Loopera teel ei ole lubatud võõrastel isikutel mootorsõidukitega sõita.

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

claw
Postitusi: 505
Liitunud: 23 Juul 2013, 02:24
Tsikkel: pilusilm ja venelane
Asukoht: Tartu
Tänanud: 83 korda
Tänatud: 78 korda

Re: Loopera teel ei ole lubatud võõrastel isikutel mootorsõidukitega sõita.

Lugemata postitus Postitas claw »

Tarts kirjutas:
claw kirjutas:

...

..?

Sellest vaatenurgast on asi loogline, aga vaatenurki ei ole ainult üks. Kaubamajas jalutamine ei ole päris sama kui näiteks järve või mere kaldale ligipääs. Kui päikesetõus ka ära erastada ja tasuliseks teha, küll oleks hea.

Viimati muutis claw, 13 Sept 2016, 23:12, muudetud 2 korda kokku.
Kasutaja avatar

jkristjan
Postitusi: 450
Liitunud: 12 Mai 2016, 11:37
Tsikkel: Kawasaki Versys 650 2019
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 99 korda

Re: Loopera teel ei ole lubatud võõrastel isikutel mootorsõidukitega sõita.

Lugemata postitus Postitas jkristjan »

Kui üldse rääkida omavoliliselt paigaldatud märkidest, siis asjale võib läheneda ka nii - sa võid alati igasuguse märgi maha murda ja pagassi pista ja keegi sulle enam märgi nõuete rikkumise eest trahvi teha ei saa. Kui vahele jääd, siis märgi varguse või rikkumise eest saab (olenevalt siis sellest, kas märk oli õiguspäraselt paigaldatud), kuid see on juba teine teema. Mida ma öelda tahan on see, et see on absurd, lähtuda saab ainult olemasolevast märgist ja kui on kahtlust mistahes mõttes valesti paigaldatud märgi osas, tuleb tülitada võimuorganeid. Ja kui oled kindel, et märk on õigusvastaselt paigaldatud, siis lihtsalt ära juhindu sellest ja kui keegi midagi ütleb, ära kirjuta kuskile alla ja las ütleja ütleb kõik mis tal öelda on kohtunikule.

Üldse inimesed lähevad jube kergelt äksi täis, kui keegi nende suhtes midagi alusetut nõuab. A la Europark küsib raha, aga see ei ole minu auto, teeme kohe ajalehes pika loo jne. Võiks ju olla jumalast pohh, küsigu mida tahavad, lihtsalt ära maksa ja ära midagi vasta ja kommenteeri ja las võimlevad omal naha märjaks, kui energiat üle. Samamoodi siis väidetavalt ebaseadusliku märgiga, kui oled kindel, lihtsalt sõida ja vaata mis kino saama hakkab.

In India, you brake by steering into the nearest elephant.
Kasutaja avatar

Kommionu
Postitusi: 2042
Liitunud: 02 Dets 2003, 17:16
Asukoht: Kodutu... Motikaid mis mühiseb...

Re: Loopera teel ei ole lubatud võõrastel isikutel mootorsõidukitega sõita.

Lugemata postitus Postitas Kommionu »

Andrus Luht kirjutas:

Sa ju saad ometi aru, et Loopera Nelgi ristis EI OLE omaalgatuslik tõkkepuu. See on sinna paigaldatud kookõlas ehitusseadusega ning valla lubade ja kooskõlastustega.

Kas ma mõistan õigesti, et tõkkepuu on paigaldatud kinnistule 65301:002:0289 (so Loopera tee)?

Ehitisregistrist küll ei nähtu, et kinnistul 65301:002:0289 oleks ühtegi seaduslikku rajatist, mis tõkkepuule viitaksid?

Sõida... ja ära MÖLISE!!!
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Loopera teel ei ole lubatud võõrastel isikutel mootorsõidukitega sõita.

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Mina sattusin ka mööda metsateid (ei sõitnud ühestki keelu ega eramaa märgi alt sisse) lõpuks välja kinnisele eramajade kommuuni territooriumile, kus igal väljasõidul värvad ees. Peale tiirutamist siia sinna oli ainus võimalus mööda metsa tagasi minna. Et tsiklimehed võisid sattuda sama moodi ka sellele territooriumile ilma mingi pahamõtteta. Varaste ja kaabakate elu teeb kindlasti selline kinnine kommuun raskemaks ja on mõistetav miks inimesed selliseid kommuune loovad. Aga foorumisse lärtsuma (kui sa, siis ma lugusi rääkima) tulla võiks alles siis kui ette näidata konkreetne sigadus. Antud juhul on näha kahte tüüpi, kes tasakesi väravast välja töristavad. Kuningriigi normaalne elurütm peaks taastuma üsna kiiresti ilma märkimisväärsete kahjudeta.

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

henry
Postitusi: 156
Liitunud: 22 Nov 2004, 16:25
Tsikkel: Suzuki GSX1100G
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 1 kord

Re: Loopera teel ei ole lubatud võõrastel isikutel mootorsõidukitega sõita.

Lugemata postitus Postitas henry »

Valan ka natukene õli tulle.

Pole küll indresirk aga vaadates kuugel mäpsist seda kurikuulsat sündmuskohta siis tekkis mul paar küsimust millele paluks kommentaare. (vabandan kui pilt on vana aga uuemat pole - võimalik, et täna on olukord teine.)

https://www.google.ee/maps/@59.3898878, ... 312!8i6656

Paremal näeme ülalt alla märke
331 - nn "tellis" - „Sõidukeeld” keelab KÕIGI sõidukite liikluse;
küsimus, kuidas sai videos nähtud neljarattaline siseneda territooriumile. Keelav märk on postiotsas ülemine.

järgmine silt on eramaa, no lihtsalt infoks või nii, seejärel kaks ala märki, 20 ala ja õueala. Mu meelest on märke saanud vähe palju.
kaks viimast on dubleerivad ning mõistlik oleks olnud paigaldada postiotsa märgi 311 b või c ning õueala märgist (573) oleks piisand.
Hetkel ei tohiks Loopera teel sõidukid sõita.

Samuti ei ole ühtegi viidet sellekohta, et minu tegevust jälgib kaamera.
Võibolla täna on vastav märk väljas aga teisel juhul oleks viimane aeg viia kaamerate kasutamine kooskõlla.

Tõkkepuul paistab olevat küll mingi number aga pilt suht udune ei saa aru, kas valmistajafirma kontakt või lihtsalt mingi numbrite jada.

Jälgin põnevusega asjade kulgu ning ootan teemaalgatajalt lisavideoid.

H

Kasutaja avatar

Villem
Postitusi: 797
Liitunud: 18 Juul 2005, 00:52
Tsikkel: XT660R, GasGas EC250
Asukoht: Saue
Tänatud: 9 korda

Re: Loopera teel ei ole lubatud võõrastel isikutel mootorsõidukitega sõita.

Lugemata postitus Postitas Villem »

Tähendab, räägite siin liikluskorraldusvahenditest juhindumisest. Nii, sellised sildid nagu ERAMAA ja ERATEE on puhtalt vaid informatiivsed ning igasugu tõkkepuude, aedade jne puudumisel EI TÄHENDA, et sellel teel liikumine oleks keelatud. Okei, uus LS tõesti sätestab, et kui juhuslikult on tegemist PINNASETEEGA, siis tõesti ei tohi MITTE ÜHELGI PINNASETEEL liigelda ilma maaomaniku loata, JUHUL KUI maaomanikuks ei ole RIIK, sest siis on seal liiklemine LUBATUD. Mis puutub sellesse telliskivi märki, siis see keelab ka maaomanikul endal seal ükskõik millise mootorsõidukiga liiklemise, absoluutselt kõigil keelab seal liiklemise! Nii et antud juhul võiks vabalt kõik selle asumi sõidukijuhid üks hommik värava taga ootava politseipatrulli ees ritta võtta. Ähvardus? Jah/ei? Eks ise tead, sina, kes seda just parasjagu loed.

Ma saan aru, et eestlase parim magustoit on teine eestlane, aga no kurat, äkki saaks üksteise suhtes natuke mõistlikumalt suhtuda? Üks paneb läbivale sõiduteele ette sildi ERATEE (lisaks muud telliskivid, ringid ja asjad) ja taob rusikaga vasta rinda, teine loeb silti ERATEE ja mõtleb, et oi raisk kus ma nüüd siin alles hakkan puurima ja paarutama!

Terv,
Villem aka Villu aka Madis :)
Kasutaja avatar

ishijupp
Postitusi: 1112
Liitunud: 13 Jaan 2006, 11:54
Tsikkel: BMW R1150R , K-650
Asukoht: Harku
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: Loopera teel ei ole lubatud võõrastel isikutel mootorsõidukitega sõita.

Lugemata postitus Postitas ishijupp »

Asi kisub juba kesikute stiili.

  1. Kui märk on paigaldatud valesti (puudub täpsustav lisatahvel), siis see kohalike LE vastu eksimine ei taga karistamatut õigust telliskivi alt läbi sõita teistele. Las "AGA NEMAD TEGID KAAAAAAAA" jääda poliitikasse.
  2. Kui maa omanik on selgelt väljendanud oma soovi piirata võõrastele juurdepääs oma territooriumile, mida kuradit on sinna siis asja võõrastel minna?! Var. a) poisid eksisid metsasõidul ära ja sattusid juhuslikult võõrale territooriumile, ja seda ainult üks kord, mitte 7 õhtut järjest- postituse autor on närvihaige b) poistel oli pohhui keeldudest (I'm a king of the world), "eksisid" eravaldustesse korduvalt ja kusesid kõrge kaarega 20 km/h piirangu märgi pihta- teema algataja lubadus mitte politseid kutsuda ja kõik sellega kaasas käiv on täiesti adekvaatne reaktsioon.
Kasutaja avatar

Mrtn5
Toetajaliige
Postitusi: 165
Liitunud: 11 Sept 2013, 14:24
Tsikkel: 790ADV
Asukoht: Tln
Tänanud: 21 korda
Tänatud: 12 korda

Re: Loopera teel ei ole lubatud võõrastel isikutel mootorsõidukitega sõita.

Lugemata postitus Postitas Mrtn5 »

Antud juhul on teadmata, kustkaudu tsiklistid nn erateele sattusid ja kas seal keelumärke oli.
Telliskivi märk, ehk sissesõidu keeld ei keela liiklemist märgi taga (seda teeb see punase äärega valge ring), vaid antud kohast sissesõitmise. Kui see märk ka video tegemise ajal oli üleval, siis see auto rikkus märki.
Selge see, et sellise märgi korral on mõtekas omaniku soovi arvestada ja edasi sõitmisest loobuda.

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7346
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Loopera teel ei ole lubatud võõrastel isikutel mootorsõidukitega sõita.

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Ma eeldan, et Andrus Luht oleks selle juba teemaks võtnud, kui tsiklid seal külavahel edasi-tagsi saaliksid. Ülisuure tõesnäosusega käisid sõitajd tagapool asuvas rabas ja metsas ning Loopera tee otsas on ainuke lähikonna sild, mis Ülemiste kanalit ületab. Olen enam-vähem kindel, et raja rabapoolses otsas silte-kaameraid-tõkkepuid pole. Ma ei saa väga aru, mida ratturid valesti tegid. Esialgu on etteheiteks see, et nad lihstalt läbisid seda ala. Ma oleks nende asemel ilmselt samamoodi talitanud. Äkki ongi postituse autor kergelt (Andrus Luht) närvihaige.

PS. Öö jooksul on mingil põhjusel videos nähtav auto uduseks "muutunud".
PS.2. Ma olen paar korda seal sõpradel külas käinud (õnneks nad ei ela enam seal). Väljasaamine polegi nii lihtne (sisse saamine ka aga see on teine teema). Ühel korral ootasime naise ja lastega hilisõhtul kümmekond minutit enne kui välja saime. Kui süstem muutunud pole siis nägi see välja umbes nii: sina külalisena jõuad tõkkepuuni ja helistad oma võõrustajale, see omakorda helistab kuhugi (see pole igatahes väravaautomaat) ja keegi-kuskil tõstab tõkkepuu üles. Aga mulle jäi tookord mulje, et keegil-kuskil oli paha tuju või muud sarnast ja sinna ei saaanud liiga tihti helistada. Igal juhul sellega oli mingi kamm ja me pidme ootama.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Villem
Postitusi: 797
Liitunud: 18 Juul 2005, 00:52
Tsikkel: XT660R, GasGas EC250
Asukoht: Saue
Tänatud: 9 korda

Re: Loopera teel ei ole lubatud võõrastel isikutel mootorsõidukitega sõita.

Lugemata postitus Postitas Villem »

Macintosh kirjutas:

PS. Öö jooksul on mingil põhjusel videos nähtav auto uduseks "muutunud".

Mitte ainult, märgid kah ju ruudulised :D Küllap on, mida varjata. Sai äkki ise naabri käest pikki kukalt, et temast video üles riputas? :wack:

Terv,
Villem aka Villu aka Madis :)

Ktsort
Postitusi: 35
Liitunud: 06 Okt 2005, 23:38
Tänatud: 2 korda

Re: Loopera teel ei ole lubatud võõrastel isikutel mootorsõidukitega sõita.

Lugemata postitus Postitas Ktsort »

On eratee, ei ole eratee - okei, vaidluspunkt on selge. Küll vaidluses tõde selgub.

Mind huvitab hoopis paar punkti teemaalgataja kõvadest sõnadest:

  1. Kas Sa Andrus Luht meietad ennast?
  2. Mis see kardetud asi on, mis Sulle näppu peaks jääma, Andrus Luht?
  3. Mis teema on siis, kui see mida Sa, Andur Luht, näppida kardad Sulle näppu jääbki ja Sa politseid ei kutsu? Mis teed siis?

Kõvade sõnadega netipaugutajad kipuvad reaalsuses esimesed olema, kes värisevate kätega telefoni 110 püüavad valida.

Kasutaja avatar

Steev
Postitusi: 31
Liitunud: 16 Mai 2012, 09:27
Tsikkel: Yamaha FZ8 WR250 GasGas TXT-E
Asukoht: Tallinn

Re: Loopera teel ei ole lubatud võõrastel isikutel mootorsõidukitega sõita.

Lugemata postitus Postitas Steev »

Huvitav, et inimesed kohe negatiivset või ähvardust selles tekstis näevad.
Luht kirjutas ju sõnaselgelt, et tema järgmine kord politseid kutsuma ei hakka. Ilmselt ta teeb siis lihtsalt värava lahti. Aga jah pagan, äkki naaber kutsub politsei. Te härra Luht leppige ikka kogukonnaga tarastatud aia taga kokku, et te ühiselt keegi ei kutsu politseid.
Ja soovituseks. Vaba ajaga on palju rohkem teha kui turvakaamera salvestusi vahtida, et äkki keegi sõitis vahepeal (kellele te siis järgmine kord politseid ei kutsu).

PS. Ma mõtlen, et lähen nüüd sinnakanti sõitma, sest seal on hea kindel koht kuhu välja jõudes kindlalt politseid ei kutsuta.

Viimati muutis Steev, 14 Sept 2016, 16:03, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

Kalapea
Postitusi: 1059
Liitunud: 26 Veebr 2005, 13:00
Tsikkel: Mõni Ducati
Asukoht: Pärnu / 559I7I9O
Tänatud: 94 korda
Kontakt:

Re: Loopera teel ei ole lubatud võõrastel isikutel mootorsõidukitega sõita.

Lugemata postitus Postitas Kalapea »

Tundub, et meie väikesesse Eesti vabariiki on tekkinud oma riik, Loopera Kuningriik mille esindajaga te siin vaidlete. Teil jääb ainult üle loota, et Eesti riik teid Loopera kuningriigile süütegude eest välja ei anna, kus teid kindlasti avalikult hukatakse. Loopera kuningriigi kuninga Andrus Luha jaoks ei oleks see midagi erilist. Sirvides Loopera kuningriidi teatajat (www.loopera.ee foorum kus on ilmselgelt ainult kuningal sõnaõigus) tuleb välja nii mõndagi, tsiteerin:

Keegi on otsa sõitnud maakraani kapele ja põhjustanud sellega varalist kahju OÜ Rae Veevärk'ile. Aus ülestunnistus on süüd kergendav asjaolu ning kahjude korvamisel me ei anna asja politseisse. Kui aga saame ise jälile, kes sellega hakkama sai siis garanteerime avaliku hukkamise ja maksimaalse jama politseiga

Lugedes veel kuningriigi eeskirju siis hea, et ilma juhatuse loata peeretada võib.
Tunnen südamest kaasa inimestele, kes seal elavad,
Meenutab seriaali "wayward pines" kus hull teadlane teeb aiaga piiratud küla ja valib ise inimesed kes seal elavad ja siis karjatab neid, et inimkonda säilitada, toimuvad samamoodi avalikud hukkamised ja kuultakse/vaadatakse kõike kõrgemalt poolt.

PiltPilt

will111
Postitusi: 5262
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 382 korda

Re: Loopera teel ei ole lubatud võõrastel isikutel mootorsõidukitega sõita.

Lugemata postitus Postitas will111 »

Mul oli selline kahtlus algusest peale, paraku ei jõudnud ega viitsinud piisavalt pikalt guugeldada, et parimate paladeni jõuda. Aga hea, et see asi siin teemaks on tulnud, nüüd tekkis kohe reaalne huvi minna isegi Luha Kuningriiki oma silmaga uudistama...äkki õnnestub kuningaski ära näha ja rääkida temaga kehtivatest karistustest kuningriigis...ja väljaspool kuningriigi piire

Kasutaja avatar

Kox
Postitusi: 552
Liitunud: 07 Okt 2006, 13:10
Tsikkel: 701 Enduro & Intruder 1800
Asukoht: Tartu
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 16 korda

Re: Loopera teel ei ole lubatud võõrastel isikutel mootorsõidukitega sõita.

Lugemata postitus Postitas Kox »

Nii palju keelde, käske, ettekirjutusi ja juhendeid.
Olen õnnelik, et sellise kohaga seotud pole...

Head hooaja jätku kõigile!
:bsmile:

Omatud: Yamaha R6 99/Yamaha R6 02/Suzuki GsxR 600 04/Kawasaki Zx6R 03/Kawasaki Zx10R 04/Yamaha R1 04/Buell Xb9R Firebolt 02/Yamaha R6 07/KTM 950 SM 07/Kawasaki Zx10R 09/Buell Xb9S Lightning 04/KTM Super Duke 05/Aprilia Shiver 08/Yamaha R6 07/3x Yamaha FZ1N 07&08/Aprilia Tuono 07/Aprilia Tuono V4R 11/KTM 1290 Superduke R 14/KTM 1190 Adventure 14/BMW R 1250 GS Adventure 19/Husq 701Enduro 20 & Suzu VZR 1800 08
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Loopera teel ei ole lubatud võõrastel isikutel mootorsõidukitega sõita.

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Ei läheks sinna elama isegi siis kui saaks maja kingituseks :D :D :D

Näppu vist ei tasu jääda jah (ma ei imesta kui füürerir oma gaasikamber on)
Üks tädi oli kolme päevaga kulutanud gaasi 18 000 EEK´u eest. :shock: Ulme. Isegi Hitleril läks vast vähem.

Hea, et sõpru seal ei ela. Ei julgeks külas ka käia.
Selliseid tüüpe just liiga tihti ei kohta, õnneks :)

Aga tore lugemine :D

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

rd.
Postitusi: 14
Liitunud: 08 Apr 2013, 16:51
Tsikkel: Honda Shadow
Asukoht: Kuressaare
Tänatud: 1 kord

Re: Loopera teel ei ole lubatud võõrastel isikutel mootorsõidukitega sõita.

Lugemata postitus Postitas rd. »

Lugesin seda loopera.ee foorumit ja tekkis küll täitsa huvi sinna ekskursioonile minna. Tõkkepuust ka seal teema https://loopera.ee/viewtopic.php?f=20&t=243 ja siis muidugi teised huumori teemad. Ei saa küll aru, et miks keegi peaks vabatahtlikult seal rabas elama :D

Kasutaja avatar

Raits66
Postitusi: 274
Liitunud: 08 Mai 2009, 19:17
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 14 korda

Re: Loopera teel ei ole lubatud võõrastel isikutel mootorsõidukitega sõita.

Lugemata postitus Postitas Raits66 »

Täpsustav küsimus.
Kui peale näppu jäämist juhtub hoopis nii nagu pole plaanitud ja näppu jäänu ei suuda seda kvaliteet huumorit kohe tajuda ning hoopis näppude omanikul ülbamise eest kõrvad peast rebib, kas siis ka politseid ei kutsuta?

Üldiselt on viisakas siiski eramaal ilma loata mitte kärutada.

Viimati muutis Raits66, 14 Sept 2016, 23:30, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

makuke
Postitusi: 1097
Liitunud: 03 Mai 2005, 20:30
Tsikkel: enduro ja asfalt
Asukoht: Anija vald
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Loopera teel ei ole lubatud võõrastel isikutel mootorsõidukitega sõita.

Lugemata postitus Postitas makuke »

Sügis tuleb, Eesti alla keskmised inimesed langevad masendusse ja otsivad "entertainmenti".
Sel ajal, kui aktiivsed inimesed Pokemone mööda kodumaad taga ajavad, jälgivad laisemad päev läbi kodukuningriigi turvakaamerat. Püüavad loendada tõkkepuul kõõluvaid lapsi, äkki isegi "kahtlaseid automarke" mida iga päev telekast ei näe..ja siis selline nädala kõmu- tsiklimehed!
Samas ongi inimestel erinevad hobid - mina käin kalal, teen sporti jne... teine mees vaatab käsi põsakil turvakaamera salvestusi ja peab blogi (loe:foorumit).

Vinge huumor, semud!


J a n n o
Postitusi: 206
Liitunud: 27 Okt 2007, 00:14
Tsikkel: YamahaXT, DneprMT16
Asukoht: Sauespoo, Harjuusimaa
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 5 korda

Re: Loopera teel ei ole lubatud võõrastel isikutel mootorsõidukitega sõita.

Lugemata postitus Postitas J a n n o »

Eestis on kätte jõudnud ajad nagu filmis "Far and Away", Tom Cruis'ga peaosas. Seal pidid Ameerika uusasunikud võidu jooksma maade pärast. Et kes esimesena oma vaia sai püsti löödud see oli maaomanik. Meil käib mingi varjatud võidujooks maade anastamiseks, kus üksteise võidu keelumärke ja tõkkepuid püstitatakse. Kinnistusraamatust nähtav vist ei peegeldagi enam maade tegelikku seisu. Hea, et selline teema tekkis. Äkki peaks teema lingi edastama justiitsministeeriumisse? Las mõtlevad välja kuidas viia registrid tegelikkusega kooskõlla ja äkki oleks tõesti mõttekas kaaluda teederegistri reguleerimist analoogselt kinnistusraamatuga? Loogiline oleks ju.

Riga 13-Mini mopeed-... pikk vahe... -Kawasaki VN-Suzuki Intruder M1800R,Dnepr,Ural - Honda Varadero xl1000v - diisel Ural,Dnepr MT16, IZ Jupiter'68,YamahaXT660R
Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1811
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 217 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Loopera teel ei ole lubatud võõrastel isikutel mootorsõidukitega sõita.

Lugemata postitus Postitas pühak »

Äh, mis te naagute selle Loopera tegelase kallal. Sealsetel niigi karm saatus. :mrgreen: Otsige netist Loopera arendaja ja arendamise lugusid, see juba omaette anekdootide kogum (pool)esimese eestlase raskest elust. :wack:

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Kasutaja avatar

Villem
Postitusi: 797
Liitunud: 18 Juul 2005, 00:52
Tsikkel: XT660R, GasGas EC250
Asukoht: Saue
Tänatud: 9 korda

Re: Loopera teel ei ole lubatud võõrastel isikutel mootorsõidukitega sõita.

Lugemata postitus Postitas Villem »

Eks see elu ole seal suht pesses jah, kui isegi lillepotti ei või ilma suure kunni nõusolekuta oma õuele panna. Huvitav, kelle eramaa see seal siis kõik on, vist kunni enda oma? Ei noh, ei imesta üldse, miks kohalikud juba seda tõkkepuud seal retsinud ja lõhkunud on :D Eks see vist üleöö ja ilma kõigi nõusoleku-soovita ilmus sinna, ja siis kästi veel pappi ka lisaks sttuda.

Terv,
Villem aka Villu aka Madis :)

reimps

Re: Loopera teel ei ole lubatud võõrastel isikutel mootorsõidukitega sõita.

Lugemata postitus Postitas reimps »

Mulle meeldivad sellised ägedad koguaegkinni tõkkepuud. Päästeamet armastab ka neid, heameelega vaatavad selle tagant, kuidas privaatsust liiga palju hindavate tõusikute hurtsikud põlevad :)

Kasutaja avatar

P6rgukoer
Postitusi: 82
Liitunud: 01 Aug 2016, 10:51
Tsikkel: HD
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 22 korda

Re: Loopera teel ei ole lubatud võõrastel isikutel mootorsõidukitega sõita.

Lugemata postitus Postitas P6rgukoer »

Mulle jubedalt meeldivad sellised foorumi teemad kus keegi tuleb heas usus välja mingi endale väga muret tekitava teemaga ja siis ülejäänud foorumlased praevad teda kaua-kaua ta enda välja toodud varda otsas. Hr. Luht ise juba tükk aega vaikinud ja pole oma kuningriigi kaitseks sõna sekka öelnud, arvatavati on ametis oma ordensia julgeoleku kindlustamisega.

Kasutaja avatar

Sebar
Postitusi: 496
Liitunud: 19 Juun 2007, 15:45
Asukoht: Tartu V150M&CB900F&YZ450F
Tänatud: 1 kord

Re: Loopera teel ei ole lubatud võõrastel isikutel mootorsõidukitega sõita.

Lugemata postitus Postitas Sebar »

Härra Luht on tõenäoliselt enda jaoks sisse logimiseks vajaliku parooli ära unustanud. Tervise pärast. Vaene mees, mõtles mõtles et korraldab järjekordse avaliku hukkamise (nagu loopealse foorumis lubatud on), kuid tõmmati ta ise hoopis võlla.
Tundub, et tegu on tüüpilise korteriühistu esimehega. Ma ei mõtle siin ametit, vaid elustiili. Ei saanud võrdlusest aru? Siin on parem näide: Tibla pole mitte rahvus vaid elustiil.

Hundiralli
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7346
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Loopera teel ei ole lubatud võõrastel isikutel mootorsõidukitega sõita.

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

P6rgukoer kirjutas:

Mulle jubedalt meeldivad sellised foorumi teemad kus keegi tuleb heas usus välja mingi endale väga muret tekitava teemaga ja siis ülejäänud foorumlased praevad teda kaua-kaua ta enda välja toodud varda otsas. Hr. Luht ise juba tükk aega vaikinud ja pole oma kuningriigi kaitseks sõna sekka öelnud, arvatavati on ametis oma ordensia julgeoleku kindlustamisega.

Teisi inimesi (ja eriti enesekindlaid lolle) pole võimalik veenda asjaolus, et nad on eksinud. Herr Luht vaatab ilmselt siiras hämmelduses/vihas meie kaagutamist. Tema isiklikus päikesesüsteemis tiirelevad kõik asjad ümber tema ja tema nõudmiste ning tal puudub vähimgi võime aru saada, et eksiteerivad ka teised päikesesüsteemid või isegi galaktikad. 8)

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

oil
Postitusi: 774
Liitunud: 15 Apr 2014, 09:39
Tänanud: 24 korda
Tänatud: 75 korda

Re: Loopera teel ei ole lubatud võõrastel isikutel mootorsõidukitega sõita.

Lugemata postitus Postitas oil »

Google otsingut kasutades tuleb Loopera biker.ee teema juba ilusti esile. Nii et kes sinna omale elamut soovib soetada ning otsingut oskab kasutada, jätab ehk asja katki.

Biker.ee-st kasu neilegi, kes tsikliga ei sõida.

Kood: Vali kõik

          Kasutaja P6rgukoera lause on mu arvates Pulitzeri auhinda väärt.

Mulle jubedalt meeldivad sellised foorumi teemad kus keegi tuleb heas usus välja mingi endale väga muret tekitava teemaga ja siis ülejäänud foorumlased praevad teda kaua-kaua ta enda välja toodud varda otsas


Raskejuhus
Postitusi: 73
Liitunud: 15 Sept 2015, 15:24
Tsikkel: Suzuki dr750
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 32 korda
Tänatud: 3 korda

Re: Loopera teel ei ole lubatud võõrastel isikutel mootorsõidukitega sõita.

Lugemata postitus Postitas Raskejuhus »

Sinna sohu peaks hakkama enduuro matkasi korraldama ja saab ka imetleda sohu kolinud nn panga orjasi

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2430
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 335 korda

Re: Loopera teel ei ole lubatud võõrastel isikutel mootorsõidukitega sõita.

Lugemata postitus Postitas M.T. »

ylar33 kirjutas:

Sinna sohu peaks hakkama enduuro matkasi korraldama ja saab ka imetleda sohu kolinud nn panga orjasi

No aga lööge rattad käima ja minge tehke enduurotrip ära ning jäädvustage kõik võimalikud sisenemis- ning väljumiskohad antud maatükil. Ja see kas igalpool on käskivad-, keelavad- ning muud informatiivsed märgid üleval, mis peaks üheselt mõista andma kas sisenedes rikutakse kellegi õigusi, heaolu või üldisi reegleid. Ning kas need vastavad kõikidele normatiivsetele reeglitele, on taadeldud, registreeritud jne. Saab ehk saele kütet juurde ning tsiklikommuun õiguse hangud ja tõrvikud välja otsida ning minna isehakanud maaparunit lintsima. Sügisene :-||| on ikka ilusti käima läinud :mrgreen:

Aga mis soos elamisse puutub, siis mis seal nii erilist imetlemisväärset on? Kas need inimesed kes linnast välja on oma elamise loonud, kasvõi näiteks mõne meelest sohu, on kuidagi lollimad kui need kes näiteks Õismäel panga orjuses elavad? Igaüks elab seal või vähemalt püüdleb sinnapoole, et elada seal kus tema hing ennast kõige paremini tunneb või mida tema materiaalsed võimalused lubavad. Kellele meeldib kesklinna müra-kära-elutempo ja kellele vastupidine ning selle alusel nüüd küll kedagi sildistada või hukka mõista ei maksa.

Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1811
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 217 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Loopera teel ei ole lubatud võõrastel isikutel mootorsõidukitega sõita.

Lugemata postitus Postitas pühak »

ylar33 kirjutas:

Sinna sohu peaks hakkama enduuro matkasi korraldama ja saab ka imetleda sohu kolinud nn panga orjasi

Emajõe Suursoos elaks hea meelega, kui poleks juba ühte teise kenasse maakohta juuri sisse ajanud või peaks seal vähemalt suvilat, kui oma (mitte panga) rahakott võimaldaks. Tallinnas sohu küll ei koliks, seal ju iga mätta ja lauka ees mõni tõkkepuu.

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”