Stunt foto ja video

Stunt'n'stuff

Moderaator: Moded


Teema algataja
Supermoto stunts
Postitusi: 127
Liitunud: 11 Aug 2009, 18:18
Asukoht: Tallinn

Re: Stunt foto ja video

Lugemata postitus Postitas Supermoto stunts »

andrezoo9 kirjutas:

Kes juba stuntimas on käinud see aasta?
Ise olen käinud ja video ka teinud:
http://www.youtube.com/user/EstlandStun ... ature=mhw4

Super!!! Tase on käes, :bsmile:
nüüd vaja suuremaid taltsutada :D



Kasutaja avatar

andrezoo9
Postitusi: 581
Liitunud: 20 Sept 2007, 19:40
Tsikkel: S1000RR

Re: Stunt foto ja video

Lugemata postitus Postitas andrezoo9 »

ei usu, see pole veel mingi tase pitiga saab veel igasugu imenippe teha see aasta pole veel plaanis millegile ümber istuda!!!Alguses ikka sellega kõik asjad ära õppida ja siis minna suurema peale sm või bike.See kõik tuleb endale kasuks pärast!!!Skilli pole minu puhul veel nähagi!!!


Henz

Re: Stunt foto ja video

Lugemata postitus Postitas Henz »

Pilt


Henz

Re: Stunt foto ja video

Lugemata postitus Postitas Henz »

Sai väike video tehtud, Ise ilma plastkuteta.
Eelmine päev sai väike crash tehtud ja trikid jäid tegematta videotes aga huvitab see ,et kes se quad-i mees on foorumist:D


Ruja

Re: Stunt foto ja video

Lugemata postitus Postitas Ruja »

Minu arust on rolleri poistele eraldi foorum olemas?

Kasutaja avatar

andrezoo9
Postitusi: 581
Liitunud: 20 Sept 2007, 19:40
Tsikkel: S1000RR

Re: Stunt foto ja video

Lugemata postitus Postitas andrezoo9 »

Edu :bsmile:

Viimati muutis andrezoo9, 25 Mai 2010, 16:42, muudetud 1 kord kokku.

henri115

Re: Stunt foto ja video

Lugemata postitus Postitas henri115 »

Ruja kirjutas:

Minu arust on rolleri poistele eraldi foorum olemas?

Ja kui on olemas eraldi chopperi foorum siis ei tohi chopperi omanikud ka siia kirjutada? :wack:


Teema algataja
Supermoto stunts
Postitusi: 127
Liitunud: 11 Aug 2009, 18:18
Asukoht: Tallinn

Re: Stunt foto ja video

Lugemata postitus Postitas Supermoto stunts »

Vahet ei ole millega sõidad, põhiline et oleks mida näidata. Ei ole veel neid sõitjaid nii palju. Samas võiks ju olla eraldi biked, sumod, pitid, rollerid, trialid, quadid jne. :bsmile:

Kasutaja avatar

yammu
Postitusi: 422
Liitunud: 10 Juun 2004, 10:36
Tsikkel: Tuono
Asukoht: Pärnu

Re: Stunt foto ja video

Lugemata postitus Postitas yammu »

andrezoo9 kirjutas:

miks video nimi on ,,Kiisud,, te stundi crew nimi on ,,Kiisud,, v? :wack: (lol) (togi)
See häirib ka ikka räigelt et mingil jolleril rollerivennal on krossikiiver peas!!! (togi)

Ja see, et sinul on krossikiiver peas teeb sinust ühe tegija krossi kuti vä ?
Mis kuradi lapse iba see on, et hakatakse võrldema kes millise kiivriga sõidab. Tule taevas appi !

Fighting online is like racing in the Special Olympics,
even if you win, you're still retarded.
Kasutaja avatar

Kox
Postitusi: 551
Liitunud: 07 Okt 2006, 13:10
Tsikkel: 701 Enduro & Intruder 1800
Asukoht: Tartu
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 16 korda

Re: Stunt foto ja video

Lugemata postitus Postitas Kox »

Pops Team???
Ägedad kutid olete muidu?

Omatud: Yamaha R6 99/Yamaha R6 02/Suzuki GsxR 600 04/Kawasaki Zx6R 03/Kawasaki Zx10R 04/Yamaha R1 04/Buell Xb9R Firebolt 02/Yamaha R6 07/KTM 950 SM 07/Kawasaki Zx10R 09/Buell Xb9S Lightning 04/KTM Super Duke 05/Aprilia Shiver 08/Yamaha R6 07/3x Yamaha FZ1N 07&08/Aprilia Tuono 07/Aprilia Tuono V4R 11/KTM 1290 Superduke R 14/KTM 1190 Adventure 14/BMW R 1250 GS Adventure 19/Husq 701Enduro 20 & Suzu VZR 1800 08
Kasutaja avatar

argo
Postitusi: 376
Liitunud: 06 Juun 2008, 16:31
Tänanud: 50 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Stunt foto ja video

Lugemata postitus Postitas argo »

:wack: (togi)

| Uuendan ja konverteerin vananenud foorumeid ning nende andmebaase | Muu IT abi |

Kasutaja avatar

allan777
Postitusi: 356
Liitunud: 06 Aug 2007, 14:43
Tsikkel: BMW S1000 RR
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 2 korda

Re: Stunt foto ja video

Lugemata postitus Postitas allan777 »


ma ei tea kas see siia teemasse 100 prossa sobib aga hea vaatamine kindlasti :P
Nürnburgringil võib laksata nii iga kell, kiirust ei mõõdeta :D

tervitaks siinkohal eesti MotoPolitseid :D :bsmile:

BMW S1000RR by alphaRacing; 192 hp from rear wheel.

Henz

Re: Stunt foto ja video

Lugemata postitus Postitas Henz »

Tüüpilste machode jutt. Kas ma pean jalgratta kiivriga sõitma? Või on sul müüa mingi spets rolleri kiiver? Eks me väiksed ikke pinnuks silmas. :lol:

Kasutaja avatar

sitikass
Postitusi: 283
Liitunud: 27 Apr 2009, 22:15
Tsikkel: Moto Guzzi Breva 1100 ABS
Asukoht: tartu

Re: Stunt foto ja video

Lugemata postitus Postitas sitikass »

Ruja kirjutas:

Minu arust on rolleri poistele eraldi foorum olemas?

tere vana.
ka nende vendade hulgas on tegijaid ja ka nemad kiikavad suurte mängude juurde.
kui sa vanusest ja tegudest midagi ei tea . ole kena ära kohe aja minema palun.
need vennad standivad kilomeetrite kaupa. neil on selle vastu huvi ja samuti pean mainima et otsivad samuti need vennad ka kuidagi stantklubi moodi asja kus saaks odavamaid jubinaid ja soodustusi. selline hobi pole odav. kulub ihu ja kulub pill millega sõidad natuke kiiremini kui teistel lugupeetud tsiklistidel.

oleme sõbralikud .

turvalisi kilomeetreid
feliks


puch

Re: Stunt foto ja video

Lugemata postitus Postitas puch »

no, kui keegi väga kallale ei tule siis lisaks ka võrridega 1 kaadri, minuarust üsna õnnestunud pilt, kombain "ajab taga" :D
Pilt

mina siis paremal

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8781
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 128 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

kiivritest

Lugemata postitus Postitas Piipz »

ärge jamage, mehed. ma võtaks kõik maailma jalgratta kiivrid, ka jalgratturite omad ning paneks need suure heleda leegiga põlema. mida nad reaalselt kaitsema peaks või mille jaoks need üldse mõeldud on, ei saa aru. et ei saaks metsavahel eessõitnud ratturilt vibuna lendulastud oksaga vastu kuppu?

krossikiivrid on tegelikult, eriti linnavahel ringi kärutamiseks, ühed parimatest. võibolla tõepoolest ei sobi see kroomimehe pähe kuid krossikate kiivrid on tehtud just selle arvestusega, et omanik võib vähe tihemini käkki käia. teine pluss - olenemata ilmast ja sellest, kui sitased su prillid/visiir on, on sul nokk, mis kaitseb ka päikese eest, suur eelis, kui päike paistab madalalt ja sa pead päikese poole sõitma.

just sellistele trikimeestele vägagi soovitaks krossikiivrit kaaluda.

ja mis puutub stuntimisse, siis millegiga tuleb ju alustada. 10 aasta pärast, kui mõni meist ikka oma chopperil kotte sügab, sõidab seesama rollumees, keda sa siin torkisid, sinust tagurpidikäiguga esirattal mööda ning seksib oma naisega samal ajal. ja siis sa :wack:

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Thesaarlane
Postitusi: 674
Liitunud: 08 Okt 2008, 22:41
Tsikkel: Kawasaki 636
Asukoht: Saaremaa - Tallinn - Saaremaa
Tänatud: 1 kord

Re: Stunt foto ja video

Lugemata postitus Postitas Thesaarlane »

Ma ise käin ka rolleriga tagaratta sõitu harjutamas. Hetkel veel tsikkel liiga kallis et seda lõhkuma hakata

Kasutaja avatar

virkostein
Postitusi: 431
Liitunud: 28 Okt 2004, 20:06
Tsikkel: why ze
Tänanud: 1 kord

Re: Stunt foto ja video

Lugemata postitus Postitas virkostein »

Ma sõidan jalgrattaga tagarattal

Eat your veggies, little people

kurikristjan
Postitusi: 1253
Liitunud: 29 Juul 2009, 05:11
Tsikkel: SV1000
Asukoht: Põltsamaa
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 2 korda

Re: Stunt foto ja video

Lugemata postitus Postitas kurikristjan »

Ma pole küll suurem asi stundi mees, kuid tagarattal sõitu on ikka proovitud...
näiteks sellega http://static2.album.ee/files/907/90/la ... 1_QLoi.jpg
80se enduroga sai ka natukene, aga vot 125cc bike on küll jura asi või siis polnud üles tõstmise tehnika õige. Mingeid lahjasid stoppisid on ka tehtud rolleri ja 125cc-ga.


ardooo

Re: kiivritest

Lugemata postitus Postitas ardooo »

Isegi olen pikemat aega arutlenud selle üle mis sorti kaitset need kiivrid pakkuma peaksid. Ilmselt häirivad ratturid ja muud kondimootoril töötavad liiklusvahendid teisi liiklejaid niivõrd ,et on tarvis neid pikki pead peksta.

Piipz kirjutas:

ärge jamage, mehed. ma võtaks kõik maailma jalgratta kiivrid, ka jalgratturite omad ning paneks need suure heleda leegiga põlema. mida nad reaalselt kaitsema peaks või mille jaoks need üldse mõeldud on, ei saa aru. et ei saaks metsavahel eessõitnud ratturilt vibuna lendulastud oksaga vastu kuppu?

krossikiivrid on tegelikult, eriti linnavahel ringi kärutamiseks, ühed parimatest. võibolla tõepoolest ei sobi see kroomimehe pähe kuid krossikate kiivrid on tehtud just selle arvestusega, et omanik võib vähe tihemini käkki käia. teine pluss - olenemata ilmast ja sellest, kui sitased su prillid/visiir on, on sul nokk, mis kaitseb ka päikese eest, suur eelis, kui päike paistab madalalt ja sa pead päikese poole sõitma.

just sellistele trikimeestele vägagi soovitaks krossikiivrit kaaluda.

ja mis puutub stuntimisse, siis millegiga tuleb ju alustada. 10 aasta pärast, kui mõni meist ikka oma chopperil kotte sügab, sõidab seesama rollumees, keda sa siin torkisid, sinust tagurpidikäiguga esirattal mööda ning seksib oma naisega samal ajal. ja siis sa :wack:

Kasutaja avatar

andrezoo9
Postitusi: 581
Liitunud: 20 Sept 2007, 19:40
Tsikkel: S1000RR

Re: Stunt foto ja video

Lugemata postitus Postitas andrezoo9 »

Sorry pealekargamise pärast s**t tuju oli(mingi kari rolleriste sõitis järgi pool päeva)!!!Tegelt respecti teile ja harjutage ikka edasi!!! :bsmile:

Kasutaja avatar

Janar55
Postitusi: 276
Liitunud: 28 Mär 2008, 13:05

Re: Stunt foto ja video

Lugemata postitus Postitas Janar55 »

misasi see nüüd oli :d

xj600´89->cbr600´94->r1´02->gsxr1000 "weisse wölf"´03
Kasutaja avatar

Thesaarlane
Postitusi: 674
Liitunud: 08 Okt 2008, 22:41
Tsikkel: Kawasaki 636
Asukoht: Saaremaa - Tallinn - Saaremaa
Tänatud: 1 kord

Re: Stunt foto ja video

Lugemata postitus Postitas Thesaarlane »

andrezoo9 kirjutas:

Sorry pealekargamise pärast s*** tuju oli(mingi kari rolleriste sõitis järgi pool päeva)!!!Tegelt respecti teile ja harjutage ikka edasi!!! :bsmile:

Said ikka rolleri vendadel eest ära oma 110ccm pitbike'ga ? :D


MartP
Postitusi: 61
Liitunud: 08 Mär 2010, 22:11
Tsikkel: Suzuki dr 650
Asukoht: Kose

Re: Stunt foto ja video

Lugemata postitus Postitas MartP »

Thesaarlane kirjutas:
andrezoo9 kirjutas:

Sorry pealekargamise pärast s*** tuju oli(mingi kari rolleriste sõitis järgi pool päeva)!!!Tegelt respecti teile ja harjutage ikka edasi!!! :bsmile:

Said ikka rolleri vendadel eest ära oma 110ccm pitbike'ga ? :D

(lol) (lol)

Kasutaja avatar

andrezoo9
Postitusi: 581
Liitunud: 20 Sept 2007, 19:40
Tsikkel: S1000RR

Re: Stunt foto ja video

Lugemata postitus Postitas andrezoo9 »

ee mul nyyd muidu 140cc ATM aga jh sain ära panin metsa poole ja nad jäid vist kinni igastahes 5minti metsas ja neid ei olnud!!!Mõnes mõttes päris pull oli see, mets läks nagu aina sügavamaks või nh nagu enduurogi(ega ma pole õiget endurot saanudki nagnii).Seda mäletan kuidas korraks punni põhja panin ja siis kõik kes taga olid olid ikka päris sopased ja neil olid mingid valged DC ja sellised pusad seljas!!!Kui keegi tahab veel rolluga järgi sõita andke teada xD,lasen lõbuga teid igasugu P_ _ _ _ A kokku!!!Ega ma ise ka tegelt päris puhas ei olnud!!!

Kasutaja avatar

yammu
Postitusi: 422
Liitunud: 10 Juun 2004, 10:36
Tsikkel: Tuono
Asukoht: Pärnu

Re: Stunt foto ja video

Lugemata postitus Postitas yammu »

andrezoo9 kirjutas:

ee mul nyyd muidu 140cc ATM aga jh sain ära panin metsa poole ja nad jäid vist kinni igastahes 5minti metsas ja neid ei olnud!!!Mõnes mõttes päris pull oli see, mets läks nagu aina sügavamaks või nh nagu enduurogi(ega ma pole õiget endurot saanudki nagnii).Seda mäletan kuidas korraks punni põhja panin ja siis kõik kes taga olid olid ikka päris sopased ja neil olid mingid valged DC ja sellised pusad seljas!!!Kui keegi tahab veel rolluga järgi sõita andke teada xD,lasen lõbuga teid igasugu P_ _ _ _ A kokku!!!Ega ma ise ka tegelt päris puhas ei olnud!!!

Põgenesid rollerite eest ära ? Kardad neid vä ?
Mets läks aina sügavamaks ? Kui mets sügavamaks ei läheks siis nagu ei olegi mets ju, vaid mõned puud ainult ?
Kas enduro on see, et sõidad võidu kes kõige sügavamale metsa jõuab ?
Mis see DC kaubamärk sulle ette jäi ? Kade, et endal ei ole või ?
Annaandeks, aga sinu postituste põhjal jääb küll väga tola mulje sinust...

Fighting online is like racing in the Special Olympics,
even if you win, you're still retarded.

Henz

Re: Stunt foto ja video

Lugemata postitus Postitas Henz »

yammu kirjutas:
andrezoo9 kirjutas:

ee mul nyyd muidu 140cc ATM aga jh sain ära panin metsa poole ja nad jäid vist kinni igastahes 5minti metsas ja neid ei olnud!!!Mõnes mõttes päris pull oli see, mets läks nagu aina sügavamaks või nh nagu enduurogi(ega ma pole õiget endurot saanudki nagnii).Seda mäletan kuidas korraks punni põhja panin ja siis kõik kes taga olid olid ikka päris sopased ja neil olid mingid valged DC ja sellised pusad seljas!!!Kui keegi tahab veel rolluga järgi sõita andke teada xD,lasen lõbuga teid igasugu P_ _ _ _ A kokku!!!Ega ma ise ka tegelt päris puhas ei olnud!!!

Põgenesid rollerite eest ära ? Kardad neid vä ?
Mets läks aina sügavamaks ? Kui mets sügavamaks ei läheks siis nagu ei olegi mets ju, vaid mõned puud ainult ?
Kas enduro on see, et sõidad võidu kes kõige sügavamale metsa jõuab ?
Mis see DC kaubamärk sulle ette jäi ? Kade, et endal ei ole või ?
Annaandeks, aga sinu postituste põhjal jääb küll väga tola mulje sinust...

Dc oli vihjeks ,et ajas Ken Blociga võidu.

Kasutaja avatar

Kipsi
Postitusi: 1512
Liitunud: 04 Juun 2007, 13:50
Tsikkel: cbr600RR
Asukoht: Tartu
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: Stunt foto ja video

Lugemata postitus Postitas Kipsi »

Ehk ei reostaks teemat OT-ga ?

Parima hinnaga motorehvid http://www.motorehv.ee
Soodne rehvivahetus Tartus http://www.tarturehv.ee
Parima hinnaga määrdeained http://www.õlikeskus.ee

Kasutaja avatar

sinilind123
Postitusi: 1039
Liitunud: 08 Apr 2008, 21:45
Tsikkel: TransAlp ja Africa Twin
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 20 korda

Re: kiivritest

Lugemata postitus Postitas sinilind123 »

Piipz kirjutas:

ärge jamage, mehed. ma võtaks kõik maailma jalgratta kiivrid, ka jalgratturite omad ning paneks need suure heleda leegiga põlema. mida nad reaalselt kaitsema peaks või mille jaoks need üldse mõeldud on, ei saa aru. et ei saaks metsavahel eessõitnud ratturilt vibuna lendulastud oksaga vastu kuppu?

krossikiivrid on tegelikult, eriti linnavahel ringi kärutamiseks, ühed parimatest. võibolla tõepoolest ei sobi see kroomimehe pähe kuid krossikate kiivrid on tehtud just selle arvestusega, et omanik võib vähe tihemini käkki käia. teine pluss - olenemata ilmast ja sellest, kui sitased su prillid/visiir on, on sul nokk, mis kaitseb ka päikese eest, suur eelis, kui päike paistab madalalt ja sa pead päikese poole sõitma.

just sellistele trikimeestele vägagi soovitaks krossikiivrit kaaluda.

ja mis puutub stuntimisse, siis millegiga tuleb ju alustada. 10 aasta pärast, kui mõni meist ikka oma chopperil kotte sügab, sõidab seesama rollumees, keda sa siin torkisid, sinust tagurpidikäiguga esirattal mööda ning seksib oma naisega samal ajal. ja siis sa :wack:

Mõttetud on need kiivrid jah, ma kannan isegi jagrattaga sõites krossikiivrit :ner:

Honda Dio 50ccm 1990a - Honda Mtx125R 1989a - Honda XL 600V Transalp 1987a - Suzuki GSF 1200 Bandit 1996a - Honda XRV 750 Africa Twin 1990a - Kawasaki zxr 750 1990a

Henz

Re: Stunt foto ja video

Lugemata postitus Postitas Henz »

NO Mingi bmx või freeraid vms rattaga tõesti realne ,et kannad Krossi kiivrit või fullface-i Aga egas maanterattaga ei hakka ikka naljalt kinnist kiivrit kandma, :oops: KUid jahm parajad mõttetused on, täpselt naq need poti kiivrid :wink:

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Stuntriding”