Harrikatest ja kõigest muust

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded


Teema algataja
Tuono

Harrikatest ja kõigest muust

Lugemata postitus Postitas Tuono »

AzA kirjutas:

Jaagupi - Kergu nõuab oma ohvri iga jumala hooaja avamisel ja lõpetamisel.
http://www.parnupostimees.ee/3334179/mo ... eelt-valja

Siin on vanusega ilmselt puusse pandud, harrikaga sõidavad ikka 60+ tegelased ehk oli ikka 69a. :ner:

--------------------------------------------------------------------------------------- Moderaatori märge

Teema sai alguse siit: http://biker.ee/phpbb/viewtopic.php?p=728644#p728483
Viite sisuks kuulutus:

Spoiler

"Laupäeval juhtus liiklusõnnetus Pärnumaal Vändra vallas, kus 29aastane mootorattur sõitis kurvis teelt välja ja vajas pärast seda meedikute abi.
Siseministeeriumi info kohaselt juhtus õnnetus kella 12.10 ajal Vändra vallas Pärnu-Jaagupi - Kergu tee 14. kilomeetril, kus mootorrattaga Harley Davidson sõitnud 29aastane Madis kaldus paremkurvis vasakule teelt välja.
Mootorrattur toimetati Pärnu haiglasse."

Viimati muutis Macintosh, 22 Sept 2015, 09:54, muudetud 1 kord kokku.
Põhjus: Teema poolitamine.
Kasutaja avatar

w5l1k9
Postitusi: 217
Liitunud: 31 Juul 2015, 22:00
Tsikkel: 100% puhas rõõm

Re: Harrikatest ja kõigest muust

Lugemata postitus Postitas w5l1k9 »

kolleeg kirjutas:

... a HD lihtsalt pole selle jaoks mõeldud.

Harley Davidson motikaid kaherattalisi mootoriga tooteid ei nimetata asjatult "ass jewelry" ehk "per*se ehe". HD ainus otstarve peaks ju hüüdnimest arusaadav olema. Kuidas on võimalik, et see tekitab ikka veel arusaamatusi ja ebarealistlike ootusi? :bsmile:

"Never listen to people who don't like you"
Kasutaja avatar

Kirs
Postitusi: 4071
Liitunud: 06 Apr 2005, 12:08
Tsikkel: BMW
Asukoht: Saaremaa/Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 23 korda

Re: Harrikatest ja kõigest muust

Lugemata postitus Postitas Kirs »

Tuono kirjutas:
AzA kirjutas:

Jaagupi - Kergu nõuab oma ohvri iga jumala hooaja avamisel ja lõpetamisel.
http://www.parnupostimees.ee/3334179/mo ... eelt-valja

Siin on vanusega ilmselt puusse pandud, harrikaga sõidavad ikka 60+ tegelased ehk oli ikka 69a. :ner:

Misasja? Mis sa rahad öelda, et ma ka
hakkan kunagi HD sõitma vä? Ei, ei.

SERTÃO

Teema algataja
reimps

Re: Õnnetused mootorratastega [2015]

Lugemata postitus Postitas reimps »

w5l1k9 kirjutas:

Harley Davidson motikaid kaherattalisi mootoriga tooteid ei nimetata asjatult "ass jewelry" ehk "per*se ehe". HD ainus otstarve peaks ju hüüdnimest arusaadav olema. Kuidas on võimalik, et see tekitab ikka veel arusaamatusi ja ebarealistlike ootusi? :bsmile:

Võta tuure maha, HD rattad liigituvad siiski "motikateks" . See, et sina neid hinnata ei oska ja järjepanu tegeled tühja loba tootmisega, ei ole mingi näitaja. Ja ära tule nüüd väitma, et su enda pill ei ole ass jewelry.
Mine proovi harrikaga sõita, enne kui targutama kukud. Täitsa OK on, muide, kallutada saab ka.

holma, ma ilmselt sõidaks harrikaga, aga õnneks jätkub veel teisi äraproovimata V-mootoriga rattaid ja veel pole autode vahel sõelumine ning muud harrikale kättesaamatumad tegevused koppa ette visanud :mrgreen:

Kasutaja avatar

Kirs
Postitusi: 4071
Liitunud: 06 Apr 2005, 12:08
Tsikkel: BMW
Asukoht: Saaremaa/Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 23 korda

Re: Õnnetused mootorratastega [2015]

Lugemata postitus Postitas Kirs »

Ma tahaks ikka surmani rutskat keerates lenksu otsas rippuda/lehvida.
Kas ma seda saan...

SERTÃO
Kasutaja avatar

villy
Postitusi: 1064
Liitunud: 29 Juul 2010, 08:11
Tsikkel: KTM690, TM300
Asukoht: Tallinn, Pääsküla
Tänanud: 186 korda
Tänatud: 116 korda

Re: Õnnetused mootorratastega [2015]

Lugemata postitus Postitas villy »

w5l1k9 kirjutas:

Harley Davidson motikaid kaherattalisi mootoriga tooteid ei nimetata asjatult "ass jewelry" ehk "per*se ehe". HD ainus otstarve peaks ju hüüdnimest arusaadav olema. Kuidas on võimalik, et see tekitab ikka veel arusaamatusi ja ebarealistlike ootusi? :bsmile:

Ei ole HD fänn, aga su ilusaasaabaste teemat arvestades, on su poolt selline post küll tiba irooniline :mrgreen:

Kasutaja avatar

Black
Postitusi: 1135
Liitunud: 06 Juun 2004, 18:15
Tsikkel: Dnepr MT10 / GSX-R1000
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 68 korda

Re: Õnnetused mootorratastega [2015]

Lugemata postitus Postitas Black »

holma kirjutas:

Ma tahaks ikka surmani rutskat keerates lenksu otsas rippuda/lehvida.
Kas ma seda saan...

Siis oled ju täpselt õiges teemas. :)
Sry natuke liiga musta huumori pärast.

Kasutaja avatar

w5l1k9
Postitusi: 217
Liitunud: 31 Juul 2015, 22:00
Tsikkel: 100% puhas rõõm

Re: Õnnetused mootorratastega [2015]

Lugemata postitus Postitas w5l1k9 »

villy kirjutas:
w5l1k9 kirjutas:

Harley Davidson motikaid kaherattalisi mootoriga tooteid ei nimetata asjatult "ass jewelry" ehk "per*se ehe". HD ainus otstarve peaks ju hüüdnimest arusaadav olema. Kuidas on võimalik, et see tekitab ikka veel arusaamatusi ja ebarealistlike ootusi? :bsmile:

Ei ole HD fänn, aga su ilusaasaabaste teemat arvestades, on su poolt selline post küll tiba irooniline :mrgreen:

villy, ma saan aru, et sa proovid mingit abitut ad hominem'i kokku soperdada, kasutades sõna, mille tähenduses sa pole päris kindel. :)
Oh seda irooniat... (lol)

"Never listen to people who don't like you"

v301060
Postitusi: 450
Liitunud: 07 Juul 2008, 20:14
Tsikkel: HD Bobik 103
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 8 korda

Re: Õnnetused mootorratastega [2015]

Lugemata postitus Postitas v301060 »

w5l1k9 kirjutas:
kolleeg kirjutas:

... a HD lihtsalt pole selle jaoks mõeldud.

Harley Davidson motikaid kaherattalisi mootoriga tooteid ei nimetata asjatult "ass jewelry" ehk "per*se ehe". HD ainus otstarve peaks ju hüüdnimest arusaadav olema. Kuidas on võimalik, et see tekitab ikka veel arusaamatusi ja ebarealistlike ootusi? :bsmile:

Napilt 2 kuud foorumis ja juba otsustab, mis on mootorratas ja mis mitte (lol)

HD Bobik 103 & 2x Jawa 638
varem: KMZ 650 Dneprr; HD XL 1200 Sportster; TransAlp 650; HD 883 Sportster Roadster; HD 1200 Sportster Custom; KTM 390 Duke; Triumph Thunderbird 1600

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7346
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Õnnetused mootorratastega [2015]

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

w5l1k9 kirjutas:
villy kirjutas:
w5l1k9 kirjutas:

Harley Davidson motikaid kaherattalisi mootoriga tooteid ei nimetata asjatult "ass jewelry" ehk "per*se ehe". HD ainus otstarve peaks ju hüüdnimest arusaadav olema. Kuidas on võimalik, et see tekitab ikka veel arusaamatusi ja ebarealistlike ootusi? :bsmile:

Ei ole HD fänn, aga su ilusaasaabaste teemat arvestades, on su poolt selline post küll tiba irooniline :mrgreen:

villy, ma saan aru, et sa proovid mingit abitut ad hominem'i kokku soperdada, kasutades sõna, mille tähenduses sa pole päris kindel. :)
Oh seda irooniat... (lol)

See, millise tsikliga mootorrattur õnnetusse sattus ei oma tähtsust. Oluline on see, et tegu on ratturiga.
Teeme nii, et õnnetuste teemas me ei ilgu ega sae asjasse puutumatutel teemadel.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8375
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 317 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Õnnetused mootorratastega [2015]

Lugemata postitus Postitas mx77 »

w5l1k9 kirjutas:
kolleeg kirjutas:

... a HD lihtsalt pole selle jaoks mõeldud.

Harley Davidson motikaid kaherattalisi mootoriga tooteid ei nimetata asjatult "ass jewelry" ehk "per*se ehe". HD ainus otstarve peaks ju hüüdnimest arusaadav olema. Kuidas on võimalik, et see tekitab ikka veel arusaamatusi ja ebarealistlike ootusi? :bsmile:

Sa oled ikka tõeline daun.

Kasutaja avatar

w5l1k9
Postitusi: 217
Liitunud: 31 Juul 2015, 22:00
Tsikkel: 100% puhas rõõm

Re: Õnnetused mootorratastega [2015]

Lugemata postitus Postitas w5l1k9 »

mx77 kirjutas:

Sa oled ikka tõeline daun.

Pilt

"Never listen to people who don't like you"

Teema algataja
reimps

Re: Õnnetused mootorratastega [2015]

Lugemata postitus Postitas reimps »

Miks vaid facepalm, kuhu jäi etümoloogiline vingumine sõna "daun" kallal?

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8375
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 317 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Õnnetused mootorratastega [2015]

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Lisaks võiks ju veel vinguda, et minu lugupidamine HD vastu on tegelikult ameerika "vabastajate" ja nende käsilastest "suure venna" poolt mulle mu arvuti tagaukse kaudu pähe aetud luul, no umbes nagu see ClO2 või mis ta oli.

Tegelikult tahaks näha, kuidas see kelle kasutajanime ei viitsi siin tsiteerida teeks järgi oma rattaga whatever mis see siis on sellise asja:
https://www.youtube.com/watch?v=6wDBAU3kHZs

Kasutaja avatar

AN-400
Postitusi: 448
Liitunud: 14 Okt 2003, 17:00
Tsikkel: Suzuki 650
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Harrikatest ja kõigest muust

Lugemata postitus Postitas AN-400 »

Ma arvan, et keegi ei tee seda järgi siin....vbla mõned meetrid. Samas käib see nende tööspetsiifika alla ka ja tulevad kasuks sellised oskused.

Suzuki 650 K7
Kasutaja avatar

w5l1k9
Postitusi: 217
Liitunud: 31 Juul 2015, 22:00
Tsikkel: 100% puhas rõõm

Re: Harrikatest ja kõigest muust

Lugemata postitus Postitas w5l1k9 »

mx77 kirjutas:

Lisaks võiks ju veel vinguda, et minu lugupidamine HD vastu on tegelikult ameerika "vabastajate" ja nende käsilastest "suure venna" poolt mulle mu arvuti tagaukse kaudu pähe aetud luul, no umbes nagu see ClO2 või mis ta oli.

Tegelikult tahaks näha, kuidas see kelle kasutajanime ei viitsi siin tsiteerida teeks järgi oma rattaga whatever mis see siis on sellise asja:
https://www.youtube.com/watch?v=6wDBAU3kHZs

Las ma aitan sind veidi, mx77 http://tinyurl.com/niiterk ;)

"Never listen to people who don't like you"
Kasutaja avatar

Black
Postitusi: 1135
Liitunud: 06 Juun 2004, 18:15
Tsikkel: Dnepr MT10 / GSX-R1000
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 68 korda

Re: Õnnetused mootorratastega [2015]

Lugemata postitus Postitas Black »

Kui keegi HD-d pseudotsikliks peab, siis olgu nii, aga mõistlik oleks aru saada, et tsiklifoorumis seda arvamust massile peale suruda pole kuigi jätkusuutlik tegevus.

Jätkaks ehk teemas?


Teema algataja
reimps

Re: Harrikatest ja kõigest muust

Lugemata postitus Postitas reimps »

Kas teemas jätkamiseks peab keegi meist nüüd statistikaks hakkama ja näiteks matsu panema minema? Ma ei saa, mul pole hetkel aega :ner:

Kasutaja avatar

kolleeg
Postitusi: 38
Liitunud: 12 Dets 2005, 21:25
Tsikkel: BMW R1200S

Re: Harrikatest ja kõigest muust

Lugemata postitus Postitas kolleeg »

ei tahtnud küll kedagi solvata ja riivata. Lihtsalt kutsusin HD mehi mõistlikkusele, et las cruiser olla mõnusaks kulgemiseks ja bike raja rattaks. Kõik rattad on omamoodi toredad, lihtsalt igal asjal on oma otstarve. (w)

Võimsust pole kunagi piisavalt
Kasutaja avatar

rannamees
Postitusi: 906
Liitunud: 21 Juun 2008, 15:42
Tsikkel: FZS 1000
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 415 korda
Tänatud: 80 korda

Re: Harrikatest ja kõigest muust

Lugemata postitus Postitas rannamees »

v301060 kirjutas:
w5l1k9 kirjutas:
kolleeg kirjutas:

... a HD lihtsalt pole selle jaoks mõeldud.

Harley Davidson motikaid kaherattalisi mootoriga tooteid ei nimetata asjatult "ass jewelry" ehk "per*se ehe". HD ainus otstarve peaks ju hüüdnimest arusaadav olema. Kuidas on võimalik, et see tekitab ikka veel arusaamatusi ja ebarealistlike ootusi? :bsmile:

Napilt 2 kuud foorumis ja juba otsustab, mis on mootorratas ja mis mitte (lol)

+1
Sellist enesekindlust saab põhjustada ainlt ülisuur kogemus erinevate siklitega ja ülipikk elukogemus lisaks. (lol)

Pilt
Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1674
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Harrikatest ja kõigest muust

Lugemata postitus Postitas AzA »

Ühelt poolt on tegelasel siiski mingis mõttes õigus. Teisalt jätab ta suures hoos nii mõnegi olulise omaduse tähelepanuta.
Lagedalt võttes on Rolls-Royce wraith tõesti ass-jewelry, aga noh, ega sõidaks ikka küll.
Elik kui nii rikas pole, et HD-d omada, siis ära mölise.
See, et bang for buck on niru ei mängi siinkohal mingit rolli, tegu on HD-ga.

Mul jumala poogen, et saku originaal maksab 80 senti pudel, ikkagi joon 2 eurost Valmieramuizat ... sest silt on ilusam, sisu ka minu jaoks, aga see pole nii oluline enam.
Rikkus ei ole häbiasi :bsmile:

Aga mulle meeldib.
Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1674
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Harrikatest ja kõigest muust

Lugemata postitus Postitas AzA »

See jutt siin enam ümber tõstetuna ei omanud mingit sisu, kuna oli vastus postitusele.

Võiks maha kustutada postituse

Viimati muutis AzA, 22 Sept 2015, 17:06, muudetud 1 kord kokku.
Aga mulle meeldib.
Kasutaja avatar

w5l1k9
Postitusi: 217
Liitunud: 31 Juul 2015, 22:00
Tsikkel: 100% puhas rõõm

Re: Harrikatest ja kõigest muust

Lugemata postitus Postitas w5l1k9 »

AzA kirjutas:

Ühelt poolt on tegelasel siiski mingis mõttes õigus. Teisalt jätab ta suures hoos nii mõnegi olulise omaduse tähelepanuta.
Lagedalt võttes on Rolls-Royce wraith tõesti ass-jewelry, aga noh, ega sõidaks ikka küll.
Elik kui nii rikas pole, et HD-d omada, siis ära mölise.
See, et bang for buck on niru ei mängi siinkohal mingit rolli, tegu on HD-ga.

Kus sa tead, kas olen või ei ole? "Läigib ja on kallis" saasta oskab ju iga loll osta. :)

AzA kirjutas:

Mul jumala poogen, et saku originaal maksab 80 senti pudel, ikkagi joon 2 eurost Valmieramuizat ... sest silt on ilusam, sisu ka minu jaoks, aga see pole nii oluline enam.
Rikkus ei ole häbiasi :bsmile:

Nõus. Lollus ja labasus aga küll...

Fakt on see, et HD on tehnilisest aspektis täielik naljanumber. Ma ei mõelnud seda ise välja.
Fakt on ka see, et HD on oma üllatavalt pika aga vaevalise elu jooksul korduvalt pankroti äärel kiikunud sest tee mis sa tahad, nende toode on rämps.
Jah, see läigib ja müriseb. Kui need on kellegi jaoks olulised parameetrid, siis palun väga, anna minna. Pane jäme kett ka kaela (sa oled ju "rikas"), aja naise abiga nahast püksid jalga, lased kõhul üle vöö rippuda ning tatil habemesse voolata ja oledki oma õnne tipus - "sest kõik ju vaatavad... lörrrr..."!
:bsmile:

"Never listen to people who don't like you"
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7346
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Harrikatest ja kõigest muust

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Hea lõunapausi ajal pisut õli tulle valada...

w5l1k9 kirjutas:

Fakt on see, et HD on tehnilisest aspektis täielik naljanumber. Ma ei mõelnud seda ise välja.

So what? Enamik "klassikalisi" masinaid on tehnilises mõttes naljanumbrid. On ka teisi ettevõtteid - näiteks BMW tootis veel paar aastat tagasi "väga aegunud õhkjahutusega boksermootorit", mille tehnolooogia pärines I maailmasõja päevilt. Ostjad on jagunud nagu näha.
Ega see Triumph Truxton, mille sa enda profiili oled sokutanud ka mingi tehnoloogia mestriklasss ole. Polegi eesmärgiks. HD ei plaani ega taha toota tipptasemel tehnoloogiat, nad selgelt huvitatud vanakooli lahenduste kasutamisest, sest see on asi, mida nende kunded osta soovivad. Sinu loogikast lähtuvalt oleks hobusega ratsutajad justkui ikka täistagurlased ... vastikud idikad ... rahaga mölakad

w5l1k9 kirjutas:

Fakt on ka see, et HD on oma üllatavalt pika aga vaevalise elu jooksul korduvalt pankroti äärel kiikunud

Samamoodi KTM, Husqvana, BMW...

w5l1k9 kirjutas:

sest tee mis sa tahad, nende toode on rämps.

Äge statment. Mis need väärtuslikud kaaasajal toodetavad asjad siis on? (mitte, et mind HD väga huvitaks, suisa vastupidi aga tore oleks teada)
Asja väärtus defineeritake minuteada tema nõudlusega. Kuld ei maksaks muhvigi, kui keegi sellest huvitatud poleks...

w5l1k9 kirjutas:

Jah, see läigib ja müriseb. Kui need on kellegi jaoks olulised parameetrid, siis palun väga, anna minna. Pane jäme kett ka kaela (sa oled ju "rikas"), aja naise abiga nahast püksid jalga, lased kõhul üle vöö rippuda ning tatil habemesse voolata ja oledki oma õnne tipus - "sest kõik ju vaatavad... lörrrr..."!

Ma saan sellest kommenatarist aru, et sa oled märkimisväärselt parem kui keegi, kes HDga sõidab. Tubli! Tore on, et sa endale nii hirmsasti meeldid. Natuke kahju on sellest, et võibaolla ülejäänutele mitte nii väga (päriselt mitte).

Muuseas, tunnen mitut HD-ga sõitvat meest ja ei tea neil küll miskit viga olevat, täitsa toredad sellid.
HD muide, pole tehnoloogiafirma, w5l1k9, vaid puhas müügiettevõte. See, et nad juhuslikult tsikleid toodavad on asjaolude kokkusattumus ja ajalooline pärand.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

kaimex
Mode
Postitusi: 810
Liitunud: 05 Mai 2015, 21:54
Tsikkel: honda putukas :P
Asukoht: Tartu / Pohjanmaa
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 15 korda

Re: Harrikatest ja kõigest muust

Lugemata postitus Postitas kaimex »

Macintosh kirjutas:

Hea lõunapausi ajal pisut õli tulle valada...

Tore on, et sa endale nii hirmsasti meeldid. Natuke kahju on sellest, et võibaolla ülejäänutele mitte nii väga (päriselt mitte).

Muuseas, tunnen mitut HD-ga sõitvat meest ja ei tea neil küll miskit viga olevat, täitsa toredad sellid.
HD muide, pole tehnoloogiafirma, w5l1k9, vaid puhas müügiettevõte. See, et nad juhuslikult tsikleid toodavad on asjaolude kokkusattumus ja ajalooline pärand.

Ei usu, et ta kellgile meeldib, suht idioodiga tundub tegu olevat. 99% tema postitusi ka täis saastad. Imestan, et siiani bännitud pole. :)
Tean ka ise mitut Harley meest ja olen ka ise proovinud korra. Endale ei meeldi, kuna Bike fänn. Minu jaoks on kõik muud siuksed vanainimeste pillid. :)


will111
Postitusi: 5262
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 382 korda

Re: Harrikatest ja kõigest muust

Lugemata postitus Postitas will111 »

tegtelikult vist algselt taheti öelda, et hd pani teelt välja ilmselt seetõttu, et selle kasutaja ei kasutanud tsiklit otstarbepäraselt...ehk kruisimiseks sirge tee peal, vaid üritas sellega kiiresti kurve võtta?! :D sel juhul on tegu lihtsalt jõuka, kuid mitte eriti taibu omanikuga, kes pole vast täpselt aru saanud, mille ta ostis, milleks ta selle ostis ja mida ta sellega täpsemalt teha tahab. ja ega hd ega tehnoloogia puudumine selles tõesti süüdi ei ole. samas ma muidugi kindlalt ei tea 100%, võibolla oli lihtsalt vales kohas liiga palju kruusa maas vms

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8375
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 317 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Harrikatest ja kõigest muust

Lugemata postitus Postitas mx77 »

kaimex kirjutas:

Ei usu, et ta kellgile meeldib, suht idioodiga tundub tegu olevat. 99% tema postitusi ka täis saastad. Imestan, et siiani bännitud pole. :)
Tean ka ise mitut Harley meest ja olen ka ise proovinud korra. Endale ei meeldi, kuna Bike fänn. Minu jaoks on kõik muud siuksed vanainimeste pillid. :)

No ei ütleks, et V-Rod vanainimese pill on (togi)

kusjuures lisaks veel meie foorumi tarkurile, et tegemist pole ka tehnoloogiliselt mingi peldikuga, nagu ta HD-de kohta väidab

Kasutaja avatar

kaimex
Mode
Postitusi: 810
Liitunud: 05 Mai 2015, 21:54
Tsikkel: honda putukas :P
Asukoht: Tartu / Pohjanmaa
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 15 korda

Re: Harrikatest ja kõigest muust

Lugemata postitus Postitas kaimex »

mx77 kirjutas:
kaimex kirjutas:

Ei usu, et ta kellgile meeldib, suht idioodiga tundub tegu olevat. 99% tema postitusi ka täis saastad. Imestan, et siiani bännitud pole. :)
Tean ka ise mitut Harley meest ja olen ka ise proovinud korra. Endale ei meeldi, kuna Bike fänn. Minu jaoks on kõik muud siuksed vanainimeste pillid. :)

No ei ütleks, et V-Rod vanainimese pill on (togi)

kusjuures lisaks veel meie foorumi tarkurile, et tegemist pole ka tehnoloogiliselt mingi peldikuga, nagu ta HD-de kohta väidab

V-rod-i võiks ise ka proovida. Kuigi vist ainult proovida. Ilus, aga mitte päris minu maitse ikkagi. :) Samas paljud jälle ei saa bike meestest aru, et miks neile seal seljas küürutada meeldib. :D

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8375
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 317 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Harrikatest ja kõigest muust

Lugemata postitus Postitas mx77 »

will111 kirjutas:

tegtelikult vist algselt taheti öelda, et hd pani teelt välja ilmselt seetõttu, et selle kasutaja ei kasutanud tsiklit otstarbepäraselt...ehk kruisimiseks sirge tee peal, vaid üritas sellega kiiresti kurve võtta?! :D sel juhul on tegu lihtsalt jõuka, kuid mitte eriti taibu omanikuga, kes pole vast täpselt aru saanud, mille ta ostis, milleks ta selle ostis ja mida ta sellega täpsemalt teha tahab. ja ega hd ega tehnoloogia puudumine selles tõesti süüdi ei ole. samas ma muidugi kindlalt ei tea 100%, võibolla oli lihtsalt vales kohas liiga palju kruusa maas vms

Ei süüdistaks küll sellel puhul ratast, on küll juutuubis videoid kus goldwing kütab nii, et sädemepilv järgi ja bikemehed kaugel maas. Ja sõidab siin eestimaalgi iga hooaeg päris mitu japsi plastikut kurvi sirgeks ja põllu peale, keegi sellepärast selles kahtlema ei hakka, et japsi plastikuga põlve mööda asfalti lohistada ei saa. Küsimus ikka rohkem selles tihendis, kes sadula ja lenksu vahel on. Kui ikka ära ehmatad ja gaasi maha lased siis otse lähed kah.


will111
Postitusi: 5262
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 382 korda

Re: Harrikatest ja kõigest muust

Lugemata postitus Postitas will111 »

ega ma süüdistagi ratast. lihtsalt fakt on, et ühe rattaga on võimalik kurvi võtta kiiremini ja teisega mitte nii kiiresti. olgu siis kasvõi juba ainult rehvide tõttu, mida ühe ja teise all parasjagu kasutatakse.

sama asi ju autodega, ameerika muskelautod on sirgjoont pidi sõitmiseks ehitatud ja igasugused muud asjad jälle muude asjade jaoks

Suletud

Mine “Vaba teema”