Kui suur kiirus siis ikkagi ohtlik on?

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

AzA
Mode
Tsikkel: Kawaspa
Tänanud: 415 korda
Tänatud: 118 korda

Re: Kui suur kiirus siis ikkagi ohtlik on?

Lugemata postitus Postitas AzA » 11 Sept 2016, 17:32

Sõltub ilmselt, mismoodi ta lendu läks.

Aga mulle meeldib.
Kasutaja avatar

mx77
Tsikkel: YZ250F, XV 750 Cafe Racer
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 200 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas mx77 » 11 Sept 2016, 18:25

Kiirus pidi ikka julm olema, sest kui seda pilti vaadata, siis ilmselt läks kõrvaltee tammist lend ja lajatas eemal paistvasse elektriposti
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/k ... NTRAdfoS3_
Kasutaja avatar

jkristjan
Tsikkel: Kawasaki Versys 650 2019
Tänatud: 88 korda

Lugemata postitus Postitas jkristjan » 11 Sept 2016, 18:49

Ma tahaks näha sellist statistikat - kui palju inimesi on sel suvel saanud surma mõne mitte paadunud liiklusrikkuja käe läbi. Kõhutunde järgi ütleks, et suht null, kõik mis kuuled on ikka üks driftija teise pemmimehe järel :)
In India, you brake by steering into the nearest elephant.

will111
Tänanud: 8 korda
Tänatud: 218 korda

Lugemata postitus Postitas will111 » 11 Sept 2016, 22:42

noh ainult tõeline naiivitar samas võib uskuda, et "kõik mis kuuled" ehk tänapäeva ajakirjandus ja eriti igasugune delfindus ei põhine puhtalt klikkidel ja nende magnetitel. seega pole väga ime, et need suuremad "lood" ikka driftijatest ja pemmimeestest on, see ju on see, mis ajab igasugused igavlevad pereemad härga täis, anonüümsed kommentaatorid tagajalgadele ning võsepetsi voodist välja. aga näe, antud juhul polnudki auto pemm ega tagaveoline, samas kaboom oli vaat, et vägevaim siin üle pikkade aastate :D
valis igatahes väga õige ja sobive koha ning isegi aja surma saamiseks. vaevalt, et ta seal ja sel hetkel kedagi ohustas. mine tea, võibolla olidki võlad ja maksmata trahvid nii suureks kasvanud, et mõtlesid sõbraga siinse teekonna võimalikult vägeva pauguga lõpetada

reimps

Lugemata postitus Postitas reimps » 11 Sept 2016, 22:51

Ükskõik pole või? Mõrvar võttis neiu sõitma kaasa, et esineda ja kaotas. Pädevamad matemaatikud arvutavad muidugi välja, et ca 180 kanti ta jääb, see peldik lihtsalt rohkem ei lähe.
Kasutaja avatar

jkristjan

Lugemata postitus Postitas jkristjan » 11 Sept 2016, 23:00

will111 kirjutas:vaevalt, et ta seal ja sel hetkel kedagi ohustas
No ega keegi lähe kuskile kindlal ajal ja kohas surema. Reaalsem on ikka see, et pill tuleb pika ilu peale, ehk siis juba aastaid on järjepidevalt liiklust nussitud ja väga palju kõiki ohustatud. Näiteks, muide, laupäeval sõitsin mina koos seljakotiga Keila-Joalt läbi ja toimus tavaline stsenaarium, kui viimane auto oli peateel möödunud, keerati tsiklile ette nagu tühjale kohale. Kuna ma vana küünikuna juba kaugelt vaatasin et "nagunii tuleb", olid sel hetkel juba klotsid vastu kettaid ja soojad ja edasi toimus nii, et kuival asfaldil mõlemal rattal ABS läks tööle. Varu jäi kuskil 1 meeter, õnneks ainuke vigastus on äkilisest signaali rammimisest veits tundlik põidla ots.

Mida ma öelda tahan - igapäevane elu liikluses kinnitab pidevalt üle, et minu pime viha igat eri sorti liiklushaigete suhtes on õigustatud. Nii nende, kes lendavad 200-ga, nii et neile võib ka täiesti normaalne inimene "ette keerata", kui nende, kes sõidavad lakkutäis peaga, ilma prillideta, alzhaimeri tõvega jne.

Mis veel seda laupäevast vahejuhtumit puudutab, siis kui mul oleks olnud 60 asemel 80, oleks päris hele laks käinud. Ma võin ausalt öelda, et katsetasin enda peal ära täpselt selle, mis ma siin eespool vätsin :)
Kasutaja avatar

AzA
Mode
Tsikkel: Kawaspa
Tänanud: 415 korda
Tänatud: 118 korda

Lugemata postitus Postitas AzA » 11 Sept 2016, 23:16

jkristjan kirjutas:Kuna ma vana küünikuna juba kaugelt vaatasin et "nagunii tuleb", olid sel hetkel juba klotsid vastu kettaid ja soojad ja edasi toimus nii, et kuival asfaldil mõlemal rattal ABS läks tööle. Varu jäi kuskil 1 meeter, õnneks ainuke vigastus on äkilisest signaali rammimisest veits tundlik põidla ots.
Ja see on põhjus, miks ma lihtsalt sõidan alati esimesena, kabuum mööda töllerdajatest ... kohe kui ette satuvad ja kähku. Oluliselt vähem keeratakse maanteel ette.
Aga mulle meeldib.
Kasutaja avatar

jkristjan

Lugemata postitus Postitas jkristjan » 11 Sept 2016, 23:26

jkristjan kirjutas:
will111 kirjutas:vaevalt, et ta seal ja sel hetkel kedagi ohustas
No ega keegi lähe kuskile kindlal ajal ja kohas surema. Reaalsem on ikka see, et pill tuleb pika ilu peale, ehk siis juba aastaid on järjepidevalt liiklust nussitud ja väga palju kõiki ohustatud. Näiteks, muide, laupäeval sõitsin mina koos seljakotiga Keila-Joalt läbi ja toimus tavaline stsenaarium, kui viimane auto oli peateel möödunud, keerati tsiklile ette nagu tühjale kohale. Kuna ma vana küünikuna juba kaugelt vaatasin et "nagunii tuleb", olid sel hetkel juba klotsid vastu kettaid ja soojad ja edasi toimus nii, et kuival asfaldil mõlemal rattal ABS läks tööle. Varu jäi kuskil 1 meeter, õnneks ainuke vigastus on äkilisest signaali rammimisest veits tundlik põidla ots.

Mida ma öelda tahan - igapäevane elu liikluses kinnitab pidevalt üle, et minu pime viha igat eri sorti liiklushaigete suhtes on õigustatud. Nii nende, kes lendavad 200-ga, nii et neile võib ka täiesti normaalne inimene "ette keerata", kui nende, kes sõidavad lakkutäis peaga, ilma prillideta, alzhaimeri tõvega jne.

Mis veel seda laupäevast vahejuhtumit puudutab, siis kui mul oleks olnud 60 asemel 80, oleks päris hele laks käinud. Ma võin ausalt öelda, et katsetasin enda peal ära täpselt selle, mis ma siin eespool väitsin :)

will111
Tänanud: 8 korda
Tänatud: 218 korda

Lugemata postitus Postitas will111 » 11 Sept 2016, 23:45

tasu nii sõnasõnalt kõike võtta, johhaidii :lol: ilmselge, et see oli kujundlik väljend, valis õige koha ja aja suremiseks. see ei tähenda, et tüüp reaalselt midagi valis või 100% kindlalt surema läks, see tähendab seda, et õnnestus seekord sobiva koha peal otsa saada...juhuslikult. oleks kuskil tallinna linna vahel näiteks otsustanud juhuslikult surma saada samamoodi, oleks vb veel paar inimest surma saanud.

aga noh, mul pole siin nagunii enam väga midagi arutleda neil teemadel, endal tsikliga liiklusesse enam asja pole ja ausalt öeldes väga ei tõmba ka. normaalselt sõita saab nagunii ainult ringrajal, kahju on vaid sellest, et sinna ei jõua ei (aasta)ajaliselt ega rahaliselt ju kuigi tihti, mistõttu ilmselt ununeb sõit varsti hoopis ära :cry:

Vasta

Mine “Vaba teema”