Mida teha kui...

Mõtted, ettepanekud, vead, teadaanded mootorratturite foorumi, külastajate ja postituste kohta. Koht kus küsida või teada anda.

Moderaator: Moded


Teema algataja
pusso
Postitusi: 17
Liitunud: 13 Veebr 2010, 21:14
Tsikkel: Yamaha FZ1_S

Mida teha kui...

Lugemata postitus Postitas pusso »

Kui eessõitev autojuht hakkab esiklaasi pesema nii,et sa oled üleni märg.Olen veendunud,et ta teadis taga seisvast mootorratturist.Näen kahte varianti:mitte välja teha või kohe lõuksi.Kuna olen natukene aeglase reageerimisega,siis umbes 5 minuti pärast tuli jube tahtmine sellist vennikest sakutada.



Kasutaja avatar

Douchebag
Postitusi: 217
Liitunud: 18 Juul 2008, 22:00
Asukoht: Caracas, Venezuela

Re: Mida teha kui...

Lugemata postitus Postitas Douchebag »

Lõuksi loomulikult. Oled peiker või ei ole?

Nobody is perfect, except me and my monkey!
Kasutaja avatar

udupeenike
Postitusi: 231
Liitunud: 27 Juun 2007, 21:18
Tsikkel: ---
Asukoht: Tallinn

Re: Mida teha kui...

Lugemata postitus Postitas udupeenike »

Autojuht võis ju teada mootorratturi olemasolust, kuid paljud ei tea seda, et seismise ajal lendavad veejoad/pritsmed ka üle auto katuse. Mul sõber laskis ka ükskord akendele vett nii et ma taga sõites märg olin ja oli pärast üsna ehmatanud kui sai teada, et ka minu märjaks kastis. Ütles veel et poleks osanud arvatagi, et nii kaugele pritsis.
Kannatust... :bsmile:

Viisakus ennekõike!
Mikk
Honda CB500 -- Yamaha XJ 600 S -- Kawasaki KL650 A -- Yamaha XTZ 660
Kasutaja avatar

sinilind123
Postitusi: 1039
Liitunud: 08 Apr 2008, 21:45
Tsikkel: TransAlp ja Africa Twin
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 20 korda

Re: Mida teha kui...

Lugemata postitus Postitas sinilind123 »

kanna mingi 10+liitrises anumas vett endaga alati kaasas. Kui keegi pritsib, roni rattalt maha, mine ava juhiuks ning viska talle see kogus vett peale :bsmile:

Honda Dio 50ccm 1990a - Honda Mtx125R 1989a - Honda XL 600V Transalp 1987a - Suzuki GSF 1200 Bandit 1996a - Honda XRV 750 Africa Twin 1990a - Kawasaki zxr 750 1990a
Kasutaja avatar

Kirs
Postitusi: 4071
Liitunud: 06 Apr 2005, 12:08
Tsikkel: BMW
Asukoht: Saaremaa/Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 23 korda

Re: Mida teha kui...

Lugemata postitus Postitas Kirs »

Ärge nüüd igasugu tühitähja peale ka põlema minge. Praegu vastik õietolmu aeg ja kõik kohad seda jama täis. Ikka tihedamini autoklaase pestakse.

SERTÃO

zx12r

Re: Mida teha kui...

Lugemata postitus Postitas zx12r »

Pikivahe on siiani minu lühikeses tsiklijuhi-staažis aidanud. Ei ole täheldanud säärast juhtumit sõidu ajal või foori taga sõites.


mart211

Re: Mida teha kui...

Lugemata postitus Postitas mart211 »

pusso kirjutas:

Kui eessõitev autojuht hakkab esiklaasi pesema nii,et sa oled üleni märg.Olen veendunud,et ta teadis taga seisvast mootorratturist.Näen kahte varianti:mitte välja teha või kohe lõuksi.Kuna olen natukene aeglase reageerimisega,siis umbes 5 minuti pärast tuli jube tahtmine sellist vennikest sakutada.

Kohe molli!!! Tsiklimehed peavad karmid olema ja kohe molli väntama. Keegi pritsib, sumps tahmab, sõidab poriloigust läbi, pargib ligidale, sõidab kõrvale...-kohe molli. Naisi ja lapsi ei lööda, näpistada ja sülitada võib.

Kasutaja avatar

-PitBull-
Postitusi: 1186
Liitunud: 10 Mär 2006, 21:59
Asukoht: Ida-Virumaa

Re: Mida teha kui...

Lugemata postitus Postitas -PitBull- »

mart211 kirjutas:
pusso kirjutas:

Kui eessõitev autojuht hakkab esiklaasi pesema nii,et sa oled üleni märg.Olen veendunud,et ta teadis taga seisvast mootorratturist.Näen kahte varianti:mitte välja teha või kohe lõuksi.Kuna olen natukene aeglase reageerimisega,siis umbes 5 minuti pärast tuli jube tahtmine sellist vennikest sakutada.

Kohe molli!!! Tsiklimehed peavad karmid olema ja kohe molli väntama. Keegi pritsib, sumps tahmab, sõidab poriloigust läbi, pargib ligidale, sõidab kõrvale...-kohe molli. Naisi ja lapsi ei lööda, näpistada ja sülitada võib.

Naistele tuleb teha anaalnoomitus :mrgreen:

Pilt


Riga->Planeta 5 1991->Jupiter 2K 1968-> R1 2005->Honda CBR600RR 2004

mart211

Re: Mida teha kui...

Lugemata postitus Postitas mart211 »

-PitBull- kirjutas:
mart211 kirjutas:
pusso kirjutas:

Kui eessõitev autojuht hakkab esiklaasi pesema nii,et sa oled üleni märg.Olen veendunud,et ta teadis taga seisvast mootorratturist.Näen kahte varianti:mitte välja teha või kohe lõuksi.Kuna olen natukene aeglase reageerimisega,siis umbes 5 minuti pärast tuli jube tahtmine sellist vennikest sakutada.

Kohe molli!!! Tsiklimehed peavad karmid olema ja kohe molli väntama. Keegi pritsib, sumps tahmab, sõidab poriloigust läbi, pargib ligidale, sõidab kõrvale...-kohe molli. Naisi ja lapsi ei lööda, näpistada ja sülitada võib.

Naistele tuleb teha anaalnoomitus :mrgreen:

Seda ma sülitamise all silmas pidasingi.

Kasutaja avatar

pitbull
Postitusi: 557
Liitunud: 09 Juun 2004, 14:44
Tsikkel: v2
Asukoht: westestonia ....finland
Tänatud: 1 kord

Re: Mida teha kui...

Lugemata postitus Postitas pitbull »

elus inimene ei jaga matsu v2lja kui ise ei s6ida et kui tsikkel taga siis ei olex kena pritsida :wack:

PitBull ,,I Just Don't Give A Fuck...,,
Kasutaja avatar

bigdog
Postitusi: 1314
Liitunud: 11 Sept 2005, 21:43
Tsikkel: HD
Asukoht: Euroopa
Tänanud: 15 korda
Tänatud: 10 korda

Re: Mida teha kui...

Lugemata postitus Postitas bigdog »

pitbull kirjutas:

elus inimene ei jaga matsu v2lja kui ise ei s6ida et kui tsikkel taga siis ei olex kena pritsida :wack:

Surnud inimene jagab matsu kohe välja... :twisted:

Your choice is Your half chance.
Kasutaja avatar

pitbull
Postitusi: 557
Liitunud: 09 Juun 2004, 14:44
Tsikkel: v2
Asukoht: westestonia ....finland
Tänatud: 1 kord

Re: Mida teha kui...

Lugemata postitus Postitas pitbull »

v2ga probemaatilisex kujuneb nii elu kui hakkata k6igile molli jagama :D ...ma ei viitsi tagaj2rgedega tegeleda....kui just no v2ga vaja on ja inimene v2ga palub siis ikka tuleb anda :D

PitBull ,,I Just Don't Give A Fuck...,,

skulptor
Postitusi: 286
Liitunud: 27 Dets 2009, 18:17
Asukoht: Tallinn, Nõmme, laanemaa, Seira

Re: Mida teha kui...

Lugemata postitus Postitas skulptor »

Sellist meelega pritsimist on küll vähemaks jäänud. Foori taga seistes on ka ohutu autol klaase puhatada, nii on autojuhi nähtavus sõidu ajal tagatud. Ehk päästab, autojuhi komme seistes klaase puhastada, mõne teise ratturi elu. Asi see siis väike piisake vapralt vastu võtta. See ei pruugi üleüldse pahatahtlik olla. Veits aega tagasi üks punase toyotaga värd sõitis ttü ringil ette. Kiirus nii suur, et võttis autoga külg ees ringi. Ma ei tea, kuidas püsti jäin ja hoo maha sain. Punase toyotaga tüüp oli pahatahtlik. Kuna talle küljepealt sisse ei sõitnud ja ise vangi ei taha minna. Siis nii jääbki.

Kasutaja avatar

xero
Postitusi: 203
Liitunud: 20 Mai 2009, 22:16
Tsikkel: Monster 900ie
Asukoht: Pärnu

Re: Mida teha kui...

Lugemata postitus Postitas xero »

Oijuuda, mis sa küll siis tegema hakkad, kui vihma ka veel sajab, paned ilmataadile ka sajaga pasunasse ? (lol)

Kasutaja avatar

müristaja
Postitusi: 384
Liitunud: 21 Jaan 2009, 04:06
Tsikkel: Tuned & modded Tuono
Asukoht: Tallinn

Re: Mida teha kui...

Lugemata postitus Postitas müristaja »

Aknapesuvedelik ja vihm ei ole minu silmis ühe pulga peal.

Drop a gear and disappear...
Kasutaja avatar

Pontus
Postitusi: 1423
Liitunud: 04 Nov 2007, 22:08
Tsikkel: V4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Mida teha kui...

Lugemata postitus Postitas Pontus »

mart211 kirjutas:

Seda ma sülitamise all silmas pidasingi.

Õige mõte - eitedele lõuga ja kuttidele taha!

Hoopis teine mees, ja kui tahad kõnetada siis nüüdsest lisa lause lõppu alati: Söör...
Kasutaja avatar

Sturm
Postitusi: 191
Liitunud: 29 Juun 2005, 16:09
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Mida teha kui...

Lugemata postitus Postitas Sturm »

Kui kõrval on norm piff, siis: kloun naahui beibe kammoon! Karistada on vaja, aeg on selline.

Yamaha YZF 750 R ´94
http://www.hunta.ee

ElCato
Postitusi: 76
Liitunud: 13 Juun 2007, 08:13
Tsikkel: VN900 Custom
Asukoht: Tallinn/Pirita

Re: Mida teha kui...

Lugemata postitus Postitas ElCato »

Eino ikka võib laduma minna, muidugi tuleb arvestada ka seda et autost võidakse endale kiiver munadeni pähe taguda...
Viimasel ajal nagu kõik pakuvad kõigile juba, võiks mõelda ka veidi :bsmile:


koi
Postitusi: 1768
Liitunud: 17 Mai 2004, 00:01
Tsikkel: GL 1800
Asukoht: Saue
Tänanud: 62 korda
Tänatud: 37 korda

Re: Mida teha kui...

Lugemata postitus Postitas koi »

No mis toimub? :shock:
Eri tittedeks olete muutunud? Rolleri foorumis pole ka nii tobedat juttu!
Mis töllate autodel sabas?
Kui sõidan autoga ja teaks ,et keegi siin molli pakkujatest taga töllab, pumpaks rõõmuga kogu klaasipesu vee lendu!
Jobude kukkede jutt. Müüge oma tsiklid maha ja arenege inimesteks!

Nii loll pole keegi, et teisi õpetada ei oskaks.

extremist
Postitusi: 603
Liitunud: 31 Aug 2010, 19:57
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Mida teha kui...

Lugemata postitus Postitas extremist »

Jah mis töllate autode sabas, tsikkel peaks alati eespool olema (togi)

Kasutaja avatar

Pontus
Postitusi: 1423
Liitunud: 04 Nov 2007, 22:08
Tsikkel: V4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Mida teha kui...

Lugemata postitus Postitas Pontus »

koi kirjutas:

No mis toimub? :shock:
Eri tittedeks olete muutunud? Rolleri foorumis pole ka nii tobedat juttu!
Mis töllate autodel sabas?
Kui sõidan autoga ja teaks ,et keegi siin molli pakkujatest taga töllab, pumpaks rõõmuga kogu klaasipesu vee lendu!
Jobude kukkede jutt. Müüge oma tsiklid maha ja arenege inimesteks!

Õige! Õigel motomehel on alati suunurgad allapoole ja kui kisubki naerma siis õigel motomehel on lubatud ainult muiata.

Hoopis teine mees, ja kui tahad kõnetada siis nüüdsest lisa lause lõppu alati: Söör...
Kasutaja avatar

tollboy
Postitusi: 187
Liitunud: 09 Sept 2006, 22:19
Asukoht: Kullamaa vald

Re: Mida teha kui...

Lugemata postitus Postitas tollboy »

Appiii....üldiselt ükski endast lugupidav rattur küll sellise asja puhul nii lapselikult ei reageeri :wack:
Ma olen autode taga sõites saanud kivi visiiri ning siis olen kohe ise targem olnud ja ei tölla taga vaid jätan pikivahe või sõidan ette...mitte kohe molli... sellistele tittratturitele tuleks sellise foorumi risustamise eest väike grupiviisiline noomitus teha hoopis ! :ner: :twisted: :bsmile: Sõida 25 000 ära ja mitte ainult linnavahel paugutades ning siis hakkad aru saama ,et sa pole ainukene kes on inimene siin planeedil !

Kasutaja avatar

Janar55
Postitusi: 276
Liitunud: 28 Mär 2008, 13:05

Re: Mida teha kui...

Lugemata postitus Postitas Janar55 »

Ausõna, mis toimub, olen sõitnud tsikliga mmm...12 aastat...ja mul ei ole selliseid probleeme olnud ????!!! A pmst, anna ikka molli :D

xj600´89->cbr600´94->r1´02->gsxr1000 "weisse wölf"´03
Kasutaja avatar

Rancid
Postitusi: 163
Liitunud: 20 Juun 2007, 16:46
Tsikkel: Rommel the Bomber
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 14 korda
Kontakt:

Re: Mida teha kui...

Lugemata postitus Postitas Rancid »

Ma võtan siin reeglina suhteliselt vähe sõna - aga kui ikka niimoodi aknapesuveega pritsitakse tuleks ikka küll "sooja tegemiseks" jalaga küljepeegel naahui virutada ja siis igemed haljaks taguda sellisel autojuhil. Kurat siin vihasemad baikerid juba selle eest kärsa lõõtsa löönd autojuhil, et küljeaken lahti, sigaretti rooli taga tõmbas ning tsiklivennal ving läbi kiivri ninna tungis.
:ner:

liiga palju pole kunagi küllalt

Rattal
Postitusi: 117
Liitunud: 26 Mai 2010, 00:34
Tsikkel: Duke 690, EC 250, V4R APRC
Asukoht: Viljandi

Re: Mida teha kui...

Lugemata postitus Postitas Rattal »

Rancid kirjutas:

Ma võtan siin reeglina suhteliselt vähe sõna - aga kui ikka niimoodi aknapesuveega pritsitakse tuleks ikka küll "sooja tegemiseks" jalaga küljepeegel naahui virutada ja siis igemed haljaks taguda sellisel autojuhil. Kurat siin vihasemad baikerid juba selle eest kärsa lõõtsa löönd autojuhil, et küljeaken lahti, sigaretti rooli taga tõmbas ning tsiklivennal ving läbi kiivri ninna tungis.
:ner:

Jaa.. Rancid, kui peegel küljest löödud ja autost väljub selline tüüp, keda ainult õudukatest mäletad, siis ütled, oot- kohe panen su peegli tagsi... see oli lihtsalt kogematta... ma tegelt kuri biker olen ju... Aga ta ei tee kuulmagi ja kohe juhtub sinuga selline "avarii" mida su kiiver ja kaitsmed ei päästa... Sest autoga sõidavad ju ainult mingid töllid??? :wack: kes vahest ka klaasi pesevad! Ei tasuks siin väga provotseerida (togi) Olgem ikka mõistvad koos liigeldes ja elage ennast välja mujal kui linnaliikluses :bsmile:

Kasutaja avatar

madone
Mode
Postitusi: 1938
Liitunud: 17 Mär 2003, 07:55

Re: Mida teha kui...

Lugemata postitus Postitas madone »

tasuta visiiri pesu ja ikka vingub :mrgreen:


reimps

Re: Mida teha kui...

Lugemata postitus Postitas reimps »

Nu ma ei tea, igal normaalsel baikeril peaks olema pesapallikurikas või vähemalt nukirauad kaasas. Kui neid ei suuda sebida, pange scoutspataljoni embleem tagi peale, küll autojuht ise vabandama tuleb.

Kasutaja avatar

Rancid
Postitusi: 163
Liitunud: 20 Juun 2007, 16:46
Tsikkel: Rommel the Bomber
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 14 korda
Kontakt:

Re: Mida teha kui...

Lugemata postitus Postitas Rancid »

Jaa.. Rancid, kui peegel küljest löödud ja autost väljub selline tüüp, keda ainult õudukatest mäletad, siis ütled, oot- kohe panen su peegli tagsi... see oli lihtsalt kogematta... ma tegelt kuri biker olen ju... Aga ta ei tee kuulmagi ja kohe juhtub sinuga selline "avarii" mida su kiiver ja kaitsmed ei päästa... Sest autoga sõidavad ju ainult mingid töllid??? :wack: kes vahest ka klaasi pesevad! Ei tasuks siin väga provotseerida (togi) Olgem ikka mõistvad koos liigeldes ja elage ennast välja mujal kui linnaliikluses :bsmile:

Kuramus küll! Kas kõik mulgid on nii pikaldase taibuga või? :) Mu eelmine postitus oli lihtsalt irooniline.

liiga palju pole kunagi küllalt
Kasutaja avatar

rannamees
Postitusi: 906
Liitunud: 21 Juun 2008, 15:42
Tsikkel: FZS 1000
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 415 korda
Tänatud: 80 korda

Re: Mida teha kui...

Lugemata postitus Postitas rannamees »

On ikka mõnel inimesel siin ilmas probleemid :wack:

Pilt
Kasutaja avatar

mmz
Postitusi: 427
Liitunud: 16 Mär 2005, 22:06
Tsikkel: Yamaha R1
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Mida teha kui...

Lugemata postitus Postitas mmz »

Mul isiklikult viskab juba üle see ratturite pidev vingumine autojuhtide üle iga pisikese asja pärast. No ei jäta head muljet. Sõitke normaalse kiirusega, tehke ennast ise nähtavaks ja siis ei tule te ka autojuhtidele üllatusena. Autojuhil pole õrna aimugi, et klaasipesuvedelik ka tema esiklaasist kaugemale jõuab, seda oskad vaid sina ratturina jälgida. Ei vahi ka mina ummikus alati tahavaatepeeglit, et kes seal nüüd seisma juhtub. Olgem omavahel väheke sõbralikumad, keegi ei keera teile üldjuhul meelega ette, ei vaheta rida teadmisega, et saan nüüd selle mootorratturi teelt välja rammida jms. Liikluskultuur on Eestis viimaste aastatega kõvasti paremaks muutunud ja pigem kiidaks autojuhte et nad teistega aina enam arvestama on hakanud.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Foorumist. Ettepanekud ja kriitika”