identiteedi vargus...

Mõtted, ettepanekud, vead, teadaanded mootorratturite foorumi, külastajate ja postituste kohta. Koht kus küsida või teada anda.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
creativ
Postitusi: 1180
Liitunud: 27 Sept 2007, 14:35
Tsikkel: KTM LC8 ADV
Asukoht: tallinn
Tänanud: 10 korda

identiteedi vargus...

Lugemata postitus Postitas creativ »

:wack:
vot selline asi siis tänapäeval võib meid kõiki tabada...
kirjutasin täna hommikul teemasse "Tanel Leok" oma arvamuse eesti meedia kohta ja selle madalast tasemest. ja nüüd tund paar hiljem üllatus üllatus minu tekst postimehe kommide seas kellegi teise nime all. nu imelik et siin meie foorumis on keegi kodanik kellel endal nagu pea, mõistus ja sellega koos ka oma arvamus puudub, et muud ei oska kui copy paste elus teha. (imelik et sedagi!?)

soovitan soojalt kodanikul täiskasvanuks saada. ehk õnnestub siis elus ka mõni päris enda otsus vastu võtta!

http://sport.postimees.ee/?id=95061&com=1 siin siis link kommija "kooga" nime all.

ma mõtlesin et biker.ee on tõsimeelsete ja ise oma pead kanda suutvate kodanike suhtlusportaal, aga tuleb välja et mõni tilk tumedat on ikka meepoti sees :wink:

kui keegi vajab abi maailmavaate ja oma arvamuse väljakujundamisel, siis võin kirja teel soovitusi jagada! tasuta!

:bsmile: :mrgreen:



Ära usu hülge möla! Anna aeruga!
____________________

LC8 Adventure
Kasutaja avatar

pyramiid
Postitusi: 1042
Liitunud: 27 Mär 2008, 09:57
Tsikkel: Ducati Multistrada 620
Tänanud: 6 korda

Re: identiteedi vargus...

Lugemata postitus Postitas pyramiid »

Re: Tanel Leok
Postitus Postitaja creativ » 16 märts 2009, 23:26

creativ kirjutas:

eesti meedia on täitsa peapeal (loe:persses)
Tanel Leoki vägitegudest pole mina mitte ühtegi videolõiku siiani näinud. Postimees paneb ka täiega ebapädevat ja ülinappi teksti. Aru ei saa et kui mõni mees nii kõval alal nagu on MX hetkel, on üliedukas, ei leia see üritus praktiliselt mitte mingit kajastamist. Tänases postimehes on mingi kolm lugu räikkonenist ja teab millest veel aga Leoki ja teiste eesti poiste sõitudest mingi väike ebapädev nupuke. nüüd õhtul postimees onlinet vaadates kadus seegi kuhugi ja spordilehelt andis ikka seda uudist uuesti üles leida.... :evil:
rahvale läheb peale mingi täisjura päris hilton, kapotikalled ja võsapetsi seiklused....
Krt ma aru ei saa mis riigis me siin elame? :wack: kas maailmatasemel motosport on kuidagi vähem tähtis kui evelin saue möödalaskeüritused mida saab näha kuulda söögi alla ja peale? ak uudistes on ülipõhjalik inf NHL-i ja NBA hetkeseisust koos videopildiga!? jalgpalli saab ka lugeda spordilehtedest igast vaatenurgast koos saja erineva spetsialisti kommentaariga.
mx1 motokross oleks nagu mingi nurgatagune ala. või ma olen maailma asjadest täitsa valesti aru saanud??
asjakohast infi saab ainult siit või joosepi dakari listist. muus osas on must maa :(

Täitsa pe***s ja ongi nii! :shock:
Kle, a mingi IP aadressi järgi võimalik ju asja täiesti tuvastada. Samas võib tegu olla ka mingi suvalise foorumit lugenud vennikesega, aga jah, tegu on suhteliselt alatu ja nii ei ole ilus teha! :nono:

Siin "koogi" nn kommentaar netilehest:
kooga
17.03.2009 10:04

eesti meedia on täitsa peapeal (loe:persses)
Tanel Leoki vägitegudest pole mina mitte ühtegi videolõiku siiani näinud. Postimees paneb ka täiega ebapädevat ja ülinappi teksti. Aru ei saa et kui mõni mees nii kõval alal nagu on MX hetkel, on üliedukas, ei leia see üritus praktiliselt mitte mingit kajastamist. Tänases postimehes on mingi kolm lugu räikkonenist ja teab millest veel aga Leoki ja teiste eesti poiste sõitudest mingi väike ebapädev nupuke. nüüd õhtul postimees onlinet vaadates kadus seegi kuhugi ja spordilehelt andis ikka seda uudist uuesti üles leida....
rahvale läheb peale mingi täisjura päris hilton, kapotikalled ja võsapetsi seiklused....
Krt ma aru ei saa mis riigis me siin elame? kas maailmatasemel motosport on kuidagi vähem tähtis kui evelin saue möödalaskeüritused mida saab näha kuulda söögi alla ja peale? ak uudistes on ülipõhjalik inf NHL-i ja NBA hetkeseisust koos videopildiga!? jalgpalli saab ka lugeda spordilehtedest igast vaatenurgast koos saja erineva spetsialisti kommentaariga.
mx1 motokross oleks nagu mingi nurgatagune ala. või ma olen maailma asjadest täitsa valesti aru saanud??
asjakohast infi saab ainult siit või joosepi dakari listist. muus osas on must maa .nüüdsiis on väike nupuke tulnud f.a.k.k

Kasutaja avatar

Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: identiteedi vargus...

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

ma arvan, et sa ise tegid seda.

Kasutaja avatar

StreetMoto
Kaupmees
Postitusi: 2454
Liitunud: 04 Okt 2004, 15:51
Asukoht: Tallinn, Hiiu/Pääsküla
Tänatud: 192 korda
Kontakt:

Re: identiteedi vargus...

Lugemata postitus Postitas StreetMoto »

Nu on ju imelihtne tegevus see copy-pasta. Tõepoolest - oleks tegu tsiteerimisega aga teise nime all kogu tekst ümber surada - njaaa... Ma ise mõtisklen aeg-ajalt selle üle, et kunagi sai tehtud StreetMoto teenustööde hinnakiri - sai tehtud sellisena nagu ise õigeks pidasin. Ja hiljem pidin tõdema, et sai vist tõesti hea hinnakiri :-), sest kord kui Ramosse läksin avastasin, et ohoo - minu tehtud hinnakiri leti peale kleebitud, ainult Ramo logo peal. Veidi hiljem leidsin samad hinnakirja põhjad netist erinevate motofirmade teeninduse alalõigust. Muudetud oli vaid hinnad ja mõned teenusetüübid. Ja viimane, kus avastati, et see hinnakiri on heaks põhjaks oli uus Honda esindus - Catwees. Kes tahab võib võrrelda siis originaali ja modifikatsioone :-) Ennast kiitmast ma ei väsi :ner: Ega ma miskit pahaks ei panegi aga viisakas oleks küsida, kas võin põhja kasutada ja muuta.

Originaal http://www.skymoto.ee/client/common-doc ... d_2009.pdf
Modifikatsioon (Catwees) http://www.catwees.ee/files/menu//2009010805192424.pdf
Modifikatsioon (Paikuse motopood) http://www.paikusemotopood.ee/Teenused.html

StreetMotos jätkuvalt soodsad tehingud: Castrol - Elf - Michelin - Bridgestone - Maxxis - Dunlop - D.I.D - JT + iga päev online tellimused erinevatesse Euroopa ladudesse

Neeme
527 4000
http://www.streetmoto.ee
streetmoto@streetmoto.ee
Kasutaja avatar

Teema algataja
creativ
Postitusi: 1180
Liitunud: 27 Sept 2007, 14:35
Tsikkel: KTM LC8 ADV
Asukoht: tallinn
Tänanud: 10 korda

Re: identiteedi vargus...

Lugemata postitus Postitas creativ »

Pihelgas kirjutas:

ma arvan, et sa ise tegid seda.

ma loodan et see oli nali!? :wink:

Ära usu hülge möla! Anna aeruga!
____________________

LC8 Adventure
Kasutaja avatar

Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: identiteedi vargus...

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

creativ kirjutas:
Pihelgas kirjutas:

ma arvan, et sa ise tegid seda.

ma loodan et see oli nali!? :wink:

vähemalt närvid on sul korras :D :bsmile:

aga racerx´i mõttega olen nõus, pole "creativ" tegelt identiteet. üllatusmoment muidugi kõva ja veits hämmeldust asi tekitab. imeline internet..


racerx
Postitusi: 955
Liitunud: 13 Okt 2004, 15:56

Re: identiteedi vargus...

Lugemata postitus Postitas racerx »

kes on kooga, kes on creativ jne

mis identieet, tulge nüüd pilve pealt alla ja kommenteeri oma NIME all mis on sinu identieet, sellest hetkest saati kui sündisin, juhul kui tunned oma identieedi pärast muret.

Vastasel juhul võid olla mureta, see mida ütleb keegi kooga või creativ on linnuke siin, teine seal.

Kasutaja avatar

Teema algataja
creativ
Postitusi: 1180
Liitunud: 27 Sept 2007, 14:35
Tsikkel: KTM LC8 ADV
Asukoht: tallinn
Tänanud: 10 korda

Re: identiteedi vargus...

Lugemata postitus Postitas creativ »

racerx kirjutas:

kes on kooga, kes on creativ jne

mis identieet, tulge nüüd pilve pealt alla ja kommenteeri oma NIME all mis on sinu identieet, sellest hetkest saati kui sündisin, juhul kui tunned oma identieedi pärast muret.

Vastasel juhul võid olla mureta, see mida ütleb keegi kooga või creativ on linnuke siin, teine seal.

vahet ju pole mis kasutajanimi mul siin on! kes soovib see saab ka teada et ma olen Urmas! mul tegelikult suht savi et keegi teeb kopi peist aga savi ei ole sellest et siiani asjalikus biker foorumi seltskonnas on selliseid selgrootuid tegelasi kelles mehelikkust on (veel ) vähe.
kui tegemist oleks tõsise identiteedi vargusega siis ma siin ei kirjutaks sellest vaid teeks avalduse politseile ja nemad teevad edasi oma tööd...
lihtsalt väike vahepala teadmiseks kaasvõitlejatele et tulevikus võib keegi vabalt sinu arvamuse kui ka sinu nime all öelda mida iganes ja vastutuse pead võtma sina ise. säts ö point! piiss! :bsmile: :wink:

Ära usu hülge möla! Anna aeruga!
____________________

LC8 Adventure
Kasutaja avatar

Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: identiteedi vargus...

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

creativ kirjutas:

lihtsalt väike vahepala teadmiseks kaasvõitlejatele et tulevikus võib keegi vabalt sinu arvamuse kui ka sinu nime all öelda mida iganes ja vastutuse pead võtma sina ise. säts ö point! piiss! :bsmile: :wink:

noh tegelt on internetis umbes ziljon artiklikommentaari, millede autoriteks on "Liis Lass", "Michael Jackson" või "Vladimir Putin". Nimeomanikke kommentaaride sisu eest vastutusele võtta ju ei saa. Vähemtuntud kodanikele saab mõnuga kitse panna, kui nendega seotud artiklitesse nende nimedega kommentaare kirjutada. Kindlasti pole ka see mingi uus nipp.

biker.ee kasutajaskond on läbilõige ühiskonnast. Ma ei väsi kordamast, et tsikkel ei tee m**n* meest. Seega võid ka siinsetelt kirjutajatelt (muide registreerimata lugejaid on kordades rohkem) absoluutselt kõike oodata.

Aga enamus on siiski mõistlikud :bsmile:

Kasutaja avatar

pitbull
Postitusi: 557
Liitunud: 09 Juun 2004, 14:44
Tsikkel: v2
Asukoht: westestonia ....finland
Tänatud: 1 kord

Re: identiteedi vargus...

Lugemata postitus Postitas pitbull »

tegelikult võix nii olla et lähed kommenteerima kuhugi lehele siis id kaardi või millegi sellisega..midu ei saa...siis ei ruigax enamus enam :twisted:

PitBull ,,I Just Don't Give A Fuck...,,
Kasutaja avatar

Teema algataja
creativ
Postitusi: 1180
Liitunud: 27 Sept 2007, 14:35
Tsikkel: KTM LC8 ADV
Asukoht: tallinn
Tänanud: 10 korda

Re: identiteedi vargus...

Lugemata postitus Postitas creativ »

pitbull kirjutas:

tegelikult võix nii olla et lähed kommenteerima kuhugi lehele siis id kaardi või millegi sellisega..midu ei saa...siis ei ruigax enamus enam :twisted:

siis ei oleks ka foorumeid... :D

Ära usu hülge möla! Anna aeruga!
____________________

LC8 Adventure
Kasutaja avatar

Teema algataja
creativ
Postitusi: 1180
Liitunud: 27 Sept 2007, 14:35
Tsikkel: KTM LC8 ADV
Asukoht: tallinn
Tänanud: 10 korda

Re: identiteedi vargus...

Lugemata postitus Postitas creativ »

Pihelgas kirjutas:

Aga enamus on siiski mõistlikud :bsmile:

seda minagi siin aja jooksul aru olen saanud. tänane "üllatus" tunduski seetõttu kummaline... :) ma loodan et see mees kes seda tegi ja siin nüüd loeb, läheb ja häbeneb pisut oma nurgas ja tuleb hiljem jälle pisut paremana tagasi! :wink: :bsmile:

Ära usu hülge möla! Anna aeruga!
____________________

LC8 Adventure
Kasutaja avatar

ishijupp
Postitusi: 1112
Liitunud: 13 Jaan 2006, 11:54
Tsikkel: BMW R1150R , K-650
Asukoht: Harku
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: identiteedi vargus...

Lugemata postitus Postitas ishijupp »

pitbull kirjutas:

tegelikult võix nii olla et lähed kommenteerima kuhugi lehele siis id kaardi või millegi sellisega..midu ei saa...siis ei ruigax enamus enam :twisted:

Ole nüüd ikka oskar, kuidas sel moel kesikud oma batjale kommentaariumites ülistusi treida saaksid, 100 kommi ühe ID-ga ei sobi ju :shock: :ner:

Viimati muutis ishijupp, 17 Mär 2009, 12:23, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

pitbull
Postitusi: 557
Liitunud: 09 Juun 2004, 14:44
Tsikkel: v2
Asukoht: westestonia ....finland
Tänatud: 1 kord

Re: identiteedi vargus...

Lugemata postitus Postitas pitbull »

need olex siis asjalikumad..ilma ruigamise ja ylbitsemiseta :D

PitBull ,,I Just Don't Give A Fuck...,,
Kasutaja avatar

scryth
Postitusi: 1094
Liitunud: 26 Apr 2006, 09:18
Asukoht: Tallinn

Re: identiteedi vargus...

Lugemata postitus Postitas scryth »

Tegemist ei ole identiteedi vargusega. Äärmisel juhul võid sa toda "kooki" või keda iganes plagiaadis süüdistada kui suudad ära tõestada, et sulle on kahju tekitatud.
Jõudu!

kus viga näed laita, seal mine ja hakka mölisema
Kasutaja avatar

Teema algataja
creativ
Postitusi: 1180
Liitunud: 27 Sept 2007, 14:35
Tsikkel: KTM LC8 ADV
Asukoht: tallinn
Tänanud: 10 korda

Re: identiteedi vargus...

Lugemata postitus Postitas creativ »

scryth kirjutas:

Tegemist ei ole identiteedi vargusega. Äärmisel juhul võid sa toda "kooki" või keda iganes plagiaadis süüdistada kui suudad ära tõestada, et sulle on kahju tekitatud.
Jõudu!

ahjaa! halenaljakas oli see et kogu tekst oli üks ühele kopi aga siis kõige lõppu oli lisatud ka "oma arvamus" ehk 4 tähte f.a.k.k (lol)

Ära usu hülge möla! Anna aeruga!
____________________

LC8 Adventure

mrtn
Postitusi: 166
Liitunud: 20 Okt 2003, 22:17
Tsikkel: Suzuki VX800
Tänanud: 14 korda
Tänatud: 4 korda

Re: identiteedi vargus...

Lugemata postitus Postitas mrtn »

minu üks konkurent läks nii kaugele, et müüs printerit printscreeniga minu kodulehelt :wack:

Suzuki VX800 '93
Kasutaja avatar

kaval
Postitusi: 895
Liitunud: 12 Juul 2007, 23:42
Tsikkel: rattatuu
Asukoht: tln,mõigu
Kontakt:

Re: identiteedi vargus...

Lugemata postitus Postitas kaval »

aga äkki teie arvamused asjat ühtisid ,ning suurest laiskusest tegi kopi/paste,et mitte klaviatuuri kulutada ja mis ses nagu halba oli,said ka teised teada mida meie ajakirjandusest arvatakse :mrgreen:

http://www.arcar.eu odavad rendiautod al.5 euri päev
anda rendile koos tehnikaga garaaz Mõigus kaaskasutusse.500 euri
allar 56291000
umbe ull miis
Kasutaja avatar

baltroon
Postitusi: 865
Liitunud: 14 Okt 2006, 10:16
Tsikkel: Sõber
Asukoht: EESTI
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: identiteedi vargus...

Lugemata postitus Postitas baltroon »

Urmas, Sa seda võimalust ei ole kaalunud, et inimesele lihtsalt imponeeris Sinu mõtteavaldus niivõrd, et ei suutnud enam ise midagi lisada?
Edaspidi lisa oma kommentaaridesse või signatuuri, et Sinu poolsed mõtteavaldused on Sinu isiklik püha aade ja kellegile teisele edasilevitamiseks ilma Sinu nõusolekuta ei kuulu.
Teine teema on see, et kuna Sa väidad ennast nii tugevaks mõtte generaatoriks, et ainult Sina võid neid mõtteid mõelda ja levitada, siis võiksid Sa ka selle välja genereerida, et tegemist on INTERNETIGA, kus kehtivad veel vähem mingid seadused, kui metsikus läänes ja see tähendabki seda, et täiesti suvaline, näotu ja maotu Kooga võib ennast ükskõik milliste sulgedega ehtida. Kirjuta oma mõtteavaldusi ainult registreeritud meedias, kui soovid autorlustasu saada.

Üldiselt saan Su murest aru aga ei mõista, miks peab alati oma esimese pahameele kuhugi kommentaariumisse pläratama. Nagu kedagi ilgelt huvitaks.
Tahad asjalikku arutelu, võta malelaud kaasa ja istu oponendiga õlleklaasi taha ja aruta.
:bsmile:

Anonüümselt pole mõtet oma identiteeti taga nutta.
:wink:

ÄRGE HAKAKE JÄLLE HALAMA!
Kasutaja avatar

Teema algataja
creativ
Postitusi: 1180
Liitunud: 27 Sept 2007, 14:35
Tsikkel: KTM LC8 ADV
Asukoht: tallinn
Tänanud: 10 korda

Re: identiteedi vargus...

Lugemata postitus Postitas creativ »

baltroon kirjutas:

Urmas, Sa seda võimalust ei ole kaalunud, et inimesele lihtsalt imponeeris Sinu mõtteavaldus niivõrd, et ei suutnud enam ise midagi lisada?
Edaspidi lisa oma kommentaaridesse või signatuuri, et Sinu poolsed mõtteavaldused on Sinu isiklik püha aade ja kellegile teisele edasilevitamiseks ilma Sinu nõusolekuta ei kuulu.
Teine teema on see, et kuna Sa väidad ennast nii tugevaks mõtte generaatoriks, et ainult Sina võid neid mõtteid mõelda ja levitada, siis võiksid Sa ka selle välja genereerida, et tegemist on INTERNETIGA, kus kehtivad veel vähem mingid seadused, kui metsikus läänes ja see tähendabki seda, et täiesti suvaline, näotu ja maotu Kooga võib ennast ükskõik milliste sulgedega ehtida. Kirjuta oma mõtteavaldusi ainult registreeritud meedias, kui soovid autorlustasu saada.

Üldiselt saan Su murest aru aga ei mõista, miks peab alati oma esimese pahameele kuhugi kommentaariumisse pläratama. Nagu kedagi ilgelt huvitaks.
Tahad asjalikku arutelu, võta malelaud kaasa ja istu oponendiga õlleklaasi taha ja aruta.
:bsmile:

Anonüümselt pole mõtet oma identiteeti taga nutta.
:wink:

hr. paltroon! ma juba ammu selle teema maha matnud ja unustanud! mis sul siis nüüd äkki sisse läks? kevad sulatas emotsioonid üles? :wink: las see olla. muidu torkab keegi veel silma peast.
ilusat kevadet ja ootame kuivemat mätast! :bsmile:

Ära usu hülge möla! Anna aeruga!
____________________

LC8 Adventure
Kasutaja avatar

ishijupp
Postitusi: 1112
Liitunud: 13 Jaan 2006, 11:54
Tsikkel: BMW R1150R , K-650
Asukoht: Harku
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: identiteedi vargus...

Lugemata postitus Postitas ishijupp »

creativ kirjutas:

kuivemat mätast! :bsmile:

Kes on mätas? :mrgreen:

Kasutaja avatar

Teema algataja
creativ
Postitusi: 1180
Liitunud: 27 Sept 2007, 14:35
Tsikkel: KTM LC8 ADV
Asukoht: tallinn
Tänanud: 10 korda

Re: identiteedi vargus...

Lugemata postitus Postitas creativ »

vot selline uudis! läheb päris hästi teemasse

http://www.tarbija24.ee/?id=114766

Ära usu hülge möla! Anna aeruga!
____________________

LC8 Adventure
Kasutaja avatar

Kardinal
Postitusi: 96
Liitunud: 18 Okt 2008, 22:05
Tsikkel: BMW, IZ 56

Re: identiteedi vargus...

Lugemata postitus Postitas Kardinal »

ishijupp kirjutas:
creativ kirjutas:

kuivemat mätast! :bsmile:

Kes on mätas? :mrgreen:

(togi) Kes siis Mätast ei tea... Rakvere motopolitsei! Igati mõistlik mees. Tutvustav artikkel http://www.virumaateataja.ee/101008/esi ... 049730.php

( D5,D6,D7,D8; Riga; Voshod; Minsk; Karpatõ; vana Jawa 350; IZ 56; IZ Jup 3; Jawa 350/638; Tuula 200; Pannonia; GS500 ) - kõik see nüüdseks ajalugu...

pedak

Re: identiteedi vargus...

Lugemata postitus Postitas pedak »

ikka juhtub,
loodan et elate üle või midagi sellist

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Foorumist. Ettepanekud ja kriitika”