Bikeri foorumist...ettepanekud...

Mõtted, ettepanekud, vead, teadaanded mootorratturite foorumi, külastajate ja postituste kohta. Koht kus küsida või teada anda.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6615
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 400 korda

Re: Bikeri foorumist...

Lugemata postitus Postitas yeekim »

"RANK" on jah tublit tööd teinud: 12.13 kuni 14.16 hunnik müüki, mida jälgida ei suuda :?
Niikui nii näitab ainult viite värskemat, seega (togi)



Saadetud kettaga lauatelefonist!


jackson

Teema "rumalad küsimused"

Lugemata postitus Postitas jackson »

Teema "rumalad küsimused":
Mul on ettepanek panna teema pealkirjaks näiteks: "rumal küsija" või "ma olen loll ja ei oska õiges teemas küsida" vms.

Äkki siis jääb seal mototeemalisi poste vähemaks.

Kasutaja avatar

villy
Postitusi: 1064
Liitunud: 29 Juul 2010, 08:11
Tsikkel: KTM690, TM300
Asukoht: Tallinn, Pääsküla
Tänanud: 186 korda
Tänatud: 116 korda

Re: Bikeri foorumist...

Lugemata postitus Postitas villy »

paremal üleval nurgas olev reklaam(Ülemiste) segab oluliselt sisse/väljalogimist.

Edit: ei ole ainult ülemiste


reimps

Re: Bikeri foorumist...

Lugemata postitus Postitas reimps »

Ou, +1 ja -1 nuppe on vaja. Just nagu Delfis :)

Kasutaja avatar

Sten
Postitusi: 822
Liitunud: 14 Mai 2011, 08:39
Tsikkel: ZX10R Fighter
Asukoht: Tallinn - 56934211
Tänanud: 6 korda

Re: Bikeri foorumist...

Lugemata postitus Postitas Sten »

Kas ma nüüd alles märkasin või on tõesti uuendus tehtud ???

Nimelt tekkis kuskile teema "Mondeo 2002 "vms. ja pöördudes tehnilise alla oli sinna see teema tekkiniud , ainukese vahega kui teema veel avamata on selline veider noole märk juures .
Kui see hakkab juures olema kõikidel tõstetutel on see päris tore ! Aga miks siis seda algsest kohast ära ei kustutata ?

Või ei saa ma asjadest üldse aru ja olen liiga vana selle paganama interneeduse jaoks :wack:

Pooleldi ise tehtud , pooleldi hästi tehtud ...
Kasutaja avatar

Mhhh
Postitusi: 809
Liitunud: 14 Sept 2009, 22:57
Tsikkel: Mini&GPZ305
Asukoht: Tartumaa

Re: Bikeri foorumist...

Lugemata postitus Postitas Mhhh »

On jah midagi uuenduse moodi. Mul näitab nüüd postitustes kasutaja nime&infot paremal pool.

Mini (Riga 30) chopper & Kawasaki GPZ305->
Kasutaja avatar

Sten
Postitusi: 822
Liitunud: 14 Mai 2011, 08:39
Tsikkel: ZX10R Fighter
Asukoht: Tallinn - 56934211
Tänanud: 6 korda

Re: Bikeri foorumist...

Lugemata postitus Postitas Sten »

Mul kõik nagu vanasti - vasakul . Äkki vaatad ekraani tagantpoolt :mrgreen:

Pooleldi ise tehtud , pooleldi hästi tehtud ...

kaiman
Postitusi: 970
Liitunud: 17 Mai 2010, 16:21
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 17 korda

Re: Bikeri foorumist...

Lugemata postitus Postitas kaiman »

mulle tundub et gorhoolio ongi üks ***e,sest tema naljad on alati olnud ümber perse :mrgreen
teeme sulle raipele ümber päraku tatto

Kasutaja avatar

Mhhh
Postitusi: 809
Liitunud: 14 Sept 2009, 22:57
Tsikkel: Mini&GPZ305
Asukoht: Tartumaa

Re: Bikeri foorumist...

Lugemata postitus Postitas Mhhh »

?? :mrgreen:

Minuarust ei olnud küll midagi sel viga.

Mini (Riga 30) chopper & Kawasaki GPZ305->
Kasutaja avatar

Sten
Postitusi: 822
Liitunud: 14 Mai 2011, 08:39
Tsikkel: ZX10R Fighter
Asukoht: Tallinn - 56934211
Tänanud: 6 korda

Re: Bikeri foorumist...

Lugemata postitus Postitas Sten »

Tagantpoolt oli siiski silmas peetud teiselt poolt ehk tagumiselt küljelt...

ssxs kirjutas:

mulle tundub et gorhoolio ongi üks ***e,sest tema naljad on alati olnud ümber perse :mrgreen
teeme sulle raipele ümber päraku tatto

See ongi sinu arusaam huumorist ? Tule proovi siis teha midagi - number on avalik - lepime mingi aja kokku ja vaatame seda asja.

Pooleldi ise tehtud , pooleldi hästi tehtud ...

volvofriik
Postitusi: 11
Liitunud: 20 Aug 2008, 16:43
Tsikkel: Kawasaki Vulcan 750

Re: Bikeri foorumist...

Lugemata postitus Postitas volvofriik »

Minul on 750 Kawa. Vana - aastast 88. Cruiser, 48 Kw. Võimsamat ei vajagi. Kõik minu vajadused on rahuldatud(sh. kiirendus, lõppkiirus ja sõidumugavus) Jalgu kellegile ei jää. Linnas astub tonnisega võrdselt lubatud kiiruseni. See,et ma möödasõitu võibolla paar kümnendikku kauem teen, pole probleemiks. Möödasõit pole kohustus vaid õigus. Ja mis peamine - rahakotti ei ruuna 750-ne kunagi samamoodi nagu 1000-ne ja üle selle. Miks mulle ratas, mis üle 10l/100-le võtab? Siis on juba autos mugavam lebotada. Pole vaja ennast sisse pakkida ega midagi. Aga võibolla saan ma oma egoga lihtsalt hästi läbi. :D


virxx
Postitusi: 123
Liitunud: 22 Aug 2009, 23:14
Asukoht: Jõgeva-Tabasalu

Re: Bikeri foorumist...

Lugemata postitus Postitas virxx »

volvofriik kirjutas:

Minul on 750 Kawa. Vana - aastast 88. Cruiser, 48 Kw. Võimsamat ei vajagi. Kõik minu vajadused on rahuldatud(sh. kiirendus, lõppkiirus ja sõidumugavus) Jalgu kellegile ei jää. Linnas astub tonnisega võrdselt lubatud kiiruseni. See,et ma möödasõitu võibolla paar kümnendikku kauem teen, pole probleemiks. Möödasõit pole kohustus vaid õigus. Ja mis peamine - rahakotti ei ruuna 750-ne kunagi samamoodi nagu 1000-ne ja üle selle. Miks mulle ratas, mis üle 10l/100-le võtab? Siis on juba autos mugavam lebotada. Pole vaja ennast sisse pakkida ega midagi. Aga võibolla saan ma oma egoga lihtsalt hästi läbi. :D

  1. Ega see postitus juhuslikult valesse teemasse pole sattunud? Kuidagi nagu ei haaku teemaga: "bikeri foorumist"...
  2. Ja huvitav, milline tonnine võtab 10/100km-le kütust :roll: , tõenäoliselt "rikkis" või "häälest ära". Tavaliselt on 5-6,5l/100km :roll:
    Parandage mind, kui eksin.
Yamaha Virago XV535 ´96
Yamaha Dragstar XVS1100 ´02

jackson

Re: Bikeri foorumist...

Lugemata postitus Postitas jackson »

virxx kirjutas:

2. Ja huvitav, milline tonnine võtab 10/100km-le kütust :roll: , tõenäoliselt "rikkis" või "häälest ära". Tavaliselt on 5-6,5l/100km :roll:
Parandage mind, kui eksin.

super duke ntx

Kasutaja avatar

Andrea
Postitusi: 741
Liitunud: 29 Mär 2004, 07:54
Tsikkel: Ducati Streetfighter V4S '21
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 36 korda
Tänatud: 8 korda

Re: Bikeri foorumist...

Lugemata postitus Postitas Andrea »

Mul võtab ka 10 kanti, kui korralikult pähe anda.

Suzuki SV650 S 2001 -> Yamaha YZF750R 1995 -> Aprilia RSV 1000 Tuono 2003 -> Ducati 999 Biposto 2005 -> Ducati 1098 Streetfighter S 2009 -> Ducati Diavel Carbon 2011 -> Aprilia Tuono V4R APRC 2012 -> KTM SuperDuke 1290 R 2015 -> Kawasaki KX250F 2008 -> Aprilia Tuono V4R APRC ABS 2014 -> Aprilia Tuono V4 1100 RR 2017 -> KTM Superduke 1290 R 2020 -> Ducati Streetfighter V4 2020 -> Ducati Streetfighter V4S 2021
Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2012
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Bikeri foorumist...

Lugemata postitus Postitas bitter »

Kuidas mingil paganama poolakal (kasutaja kosikyr) on õnnestunud juba 36 (ja number kasvab :D) tõenäoliselt samasisulist paskpostitust teha siia? :shock: Eriti töökas inimene või andekas tarkvara?


mart211

Re: Bikeri foorumist...

Lugemata postitus Postitas mart211 »

bitter kirjutas:

Kuidas mingil paganama poolakal (kasutaja kosikyr) on õnnestunud juba 36 (ja number kasvab :D) tõenäoliselt samasisulist paskpostitust teha siia? :shock: Eriti töökas inimene või andekas tarkvara?

Juhtus jah nii. Nüüd peaks olema kõik kustutatud. Vähemalt oli foorumis jälle midagi lugeda :mrgreen:

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6615
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 400 korda

Re: Bikeri foorumist...

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Äkki lõpetaks selle jama ära ja:

  1. Viiks bikerisse esmakordselt regamisse mingi paaripäevase viivituse sisse?
  2. Teeks mingi sümboolse regamis/aastatasu(ise pooldan seda varianti rohkem, kaoks ära mingi esimese postiga kodumaised FOX aluspükste jmt kola müüjad), ning samas hoiaks ka liikmeid up to date!
    3.moded on ka inimesed ning ei jaksa neid BOT'e 24/7 tõrjuda.....

Ning läheks sujuvalt üle teemasse, kes parasjagu joob :bsmile:

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

Vint
Toetajaliige
Postitusi: 1939
Liitunud: 06 Apr 2008, 09:30
Asukoht: Soome- Riihimäki
Tänanud: 137 korda
Tänatud: 179 korda
Kontakt:

Re: Bikeri foorumist...

Lugemata postitus Postitas Vint »

yeekim kirjutas:
  1. Teeks mingi sümboolse regamis/aastatasu(ise pooldan seda varianti rohkem, kaoks ära mingi esimese postiga kodumaised FOX aluspükste jmt kola müüjad)...

Mersu foorumis on firmade müügi kuulutused lahendatud nii, et kui klubi liikmetele soodukat ei paku, pole saidile ka asja.
Bikere.ee kaardid on olemas ja miks mitte ka siin sellist suhtumist juurutada... :wink:

Kasutaja avatar

MotoGabriel
Postitusi: 299
Liitunud: 21 Sept 2012, 11:48
Tsikkel: VS800
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Bikeri foorumist...

Lugemata postitus Postitas MotoGabriel »

Ma ei ole kindlasti ainukene keda kohutavalt häirib et iga biker.ee lehekülje lõpuni laadimine võtab idiootselt kaua. Tingitud sellest et keegi on otsustanud lehekülje külastatavust ja statistikat mõõta http://www.mediaindex.ee abil, mida aga kahjuks enam ei eksisteeri ja siis jääbki peale iga kord alla vasakule see "mediaindex.ee vastuse ootel..." . Mõitslikum oleks kasutada siis juba näiteks Google Analyticsit vms. Olen neid phpbb foorumeid hallanud küll ja küll, kui ise ei saa tehtud võin meeleldi aidata. :wink: Võib PMi teel suhelda.


mart211

Re: Bikeri foorumist...

Lugemata postitus Postitas mart211 »

kurihiir kirjutas:

Ma ei ole kindlasti ainukene keda kohutavalt häirib et iga biker.ee lehekülje lõpuni laadimine võtab idiootselt kaua. Tingitud sellest et keegi on otsustanud lehekülje külastatavust ja statistikat mõõta http://www.mediaindex.ee abil, mida aga kahjuks enam ei eksisteeri ja siis jääbki peale iga kord alla vasakule see "mediaindex.ee vastuse ootel..." . Mõitslikum oleks kasutada siis juba näiteks Google Analyticsit vms. Olen neid phpbb foorumeid hallanud küll ja küll, kui ise ei saa tehtud võin meeleldi aidata. :wink: Võib PMi teel suhelda.

Minul küll sellist probleemi ei ole. Laeb kiirelt ja mediaindexist pole haisugi. Aga kui veel pole mindud, siis tasub muidugi Google Analyticsi peale üle minna. Kordades parema ja sisukama ülevaate saab.


virxx
Postitusi: 123
Liitunud: 22 Aug 2009, 23:14
Asukoht: Jõgeva-Tabasalu

Re: Bikeri foorumist...

Lugemata postitus Postitas virxx »

kurihiir kirjutas:

Ma ei ole kindlasti ainukene keda kohutavalt häirib et iga biker.ee lehekülje lõpuni laadimine võtab idiootselt kaua. ...

Mul täpselt sama tähelepanek, proovitud Chrome, Firefox ja IE-ga, ühtemoodi.

Yamaha Virago XV535 ´96
Yamaha Dragstar XVS1100 ´02

sylla
Postitusi: 102
Liitunud: 07 Juul 2011, 11:03

Re: Bikeri foorumist...

Lugemata postitus Postitas sylla »

Kas antud tehing toob endaga kaasa muudatusi ka biker.ee foorumi igapäeva elus?

http://www.e24.ee/1079940/arikataloogi- ... iportaali/

Kasutaja avatar

MotoGabriel
Postitusi: 299
Liitunud: 21 Sept 2012, 11:48
Tsikkel: VS800
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Bikeri foorumist...

Lugemata postitus Postitas MotoGabriel »

sylla kirjutas:

Kas antud tehing toob endaga kaasa muudatusi ka biker.ee foorumi igapäeva elus?

http://www.e24.ee/1079940/arikataloogi- ... iportaali/

Ei, kindlasti mitte.

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7344
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Bikeri foorumist...

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

mart211 kirjutas:

Minul küll sellist probleemi ei ole. Laeb kiirelt ja mediaindexist pole haisugi. Aga kui veel pole mindud, siis tasub muidugi Google Analyticsi peale üle minna. Kordades parema ja sisukama ülevaate saab.

Mediaindex ja GA on ikka nagu siga ja kägu. Erinevad tööriistad erinevaks otstarbeks aga tõsi ta on et Mediaindex sakib. Ainuke võimalus on URL adblockeriga ära keelata (iPadis & pole kahjuks rakendatav). Mediaindexi alternatiiviks oleks http://metrix.station.ee/ mis tõeliselt ka töötab. Aga seda saab ikka teha saidi omanik ja mitte lõppkasutaja.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Laisaar
Postitusi: 3558
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:34
Asukoht: Tallinn 5056777
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Bikeri foorumist...

Lugemata postitus Postitas Laisaar »

sylla kirjutas:

Kas antud tehing toob endaga kaasa muudatusi ka biker.ee foorumi igapäeva elus?

http://www.e24.ee/1079940/arikataloogi- ... iportaali/

Bikeri igapäevaelus kindlasti mitte. Mida see minu veetava tv.Motors24.ee teletegemises muudab, ei ole veel teada, aga ehk varsti öeldakse. Mina Motorsi omanikeringi ei kuulunud ja seega tallan samasuguse rotina siin ilmas oma rada edasi ja teen seda, mida tahan.
Loodame, et minu ja uue omanikfirma nägemused teletegemise osas kattuvad ja seda toredat tööd saab paremini edasi teha. Seotud oleme ka tsiklikuulutuste kaudu, mille tasuta jätkamise osas mul ka info puudub, aga annan kohe teada kui midagi peaks selguma. Küll aga teen kõik endast oleneva, et see tasuta teenus meile alles jääb.

Väinz

Aeglaselt saab kauem sõita.
Villis.ee
Wroomer.ee
laisaar.com

snah
Postitusi: 121
Liitunud: 21 Aug 2009, 11:53
Tsikkel: Yamaha
Tänanud: 50 korda
Tänatud: 3 korda

Re: Bikeri foorumist...

Lugemata postitus Postitas snah »

Minu jaoks uus uudis.Kes siis motorsi omanikud on,mina Sinu-Väinz nime pärast otsustasin klepsud bussi peale kleepida.

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7344
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Bikeri foorumist...

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Kas meil võiks nüüdseks olla foorumis ka alamjaotus "IT ja mobiiliabi" vms?
Kui foorum loodi, siis polnud see ilmselt väga teemaks aga täna võiks need asjad kusagil mujal kajastuda, kui "rumalates küsimustes".

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2012
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Bikeri foorumist...

Lugemata postitus Postitas bitter »

Minu arvates võiks.

Kasutaja avatar

Kipsi
Postitusi: 1512
Liitunud: 04 Juun 2007, 13:50
Tsikkel: cbr600RR
Asukoht: Tartu
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: Bikeri foorumist...

Lugemata postitus Postitas Kipsi »

Meil on ju tegelikutl "Vaba teema " olemas. Miks inimesed seda ei kasuta - ei tea, eks lihtsam on rumalatesse küsimustesse k6ik asjad esitada, kui veidike süveneda...

Parima hinnaga motorehvid http://www.motorehv.ee
Soodne rehvivahetus Tartus http://www.tarturehv.ee
Parima hinnaga määrdeained http://www.õlikeskus.ee


reimps

Re: Bikeri foorumist...

Lugemata postitus Postitas reimps »

Siis tekib vabasse teemasse liiga palju seosetuid teemasid ja seda ju ka ei saa lubada :wack:

Mul oli loetud nädalad tagasi automüügiteema Vabas Teemas. Kadus paari päevaga, aga võib-olla rebisin ma liiga vähe labast kildu seal.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Foorumist. Ettepanekud ja kriitika”