Biker.ee foorumist - teata vigadest

Mõtted, ettepanekud, vead, teadaanded mootorratturite foorumi, külastajate ja postituste kohta. Koht kus küsida või teada anda.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee foorumist - teata vigadest

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

mart211 kirjutas:
noone kirjutas:

Miks osad postitused liiguvad siia-sinna? Uusi teemasi tekib nagu seeni peale vihma.
Miks ei võiks postitused jääda sinna, kus nad on olnud (väike OT ei ole põhjuseks).
Tüütuks juba muutub. Tead, et seal teemas oli sellest asjast juttu, aga järgmine kord kui tahad sealt edasi selle kohta lugeda, on see sealt ära tõstetud ja mõttetult uue teema alla pandud. Eriti imelik tundub, kui tehtud mingi eri uhke pealkiri ja siis seal nutused kaks, kolm posti.
Miks?

Ka minul tekkis selline küsimus. Mina vist tegin sellega algust, kui selle "kuidas kukkumist ära hoida" teema tegin, kuna seda juttu tekkis õnnetused mootorratastega teema alla päris palju. Nüüd juba 3lk. Kuid peale seda on teema veel neljaks tõmmatud, seda mina kommenteerida ei oska.

Ja mina tegin sellest uue teema, sest üks alustas keset kukkumise juttu küsimusega, et kuidas "liikluses silma paista", millele järgnes kohe hunnik vastuseid juba uues võtmes. Kuidas kukkumist vältida ja kuidas liikluses silma paista on ikka väga erinevad teemad.



🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

mart211

Re: Biker.ee foorumist - teata vigadest

Lugemata postitus Postitas mart211 »

macintosh kirjutas:
mart211 kirjutas:
noone kirjutas:

Miks osad postitused liiguvad siia-sinna? Uusi teemasi tekib nagu seeni peale vihma.
Miks ei võiks postitused jääda sinna, kus nad on olnud (väike OT ei ole põhjuseks).
Tüütuks juba muutub. Tead, et seal teemas oli sellest asjast juttu, aga järgmine kord kui tahad sealt edasi selle kohta lugeda, on see sealt ära tõstetud ja mõttetult uue teema alla pandud. Eriti imelik tundub, kui tehtud mingi eri uhke pealkiri ja siis seal nutused kaks, kolm posti.
Miks?

Ka minul tekkis selline küsimus. Mina vist tegin sellega algust, kui selle "kuidas kukkumist ära hoida" teema tegin, kuna seda juttu tekkis õnnetused mootorratastega teema alla päris palju. Nüüd juba 3lk. Kuid peale seda on teema veel neljaks tõmmatud, seda mina kommenteerida ei oska.

Ja mina tegin sellest uue teema, sest üks alustas keset kukkumise juttu küsimusega, et kuidas "liikluses silma paista", millele järgnes kohe hunnik vastuseid juba uues võtmes. No kuidas kukkumist vältida ja kuidas liikluses silma paista on ikka väga erinevad teemad.

Kuidas liikluses silma paista on ju kukkumise vältmise üks osa IMO. Samuti õige rehvirõhk. Nagu öeldi, need tegurid on ju selleks, et kukkumist vältida. See kuidas nendega majandada ongi ju see, kuidas kukkumist vältida. Ei taha nüüd mingit tüli õhutada või midagi....tore et keegi tööd teeb ja kui kõik arutelud eraldi kohtades toimuks, kuid nii ei leia neid ju keegi üles nagu näha ning keegi ei saa enam midagi aru, kus mis toimub. Lihtsalt minu arvamus.... :bsmile:

Kasutaja avatar

boob
Mode
Postitusi: 758
Liitunud: 13 Mai 2006, 11:30
Asukoht: 5013912
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 5 korda

Re: Biker.ee foorumist - teata vigadest

Lugemata postitus Postitas boob »

mx77 kirjutas:
boob kirjutas:

POP3 puhul tõmmatakse kirjad serverist telefoni, ehk siis saad neid ainult telefonis lugeda. IMAP puhul on kirjad serveris ja saad neid suvalisest arvutist lugeda.

kusjuures ei ole nii ühene see. mul on hot-i konto ja mobiilis pandud pop3 ja jäävad meilid serverisse. mis koduses arvutis on ei mäleta aga vist on see linnuke pandud, et jäta koopiad serverisse

Erand kinnitab reeglit...

Kasutaja avatar

noone
Postitusi: 36
Liitunud: 30 Apr 2011, 23:12
Tsikkel: Honda XRV 750

Re: Biker.ee foorumist - teata vigadest

Lugemata postitus Postitas noone »

macintosh kirjutas:
mart211 kirjutas:
noone kirjutas:

Miks osad postitused liiguvad siia-sinna? Uusi teemasi tekib nagu seeni peale vihma.
Miks ei võiks postitused jääda sinna, kus nad on olnud (väike OT ei ole põhjuseks).
Tüütuks juba muutub. Tead, et seal teemas oli sellest asjast juttu, aga järgmine kord kui tahad sealt edasi selle kohta lugeda, on see sealt ära tõstetud ja mõttetult uue teema alla pandud. Eriti imelik tundub, kui tehtud mingi eri uhke pealkiri ja siis seal nutused kaks, kolm posti.
Miks?

Ka minul tekkis selline küsimus. Mina vist tegin sellega algust, kui selle "kuidas kukkumist ära hoida" teema tegin, kuna seda juttu tekkis õnnetused mootorratastega teema alla päris palju. Nüüd juba 3lk. Kuid peale seda on teema veel neljaks tõmmatud, seda mina kommenteerida ei oska.

Ja mina tegin sellest uue teema, sest üks alustas keset kukkumise juttu küsimusega, et kuidas "liikluses silma paista", millele järgnes kohe hunnik vastuseid juba uues võtmes. Kuidas kukkumist vältida ja kuidas liikluses silma paista on ikka väga erinevad teemad.

Arvan, et need võiksid siiski kokku jääda. Hiljem on hea ühest ja samast kohast saada mitme asja kohta infot (on ju omavahel seotud).
Minu arust on nüri lugeda ja otsida midagi kümnest erinevast teemast, lihtsam kui need samas kohas olemas.
Kui tahate nii väga midagi muuta, siis kustutage sealt vahelt mõttetud postitused a´la( +1, smailid, või muud mõttetud kommentaarid). Et asi oleks asjalik.

Sellest samast johtuvalt ettepanek. Teema Rumalad küsimused - Tehniline.
Arvan, et ei ole vaja teha mitut (kümneid) erinevat teemat selleks, et küsida rehvirõhku, poldi kinnitamise tugevust, kuidas cbr´il küünalt vahetada vms.
Kui sellised lihtsad küsimused ja vastused on koos, on asi palju lihtsam ja ülevaatlikum. Teemat sirvides (ka aastate pärast), saad teada nii mõndagi, mis meelde jääb ja endal pärast vaja läheb. Aga erinevates teemades orienteeruda ja otsingut kasutada (foorumi otsingusüsteem ise on juba kivi ajast ja ei ole eriti kasutaja sõbralik), et endale vajalik leida, on mõttetu peavalu praegusel kujul. Lihtsam ongi uus teema teha (mingi mõttetu jälle) ja seal küsida, vastuseks üldjuhul, et seda juba küsitud miljon korda ja kas otsingut ei oska kasutada.
Ühesõnaga, arvan, et ei ole vaja teha miljon erinevat teemat. Hoidke asi lihtne ja lihtsalt jälgitav, ka uutele kasutajatele.
Terv.,

Kasutaja avatar

Tõnis
Postitusi: 139
Liitunud: 09 Okt 2008, 11:24
Tsikkel: Suzuki Marauder
Asukoht: Nõmme
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 2 korda

Re: Biker.ee foorumist - teata vigadest

Lugemata postitus Postitas Tõnis »

Midagi võiks teha selle mediaindex.ee asjaga.
Mul näitab kogu aeg brauseris 'connecting to www.mediaindex.ee'. Foorumi lehe laeb küll ära enamasti aga tüütu ikka. Nüüd just oli selline asi, et teemas eelmisele lehele minnes jäigi seda laadima, all ikka see sama kiri brauseris.


reimps

Re: Biker.ee foorumist - teata vigadest

Lugemata postitus Postitas reimps »

Mozilla ja AdBlock. Käsitsi pead ainult sättima.

Kasutaja avatar

Vint
Toetajaliige
Postitusi: 1935
Liitunud: 06 Apr 2008, 09:30
Asukoht: Soome- Riihimäki
Tänanud: 136 korda
Tänatud: 178 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee foorumist - teata vigadest

Lugemata postitus Postitas Vint »

Operaga saab samuti blokkida.
Plus veel... kõik mis on Adobe Flash'is tehtud, topeltklõps parempoolse hiire klahviga ja "block content". :bsmile:

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee foorumist - teata vigadest

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

reimps kirjutas:

Mozilla ja AdBlock. Käsitsi pead ainult sättima.

iPadis (ja muudes patjades) see asja ikkagi ei paranda - kui lõpuks serveril vastuse saab siis visklab lehe algusesse, ükskõik kus sa siis ka poleks.
Tsipa tüütu on.

Kasutaja avatar

Vint
Toetajaliige
Postitusi: 1935
Liitunud: 06 Apr 2008, 09:30
Asukoht: Soome- Riihimäki
Tänanud: 136 korda
Tänatud: 178 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee foorumist - teata vigadest

Lugemata postitus Postitas Vint »

Minge väheke ajas tagasi E90 peale, piisavalt suutlikust ja pole nii hea et igasugu
napakaid reklaame välja loeks. :mrgreen:

Kasutaja avatar

erkop
Postitusi: 192
Liitunud: 06 Nov 2011, 17:15
Tsikkel: Versys

Re: Biker.ee foorumist - teata vigadest

Lugemata postitus Postitas erkop »

Foorumi kell on vale, 1h ja 7 min taga.


koi
Postitusi: 1768
Liitunud: 17 Mai 2004, 00:01
Tsikkel: GL 1800
Asukoht: Saue
Tänanud: 62 korda
Tänatud: 37 korda

Re: Biker.ee foorumist - teata vigadest

Lugemata postitus Postitas koi »

Huvitav, kas viga minus, aga foorum on võimatult aeglane :shock:
ERROR 503! Mis kala on?

Viimati muutis koi, 24 Aug 2012, 12:09, muudetud 1 kord kokku.
Nii loll pole keegi, et teisi õpetada ei oskaks.

mart211

Re: Biker.ee foorumist - teata vigadest

Lugemata postitus Postitas mart211 »

koi kirjutas:

Huvitav, kas viga minus, aga foorum on võimatult aeglane :shock:

Mul sama lugu, mitme arvuti taga.

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6603
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 638 korda
Tänatud: 400 korda

Re: Biker.ee foorumist - teata vigadest

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Sama siin.

Aga asjast ka- pole küll viga aga ühena esimestest viskab üleslaadimise ajal lehele mingi Motomaailma(?) racing blogi, millele tehakse sissekandeid paar korda aastas-miks seda asja hoitakse?

edu

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

Kri§to
Postitusi: 1393
Liitunud: 27 Mai 2010, 10:21
Tänatud: 1 kord

Re: Biker.ee foorumist - teata vigadest

Lugemata postitus Postitas Kri§to »

päev otsa ei saanud sisse. vahepeal oli mingi THE END ees isegi....


Teema algataja
sys
Postitusi: 735
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:17
Tsikkel: Yamaha R6 "Raven"
Kontakt:

Re: Biker.ee foorumist - teata vigadest

Lugemata postitus Postitas sys »

Mingi asi on pihta saanud. Otsin vea põhjust. Lähipäevadel biker.ee leht ilmselt tõrgub natuke. Loodetavasti ärkab asi ikkagi ellu.


kaiman
Postitusi: 970
Liitunud: 17 Mai 2010, 16:21
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 17 korda

Re: Biker.ee foorumist - teata vigadest

Lugemata postitus Postitas kaiman »

sys kirjutas:

Mingi asi on pihta saanud. Otsin vea põhjust. Lähipäevadel biker.ee leht ilmselt tõrgub natuke. Loodetavasti ärkab asi ikkagi ellu.

A mis sa nu..id mäkintossh võeti jü palgale kes kõike asjü oskab,ta isegi kelkis siin et ta hull IT mees (lol) (w)

Kasutaja avatar

Dog
Postitusi: 25
Liitunud: 18 Aug 2011, 21:45
Tsikkel: Suzuki
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord

Re: Biker.ee foorumist - teata vigadest

Lugemata postitus Postitas Dog »

No nüüd on foorum küll kiire justkui püssikuul! (w)
Aga milles asi võib olla, mul millegipärast teemasid lugedes on tekst vasakule ja postitaja paremale kolinud. Mida teha?

"...If you think you don't need a helmet - you probably don't...! " (Internet)

Melx
Postitusi: 390
Liitunud: 03 Mai 2006, 16:15
Tsikkel: Freewind|Bandit 1250 SA|B-King
Asukoht: Saaremaa
Tänatud: 5 korda

Re: Biker.ee foorumist - teata vigadest

Lugemata postitus Postitas Melx »

Tundub nagu rätipead oleks foorumi ära ostnud.

Ziccel

Ohverdan bensiini !

Teema algataja
sys
Postitusi: 735
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:17
Tsikkel: Yamaha R6 "Raven"
Kontakt:

Re: Biker.ee foorumist - teata vigadest

Lugemata postitus Postitas sys »

Krt. See parem-vasak on uuendamise teema. Iga kord kui uuendada lähevad need ära. Tegelen sellega. Seekordne ikaldus pani isegi itimehed kukalt kratsima. Kõik töötas ilusti kuni reede hommikuni. Keegi ei olnud ka ühtegi uuendust ega muudatust serveris teinud juba mõnda aega. Ja siis ühel ilusal hetkel lihtsalt enam ei töötanud. Kopeerisin failid ja andmebaasi uude masinasse ja kõik töötab jälle ilusti.


Teema algataja
sys
Postitusi: 735
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:17
Tsikkel: Yamaha R6 "Raven"
Kontakt:

Re: Biker.ee foorumist - teata vigadest

Lugemata postitus Postitas sys »

Lisaks peaks nüüd olema üks stiil ka mobiilsetele seadmetele. Kui see automaatselt ei aktiveeru, siis lehe all servas on kindlasti link ja mul telefonil ka foorumi ülemises servas. See vajab natuke harjumist, aga ilmselt mõnel on see kasutatav.

Tervitades,
Aldo

Kasutaja avatar

Ivoonu
Toetajaliige
Postitusi: 1485
Liitunud: 27 Sept 2007, 18:06
Tsikkel: Harley-Davidson FLHTCUI
Asukoht: Tartu
Tänanud: 106 korda
Tänatud: 64 korda

Re: Biker.ee foorumist - teata vigadest

Lugemata postitus Postitas Ivoonu »

Mina tänan küll selle mobiilse uue kujunduse eest, palju lihtsam on kohe lugeda.

Kasutaja avatar

miilits
Postitusi: 763
Liitunud: 14 Juun 2005, 07:24
Tsikkel: Kawasaki KZ1000P, Iž
Asukoht: Viljandi

Re: Biker.ee foorumist - teata vigadest

Lugemata postitus Postitas miilits »

Sm. Piipz jäi laupäeval tänu foorumi kotermannidele voodist ilma!!! :(

Kasutaja avatar

boob
Mode
Postitusi: 758
Liitunud: 13 Mai 2006, 11:30
Asukoht: 5013912
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 5 korda

Re: Biker.ee foorumist - teata vigadest

Lugemata postitus Postitas boob »

Kui sellest mediaindex'i lugemisest ka veel lahti saaks...

Kasutaja avatar

boob
Mode
Postitusi: 758
Liitunud: 13 Mai 2006, 11:30
Asukoht: 5013912
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 5 korda

Re: Biker.ee foorumist - teata vigadest

Lugemata postitus Postitas boob »

boob kirjutas:

Kui sellest mediaindex'i lugemisest ka veel lahti saaks...

Minu pärast pole enam vaja muretseda. Nüüdsest keelab Adblock Plus minu arvutis seda lehte laadida ja probleemi enam pole.

Kasutaja avatar

Sten
Postitusi: 822
Liitunud: 14 Mai 2011, 08:39
Tsikkel: ZX10R Fighter
Asukoht: Tallinn - 56934211
Tänanud: 6 korda

Re: Biker.ee foorumist - teata vigadest

Lugemata postitus Postitas Sten »

foorumi pealehel ei näe roosasod kastikesi , mis teavitavad alamfoorumites uutest postidest ... Samas alamfoorum lahti võttes teemade ees need olemas ...

Minu raali viga ?

Pooleldi ise tehtud , pooleldi hästi tehtud ...
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee foorumist - teata vigadest

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Gornholio kirjutas:

foorumi pealehel ei näe roosasod kastikesi , mis teavitavad alamfoorumites uutest postidest ... Samas alamfoorum lahti võttes teemade ees need olemas ...
Minu raali viga ?

Vigane css & html on jäänud sirvija (browser) vahemälusse (cache). Tee vahemälu tühjaks.
Kuidas: Chrome, Firefox, InternetExplorer 8, InternetExplorer 9

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Sten
Postitusi: 822
Liitunud: 14 Mai 2011, 08:39
Tsikkel: ZX10R Fighter
Asukoht: Tallinn - 56934211
Tänanud: 6 korda

Re: Biker.ee foorumist - teata vigadest

Lugemata postitus Postitas Sten »

Tänud . korras :bsmile:

Pooleldi ise tehtud , pooleldi hästi tehtud ...
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6603
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 638 korda
Tänatud: 400 korda

Re: Biker.ee foorumist - teata vigadest

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Hoi!

biker.ee androidis.
Kui pealehel viimasele postitusele plõksata, siis läheb ilusti vajalikku kohta. "Tagasi" vajutusega läheb teemTEEMA LEHEKÜLJE algusesse ja siis järjekordse vajutusega tagasi avalehele :roll:

edu

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

Bob
Postitusi: 8
Liitunud: 01 Apr 2011, 14:01
Asukoht: Tallinn

Re: Biker.ee foorumist - teata vigadest

Lugemata postitus Postitas Bob »

Tundub juba mõnda aega et foorumi feed pärast hiljutisi probleeme enam hästi ei uuene. Uurisin pisut teisi foorumeid ja paistab et meie proxy server käshib ülalnimetatud lehte? All võrdluseks kahvel.ee ja biker.ee HTTP/HTTPS päise informatsioon:

Pilt

Pilt

Kas on võimalik selles osas midagi ette võtta?

Kiitus!

Miljonid tänulikud biker.ee feed-i kasutajad

Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3183
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 191 korda

Re: Biker.ee foorumist - teata vigadest

Lugemata postitus Postitas franz125 »

keegi pommitab

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Foorumist. Ettepanekud ja kriitika”