 ei kannata paraku lauaka i7-ga erilist võrdlust. U-variandid eriti. Ja kui lauakas veel K-prose on, mille piirangud natuke vabamaks lastud...

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7183
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1851 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Mul on on GoPro telefoniga ühendamiseks wifi,muud ühendust kaamera ei paku. Kui ma ühendan kaamera üle wifi telefoniga,siis telefon lülitab kohe ka mobiilse andmeside välja ja nett puudub ehk ka waze jne ei tööta. Telefon peab netiks kaamera ühendust. Kas selle lahendamiseks oleks kellelgi mingit ideed?
Kuna kaamera asub ees tuuleklaasi all servas,siis ma sõidu ajal ei näe ,mis klaamera teeb.Üle telefoni on mugav kaamerat jälgida,aga samas võiks nett ka samal ajal olemas olla.
Gopro on 5 Session ja telefon samsa A8

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

urmas66 kirjutas:

Mul on on GoPro telefoniga ühendamiseks wifi,muud ühendust kaamera ei paku. Kui ma ühendan kaamera üle wifi telefoniga,siis telefon lülitab kohe ka mobiilse andmeside välja ja nett puudub ehk ka waze jne ei tööta. Telefon peab netiks kaamera ühendust. Kas selle lahendamiseks oleks kellelgi mingit ideed?
Kuna kaamera asub ees tuuleklaasi all servas,siis ma sõidu ajal ei näe ,mis klaamera teeb.Üle telefoni on mugav kaamerat jälgida,aga samas võiks nett ka samal ajal olemas olla.
Gopro on 5 Session ja telefon samsa A8

Proovi speedify äpiga

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2011
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas bitter »

Ma loodan Thunderbirdi kasutab veel keegi? Värske install ja uus IMAP konto. Kas klõps Archive nupukesel peaks tekitama kausta Archives kuhu all tekivad 2018 jne kaustad? Seda ei juhtu, kirjad ei arhiveeru :(. Proovisin ka safe modes, ühtki lisa pole installitud. Kas ma ruttan sündmustest ette, 10 kirja postkastis on liiga vähe arhiveerimiseks?

Tänud Maaks.

Viimati muutis bitter, 01 Nov 2018, 15:54, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2480
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 339 korda

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas Maaks »

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

Ain
Postitusi: 1457
Liitunud: 10 Juun 2010, 23:33
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänanud: 83 korda
Tänatud: 210 korda

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas Ain »

bitter kirjutas:

Ma loodan Thunderbirdi kasutab veel keegi? Värske install ja uus IMAP konto. Kas klõps Archive nupukesel peaks tekitama kausta Archives kuhu all tekivad 2018 jne kaustad? Seda ei juhtu, kirjad ei arhiveeru :(. Proovisin ka safe modes, ühtki lisa pole installitud. Kas ma ruttan sündmustest ette, 10 kirja postkastis on liiga vähe arhiveerimiseks?

Tänud Maaks.

Kui Sul on IMAP konto ja vähe kirju siis milleks üldse arhiveerida tahad?

Riga→Suzuki DL650 VStrom→Honda Crosstourer VFR1200 DCT. Garmin ZümoXT, GoPro Hero7 ja Packtalk Edge JBL sideseade.

Cardo PACKTALK Edge jms. sideseadmed, lisad ja varuosad: https://www.aaver.ee/product/cardo-packtalk-edge-duo/
Cardo ametlik edasimüüja Eestis
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8764
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 324 korda
Kontakt:

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Ma kasutan portable versiooni tööarvutites juba aastaid, ei vaja installi jne. Ei kasuta seda arhiveerimist, kuid siin võib küsimus olla küll arhiveerimisseadetes ja e-mailide vanuses. Kui ise käed külge saaks, oskaks rohkem vast rääkida.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942

grahv
Postitusi: 1175
Liitunud: 26 Jaan 2005, 15:37
Tsikkel: GSX1200, XT660R
Asukoht: Hiiumaa
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 68 korda

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas grahv »

bitter kirjutas:

Kas klõps Archive nupukesel peaks tekitama kausta Archives kuhu all tekivad 2018 jne kaustad? Seda ei juhtu, kirjad ei arhiveeru

POP-i puhul toimib täpselt nii. IMAP puhul sama konto alla arhiivikausta tekitab ja arhiveerib ka kuid eraldi aastate alamkaustu millegipärast ei tekita. Kui lased arhiveerida väljapoole imap kontot, siis jaotab ka aastate/kuude kaupa.

Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2011
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas bitter »

Ain kirjutas:
bitter kirjutas:

Ma loodan Thunderbirdi kasutab veel keegi? Värske install ja uus IMAP konto. Kas klõps Archive nupukesel peaks tekitama kausta Archives kuhu all tekivad 2018 jne kaustad? Seda ei juhtu, kirjad ei arhiveeru :(. Proovisin ka safe modes, ühtki lisa pole installitud. Kas ma ruttan sündmustest ette, 10 kirja postkastis on liiga vähe arhiveerimiseks?

Tänud Maaks.

Kui Sul on IMAP konto ja vähe kirju siis milleks üldse arhiveerida tahad?

Kirjutasin ju, et uus-värske konto alles. Küll need kirjad ka tulevad. Oli vaja veenduda, et arhiveerimine töötab. Aitasin kolleegil tema uue arvuti ette valmistada.

Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2011
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas bitter »

Kas keegi viitsiks mind valgustada xml-i teemal? Et millist infot annab number 160 täägis <td>&#160;</td>. Wikipeedia ütleb, et see on "code point in decimal form". Kas mõeldakse ascii sümbolit - Ā ?

Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2188
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 550 korda

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas Jesper »

160 on non-breaking space, ehk sama mis &nbsp; . Selle kasutamine tühja tabelivälja täitmiseks on mingi ajalooline jäänuk, ma enam ei mäleta mis lehitseja selle tegematajätmisel midagi valesti tegi, aga tänapäeval võid selle vabalt ära jätta.


motikus
Postitusi: 74
Liitunud: 25 Juul 2018, 15:23
Tsikkel: Vulcan S
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas motikus »

Ilma selleta ei pandud cellile sisemisi raame külge

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6603
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 638 korda
Tänatud: 400 korda

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Ka mingitviisi "nutikas" seade-
Kas sellisele uunikumile saab kuskilt veel uuemaid kaarte installida, TomTom Home ütleb, et "enam ei toeta ja uuenda" :(

20190131_131653.jpg

Menüü kenasti eestikeelne...

Kui keegi aidata saab, siis PS plz.

edu

Saadetud kettaga lauatelefonist!


joha123
Postitusi: 227
Liitunud: 20 Nov 2016, 19:11
Tsikkel: Suzuki VZ 800, DL1000, DL650
Asukoht: Saaremaa
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 16 korda
Kontakt:

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas joha123 »

Kasutaja avatar

Ain
Postitusi: 1457
Liitunud: 10 Juun 2010, 23:33
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänanud: 83 korda
Tänatud: 210 korda

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas Ain »

Küsimus Androidi kohta: Tahan avada index.html faili mis koos muude asjadega asub tahvlis dokumentide kaustas. Aga ei ava... Kui installida mingi failidega opereerimise proge tahvlisse siis läbi selle on võimalik see fail seadmes avada..
Kui panen näiteks asjad NASi veebiserverisse ja panen aadressribale nasi ip aadressi siis avab.
Lühidalt..oleks vaja tekitada tahvlisse kioski laadne asi, et avaneks ainult kindel veebilehe laadne asi mille failid asuvad tahvlis endas. Algmaterjali loomisel kasutatakse sellist vahendit: http://videolightbox.com/
minu kirjeldus asjast võib muidugi kergelt arusaamatu olla...
ette tänades!

Riga→Suzuki DL650 VStrom→Honda Crosstourer VFR1200 DCT. Garmin ZümoXT, GoPro Hero7 ja Packtalk Edge JBL sideseade.

Cardo PACKTALK Edge jms. sideseadmed, lisad ja varuosad: https://www.aaver.ee/product/cardo-packtalk-edge-duo/
Cardo ametlik edasimüüja Eestis
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6603
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 638 korda
Tänatud: 400 korda

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Hoi!

Soovin ühte BT hiirt (Esperanza EM123K) arvutiga paaritada aga ei miskit.
Kõik ümbruskonna BT seadmed korjab läppar üles' aga vot seda hiirt mitte.
Googeldan ja pressin igatsugu nuppe/-kombinatsioone all aga = tulemust.
Kellegil mõtteid?

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

Ain
Postitusi: 1457
Liitunud: 10 Juun 2010, 23:33
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänanud: 83 korda
Tänatud: 210 korda

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas Ain »

yeekim kirjutas: 13 Veebr 2019, 16:55

Hoi!

Soovin ühte BT hiirt (Esperanza EM123K) arvutiga paaritada aga ei miskit.
Kõik ümbruskonna BT seadmed korjab läppar üles' aga vot seda hiirt mitte.
Googeldan ja pressin igatsugu nuppe/-kombinatsioone all aga = tulemust.
Kellegil mõtteid?

Proovi kas mõne teise arvuti või telefoni külge ühendub? Vaata patareid/akud üle. Kui ei siis ilmselt hiir vigane..

Riga→Suzuki DL650 VStrom→Honda Crosstourer VFR1200 DCT. Garmin ZümoXT, GoPro Hero7 ja Packtalk Edge JBL sideseade.

Cardo PACKTALK Edge jms. sideseadmed, lisad ja varuosad: https://www.aaver.ee/product/cardo-packtalk-edge-duo/
Cardo ametlik edasimüüja Eestis
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7183
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1851 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

yeekim kirjutas: 13 Veebr 2019, 16:55

Hoi!

Soovin ühte BT hiirt (Esperanza EM123K) arvutiga paaritada aga ei miskit.
Kõik ümbruskonna BT seadmed korjab läppar üles' aga vot seda hiirt mitte.
Googeldan ja pressin igatsugu nuppe/-kombinatsioone all aga = tulemust.
Kellegil mõtteid?

Kas hiir on uus? Kui ei ole ja on mujal kasvõi korra kasutatud,siis tuleb enne tehase seaded taastada. Oli kunagi midagi sarnast ja igavene jeebel oli sellega. Uue korral ei oska midagi lisada

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”