Nutifon OnePlus 2

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Romka
Postitusi: 315
Liitunud: 05 Mai 2007, 14:41
Tsikkel: MT-09
Tänanud: 18 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Nutifon OnePlus 2

Lugemata postitus Postitas Romka »

Las need kirjavead olla, nendele ei pea tähelepanu juhtima. Muidu me ei saagi teada, kes siin foorumi postitajatest on mingid tobukesed (näiteks tühik enne koma, koma kahe tühiku vahel või üldse ilma tühikuteta või kombo nendest variantidest näitavad ju ilusti postitaja olemuse ära).

Aga teemast niipalju, et minul ja mu tuttaval on juba umbes aasta Oneplus One kasutusel. Lisaks sai tellitud ühele tuttavale ka Oneplus 2 ära. Kõik igati rahul!

Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1811
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 217 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Nutifon OnePlus 2

Lugemata postitus Postitas pühak »

Laur kirjutas:

Plõksite niisama, siin olevast tekstist ei sõltu kellegi paki saatus.

Spoiler

Kui ma oma töökohas sama palju vigu teeksin, oleksin juba töötu.

Siin (ja mujal internetis) olevast tekstist on hakanud sõltuma rahva üldine kirjaosk(amat)us. Selle nähtav tulem on, et Omniva uued töötajad ei oska isegi kirjapildis ees olevat inimese nime enam õigesti maha kirjutada. (togi) :-|||

Teine teema muidugi on, et mõni kannab vanemate süül mingit sedavõrd imelikku nime, a´la Chrystyan, vms, mida on tõesti keeruline isegi maha kirjutada. Kuid sedasorti probleem ei kuulu minu arusaamise kohaselt käesoleva juhtumi juurde, sest mehenimi, Laur, on minu meelest piisavalt selge kirjapildiga ja hääldades samuti selgelt arusaadav. :bsmile:

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Kasutaja avatar

attrs
Postitusi: 175
Liitunud: 05 Apr 2004, 22:26
Tsikkel: 790 adv
Asukoht: Laagri
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 2 korda

Re: Nutifon OnePlus 2

Lugemata postitus Postitas attrs »

Mõned kuud selle pluss kahega ringi käinud ja väga kurta ei saa. Selle raha eest asja küll.

Plussid minu silmis:
Dual sim (peale aastaid kahe telefoni kaasas tassimist on lausa imelik kõndida ringi nii, et üks tasku tühi).
Piisavalt nobe, selles hinnaklassis vähe telefone paremate näitajatega. Tippmudelitest oluliselt maha ei jää.
Hea kaamera. Vaatamata 13mpx numbrile on sensor ise suurem ja koos f2.0 klaasiga püüab valgust paremini.
Kannatab kindaga näppida
Võrdlemisi puhas android, pole topitud täis mingit tootjapoolset rämpsu.
Koostekvaliteet üllatavalt hea. Raam metallist jne.

Miinused:
Pole veekindel.
Aku kestab parimal juhul 48h.
NFC puudumine.
Quick charge ja Qi juhtmevaba laadimise puudumine.

Neutral:
USB Type-C pesa, ei pea enam seda "kolmas külg on alati see õige" mängu mängima. Kahjuks praegu veel vähe levinud ja poest pole naljalt lisajuhet võtta.
Mälukaardi pesa puudub, samas 64gb tundub olevat võrdlemisi piisav.

Kasutaja avatar

romulus
Postitusi: 703
Liitunud: 26 Mär 2007, 21:05
Asukoht: Tartu/Ida-Viru
Tänanud: 23 korda
Tänatud: 36 korda

Re: Nutifon OnePlus 2

Lugemata postitus Postitas romulus »

Ise seda ei oma, kuid kolleegil on ja olen veits näppinud. Suurimad miinused (minu arvates) olid suurus ja kaal - püksitaskusse naljalt ei mahu (no oleneb taskust ka eksole :)) ja kaal - ikkagi klaas ja metall. One Plus X tundub sellest vaatevinklist parem.

Delta, Tuula Turist 200M '78, Dnepr MT-9 '72, Dnepr MT-10-16 '88, Suzuki GSX600F '90, Africa Twin '97, Iz 56 '61, Yamaha Tenere 700 '23
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”