Kogu tõde tolmuimejatest ja eriti Kirbyst

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded


Teema algataja
tazavi
Postitusi: 725
Liitunud: 23 Okt 2006, 17:12
Tsikkel: iž jupiter 3
Asukoht: Kuressaare
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Kogu tõde tolmuimejatest ja eriti Kirbyst

Lugemata postitus Postitas tazavi »

Teema algas ühest müügikuulutuest

M: Tolmuimeja Kirby Sentria
PostitusPostitas kalju1 » Neljapäev Juun 25, 2015 12:55

igasuguste lisadega. Hind 600€. Tallinnasse toon kohale. Kaubelda võib ka.

5O229I2
tazavi kirjutas:

kuidas ta on parem 60€ tolmuimejast?

Viimati muutis Macintosh, 28 Juun 2015, 19:16, muudetud 3 korda kokku.
Põhjus: Viide allikale ja algne tekst.



mart211

Re: M: Tolmuimeja Kirby Sentria

Lugemata postitus Postitas mart211 »

tazavi kirjutas:

kuidas ta on parem 60€ tolmuimejast?

Mis su telefoni number on, ma võin saata sulle inimese koju, kes pakub sulle võimalust tutvuda, miks ta erineb tolmuimejast :D


Teema algataja
tazavi
Postitusi: 725
Liitunud: 23 Okt 2006, 17:12
Tsikkel: iž jupiter 3
Asukoht: Kuressaare
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Re: M: Tolmuimeja Kirby Sentria

Lugemata postitus Postitas tazavi »

mart211 kirjutas:
tazavi kirjutas:

kuidas ta on parem 60€ tolmuimejast?

Mis su telefoni number on, ma võin saata sulle inimese koju, kes pakub sulle võimalust tutvuda, miks ta erineb tolmuimejast :D

olen näinud, umbes 15-20 aastat tagasi, aga ka siis ei saanud aru ja oma noorusest tingituna ei taibanud küsida ka :D


fomoco
Postitusi: 199
Liitunud: 02 Dets 2012, 19:56
Tsikkel: Jawa 360
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 20 korda

Re: M: Tolmuimeja Kirby Sentria

Lugemata postitus Postitas fomoco »

Kirby on toodetud kvaliteetsematest materjalidest, kui 60€ tolmuimeja ning ehituselt on ka korralikum.
Odaval tolmuimejal jahutatakse mootorit sisseimetava õhuga ning peenemad tolmukübemed ajavad kärsahaisu ning rikuvad pukse, harju jne...
Kirby`l on mootori jahutus ja vent eraldi: http://www.onlinevacshop.com/images/kirbygenbgprts3.jpg

See teebki ta tavalisest tolmuimejast 3x paremaks ning müügimeeste loba teeb ta 10x-20x kallimaks.

Ise eelistaks muidugi LUX tolmuimejat, kuna pole eraldi kappi, kuhu Kirby`t toppida.

Kasutaja avatar

426f
Postitusi: 1572
Liitunud: 27 Jaan 2011, 03:27
Tsikkel: aprilia rs50 MHR
Asukoht: paide

Re: M: Tolmuimeja Kirby Sentria

Lugemata postitus Postitas 426f »

https://www.k-rauta.ee/ehituspood/kook- ... C3%A4rcher mille poolest kirbi sellest parem on

-minsk125
-voshod
-Izh planeta 5
-k750
-yamaha yz426f
-yamaha fj1200
-kawasaki zx12r
Kasutaja avatar

Kristjan85
Postitusi: 89
Liitunud: 17 Veebr 2012, 15:25
Tsikkel: Yamaha r6
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 1 kord

Re: M: Tolmuimeja Kirby Sentria

Lugemata postitus Postitas Kristjan85 »

Mu tolmuimeja maksis 80euri, mingi philipsi oma. Lisadena on need erinevad otsikud, võimsust saab timmida ja kui kott täis on, siis tuleb see vedruga punane pulk sinna klaasi taha. Tahaks teada mis lisad sellel tolmuimejal peal on? Teen pakkumise ka 150euri. Mul 4a vana tolmukas, aga töötab ideaalselt, hääl on veits vali.

Kasutaja avatar

tali
Postitusi: 1403
Liitunud: 21 Apr 2005, 15:10
Tsikkel: 650cc V2
Asukoht: Pärnumaa
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 12 korda

Re: M: Tolmuimeja Kirby Sentria

Lugemata postitus Postitas tali »

Kirby on Chrysler ju Lux on Rolls Royce, umbes nii mulle tundub :). Ei ole küll briti autode suur austaja, aga imejatest eelistaksin igal kümnel juhul rootslast. Ei müü ise Luxi ega tunne ka ühtegi müügimeest :P

18-aastane pereliige: "Äratuse helin on see n..ss, mis sul magada ei lase". :)
"Takahashi on küll aeglane, aga see-eest kukub tihti." H. Kender, Viasat Sport Baltic, Malaisia Moto2
PS! Klausen/Kender Viasati tagasi!

fomoco
Postitusi: 199
Liitunud: 02 Dets 2012, 19:56
Tsikkel: Jawa 360
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 20 korda

Re: M: Tolmuimeja Kirby Sentria

Lugemata postitus Postitas fomoco »

Kirby ja Lux on nagu staatuse sümbolid ning igal jõukal inimesel on oma "nipsasjake".
Pane oma koduperenaine Kirby ja Kärcheri vahel valima ning kui lubatakse võid selle tuha ja tolmuimeja omale garaazi nurka osta ning pühapäeviti ka toast tolmu imeda.

:mrgreen:

Kasutaja avatar

426f
Postitusi: 1572
Liitunud: 27 Jaan 2011, 03:27
Tsikkel: aprilia rs50 MHR
Asukoht: paide

Re: M: Tolmuimeja Kirby Sentria

Lugemata postitus Postitas 426f »

kas siin foorumis on kedagi nii lolli,et lasi omale kirbi pähe määrida

-minsk125
-voshod
-Izh planeta 5
-k750
-yamaha yz426f
-yamaha fj1200
-kawasaki zx12r
Kasutaja avatar

Kristjan85
Postitusi: 89
Liitunud: 17 Veebr 2012, 15:25
Tsikkel: Yamaha r6
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 1 kord

Re: M: Tolmuimeja Kirby Sentria

Lugemata postitus Postitas Kristjan85 »

Ma juutuubist vaatasin seda kirbit, suht kolakas ja hääl tundus valjem olevat kui mu vanal philipsil. See on rohkem mõeldud vaipade puhastamiseks vist, aga no kui vaipkate oleks, siis ma vahetaks 600 asemel selle parketi vastu välja :D


fomoco
Postitusi: 199
Liitunud: 02 Dets 2012, 19:56
Tsikkel: Jawa 360
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 20 korda

Re: M: Tolmuimeja Kirby Sentria

Lugemata postitus Postitas fomoco »

426f kirjutas:

kas siin foorumis on kedagi nii lolli,et lasi omale kirbi pähe määrida

Sama hästi võiks ju küsida, et kas siin tõesti on kedagi nii lolli, kes on lasknud omale Ferrari pähe määrida?
Teeb ta ju nii kõva häält, rüüpab palju ja parkida sellega raske.

Passat on ju palju parem.

Kasutaja avatar

Kristjan85
Postitusi: 89
Liitunud: 17 Veebr 2012, 15:25
Tsikkel: Yamaha r6
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 1 kord

Re: M: Tolmuimeja Kirby Sentria

Lugemata postitus Postitas Kristjan85 »

kalju1 kirjutas:

igasuguste lisadega. Hind 600€. Tallinnasse toon kohale. Kaubelda võib ka.
5O229I2

Päris hea info on ka selle tolmuimeja kohta siin. On see uus? Garantii? Mis otstarbeks? Ei tekita üldse huvi selle tolmuimeja vastu mis maksab samapalju kui mõne mehe tsikkel. Ise peab mööda netti tuhnima, et teada saada mis ime masin see selline on. Ma võiks iga viie aasta tagant 35a jutti omale uue tolmuimeja osta selle raha eest ja jääks ülegi, et naisele lillekimp viia. Ma ei ole mingi tolmuimejate fänn ka muidugi seega ei oska kommenteerida mis selles maailmas on ferraari ja mis passat. See et sa ütled, et see on ferraari, siis minu arust näeb välja küll nagu passat.


fomoco
Postitusi: 199
Liitunud: 02 Dets 2012, 19:56
Tsikkel: Jawa 360
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 20 korda

Re: M: Tolmuimeja Kirby Sentria

Lugemata postitus Postitas fomoco »

Ütle siis mõnele HD mehele ka, et selle ratta asemel võiks tal terve hoov olla rollereid täis.

Kasutaja avatar

Kristjan85
Postitusi: 89
Liitunud: 17 Veebr 2012, 15:25
Tsikkel: Yamaha r6
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 1 kord

Re: M: Tolmuimeja Kirby Sentria

Lugemata postitus Postitas Kristjan85 »

fomoco kirjutas:

Ütle siis mõnele HD mehele ka, et selle ratta asemel võiks tal terve hoov olla rollereid täis.

See on tolmuimeja mitte auto ega tsikkel :D Tolmuimeja johhaidii mille eest peaks 600 välja käima sellepärast et tal on palju lisasi? Ükski pood meil seda asja ei müü, Usas käivad müügimehed uste taga seda rahvale pähe määrimas. Ei tunne endiselt huvi selle asja vastu. Pakkusin 150 euri, miks see masin on nii hea, et mul kindlasti seda just vaja on? Või miks ma juurde pean pappi käima?


fomoco
Postitusi: 199
Liitunud: 02 Dets 2012, 19:56
Tsikkel: Jawa 360
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 20 korda

Re: M: Tolmuimeja Kirby Sentria

Lugemata postitus Postitas fomoco »

Ega minulgi pole raha HD või Ferrari jaoks.

Järgmine kord kui mõnda müügis näen, sõiman müüjal näo täis, sest mul pole raha ega ostusoovi. :wack:

Kasutaja avatar

Kristjan85
Postitusi: 89
Liitunud: 17 Veebr 2012, 15:25
Tsikkel: Yamaha r6
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 1 kord

Re: M: Tolmuimeja Kirby Sentria

Lugemata postitus Postitas Kristjan85 »

fomoco kirjutas:

Ega minulgi pole raha HD või Ferrari jaoks.

Järgmine kord kui mõnda müügis näen, sõiman müüjal näo täis, sest mul pole raha ega ostusoovi. :wack:

Mu mõte pole seda eset maha teha, tahan teada mis selles nii erilist on?. Ma toon siis näite kui sa seda eset võrdled autode ja tsiklitega,
''müügimees määrib mulle siis HD pähe, okei vahetan oma baigi vastu välja. Lisad on kõik samad: suunatuled, lenksud, peeglid, kaks ratast jne. Ei sumise vaid põriseb, sõiduased teine, näeb teistsugune välja.''
Kas selle tolmuimeja lisad ja omadused on siis samad mis mu vanal tolmuimejal? Ei erinegi millegi erilise poolest, va hind, välimus jne. Imeb samamoodi nagu nagu iga teine tolmuimeja, lihtsalt, et maitse asi nagu ja no kui ikka rulli on siis peab igas jõukas majapidamises see olema.
Hmm no ja huvitav ese igaljuhul ja tänud põhjaliku info eest.
Soovin müüjale edu müügiga.

Kasutaja avatar

426f
Postitusi: 1572
Liitunud: 27 Jaan 2011, 03:27
Tsikkel: aprilia rs50 MHR
Asukoht: paide

Re: M: Tolmuimeja Kirby Sentria

Lugemata postitus Postitas 426f »

Kui võimsalt siis need kirbid tolmu imevad.Kas imevad põranda laudadest naelad ka välja.Kärcherid seda ei suuda

-minsk125
-voshod
-Izh planeta 5
-k750
-yamaha yz426f
-yamaha fj1200
-kawasaki zx12r

mart211

Re: M: Tolmuimeja Kirby Sentria

Lugemata postitus Postitas mart211 »

Kirby ei ime vaid puhub, seepärast ongi ta parem, eeskätt vaipkatetel. Tehase garantii 30a, tööiga peaks üle sellegi olema.
Lisaks saad mugavalt riideid puhastada, karvu eemaldada, vaipa pesta ja kõvasi pindasi poleerida ka. Igasugu vigureid saab teha :D

Kasutaja avatar

tali
Postitusi: 1403
Liitunud: 21 Apr 2005, 15:10
Tsikkel: 650cc V2
Asukoht: Pärnumaa
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 12 korda

Re: M: Tolmuimeja Kirby Sentria

Lugemata postitus Postitas tali »

mart211 kirjutas:

Kirby ei ime vaid puhub, seepärast ongi ta parem, eeskätt vaipkatetel. Tehase garantii 30a, tööiga peaks üle sellegi olema.
Lisaks saad mugavalt riideid puhastada, karvu eemaldada, vaipa pesta ja kõvasi pindasi poleerida ka. Igasugu vigureid saab teha :D

Lux on eluaegse garantiiga :ner:

18-aastane pereliige: "Äratuse helin on see n..ss, mis sul magada ei lase". :)
"Takahashi on küll aeglane, aga see-eest kukub tihti." H. Kender, Viasat Sport Baltic, Malaisia Moto2
PS! Klausen/Kender Viasati tagasi!

Hr.Nõel
Postitusi: 1447
Liitunud: 21 Okt 2005, 21:33
Tsikkel: Päris mitu...
Asukoht: Pärnu
Tänatud: 109 korda

Re: M: Tolmuimeja Kirby Sentria

Lugemata postitus Postitas Hr.Nõel »

Ei saa mitte vaiki olla.
Üks müügikuulutus, pealegi õiges rubriigis ja pikk lehekülg vahtu. :wack:
Mida te irisete selle kallal. Inimene müüb mida tahab ja kui kallilt tahab. KÕIK.

Ilm on ilus. Minge sõitke parem ja nautige ilusat sõiduilma. Sel aastal on neid nagunii vähe, kasutege see parem ära. Selle asemel onate siin kellegi kuulutuse kallal, "netibaikerid" sellised. :wack: :wack:

Tel. +372 viiskuus 2158üksüks & noelamees@gmail.com

pyta
Postitusi: 1102
Liitunud: 22 Mai 2009, 18:23
Tsikkel: Beta 300rr, Fz1n
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 26 korda

Re: M: Tolmuimeja Kirby Sentria

Lugemata postitus Postitas pyta »

ooot ooot miks see passat nüüd jälle ette jäi? :nono:

RF600R ´96 (09-10) XT600 ´90 (10- 15) ZX9R ´98 (10-11) Thunderace '98 (12-12), GSX-R 750 '04 (13-15), TT600RE '05 (15-16), RSV1000R '08 (16-18), Beta 300rr '14 (16-...), Fz1n '09 (18-...)
Kasutaja avatar

Kristjan85
Postitusi: 89
Liitunud: 17 Veebr 2012, 15:25
Tsikkel: Yamaha r6
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 1 kord

Re: M: Tolmuimeja Kirby Sentria

Lugemata postitus Postitas Kristjan85 »

Hr.Nõel kirjutas:

Ei saa mitte vaiki olla.
Üks müügikuulutus, pealegi õiges rubriigis ja pikk lehekülg vahtu. :wack:
Mida te irisete selle kallal. Inimene müüb mida tahab ja kui kallilt tahab. KÕIK.

Ilm on ilus. Minge sõitke parem ja nautige ilusat sõiduilma. Sel aastal on neid nagunii vähe, kasutege see parem ära. Selle asemel onate siin kellegi kuulutuse kallal, "netibaikerid" sellised. :wack: :wack:

Ei hiilga kuulutuse postitanund kasutaja oma kommentaaridega teiste teemades samamoodi. Küsimused tekkisid, muud midagi :wack:

Kasutaja avatar

pea
Postitusi: 256
Liitunud: 30 Aug 2005, 12:22
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 4 korda

Re: M: Tolmuimeja Kirby Sentria

Lugemata postitus Postitas pea »

Ei saa muidugi lisamata jätta, et see pikk garantii on siiski ainult kerele


kalju1
Postitusi: 456
Liitunud: 19 Aug 2009, 12:34
Tänatud: 14 korda

Re: M: Tolmuimeja Kirby Sentria

Lugemata postitus Postitas kalju1 »

Aitäh kõigile teema tõstjatele, eriti Kristjan85. Mõtlesin, et proovin poole hinnaga müüa, aga sellist keskustelu küll ei oodanud.
Kristjan85 tsikkel nüüd ju vibrajamast vaba, püüa ise ka rahuneda. Ilus ilm, liigu värskes õhus, kerge füüsiline koormus teeks head. :bsmile:

Kasutaja avatar

426f
Postitusi: 1572
Liitunud: 27 Jaan 2011, 03:27
Tsikkel: aprilia rs50 MHR
Asukoht: paide

Re: Kogu tõde tolmuimejatest ja eriti Kirbyst

Lugemata postitus Postitas 426f »

pool hinda küll 600eur pole,vaata ebay lehelt järele

-minsk125
-voshod
-Izh planeta 5
-k750
-yamaha yz426f
-yamaha fj1200
-kawasaki zx12r

Valmet
Postitusi: 382
Liitunud: 15 Okt 2006, 18:27
Tsikkel: Valgete kätega tehtud
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Kogu tõde tolmuimejatest ja eriti Kirbyst

Lugemata postitus Postitas Valmet »

Põnevad mured teil mehed, äkki saaksite jagada veel kogemusi nõude pesemise valdkonnas. :ner:

Triumph Speed Triple, KTM LC4 SX, Husqvarna WR125,

Kasutaja avatar

Kristjan85
Postitusi: 89
Liitunud: 17 Veebr 2012, 15:25
Tsikkel: Yamaha r6
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Kogu tõde tolmuimejatest ja eriti Kirbyst

Lugemata postitus Postitas Kristjan85 »

Vähemalt püsis kuulutus aktiivsena. Mine tea, äkki kõik lõppeb ikka hästi ja Kirby leiab omale uue kodu. :bsmile:

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7197
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Kogu tõde tolmuimejatest ja eriti Kirbyst

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Mul on naisel on LUX ja vahe tavalise imejaga ikka väga suur.Maksis vist rohkem kui 3x600.
Kui keegi küsis,et mis tas siis erinevat on,siis ütleks ,et ikka väga suur erinevus.Kui rataste peal võrrelda,siis pakuks näiteks Voshod-Minsk versus Moto GP parimad rattad.Jah kõik need vene omad ka sõidavad ja pidurdavad isegi,aga see on lihtsalt MotoGP rattast, nii erinev.
Sama on nende imejatega ka.See Lux on nii vaikne ,et kui naine teleka ees vaipa teeb,siis on ka telekat vabalt kuulda.Muudest asjadest ei viitsi jahuda.KIrbist paraku ei oska rääkida pole seda näinudki,aga kirjutan Lux-st ,kuna seda lihtsalt mainiti.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

kalle
Postitusi: 720
Liitunud: 21 Juun 2004, 22:53
Tsikkel: Joone all on miskit
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 13 korda
Kontakt:

Re: M: Tolmuimeja Kirby Sentria

Lugemata postitus Postitas kalle »

Uskumatult vahva teema tegelt

Hr.Nõel kirjutas:

Ilm on ilus. Minge sõitke parem ja nautige ilusat sõiduilma. Sel aastal on neid nagunii vähe, kasutege see parem ära.

Omamoodi õige, aga kuna sõidatud sai just u 800km, siis ütlen ka sõna sekka, kuigi ise ka ei usu. Kuulutuse kohta pole midagi öelda, sest just nii on, nagu Nõel ütles.
Aga selle järelkaja kohta üleks mina nii, et mul küll naisel tolmuimejat ei ole.. meil on majapidamises tolmuimeja, isiklikult leian selle olevat suhtumise küsimus.
Ja see Lux teema on ka selline, mis mul alati hingel. "Me tuleme teeme ainult esitluse, ainult esitluse" oli kord jutt, kui firmasse toodet (tookord polnud esitluse all klassikaline tolmuimeja, vaid õhupuhasti) tuldi tutvustama. Kui pärast selgus, et diiliks ei lähe, siis nõuti igalt ruumis olijalt 5 kontakti, kes võiks veel esitlust tahta. Nõmedamat müügitööd polnud keegi näinud.

Kas see Lux kujuneb siin ruumis staatuse sümboliks, või tõesti niisama mainimiseks, saab lugeja otsustada.
Minu lugu on selline, et leidus vanem härra, kes säästudest leidis niipalju, et osava müügitöö tulemusel soetas siis mainitud summa eest mainitud Luxi tolmuimeja. Lootis vist, et naisele meeldib. Aastast 1965 abielus juba oldud, vaja ju värskendada... no sellega ei läinud väga hästi, naine sai väga pahaseks, kui hinda kuulis. Pärast seda sain mina ka juhuste tahtel imelooma pikemalt proovida... saan veelgi. Aga sry, julgen küll selgelt eri meelt jääda ja selle hinnavahe valaks julgelt tsikli paaki!!

Kk

KZ1000C3
ST1100N
XL600R
R1100GS
STS Pelikan MK I
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7344
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1075 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Kogu tõde tolmuimejatest ja eriti Kirbyst

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Mehed lõpetage porr. Esiteks pole see meil siin perefoorum, vaid ikka moto oma, teiseks on selge, et nii hinnskaala ülemises, kui ka alumises otsas saate mõnusasti pügada. Elu tõsiasi.
2K€ on siiski tolmuimeja eest jabur summa. Kui tahad head imurit, siis ostad Dysoni ja maksad 350€. Dyson pole ulme vaikne aga see eest ei osta sa mitte kunagi ühtegi tolmukotti ega HEPA filtrit. Põhitegevusena imeb nagu loom ja hoiab õhu ka puhtana (tänu HEPA filtrile). Lisaks näeb ulmeliselt äge välja.
Järgijäänud raha eest ostad naisele sõrmuse ja viid lapsed loomaaeda ning karuselliga sõitma (sellest omakorda järgi jäänud rahast ostad endale mõne laheda motovidina või uue kiivri.) Esitluse arvelt üle jäänuad ajaga puhastad kodu ära sel ajal, kui naine telekat vaatab.

PS. Igaüks ostab oma naisele täpselt nii kalli tolmuimeja, kui suudab parasjagu enda rahakotile ära põhjendada ja laseb seejärel teleka ees demoda. Ja nii igal pühapäeval. :P
PS2. Kui analoogidest rääkida, siis Dyson on nagu üks tavaline mootorratas, ütleme mõni uuem Kawasaki, Honda, Yamaha (jne) ja LUX/Kirby on nagu üle kullatud mõni uuem tavaline mootorratas, näiteks Kawasaki, Honda, Yamaha (jne). :lol:

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”