Bikeri foorumist...ettepanekud...

Mõtted, ettepanekud, vead, teadaanded mootorratturite foorumi, külastajate ja postituste kohta. Koht kus küsida või teada anda.

Moderaator: Moded


Teema algataja
sys
Postitusi: 735
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:17
Tsikkel: Yamaha R6 "Raven"
Kontakt:

Bikeri foorumist...ettepanekud...

Lugemata postitus Postitas sys » 04 Veebr 2008, 22:20

Sõnavabadus on Eestis küll üks kodanike põhiõigusi, aga kas seda peab igal võimalikul juhul kasutama? Järjest rohkem kõlab läbi märkusi, et algaja ei julge siin midagi küsida, kuna kohe antakse kaigast, et kuradi nolk ja njuubi, mida sa siin piiksud. Nii loll, nagu sina, ei tohiks siin üldse sõna võtta... See näide oli ilmselt natuke liialdatud, aga mõte on sama.

Milleks lahmida ja lõõpida pidevalt? Kõik on kunagi algajad olnud. Kui teema on päris rumal ja asjasse puutumatu, siis ilmselt moded selle ka kohe kustutavad. Natuke mõtiskledes tekib vägisi tunne, et keegi peab oma eksistentsi õigustama ja positsiooni kaitsma - panen mõne algaja paika, siis mu autoriteet tõuseb ja äkki neid algajaid ei trügi siis motondusse - äkki osutuvad arukateks ja nende arvamus maksab ka midagi. Kes selle lõigu peale tundis, et tahaks kohe vastama hakata, see peaks ilmselt korra aja maha võtma ja mõtlema, et miks see soov tekkis.

Teine äärmus on need, kes algajatele kahe lehekülje sõimu asemel paar kasulikku linki annavad (võimalik, et siit samast foorumist, kuna neil on suuremad kogemused, milliste võtmesõnadega otsida vanadest teemadest) ja sellega ka teema lõpetavad. Just kogemus on pahatihti oluline ja netist midagi otsides on vaja samamoodi oskusi nagu mootorit remontides. Ausalt öeldes näeks parema meelega selliseid vastuseid rohkem kui esimeses lõigus kirjeldatud vastuseid...


Teine teema, mis aegajalt üles kerkib on seotud foorumi sisuga - kirutakse, et foorumis on palju läbu... Nüüd lähevad kõik käivad peegli eest läbi ja küsivad sellelt, kes sealt vastu vaatab, et ega sellel tegelasel foorumisse mõttetute kommentaaride lisamisega midagi pistmist ei ole. Kui vastus on eitav, siis võite talle kiitust avaldada - eeskujulik kasutaja ikkagi.
Samas peavad kõik kasutajad endale aru andma, et foorum ei ole steriilne keskkond ja arvestades selle konkreetse foorumi mahtu on loomulik, et sellel on ka mõningane meelelahutuslik funktsioon. Parimaks näiteks selle kohta on huumori teema.


Juba vana eestlane teadis, et pikk jutt on s**t jutt, seega tõmbaks otsa kokku järgmiselt:
- rohkem tolerantsi;
- rohkem abivalmidust;
- enne postituse saatmist mõelge, kas teistel ka sellest kasu on või on sellel väärtus ainult teile endale pingete maandamise ja emotsioonide väljaelamise näol...

Tervitades,
Sys


Kasutaja avatar

Kommionu
Postitusi: 2042
Liitunud: 02 Dets 2003, 17:16
Asukoht: Kodutu... Motikaid mis mühiseb...

Re: Bikeri foorumist...

Lugemata postitus Postitas Kommionu » 04 Veebr 2008, 23:10

sys kirjutas:Sõnavabadus on Eestis küll üks kodanike põhiõigusi, aga...
...aga seda teemat siin ei tohi kommenteerida...
Sõida... ja ära MÖLISE!!!

Teema algataja
sys
Postitusi: 735
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:17
Tsikkel: Yamaha R6 "Raven"
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas sys » 04 Veebr 2008, 23:15

Kui sa nii tunned - mina ei keela kommenteerimist, aga kui aus olla siis sinu postis erilist sisu küll ei ole... paraku pole see ainult sinu selle postitusega nii... :(
Kasutaja avatar

urmas
Postitusi: 106
Liitunud: 08 Apr 2006, 19:13
Asukoht: Tallinn-Ida-Virumaa

Lugemata postitus Postitas urmas » 04 Veebr 2008, 23:43

See on ju täiesti tüüpiline Eestlastele...st ärapanemine
Eesti mees ei tunne ju ennast mehena ennem ,kui on saanud hakkama mingi käkikeeramise või sitasti ütlemisega...lausa enesest mõistetav onju!!!
Foorumi kohta nii palju, et kui mõne mehe joaoks tundub teema olevat mõttetu, siis võiks ta viitena anda lingi, kust küsija saaks oma küsimusele vastused...pole ju lolle küsimusi, on ainult lollid vastused.Eriti hale on kui mõni moderaator kirjutab teemasse a`la, sa k..rdi ahv miks sa ei kasutanud otsingut, no olgem ausad, ega see otsingumootor pole ka teab mis pärl ja ei kuva kõiki, mõnel juhul vajalikke tulemusi ja sina kui moderaator võiksid "mittevajalikud" teemad kustuda ja sellest ka teemaalgatajale teada anda.Ei viitsi kuulata, et oh see nii mõttetu ja aeganõudev variant, krt sa oled moderaator see on sinu kohustus..moderaator olla lihtsalt moderaatoriks olemise pärast pole ka vist päris õige..

Tõesti, rohkem sallivust ja abivalmidust.Mõni mees võiks tõesti ennem kaks...no parem kohe kolm korda mõelda ja alles siis öelda.

Ehk tuli liiga kriitiline tekst aga noh, kellelgi ju materdamisainet :wink:
Drive with your brain, not with your balls.
Kasutaja avatar

Hans
Postitusi: 1242
Liitunud: 14 Sept 2004, 11:53
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Hans » 04 Veebr 2008, 23:56

sys'ga nõus 100%

Mis puudutab huumorialafoorumit, siis hetkel paar viimast lehte küll seda ei kaunista :oops:

Hans
V-MAX

vilkur

Lugemata postitus Postitas vilkur » 04 Veebr 2008, 23:58

Nõustun teemaalgataja arvamusega, vahest ajab närvi küll, kui mõni "tark" kohe üsna üheselt kellegi "paika paneb" või "kotib", ise võibolla oma postitusega samas puusse paneb ja tegelikult midagi tarka ütlemata lihtsalt läbustab foorumit. Ja need "targad" on tihti ühed ja samad. Vahest tulevad mõned postitused sellisel kellaajal ja nädalapäeval, et lugedes tekib küsimus, kas mitte äkki kangem kraam ei ole kirjutaja mõttetööd segama hakanud.
Teinekord jälle lihtsalt keegi närib tähti kuigi ilmselt enamus saavad väga hästi aru mida küsiti või öelda taheti.
Kasutaja avatar

Kawaix
Toetajaliige
Postitusi: 74
Liitunud: 21 Dets 2007, 18:26
Tsikkel: Aprilia RST Futura 1000
Asukoht: Harjumaa,Raplamaa
Tänatud: 3 korda

Lugemata postitus Postitas Kawaix » 05 Veebr 2008, 01:07

Teema üsna asjakohane,kui siin foorumites nii jätkatakse ,siis suvel Me ei viipa üksteisele,vaid näitame keskmist sõrme
Mehed-Teie hobused põlevad
Kasutaja avatar

Habib
Postitusi: 303
Liitunud: 05 Jaan 2006, 09:35
Tsikkel: Suzuki V-Strom
Asukoht: Tallinn/Tartu

Lugemata postitus Postitas Habib » 05 Veebr 2008, 01:07

Nüüd tekib siia 5 lehekülge postitusi a´la "ma kahh jumala nõus" ja Sys hakkab jooma :twisted:
Where have I seen this before...?
Lambad on siin ja... lambad on sääl...
Kasutaja avatar

kris.
Postitusi: 2345
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:11
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 15 korda

Lugemata postitus Postitas kris. » 05 Veebr 2008, 08:49

Ei ole tõesti olemas rumalaid küsimusi, kuid küll on võimalik ka lihtsaid asju väga rumalal moel küsida. Foorum ei ole mingi inkubaator vaid peegeldus reaalsest elust. Veidi väiksemate piirangutega, mis puudutab viisakust ja teistest arusaamist, aga sellegipoolest üsna sarnane reaalsele elule. Kui viskad koerale kondi otse hammaste vahele, siis hakab ta seda närima, õpeta või karista teda selle eest palju tahad. Miks? Sest ta on koer. Ja koerad närivad konte. Või peidavad neid maa sisse ... aga enamasti siiski närivad :-).

Natuke liiga palju on ka siinses foorumis mentaliteeti a la "Õpetage mulle nüüd ja kohe selgeks, kuidas maailma kõige paremat mannaputru keeta ja siis toppige se pudru mulle lusikaga suhu ka. Ah et ei tahagi toppida???!?!?! No vaata kus on ülbikud. Emaaaaa ...... kiusatakse!!!!!
:wack::wack::wack:

terv
kris.
XVZ-13 TF - Big Blue Light
Kasutaja avatar

Pihelgas
Mode
Postitusi: 3129
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: HRQ
Tänanud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Pihelgas » 05 Veebr 2008, 09:03

See, kuidas uus kasutaja vastu võetakse, sõltub väga suurel määral tema enda sisenemisest foorumisse. Ja modede ülesanne ei ole tema saatust määrata või eksimusi heastada. Kuna foorumikasutajad on enamasti meessoost, siis toimib see foorum nagu iga teine meestekollektiiv - enda eksistentsi peab igaüks ise õigustama. Ja moded ei sekku siia kuni reeglite rikkumiseni. Motoseltskond on paisunud suureks ja väga erinevad inimesed sõidavad. Seepärast ei saa olema ka mingit ühtset sõbralikku peret. Mis muidugi ei välista mitte kuidagi sõbralikku läbisaamist ;)

Muide, ka moded on inimesed ja indiviidid. Ja neil on õigus olla foorumis täpselt sellised, nagu nad tegelikult on. Meeldib see siis teistele või mitte. Oma arvamust võib igaüks avaldada igaühe kohta. Ja igaüks vastutab oma sõnade eest ise.
Kasutaja avatar

Sam55
Postitusi: 148
Liitunud: 25 Aug 2006, 00:19
Asukoht: järvamaa

Lugemata postitus Postitas Sam55 » 05 Veebr 2008, 09:15

isiklikult ei ole väga kaua aega foorumi kasutaja olnud...miks mulle meeldib Biker. ee seltskond??? ...just selle sama pärast mis siin toimub...st. kõike ei võeta nii tõsiselt..ja alati öeldakse huumoriga..elus on seda tõsisust niigi palju...samas ei saa kurta, et küsimustele oleks jäänud vastused saamata... alati on olemas asjalikud vastused...ja ka nn "läbu"vastustest on võimalik asjalik inf välja noppida... kui endal madal valulävi ütluste suhtes ja vähegi huumorisoont pole, siis ....pead endale paksema naha kasvatama :D ja sellepärast, et keegi mu tõesti lollile küsimusele lolli vastuse annab ma teda vihkama küll ei hakka...ehk paneb see hoopis ennast rohkem tööle, et see vastus leida....ilmselge ju, et lihtsam on teistelt küsida kui ise otsida...
1989-punnvõrr, 1990-ise kokkuklopsitud 125-ne, 1992- Pannonia, 1996 -2006 -paus, 2006-Suzuki Bandit 1200, 2014-Suzuki Bandit 1200

joel
Postitusi: 1521
Liitunud: 06 Apr 2005, 18:52
Asukoht: Tartu
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 43 korda

Lugemata postitus Postitas joel » 05 Veebr 2008, 12:38

Sam55 kirjutas:....ilmselge ju, et lihtsam on teistelt küsida kui ise otsida...
Muideks, mina jõudsin juba aastaid tagasi (kui interneti uudisgruppides/jututubades/foorumites oli oluliselt vähem rahvast kui praegu ja esines oluliselt vähem nii lolle küsimusi kui ka nende eest sõimata saamist) järeldusele, et kui midagi vaja teada on saada, siis 95% juhtudest on lihtsam siiski ise otsida. Kui on lihtne probleem, leiab sellele otsingumootorite abil vastuse paari minutiga, keerulisemate küsimuste korral aga reeglina keegi ei oska midagi (asjalikku) vastata. Samas see sys-i märkus on küll tõsi, et ise otsimine vajab mõningast harjutamist ja loovat lähenemist otsinguterminite valimiseks.

Internetis suhtlemiseks on kirja pandud mõned reeglid, mida oleks viisakas järgida - netikett. Ühte varianti sellest võib lugeda näiteks siit. See on küll suunitlusega e-kirjade kirjutamiseks Pegasus Mail programmiga, aga suur osa sealt kehtib suvalise elektroonse suhtluse korral. Tahaks sealt viimase lõigu siinkohal lausa välja tuua:
Lõppu üks mõttetera: "Tihti tundub, et algajad tegutsevad internetis
silmad ja kõrvad kinni ning suu lahti, solvates ja häirides korralikke
inimesi. Jumal andis inimesele kaks kõrva ja kaks silma ning vaid ühe
suu, et meelde tuletada, kuidas peaks käituma. Kuid ta andis ka kümme
sõrme ja siin me nüüd siis oleme..."
Joel

petz
Postitusi: 1438
Liitunud: 20 Juun 2005, 11:29
Tsikkel: KMZ sidecar, Super Tenere
Asukoht: Lilli-Nuia-Viljandi-Emmaste
Tänatud: 2 korda

Lugemata postitus Postitas petz » 05 Veebr 2008, 12:55

moded on ka inimesed, selle võrduseks saab öelda, et politsei on ka inimene, õpetaja on ka inimene, juhataja on ka inimene... tegelikult on igal erialal, ametil, kohustusel, ülesandel jne. omad piirid, kui kõrgele võid tõusta ja kuhumaani tohib laskuda. et see mainet ei riku. samas, kui modedel on piiramatu õigus kustutada mingi postitus, mis talle millegipärast vastukarva on või lihtsalt ei meeldi, rääkimata antud foorumis kehtivate reeglitega mittavastavuses olevate kirjutistega, peaksid nad oma ütlemistes olema ikkagi suht korrektsed ja mitte lubama endale äkitselt sellist suhtumist, et moderaator on kah inimene. võin öelda, mida tahan ja kuidas tahan... meil on ju sõnavabadus või kuidas.

Teema algataja
sys
Postitusi: 735
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:17
Tsikkel: Yamaha R6 "Raven"
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas sys » 05 Veebr 2008, 13:39

Minu eesmärk ei olnud kedagi keelata postitamast. Lihtsalt avaldasin oma arvamust nagu foorumi kasutaja, kes kuuleb vahest ka teiste kasutajate arvamusi. See et ma olude sunnil admin olen ei puutu kuidagi asjasse.

Kõik on inimesed ja küsida võib kõike, lihtsalt vastamisel peaks natuke mõtlema. Kui keegi küsib mingi lolluse, siis piisab, kui kodanikule kord või kaks öeldakse mis tast arvatakse - seda ei pea ju tegema kaks või kolm lehekülge. Ja otsingu soovitusega võiks ju kaasas käia paar märksõna, mida kasutades peaks vastuse leidma.

Nagu seltsimees Pihelgas mainis, motoseltskond tõesti kasvab iga aastaga ja sinna kuulub igasuguseid karvaseid ja sulelisi, sellest tulenevalt on ka arvamused seinast-seina. Nõustun Pihelgaga ka selles osas, et respekti peab uustulnuk välja teenima ja see kuidas temasse suhtutakse sõltub suuresti temast endast.

Moderaatorite ees võtan mütsi maha, et nad tahavad ja viitsivad seda foorumit korras hoida.
Kasutaja avatar

Pihelgas
Mode
Postitusi: 3129
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: HRQ
Tänanud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Pihelgas » 05 Veebr 2008, 13:46

petz61 kirjutas:samas, kui modedel on piiramatu õigus kustutada mingi postitus, mis talle millegipärast vastukarva on või lihtsalt ei meeldi, rääkimata antud foorumis kehtivate reeglitega mittavastavuses olevate kirjutistega, peaksid nad oma ütlemistes olema ikkagi suht korrektsed ja mitte lubama endale äkitselt sellist suhtumist, et moderaator on kah inimene. võin öelda, mida tahan ja kuidas tahan... meil on ju sõnavabadus või kuidas.
esiteks ei ole model piiramatu õigus kustutada postitusi mis neile vastukarva on või veel vähem - lihtsalt ei meeldi. :wink:

aga teiseks: miks või olla mode (või kasvõi mõni kasutaja) siin foorumis tema ise, vaid peab olema selline, nagu mõnele teisele paremini sobiks?

See on siiski vaba foorum ja kui postitused on reeglitele enam-vähem vastavad, siis pole kellegi asi neid kustutada. Olgu sisu siis nii sarkastiline või huumorivaene või tehnikakauge kui tahes. Kõigil on võimalus ka oma arvamus kõvasti välja öelda, kui miski või keski närvidele hakkab käima.

Kordan veelkord, et mingist sõprusklubist on siin keskkonnas asi kaugel. Väga palju erinevaid inimesi käib siis koos suhtlemas. Ja väga palju erinevaid arvamusi saab siin välja öeldud. Loomulikult järgneb palju positiivset ja ka negatiivset kriitikat. Kui keegi arvab, et tsikli ostmine teeb ta südamesõbraks kõikide tsikliomanikega, siis eksib ta sügavalt :)

bikefan
Postitusi: 585
Liitunud: 09 Juul 2004, 17:38
Tsikkel: VN1500 Nomad
Asukoht: Karksi-Nuia

Lugemata postitus Postitas bikefan » 05 Veebr 2008, 13:56

Eks põhiline põhjus, miks algajale ära pannakse, on need igivanad ja vanu olijaid juba ammmmu ära tüüdanud küsimused, et
1) kumb on parem, kas Yamu või Kawa
2) kuidas tagarattal sõita
3) mida jälgida tsikkli ostul...
jnejne.
Vanadel on juba räige siiber nendest teemadest. Aga mäletan ennastki aastal 2004 kui biker.ee-ga liitusin. Ka minu liitumispõhjus oli teema nr.3 - kuna ma tõesti ei teadnud nendest asjadest suurt midagi. Nüüd, olles vahetanud mitmeidki tsikkleid, on minu teadmised palju kasvanud - aga ma ei unusta kunagi, et ka mina olin algaja. Ja annan endale aru, et neid tuleb igal aastal järjest juurde - ja esimene mure on ikka sama, mis ka minul oli. Ega seda, et keegi on algaja, ei maksa veel pahaks panna ja teda selle pärast arvustama hakata...
Vahel tundub, et mõnele on lihtsalt tähtis pidev tähelepanu keskmes olemine ja postide arvu suurendamine, kui kellegi mures aitamine. Kui ikka pole antud teemas midagi tarka öelda, siis tuleks (kasvõi hambad ristis) vait olla. Postide arv ei ole maailmas küll kõige tähtsam...
Aga samas nõustun Pihelgaga, et väga palju sõltub ka küsijast...
-Since 2002-
Iž: PL.5,
Suzud: GS500, GSX-R600, VZ800, RM250, RM125
Kawad: ZX-6R, VN750A, VN800A, VN800B, VN1500
Yamud: XTZ660, FZ600S
Kasutaja avatar

Kommionu
Postitusi: 2042
Liitunud: 02 Dets 2003, 17:16
Asukoht: Kodutu... Motikaid mis mühiseb...

Lugemata postitus Postitas Kommionu » 05 Veebr 2008, 14:03

Suzumen kirjutas: Sõnavabadust võid harjutada riiklikes avalikes foorumites. Ja sealgi säilib võimalus, kui postitus eriti räige siis tõmmatakse maha. See foorum siin on erakapitalil.
to: Suzumen
Oskad sa äkki mõnda näidet tuua??? mul ei meenu ühtegi riikliku avaliku foorumit... TOM - pole ju foorum...???

ainsana leidsin vaid http://www.ekk.edu.ee/kasulikku/arutelu ... Nohh aga seal võib arutada asju vaid iseendaga... :evil:
Sõida... ja ära MÖLISE!!!
Kasutaja avatar

ishijupp
Postitusi: 1111
Liitunud: 13 Jaan 2006, 11:54
Tsikkel: BMW R1150R , K-650
Asukoht: Harku
Tänanud: 10 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas ishijupp » 05 Veebr 2008, 14:06

Ehh, kohati on just vanad kuked need kõige kähedama, valjuma ning tüütult järjekindla kiremise autorid, ärge üldistage siin midagi :P
Kasutaja avatar

Pihelgas
Mode
Postitusi: 3129
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: HRQ
Tänanud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Pihelgas » 05 Veebr 2008, 14:15

Kommionu kirjutas:
Suzumen kirjutas: Sõnavabadust võid harjutada riiklikes avalikes foorumites. Ja sealgi säilib võimalus, kui postitus eriti räige siis tõmmatakse maha. See foorum siin on erakapitalil.
to: Suzumen
Oskad sa äkki mõnda näidet tuua??? mul ei meenu ühtegi riikliku avaliku foorumit... TOM - pole ju foorum...???

ainsana leidsin vaid http://www.ekk.edu.ee/kasulikku/arutelu ... Nohh aga seal võib arutada asju vaid iseendaga... :evil:

Kommionu, kui teinekord und ei tule, siis küta seal www.pihi.net.

Aga kõikidele nendele kes päikesest, lilledest ning bensulõhnalisest maskuliinsest sõbrast puudust tunnevad, soovitaks julgem olla ja uustulnukad ise hea sõnaga vastu võtta.

Loodan, et mõnele algajale nüüd karuteenet ei teinud.

zx12r

Lugemata postitus Postitas zx12r » 05 Veebr 2008, 14:48

Kui nüüd kogu sellest jutust infi noppida, oleme algaja (loe: foorumisse esmakordselt siseneja-registreeruja / arvamusalase informatsiooni pärija) siin foorumis ellujäämise hõlbustamiseks loonud UKSE ehk Uue Kasutaja Sisenemise Etiketi.

Ja kasu sellest on 0, sest kuskil on keegi, kes homme või ülehomme tuleb siia foorumisse teatega "r6 või r1 kumb on parem endale meeldib r6 aga sõber kiidab errühte. tänades juri gagarin"

Tema ei ole selle etiketiga tutvunud, kui me just üleriigilist kampaaniat ei plaani teha.

Ka minu jutt oli tegelikult mõttetu, kui nüüd järele mõelda. Moded...
Kasutaja avatar

scryth
Postitusi: 1094
Liitunud: 26 Apr 2006, 09:18
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas scryth » 05 Veebr 2008, 15:08

fh kirjutas:... kui me just üleriigilist kampaaniat ei plaani teha.
Kui inimesel on mõistust piisavalt peas, suudab ta end loomuliku intelligentsuse toel viisakalt järje peale saada. Kui mõistus aga puudulik, siis on tema peksmisest tulenev kasu ainult eneserahuldus.

Kampaania korras ei ole siin midagi ära teha.
Pigem oleks abi mingist süsteemist, mis teeks uuele liitujale näitlikult selgeks, kuidas foorumis käituda.

Uitmõte: test valikvastustega? :roll:
Näiteks:
Foorumis on heaks tavaks:
a) KIRJUTADA AINULT SUURTÄHTEDEGA!!!!
b) esitada oma seisukohad selgelt ja keeleliselt korrektselt,
c) postitada ainult õigesse teemasse.

ja siis pane linnukesed õigetele ette. Abi oleks sellest nii palju, et uus registreeruja korra mõtleks, mis on õige ja mis mitte. Loodetavasti ka jätaks meelde...

Krt, a tglt tahax aegajalt ikka veic fleimi tõmmata kahh :twisted:
kus viga näed laita, seal mine ja hakka mölisema
Kasutaja avatar

speedvana
Postitusi: 863
Liitunud: 17 Juun 2007, 13:41
Tsikkel: FZR
Asukoht: tallinn/+
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas speedvana » 05 Veebr 2008, 15:10

niikaua, kui pole alternatiivi, olen siin ,(kui kedagi see kotib) hetkel vist temaatilistest parim, minule (kui kedagi see kotib) tulevad uued tegijad eks siis vaatame, praeguseks edu :lol:
Kasutaja avatar

Kommionu
Postitusi: 2042
Liitunud: 02 Dets 2003, 17:16
Asukoht: Kodutu... Motikaid mis mühiseb...

Lugemata postitus Postitas Kommionu » 05 Veebr 2008, 15:24

Pihelgas kirjutas: Kommionu, kui teinekord und ei tule, siis küta seal www.pihi.net.
Ossa raip... Tundub päris huvitav...
Sõida... ja ära MÖLISE!!!

siil

Lugemata postitus Postitas siil » 05 Veebr 2008, 15:49

Lisan ka omaltpoolt väikse mõtte uue tulijana s.t. poste on küll vähe, aga aega olen siin foorumis tuhlates üsna rohkelt veetnud!

Tihtilugu tundub, et mõne teema lõpuks räägitakse hoopis muust asjast, kui see millega teema algatati. Ise üritan enne postitamist ikka üle lugeda teema algataja jutu, et mitte lihtsalt viimase kommentaari peale põlema minnes teemast mööda kirjutada ja liiga subjektiivseks muutuda.
Kasutaja avatar

apsik
Postitusi: 213
Liitunud: 22 Sept 2004, 10:48
Asukoht: Jõhvi linn / Aprilia SXV / RXV 550

Lugemata postitus Postitas apsik » 05 Veebr 2008, 15:52

Ma olen ka suht "algaja" ;) AGA võiks olla selline reegel, et kui foorumi Otsingu tulemustes on 5 analoogset "teemat" on Model õigus see UUS loodud teema koheselt kustutada.

Aga jah - tundub, et mõned algajad on Biker foorumi tõepoolest leidnud kui koha oma, kus ego välja elada ja oma "CBR vs NINJA" teemadega mingit "respecti" teenida. Selle asemel, et teeks endale enne põhitõed selgeks (uurides kasvõi välismaiseid foorumeid), luuakse "pikendamis" teemasid, mis mitte kuhugi ei vii - või annab pigem aluse avalikule tümitamisele. Ja "loll küsimus" ning postide arv +300 viitab pigem endisele (praegusele) "rollerihundile".

Lahendus - peaks natuke rangemalt suhtuma nende käitumistesse.
APSIK
Aprilia.SXV/RXV.550.07
Race Me APRILIA
------------------------
Aprilia.Tuono.1000.R.06
Cagiva.Raptor.1000
Honda.CBR.1100.XX

mart211

Lugemata postitus Postitas mart211 » 05 Veebr 2008, 16:25

Minu meelest on need Kommionu ja teiste "vanade tegijate" paikapanemised pigem head. See on see mis õpetab uusi tulijaid respekteerima Biker'it. Peale suuremat "ära saamist" hakkavad jälgima, mida, kus ja kuidas kirjutavad. Tekib hirm midagi lolli küsida, seepärast hakatakse vanu teemasi, vajaliku infoga, otsima ja seega jäevad ära rumalad postitused. Minule mõjus lolli küsimuse peale ikka laks pikki pead hästi. Küllap mõnele teiselegi.

zx12r

Lugemata postitus Postitas zx12r » 05 Veebr 2008, 17:18

Lähen põlema, kasutan sõnavabadust, panen ära...

Ninjad jätke rahule! Tseebeeerre, errühtesid-kuusi ja kixereid võrreldakse tavaliselt kõige ja kõigiga, Ninjasid v ä h e m.

Fh aka Peeter Juur.
Kasutaja avatar

Tar
Postitusi: 216
Liitunud: 26 Jaan 2006, 14:03
Tsikkel: YZF-R1
Asukoht: Rapla|Tallinn

Lugemata postitus Postitas Tar » 05 Veebr 2008, 17:49

mart211 kirjutas:Minu meelest on need Kommionu ja teiste "vanade tegijate" paikapanemised pigem head.
Mina isiklikult ei näe sellises ohjeldamatus egoistlikus mölapidamatuses midagi kiiduväärt. Vana kala või mitte.

mart211

Lugemata postitus Postitas mart211 » 05 Veebr 2008, 17:52

Tar kirjutas:
mart211 kirjutas:Minu meelest on need Kommionu ja teiste "vanade tegijate" paikapanemised pigem head.
Mina isiklikult ei näe sellises ohjeldamatus egoistlikus mölapidamatuses midagi kiiduväärt. Vana kala või mitte.
Mõnedel hetkedel vb tõesti, kuid enamasti asi ikka õpetlik. Seda minu jaoks, ei palugi, et nõustuksid.

petz
Postitusi: 1438
Liitunud: 20 Juun 2005, 11:29
Tsikkel: KMZ sidecar, Super Tenere
Asukoht: Lilli-Nuia-Viljandi-Emmaste
Tänatud: 2 korda

Lugemata postitus Postitas petz » 05 Veebr 2008, 19:23

nö. vanade kalade postitustes ongi enamasti tõetera sees. see tuleb lihtsalt ära tabada. ja kui sellele pihta ei saa, on viga võib olla hoopiski lühikeses... kasvõi bikerlase staazis. :lol:Vasta

Mine “Foorumist. Ettepanekud ja kriitika”